/ 2 oldal
Hozzászólások
"16-17 cm körül van az átlag." - írod teljes komolysággal Gabesz. Ez hamis adat, amit a kisujjadból szophattál. Légy szíves, ne terjeszd!

BBB
Van. :)
Azt hiszem, a konkrét témához értelmesen, tisztességesen, közérthetően szóltam hozzá, s amint meg is jegyeztem, ahhoz már nincs hozzátenni valóm e topikban. Nagyon sajnálom, de nem álltam meg, hogy a #1960-at ne küldjem el. Bocsi!

BBB
Mondd csak Willy87! Van akkora farkad, mint amilyen nagyot be tudsz nyalni? :))))))))

BBB
:)))) Tudod mit Roccojoco? Elhiszem!

BBB
Ari vagy Roccojoco! Ebben a pár szösszenetben egyetlen definíció sem szerepelt, mindössze igyekeztem érthetően és szabatosan fogalmazni. A kurvimétert térképészeti, vagy katonai boltban beszerezheted. Nem túl drága kis műszer, lényegében egy görgős távolságmérő. A járógörgőt végigvezeted egy tetszőleges görbén és a műszer skáláján leolvashatod a görbe hosszát.
Ha rám hallgatsz, akkor kedved szerint döntsél, de szerintem e legcélszerűbb az érdeklődésedet kiváltó banánt megenni. :)))

BBB
Szia WildHorse!

Bizony, most nincs szerencséd. Ez ügyben csak annyit tehetek érted, hogy sikeres vizsgát kívánok. :)

BBB
A mérés körülményeit nem is kell ismerned. Elegendő, ha megérted amit írtam.

BBB
Szia Roccojoco! :)

A banán már semmiképpen nem tekinthető hengerszerű testnek, hanem változó keresztmetszetű térgörbe rúdnak, ezért nem egyszerűen hosszúságról, hanem a kérdésed alapján inkább ívhosszról beszélhetünk. Légy egészen nyugodt, bármelyik ívhosszát és bármelyik ívének a görbületét megmérhetjük. Ha megelégedsz a felületi ívek miliméter pontos megmérésével, akkor erre a célra megteszi egy sima térképészeti kurviméter. :)

Persze, mindenki használhatja a saját természetadta idomszerét - fiúknak is van ilyen -, de ilyenkor nem mér, hanem minősít, mégpedig úgy, hogy "megy", "nem megy". :)))))))

BBB
Az okos, udvarias férfi! :)

BBB
Még néhány szót ehhez az örökzöld témához!

A hímvesszőnek két látható mérete van. A hossza, és az átmérője. A probléma pontos vizsgálatához tehát kétváltozós eloszlásfüggvényre van szükség. Ilyen függvény elméleti úton nem kontruálható, csakis mintából, mégpedig reprezentatív mintából száímtható. A minta alapján statisztikai módszerekkel megvizsgálható a két jellemző méret függetlensége és korrelációja, illetve megadhatók az eloszlás egyéb ismérvei.

Ha csak a sztár méretre, a hosszra szorítkozunk, akkor is több adat kell a jellemzéshez. Természetsen fontos az átlag méret, de ez önmagában nem értékelhető. Kell ismerni a szórást, a mediánt és a móduszt, de nem árt a kvantilis értékek ismerete sem. Az átlagos hímvessző hosszúságot - mivel statisztikai adat -tehát így lehetne helyesen közölni:

Az átlagos magyar hímvessző hosszának konfidencia intervalluma 13,5 - 15 cm, 5% - ez a szokásos érték - szignifikancia szinten. Ez magyarul azt jelenti, hogy a magyar férfiak 95%-a ilyen mérettartományban van. Ha jó közelítéssel Gauss - féle eloszlást tételezünk fel, akkor a férfiak 2,5 %-ának ennél nagyobb, és 2,5%-ának ennél kisebb mérete van, már a hosszt illetően.

Azt hiszem, én ezt a fejezetet a részemről lezártam. :)

BBB
Nincs mit Kutymorgó! :)

BBB
Én 11 és 14 cm közötti kerületet írtam. Ha a merev hímvesszőt jó közelítéssel kör keresztmetszetűnek vesszük, akkor ez átmérőben (vastagságban) 3,5 cm - 4,5 cm. Mi ebben a rendkívüli? A szabványos fém flakonok kb. 52 mm átmérőjűek, nem tudom pontosan, de ez a tejszínhabos palackoknál kb. 16,5 cm kerület.

A hímvessző méreteknek gyakorlati jelentősége a gumióvszergyártók számára van. Ők eddig is ügyeltek a populációk méreteire, hiszen az ázsia szabvány gumik Európában kicsinek bizonyultak, s az európai gumik nem teljesen jók a magastermetű negroid népességnek. Nem kell a hímvessző méretek miatt aggódni. A Természet bölcs, és jól elrendezte a dolgokat. Nem abból kell kiindulni, hogy a pornóiparban mekkora hímvesszőket mutogatnak. Ha valamelyik fiú olyan lánnyal találkozik, aki az első randin a bugyijából mérőszalagot vesz elő, hát azzal nem kell járni és kész. A dolog természete miatt nincsenek pontos adataim, de nekem nincs tudomásom olyan házasságról, amelyik a férfi kis hímvesszője miatt bomlott volna fel. A nők türelmesek és megértőek a kedvesükhöz. Az udvarlás időszaka meg arra való, hogy a megfelelő párt kölcsönösen megtaláljuk!

