Á véletlen sem esik szó a témáról, s egy folytában veszekedés megy.. igazad van.
na ennyit az iróniáról.
na ennyit az iróniáról.
"(helyes-helytelen döntések )"
Ez nekem azt sugallja, hogy nálad azért dominál a megismerés bizonytalansága és a harmadik fél által hozott, kínált ismeretlen, kiszámíthatatlan változatosság is. S inkább az ember dominál és nem a plusz 20 cm a hancúrozásban.
Ez nekem azt sugallja, hogy nálad azért dominál a megismerés bizonytalansága és a harmadik fél által hozott, kínált ismeretlen, kiszámíthatatlan változatosság is. S inkább az ember dominál és nem a plusz 20 cm a hancúrozásban.
Nem a vibrátor és a bio-vibrátor közt akarok különbséget tenni...
Ha nem csak elmaradtak az örömszerzés fokozatai, semmi köztes állapot...
Pl: vibro gyűrű, lebukós szex, extrém helyen szex, kézi könyvek csavart pózainak próbálgatása.
hanem viktoriánus szex, s utána a a megoldás a feldobására a drágám dugjon meg egy kandúr
(de ahogy nézem a szexuális kulturális ismerted, te végig jártál mindet)
Na de miért áldozzuk be párunkat egy másik kandúrnak?
- szeretnék, hogy ö jól érezze magát? s ez nekünk jó?
- vagy úgymond megnézzük magunkat - kívülről - mi is történik közben? (mint a pornó filmek csak ez közvetlenebb behelyettesítés)
Ha nem csak elmaradtak az örömszerzés fokozatai, semmi köztes állapot...
Pl: vibro gyűrű, lebukós szex, extrém helyen szex, kézi könyvek csavart pózainak próbálgatása.
hanem viktoriánus szex, s utána a a megoldás a feldobására a drágám dugjon meg egy kandúr
(de ahogy nézem a szexuális kulturális ismerted, te végig jártál mindet)
Na de miért áldozzuk be párunkat egy másik kandúrnak?
- szeretnék, hogy ö jól érezze magát? s ez nekünk jó?
- vagy úgymond megnézzük magunkat - kívülről - mi is történik közben? (mint a pornó filmek csak ez közvetlenebb behelyettesítés)
Nem kérnék beszámolót, hogy kiteljesítette már a listát, vagy hol tart
Bár tapasztalom, hogy olykor a párok előbb fordulnak a 3mashoz, mint bármi más szexuális segéd eszközhöz. Van hölgy ki még szűz vibrátortól, de túl van az x-dik hármasán.
Nem divat inkább ez is?(bár felettébb izgalmas, szerintetek)
Bár tapasztalom, hogy olykor a párok előbb fordulnak a 3mashoz, mint bármi más szexuális segéd eszközhöz. Van hölgy ki még szűz vibrátortól, de túl van az x-dik hármasán.
Nem divat inkább ez is?(bár felettébb izgalmas, szerintetek)
szerintem ő is az arányosokért rajong
inkább, bár ki tudja
inkább, bár ki tudja
Na ki pályázik a fotelra selejtezéskor?
ügyfeles kolléga mindig tudja a választ mint látszik
Csak sok a meló és nem mindig tud fórumba benézni...
Csak sok a meló és nem mindig tud fórumba benézni...
idézlek "de azért kicsit kezd arcátlan méreteket ölteni az anyagiaskodásotok. "
800-szor, 1000 -szer, megnézhetitek, ingyenesen.
"Az egyetlen változás, hogy a letöltési lehetőség csak VIP felhasználók számára elérhető funkció lett. Ez egy kényelmi szolgáltatás, melyet a legtöbb videómegosztó weboldal (YouTube, stb...) fel sem kínál, még fizetősen sem. Nem véletlenül, hiszen ez a lehetőség pont dupla szerver tárhelyet igényel."
Ti gyűjtitek magatoknak, azaz egymásnak, de azt hiszem sejthető mennyien néznétek meg, ha nem lehetne az oldalon megtekinteni azonnal, s csak letölteni lehetne és úgy megnézni.
800-szor, 1000 -szer, megnézhetitek, ingyenesen.
"Az egyetlen változás, hogy a letöltési lehetőség csak VIP felhasználók számára elérhető funkció lett. Ez egy kényelmi szolgáltatás, melyet a legtöbb videómegosztó weboldal (YouTube, stb...) fel sem kínál, még fizetősen sem. Nem véletlenül, hiszen ez a lehetőség pont dupla szerver tárhelyet igényel."
