Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#166   2010. 06. 12. szombat 16:35
X Törölt felhasználó (334779)
biztos király lehet. én is kipróbálnám.már dolgozom az ügyön ,hogy vehetném rá az asszonyt is.remélem sikerül a nyáron wink
#165   2010. 06. 11. péntek 18:01
X Törölt felhasználó (754709)
kitudna ajánlami egy jo motszert hogyan lehetne jol kitágitani egy popsit lyukat!!!!!!!!!!!!!!!élvezem mikor tágul a popsim
#164   2010. 06. 08. kedd 10:48
X Törölt felhasználó (731322)
izgatott engem is a dolog,egy nem kellet szólnom a feleségemnek.piros nap alkalmából popsijába élveztem miután hasra fektetett és elkezdte izgatni a popom.keményedtem rendesen.síkosítóval jól bekent.ujjazót,élvezte nagyon.kitoltam felé a segem és jött a csoda.első alkalom volt hogy nem nyúlt a farkamhoz és úgy szálltam el.alkalmanként nagyon jó.
#163   2010. 06. 08. kedd 10:25
X Törölt felhasználó (748580)
én már ki akartam próbálni, de a volt partnerem nem volt benne. Na ez aztán nagyon segített.....sejthetitek smile mind1 már csak nevetek rajta. Pedig azt hittem hogy a csajokat ez izgatja (mármint nem minden csajt de a többségét).
De itt a nyár sok szép nő, úgyis találok valakit! smile
#162   2010. 06. 07. hétfő 05:18
X Törölt felhasználó (754785)
sok férfit izgat,de nem merik kipróbálni.
pedig a legnagyobb élvezet nekik
#161   2010. 06. 03. csütörtök 22:29
horgasz 34 horgasz 34
Sziasztok.Sok fiú nem meri elmondani hogy szeretné kipróbálni a prosztata orgazmust de szerintem titkon sokak eljátszanak a gondolattal.De a megvalósitásig nem jutnak el nagy kár,higyjétek el srácok.......szuper.Előbb ujjak majd fokozatossan haladva egyre tőbbet kivánunk egy győnyőrü müfasz csodákra képes.Az élvezés netovábbja.Nembeszélve a nő látványa egy felcsatolhatóssal azonnal keményé tesz.
#160   2010. 06. 01. kedd 13:39
X Törölt felhasználó (748580)
én most ismerkedem a témával. Újra szingliként most ki fogok próbálni mindent amit a kedves Exlány nem csinált smile jó ez a fórum sok jó dolgot lehet olvasni ami aztán már csak meg kell próbálni smile
#159   2010. 05. 27. csütörtök 07:10
X Törölt felhasználó (754709)
pedig nem lehet rosz a tágitó imádom mikor jo nagyra tágul és könyedén lehet benne mozogni!azal pedig aztán akorára tágitod amekorára csak lehet, edig még mi is csak a vibrit probáltuk de oltári és majd mi is a felcsatolhatoson gondolkozunk,mert már nagyon kiváncsi vagyok milyen mikor egy nö hátulrol elrendezi a segem,majd irj ha csináltátok felcsatolhatosal érdekel majd én is irok milyen volt ha meg történt!
(Ez egy válasz Bazsa$ üzenetére (2010. 05. 26. szerda 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 26. szerda 15:03
Nem, még azt azért nem merem bevállalni. De lehet majd idővel. A Vibrik után mostmár szeretnénk felcsatolhatóst venni. Csak igazából nem tudjuk eldönteni milyet. kacsint
A prosztata orgazmus egy csoda imádom, főleg mikor prosztatamasszázstól elélvezel majd ráhúzol még párat és megint elélvezel... nyes
#158   2010. 05. 26. szerda 15:03
Bazsa$ Bazsa$
Nem, még azt azért nem merem bevállalni. De lehet majd idővel. A Vibrik után mostmár szeretnénk felcsatolhatóst venni. Csak igazából nem tudjuk eldönteni milyet. kacsint
A prosztata orgazmus egy csoda imádom, főleg mikor prosztatamasszázstól elélvezel majd ráhúzol még párat és megint elélvezel... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 05. 22. szombat 17:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (754709)
2010. 05. 22. szombat 17:59
probáltátok már a punpás anál tágitott?
#157   2010. 05. 22. szombat 17:59
X Törölt felhasználó (754709)
probáltátok már a punpás anál tágitott?
