Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!! Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz !!!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#949   2016. 10. 06. csütörtök 10:40
X Törölt felhasználó (69371)
Na úgy látom csúszás van, kell neki vagy 30 másodperc, amire megjelenik. Pff...
#948   2016. 10. 06. csütörtök 10:39
X Törölt felhasználó (69371)
Nekem pedig nem küldi el a hozzászólást, vagyis nem jelenik meg.. Pedig tiltva sem vagyok. Mondjuk jó, hogy ezt megírom, ha ezt sem küldi el.
Jól sikerült a támadás az oldal ellen. Biztos ellenem irányult. eplus2
#947   2016. 10. 06. csütörtök 09:23
Kollin Kollin
Kérem a moderátorokat, mivel kétszer ment el a hozzászólásom ebben a fórumban, töröljék a #899 2016. 10. 04. kedd 18:28 hozzászólásomat!

Köszönöm!
#946   2016. 09. 29. csütörtök 06:49
X Törölt felhasználó (69371)
Igen, de amikor az őrségben ugyanaz a támadó ugyanazzal habitussal lő lábon már harmadszor, amíg te a levegőbe lősz (mert ez a szabály), akkor hülye vagy, ha nem lövöd először te lábon őt negyedik alkalommal, amikor ugyanúgy közelít.
Megérteném amit írsz, ha más-más személyről lenne szó.
Akkor van rend és béke, amikor a katonának, rendőrnek, jelen esetben moderátornak, Adminnak nincs dolga.
Nem kell csesztetni Pista bácsit a gépmestert, hogy miért nem dolgozik. Hisz az nem azt jelenti, hogy nem akar dolgozni, hanem olajozott, jó a gyártás, nincs dolga. Ettől ő nem felesleges ember, mert ha baj van, akkor ő tudja orvosolni a problémát.
(Ez egy válasz zsadi üzenetére (2016. 09. 28. szerda 20:58), amit ide kattintva olvashatsz)
zsadi VIP Admin
2016. 09. 28. szerda 20:58
Vannak az életben is szabályok, amik vagy jók, vagy rosszak, ez nézőpont kérdése, amit be kell tartani mindenkinek. itt is erről van szó. Katonaként őrségben is ki volt adva először levegőbe lőni, és utána célzottan. Itt sem lőheted kapásból fejbe.
#945   2016. 09. 28. szerda 20:58
zsadi zsadi VIP Admin
Vannak az életben is szabályok, amik vagy jók, vagy rosszak, ez nézőpont kérdése, amit be kell tartani mindenkinek. itt is erről van szó. Katonaként őrségben is ki volt adva először levegőbe lőni, és utána célzottan. Itt sem lőheted kapásból fejbe.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 09. 28. szerda 16:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 09. 28. szerda 16:53
Van annak a hozzászólásnak folytatása is, amit azért érdemes lenne átgondolni.
Az illető legalább 10 esélyt kapott már. Az sem érdekelte, hogy új neven regisztráljon. Ez nem a való világ, és nem a BTK a mérvadó, de ennyi erővel ha bűnözőknél is az lenne mint itt, akkor mindenki szabadon bűnözhetne. Ezért van a visszaesők fogalma, és az azokra alkalmazott passzusok.
Engem nem az illető tevékenysége bosszant már, hanem ahogy itt zajlik az ő kezelése.
Hányszor 51 hozzászólást láttunk már tőle? Sokat. Változott? Nem!
Mondhatná, hogy azért írja mindig ugyanazt, mert korábban mindig törlik a hozzászólásait. Igen ám, csak nincs értéke a mondanivalójának eleve, és egyik napról a másikra képes ugyanott, ugyanazt leírni.
Nem értem az indíttatást sem. Bár lehet ehhez valami komoly fejben lévő gondnak kell lenni.
Viszont akik hagyják ezt... Hát az sem teljesen tiszta számomra.
#944   2016. 09. 28. szerda 16:53
X Törölt felhasználó (69371)
Van annak a hozzászólásnak folytatása is, amit azért érdemes lenne átgondolni.
Az illető legalább 10 esélyt kapott már. Az sem érdekelte, hogy új neven regisztráljon. Ez nem a való világ, és nem a BTK a mérvadó, de ennyi erővel ha bűnözőknél is az lenne mint itt, akkor mindenki szabadon bűnözhetne. Ezért van a visszaesők fogalma, és az azokra alkalmazott passzusok.
Engem nem az illető tevékenysége bosszant már, hanem ahogy itt zajlik az ő kezelése.
Hányszor 51 hozzászólást láttunk már tőle? Sokat. Változott? Nem!
Mondhatná, hogy azért írja mindig ugyanazt, mert korábban mindig törlik a hozzászólásait. Igen ám, csak nincs értéke a mondanivalójának eleve, és egyik napról a másikra képes ugyanott, ugyanazt leírni.
Nem értem az indíttatást sem. Bár lehet ehhez valami komoly fejben lévő gondnak kell lenni.
Viszont akik hagyják ezt... Hát az sem teljesen tiszta számomra.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2016. 09. 27. kedd 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2016. 09. 27. kedd 19:50
ezen nincs mit tornázni ennyire egyszerű idézném dákot:
"Nincs ő szabin, csak 51 kommentet meg kell várni. Mert ez a szabály. Legalábbis ezt ecseteli már egy ideje."
#943   2016. 09. 27. kedd 19:50
vazelinator vazelinator VIP Admin
ezen nincs mit tornázni ennyire egyszerű idézném dákot:
"Nincs ő szabin, csak 51 kommentet meg kell várni. Mert ez a szabály. Legalábbis ezt ecseteli már egy ideje."
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2016. 09. 26. hétfő 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 26. hétfő 17:04