BBB
Divatból leszbikus. :))))

BBB
Élőholtakkal nem foglalkozom. :) Zombiee@ eldalolta a véleményét, és akkor mi van? Megsúgom nektek: Semmi.

BBB
Tom! Eredj már ezzel a szöveggel a Sóhivatalba. Uncsi. :)))))

BBB
Szerintem egy kellemetlen vendég, akinek a hozzászólásait csoportosan törölték. Ilyenkor a neve addig látszódik a listában, amig valaki nem szól a témához.

BBB
Most mit mondjak? Jól megnevettettél. Álmodozz csak tovább, nem zavarlak meg benne. :)))))

A #190 egyáltalán nem offolás, nem vetheted a szememre. A véleményem egy látogató véleménye, s ha nem tetszik, ne tedd a magadévá, mint ahogyan senkinek sem kötelező velem egyetértenie! A kedves családodban bárkit lepisszeghetsz, de itt, mint házigazda nem illendő ilyesmit művelned. Ha sértegetni akarsz, vagy késhegyig menő vitára vágysz egyenlő felek között - bármilyen témában -, hát akkor gyere át az én fórumomba, és ott nyugodtan bontakozz ki. Nem teszlek tiltólistára. :)

Brigitta - Bugyogós Borka

PS: Most nyitok egy topikot "Bolondos párosító" címmel. Ha lennél olyan kedves, amilyen morcos vagy, akkor a Charlotte által felvetett témához kapcsolódó, ide nem illő hozzászólásokat tedd át oda.

BBB
Vivikém Drága!

Nem kívánsz Te túlságosan sokat életed leendő párjától? :))))))))))))))))))

Ez a satnya farkacska cirka 27 centiméter hosszú és olyan 6 - 6,5 centiméter átmérőjű az alsó harmadában. A hossza két magyar pasinak is elég lenne, igaz, kicsit szűkösen, az anyagából pedig legalább négy átlagos magyar farokra futná. Természetsen csak a látható részekre alapoztam, mert a pasik testében még jókora darab van a farkacskából. :)))))

Minek kell neked lelombozni a szegény serdületlen fiúkat? Az átlagos magyar hímvessző mereven kb. 13,5 - 15 cm hosszú a has felőli oldalon mérve, és a tövénél kb. 11 - 14 cm kerületű. Ez bőségesen elegendő az átlagos 4 - 8 centiméter hosszú hüvelyű magyar lányoknak, asszonyoknak. Nem árt, ha a pasik tudják, hogy a női test kifinomultan tud alkalmazkodni a hímvessző méreteihez. Képes befogadni a nagyot, és képes szorosan rásimulni a kicsire is! Ha a hímvessző mereven 6 centiméternél nagyobb, el tudja látni a funkcióját. A legkisebb merev hímvessző, amit láttam és megmértem, pontosan öt (5) centiméter hosszú volt. A tulajdonosa három gyermek büszke apja, tehát kishitű pasik, fel a fejjel! Nem a farok mérete számít, hanem a farok gazdája és a kedvese közötti meghitt kapcsolat, a szerelem és a szeretet.
Annyit azért hozzátennék, hogy a minipéniszű pasik ne akarjanak mindenáron nilotida néger nőt feleségnek! :)))))))))

BBB
Kedves Charlotte!

Én tudok magamon szívből kacagni és ki is gúnyolom magam, ha kell. Nem szeretem azonban a konok ostobaságot, ami hatalommal párosulva hihetetlen rombolásra képes. Utálom a pasik hímsovinizmusát és a beképzeltségüket, hogy ők bezzeg a teremtés koronái. Azt persze elfelejtik, hogy minden sikeres pasi mögött egy okos nő áll! :)
Az ilyen párosítós dolgokra nem adok semmit, mert rólam köztudott, hogy leszbikus vagyok, és egyáltalán nem párt keresni járok ide, mert szerencsére van párom, kettő is. :)
A topik címéből és a beillesztett képekből ítélve a pasik óriási lépést tettek előre, hogy megálljanak a saját lábukon. A Kismalac rovat kommentárjaival összevetve bízvást elmondhatom, hogy lassan elérik a hullott epertől részegen bűzlő sertés színvonalát, tisztelet a ritka kivételnek! Már csak az hiányzik, hogy az orosz maffiózók szokása szerint a hímvessző bőre alá kis kavicsokat, golyócskákat plántáljanak bicskával, hogy legyen a nyelvükkel mit érezni self cumizás közben. A diagnózist ezúttal nem közlöm, merthogy Tom1019 szerint ez nem rendelő. Igaza van, nem rendelő, hanem bolond pasik ketrece. :)))))))))

