Csajok! Miért nyelitek le, vagy miért nem?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1093   2010. 02. 05. péntek 08:43
Lillus Lillus
Hidd el, van különbség a számba engedem majd kiköpöm és a lenyelés közt. Amikor kiköpöm, szinte nem is érzem az ízét, de ha lenyelem, akkor marja a torkomat még jó ideig és marad utána egy kis gyomorforgató mellékhatás. Ahhoz, hogy mindezen túllendülj kell egyfajta ráhangoltság. Ha ez megvan semmi probléma, de ha nincs meg, jobb kiköpni. Szerintem önmagában az a tény, hogy hagytam a számba menni elég bizonyíték a szeretetre. Mondom mindezt úgy, hogy általában lenyelem. Sőt, néha kifejezetten jólesik. Van, hogy direkt még "malackodok" vele egy kicsit. Megmutatom a számban majd jó látványosan lenyelem, utána kinyomkodom még a maradékot a farkából rá, a kinyújtott nyelvemre és szintúgy lecsúsztatom a torkomon. De ettől függetlenül volt az életemben pár olyan élmény ezzel kapcsolatban, aminek majdnem hányás lett a vége.
Azzal sem értek egyet, hogy ugyanolyan, mint a puncinyalás, mert ott is van nedv. A puncimat meg tudom úgy mosni, hogy ne legyen, de a magömléskor bármit csinálsz, az jön. És a két mennyiség sem egyforma.
A szeretetre különben sem bizonyíték. Ismerek egy lányt, aki lenyeli a párjáét. De lenyelte már majdnem minden kollégájáét is. Hát, ha ez szeretet....
Szóval jobb ezt nem erőltetni. Ha van, akkor ajándék, ha meg nincs, el kell fogadni.
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2010. 01. 08. péntek 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 08. péntek 13:47
Jómagam is egyet értek András_39 1120 -as hszé-vel, bár szerencsére eddig csak egy kapcsolatomban volt olyan hogy ne akarták volna lenyelni (igaz Ö szintén még a szájába se akarta engedni), és ezt el is bírtam fogadni. Mondjuk őt se értettem, mert ehhez képest a testén élvezettel kente szét a spermát.
Tehát ha azt mondja a nő, hogy nem szeretem az ízét, vagy az állagát, vagy megalázónak érzi a szájba élvezést, az teljesen rendben van, de te a szádba engeded érzed az ízét, állagát, ezek után nem értem mennyivel jobb kiköpni mint lenyelni, az érzés, az íz úgyis megmarad.

"A kóstolja meg a sajátját " hangoztató nők elgondolkodtak már azon, hogy egy férfi szájába nyalás közben mennyi puncinedv jut? Az pedig elég buta gondolat menet lenne, hogy a puncinedv az maga a mézédes finomság, nem nem az, illetve nem mindig az, de amikor nyalok nem az foglalkoztat, hogy, keserű, sós, savanykás, vagy édes a punci, hanem, hogy mennyire élvezi a gazdája amit éppen teszek vele, mert akkor csak ez számít legalább is nekem.
#1092   2010. 02. 04. csütörtök 23:30
husband35 husband35
Nagyon szimpatikus számomra amit mondtál... wave eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 04. csütörtök 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (736623)
2010. 02. 04. csütörtök 23:28
Mert az is egy része a szexnek! Az is hozzátartozik a szexhez! És ha szereted a párod, akkor megteszed és lenyeled a testnedvét, mert evvel is szerintem csak azt fejezed ki hogy mennyire odáig vagy érte, és mennyire szereted a szexet. Meg amúgy szerintem a legtöbb nőt izgatja is, ha lenyelheti! smile
#1091   2010. 02. 04. csütörtök 23:28
X Törölt felhasználó (736623)
Mert az is egy része a szexnek! Az is hozzátartozik a szexhez! És ha szereted a párod, akkor megteszed és lenyeled a testnedvét, mert evvel is szerintem csak azt fejezed ki hogy mennyire odáig vagy érte, és mennyire szereted a szexet. Meg amúgy szerintem a legtöbb nőt izgatja is, ha lenyelheti! smile
#1090   2010. 01. 08. péntek 13:47
eros007 eros007
Jómagam is egyet értek András_39 1120 -as hszé-vel, bár szerencsére eddig csak egy kapcsolatomban volt olyan hogy ne akarták volna lenyelni (igaz Ö szintén még a szájába se akarta engedni), és ezt el is bírtam fogadni. Mondjuk őt se értettem, mert ehhez képest a testén élvezettel kente szét a spermát.
Tehát ha azt mondja a nő, hogy nem szeretem az ízét, vagy az állagát, vagy megalázónak érzi a szájba élvezést, az teljesen rendben van, de te a szádba engeded érzed az ízét, állagát, ezek után nem értem mennyivel jobb kiköpni mint lenyelni, az érzés, az íz úgyis megmarad.

