puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#807   2013. 06. 26. szerda 12:13
X Törölt felhasználó (886895)
Én ia miközben az ujjával kényeztet
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 26. szerda 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880346)
2013. 06. 26. szerda 11:55
én lassan nyalom páromat ö azt szereti
#806   2013. 06. 26. szerda 11:55
X Törölt felhasználó (880346)
én lassan nyalom páromat ö azt szereti
#805   2013. 06. 26. szerda 11:06
X Törölt felhasználó (886895)
Jah végül is főiskolája van
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 26. szerda 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (886895)
2013. 06. 26. szerda 08:46
A név alapján ítélkezel nem vok fiú, és van pinám.
Milyen párról beszélsz....? Most azt gondolod h partnert keresek 1 jó kis dugásra.
Ki kell hogy ábrándítsalak.
Nektek csak jó nagy szátok van.
dugni akartok közben meg 2 perc alatt elsültök.
#804   2013. 06. 26. szerda 10:34
X Törölt felhasználó (857830)
Mennyire diplomatikus! Azt mégsem mondhatta, hogy nem szereti a Casu Marzut.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (886895)
2013. 06. 24. hétfő 14:54
Hát nem tudom nekem a 3 éves kapcsolatom alatt egyszer sem nyalta ki.
Hogy miért?
Azt a választ kaptam h sokat herpeszes és nem kockáztat.
#803   2013. 06. 26. szerda 08:46
X Törölt felhasználó (886895)
A név alapján ítélkezel nem vok fiú, és van pinám.
Milyen párról beszélsz....? Most azt gondolod h partnert keresek 1 jó kis dugásra.
Ki kell hogy ábrándítsalak.
Nektek csak jó nagy szátok van.
dugni akartok közben meg 2 perc alatt elsültök.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (871291)
2013. 06. 24. hétfő 15:03
Az en baratnom szereti az ilyet smile
#802   2013. 06. 24. hétfő 15:03
X Törölt felhasználó (871291)
Az en baratnom szereti az ilyet smile
(Ez egy válasz kezdoknek üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 24. hétfő 11:34
Úgy szeretnék nyalni egy borotvált, ápolt, nőt, hogy rá guggol a számra, széthúzza a puncit és jól meglovagolja a számat.
Közben megfordul ugyan ebben a helyzetben és a popót is jól kinyalatja, közben meg a farkamat húzgálja, szopja.
#801   2013. 06. 24. hétfő 14:54
X Törölt felhasználó (886895)
Hát nem tudom nekem a 3 éves kapcsolatom alatt egyszer sem nyalta ki.
Hogy miért?
Azt a választ kaptam h sokat herpeszes és nem kockáztat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (853039)
2013. 06. 24. hétfő 13:29
Szerintem nincs olyan ferfi a vilagon aki nem sivessen csinalja....en imadom, de el tudom ugy is kepzelni hogy egy no a szamon ul a masik kozben lovagol...hmmmm
#800   2013. 06. 24. hétfő 13:29
X Törölt felhasználó (853039)
Szerintem nincs olyan ferfi a vilagon aki nem sivessen csinalja....en imadom, de el tudom ugy is kepzelni hogy egy no a szamon ul a masik kozben lovagol...hmmmm
#799   2013. 06. 24. hétfő 12:46
X Törölt felhasználó (805295) VIP
hm... khmmmm
(Ez egy válasz kezdoknek üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 24. hétfő 11:34
Úgy szeretnék nyalni egy borotvált, ápolt, nőt, hogy rá guggol a számra, széthúzza a puncit és jól meglovagolja a számat.
Közben megfordul ugyan ebben a helyzetben és a popót is jól kinyalatja, közben meg a farkamat húzgálja, szopja.
#798   2013. 06. 24. hétfő 11:34
kezdoknek kezdoknek
Úgy szeretnék nyalni egy borotvált, ápolt, nőt, hogy rá guggol a számra, széthúzza a puncit és jól meglovagolja a számat.
Közben megfordul ugyan ebben a helyzetben és a popót is jól kinyalatja, közben meg a farkamat húzgálja, szopja.
#797   2013. 06. 04. kedd 13:03
X Törölt felhasználó (818842)
Van olyan férfi aki nem szívesen csinálja?És ha nem akkor miért?
#796   2013. 04. 25. csütörtök 00:55
X Törölt felhasználó (774401)
Hosszan, kitartoan, odafigyelve a Holgyre es ami a legfontosabb: orommel!!!!
#795   2012. 09. 16. vasárnap 18:31
nudi-pi-sta nudi-pi-sta
Szerintem a váltott technika a nyerő a csajoknál -ahogy ezt már többen is leírták előttem!