Ti gyűjtitek magatoknak, azaz egymásnak, de azt hiszem sejthető mennyien néznétek meg, ha nem lehetne az oldalon megtekinteni azonnal, s csak letölteni lehetne és úgy megnézni.
kattints a lapalján az emailra, és ird meg, ott válaszolnak rá neked.
takarítottam
lapalján email -re kattints, és írd meg.
lapalján az emailra kattints és írjál segítenek.
lapalja email címre kattints és indokolj.
"Nem a nyomor, nem a mohóság, hanem a hatalom szeretete az emberek démona."
"Az ember a legkegyetlenebb állat."
"A meggyőződés nagyobb ellensége az igazságnak, mint a hazugság."
"Ha sokáig nézel a mélységbe, a mélység is beléd néz."
Friedrich Nietzsche
Egy Nietzsche-i adózik tisztelettel neki
"Az ember a legkegyetlenebb állat."
"A meggyőződés nagyobb ellensége az igazságnak, mint a hazugság."
"Ha sokáig nézel a mélységbe, a mélység is beléd néz."
Friedrich Nietzsche
Egy Nietzsche-i adózik tisztelettel neki
kérdések, tippek, stb...
fórumozz!!!
fórumozz!!!
print screen
és küld el nekem a képet én továbbítom, neki illetve környezetet leírás amiben megjeleníted
msgadmin(kukac)goldengate.hu
és küld el nekem a képet én továbbítom, neki illetve környezetet leírás amiben megjeleníted
msgadmin(kukac)goldengate.hu
Csak régebben az oldalt reklámozva a kép linkjét be tudtam szúrni más oldalra (nem pornós oldal)
Furi emlékeim szerint akkor futott rajtuk egy védelem, hogy ezt ne lehessen megtenni.
De majd kijavítanak a programozok
Furi emlékeim szerint akkor futott rajtuk egy védelem, hogy ezt ne lehessen megtenni.
De majd kijavítanak a programozok
megszoktad a régi kezelést a régi oldalt nehéz a váltás.
nekünk jól be jött, mert nőt a forgalom, tehát végül is egy átfogóbb véleményezésen jól vizsgáztunk.
monopolhelyzetről meg annyit, hogy talán forgalom növekedést, csak a felhasználok szokásinak változásának kielégítésével lehet elérni, s nem egyedi felhasználok szokásaira koncentrálva hanem nagy többségére.
Sajnálom a te megszokásaid áldozatul estek a többség oltárán.
nekünk jól be jött, mert nőt a forgalom, tehát végül is egy átfogóbb véleményezésen jól vizsgáztunk.
monopolhelyzetről meg annyit, hogy talán forgalom növekedést, csak a felhasználok szokásinak változásának kielégítésével lehet elérni, s nem egyedi felhasználok szokásaira koncentrálva hanem nagy többségére.
Sajnálom a te megszokásaid áldozatul estek a többség oltárán.
légyszi a lapalján az e-mailra írd meg.
de valószínűsítem valami egyedi probléma nálad flash palyer miatt.
bár hogy ezt ide le írtam valaki már, csak azért is jelentkezik hogy "ne legyen igazam"
de valószínűsítem valami egyedi probléma nálad flash palyer miatt.
bár hogy ezt ide le írtam valaki már, csak azért is jelentkezik hogy "ne legyen igazam"
egyelőre nem tartozik az üzleti érdeklődési körünkbe.
max kitudod keresni, őket tegek által.
max kitudod keresni, őket tegek által.
sajna a helpet sem olvassák el.
igen ne lopjátok el más fórumok hoz
amúgy csak mellék terméke.
amúgy csak mellék terméke.
Szeretek vagdalkozni
Előző kereső az övé volt és legjobb volt. De az csak hozzászólás kereső volt, egy fajta tartalom keresést látott el.
Megnézem, hogy keresőzöl te egyszerűen egy dinamikus tartalmat
a gg 99% dinamikus oldal , a lekérés pillanatában jön létre, rakja össze a szerver a felhasználónak az adott lekért oldalt. Ugyan minden tartalom meg van a szerveren, de a tartalomban nincsen jelölve, hogy az melyik linkhez tartozik, mert akár több ezer generált oldalhoz is tartozhat.
