puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#787   2012. 07. 07. szombat 19:08
X Törölt felhasználó (839447)
Ez a fiúkon fog múlni, én semmi rossznak nem vagyok az elrontója smile .
#786   2012. 07. 07. szombat 19:04
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ha van kedvetek, próbáljátok ki a két nagyajak összefogásának technikáját. Gyengéden kell összefogni (csücsörit a punci vigyor2 ) a nagyajkakat, és puszilgatni, nyalogatni a kisajkakat, vagy azt, amit jól esik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839447)
2012. 07. 07. szombat 18:57
Amiről írtam, egy pihegős időszakában történt az estének. Igazából csak azért írtam, mert még nem találkoztam ezzel a technikával, és nagyon-nagyon jól esett. Mindig tanul valami újat az ember smile
#785   2012. 07. 07. szombat 18:57
X Törölt felhasználó (839447)
Amiről írtam, egy pihegős időszakában történt az estének. Igazából csak azért írtam, mert még nem találkoztam ezzel a technikával, és nagyon-nagyon jól esett. Mindig tanul valami újat az ember smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:50
Nőként… ez érdekes, mert a nők általában (bár tudom, nem jó általánosítani) szeretik a franciás kényeztetést. Bár tény, vannak időszakok, bár ritkán, amikor nem az elnyújtott játszadozásra van igény, hanem a másikra való „rárontásra”.
#784   2012. 07. 07. szombat 18:50
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nőként… ez érdekes, mert a nők általában (bár tudom, nem jó általánosítani) szeretik a franciás kényeztetést. Bár tény, vannak időszakok, bár ritkán, amikor nem az elnyújtott játszadozásra van igény, hanem a másikra való „rárontásra”.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839447)
2012. 07. 07. szombat 18:42
Erikaként smile
#783   2012. 07. 07. szombat 18:45
Nyúlmedve Nyúlmedve
Köszönöm. wave
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:37
Köszönöm szépen,valami ilyesmire gondoltam.)
#782   2012. 07. 07. szombat 18:42
X Törölt felhasználó (839447)
Erikaként smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:33
Az a kérdés, hogy nőként vagy férfiként írod ezt? wink
Férfiként, bármily meglepő, de nekem nagyobb élvezetet tud nyújtani az, ha adom, mint ha kapom.
#781   2012. 07. 07. szombat 18:37
Zsuzsa Zsuzsa
Köszönöm szépen,valami ilyesmire gondoltam.)
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 18:13
Mindig rajongtam a punciért. Már 15 évesen is „lefetyeltem”. Bár akkor tudtam volna azt, amit most… Mondjuk jó sokat gyakoroltam azóta… smile
Fiatalkorunkban, amikor nem volt hova elbújnunk, az (akkor még leendő) asszonykámat kényeztettem a 7-es buszon, a Feneketlen tó környékén, a Gellért hegyen, a Bikás parkban, a Dunaparton, vonaton… De jó visszaemlékezni ily kellemes élményekre. Ha látom ezeket a helyeket, mosoly ül az arcomra. smile
Én hogyan csinálom. Mindig máshogyan. Ritkán rontok rá a puncira, bár néha erre is van igény.

Masszírozás, simogatás, puszilgatás közben mind lejjebb és lejjebb jutok, megállok egy kis kényeztetésre a ciciknél, a köldöknél, a vénuszdombnál, majd vissza föl, egészen a nyakig, az ajkakig, majd újra lefelé indulva…Majd kényeztetem a hátat, a karokat, a szexin kerek popsit…Amint úgy érzem, hogy nem szabad tovább feszíteni az izgalmat, becélzom a puncit és környékét. Körbepuszilgatom, nyalogatom, lágyan harapdálom a combok belső felét, a vénuszdombot, a nagyajkakat. Imádom körbenyalni úgy a puncit, hogy sokáig nem érek hozzá direkte erogén zónákhoz. Szeretem megvárni, míg a kéjnedv megjelenik, lecsorog a gátra, a popsira. Finom és izgató dolog lenyalogatni…. Majd bele-bele dugni a nyelvem a tüzes punciba. Közben a kezeim sem pihennek, simogatnak, cirógatnak mindenfelé.

