Férfi fanszőrzet és test borotválása
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1615   2024. 02. 19. hétfő 22:19
twostrokeguy twostrokeguy
Teljes mértékben egyetértek veled, ez ízlések és pofonok kérdése (és nem higiéniáé). Én történetesen nőknél sem ragaszkodom a csupaszsághoz.

Egyszer láttam egy olyan férfit swingerben, akinek kifejezetten dús, erős szőrzete volt a hátán, a mellkasán, a hasán, a lábain - csak az ágyékán volt kiborotválva egy háromszög smile
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2024. 02. 19. hétfő 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 19. hétfő 08:35
Az a helyzet, hogy ez is az "ízlések és pofonok" , "kinek a pap, kinek a papné" kategóriájába tartozó téma.
Én speciel hidegrázást kapok egy szőrös testű, szakállas pasitól.
Legyen tükörsimára borotválva a feje tetejétől a lábujjáig!! (Na, esetleg icike-picike tüsi haj elfogadott. Ennyi. De csak ennyi!)
De a végtelen toleranciám nyes jeleként elfogadom, ha valaki ezt ellenkezőleg gondolja.

Mondjuk azért a hosszú haj, vs. kopaszság összehasonlításával indokolni a testszőrzet megtartásának helyességét... Hát nem tudom. Számomra ez valahogy nem tud érv lenni.
Értem én, hogy a haj is az emberből nő ki, de akkor sem ugyanaz. Nagyon nem ugyanaz.
Meg hogy kipattogzik a bőr... hát kenegetni kell borotválkozás után bármilyen "aftercuccal" - van vagy 1000 féle.

Ezen logika mentén, akkor soha semmit se borotváljunk, elég csak gyakran fürdeni a higiénia miatt, mert hát mégis csak 21. század... és kész.
De akkor a nők is ám! Tudom, hogy ez a topic a férfiakról szól, de ugyebár tolerancia van, és nők is "kipattogzanak" ám!
Úgyhogy legyen mindenki olyan szőrös, mint az ősember, meg az "ősasszony"!!
#1614   2024. 02. 19. hétfő 18:48
Triboro Triboro
Sok sok évvel ezelőtt, szopás közben a szeretőm megkérdezte, "nem gondoltál még rá, hogy leborotváld...". Meglepett az ötlet, előtte eszembe sem jutott. (Akkoriban még nem nagyon volt "divat".) Nem sokat vacakoltunk. A következő percben már a fürdőkád szélén ültem, ő pedig meztelenül előttem térdelve simára borotválta a farkam. Majdnem elélveztem közben, olyan jó volt.
Azóta el se bírom képzelni, hogy szőrös legyen a farkam, vagy a seggem, hátam, és máshol is csak alig hagyok.
#1613   2024. 02. 19. hétfő 09:09
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Hát nekem vagy 25 éve sima a farkam és a felső testem. Valahogy meg is szokja az ember. Persze nem vagyunk egyformák de nekem sokkal jobb odalent rá nézni is. Illetve nekem így komfortos, kényelmes.
#1612   2024. 02. 19. hétfő 08:35
Babettbitch Babettbitch
Az a helyzet, hogy ez is az "ízlések és pofonok" , "kinek a pap, kinek a papné" kategóriájába tartozó téma.
Én speciel hidegrázást kapok egy szőrös testű, szakállas pasitól.
Legyen tükörsimára borotválva a feje tetejétől a lábujjáig!! (Na, esetleg icike-picike tüsi haj elfogadott. Ennyi. De csak ennyi!)
De a végtelen toleranciám nyes jeleként elfogadom, ha valaki ezt ellenkezőleg gondolja.

Mondjuk azért a hosszú haj, vs. kopaszság összehasonlításával indokolni a testszőrzet megtartásának helyességét... Hát nem tudom. Számomra ez valahogy nem tud érv lenni.
Értem én, hogy a haj is az emberből nő ki, de akkor sem ugyanaz. Nagyon nem ugyanaz.
Meg hogy kipattogzik a bőr... hát kenegetni kell borotválkozás után bármilyen "aftercuccal" - van vagy 1000 féle.