"A kóstolja meg a sajátját " hangoztató nők elgondolkodtak már azon, hogy egy férfi szájába nyalás közben mennyi puncinedv jut? Az pedig elég buta gondolat menet lenne, hogy a puncinedv az maga a mézédes finomság, nem nem az, illetve nem mindig az, de amikor nyalok nem az foglalkoztat, hogy, keserű, sós, savanykás, vagy édes a punci, hanem, hogy mennyire élvezi a gazdája amit éppen teszek vele, mert akkor csak ez számít legalább is nekem.
(Ez egy válasz Momolany üzenetére (2010. 01. 07. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 07. csütörtök 16:00
Azért, mert nem akarom. Az, hogy odaengedem, az az odaadásomat bizonyítja a párom iránt. a gyümölcslevest sem nyelem le, mert nem akarom, nem szeretem, pedig azt is beleerőltették a számba egy párszor vigyor . Amúgy a sok nagyokos "alap, hogy lenyeli a spermám" pasi, kóstolta már a sajátját (vagy másét)? Ilyen tapasztalatok után beszéljenek alapvető dolgokról...
#1089   2010. 01. 08. péntek 11:00
svitanyi svitanyi
Aktus közben sok mindent megtesz az ember, amire egyébként nem hajlandó! smile Elvárni semmit sem szabad, mindenkinek meg kell találnia a magához illő partnert, mert az évek haladnak, és az a jó, ha a vágyainkat megpróbáljuk megvalósítani, különben csalódottak leszünk, vagy csalásra vetemedünk! smile Az pedig nem korrekt!
#1088   2010. 01. 08. péntek 08:37
X Törölt felhasználó (730768)
Egyébként is szerintem ha valaki elvár bármit is az mindent elárul a jelleméről.Biztosan roppantul tiszteli a nőket.De amit adunk azt kapjuk,úgyhogy gondolom majd egyszer egy nőtársamtól megkapja amikor éppen nem várja...
#1087   2010. 01. 07. csütörtök 21:00
Andras_39 Andras_39
Egyetértek Zsuzsival és Momolánnyal.
Kétségkívül baromi izgató, ha a lány lenyeli. Legutóbb ezt a nálam sokkal fiatalabb lányka tette meg két hónapja. Én még meg is döbbentem. -Lenyelted - kérdeztem elképedve. - Igen, mindig lenyelem, szeretem - volt a válasz. Ugyanakkor volt olyan szexgép 30-as nőm, akivel azért nem szívesen találkoztam, mert min. 2-szer, de inkább 3-szor kellett lőnöm smile , egyet mindig a popsiba, de nemhogy nem nyelte le, a szájába sem engedte.
Különbözőek a lányok, de többnyire csodásak. Nagy megértéssel kell tudomásul vennünk, ha nem akarják. Én lövés előtt sokszor gondoltam arra, hogy utána felnyalom a magamét, de az orgazmus után szinte sosem tettem meg.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 01. 07. csütörtök 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 07. csütörtök 10:02
ti-mi jól megváloszta. Nem kell a miért, mert ah valamit miértből és ebből következően kellből tesz meg bárki is, az idővel kiüt a kapcsolatra is.
Volt ismerősöm akinek az volt a rögeszme a fejében hogy csak úgy jó az orális szex, ha a nő lenyeli. Mert az úgy neki jó. Rendszeresen ezzel pumpolta a párját hogy ez neki így jó, és én azt mondtam a lánynak hogy ha majd egy jó nagy kefélés után az utolsó cseppig kitermeli belőle a saját nedvét, vagy egy orgazmusa után saját termékét jóízüen és csillogó szemmel elfogyajtotta majd akkor beszélgessen arról hogy le kell-e nyelni a lánynak.

Szvóal nem jó ha bármi kell..legyen hozzá kedv és hangulat!
#1086   2010. 01. 07. csütörtök 16:00
Momolany Momolany
Azért, mert nem akarom. Az, hogy odaengedem, az az odaadásomat bizonyítja a párom iránt. a gyümölcslevest sem nyelem le, mert nem akarom, nem szeretem, pedig azt is beleerőltették a számba egy párszor vigyor . Amúgy a sok nagyokos "alap, hogy lenyeli a spermám" pasi, kóstolta már a sajátját (vagy másét)? Ilyen tapasztalatok után beszéljenek alapvető dolgokról...
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2010. 01. 06. szerda 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 22:46
Na ezt viszont nem értem, ha már a szádban van, miért nem nyeled le? confused
#1085   2010. 01. 07. csütörtök 10:02
Zsuzsi_ Zsuzsi_
ti-mi jól megváloszta. Nem kell a miért, mert ah valamit miértből és ebből következően kellből tesz meg bárki is, az idővel kiüt a kapcsolatra is.
Volt ismerősöm akinek az volt a rögeszme a fejében hogy csak úgy jó az orális szex, ha a nő lenyeli. Mert az úgy neki jó. Rendszeresen ezzel pumpolta a párját hogy ez neki így jó, és én azt mondtam a lánynak hogy ha majd egy jó nagy kefélés után az utolsó cseppig kitermeli belőle a saját nedvét, vagy egy orgazmusa után saját termékét jóízüen és csillogó szemmel elfogyajtotta majd akkor beszélgessen arról hogy le kell-e nyelni a lánynak.

