Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#206   2011. 12. 23. péntek 17:38
X Törölt felhasználó (804968)
tetszik amit és ahogyan írsz, de mi van a nem kívánt mellékesen muszájból ott tanyázó kaksival!? komolyan kérdezem, vagy a bizalom, a vágy mindent megold?
(Ez egy válasz análkedvelő üzenetére (2011. 12. 19. hétfő 01:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 19. hétfő 01:06
Már nem is emlékszem az első alkalomra pontosan,hogy történt.A feleségemmel mindketten szeretjük az análszexet,mindig is izgatta a fantáziánkat.Egyik este egy vad szeretkezés közben,előttem térdelt,és izgatta a makkom,a keze a fenekemen volt.Egyszer csak azt éreztem.hogy széthúzza a fenekem,és kezdi simogatni az ánuszomat.Először fura érzés volt,de mivel tudtam,hogy őt ez nagyon izgatja,hagytam.Ettől annyira bepörgött,hogy azt mondta feküdjek le,ő már úgyis elment,hadd kényeztessen engem.Bekrémezte a kezét izgatta a makkom,a mellbimbóm,egyszer csak az egyik ujját feldugta 1-2 centit,mivel látta az izgalmamat,még mélyebbre merészkedett,és el kezdte a prosztatám simogatni.Egyre jobban izgatott,és láttam rajta,hogy Ő is élvezi a helyzetet,váratlanul feldugta a másik ujját is.Élvezd ahogy szétfeszít,mondta,és ebben a pillanatban hatalmasat élveztem,nem kis örömére.Azóta,ha felhúzzuk egymást,szívesen engedem,hogy így izgasson.Azt persze Ő is tudja,hogy ez csak vele megy. Mindenkinek ajánlom,aki jó párkapcsolatban él.
#205   2011. 12. 23. péntek 14:16
fazonkirály fazonkirály
én sokszor próbálkoztam vele, ujjazgattam magam, de sosem élveztem el tőle...
#204   2011. 12. 19. hétfő 01:06
análkedvelő análkedvelő
Már nem is emlékszem az első alkalomra pontosan,hogy történt.A feleségemmel mindketten szeretjük az análszexet,mindig is izgatta a fantáziánkat.Egyik este egy vad szeretkezés közben,előttem térdelt,és izgatta a makkom,a keze a fenekemen volt.Egyszer csak azt éreztem.hogy széthúzza a fenekem,és kezdi simogatni az ánuszomat.Először fura érzés volt,de mivel tudtam,hogy őt ez nagyon izgatja,hagytam.Ettől annyira bepörgött,hogy azt mondta feküdjek le,ő már úgyis elment,hadd kényeztessen engem.Bekrémezte a kezét izgatta a makkom,a mellbimbóm,egyszer csak az egyik ujját feldugta 1-2 centit,mivel látta az izgalmamat,még mélyebbre merészkedett,és el kezdte a prosztatám simogatni.Egyre jobban izgatott,és láttam rajta,hogy Ő is élvezi a helyzetet,váratlanul feldugta a másik ujját is.Élvezd ahogy szétfeszít,mondta,és ebben a pillanatban hatalmasat élveztem,nem kis örömére.Azóta,ha felhúzzuk egymást,szívesen engedem,hogy így izgasson.Azt persze Ő is tudja,hogy ez csak vele megy. Mindenkinek ajánlom,aki jó párkapcsolatban él.
#203   2011. 07. 20. szerda 09:03
X Törölt felhasználó (763235)
Nekem a múlthéten volt élősszőr részem benne, fenomenális érzés volt! Eleinte egy kicsit zavarba voltam, de hagytam hagy csinálja a lány, később egyre kellemesebb lett és mikor a prosztatát izgatta fél perc sem volt és elélveztem. Az a furcsa hogy általában tudom kontrollálni mikor mennyek el, de most esély sem volt rá.
aki még nem próbálta csak ajánlani tudom neki.
#202   2011. 07. 20. szerda 07:38
intimate78 intimate78
Hm..."a szándékosan túlzásba vitt prosztata masszázs egy kifinomult gyilkossági módszer volt!!!" erre nem is tudom,mit mondjak.Vagy 2 éve olvasgatok egy angol nyelvű fórumot,ami kifejezetten a prosztatamasszázsról szól.Segédeszközzel,egyedül.És amiket ott leírnak...órákon át tartó élvezet,akár 40-50 "szuper orgazmus" magömlés nélkül (!) és mindez a farok izgatásának teljes mellőzésével,csakis prosztatamasszázs által.