(Ez egy válasz Bazsa$ üzenetére (2010. 05. 06. csütörtök 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 06. csütörtök 16:27
Nekem elárulhatnád.. smile Szerencsére az én párom is imádja a popsimat...
#156   2010. 05. 16. vasárnap 20:43
X Törölt felhasználó (287157)
Irigylem a párodat ! Én is szívesen benne lennék hasonló dolgokba csak kellene hozzá találni egy megfelelő partnert : )
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 05. 07. péntek 17:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 07. péntek 17:29
Hazamentem ült az asztalon fürdőköntösben és telefonált,valami haverjával és a bnőjével dumcsizott. Kezetmostam, még mindig beszélt, odamentem és halottam, h a csajjal beszél. Tudom, h bejön neki a csaj, sokszor flörtölnek a sex meg központi téma köztük. Arra gondoltam, h bekapom a farkát, és leszopom miközben a csajjalbeszél. letérdeltem, bekaptam, láttam rajta, h tetszik neki. Ilyen játékot nem fog visszautasítani. Játszottunk...... a csaj rögtön nem vette, h a pasimnál közeledik az orgazmus......... abba is hagytam. Ekkor a csaj kérdezte, h mit csinál,más a hangja, csak nem a megjötta bnőd, kérdezte. De itt van hangzott a válasz, és játszik a farkammal.... Tetszetta csajnak, rögtön felajánlotta, h súg nekünk, hmit csináljunk. Kicsit vonakodtam, de belementem............... IRTOZATOSAN jó volt!!!!!! Azonnal felizgultam, lucskos lett a puncim. Na de itt jön a PO-s. Azt mondta a csaj, h térdeljen fel, és tolja ki a seggét, nyúljonhátra és húzza szét a fenekét amenyire tudja.... és csinálta, én meg vettem a lapot és hoztam a sikosítót........ Rácsepegtettem és masziroztam, lassan ovatosan, ő csak beszélt izgatta apasimat, arról beszélt, h mit tenne ő vele. ettől teljesen begerjedt! Vonaglott, nyögött, és könyörgött, h ujjazzam meg... Naná megtettem. akkorát élvezett, de úgy, h a farkát meg sem fogtam, a csaj csak beszélt és közben utólag kiderült, h ő meg masztizott. Hát ilyet sem csináltunk még... Milyen lesz találkozni vele nem tudom. De az este jó volt!!
#155   2010. 05. 08. szombat 10:38
kandurmarci kandurmarci VIP
Gyönyörű történet, izgi szitu. A párod ismeri már a csajt vagy még ő sem találkozott vele? Hozzatok össze egy 3mast, biztosan jó lesz. és számoljatok be a taliról.
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 05. 07. péntek 17:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 07. péntek 17:29
Hazamentem ült az asztalon fürdőköntösben és telefonált,valami haverjával és a bnőjével dumcsizott. Kezetmostam, még mindig beszélt, odamentem és halottam, h a csajjal beszél. Tudom, h bejön neki a csaj, sokszor flörtölnek a sex meg központi téma köztük. Arra gondoltam, h bekapom a farkát, és leszopom miközben a csajjalbeszél. letérdeltem, bekaptam, láttam rajta, h tetszik neki. Ilyen játékot nem fog visszautasítani. Játszottunk...... a csaj rögtön nem vette, h a pasimnál közeledik az orgazmus......... abba is hagytam. Ekkor a csaj kérdezte, h mit csinál,más a hangja, csak nem a megjötta bnőd, kérdezte. De itt van hangzott a válasz, és játszik a farkammal.... Tetszetta csajnak, rögtön felajánlotta, h súg nekünk, hmit csináljunk. Kicsit vonakodtam, de belementem............... IRTOZATOSAN jó volt!!!!!! Azonnal felizgultam, lucskos lett a puncim. Na de itt jön a PO-s. Azt mondta a csaj, h térdeljen fel, és tolja ki a seggét, nyúljonhátra és húzza szét a fenekét amenyire tudja.... és csinálta, én meg vettem a lapot és hoztam a sikosítót........ Rácsepegtettem és masziroztam, lassan ovatosan, ő csak beszélt izgatta apasimat, arról beszélt, h mit tenne ő vele. ettől teljesen begerjedt! Vonaglott, nyögött, és könyörgött, h ujjazzam meg... Naná megtettem. akkorát élvezett, de úgy, h a farkát meg sem fogtam, a csaj csak beszélt és közben utólag kiderült, h ő meg masztizott. Hát ilyet sem csináltunk még... Milyen lesz találkozni vele nem tudom. De az este jó volt!!