Adatokat gyorsan és egyszerűen kikeressük, de hogy hol is lehető fel ez a kérdés legjobb része
vannak meg oldások rá de nem egyszerűek.
mérnők jó munkát végez, neki köszönhető, hogy a képek azonnal pattnak fel, hogy kattintasz (normál megjelenítőbe) és ezért tűnik lassúnak a handfree
handfree külsős megrendelésünk...
Előző kereső az övé volt és legjobb volt. De az csak hozzászólás kereső volt, egy fajta tartalom keresést látott el.
Megnézem, hogy keresőzöl te egyszerűen egy dinamikus tartalmat
a gg 99% dinamikus oldal , a lekérés pillanatában jön létre, rakja össze a szerver a felhasználónak az adott lekért oldalt. Ugyan minden tartalom meg van a szerveren, de a tartalomban nincsen jelölve, hogy az melyik linkhez tartozik, mert akár több ezer generált oldalhoz is tartozhat.Adatokat gyorsan és egyszerűen kikeressük, de hogy hol is lehető fel ez a kérdés legjobb része
vannak meg oldások rá de nem egyszerűek.
mérnők jó munkát végez, neki köszönhető, hogy a képek azonnal pattnak fel, hogy kattintasz (normál megjelenítőbe) és ezért tűnik lassúnak a handfree
handfree külsős megrendelésünk...
próbáltad már?
VIP tagjaink képsorozatok nézegetése közben igénybe tudják venni új kényelmi szolgáltatásunkat, a Handsfree üzemmódot, amit a maximális szórakoztatás jegyében fejlesztettek mérnökeink.
Ez lényegében egy teljes képernyős üzemmód, ami amolyan diavetítő-jelleggel playlist-ként kezeli a kedvenc galériáinkat és automatikusan váltogatja a képeket, ezáltal szükségtelenné teszi az egér vagy a billentyűzet használatát.
A képsorozat bemutatását egyetlen gombnyomással el lehet indítani, illetve meg is lehet állítani.
ITT ingyen ki is próbálható
de neked van vip tagságod, s ezek szerint nem fedezted fel.
tehát tényleg kellenek a képre a gombok...
VIP tagjaink képsorozatok nézegetése közben igénybe tudják venni új kényelmi szolgáltatásunkat, a Handsfree üzemmódot, amit a maximális szórakoztatás jegyében fejlesztettek mérnökeink.
Ez lényegében egy teljes képernyős üzemmód, ami amolyan diavetítő-jelleggel playlist-ként kezeli a kedvenc galériáinkat és automatikusan váltogatja a képeket, ezáltal szükségtelenné teszi az egér vagy a billentyűzet használatát.
A képsorozat bemutatását egyetlen gombnyomással el lehet indítani, illetve meg is lehet állítani.
ITT ingyen ki is próbálható
de neked van vip tagságod, s ezek szerint nem fedezted fel.
tehát tényleg kellenek a képre a gombok...
Filozófiák állnak belőle közel inkább, mint csajok..
Rideg technokrata logika - Borg
Logikával kontrollált érzőlény - Vulcan
Becsület - Klingon


Egy hosszabb hajú változatú T'Pol.
Gondoltam, hogy Te rárabolsz esetleg, mert egy kicsit szöszkébb és nőiesebb öltözetű, tudtommal nagy szöszi rajongó vagy...
Rideg technokrata logika - Borg
Logikával kontrollált érzőlény - Vulcan
Becsület - Klingon


Egy hosszabb hajú változatú T'Pol.
Gondoltam, hogy Te rárabolsz esetleg, mert egy kicsit szöszkébb és nőiesebb öltözetű, tudtommal nagy szöszi rajongó vagy...
lapalján kattints az emailra, és jelentsd be az ügyfélszolgálatnak


Jeri Ryan nem tetszik igazán.
De Seven of Nine -ért rajongok, érdekesen tud kérdezni emberi tulajdonságokról
Bárki regisztrált szavazhat, de csak a VIP jogúak szavazatait számoljuk össze csak, díj kiadáskor. Így szavazásnál 1 plusz szavazat nem sokat számít.
Azonosság ellenőrzés folyamatban, és a döntés is róla.
Azonosság ellenőrzés folyamatban, és a döntés is róla.
erre kattintva a videónál, tudod letölteni a gépedre is. (VIP tagság kell hozzá)
már rég külön van. láttad már?
érdekes vagy
á véletlen sem lehet a volt felséggel össze járogatni újra
törvénybe is le van fektetve?