Vazi, basszus........ Ne mondjátok, hogy titeket nem idegesít ez a kingleó. Beszéljetek Töri-vel (ha még ő a felelős az informatikai részért), és tiltsátok már valahogy végleg.
#942   2016. 09. 26. hétfő 17:04
Fögenyó Fögenyó
Vazi, basszus........ Ne mondjátok, hogy titeket nem idegesít ez a kingleó. Beszéljetek Töri-vel (ha még ő a felelős az informatikai részért), és tiltsátok már valahogy végleg.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2016. 07. 02. szombat 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2016. 07. 02. szombat 19:06
Nem tudom ki tartja jo poénnak be reggelni klónt (rájuk néztem tüzetesebben), de ha elkapom lesz ne mulass, most nem keresem ki de a közelebbinél.. s vegye annak, hogy szóltam, mert akor ezek szerint minimum olvassa a topicot. !
#941   2016. 09. 11. vasárnap 11:29
X Törölt felhasználó (69371)
Ilyen nincs a mesében sem! mf3
kingkingleo975 néven próbálkozik. (MAC adress BAN létezik az oldalon? Vegyen új alaplapot vagy hálókártyát, ha nem bír leállni.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 08. 21. vasárnap 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 08. 21. vasárnap 12:20
hkingleo975
Nincs ő szabin, csak 51 kommentet meg kell várni. Mert ez a szabály. Legalábbis ezt ecseteli már egy ideje.
Csak azt nem tudom felfogni ép ésszel, hogy hányszor kell még 51 kommentet megvárni? Visszaeső! Ez a büntetés végrehajtás esetében is mérvadó. Én nem tudom mire vár, hogy majd megváltozik? Ez valami droid, vagy szellemi fogyatékos, autista, de mindenképp pszichopata jobb esetben is. Ha tiltva van, megindokolják. Ha azt nem fogja fel, akkor fogyatékos, ha felfogja és ugyanúgy csinálja, akkor pszichopata. Vagy egy BOT, aminek szavak vannak megadva, és a topic címek, ahova automatikusan löki be a kommentet.
Én már nem tudok elképzelni, de ez nem normális. Folyamatosan tiltva van, törlik a hozzászólásait. Normális ember kapcsolna, de nem is írna ilyeneket.
Szabályok ide vagy oda, ez minden szabályon túl tesz már. De látod, ez kell nekik.
#940   2016. 08. 21. vasárnap 12:20
X Törölt felhasználó (69371)
hkingleo975
Nincs ő szabin, csak 51 kommentet meg kell várni. Mert ez a szabály. Legalábbis ezt ecseteli már egy ideje.
Csak azt nem tudom felfogni ép ésszel, hogy hányszor kell még 51 kommentet megvárni? Visszaeső! Ez a büntetés végrehajtás esetében is mérvadó. Én nem tudom mire vár, hogy majd megváltozik? Ez valami droid, vagy szellemi fogyatékos, autista, de mindenképp pszichopata jobb esetben is. Ha tiltva van, megindokolják. Ha azt nem fogja fel, akkor fogyatékos, ha felfogja és ugyanúgy csinálja, akkor pszichopata. Vagy egy BOT, aminek szavak vannak megadva, és a topic címek, ahova automatikusan löki be a kommentet.
Én már nem tudok elképzelni, de ez nem normális. Folyamatosan tiltva van, törlik a hozzászólásait. Normális ember kapcsolna, de nem is írna ilyeneket.
Szabályok ide vagy oda, ez minden szabályon túl tesz már. De látod, ez kell nekik.
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2016. 08. 11. csütörtök 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 11. csütörtök 17:24
Vazi! Szabin vagy?
#939   2016. 08. 14. vasárnap 11:15
Nana88 Nana88
Sziasztok, havi versenyre nem gondolkoztatok még VADÁSZKALAND témában? Szerintem nagyszerű lenne!
#938   2016. 08. 11. csütörtök 17:24
Fögenyó Fögenyó
Vazi! Szabin vagy?
#937   2016. 08. 06. szombat 05:39
X Törölt felhasználó (69371)
Úgy tűnik lejárt a tiltása. szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 24. péntek 16:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 06. 24. péntek 16:56
hkingleo975
Mehetne már a Delete! boxer
#936   2016. 07. 02. szombat 19:06
vazelinator vazelinator VIP Admin
Nem tudom ki tartja jo poénnak be reggelni klónt (rájuk néztem tüzetesebben), de ha elkapom lesz ne mulass, most nem keresem ki de a közelebbinél.. s vegye annak, hogy szóltam, mert akor ezek szerint minimum olvassa a topicot. !
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2016. 06. 25. szombat 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 25. szombat 22:29
Vazi, basszus, csinálj már valamit ezzel az oroszlánnal..... Legyek megint veöriimpohrtantpörszn, hogy tiltsátok végleg?
#935   2016. 06. 25. szombat 22:29
Fögenyó Fögenyó
Vazi, basszus, csinálj már valamit ezzel az oroszlánnal..... Legyek megint veöriimpohrtantpörszn, hogy tiltsátok végleg?
#934   2016. 06. 24. péntek 16:56
X Törölt felhasználó (69371)
hkingleo975
Mehetne már a Delete! boxer
#933   2016. 06. 21. kedd 09:54
X Törölt felhasználó (69371)
Teljesen jogos, főként ha megnézzük a hozzászólások idejét, egy perc sem telik el sok között, tehát nem néz végig egy sorozatot, videót sem, de löki a szokásos dumát. 2008 óta csinálja ezt. Förtelmes.