#154   2010. 05. 07. péntek 17:29
Fruty Fruty VIP
Hazamentem ült az asztalon fürdőköntösben és telefonált,valami haverjával és a bnőjével dumcsizott. Kezetmostam, még mindig beszélt, odamentem és halottam, h a csajjal beszél. Tudom, h bejön neki a csaj, sokszor flörtölnek a sex meg központi téma köztük. Arra gondoltam, h bekapom a farkát, és leszopom miközben a csajjalbeszél. letérdeltem, bekaptam, láttam rajta, h tetszik neki. Ilyen játékot nem fog visszautasítani. Játszottunk...... a csaj rögtön nem vette, h a pasimnál közeledik az orgazmus......... abba is hagytam. Ekkor a csaj kérdezte, h mit csinál,más a hangja, csak nem a megjötta bnőd, kérdezte. De itt van hangzott a válasz, és játszik a farkammal.... Tetszetta csajnak, rögtön felajánlotta, h súg nekünk, hmit csináljunk. Kicsit vonakodtam, de belementem............... IRTOZATOSAN jó volt!!!!!! Azonnal felizgultam, lucskos lett a puncim. Na de itt jön a PO-s. Azt mondta a csaj, h térdeljen fel, és tolja ki a seggét, nyúljonhátra és húzza szét a fenekét amenyire tudja.... és csinálta, én meg vettem a lapot és hoztam a sikosítót........ Rácsepegtettem és masziroztam, lassan ovatosan, ő csak beszélt izgatta apasimat, arról beszélt, h mit tenne ő vele. ettől teljesen begerjedt! Vonaglott, nyögött, és könyörgött, h ujjazzam meg... Naná megtettem. akkorát élvezett, de úgy, h a farkát meg sem fogtam, a csaj csak beszélt és közben utólag kiderült, h ő meg masztizott. Hát ilyet sem csináltunk még... Milyen lesz találkozni vele nem tudom. De az este jó volt!!
#153   2010. 05. 06. csütörtök 16:27
Bazsa$ Bazsa$
Nekem elárulhatnád.. smile Szerencsére az én párom is imádja a popsimat...
(Ez egy válasz Lolka75 üzenetére (2010. 05. 06. csütörtök 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 06. csütörtök 11:21
Nekünk is van egy ilyen hajlított kis prosztata, G-pont izgatónk. Rózsaszínű. Szerintem ugyan az a fajta. Jó!!
Meg van "hozzá" egy jó pózunk ahol jól lehet használni. Ha érdekel elárulom.
#152   2010. 05. 06. csütörtök 11:21
Lolka75 Lolka75
Nekünk is van egy ilyen hajlított kis prosztata, G-pont izgatónk. Rózsaszínű. Szerintem ugyan az a fajta. Jó!!
Meg van "hozzá" egy jó pózunk ahol jól lehet használni. Ha érdekel elárulom.
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 04. 20. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 20. kedd 13:42
Sziasztok Po-t kedvelők!! Lenne mit mesélnem, de ezt átkell élni! Titokban beszereztem egy vibrit ami egy kicsit meg van hajlítva. Egyik este becsempésztem az ágyba, a pasim nem is vette észre pedig ő ágyazott meg. Aznap hulla fáradt volt korán reggeltől estig dolgozott, és nagyon kinyúlva jött haza. Vacsi, fürdés, fekvés, alvás ő így tervezte, de ott voltam én is, a kis terveimmel.
A vacsi, fürdés, fekvés idáig stimmelt, de amikor bebújtunk az ágyba adtam neki egy jó éjt puszit, és"kezdtünk" aludni (csak ő). El is aludt a hátán, ekkor én főlégugoltam és finoman a kopasz puncimat és a popsimat az arcához dörgöltem, és a boxeren keresztül megmarkoltam a farkát. Ami azonnal kemény lett! Elkezdet nyalni én meg csak élvezkedtem............... Jött a 69, ismeritek? Húúúúúúúú... isteni volt ....... Ekkor felhúztam mind a két lábát, h jobban odaférjek a megepivel a fenekéhez. kicsi sikosító, h jobban csússzon és elkezdtem betenni neki .........Markolta a fenekemet, és kéjesen nyögött, kérte, h még még még, csináljam...........megtettem.........nagyon izgatott, h vonaglik alattam. Közben kéretm, h nyaljon, szopja a csiklómat, csinálta, (ahogy ezt írom kezdek felizgulni, nedvesedik a puncim). Tudtam, nem fogja sokáig bírni, éreztem rajta, h el fog élvezni. Megfogtam a farkát és vertem jó erősen, hátrahúztam a fitymáját kicsit feszítse, és közben dugtam a seggét.Ömlött a sperma az arcomra a számra a hajamra, ö meg nyögött, és ÉLVEZETT. Szép meglepit okoztam neki. Persze ő sem hagyott cserben, én is vonaglottam rajta. összebújtunk és gecisen, lucskosan reggelig aludtunk. Élvezzetek Ti is!
