/ 2 oldal
Hozzászólások
Régen jártam arra de sok helyen le tudtok menni mert van út . Ha nem mobilról leszek küldök kordinátát
Mosoni duna , Rábca pl
Tegnap is sokan voltak délután amikor jött a Ruslan. Meg ma délelőtt is amikor szállt fel
Szfvár és környéke? Priviben a többit
Nekem csak az a furcsa, ha egy pár sexel ,akkor milyen menő pár . De ha egy pasi matat az mekkora tuskó stb . Szerintem pedig mindegyik ugyan abba a kategóriába tartozna . Ha a pasikat elítélik a párokat miért nem ? Tényleg nem kötekedés miatt írtam .
Kb 18h környékén szfvár bakony u vége ? Kukkolás ok . Priviben a többit
Kb 18h környékén szfvár bakony u vége ? Kukkolás ok . Priviben a többit
Sziasztok . Szürke suzukis pár ha innen voltatok tegnap este a reptéren légyszi írjatok egy privát üzenetet . Köszönöm
Kiskút . Változó .
Akkor lenne ám igazi kergetőzés nyes
Igen. Rengeteg különleges gép fog érkezni és azokat fotózzák . Sok magán gép is lesz köztük ez miatt is különleges . Flightradaron láthatóak a gépek .
Műút mellett a leghátsó félreállónál
Skoda octaviaval szokott kint lenni egy pár . Őket több alkalommal láttam már . Amikor óvatosan közeledtem akkor sem mentek arrébb tehát , nem zavarta őket ,hogy odamentem . De mindig van egy két hülye aki pofátlan és akkor abbahagyták a műsort
Kiskút útja is jó hely wink Bakony u nál a műútról jobbra lekanyarodva ?
Nagyon szívesen smile
Sziasztok , Szépvölgyit úgy keressétek , hogy kecskehegyi parkoló. Kék kútnál utána balra be.
Reptér .
https://maps.app.goo.gl/HxHDp4dSg3G59k496
Sziasztok a fehér terepjárós párnak köszönöm a tegnap esti látványt, és a lehetőséget a reptérnél. Ha esetleg olvassátok és fent vagytok az oldalon légyszi dobjatok egy privit. Mégegyszer köszi mindent smile
Akkor úgy írom jelenleg pár nem található itt kint egyenlőre nyes
11 fok és eső jelenleg. Szóval kb döglött
47,4131722, 19,3072751 google maps . Onnan meg járni kell a terepet ,hogy láss vmit
Ez egy nagyon jó leírás remélem sok ember be is fogja tartani ez után smile
Bejáratnál most azért káosz van rendesen. Azóta nekem is van bent rengeteg minden. Ha tudok segítek én is mindenkinek .
Bejárat után akadtak fent a fellazult homokban ? Engem tavaly 70 ezer forintért csörlözött le az autómentő. Kb 2 perc alatt. Igaz 45 volt még telefonban , de mire odaért 70 ezer lett. Azt mondta elszámolta a km-t. Remélem ők jobban jártak mint én .
Jöjjön mindegyik pár a sört meg az energia italt rendezem . Jó buli lesz élőben . A hölgyek is jól fogják magukat érezni tutti
Akkor még jobb lesz a buli . smile
Akkor folyt köv . Szívesen, akkor ma is nyitjuk a büfét ,ha már szabadtéri foglalkozás lesz
Van tartalék már smile
Köszönöm lehetőséget a mai napon is , hatalmas élmény volt ismét . Super páros vagytok
Nincs semmi sokk hatás. Csak amikor a bejáratnál mocorognak a gépek egyszerűbb a Volvotól szerintem . Valamint viszonylag alacsony az autóm és nekem ott jelenleg leér az alja .
Hello a Volvotól szerintem most egyszerűbb .
