Jóni masszázs (NEM Társkereső! Csak élmények, tapasztalatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#483   2018. 10. 08. hétfő 19:03
X Törölt felhasználó (2704462)
Beszélgettem egy hölgyismerősömmel, hogy mennyire izgalmas volt ilyen videókat nézegetni. Addig dumáltunk, míg mindketten felizgultunk a témától és megbeszéltük, hogy megcsináljuk egymásnak a masszázst. Még nem történt meg, de már többször beszélgettünk a dologról (már a beszélgetés is izgalmas a dologról) Most olyan fura, mert nagyon izgat a dolog, de nem tudom, hogy milyen hatása lehet a haveri kapcsolatra (soha nem volt közöttünk szex, ez pedig mégis csak az) Hasonló tapasztalatok vannak?
#482   2018. 10. 07. vasárnap 21:16
joco.88 joco.88
Nekem is volt már olyan vendégem akivel elképzeltem hogy több is lehetne de az üzletbe nem szabad érzelmeket keverni smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:13
Szerintem a masszázs semmiképp nem összekeverendő a tényleges szexxel. Nekem az nem masszőr, aki utána meg is dug, vagy kinyalja a puncim. Az már szerető inkább, akkor is, ha csak 1x az alkalom. Gondolom a felhevült vágyak és a kölcsönös testi vonzalom vezethet ide esetlegesen. De a masszőrnek meg kellene tudni állni, hogy ne legyen több, ha már a vendég nem tudja kordában tartani a vágyait végül.
#481   2018. 10. 07. vasárnap 17:33
Cica és Kandur Cica és Kandur
#480   2018. 10. 06. szombat 05:07
X Törölt felhasználó (1292612)
Így igaz!
Minden elismerés megillet!!
smile ))
Szerepjáték, csillagos ötös!!!
Ilyen egy profi amatőr masszőr!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 06. szombat 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862339)
2018. 10. 06. szombat 02:11
Imádom maszírozni a feleségem, és Ő is nagyon élvezi. Természetesen amatőr vagyok, de próbálom megadni a módját. Rendes masszázsasztal, masszázsolaj, törülköző, halk zene, stb....
Előre meg szoktam vele beszélni, hogy szeretné-e a masszázst.
Elküldöm zuhanyozni és amíg végez, addig elkészítek mindent. De úgy viselkedem mintha idegen lennék,mint egy igazi masszőr, aki házhoz érkezik.
Hason fekszik, szép lassan a lábaival kezdem. Majd felfelé haladva vádli, hátsó comb, fenék, hát, vállak...
Visszafelé haladva ismét fenék, belső comb mindkét oldalon. Majd megkérem, hogy forduljon meg.
Szintén lábfejnél kezdem, majd végig felfelé haladva a belső combok végigsimítása mellett néha véletlenül érintem a szeméremajkakat, szeméremdombot... Következnek a vállak, dekoltázs, mellek...
Ekkor már kezdi a kezével keresni a péniszemet... ! Néha megpróbálja megfogni, én elhúzom magam és mondom neki:
- Én a masszőr vagyok, ezt így nem lehet!
Abbahagyja egy kis időre és folytatom a masszázst. Visszatérek a szeméremdomhoz és a nagyajkak mellet simogatom... Imádja..!
Kezével ismét meredező férfiasságomat próbálja elérni.
Újra szólok:
- Én a masszőr vagyok! Kérem...
Mire Ő ( természetesen becsukott szemmel) :
- Nem érdekel...!
Folytattam tovább a yoni masszázst szerény tudományom szerint. Teste és lélegzete elárulta, hogy nemsokára el fog élvezni.
- Én nem bírom tovább....hagyd abba....
Mire én:
-Ne törődj semmivel, élvezz el nyugodtan!
Folytattam...és rám hallgatott...
Imádom!!! Mindig!!!
És még remélem nagyon sokszor!!!
Természetesen a masszőr munkáját hálásan megköszönte... smile
#479   2018. 10. 06. szombat 03:17
Jancsi34-Juliska30 Jancsi34-Juliska30
worship worship worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 06. szombat 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862339)
2018. 10. 06. szombat 02:11
Imádom maszírozni a feleségem, és Ő is nagyon élvezi. Természetesen amatőr vagyok, de próbálom megadni a módját. Rendes masszázsasztal, masszázsolaj, törülköző, halk zene, stb....
Előre meg szoktam vele beszélni, hogy szeretné-e a masszázst.
