Jóni masszázs (NEM Társkereső! Csak élmények, tapasztalatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#503   2018. 11. 16. péntek 13:15
X Törölt felhasználó (1292612)
Ismét beszámolhatok egy nagyon fincsi és kellemes kalandról.
Egy harmincas pár jött el hozzám. Voltak már swingerklubban, de nekik nem tetszett, pedig a "magyar legjobb" klubban jártak. Túl sok sznob és túl sok tinivel találkoztak, nem azt kapták, amire számítottak.
Privátban vettek már be több srácot, meg párral is voltak.
De elmondásuk alapján a legtöbb élményt, a legtöbb törődést tőlem kapták.
A "szokásos" relax masszázzsal indítottam, voltak a lánynak görcsei a vállánál és a gerince körül is. 20-25 percnyi svédmasszírozás után egyre jobban kezdett izzani a levegő köztünk és a pasija dákója is mereven állt már. A hölgy a kezébe és szájába vette az irányítást, és átcsaptunk erotikus részbe, majd úgynevezett hard-szexbe is. A pasi meg is lepett rendesen, hiszen a szende-szűz tekintetű lány igenis imádta, ha a párja által elhozott bilincs és korbács is előkerült...nekem tetszett a játék, benne is voltam bizonyos kereteken belül és igencsak kellemes hármas szex alakult ki ismét. Köszönöm T+T-nek, várom az ujabb alkalmat. .-)
#502   2018. 11. 02. péntek 14:44
X Törölt felhasználó (3927962)
Gratulálok! Én is kedvelem az ilyent,de amilyen kevés az igény rá,ha összejön akkor szintén dicsekszem vele hehe
(Ez egy válasz mivagyunk12 üzenetére (2018. 11. 02. péntek 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 02. péntek 14:40
Tegnap este volt egy kedves hölgy ismerőssel tartalmas lazító masszázs.
#501   2018. 11. 02. péntek 14:40
mivagyunk12 mivagyunk12
Tegnap este volt egy kedves hölgy ismerőssel tartalmas lazító masszázs.
#500   2018. 11. 01. csütörtök 19:01
mesi26 mesi26
Kecskemét melett lakunk. Állandó masszőrt keresek. Igazi masszőr srácot heti egy masszázs plussz sex. Csak férjem előtt. Férjem is lehet masszirozni. Csak privát üzit kérünk. Max 40 éves korig.
#499   2018. 10. 31. szerda 19:00
X Törölt felhasználó (3925392)
szép estét esetleg pesten lenne aki masszirozna duci párt bi ok fiu részröl
#498   2018. 10. 31. szerda 18:31
X Törölt felhasználó (869472)
wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 31. szerda 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2704462)
2018. 10. 31. szerda 18:29
Á, nem lett belőle semmi, csak az arcunk volt hatalmas. Igazából mindketten papírkutyák vagyunk rolleyes
#497   2018. 10. 31. szerda 18:29
X Törölt felhasználó (2704462)
Á, nem lett belőle semmi, csak az arcunk volt hatalmas. Igazából mindketten papírkutyák vagyunk rolleyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 29. hétfő 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 10. 29. hétfő 12:56
En azt mondanam jo esellyel szex lesz a vege. Az meg elobb-utobb szuneteltetheti a haversagot. Igaz az elkepzelheto, hogy annyira rosszul csinaljatok es elnevetitek es akkor a szex elmarad. Viszont lesz egy kerdojel, mi lenne ha szexelnenk? Szoval, ha kell mint haver, akkor hagyd ki szerintem. Ha nem gond az esetleges elvalas, akkor vagjatok bele.
#496   2018. 10. 31. szerda 18:23
Pár34 Pár34
Most fejlesztem a technikát de páromnak nagyon bejön
#495   2018. 10. 30. kedd 21:15
maszorszabozoltan maszorszabozoltan
Szia mert a kérdést rosszul intézed nyes DDD
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 29. hétfő 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3209482)
2018. 10. 29. hétfő 12:45
senki? smile bezzeg amikor nem írtam ki meg kerestem, akkor jöttek a levelek maguktól nyes
#494   2018. 10. 29. hétfő 14:40
X Törölt felhasználó (3944102)
Szia. Mi rendszeresen járunk a párommal,ha érdekel mesélek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 26. péntek 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3209482)
2018. 10. 26. péntek 17:02
Sziasztok!
Profi jóni masszőrrel tudnék privátban levelezni? Érdekelne egy ilyen történet menete, stb.
