Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#219   2011. 02. 24. csütörtök 15:53
X Törölt felhasználó (388655)
Te nem lehet, hogy ugyanaz a csajunk volt?
Az én volt csajom is ezt csinálta, körúton simán elkezdett vezetés közben kényeztetni, és csepeli volt smile
Kevés ilyen vagány csaj van ....
(Ez egy válasz 61karcsi üzenetére (2011. 02. 23. szerda 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 21:24
Jártam már úgy, hogy az Árpád-hídtól Csepelig bologatot a csaj az ölemben nem zavartatta magát sem a mellettünk levő busz vagy villamos sem. Örülten jó volt!
#218   2011. 02. 23. szerda 21:24
61karcsi 61karcsi
Jártam már úgy, hogy az Árpád-hídtól Csepelig bologatot a csaj az ölemben nem zavartatta magát sem a mellettünk levő busz vagy villamos sem. Örülten jó volt!
#217   2011. 02. 04. péntek 13:00
böte56 böte56
Lehet, hogy nem vívom ki a beírók elismerését, de én ezt a műveletet nyugisabb körülmények között szeretem űzni. Egy jó orgazmus befolyásolja a pillanatnyi cselekvőképességet, igen veszélyes szituációt eredményezhet! Mások veszélyeztetése!
#216   2011. 02. 04. péntek 09:57
framo framo
ha nem jönnek velünk a gyerekek akkor nálunk szinte rendszeres. (nem utolsó sorban addig is csendben van)
#215   2011. 02. 04. péntek 09:34
Cartsu Cartsu
Jó dolog, baromira izgi, és fincsi. Sajna csak egyszer volt benne részem.... crazya
#214   2011. 02. 03. csütörtök 17:27
X Törölt felhasználó (453592)
Ilyet már én is csináltam, nem tiltakozott a párom! (nem is tudott volna, ha én egyszer a számba veszem nincs menekvés)
#213   2011. 02. 03. csütörtök 17:14
vadmacska2010 vadmacska2010
Tavaly nyáron történt, hogy egy telefonbeszélgetés után teljesen felhúztam magam valami hülyeségen. Épp autóztunk a párommal, aki nyugtatásként átkarolt, majd símogatni kezdte a combomat. Idővel tényleg megnyugodtam, sőt gondolom érezte rajtam, hogy kezdek "lázba jönni". A sortomon keresztül símogatni kezdte a puncimat, mire én - ma sem tudom milyen meggondolásból - a meredező farkához nyúltam, majd pár percnyi kézimunka után kikapcsolva a biztonságiövet rábuktam és leszoptam. Hát...köpni-nyelni nem tudott, mivel ilyet korábban sosem csináltam autóban. Szegénykémnek meg is kellett állnia egy mellékúton smile
#212   2009. 08. 02. vasárnap 21:20
familyguy familyguy
én attól ellazulok...persze finom meg jó és ha rákezd akkor feszengek de semmivel sem veszélyesebb smile
#211   2009. 08. 02. vasárnap 09:31
zorn zorn
Na az én párom úgy nézi az utat mint a güzü se jobbra se balra nem néz hiába mondom neki kár annyira figyelni.Talán azokkal a csajokkal könnyebb akik nem vezetnek.
#210   2009. 08. 01. szombat 20:44
familyguy familyguy
meg neked is jó simogatni smile nagony jó dolog ez smile
(Ez egy válasz Peter_xx üzenetére (2009. 08. 01. szombat 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 01. szombat 18:10
Ez szerintem nagyon jó dolog vezetés közben. Sokkal nyugisabban vezetek, ha közben cumikáznak.
Az ülést picit hátratolom, hogy kedvesem kényelmesen férjen. A forgalomtól függően, még közben simogatom is, hogy érezze, mennyire imádom.
#209   2009. 08. 01. szombat 18:10
Peter_xx Peter_xx
Ez szerintem nagyon jó dolog vezetés közben. Sokkal nyugisabban vezetek, ha közben cumikáznak.
Az ülést picit hátratolom, hogy kedvesem kényelmesen férjen. A forgalomtól függően, még közben simogatom is, hogy érezze, mennyire imádom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 01. szombat 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025) VIP
2009. 08. 01. szombat 11:51
Kedvet kell neki csinálni! Én ha vezetek a jobb kezem általában a szoknya alatt, a lábai között van. Bugyi nélkül ez különösen jó, ebből következik aztán, hogy rámbukik menet közben.
#208   2009. 08. 01. szombat 11:51
X Törölt felhasználó (443025) VIP
Kedvet kell neki csinálni! Én ha vezetek a jobb kezem általában a szoknya alatt, a lábai között van. Bugyi nélkül ez különösen jó, ebből következik aztán, hogy rámbukik menet közben.
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2009. 07. 29. szerda 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 29. szerda 09:11
Sajna az én nőm nem ilyenbevállalós, hogy ilyesmire vetemedjen...