Elküldöm zuhanyozni és amíg végez, addig elkészítek mindent. De úgy viselkedem mintha idegen lennék,mint egy igazi masszőr, aki házhoz érkezik.
Hason fekszik, szép lassan a lábaival kezdem. Majd felfelé haladva vádli, hátsó comb, fenék, hát, vállak...
Visszafelé haladva ismét fenék, belső comb mindkét oldalon. Majd megkérem, hogy forduljon meg.
Szintén lábfejnél kezdem, majd végig felfelé haladva a belső combok végigsimítása mellett néha véletlenül érintem a szeméremajkakat, szeméremdombot... Következnek a vállak, dekoltázs, mellek...
Ekkor már kezdi a kezével keresni a péniszemet... ! Néha megpróbálja megfogni, én elhúzom magam és mondom neki:
- Én a masszőr vagyok, ezt így nem lehet!
Abbahagyja egy kis időre és folytatom a masszázst. Visszatérek a szeméremdomhoz és a nagyajkak mellet simogatom... Imádja..!
Kezével ismét meredező férfiasságomat próbálja elérni.
Újra szólok:
- Én a masszőr vagyok! Kérem...
Mire Ő ( természetesen becsukott szemmel) :
- Nem érdekel...!
Folytattam tovább a yoni masszázst szerény tudományom szerint. Teste és lélegzete elárulta, hogy nemsokára el fog élvezni.
- Én nem bírom tovább....hagyd abba....
Mire én:
-Ne törődj semmivel, élvezz el nyugodtan!
Folytattam...és rám hallgatott...
Imádom!!! Mindig!!!
És még remélem nagyon sokszor!!!
Természetesen a masszőr munkáját hálásan megköszönte... smile
#478   2018. 10. 06. szombat 02:11
X Törölt felhasználó (862339)
Imádom maszírozni a feleségem, és Ő is nagyon élvezi. Természetesen amatőr vagyok, de próbálom megadni a módját. Rendes masszázsasztal, masszázsolaj, törülköző, halk zene, stb....
Előre meg szoktam vele beszélni, hogy szeretné-e a masszázst.
Elküldöm zuhanyozni és amíg végez, addig elkészítek mindent. De úgy viselkedem mintha idegen lennék,mint egy igazi masszőr, aki házhoz érkezik.
Hason fekszik, szép lassan a lábaival kezdem. Majd felfelé haladva vádli, hátsó comb, fenék, hát, vállak...
Visszafelé haladva ismét fenék, belső comb mindkét oldalon. Majd megkérem, hogy forduljon meg.
Szintén lábfejnél kezdem, majd végig felfelé haladva a belső combok végigsimítása mellett néha véletlenül érintem a szeméremajkakat, szeméremdombot... Következnek a vállak, dekoltázs, mellek...
Ekkor már kezdi a kezével keresni a péniszemet... ! Néha megpróbálja megfogni, én elhúzom magam és mondom neki:
- Én a masszőr vagyok, ezt így nem lehet!
Abbahagyja egy kis időre és folytatom a masszázst. Visszatérek a szeméremdomhoz és a nagyajkak mellet simogatom... Imádja..!
Kezével ismét meredező férfiasságomat próbálja elérni.
Újra szólok:
- Én a masszőr vagyok! Kérem...
Mire Ő ( természetesen becsukott szemmel) :
- Nem érdekel...!
Folytattam tovább a yoni masszázst szerény tudományom szerint. Teste és lélegzete elárulta, hogy nemsokára el fog élvezni.
- Én nem bírom tovább....hagyd abba....
Mire én:
-Ne törődj semmivel, élvezz el nyugodtan!
Folytattam...és rám hallgatott...
Imádom!!! Mindig!!!
És még remélem nagyon sokszor!!!
Természetesen a masszőr munkáját hálásan megköszönte... smile
#477   2018. 10. 05. péntek 19:58
X Törölt felhasználó (104575)
Tudom, tudom, a lendület heve, meg minden. De szerintem nem árt az előre megbeszélés.
Mert mi van ha : a masszőr nem mer "tovább" menni, pedig lehetne.
Mi van ha anya nem szeretné, "csak" a masszázst?
Mi van, ha mindenki mindennel egyetért, és mehetne az este bármerre, de mégsem ?
Na, bakker, ezt jól megfogalmaztam, mert nálunk is volt ilyen, mehetett volna minden, de mégsem, mert ....
#476   2018. 10. 05. péntek 14:40
X Törölt felhasználó (1292612)
Én azt gondolom, ha egy masszázs továbbsuhan erotikus masszázsra és szexbe is fajul, attól még masszázsnak indult...