Szvóal nem jó ha bármi kell..legyen hozzá kedv és hangulat!
#1084   2010. 01. 07. csütörtök 09:08
ti-mi ti-mi
Én akkor nyelem le, ha kívánom!! Ezenfelül mindent akkor teszek, ha akarom, vagy kívánom! Soha nem más kedvéért teszem a dolgokat és a párom is így van vele, ezáltal amit teszünk az mindkettőnknek nagyon jól esik oooo Ha egy pasi, ezt "alap"-ból elvárja, véleményem szerint önző és sok mindent nem tud adni csak elvár....
#1083   2010. 01. 07. csütörtök 08:32
X Törölt felhasználó (730768)
csatlakozom nőtársaimhoz,hogy nem vagyunk egyformák.Azért mert mi megtesszük mert olyan beállítottséguak vagyunk az egy dolog.A sex attól jó hogy mindenki azt teszi ami jól esik!!!De ha már elvárások vannak az nem hiszem hogy túl jó fényt a kapcsolatra
#1082   2010. 01. 06. szerda 22:46
eros007 eros007
Na ezt viszont nem értem, ha már a szádban van, miért nem nyeled le? confused
(Ez egy válasz Momolany üzenetére (2010. 01. 06. szerda 22:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 22:28
Alap? Tényleg? Hát akkor nyeljed óraszám! Miért prezstízskérdés egy pasinál, hogy lenyeljük-e vagy sem? én nem szeretem, sok nőtársam viszont igen, ahogy olvastam. De hogy alapvető legyen és el is várják tőlünk... Én speciel nem szeretem. Beengedem a számba ha arról van szó, de onnan már csak kifelé vezet az út kacsint
#1081   2010. 01. 06. szerda 22:28
Momolany Momolany
Alap? Tényleg? Hát akkor nyeljed óraszám! Miért prezstízskérdés egy pasinál, hogy lenyeljük-e vagy sem? én nem szeretem, sok nőtársam viszont igen, ahogy olvastam. De hogy alapvető legyen és el is várják tőlünk... Én speciel nem szeretem. Beengedem a számba ha arról van szó, de onnan már csak kifelé vezet az út kacsint
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2010. 01. 06. szerda 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 19:26
szerintem ez ma már alap hogy igenis a csaj nyeljen és beleéehesen löni a szájába.
#1080   2010. 01. 06. szerda 20:58
sophie29 sophie29
Én is lenyelem az utolsó cseppig vigyor3
Szerintem sem alap,nem vagyunk egyformák...
#1079   2010. 01. 06. szerda 19:40
X Törölt felhasználó (467890)
Azért ezt nem mondanám. Tény,hogy van,aki szereti vagy,akinek meg egyszerűen nem megy. De nem alap,ahogyan az anál sem az. Szerintem...
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2010. 01. 06. szerda 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 19:26
szerintem ez ma már alap hogy igenis a csaj nyeljen és beleéehesen löni a szájába.
#1078   2010. 01. 06. szerda 19:39
bazijoe19 bazijoe19
Dorkaaa, cuncika14, Noncsi, jó olvasni a hozzászólásaitokat, nagyon jó hogy ilyen a hozzáállásotok a témához, sokkal több hasonló gondolkodású nő kellene.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 06. szerda 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (467890)
2010. 01. 06. szerda 17:48
Nekem sem volt soha kérdés, hogy nyelem vagy nem nyelem. Ha jobban belegondolunk,a pasi is nyel,miközben nyal...És hát,ami finom az finom. Miért tagadjam meg magamtól holmi undor miatt? Ha két ember együtt van, akkor már nem szabad lenni tabunak. Legalábbis én így látom. vigyor2
#1077   2010. 01. 06. szerda 19:26
zsozs70 zsozs70
szerintem ez ma már alap hogy igenis a csaj nyeljen és beleéehesen löni a szájába.
#1076   2010. 01. 06. szerda 18:33
zacs zacs
Egyszer nyáron sok narancs szörpös szódát ittam. Este megkérdezték, mitől ilyen édes vigyor0
#1075   2010. 01. 06. szerda 18:31
Noncsi Noncsi
Én is szeretem lenyelni, a pasim is úgy szeret elmenni, ha a számba lőhet a végén!
#1074   2010. 01. 06. szerda 17:48
X Törölt felhasználó (467890)
Nekem sem volt soha kérdés, hogy nyelem vagy nem nyelem. Ha jobban belegondolunk,a pasi is nyel,miközben nyal...És hát,ami finom az finom. Miért tagadjam meg magamtól holmi undor miatt? Ha két ember együtt van, akkor már nem szabad lenni tabunak. Legalábbis én így látom. vigyor2
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 26. kedd
Üzenetek: 1273db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 20. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!