Az is igaz,némelyeknek 1-2 év kitartó munkájába telik,amíg megtanulja,de ha egyszer megvan,akkor tiéd a világ! Akit komolyabban érdekel,keressen rá a guglin az aneros kifejezésre. Én is beszereztem egy ilyen kütyüt,de jelenleg még nem tartok ott,ahol szeretnék.
#201   2011. 07. 17. vasárnap 06:30
mazo mazo
Szerbusz/tok!!

Teljesen Igazad van!! Mindenképpen érdemes valamilyen jelzést, vagy menekülő szót megbeszélni, mielőtt ilyen játékba belekezdünk!
Ne felejtsük, a Ffi.-ak részére a prosztata "molesztálása" igen élvezetes, ám azt sem szabad elfelejteni, hogy a régi Kínában, a szándékosan túlzásba vitt prosztata masszázs egy kifinomult gyilkossági módszer volt!!!
Azaz!! CSAK ÉSSZEL!!
További kellemes(?) élvezkedést!!! smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804640)
2011. 07. 06. szerda 17:33
Berekmeria! Pontokba szedted, de csakazért érdemes utánaolvasni, hogy nehogy problémátoklegyen belőle. (qka100 jól fogalmaztál). És beszéljétek meg előtte, hogy a férfi dobodjon kettőt a kezével, mint boxmeccsen vagy dominakiképzésen, amikor már nem bírja, és akkor a nő hagyjon mindent azonnal abba. 1-2 alkalom után már minden rutinszerűen fog menni. De a nőnek is és a férfinak is meg kell ismernie a férfi fájdalomküszöbét, ami sokszor egybeesik a totális orgazmussal.
#200   2011. 07. 07. csütörtök 19:26
X Törölt felhasználó (804640)
Örülök a békepipának!!! smile Kérdezz nyugodtan priviben!
#199   2011. 07. 07. csütörtök 17:33
parbaniek parbaniek
Hát ahogy olvasgatok itt pár hozzászólást!
Nem ártana "embereknek" tisztelet a kivételeknek!
Olvasgatni az Ember anatómiai félépítéséről,szervezete,szervei alapműködéseiről!
És csak utána bele a szabad szex világába!
Akkor nem lesz csokis semmi!
Nem fog fájni semmi!
#198   2011. 07. 07. csütörtök 17:06
X Törölt felhasználó (804640)
Csatlakozom a véleményedhez, szívemből szóltál.
1. Ne fikázzuk a másik fórumozót, őláne, ha még segíteni szeretne tanáccsal.
2. Ha már mondtak tanácsokat nekünk zöldfülüeknek, akkor azt póráljuk követni az elején, amikor már profik leszünk, akkor járjuk a magunk útját.
3. Ha olvasni nem tudunk, mint annak idején Pósalaki úr (bár ő nem a saját hibájából), akkor kérjünk meg valakit, hogy olvassa fel nekünk a kb 1000 szakanyagot, amit e témában a neten megtalálunk.

4. Szerintem itt érdemes lezárni egymás ócsárolását, és békejobbot nyújtani egymásnak!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 14:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (17905)
2011. 07. 07. csütörtök 14:45
Kedves berekmeria !
Nagyon köszönöm a dícsérő szavaid remélem ezt a stílust magatok között is értékelitek smile ( mármint ahonnan sikerült kiszabadulni ) szóval azért még egy esetleges jó tanács. Itt bátran olvasgathatsz a hozzászólásokból , remélem sikerül tanulni is belőle
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9186663&la=108- 511991
Egyébként ha ilyen ügyetlenek és legalább pár jótanácsot nem fogadóak vagytok csak gratula a kis kakihoz .
#197   2011. 07. 07. csütörtök 14:45
X Törölt felhasználó (17905)
Kedves berekmeria !
Nagyon köszönöm a dícsérő szavaid remélem ezt a stílust magatok között is értékelitek smile ( mármint ahonnan sikerült kiszabadulni ) szóval azért még egy esetleges jó tanács. Itt bátran olvasgathatsz a hozzászólásokból , remélem sikerül tanulni is belőle
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9186663&la=108- 511991
Egyébként ha ilyen ügyetlenek és legalább pár jótanácsot nem fogadóak vagytok csak gratula a kis kakihoz .