:-P
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:13
Szerintem a masszázs semmiképp nem összekeverendő a tényleges szexxel. Nekem az nem masszőr, aki utána meg is dug, vagy kinyalja a puncim. Az már szerető inkább, akkor is, ha csak 1x az alkalom. Gondolom a felhevült vágyak és a kölcsönös testi vonzalom vezethet ide esetlegesen. De a masszőrnek meg kellene tudni állni, hogy ne legyen több, ha már a vendég nem tudja kordában tartani a vágyait végül.
#475   2018. 10. 04. csütörtök 21:52
Vidra12 Vidra12
Akkor félre érthető voltam. Természetesen bárminemű masszázst ad az ember legyen az hivatásos vagy csak otthon a társának, ha azt nem odaadással teszi megette a fene. Arra gondoltam, hogy ne ilyen puncivadász legyen az illető. Minden jót állít magáról csak, hogy élvezkedhessen a többi le van ejtve.
De a lényegre még mindig kíváncsi vagyok, vajon Veszprémbe van-e ilyen lehetőség, ha igen ne tartsátok magatokba. kacsint
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 04. csütörtök 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2018. 10. 04. csütörtök 20:41
Aki ilyet kér, hogy yoni-t öncélmentesen, az sose látott még jó yonit...
LEHETETLEN! Hogy a masszőr ne élvezze...
#474   2018. 10. 04. csütörtök 20:41
X Törölt felhasználó (1292612)
Aki ilyet kér, hogy yoni-t öncélmentesen, az sose látott még jó yonit...
LEHETETLEN! Hogy a masszőr ne élvezze...
(Ez egy válasz Vidra12 üzenetére (2018. 10. 04. csütörtök 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 04. csütörtök 19:13
Sziasztok!
Veszprémben tud valaki olyan személyt, ez lehet nő is férfi is, aki szakszerűen és nem öncélúan végez jóni masszázst?
#473   2018. 10. 04. csütörtök 19:45
X Törölt felhasználó (3927962)
Több hírdetést is láttam.Én nem tudnám úgy csinálni hogy ne leljem örömömet benne nyes Papírom sincs róla :(
(Ez egy válasz Vidra12 üzenetére (2018. 10. 04. csütörtök 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 04. csütörtök 19:13
Sziasztok!
Veszprémben tud valaki olyan személyt, ez lehet nő is férfi is, aki szakszerűen és nem öncélúan végez jóni masszázst?
#472   2018. 10. 04. csütörtök 19:13
Vidra12 Vidra12
Sziasztok!
Veszprémben tud valaki olyan személyt, ez lehet nő is férfi is, aki szakszerűen és nem öncélúan végez jóni masszázst?
#471   2018. 10. 04. csütörtök 13:12
X Törölt felhasználó (2800862)
sziasztok
Én egy nőismerősömet szeretném elküldeni hogy kicsit oldódjon, elsőre mindenképpen egy szép jóni masszőrnőhöz! :P
#470   2018. 10. 01. hétfő 11:00
X Törölt felhasználó (1292612)
Pénteken ismét kellemes napot szerezhettem egy párnak.
érdekes volt, mivel nem fiatalok már...múlt hét kedden írtak, hogy fórumos posztomat olvasták és érdeklődnének, hogy beleférhetek e a dologba 52/51 évesen. Mondtam, gyertek el, max csak masszázs lesz, sexmentesen.
Már ezen meglepődtek, hiszen eddig mindenki dugni akart a nővel, nem is értették a válaszomat elsőre.
eljött hát a nap, eljöttek...kedvesek, aranyosak, de látszott a kor.
a hölgy nekivetkőzött és bugyit is ledobva hasra feküdt, a férj pedig egy távolabbi fotelbe helyezkedve leült.
Masszírozni kezdtem a vállát, közben jókat beszélgettünk és ismét rá kellett jönnöm, milyen színes a világ..sok-sok próbálkozásuk volt, de egyik sem lett, nem is lehetett állandó, hisz mindenki csak egyet akart, üríteni...
elmondásuk szerint én voltam az első, aki nem arra mentem, hogy jót dugjak, hanem ténylegesen testi és lelki pluszt is tegyek az ő kapcsolatukba...örülök hogy megismerhettem őket, lesz még folytatás, ezt mindhárman már meg is beszéltük!