Én általában fínom gyengéd csikló izgatással kezdem nyelvvel állal, közben lejjebb tévedve, hogy kóstoljam a vágy ízét is. Mind ezt lehellet finoman! Többször tapasztaltam, hogy a forró lehellet a csiklóra is nagyon bizseregtető a hölgyeknek! Közben elkalandozok a belső combra ajkainak körvonalaira... Ezeket folyamatos váltogatással szoktam csinálni bele-beleszúrni intenzívebb izgatást, amelyre még csendes partner is felsikít pár másodpercre! Viszont újjazni én nem szoktam nyalás közben, a kezemmel a partnerem mellét, hasát, oldalát, combját símogatom, masszírozom, markolom! Számomra is izgató, ha élvezik amit csinálok, és ezt halk sóhajjal, rezgő testtel, vagy hanggal is jelzik! A lényeg hogy ők élvezzék, mert azt én élvezem!
Tulajdonképpen azt csinálom ami nekem is jól esne amikor ők viszonozzák az orális gyönyört rajtam! Kéz nélküli lassú izgatás, váratlan hirtelen gyorsra váltással...
#794   2012. 07. 12. csütörtök 18:40
X Törölt felhasználó (752855)
Én úgy szoktam csinálni ahogy érzem hogy a partneremnek jó és élvezetes.
Imádok orálisan kényeztetni így ez nem jelent gondot. Először kitapasztalom hogy mi izgatja jobban, a csikló izgatása vagy az ha beljebb hatolok a nyelvemmel. Egyből érezhető a nő reakciójából hogy melyik okoz neki nagyobb örömöt. Persze egy adott módszernél nem lehet leragadni hisz akkor megszokottá válik az érzés és máris kisebb a vele elért öröm.
De mint írták páran lejjebb a nagyajkak 2 ujjal való finom"összeszorítását" az sem működik bárkivel. Hiába duzzadnak meg a nagyajkak izgalom hatására nem mindenkinek van húsos puncija amin lenne mit "összeszorítani". vigyor0
#793   2012. 07. 12. csütörtök 16:41
Nyúlmedve Nyúlmedve
A habzsolás is jó… Nyelv a punciban, az orr csiklóizgató szerepet kap. Szerintem ez motiválhatta a csiklóizgatós vibrik megtervezőit.
Megnézték, hogy mi történik „habzsoláskor”… aztán másolták… vigyor2 vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 12. csütörtök 09:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041) VIP
2012. 07. 12. csütörtök 09:47
Nejemnek igazából a közösüléstől nem mindíg van orgazmusa. Mivel mindketten szeretjük az orális szexet (oda-vissza), ezért nálunk a szex, az előjáték és a tuti orgazmusa miatt puncinyalással kezdődik. Imádja amikor nyalom és akkorát élvez, hogy orgazmusa közben a combjai közül szinte ki sem tudom húzni a fejem. Közben kézzel is izgatom. Amikor frissen borotvált (egyébként mindíg teljesen csupasz) nem csak nyalom hanem az egész arcon dörgölöm a suncijába, legszívesebben beleköltöznék örökre. Imádom nyalni az ánuszát is. Előfordul, hogy még a nyelvem is belecsusszan. Hmmmm... IMÁDOM !!!!!!!!!!
#792   2012. 07. 12. csütörtök 09:47
X Törölt felhasználó (105041) VIP
Nejemnek igazából a közösüléstől nem mindíg van orgazmusa. Mivel mindketten szeretjük az orális szexet (oda-vissza), ezért nálunk a szex, az előjáték és a tuti orgazmusa miatt puncinyalással kezdődik. Imádja amikor nyalom és akkorát élvez, hogy orgazmusa közben a combjai közül szinte ki sem tudom húzni a fejem. Közben kézzel is izgatom. Amikor frissen borotvált (egyébként mindíg teljesen csupasz) nem csak nyalom hanem az egész arcon dörgölöm a suncijába, legszívesebben beleköltöznék örökre. Imádom nyalni az ánuszát is. Előfordul, hogy még a nyelvem is belecsusszan. Hmmmm... IMÁDOM !!!!!!!!!!
#791   2012. 07. 11. szerda 21:10
Imádó Imádó
Oly csodásan le írtad, hogy jobban ,nem is lehetett volna!!!!! crazya Így,vagy hasonlóan imádom én is!!!!Ezért vagyok Imádó! Gratulálok,és sok sikert a továbbiakban.Köszönöm. worship
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:13
Mindig rajongtam a punciért. Már 15 évesen is „lefetyeltem”. Bár akkor tudtam volna azt, amit most… Mondjuk jó sokat gyakoroltam azóta… smile
Fiatalkorunkban, amikor nem volt hova elbújnunk, az (akkor még leendő) asszonykámat kényeztettem a 7-es buszon, a Feneketlen tó környékén, a Gellért hegyen, a Bikás parkban, a Dunaparton, vonaton… De jó visszaemlékezni ily kellemes élményekre. Ha látom ezeket a helyeket, mosoly ül az arcomra. smile
Én hogyan csinálom. Mindig máshogyan. Ritkán rontok rá a puncira, bár néha erre is van igény.