Köszi
#493   2018. 10. 29. hétfő 12:59
X Törölt felhasználó (869472)
Bocsi. Neked szantam az elobbi hozzaszolasom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 08. hétfő 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2704462)
2018. 10. 08. hétfő 19:03
Beszélgettem egy hölgyismerősömmel, hogy mennyire izgalmas volt ilyen videókat nézegetni. Addig dumáltunk, míg mindketten felizgultunk a témától és megbeszéltük, hogy megcsináljuk egymásnak a masszázst. Még nem történt meg, de már többször beszélgettünk a dologról (már a beszélgetés is izgalmas a dologról) Most olyan fura, mert nagyon izgat a dolog, de nem tudom, hogy milyen hatása lehet a haveri kapcsolatra (soha nem volt közöttünk szex, ez pedig mégis csak az) Hasonló tapasztalatok vannak?
#492   2018. 10. 29. hétfő 12:56
X Törölt felhasználó (869472)
En azt mondanam jo esellyel szex lesz a vege. Az meg elobb-utobb szuneteltetheti a haversagot. Igaz az elkepzelheto, hogy annyira rosszul csinaljatok es elnevetitek es akkor a szex elmarad. Viszont lesz egy kerdojel, mi lenne ha szexelnenk? Szoval, ha kell mint haver, akkor hagyd ki szerintem. Ha nem gond az esetleges elvalas, akkor vagjatok bele.
(Ez egy válasz joco.88 üzenetére (2018. 10. 07. vasárnap 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 07. vasárnap 21:16
Nekem is volt már olyan vendégem akivel elképzeltem hogy több is lehetne de az üzletbe nem szabad érzelmeket keverni smile
#491   2018. 10. 29. hétfő 12:45
X Törölt felhasználó (3209482)
senki? smile bezzeg amikor nem írtam ki meg kerestem, akkor jöttek a levelek maguktól nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 26. péntek 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3209482)
2018. 10. 26. péntek 17:02
Sziasztok!
Profi jóni masszőrrel tudnék privátban levelezni? Érdekelne egy ilyen történet menete, stb.
Köszi
#490   2018. 10. 26. péntek 17:02
X Törölt felhasználó (3209482)
Sziasztok!
Profi jóni masszőrrel tudnék privátban levelezni? Érdekelne egy ilyen történet menete, stb.
Köszi
#489   2018. 10. 17. szerda 18:46
Cica és Kandur Cica és Kandur
Valamikor, volt egy klirnsem... Vele voltunk igy. Soha nem tudtam egy normális kasszáját csinalni, mert max felidonel már a szex felé terelodtunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 17. szerda 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2018. 10. 17. szerda 10:01
Hétfőn délelőtt ismét egy kalandban volt részem. Leírom, mert másabb, mint az eddigiek.
Egy pesti swingerklubba gitározgatni rendszeresen járó nyírségi pár volt a vendégem.
a szokásos pár perces beszélgetés után a Höllgytag nekivetkezett (látszik a rutin, bugyit is bátran levette...)
masszírozni kezdtem a vállánál, mire a pár kérte...essünk túl a formaságon, nem masszőrhöz jöttek...én meglepődve vettem tudomásul, de mivel első a pár kérése, így röpke 5-6 percesre rövidítettem a szokásos 25-30 perces hát/váll-masszázst
így is az utolsó percre már tettrekész álló farokkal álltunk mindkét pasi
a Hölgy átfordult és párban szopta a farkunkat, majd gumit húzott farkamra és magába parancsolt...
1-1,5 órás lepedőgyűrés lett belőle
nagyon kellemes délelőtt volt, most először ilyet tapasztalva..innen is látszik, nem minden masszázsból lesz szex, de van olyan masszázs, amiből masszázs nem lesz, de vad szex an(n)ál inkább!
:-P
köszönöm nektek, várlak máskor is, vagy Gitározunk majd közösen! smile
#488   2018. 10. 17. szerda 10:01
X Törölt felhasználó (1292612)
Hétfőn délelőtt ismét egy kalandban volt részem. Leírom, mert másabb, mint az eddigiek.
Egy pesti swingerklubba gitározgatni rendszeresen járó nyírségi pár volt a vendégem.
a szokásos pár perces beszélgetés után a Höllgytag nekivetkezett (látszik a rutin, bugyit is bátran levette...)
masszírozni kezdtem a vállánál, mire a pár kérte...essünk túl a formaságon, nem masszőrhöz jöttek...én meglepődve vettem tudomásul, de mivel első a pár kérése, így röpke 5-6 percesre rövidítettem a szokásos 25-30 perces hát/váll-masszázst
így is az utolsó percre már tettrekész álló farokkal álltunk mindkét pasi
a Hölgy átfordult és párban szopta a farkunkat, majd gumit húzott farkamra és magába parancsolt...
1-1,5 órás lepedőgyűrés lett belőle
nagyon kellemes délelőtt volt, most először ilyet tapasztalva..innen is látszik, nem minden masszázsból lesz szex, de van olyan masszázs, amiből masszázs nem lesz, de vad szex an(n)ál inkább!