#469   2018. 09. 30. vasárnap 09:17
X Törölt felhasználó (1523842)
Hölgyet masszíroznék viszonzás nélkül Szentendre és környékén
#468   2018. 09. 25. kedd 17:02
X Törölt felhasználó (1292612)
Akasztják a hóhért...nem GG-ről, de témába tartozó élménnyel gazdagodtam!

ma délelőtt "TANULMÁNY-útra" mentem.
van egy debreceni masszőz, akinek olvastam neten a hirdetését és ajánlotta is egy haverom.
11-re beszéltem meg vele a találkozást.
Debrecen-belvárosi kellemes lakásba érkeztem, tiszta és kellemesen halk relax zene fogadott
a hölgy egy csinos és áttetsző fekete felsőben és szexy bugyiban fogadott
levetkeztem meztelenre és hasra feküdtem.
könnyed talpmasszázzsal indított, majd combjaimon keresztül eljutott egy kellemes fenékmasszázshoz, ott picit elidőzött, majd egy gyors, de annál hanyagabb hát és váll inkább simogatás jött.
majd hátamra fektetett és megkérdezte, mit szeretnék?csak masszázs maradjon, vagy legyen happy finish
mivel soha eddig nem voltam ilyen programon, én a folytatás mellett döntöttem.
JÓL TETTEM. Isteni francia következett, amiben 3-4 perc alatt a mennyekbe repített, azaz a szájába lövelltetett...
Örülök, hogy bevállaltam, ár-érték arányban is szuper volt. Kedves debreceni Uraknak merem ajánlani, ha privátban megkerestek, adok ajánlást...
#467   2018. 09. 25. kedd 15:20
X Törölt felhasználó (3927962)
Azt tudom hogy neked bejött az élet smile
Kívánom hogy sok ilyenben legyen még részed.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 09. 24. hétfő 18:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2018. 09. 24. hétfő 18:52
nekem ellenkező a véleményem!
vagy csak megtalálnak a "normálisok"
akit megmasszíroztam Hölgyet, mind örült neki és nagyon jó "előzmény és előjáték" az utána következő dolgokhoz
legyen szóló csaj vagy páros hölgytagja, nekem sok sok pozitív tapasztalásom akadt 6 hónap alatt!

a héten is keresek lányt vagy párt, debreceni estékre...
#466   2018. 09. 24. hétfő 18:52
X Törölt felhasználó (1292612)
nekem ellenkező a véleményem!
vagy csak megtalálnak a "normálisok"
akit megmasszíroztam Hölgyet, mind örült neki és nagyon jó "előzmény és előjáték" az utána következő dolgokhoz
legyen szóló csaj vagy páros hölgytagja, nekem sok sok pozitív tapasztalásom akadt 6 hónap alatt!

a héten is keresek lányt vagy párt, debreceni estékre...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 09. 22. szombat 14:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3927962)
2018. 09. 22. szombat 14:24
Nekem is az a tapasztalat hogy kevés igény van ilyesmire.Pasiként én marhán élvezném,jól megmasszíroznának,játszanának a bohóccal stb,utána minden igényem kielégítenék.Kell ennél jobb? smile Nem divat már hölgyet kényeztetni,akit érdekel az elmegy masszázs szalonba. Ha feldobom témának,úgy néznek rám mintha animal sexről lenne szó.Ha valaki benne lenne az úgy áll hozzá hogy:jó,jó,kényeztetés,az mellékes,oszt kéne egy méretes pöcs ami reggelig pumpál.Persze akadnak kivételek,de nagyon ritka.
Kíváncsi lennék női oldalról egy-két véleményre.
#465   2018. 09. 22. szombat 14:24
X Törölt felhasználó (3927962)
Nekem is az a tapasztalat hogy kevés igény van ilyesmire.Pasiként én marhán élvezném,jól megmasszíroznának,játszanának a bohóccal stb,utána minden igényem kielégítenék.Kell ennél jobb? smile Nem divat már hölgyet kényeztetni,akit érdekel az elmegy masszázs szalonba. Ha feldobom témának,úgy néznek rám mintha animal sexről lenne szó.Ha valaki benne lenne az úgy áll hozzá hogy:jó,jó,kényeztetés,az mellékes,oszt kéne egy méretes pöcs ami reggelig pumpál.Persze akadnak kivételek,de nagyon ritka.
Kíváncsi lennék női oldalról egy-két véleményre.
#464   2018. 09. 14. péntek 20:26
X Törölt felhasználó (3927292)
Sziasztok!

A jóni masszázst szeretném gyakorolni egy hölggyel Budapesten. Ha valakit érdekel, keressetek bátran!
 
... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 703db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 04. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!