PSZT
lapalján kattins az email címre és indokold is meg...
szerinted ???
tényleg hihetetlen
tényleg hihetetlen
földnépességének egyhatoda kínai. s nagyon elviszik az átlagot.
sanyakata merre található? téma?
másik megoldva.
másik megoldva.
világ átlag 11 cm körül van
europai 13,5
Pornóba nem az átlagon felülire kíváncsiak, sőt forgatnának inkább kis farkukkal, hogy még jobban ellehessen adni a filmeket, mert hosszú farokkal való forgatás olyat sugall, hogy csak nagy farokkal lehet ilyen nőket megkapni. amúgy egy indoka van ennek igazán, nagy farkon tudják megmutatni a jelenetet, kamera is oda fér látja a dolgokat (jó hosszan meglehet rajta mutatni a kibe játékot, azaz jól látszik), hogy mi történik, tehát szerencsétlen nagy farkú nem is nyomhatja igazán tövig.
europai 13,5
Pornóba nem az átlagon felülire kíváncsiak, sőt forgatnának inkább kis farkukkal, hogy még jobban ellehessen adni a filmeket, mert hosszú farokkal való forgatás olyat sugall, hogy csak nagy farokkal lehet ilyen nőket megkapni. amúgy egy indoka van ennek igazán, nagy farkon tudják megmutatni a jelenetet, kamera is oda fér látja a dolgokat (jó hosszan meglehet rajta mutatni a kibe játékot, azaz jól látszik), hogy mi történik, tehát szerencsétlen nagy farkú nem is nyomhatja igazán tövig.
Kitudja a vőlegényé két imát remeg el minden este az együttlét után:
elsőt: hogy soha ne hagyja el, mert nagyon fenomenális vele a szex.
másodikat: soha ne vegye le a szexközbe a vödröt a fejéről
elsőt: hogy soha ne hagyja el, mert nagyon fenomenális vele a szex.
másodikat: soha ne vegye le a szexközbe a vödröt a fejéről
s te értelmezed is?
"Erős negatív kritikával"
"Erős negatív kritikával"
ha írtál az ügyfél szolgálatra legamharább hétfőn írnak vissza
moderációt még itt sem lehet felhozni... (van rá megfelelő topic, de ott is megfelelő hangnembe)
többiben meg MmePrune úrnő a döntő határ, hogy mit tűr meg...
többiben meg MmePrune úrnő a döntő határ, hogy mit tűr meg...
kérdést a blogba írtad és nem a kérdések topicba...
Talán valamennyi olyasmi van benne, mit egyik régi filmbe hallottam:
Ha le fekszem veled, akkor rájövök, hogy szeretem az asszonyt , és hazaérve megcsókolom és gyerekekhez is lesz egykét jó szavam.Ha nem teszem meg veled akkor, veszekedni fogunk, ahogy haza érek.
Ha megvan a tökéletes bizonyosság kell, hogy még mindig ő a tökéletes? Ha nem tökéletes akkor a másik meg fog? Kell a viszonyítási pont?
Vagy megcsalod (a cserkész ösztön miatt) és farkad behúzva haza ballagsz és bűnbánatod próbálod így levezetni?
Ha le fekszem veled, akkor rájövök, hogy szeretem az asszonyt , és hazaérve megcsókolom és gyerekekhez is lesz egykét jó szavam.Ha nem teszem meg veled akkor, veszekedni fogunk, ahogy haza érek.
Ha megvan a tökéletes bizonyosság kell, hogy még mindig ő a tökéletes? Ha nem tökéletes akkor a másik meg fog? Kell a viszonyítási pont?
Vagy megcsalod (a cserkész ösztön miatt) és farkad behúzva haza ballagsz és bűnbánatod próbálod így levezetni?
Válasz a legegyszerűbb erre, mint mindenre.
Nem vagyunk egyformák.
Nem vagyunk egyformák.
Lapalján a e-mail címre kattintva, oda meg írva a problémád, ott tudnak technikai segítséget adni.
Szimulációs kameramozgással, hogy jobban átérezhető legyen az ütem
ez a legjobb díjazom
ez a legjobb díjazom
"Ide írd a véleményedet! Mielőtt hozzászólnál, gondolj bele, hogy az amatőr beküldők vállalták magukat előttetek! Erős negatív kritikával csak elkedvteleníted őket!" - nem tartottátok be hozzászólás felfüggesztve
azota is fen áll?
mit mesélni
?
félkézzel betárcsázod a Tamasesandrea69 számát és hagy hallgassa végig csak
?félkézzel betárcsázod a Tamasesandrea69 számát és hagy hallgassa végig csak
ebbe igaza van,
lehet hogy azt írod hogy pl péntek 2 óra felé vagy délelőtt,
egy halom pasi meglógná a meló helyéről érte.
lehet hogy azt írod hogy pl péntek 2 óra felé vagy délelőtt,
egy halom pasi meglógná a meló helyéről érte.
Miért is jársz te be olyan topicba mi nem tartozik az érdeklődési körödbe? vagy mégis ?
(abba lehet hagyni a úgy mond "buzizást", mert ha be jársz ide olvasgatni, és fikázol utána... ez a tagadási fázis megsúgom, de adminkét mindent megértek , csak kötekedést nem)
(abba lehet hagyni a úgy mond "buzizást", mert ha be jársz ide olvasgatni, és fikázol utána... ez a tagadási fázis megsúgom, de adminkét mindent megértek , csak kötekedést nem)
Nincs, kikötve hogy titokba csinálhatod meg csak a barátod asszonyát.