Akkor nagy buli lesz wink )))
Tökéletes volt úgy . Még még legyen ilyen . smile ))))
Én is köszi a lehetőséget és a nuninyaláskor az extra nedvet a pulcsim nem uszta meg szárazon . smile jó buli volt . Remek beszélgetés és a többi extra smile
Nah akkor patt helyzet lett a végeredmény nyes
Szerintem annyira sok autó nincs ,inkább csak kergetőzés és egy autó többször bepróbálkozik
Szerintem ha megvan a banda el lehet úgy bújni ,hogy ne találják meg. Ha meg annyira nyílt a hely akkor oda fognak menni nincs mit tenni . Ha csak beszélgetni megyünk ki ismerősökkel akkor nem kell bújócskázni . Persze sok pasi úgy van vele nem érti meg nem sexelni vagyunk akkor ott per pillanat , nah utána jön a világítás nyes . Fura gondolkodás mód az ,hogy ha egy hölgy is ül az autóban biztos sex lesz nyes
Kb 20 km körben a reptér nem értem miért pont mindenki szeme láttára kell csinálni. Legyen az kíváncsi hetero ,hetero vagy hetero pár . Van olyan eldugott rész ahol nem járnak családok stb . Engem az zavar kegyetlen mód ,ha hölgy ismerőssel vagyunk kint , és nemet mondunk ,akkor odaállnak autóval és folyamat telibe világítják az autónkat . Sok pár emiatt nem is akar már kijárni . Ha egymagam megyek ki megállok messzebb autóval lekapcsolom a világítást és oda sétálok . Érdekes mód eddig egy pár sem harapta le a fejem meg nem küldtek el a sóhivatalba . Max annyi volt bocsi nem keresünk most senkit ,de beszélgetni beszélhetünk .
Szívesen . smile
Ird be kecskehegyi parkoló. Kékútnál balra be . Ha nyugis a helyzet még a rendőrök sem mennek ki. De napnyugta előtt nem érdemes menni mert nagy a forgalom . Túristák ,családok stb . Sőt még túra utvolal is vezet onnan. Tehát ha fényes nappal menne vmi hülyeség annak tutti rendőrségi megjelenés a vége . Azzal meg nem kellene elcseszni a helyet
Simán . Kb 10 perce voltam arra illetve a töltésen jöttem be a rakodógép mellett
Helló igen sokan ott közlekednek. Nem fogtok elakadni . Vagy betudtok még menni a 47.431215990974444, 19.29622013067974 itt is wink Régi Vecsési út Volvo melletti úton és balra bekanyarodni az orgoványi szőlő úton wink Ha úgy van nyugodtan kérdezzetek segítünk
Minden hölgy tagnak Boldog Nőnapot kívánok
Sziasztok azért ez a masszázs dolog nem egyszerű szitú mert rengeteg típus van . Sőt sok olyan is, amit esetleg nem ismerhettek vagy nem lenne kényelmes a hölgynek.. Kicsit szerintem szűkítsétek a listát. Valamint a társkerespőben ez szerepel ,hogy szóló férfiak köszönjük nem. Most akkor melyik lenne az igazi ? Solo pasi sportos stb és masszírozni is tudjon ? Vagy lehet csak nekem ellentmondásos a dolog ? Tényleg nem kekeckedni akarok csak kérdem . Szép napot nektek jó partner keresést smile
Szívesen
Helló az erdőben van bent a parkoló . Tornapálya parkoló úgy ismeri fel a google
Nézd meg az összetevőket a dobozon és külön termékenként megtudod venni pl maca , ginseng , fűrészpálma stb. Ha nem akarsz ezzel vesződni ,hogy egyesével rendeled meg a növényi kivonatokat , akkor patika azt ott ogyié által bevizsgált terméket kapsz smile
Reptérnél az építkezés miatt teljesen gatya a terep. Pluszban a terepjáró tulajdonosok élvezték a havat azt felszántották az utakat. Közlekedés traktorral vagy harckocsival lehetséges
Kaland ma 18H után ? Szfvár Veszprém Bp Tbánya írány is ok. Priviben a többit
Kukkolás ok .
Autós kaland ma 18H után ? Szfvár Veszprém Bp Tbánya írány is ok. Priviben a többit
Kukkolás ok .
Most indulok kb 25 perc azt szfvár kiskút utján leszek . Priviben a többit
/ 2 oldal
/ oldal   Összesen: 88 hozzászólás, Listázva: 1-50
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!