Masszírozás, simogatás, puszilgatás közben mind lejjebb és lejjebb jutok, megállok egy kis kényeztetésre a ciciknél, a köldöknél, a vénuszdombnál, majd vissza föl, egészen a nyakig, az ajkakig, majd újra lefelé indulva…Majd kényeztetem a hátat, a karokat, a szexin kerek popsit…Amint úgy érzem, hogy nem szabad tovább feszíteni az izgalmat, becélzom a puncit és környékét. Körbepuszilgatom, nyalogatom, lágyan harapdálom a combok belső felét, a vénuszdombot, a nagyajkakat. Imádom körbenyalni úgy a puncit, hogy sokáig nem érek hozzá direkte erogén zónákhoz. Szeretem megvárni, míg a kéjnedv megjelenik, lecsorog a gátra, a popsira. Finom és izgató dolog lenyalogatni…. Majd bele-bele dugni a nyelvem a tüzes punciba. Közben a kezeim sem pihennek, simogatnak, cirógatnak mindenfelé.

Feleségem imádja, amikor összeszorítom két ujjal a nagyajkait, és a közülük vérbőségtől pirosan kikandikáló kisajkait nyalogatom, néha be-be nyalva a nagyajkak közzé, meg-meg keresve a csiklót, a puncit. Nálunk is bejön az, hogy amikor közelít az orgazmus, akkor elég lágyan ráfújom a levegőt a csiklóra, a széthúzott punci többi részére, és már ettől is jön az orgazmus… néha több is. Bár én szerencsés vagyok, mert ha fel van izgulva a párom, akkor a cicipuszilgatástól és a popsinyalogatástól is képes elélvezni. Nagyon szeretek nyalás közben ujjazni úgy, hogy hol a G pontot simogatom, hol a hüvely hátsó falát férfiasan vastag, ám fürge újaimmal. Tudom, mit hol találok. A levegőfújás akkor is jó trükk, amikor már túl érzékeny a csikló, és az érintést kevéssé bírja… ám ekkor is nem csak a csiklót, hanem a kisajkakat, a hüvelyt és a popsit is lehet fújni… Pár orgazmust követően néha hagyok egy kis időt a regenerálódásra, ám 5-10 perc után újra lehet nyalogatni simizni. Ekkor azonban az arat igazán nagy sikert, ha a mutató vagy a középső ujjammal lágyan ütögetem a csiklót és a vénuszdombot, vagy gyengédem pöckölöm a mellbimbót, miközben a nyelvem a punciban élvezkedik. Nálunk az is kedvelt technika, amikor szinte szívom, szopom a nagyon csinos nem túl nagy, ám igen érzékeny kisajkakat.

Ha kevesebb az időnk, akkor egy perc alatt orgazmushoz segíti az, ha nyelvem hegyével pöckölgetem-ütögetem a csiklót, illetve ha körözök rajta, közben ujjaim a punciban vannak, a másik kezemmel vagy a szép kerek popsit markolom meg, vagy a csinos ciciket.