Feleségem imádja, amikor összeszorítom két ujjal a nagyajkait, és a közülük vérbőségtől pirosan kikandikáló kisajkait nyalogatom, néha be-be nyalva a nagyajkak közzé, meg-meg keresve a csiklót, a puncit. Nálunk is bejön az, hogy amikor közelít az orgazmus, akkor elég lágyan ráfújom a levegőt a csiklóra, a széthúzott punci többi részére, és már ettől is jön az orgazmus… néha több is. Bár én szerencsés vagyok, mert ha fel van izgulva a párom, akkor a cicipuszilgatástól és a popsinyalogatástól is képes elélvezni. Nagyon szeretek nyalás közben ujjazni úgy, hogy hol a G pontot simogatom, hol a hüvely hátsó falát férfiasan vastag, ám fürge újaimmal. Tudom, mit hol találok. A levegőfújás akkor is jó trükk, amikor már túl érzékeny a csikló, és az érintést kevéssé bírja… ám ekkor is nem csak a csiklót, hanem a kisajkakat, a hüvelyt és a popsit is lehet fújni… Pár orgazmust követően néha hagyok egy kis időt a regenerálódásra, ám 5-10 perc után újra lehet nyalogatni simizni. Ekkor azonban az arat igazán nagy sikert, ha a mutató vagy a középső ujjammal lágyan ütögetem a csiklót és a vénuszdombot, vagy gyengédem pöckölöm a mellbimbót, miközben a nyelvem a punciban élvezkedik. Nálunk az is kedvelt technika, amikor szinte szívom, szopom a nagyon csinos nem túl nagy, ám igen érzékeny kisajkakat.

Ha kevesebb az időnk, akkor egy perc alatt orgazmushoz segíti az, ha nyelvem hegyével pöckölgetem-ütögetem a csiklót, illetve ha körözök rajta, közben ujjaim a punciban vannak, a másik kezemmel vagy a szép kerek popsit markolom meg, vagy a csinos ciciket.

De azért dugni is jó, sőt, kell is!!! … majd újra nyalni, újra kényeztetni…
#780   2012. 07. 07. szombat 18:33
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az a kérdés, hogy nőként vagy férfiként írod ezt? wink
Férfiként, bármily meglepő, de nekem nagyobb élvezetet tud nyújtani az, ha adom, mint ha kapom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 07. szombat 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839447)
2012. 07. 07. szombat 18:28
Hát, itt is rengeteg lehetőség van smile szerencsére. Én eddig annyira nem voltam oda az orális játékokért, de még az is lehet, hogy változik az ízlésem smile ... Persze, ha jó kezekben vagyok ...
#779   2012. 07. 07. szombat 18:28
X Törölt felhasználó (839447)
Hát, itt is rengeteg lehetőség van smile szerencsére. Én eddig annyira nem voltam oda az orális játékokért, de még az is lehet, hogy változik az ízlésem smile ... Persze, ha jó kezekben vagyok ...
#778   2012. 07. 07. szombat 18:13
Nyúlmedve Nyúlmedve
Mindig rajongtam a punciért. Már 15 évesen is „lefetyeltem”. Bár akkor tudtam volna azt, amit most… Mondjuk jó sokat gyakoroltam azóta… smile
Fiatalkorunkban, amikor nem volt hova elbújnunk, az (akkor még leendő) asszonykámat kényeztettem a 7-es buszon, a Feneketlen tó környékén, a Gellért hegyen, a Bikás parkban, a Dunaparton, vonaton… De jó visszaemlékezni ily kellemes élményekre. Ha látom ezeket a helyeket, mosoly ül az arcomra. smile
Én hogyan csinálom. Mindig máshogyan. Ritkán rontok rá a puncira, bár néha erre is van igény.

Masszírozás, simogatás, puszilgatás közben mind lejjebb és lejjebb jutok, megállok egy kis kényeztetésre a ciciknél, a köldöknél, a vénuszdombnál, majd vissza föl, egészen a nyakig, az ajkakig, majd újra lefelé indulva…Majd kényeztetem a hátat, a karokat, a szexin kerek popsit…Amint úgy érzem, hogy nem szabad tovább feszíteni az izgalmat, becélzom a puncit és környékét. Körbepuszilgatom, nyalogatom, lágyan harapdálom a combok belső felét, a vénuszdombot, a nagyajkakat. Imádom körbenyalni úgy a puncit, hogy sokáig nem érek hozzá direkte erogén zónákhoz. Szeretem megvárni, míg a kéjnedv megjelenik, lecsorog a gátra, a popsira. Finom és izgató dolog lenyalogatni…. Majd bele-bele dugni a nyelvem a tüzes punciba. Közben a kezeim sem pihennek, simogatnak, cirógatnak mindenfelé.

Feleségem imádja, amikor összeszorítom két ujjal a nagyajkait, és a közülük vérbőségtől pirosan kikandikáló kisajkait nyalogatom, néha be-be nyalva a nagyajkak közzé, meg-meg keresve a csiklót, a puncit. Nálunk is bejön az, hogy amikor közelít az orgazmus, akkor elég lágyan ráfújom a levegőt a csiklóra, a széthúzott punci többi részére, és már ettől is jön az orgazmus… néha több is. Bár én szerencsés vagyok, mert ha fel van izgulva a párom, akkor a cicipuszilgatástól és a popsinyalogatástól is képes elélvezni. Nagyon szeretek nyalás közben ujjazni úgy, hogy hol a G pontot simogatom, hol a hüvely hátsó falát férfiasan vastag, ám fürge újaimmal. Tudom, mit hol találok. A levegőfújás akkor is jó trükk, amikor már túl érzékeny a csikló, és az érintést kevéssé bírja… ám ekkor is nem csak a csiklót, hanem a kisajkakat, a hüvelyt és a popsit is lehet fújni… Pár orgazmust követően néha hagyok egy kis időt a regenerálódásra, ám 5-10 perc után újra lehet nyalogatni simizni. Ekkor azonban az arat igazán nagy sikert, ha a mutató vagy a középső ujjammal lágyan ütögetem a csiklót és a vénuszdombot, vagy gyengédem pöckölöm a mellbimbót, miközben a nyelvem a punciban élvezkedik. Nálunk az is kedvelt technika, amikor szinte szívom, szopom a nagyon csinos nem túl nagy, ám igen érzékeny kisajkakat.