Anno sokszor volt olyan hogy nagyfiús társaságra rá akaszkodott csajok, közkézen forogtak.
Bár ez inkább felebarátod csaja típus.
Úgy hogy ne szekáljátok ki...
Anno sokszor volt olyan hogy nagyfiús társaságra rá akaszkodott csajok, közkézen forogtak.
Bár ez inkább felebarátod csaja típus.
Úgy hogy ne szekáljátok ki...
használt böngésződ?
igyekszem...
Nem általános probléma hanem valaki bekattan néha és a többiek is azt hiszik hogy ez a "trendi"
de általában egye felhasználót szekálnak csak szét.
ugyan kiritkítom, vagy felfüggesztem a hozászolást, de privát csatornákkal én nem tehetek semmit.
Nem általános probléma hanem valaki bekattan néha és a többiek is azt hiszik hogy ez a "trendi"
de általában egye felhasználót szekálnak csak szét.
ugyan kiritkítom, vagy felfüggesztem a hozászolást, de privát csatornákkal én nem tehetek semmit.
nem csak társ-keresőzni.
meg leírni ha mégis jelentkezel, hogy mit csinálnál, nem csak jelentkezni.
meg leírni ha mégis jelentkezel, hogy mit csinálnál, nem csak jelentkezni.
az baj hogy a userek nagy része, csak fikázák a videót és a feltöltök elkedvetlenednek
soha nem is volt napi 50 pont a látogatásért
soha nem is lehetett napi 50 kapni... csak 5
regisztrációért kapsz 50 et
regisztrációért kapsz 50 et
kattints a nevére és ott üzenj neki...
homepictures, GRUPPÁR
nem akartok ti egy priváton egy találkozót leszervezni
?
talán meg tudjátok oldani egymás problémáit
részben
nem akartok ti egy priváton egy találkozót leszervezni
?talán meg tudjátok oldani egymás problémáit
részben
ps -vel talán visszatudtad volna nyerni a színét egy kicsit kivontad volna a kék szint, mert ahogy nézem meg vannak a természetes színek is benne. Nem nyomódtak el annyira.
komplex adatlap készítése folyamatban egy másik projekt részeként
ügyfélszolgálattal beszéld meg.
emailra kattints a lapalján.
félre értések, és visszaélések, és szekálások miatt, kerültek egy felhasználó alá a képsorok.
emailra kattints a lapalján.
félre értések, és visszaélések, és szekálások miatt, kerültek egy felhasználó alá a képsorok.
állítólag szexuális mennyországba jutott és azóta csak nézelődik a gg-n
amúgy van.
amúgy van.
Ne keverd, a profin készítet képeket, az amatőr státusszal, attól hogy egy kép sorozat profira sikerül attól még az amatőr. Ezek a képek ellen szolgáltatás nélkül vannak megosztva, ezt takarja az amatőr státuszt. Profik közt, naná, hogy nem látsz amatőren készítet képeket, mert olyat nem veszünk meg leközlésre.
Sok mindenért nem követelünk regisztrációt meg, azaz nagyon sok minden megnézhető egy egyszerű fapados regisztráció nélkül...
Ugyan még többen olvassák a fórumot, de mikor el jönne a hozzászólási ingerük, letesznek róla ,mert vagy regisztrálniuk kell vagy bejelentkezniük, s ez külön cécó lenne. s ki is oltotta a hozzá szólási ingerüket...
Amúgy meg te sem garázdálkodsz a kis röfi agyhalottjai közt
Ugyan még többen olvassák a fórumot, de mikor el jönne a hozzászólási ingerük, letesznek róla ,mert vagy regisztrálniuk kell vagy bejelentkezniük, s ez külön cécó lenne. s ki is oltotta a hozzá szólási ingerüket...
Amúgy meg te sem garázdálkodsz a kis röfi agyhalottjai közt
Internet Expolert (7) és Firefox - ot használj inkább
ezekre optimalizálunk nagy részt első körben.
crom -ot amennyire hajtja a Google annyira, azért nem olyan jó. (nagyon sok a biztonsági rés is benne)
ezekre optimalizálunk nagy részt első körben.
crom -ot amennyire hajtja a Google annyira, azért nem olyan jó. (nagyon sok a biztonsági rés is benne)
akkor inkább az a kérdés ki a beküldő a lány vagy a fiú?
Úszómedencétől esett teherbe a kamasz lány
borsonline.hu
borsonline.hu
Én sem értem mi a probléma azon, ha látunk egy pinavadászt is a képen.
Női hiúság és exhibicionizmus. Így meg kapja a hölgy a többi férfi figyelmét.
hozzászolás felfüggesztve
Fogjátok vissza magatokat !!!
nem úgy tűnik
Ne társ-keresőzzetek
Van rá külön téma max. élmény be számolóval egybe kötve szabad
Van rá külön téma max. élmény be számolóval egybe kötve szabad
sok sok projekt fut ma is nálunk...
de ez is benne van egy késöbbi rangsorolásúban
de ez is benne van egy késöbbi rangsorolásúban
Még jó hogy észrevetetek őket, mert addig köröztek volna alacsonyabban és alacsonyabban míg fel nem akadtak volna egy fára.
Fogjátok vissza magatokat !!!
senkinek nincs újabb élménye
?
?
nem jársz jo helyen
lapalján az emailra kattints és írj oda, indokkal...
lapalján az emailra kattints és írj oda, indokkal...






Magyarország