#196   2011. 07. 06. szerda 17:33
X Törölt felhasználó (804640)
Berekmeria! Pontokba szedted, de csakazért érdemes utánaolvasni, hogy nehogy problémátoklegyen belőle. (qka100 jól fogalmaztál). És beszéljétek meg előtte, hogy a férfi dobodjon kettőt a kezével, mint boxmeccsen vagy dominakiképzésen, amikor már nem bírja, és akkor a nő hagyjon mindent azonnal abba. 1-2 alkalom után már minden rutinszerűen fog menni. De a nőnek is és a férfinak is meg kell ismernie a férfi fájdalomküszöbét, ami sokszor egybeesik a totális orgazmussal.
#195   2011. 07. 06. szerda 15:44
kicsirics kicsirics
lehet lassan megkérem a párom megint,hogy így elégítsen ki buck
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2011. 07. 06. szerda 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 06. szerda 15:35
smile ))) Helyes..)))Sok sikert..)))))
#194   2011. 07. 06. szerda 15:35
Zsuzsa Zsuzsa
smile ))) Helyes..)))Sok sikert..)))))
#193   2011. 07. 06. szerda 10:31
X Törölt felhasználó (17905)
Eddig nem hittem benne de tényleg alacsony a kerítés.

Mond meg őszintén miért nem olvasol utána rendesen? Főleg mikor vannak itt jóindulatú emberek akik szívesen segítenek néhány , általad ismeretlen , témában.
#192   2011. 07. 05. kedd 12:20
X Törölt felhasználó (19151)
Nem lesz kakás az úja. Nem akkor kell ezt csinálni mikor még az ember nem volt wc-n nagydologra. Azt lekell rendezni reggel vagy napközben, este fürdés után pedig jöhet a masszás. Az én párom a popsit is szokta nyalogatni amely nagyon izgató. Az én párom ugyan úgy a popsiszexet is imádja, ö vezet engem rá, hogy neki az is alap.
#191   2011. 07. 05. kedd 05:54
X Törölt felhasználó (804640)
parbaniek! Talán nem mondtam marhaságot, kicsit olvassatok utána. Ha nem találtok semmit a "marhaságomra", akkor küldök majd róla tananyagot. De elég sokszor élőben is élveztem ezt a dolgot, és nem karó által. smile De ezért a fórum, hogy mindenki mondja el a véleményét és tapasztalatát vagy ismeretét. smile
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2011. 07. 04. hétfő 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 04. hétfő 21:27
gyula!!!
Ne má!
De nagy marhaságot mondottál! "öcsém"
Persze,hogy hal,áll!
Ha karóba húzod magad!
#190   2011. 07. 04. hétfő 21:27
parbaniek parbaniek
gyula!!!
Ne má!
De nagy marhaságot mondottál! "öcsém"
Persze,hogy hal,áll!
Ha karóba húzod magad!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 03. vasárnap 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804640)
2011. 07. 03. vasárnap 16:36
Berekmeria! Még egy, amire vigyázni kell a prosztata masszázsnál. Az orgazmuskor a prosztata erősen megkeményedik, ilyenkor engedni kell a nyomáson, mert amellett, hogy fájdalmassá válik az orgazmus közbeni masszázs, de komoly egészségügyi, akár halálhoz vezető problémát is okozhat a partner a férfinak. Érdemes utánaolvasni, ezer "tananyag" a google-ban.
#189   2011. 07. 04. hétfő 05:49
X Törölt felhasználó (804640)
Valószínű, hogy rosszul történt a művelet. Ha jól csinálják, akkor mennyekbe repíti a férfit. smile Csak tényleg profin kell csinálni.
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2011. 07. 03. vasárnap 22:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 03. vasárnap 22:00
Ezt a témát próbáltam én is...igazából nem sok sikerrel...vagy rosszul csináltam vagy nem voltam kitartó...annyi eredménye volt hogy elkezdett kicsit folyni a cucc a pélómból,de ennyi.
#188   2011. 07. 03. vasárnap 22:00
xRyderx xRyderx
Ezt a témát próbáltam én is...igazából nem sok sikerrel...vagy rosszul csináltam vagy nem voltam kitartó...annyi eredménye volt hogy elkezdett kicsit folyni a cucc a pélómból,de ennyi.
#187   2011. 07. 03. vasárnap 16:36
X Törölt felhasználó (804640)
Berekmeria! Még egy, amire vigyázni kell a prosztata masszázsnál. Az orgazmuskor a prosztata erősen megkeményedik, ilyenkor engedni kell a nyomáson, mert amellett, hogy fájdalmassá válik az orgazmus közbeni masszázs, de komoly egészségügyi, akár halálhoz vezető problémát is okozhat a partner a férfinak. Érdemes utánaolvasni, ezer "tananyag" a google-ban.
 
... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 486db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!