De azért dugni is jó, sőt, kell is!!! … majd újra nyalni, újra kényeztetni…
#790   2012. 07. 10. kedd 01:24
Nyúlmedve Nyúlmedve
Köszönöm. Bár bevallom, nem is tudtam volna máshogy, csak átéléssel… vigyor2
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 07. 07. szombat 20:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2012. 07. 07. szombat 20:40
Gratulálok, ennél szebben talán csak festeni lehetne, igazi övön aluli bizsergetős élmény volt olvasni finom
#789   2012. 07. 07. szombat 20:40
Demona Demona VIP Admin
Gratulálok, ennél szebben talán csak festeni lehetne, igazi övön aluli bizsergetős élmény volt olvasni finom
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:13
Mindig rajongtam a punciért. Már 15 évesen is „lefetyeltem”. Bár akkor tudtam volna azt, amit most… Mondjuk jó sokat gyakoroltam azóta… smile
Fiatalkorunkban, amikor nem volt hova elbújnunk, az (akkor még leendő) asszonykámat kényeztettem a 7-es buszon, a Feneketlen tó környékén, a Gellért hegyen, a Bikás parkban, a Dunaparton, vonaton… De jó visszaemlékezni ily kellemes élményekre. Ha látom ezeket a helyeket, mosoly ül az arcomra. smile
Én hogyan csinálom. Mindig máshogyan. Ritkán rontok rá a puncira, bár néha erre is van igény.

Masszírozás, simogatás, puszilgatás közben mind lejjebb és lejjebb jutok, megállok egy kis kényeztetésre a ciciknél, a köldöknél, a vénuszdombnál, majd vissza föl, egészen a nyakig, az ajkakig, majd újra lefelé indulva…Majd kényeztetem a hátat, a karokat, a szexin kerek popsit…Amint úgy érzem, hogy nem szabad tovább feszíteni az izgalmat, becélzom a puncit és környékét. Körbepuszilgatom, nyalogatom, lágyan harapdálom a combok belső felét, a vénuszdombot, a nagyajkakat. Imádom körbenyalni úgy a puncit, hogy sokáig nem érek hozzá direkte erogén zónákhoz. Szeretem megvárni, míg a kéjnedv megjelenik, lecsorog a gátra, a popsira. Finom és izgató dolog lenyalogatni…. Majd bele-bele dugni a nyelvem a tüzes punciba. Közben a kezeim sem pihennek, simogatnak, cirógatnak mindenfelé.

Feleségem imádja, amikor összeszorítom két ujjal a nagyajkait, és a közülük vérbőségtől pirosan kikandikáló kisajkait nyalogatom, néha be-be nyalva a nagyajkak közzé, meg-meg keresve a csiklót, a puncit. Nálunk is bejön az, hogy amikor közelít az orgazmus, akkor elég lágyan ráfújom a levegőt a csiklóra, a széthúzott punci többi részére, és már ettől is jön az orgazmus… néha több is. Bár én szerencsés vagyok, mert ha fel van izgulva a párom, akkor a cicipuszilgatástól és a popsinyalogatástól is képes elélvezni. Nagyon szeretek nyalás közben ujjazni úgy, hogy hol a G pontot simogatom, hol a hüvely hátsó falát férfiasan vastag, ám fürge újaimmal. Tudom, mit hol találok. A levegőfújás akkor is jó trükk, amikor már túl érzékeny a csikló, és az érintést kevéssé bírja… ám ekkor is nem csak a csiklót, hanem a kisajkakat, a hüvelyt és a popsit is lehet fújni… Pár orgazmust követően néha hagyok egy kis időt a regenerálódásra, ám 5-10 perc után újra lehet nyalogatni simizni. Ekkor azonban az arat igazán nagy sikert, ha a mutató vagy a középső ujjammal lágyan ütögetem a csiklót és a vénuszdombot, vagy gyengédem pöckölöm a mellbimbót, miközben a nyelvem a punciban élvezkedik. Nálunk az is kedvelt technika, amikor szinte szívom, szopom a nagyon csinos nem túl nagy, ám igen érzékeny kisajkakat.

Ha kevesebb az időnk, akkor egy perc alatt orgazmushoz segíti az, ha nyelvem hegyével pöckölgetem-ütögetem a csiklót, illetve ha körözök rajta, közben ujjaim a punciban vannak, a másik kezemmel vagy a szép kerek popsit markolom meg, vagy a csinos ciciket.

De azért dugni is jó, sőt, kell is!!! … majd újra nyalni, újra kényeztetni…
#788   2012. 07. 07. szombat 20:20
X Törölt felhasználó (761321)
Én is szeretek orálisan kényeztetni. Ha a partnerem beindul, úgy lefetyelem, mint kiscica a tejet smile
Nyam-nyam!!!
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!