á véletlen sem lehet a volt felséggel össze járogatni újra
törvénybe is le van fektetve?
egyik projekt ez lesz.
azaz rajta van a projektlistán.
addig is lapozzatok ne szóljatok hozzá.
azaz rajta van a projektlistán.
addig is lapozzatok ne szóljatok hozzá.
elhúzza a mézes madzagot tuti... ez is domina, jól felizgat minket, s utána azzal bűntett, hogy nincs kielégítés
hát nektek nincsen szerencsétek fiuk, tegnap szemtanúja voltam, hogy gyönyörködik a tükörnél.
észre véve megpördült és leeset az állam... egy elég tetemes méretes mű broki volt neki felcsatolva, és ehhez az arcon pokoli perverz vigyor is ült (brrrrrrr).
"á nem is kérdezek semmit, szerintem jó napod lesz, leléptem baby... jah a szőnyeget tekertesd fel velük előjáték gyaránt, mert a múltkor is az egyik kutyusod a fájdalom gyönyörébe rárondított"
észre véve megpördült és leeset az állam... egy elég tetemes méretes mű broki volt neki felcsatolva, és ehhez az arcon pokoli perverz vigyor is ült (brrrrrrr).
"á nem is kérdezek semmit, szerintem jó napod lesz, leléptem baby... jah a szőnyeget tekertesd fel velük előjáték gyaránt, mert a múltkor is az egyik kutyusod a fájdalom gyönyörébe rárondított"
vagy be jössz, vagy a sotival nyitom az ajtót
nem emlékszel? itt szeretjük a lebukós szexet....
azaz engem se vesznek észre, hogy ott maradtam a nappaliban a kockás fotelomba nyakig betakarva a kedvenc NDK-s videó kazijaim közt, ha privátot élnek. na jó ebbe ringatom magam
tudják, hogy ott vagyok csak élvezik ha kukkolok
úgy hogy no kopogás... essél be csak óvatosabban, de ne annyira óvatosan, hogy ne vegyék észre, hogy bent vagy
s máris jobban be vadul a szex a község figyelő tekintetének izgalmára.
nem emlékszel? itt szeretjük a lebukós szexet....
azaz engem se vesznek észre, hogy ott maradtam a nappaliban a kockás fotelomba nyakig betakarva a kedvenc NDK-s videó kazijaim közt, ha privátot élnek. na jó ebbe ringatom magam
tudják, hogy ott vagyok csak élvezik ha kukkolok
úgy hogy no kopogás... essél be csak óvatosabban, de ne annyira óvatosan, hogy ne vegyék észre, hogy bent vagy
s máris jobban be vadul a szex a község figyelő tekintetének izgalmára.
khm dolgoztam azért nem látod már
ezt meg legközelebb nekem és dobom tovább a megfelelő helyre.
ez folyamatban
nem az orvosi használatról van szó, mert nem használják, mert mint írtad van egy halom módszerük
de segítenek a használatában. (s még mindig nem a te profizmusodat bírálom, csak másokat próbálok irányítani orvoshoz)
offline kiszáll - (nem "nekem van igazam" játékot játszok)
de segítenek a használatában. (s még mindig nem a te profizmusodat bírálom, csak másokat próbálok irányítani orvoshoz)
offline kiszáll - (nem "nekem van igazam" játékot játszok)
úgy tudom nem.
lehetünk rá kíváncsi?
Semmi probléma, leírtam a véleményem, erre te értetlenkedtél rajtam
Tényleg mutat mindent, de az a probléma, hogy agyunk képes mindent kinéz belőle. Mit a pszichológián az az érdekes tinta pacás lapok. De azért írom szajkózva az orvossal való megbeszélést, mert a doki rá vezet mit kell látni
, kb mint a felhő nézegetős kirándulós programokon -jé az kutya formájú -hol?nem látom - ott -jé tényleg. (s már is rákalibrálja egy torz felhő formára az agyad magát, hogy az kutya formájú, és hiába puma akkor is kutyát néz ki belőle, illetve ha valaki azt mondja, hogy puma akkor a pumát is megtalálod benne már)
s még mindig nem rólad van szó, s nem állítottam, hogy helytelen használod. "Sajnálom, hogy még ebbe is bele kellett kötnöd... " pedig sima körbe járásnak szántam.
