Csajok! Miért nyelitek le, vagy miért nem?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1073   2010. 01. 06. szerda 11:30
X Törölt felhasználó (730768)
mindíg is lenyeltem ez nem is volt kérdés.viszont mióta nem cigizik tényleg édesebb!!!azt hittem ez hülyeség de nem
#1072   2009. 12. 04. péntek 16:30
X Törölt felhasználó (69371)
igazad van, csak én mást értek a tea alatt, nem konkrétan a fekete teát. én hársfa (mi alapból édes), kamilla teára gondoltam, én ezeket fogyasztom szívesen.
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2009. 12. 04. péntek 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 04. péntek 15:43
A tea, a koffein miatt nem jó, miatta is keserű lesz, de nem tudom melyik hatás érvényesülne jobban.
#1071   2009. 12. 04. péntek 15:43
eros007 eros007
A tea, a koffein miatt nem jó, miatta is keserű lesz, de nem tudom melyik hatás érvényesülne jobban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 03. csütörtök 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 12. 03. csütörtök 13:48
javaslom az akác és vegyes virágmézet. minden nap 2 evőkanál, vagy teában.
#1070   2009. 12. 03. csütörtök 13:48
X Törölt felhasználó (69371)
javaslom az akác és vegyes virágmézet. minden nap 2 evőkanál, vagy teában.
#1069   2009. 10. 18. vasárnap 13:26
dior22 dior22
ananász lé segít az izén meg az édes dolgok.
#1068   2009. 10. 18. vasárnap 13:25
dior22 dior22
nekem tegnap lenyelte a barinőm.eddig még nem tette.pedig egy hónapja jöttünk össze.és eddig még nem csinálta.eleinte a szájába engedte majd kiköpte de tegnap magától.örültem neki és jól esett.
#1067   2009. 10. 17. szombat 21:04
smilehunter smilehunter
Én nagyon szeretem ha valakinek így kerek a világ! No meg imádom az ananászt is! smile
#1066   2009. 10. 17. szombat 20:01
poppys poppys
Lenyelni és ízlelni...persze smile Nekem így kerek a világ.És az a sok vitamin,az ananásztól meg jó édes az íze smile ))Nekem kell smile
#1065   2009. 10. 14. szerda 20:23
madmaximum madmaximum
volt olyan partnerem aki nem nyelte....de a technikája kárpotolta.. smile értitek. De amikor teli szájjal ment a mosdoba kiköpni...na az elég hervaszto volt..:( mondtam, hogy inkább engedje ki akkor amikor élvezek és akkor a szájábol simán kifolyik.
#1064   2009. 10. 14. szerda 20:18
madmaximum madmaximum
nem társkereső topic! ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 07. 23. csütörtök 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025) VIP
2009. 07. 23. csütörtök 14:00
Nálunk van sok szopás és nyalás a szájába élvezhetek, de csak ritkán nyeli le. Azt mondja az igazi finom az ami élvezés előtt az izgalmi állapotban jön, azt nagyon szereti nyelni. Egyébként nem viszolyog a spermától, szeretné, ha többen is rávernék, filmen láttunk ilyet. Hááát... engem is izgatna, mondtam neki.
#1063   2009. 10. 14. szerda 19:58
X Törölt felhasználó (419596)
Új partnernél ha nagyon érdekel az illető, meg megőrülnék ha nem történhetne meg az íz-mintavétel! Nem tudom ebből leszűrök-e vmit ösztönösen, de úgy gondolom h igen! De mint írtam: ösztönösen és semmiképp sem tudatosulnak ezek a begyűjtött információk!
#1062   2009. 10. 14. szerda 19:55
X Törölt felhasználó (419596)
Ha lenyelem lesz teljes az élmény a páromnak, ezt tudom, és a másik boldog-elégedett mosolya örömmel tölt el. Nem látok semmi kivetnivalót abban h lenyeljem. Bár ha vkinek sok van az tényleg ront a dolgon és kicsit megfordulhat az ember gyomra...
#1061   2009. 07. 23. csütörtök 14:00
X Törölt felhasználó (443025) VIP
Nálunk van sok szopás és nyalás a szájába élvezhetek, de csak ritkán nyeli le. Azt mondja az igazi finom az ami élvezés előtt az izgalmi állapotban jön, azt nagyon szereti nyelni. Egyébként nem viszolyog a spermától, szeretné, ha többen is rávernék, filmen láttunk ilyet. Hááát... engem is izgatna, mondtam neki.
#1060   2009. 07. 23. csütörtök 10:48
X Törölt felhasználó (13138)
Így van, ha ugy alakul akkor az csak fokozhatja a szexet ha a szájba kerül vagy le is nyelem, de ez nem feltétel, sok férfinak ez az igazi kielégülés.
#1059   2009. 07. 22. szerda 18:15
X Törölt felhasználó (447680)
Sziasztok! Sok érdekeset olvastam itt a dologról. Nálunk az van, hogy a nejem gondolkodás nélkül lenyeli. Nem én vagyok az első az életében, tehát ez korábban sem volt nála kérdés, hogy lenyelje-e vagy sem. Ezt még csak smile ) annyival tetézi meg, hogy nagyon is szeret szopizni. Ha fáradt, nincs kedve a szexhez, de nekem van, akkor gondolkodás nélkül leszopizik. Ellenben nem nagyon szereti, ha kinyalják a punciját, sokkal inkább szereti a nyalizásnál ha beleülhet a fütykösbe(re). Érdekes dolgok ezek.
#1058   2009. 05. 06. szerda 08:49
X Törölt felhasználó (434177)
A teljes elfogadás?Elfogadom a párom és hidd el akapcsolatunkban semmi ilyen jellegű probléma nincs.Azt, h. nem nyelem le? Nos ő sose kért rá..nem is hiszem, h. tudja,ezzel probálkozom..ő elfogadja, h. a számbaélvezhet.És azt mondhjatom, h.ez neki bőven elég, ha nem igy lenne már jelezte volna.Brobálkozást csak magam miatt teszem..