#151   2010. 05. 06. csütörtök 10:29
Denis25 Denis25
Sziasztok! Hát mit is mondjak nekem is felállt az olvasás közben. Sajnos az én párom nem ilyen aktív. Irigylem a párod, szerencsés ember. finom
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 05. 05. szerda 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 05. szerda 17:07
Ismét kielégitettem a pasimat az ő G pontján. A konyhasztalra hajolt és hátulról dugtam meg őt. Ezt is élvezte! És én is. no majd mesélek, mára is tervezek valamit. pusz mindenkinek!
#150   2010. 05. 06. csütörtök 10:21
X Törölt felhasználó (17905)
Sziasztok !
Elég ritkán fórumozok de amit itt Frutty leírt nekem is szinte orgazmust okozott olvasás közben. Szerencsésnek mondhatom magam mert az én kis párom is nagyon szeret engem izgatni análisan . Többször kéri hogy nyalogathassa az ánuszom amit persze én nagy örömmel engedek hisz írtózatosan jó érzés. Aztán ha bemelegedtünk többször az ujjával néha a kis felcsatolhatóval izgat. Imádom az ő izgalmát . Jó látni ahogy teljesen felizgatja a helyzet. Nagyon jó mikor igazából megbasz , ilyenkor neki is orgazmusa van . Szóval tényleg szerencsés vagyok smile
#149   2010. 05. 05. szerda 17:07
Fruty Fruty
Ismét kielégitettem a pasimat az ő G pontján. A konyhasztalra hajolt és hátulról dugtam meg őt. Ezt is élvezte! És én is. no majd mesélek, mára is tervezek valamit. pusz mindenkinek!
#148   2010. 04. 20. kedd 21:27
X Törölt felhasználó (373379)
EZ Szép!!! smile
#147   2010. 04. 20. kedd 13:42
Fruty Fruty VIP
Sziasztok Po-t kedvelők!! Lenne mit mesélnem, de ezt átkell élni! Titokban beszereztem egy vibrit ami egy kicsit meg van hajlítva. Egyik este becsempésztem az ágyba, a pasim nem is vette észre pedig ő ágyazott meg. Aznap hulla fáradt volt korán reggeltől estig dolgozott, és nagyon kinyúlva jött haza. Vacsi, fürdés, fekvés, alvás ő így tervezte, de ott voltam én is, a kis terveimmel.
A vacsi, fürdés, fekvés idáig stimmelt, de amikor bebújtunk az ágyba adtam neki egy jó éjt puszit, és"kezdtünk" aludni (csak ő). El is aludt a hátán, ekkor én főlégugoltam és finoman a kopasz puncimat és a popsimat az arcához dörgöltem, és a boxeren keresztül megmarkoltam a farkát. Ami azonnal kemény lett! Elkezdet nyalni én meg csak élvezkedtem............... Jött a 69, ismeritek? Húúúúúúúú... isteni volt ....... Ekkor felhúztam mind a két lábát, h jobban odaférjek a megepivel a fenekéhez. kicsi sikosító, h jobban csússzon és elkezdtem betenni neki .........Markolta a fenekemet, és kéjesen nyögött, kérte, h még még még, csináljam...........megtettem.........nagyon izgatott, h vonaglik alattam. Közben kéretm, h nyaljon, szopja a csiklómat, csinálta, (ahogy ezt írom kezdek felizgulni, nedvesedik a puncim). Tudtam, nem fogja sokáig bírni, éreztem rajta, h el fog élvezni. Megfogtam a farkát és vertem jó erősen, hátrahúztam a fitymáját kicsit feszítse, és közben dugtam a seggét.Ömlött a sperma az arcomra a számra a hajamra, ö meg nyögött, és ÉLVEZETT. Szép meglepit okoztam neki. Persze ő sem hagyott cserben, én is vonaglottam rajta. összebújtunk és gecisen, lucskosan reggelig aludtunk. Élvezzetek Ti is!
 
... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 486db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!