:-P
köszönöm nektek, várlak máskor is, vagy Gitározunk majd közösen! smile
#487   2018. 10. 09. kedd 09:26
Max32 Max32
Így én is szeretek masszírozni ! Gratulálok worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 06. szombat 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862339)
2018. 10. 06. szombat 02:11
Imádom maszírozni a feleségem, és Ő is nagyon élvezi. Természetesen amatőr vagyok, de próbálom megadni a módját. Rendes masszázsasztal, masszázsolaj, törülköző, halk zene, stb....
Előre meg szoktam vele beszélni, hogy szeretné-e a masszázst.
Elküldöm zuhanyozni és amíg végez, addig elkészítek mindent. De úgy viselkedem mintha idegen lennék,mint egy igazi masszőr, aki házhoz érkezik.
Hason fekszik, szép lassan a lábaival kezdem. Majd felfelé haladva vádli, hátsó comb, fenék, hát, vállak...
Visszafelé haladva ismét fenék, belső comb mindkét oldalon. Majd megkérem, hogy forduljon meg.
Szintén lábfejnél kezdem, majd végig felfelé haladva a belső combok végigsimítása mellett néha véletlenül érintem a szeméremajkakat, szeméremdombot... Következnek a vállak, dekoltázs, mellek...
Ekkor már kezdi a kezével keresni a péniszemet... ! Néha megpróbálja megfogni, én elhúzom magam és mondom neki:
- Én a masszőr vagyok, ezt így nem lehet!
Abbahagyja egy kis időre és folytatom a masszázst. Visszatérek a szeméremdomhoz és a nagyajkak mellet simogatom... Imádja..!
Kezével ismét meredező férfiasságomat próbálja elérni.
Újra szólok:
- Én a masszőr vagyok! Kérem...
Mire Ő ( természetesen becsukott szemmel) :
- Nem érdekel...!
Folytattam tovább a yoni masszázst szerény tudományom szerint. Teste és lélegzete elárulta, hogy nemsokára el fog élvezni.
- Én nem bírom tovább....hagyd abba....
Mire én:
-Ne törődj semmivel, élvezz el nyugodtan!
Folytattam...és rám hallgatott...
Imádom!!! Mindig!!!
És még remélem nagyon sokszor!!!
Természetesen a masszőr munkáját hálásan megköszönte... smile
#486   2018. 10. 08. hétfő 21:15
X Törölt felhasználó (862339)
Köszii! vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 08. hétfő 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (818842)
2018. 10. 08. hétfő 19:23
Naháááát smile grat wink
#485   2018. 10. 08. hétfő 19:41
bpparos bpparos
Holnap délután masszört fogadnánk
#484   2018. 10. 08. hétfő 19:23
X Törölt felhasználó (818842)
Naháááát smile grat wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 06. szombat 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862339)
2018. 10. 06. szombat 02:11
Imádom maszírozni a feleségem, és Ő is nagyon élvezi. Természetesen amatőr vagyok, de próbálom megadni a módját. Rendes masszázsasztal, masszázsolaj, törülköző, halk zene, stb....
Előre meg szoktam vele beszélni, hogy szeretné-e a masszázst.
Elküldöm zuhanyozni és amíg végez, addig elkészítek mindent. De úgy viselkedem mintha idegen lennék,mint egy igazi masszőr, aki házhoz érkezik.
Hason fekszik, szép lassan a lábaival kezdem. Majd felfelé haladva vádli, hátsó comb, fenék, hát, vállak...
Visszafelé haladva ismét fenék, belső comb mindkét oldalon. Majd megkérem, hogy forduljon meg.
Szintén lábfejnél kezdem, majd végig felfelé haladva a belső combok végigsimítása mellett néha véletlenül érintem a szeméremajkakat, szeméremdombot... Következnek a vállak, dekoltázs, mellek...
Ekkor már kezdi a kezével keresni a péniszemet... ! Néha megpróbálja megfogni, én elhúzom magam és mondom neki:
- Én a masszőr vagyok, ezt így nem lehet!
Abbahagyja egy kis időre és folytatom a masszázst. Visszatérek a szeméremdomhoz és a nagyajkak mellet simogatom... Imádja..!
Kezével ismét meredező férfiasságomat próbálja elérni.
Újra szólok:
- Én a masszőr vagyok! Kérem...
Mire Ő ( természetesen becsukott szemmel) :
- Nem érdekel...!
Folytattam tovább a yoni masszázst szerény tudományom szerint. Teste és lélegzete elárulta, hogy nemsokára el fog élvezni.
- Én nem bírom tovább....hagyd abba....
Mire én:
-Ne törődj semmivel, élvezz el nyugodtan!
Folytattam...és rám hallgatott...
Imádom!!! Mindig!!!
És még remélem nagyon sokszor!!!
Természetesen a masszőr munkáját hálásan megköszönte... smile
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 703db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 04. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!