Csak úgy jelzem hkingleo975 is már megint ott van az 50 közelében, mint semmit nem érő hozzászólások.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 20. hétfő 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (908783)
2016. 06. 20. hétfő 14:08
Kedves Modik!
Szeretném ha ránéznétek Apici felhasználóra...szerintem nagyon rontja a gg színvonalát..nem nagyon használ az oldalnak,amiket mond és tesz..illetve komentel..
Köszönöm
Üdv:Putyi-ka
#932   2016. 06. 20. hétfő 14:08
X Törölt felhasználó (908783)
Kedves Modik!
Szeretném ha ránéznétek Apici felhasználóra...szerintem nagyon rontja a gg színvonalát..nem nagyon használ az oldalnak,amiket mond és tesz..illetve komentel..
Köszönöm
Üdv:Putyi-ka
#931   2016. 06. 05. vasárnap 10:28
X Törölt felhasználó (1350262)
Köszönöm a segítséget!
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2016. 06. 05. vasárnap 01:57), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2016. 06. 05. vasárnap 01:57
kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz
#930   2016. 06. 05. vasárnap 01:57
vazelinator vazelinator VIP Admin
kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 03. péntek 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350262)
2016. 06. 03. péntek 10:50
Tisztelt Szerkesztők, Üzemeltetők!

Jó pár éve cosy03 néven regisztráltunk a GG-re adatlappal, képekkel.Egy kicsit kihagytunk az oldal aktív látogatásából, és egy idő eltelte után már nem tudtunk belépni a jelszavunkkal.Az oldalunk most sem található. Kérjük a segítségeteket hogy vissza kapjuk az eredeti regisztrációnkat!

Előre is köszönjük,

Üdvözlettel: cosy03
(jelenleg cosy8088)
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2006. 01. 17. kedd
Üzenetek: 1129db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 08. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!