Kérdés..az is hozzá tartozik egy ember teljes elfogadásához, h. néha kellemetlen a szaga...pl. nehéz nap után fürdés előtt....... akkor is lefekszel vele és van nyalifali?? Az is beletartozik a teljes elfogadásba?Mert akkor bevallom nem fogadom el őt teljesen smile
(Ez egy válasz andrew87 üzenetére (2009. 05. 05. kedd 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 05. kedd 19:13
Petra, irigylésre méltó a párod smile
Az elgondolás meg jó. Mármint h viszonzod hogy ő bárhol és bármikor megdug vigyor3 Sok csaj vehetne példát.

egycsjszi!
A gondolattól? Az íz könnyebben lett volna érthető. Tudom h közhely de a teljes elfogadás?
#1057   2009. 05. 06. szerda 02:59
zorn zorn
Igazából kár,hogy nem ismerlek!Van valami igazság amit írtál,én ki is próbálnám.Egyébként soha nem tudnám megfogalmazni mikor cumiznak.Nem vagyok benne biztos,hogy ti lányok is másként találtok egy nyalást egyszer ilyen máskor olyan.De én ezt szivesen megdumálnám veled priviben.
(Ez egy válasz Anna25 üzenetére (2009. 05. 05. kedd 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 05. kedd 21:55
Elmesélném az én sztorimat: még a "tanuló" időszakban esett meg velem, hogy először elégítettem ki az akkor barátomat (ez volt az első alkalom is, hogy orálisan elégítettem ki valakit) és mivel előtte sem rázott ki a hideg a gondolattól, hogy lenyeljem, így akkor sem. Nem is volt gondom sem az ízzel, sem az állaggal, és fel is izgatott, hogy ilyen örömöt okoztam neki. Aztán gyorsan el is vette a kedvem a következő beszólással: "Ugye nem is volt olyan rossz!" Mondanom sem kell, hogy mosolyszünet következett. Viszont azóta sincs ezzel bajom, mert izgat a gondolat, hogy a számtól függ a pasi, érezni a lüktetést, és hogy hatalmam van felette! Játszhatok vele, és azt gondolom így lehet igazán sakkban tartani egy pasit! smile
#1056   2009. 05. 05. kedd 21:55
Anna25 Anna25
Elmesélném az én sztorimat: még a "tanuló" időszakban esett meg velem, hogy először elégítettem ki az akkor barátomat (ez volt az első alkalom is, hogy orálisan elégítettem ki valakit) és mivel előtte sem rázott ki a hideg a gondolattól, hogy lenyeljem, így akkor sem. Nem is volt gondom sem az ízzel, sem az állaggal, és fel is izgatott, hogy ilyen örömöt okoztam neki. Aztán gyorsan el is vette a kedvem a következő beszólással: "Ugye nem is volt olyan rossz!" Mondanom sem kell, hogy mosolyszünet következett. Viszont azóta sincs ezzel bajom, mert izgat a gondolat, hogy a számtól függ a pasi, érezni a lüktetést, és hogy hatalmam van felette! Játszhatok vele, és azt gondolom így lehet igazán sakkban tartani egy pasit! smile
#1055   2009. 05. 05. kedd 19:13
andrew87 andrew87
Petra, irigylésre méltó a párod smile
Az elgondolás meg jó. Mármint h viszonzod hogy ő bárhol és bármikor megdug vigyor3 Sok csaj vehetne példát.

egycsjszi!
A gondolattól? Az íz könnyebben lett volna érthető. Tudom h közhely de a teljes elfogadás?
(Ez egy válasz pentek_petra üzenetére (2009. 05. 04. hétfő 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 04. hétfő 19:27
Nekem az íze a visszatartó........ de idővel megszokható.... az aktuális pasimét pár hónap után le tudtam nyelni,az övé finom. smile ))))) De volt olyan pasasom,akiét képtelen voltam,mert egyszerűen nem ment..... olyan volt az állaga,a szaga......... Szerintem ha be vagy indulva,és elfogadod a pasid,akkor menni fog. Én is igyekszem viszonylag gyakran megtenni,mivel az úgy fair........ Én elvárom, hogy akkor és ott dugjon meg,ahol kedvem szottyan,akkor én meg igyekszem szopni,nyelni,nem akarom elkedvetleníteni..
#1054   2009. 05. 04. hétfő 22:33
rebele rebele
persze ha te mondod .. akkor az bisztos ugy van !
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 05. 03. vasárnap 15:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 05. 03. vasárnap 15:22
általános kitalált történet... sajnos leríí róla... ez van...
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 26. kedd
Üzenetek: 1273db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 20. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!