BBB
De Kedves Charlotte! Azért humorom talán akad még! :)))))

Ezennel közhírré teszem, hogy köztem és Tom1019 között igenis van valami! Egészen konkrétan óriási, áthidalhatatlan távolság, s ennek csak egy kis része fejezhető ki hosszmértékben. Mindenki meg van elégedve? :)

BBB
Draga Catrina! Penitenciaként ajánlanám, hogy pár óráig hegyezzél zabot. :) Ha ez nem esne ínyedre, akkor kiválthatod, mégpedig úgy, hogy személyes találkozásunk esetén pirosra paskolom a kis fehér segged! Ohne bugyi! :))))))
Hmm..... Nem néznél szét inkább a Sóhivatalban?
:))))))))
Végszó. Gong. Fanfárok. Függöny legördül. :))))

BBB
Na de Iván! Neked eddig 700 nőd volt, most miért akarod az én barinőimnek elcsavarni a fejét? :))))
Nem társkereső lapom van, nem szolgálhatok senki nevével és címével. :)

A képeket ki lehet nagyítani, csak el kell jutnod a képtárig. A kis képek csak a dekoráció végett vannak.
A másik nem ruházatának a viselését transzvesztitizmusnak nevezi a szakma és a perverziók közé sorolja. Oka ma még jórészt ismeretlen. Én enyhébben ítélem meg, mert csak akkor nevezem transzvesztitizmusnak, ha ez egyben a másik nemhez való tartozás elismerésért folyó harc része. Az ilyesmi már kóros. Ha egy pasi jól érzi magát női harisnyában, hát szaggassa csak el nyugodtan a viseléssel, attól még nem dől össze a világ. Ha az illető egyébként normális szexusú, ne szenvedjen a vágyaitól, inkább járjon bugyiban és harisnyában, mint bankot rabolni. :) Ha idősebb lesz, úgyis leszokik róla.
Érdekes, hogy a nők nadrágviselése széles polgárjogot nyert, s ma már ezt nem nevezi senki transzvesztitizmusnak. A nadrágkosztüm sem túl nőies viselet, de a boyshortnak nevezett női alsók sem azok, legyenek bár csupa csipkéből.
Csak úgy megjegyzem, hogy a rokokó korban a férfi ruházat a sok csipke, fodor és tűzés miatt már erősen akadályozta a mozgást. :) Egyébként harisnyát és harisnyanadrágot ma is gyártanak a férfiaknak. Na persze, nem 20 DEN finomságú nylonból, hanem pamut - műszál keverékből télire és a harisnyanadrágon van slicc is. :)
Szerintem legyetek toleránsabbak!
Hát akkor húzzál! :))))))

http://www.freeweb.hu/redviper

:))))))
Érdekel? :) Nézz be a weblapomra, ott megtalálod a részleteket. :)
:)))))))))))))))))))))))
Kedves Charlotte! Egymillió orgazmus az cirka 2000 - 2250 óra tömény élvezés, ha egy mély női orgazmusra olyan 6 - 8 másodpercet számítunk, ami bizony nem kevés. :)))))
A 16 év aktív szexuális életet csak megtippeltem a korábbi leveleid alapján, amikből a korodat olyan 30 - 34 évre becsültem. :)
Na így kell, így , ex katedra, semmi cicó, 18 cm az ideális és punctum! Nem baj, hogy esetleg olyan, mint egy giliszta, a lényeg a hossza! És még a nőkre mondják, hogy hosszú haj, rövid ész!
Milyen szép tőled, hogy beéred a 18 cm hosszú, ki tudja mekkora kaliberű lövegeddel. Kurtítani nyilván nem akarod, a hosszabbítása meg kissé költséges. :))))))
Kinek mekkora, ki hány menet bír? Igazi férfitéma. Csak hajrá fiúk, ne hagyjátok magatokat! Ha valaki nagyot szól, semmi letargia! Mondjátok Ti is!
Millió orgazmus. Szép. Ha 16 év tényleges szexuális életet számolok és naponta 16 óra aktív időszakot, akkor ez óránként cirka 10 - 11 élvezés, vagyis ötpercenként egy, ha a stimuláció hatásfoka 100%. Mit mondjak? Nem rossz. :)
Amúgy értem a képletes beszédedet Kedves Charlotte. :)
A minap azt írtad, hogy most töltötted be a 42. évedet. Akkor számoljunk! Ha már 17 évesen puncihoz jutottál, akkor ez azt jelenti, hogy évente 28 új kapcsolatod volt, vagyis kéthetente másik nőt kóstolgattál. Most két eset van. Vagy hazudsz, vagy beszámolod a pénzért vett lányokat is. :)
Урал, Урал-река, ни звука, ни огонька. Чапаев винтовку сорвал со стены: "Ребята, не время досматривать сны!"

:)
/ 2 oldal
/ oldal   Összesen: 84 hozzászólás, Listázva: 51-84

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 999 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 966 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 997 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 931 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 387 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!