Ezen logika mentén, akkor soha semmit se borotváljunk, elég csak gyakran fürdeni a higiénia miatt, mert hát mégis csak 21. század... és kész.
De akkor a nők is ám! Tudom, hogy ez a topic a férfiakról szól, de ugyebár tolerancia van, és nők is "kipattogzanak" ám!
Úgyhogy legyen mindenki olyan szőrös, mint az ősember, meg az "ősasszony"!!
#1611   2024. 02. 19. hétfő 06:34
biboots biboots
Alap. Imadok csupasz lenni. smile
#1610   2024. 02. 18. vasárnap 22:09
Chaba5X Chaba5X
Cuncus, cuncika, puncika... mind aranyos. Pláne, pu szilva!
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 02. 16. péntek 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 14:43
Cuncus? smile Ez aranyos, még nem hallottam
#1609   2024. 02. 16. péntek 23:21
youngguy21 youngguy21
Hú, pedig a női nemi szervnek mennyi szinonimája van... wink
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 02. 16. péntek 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 14:43
Cuncus? smile Ez aranyos, még nem hallottam
#1608   2024. 02. 16. péntek 14:43
Anna900 Anna900
Cuncus? smile Ez aranyos, még nem hallottam
(Ez egy válasz Chaba5X üzenetére (2024. 02. 16. péntek 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 12:07
"Szeretgetni" De szépen fogalmaztál smile
Szerintem ugyanez igaz a cuncusra is. Nem mondom, hogy soha sincs kedvem a hajasbabához, de azért a kopaszbarackot jobban szeretem "szeretgetni" crazya
#1607   2024. 02. 16. péntek 14:15
twostrokeguy twostrokeguy
Másfelől a szőrtelenített bőrön mikrosérülések keletkeznek, azok meg elfertőződhetnek. Itt is sok-sok amatőr képen lehet látni kipattogzott bőrt. Még a szakáll-bajusz borotválása is meg tudja viselni a bőrt, ha valakinek érzékeny a bőre.
(Ez egy válasz Chaba5X üzenetére (2024. 02. 16. péntek 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 09:33
Nagyon jó hasonlat! smile
De annyiból vitatkoznék, hogy a haj egész nap szellőzik, nem egy zárt terület.
Én pl. a hónaljkutyát évek óta rendszeresen borotválom és nem csak a látvány miatt. Saját magamon tapasztaltam, hogy így könnyebb tisztán (szag) mentesen tartani. Régebben többször volt rá példa, hogy nyári időszakban hiába zuhanyoztam le, 1 óra múlva ha beszagoltam magamnak nyes akkor már éreztem az izzadság szagot. (és nagyon zavart) Amióta borotválom ez sokkal ritkábban fordul elő. ....jaaa, és a másik, hogy visszaálltam a szappanra is. Ugyanis a legtöbb tusfürdőnek nem, vagy csak alig van tisztító hatása. Igazából egy habzó, illatosított valami. Szerintem ugyanez az elmélet igaz az ágyék tájára is smile
#1606   2024. 02. 16. péntek 12:07
Chaba5X Chaba5X
"Szeretgetni" De szépen fogalmaztál smile
Szerintem ugyanez igaz a cuncusra is. Nem mondom, hogy soha sincs kedvem a hajasbabához, de azért a kopaszbarackot jobban szeretem "szeretgetni" crazya
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 02. 15. csütörtök 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 15. csütörtök 22:41
Ha választani lehet, akkor én is jobban szeretem ha a pasi teljesen szőr mentes az intim területen.
Higénikusabb, és jobban lehet szeretgetni is smile
#1605   2024. 02. 16. péntek 09:33
Chaba5X Chaba5X
Nagyon jó hasonlat! smile
De annyiból vitatkoznék, hogy a haj egész nap szellőzik, nem egy zárt terület.
Én pl. a hónaljkutyát évek óta rendszeresen borotválom és nem csak a látvány miatt. Saját magamon tapasztaltam, hogy így könnyebb tisztán (szag) mentesen tartani. Régebben többször volt rá példa, hogy nyári időszakban hiába zuhanyoztam le, 1 óra múlva ha beszagoltam magamnak nyes akkor már éreztem az izzadság szagot. (és nagyon zavart) Amióta borotválom ez sokkal ritkábban fordul elő. ....jaaa, és a másik, hogy visszaálltam a szappanra is. Ugyanis a legtöbb tusfürdőnek nem, vagy csak alig van tisztító hatása. Igazából egy habzó, illatosított valami. Szerintem ugyanez az elmélet igaz az ágyék tájára is smile