#207   2009. 07. 31. péntek 16:51
X Törölt felhasználó (70306)
én birom az ilyet smile csajom egyre bevállalósabb...... pályán már simán lerendez, csak ha kamon mellett megyünk el akkor van h kicsit visszaül.
#206   2009. 07. 31. péntek 11:37
X Törölt felhasználó (13138)
én nem tudok szopni ha közben vezetek mert nem látom az utat wink
#205   2009. 07. 29. szerda 09:11
BigJoe23 BigJoe23
Sajna az én nőm nem ilyenbevállalós, hogy ilyesmire vetemedjen...
#204   2009. 07. 28. kedd 20:17
szegedi_pár szegedi_pár
no ez az, ami nálunk 100%, hogy nem jönne össze. mf1
Fizikai képtelenség nyes

Megnézném én azt a nőt, aki motoron ülve, mögülem lerendez oralizéileg vigyor4 vigyor5 wow2
#203   2009. 07. 28. kedd 18:43
X Törölt felhasználó (443025) VIP
Egyszer mi is kipróbáltuk, (nem autópályán) rámbukott a párom vezetés közben, azt mondta megkívánta. Egy idő után azért jobbnak láttam megállni, így ő is jobban járt.
#202   2009. 03. 22. vasárnap 22:42
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem akarok farkas és maci fasírozottat egymás általa jól elkészítve.
khm burkolt figyelmeztetés
ajánlom figyelmetekbe:
Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
illetve bármelyik témában elfogadjuk az áthívást oda
#201   2009. 03. 22. vasárnap 21:10
Fém_fatál Fém_fatál
Mondjuk a pulyák nagy kerek szemeket meresztenének, ha Rovinj felé félúton rábuknék Kedves farkára, preventíve, nehogy elaludjon a monotonitástól... finom Azt meg tényleg csak csendesen jegyzem meg, hogy egyszer a Mocsok Macsók kipróbálhatnák, milyen az anyósülésről áttekeredni a sofőr ölébe (persze ohne biztiöv, mert vagy fujtogat, vagy a mellet lapítja), miközben a kormány ritmikusan lezsurmolja az ember fülit... Na mindegy, felőlem mindenki ott franciázik, ahol kedve szottyan, de előre szólok, ha valaki kinyír, miközben az ótópályán szopják, hát fixen ott fogom kísérteni amíg csak él, minden áldott éjjel csörgetem majd a láncaimat az ágya mellett, és a fülébe fogok sóhajtozni, miközben "hideg leheletemet a tarkóján fogja érezni"! eplus2
#200   2009. 03. 22. vasárnap 16:00
gonoszNagyfarkas gonoszNagyfarkas
Egy szóval sem mondtam, hogy nem fogadom el, hogy nem értünk egyet! Ne forgasd ki a szavaimat! Elalvásról egy szó sem esett, a monotonitás ellen viszont igenis jó a rádió, vagy egy ütős metal szám!
"Viszont az első két megoldás lényegesen kevéssé kellemes, mintha orálisan lerendeznek." itt nem arról van szó, hogy kellemes-e vagy sem. Érjél haza épségben, aztán otthon annyit szopathatsz, amennyit akarsz!
A sorsról meg a szarvasról nem tehetsz, viszont ha hülyebarom módjára kihívod magad (és mások) ellen, az csak a te hibád!!

És nem bevállalni vagy nem bevállalni kell (mer' én vagyok a faszacsávó, aki 120-nál szopat és ettől baromi nagy király vagyok), hanem biztonságosan vezetni, és nem kockáztatni mások életét!!
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 03. 22. vasárnap 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 22. vasárnap 14:14
Van olyan, hogy egy forumon nem mindenki ért egyet egymással, ezt is illik elfogadni.
Mivel próbáltam, továbbra is fenntartom, hogy adott feltételek mellett nem volt veszélyes, de a mai forgalomsűrűség mellett nem hiszem, hogy bevállalnám...
Legalábbis Magyarországon szinte biztos nem.
Autópályák túlterheltek, máshol meg "szembejöhet a sors", vagy jöhet egy szarvas, őz...stb.
Az elalvásról meg csak annyit, hogy a rádió semmit sem ér ellene, max a letekert ablak és a saját fejünk ütögetése, illetve a gyorsabb tempó (ami visont a lassabb reakciók miatt külön veszélyes)...
Viszont az első két megoldás lényegesen kevéssé kellemes, mintha orálisan lerendeznek...
Viszont egy mérésekkel tarkított kísérletet megérne, hogy a rendőrautóra külön figyelő aktív vagy a passzív sofőr reagál 800km és egy előadás után gyorsabban egy váratlan helyzetre..
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: csibe-20 csibe-20
Nyitás ideje: 2006. 01. 28. szombat
Üzenetek: 279db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 19. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!