offline kiszáll - (nem "nekem van igazam" játékot játszok)
Tényleg mutat mindent, de az a probléma, hogy agyunk képes mindent kinéz belőle. Mit a pszichológián az az érdekes tinta pacás lapok. De azért írom szajkózva az orvossal való megbeszélést, mert a doki rá vezet mit kell látni
, kb mint a felhő nézegetős kirándulós programokon -jé az kutya formájú -hol?nem látom - ott -jé tényleg. (s már is rákalibrálja egy torz felhő formára az agyad magát, hogy az kutya formájú, és hiába puma akkor is kutyát néz ki belőle, illetve ha valaki azt mondja, hogy puma akkor a pumát is megtalálod benne már)s még mindig nem rólad van szó, s nem állítottam, hogy helytelen használod. "Sajnálom, hogy még ebbe is bele kellett kötnöd... " pedig sima körbe járásnak szántam.
offline kiszáll - (nem "nekem van igazam" játékot játszok)
nem értem... te valamit félre olvastál, nálam?
Újra leírod, hogy a netten kutakodtál, illetve ki hangsúlyozod „szerinted” (nettes felmérés után, „szerinted” elég furcsa szó, sőt nagyon furcsa, annyi mindent állítnak az emberek és sokszor helytelen használatra vezethető vissza az egész), de az orvosnál felmérted?
Újra leírod, hogy a netten kutakodtál, illetve ki hangsúlyozod „szerinted” (nettes felmérés után, „szerinted” elég furcsa szó, sőt nagyon furcsa, annyi mindent állítnak az emberek és sokszor helytelen használatra vezethető vissza az egész), de az orvosnál felmérted?
„Hát, képzeld, eléggé utánanéztem a mikroszkópnak" sajnos nem elégé, mert az orvosoknál, azért 100% -os mindig, mert ők tudják is használni. Ők jó pár ilyen tesztet láttak már, és náluk nem az van , hogy beesel egy gyógyszertárba és egy ábra alapján próbálod megfejteni, ez olyan, mint az ábra, vagy nem olyan.
Orvosok szívesen megmutatják a használatot, elmagyarázzák, mit látsz éppen és a másik esetben, mit kell látnod.
Sokan nem olvassák el a használati utasítást, nem értelmezik rendesen azt, és csak az ábrára izgulnak rá. (innen a nettes megbízhatatlansági tartalmak)
Orvosok szívesen megmutatják a használatot, elmagyarázzák, mit látsz éppen és a másik esetben, mit kell látnod.
Sokan nem olvassák el a használati utasítást, nem értelmezik rendesen azt, és csak az ábrára izgulnak rá. (innen a nettes megbízhatatlansági tartalmak)
nem akarok farkas és maci fasírozottat egymás általa jól elkészítve.
khm burkolt figyelmeztetés
ajánlom figyelmetekbe:
Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
illetve bármelyik témában elfogadjuk az áthívást oda
khm burkolt figyelmeztetés
ajánlom figyelmetekbe:
Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
illetve bármelyik témában elfogadjuk az áthívást oda
Menny el az orvoshoz. Nem hiszem, hogy ismerőseid körébe tartozik illetve vagy elmondja valakinek, hogy esetleg vaklármával mentél be az orvoshoz. Elég hipochonderrel van dolguk és ha nem vak lárma akár az életed is múlhat rajta.
Korosztályodat ugyan nem tudom, de érdemes elmenni urológiára évente egyszer, bár a dokik egy kor felet protezsálják csak. (ha egyáltalán még az éves kötelező vizsgálatok megejtik minden kérés nélkül...)
Korosztályodat ugyan nem tudom, de érdemes elmenni urológiára évente egyszer, bár a dokik egy kor felet protezsálják csak. (ha egyáltalán még az éves kötelező vizsgálatok megejtik minden kérés nélkül...)
egy következő fázis lesz...
meg van neked a saját "károd" is
))
))
ennyi mellé duma, egy bugyi lehúzásnak...
bár a cél ismert, csak az utat mindenki máshogy színezi ki..
bár a cél ismert, csak az utat mindenki máshogy színezi ki..
én gond nélkül kitiltalak, ennyi burkolt célzást az admin vissza élhetőségekre.
jól csavarod a szavakat, csak hagyd ki az admin dolgokat.
ki véve ha meg vagy a konkrétum és nem a "lehet".
jól csavarod a szavakat, csak hagyd ki az admin dolgokat.
ki véve ha meg vagy a konkrétum és nem a "lehet".






Magyarország




Violet