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 16. péntek 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 08:56
A higiénia a mosakodáson múlik, nem a szőrzet hosszán. Gondolom nem akarod azt mondani, hogy a hosszú hajú nők kevésbé higiénikusak, mint a kopasz férfiak smile
#1604   2024. 02. 16. péntek 09:01
Anna900 Anna900
Igazad van, nem is úgy értettem smile
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 02. 16. péntek 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 08:56
A higiénia a mosakodáson múlik, nem a szőrzet hosszán. Gondolom nem akarod azt mondani, hogy a hosszú hajú nők kevésbé higiénikusak, mint a kopasz férfiak smile
#1603   2024. 02. 16. péntek 08:56
twostrokeguy twostrokeguy
A higiénia a mosakodáson múlik, nem a szőrzet hosszán. Gondolom nem akarod azt mondani, hogy a hosszú hajú nők kevésbé higiénikusak, mint a kopasz férfiak smile
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 02. 15. csütörtök 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 15. csütörtök 22:41
Ha választani lehet, akkor én is jobban szeretem ha a pasi teljesen szőr mentes az intim területen.
Higénikusabb, és jobban lehet szeretgetni is smile
#1602   2024. 02. 16. péntek 05:23
Zeppelin Zeppelin
Érzékenyebb is. smile
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2024. 02. 15. csütörtök 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 15. csütörtök 22:41
Ha választani lehet, akkor én is jobban szeretem ha a pasi teljesen szőr mentes az intim területen.
Higénikusabb, és jobban lehet szeretgetni is smile
#1601   2024. 02. 15. csütörtök 22:41
Anna900 Anna900
Ha választani lehet, akkor én is jobban szeretem ha a pasi teljesen szőr mentes az intim területen.
Higénikusabb, és jobban lehet szeretgetni is smile
#1600   2024. 02. 15. csütörtök 10:46
Felhőék Felhőék
Mi feleségemmel gyantáztatjuk. Elsőre férfiként azt mondtam na nem, de csak rászántam magam. Feleségem kozmetikusa vállalt engem is, így egyszerre járunk havonta egyszer. Nincs a viszketés ami borotválás után pár nappal jelentkezik, és kb 3 hétig nem igazán zavaró.
#1599   2024. 02. 15. csütörtök 10:15
lanybsx lanybsx
nálunk ha összejön van ilyen, egymásnak csináljuk, igen ez is egy izgi dolog.
(Ez egy válasz Darinkagirl üzenetére (2021. 05. 31. hétfő 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 31. hétfő 11:02
Sokszor egy ilyen közös dolog,mint a másiknak leborotválni is felér egy tök jó előjátékkal.Volt olyan húsvétkor,azt hiszem a tavalyinál,hogy az akkori partnerem eljött meglocsolni.Miután jól teleélvezett elővett egy krasznaja moszkvát és a bolond azt hitte spriccelős kölni.Na nem az volt...ráfolyt a puncimra a fél üveg...ugy csipett,mint az állat.Rohantam utójátékként a zuhany alá.A lényeg utána megkért toljam neki le nullással a fanszőrt.Egyfolytában szivattam,hogy a pina locsolásért más is lehet a nullás áldozata lesz nemcsak a szőr...aztán olyan kemény lett,mint a kő és kaptam még egy jó locsolást.
#1598   2024. 02. 15. csütörtök 10:13
lanybsx lanybsx
én nem szeretem ha szőrös a farok, vagy a zacsi, a csupaszt szeretem, és igazából a trimmelt sem igazán jön be, szóval enni, de ez csak a saját dolgom, kinek mi- én nem bánom smile
#1597   2021. 11. 02. kedd 13:07
Csppáros Csppáros
Az én férjem teljesen borotvált. Intim, mellkas, láb stb. Nekem ez jön be.
#1596   2021. 11. 01. hétfő 19:39
kakasmano kakasmano
Én is a full borotvált farkat kedvelem . Már el sem tudnám képzelni másképpen.
Mint ahogy a fullra metélt farkat is szeretem. Az én farkam is ilyen. Nekem mindkettő bejön.
Nálam egyben higiéniai szempont is. A nők nagy része is ezt szereti. A popsimat és a hóna alj szőrt is leborotválom
De nem zavar, ha valaki ezeket máshogy gondolja.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 25. hétfő
Üzenetek: 1615db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 19. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!