Ha kevesebb az időnk, akkor egy perc alatt orgazmushoz segíti az, ha nyelvem hegyével pöckölgetem-ütögetem a csiklót, illetve ha körözök rajta, közben ujjaim a punciban vannak, a másik kezemmel vagy a szép kerek popsit markolom meg, vagy a csinos ciciket.

De azért dugni is jó, sőt, kell is!!! … majd újra nyalni, újra kényeztetni…
#777   2012. 07. 07. szombat 17:23
X Törölt felhasználó (839447)
Én a legutóbbi találkánkon kaptam az egyik nagyon-nagyon kedves barátunktól (puszi Krisz) smile egy hatalmas orgazmust, ami a nyalásából és a csikló fújásából álló egyveleg volt. Nagyon nem tudtam figyelni, hogyan is kell csinálni, de szuper élmény volt (remélem még kapok ilyet jó néhányszor ... smile ). Fiúk, ezt érdemes lenne elsajátítani, mert tényleg élmény!!!!!! Veled meg baba remélem hamarosan találkozunk, puszi: Eri
#776   2012. 07. 07. szombat 13:16
X Törölt felhasználó (755304)
Érdekes téma.
#775   2012. 07. 07. szombat 07:44
X Törölt felhasználó (800953)
Ahány nő, annyiféleképpen kell csinálni, és mindig a nő irányítson, hol jó neki, és milyen ütemben, és mikor milyen intenzitással, azt már a ffi-nek is érezni kell ! Itt is mint a szex más területén a kommunikáció itt is nagyon fontos a két fél között !
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 07. 07. szombat 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 07. szombat 06:50
De HOGYAN csinálod????
#774   2012. 07. 07. szombat 06:50
Zsuzsa Zsuzsa
De HOGYAN csinálod????
#773   2012. 07. 06. péntek 23:24
gyugyoka667 gyugyoka667
Kérdésedre "
Nem tudom, hogy minden férfi ilyen-e, de párom rajong az orális kényeztetésért.".Nem minden férfi ilyen,kb 45-50%uk.Egyszerüen az a magyarázat,hogy sokkal jobban elélveznek az orális szextől mint a hagyományostól.Jóbban elsül a farkunk szájba,mint a punciba.A nők nagyrésze is a csikló nyalástól élvez el,és az egyik nő sokkal jobban igényli mint a másik.És azt hiszem te a függők közé tartozhatsz,neked olyan férfi kell aki rendszeresen minden alkalommal ájulásig kinyal.,És csak az ilyen férfinek legyél a szopómasinája.Mert a mostani arra használ,és viszonozni nem akarja.Halott úgy!!Keress másikat minél hamarabb!!Egy nyalógépet,van rengeteg!Imádjuk!
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 19:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 19:00
Puncinyalás sokáig, lassan, finoman, le a popsit is közben, a nejem úgy szereti leginkább, hogy térdre ereszkedik és így közelítem meg. Aztán a hátára fekszik s akkor az ujjammal megkeresem a g-pontot is, nagyon tudja élvezni, többször is elmegy. S amikor a popsiban van az ujjam, szépen érezni, ahogy az orgazmus közben elernyed, kiereszt, megnyílik. Kis pihenés után jöhet a következő.
#772   2012. 07. 06. péntek 22:02
BigJoe23 BigJoe23
Én szerintem sosem csinálom 2X egyformán... csak figyelem közben a nő reakcióit, hogy az vezessen smile
#771   2012. 07. 06. péntek 21:55
X Törölt felhasználó (818698)
finom finom wow3
#770   2012. 07. 06. péntek 21:51
MiniMano MiniMano
jah jah nyalni imádok én is!

Nincs annál jobb smile
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 07. 06. péntek 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 06. péntek 21:07
Jo régi topik...épp ideje volt ujra beinditani..)
#769   2012. 07. 06. péntek 21:07
Zsuzsa Zsuzsa
Jo régi topik...épp ideje volt ujra beinditani..)
#768   2012. 07. 06. péntek 20:40
dori123 dori123
Nézhettek amatőr filmeket is, itt is van fent egy-két igazán igényes darab, amiben nem szex van, hanem szeretkezés. Akár lágy, akár heves, mindkét félen érezni, hogy élvezi, amit csinál, nem színjáték!
(Ez egy válasz Denipapa üzenetére (2008. 08. 17. vasárnap 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 17. vasárnap 14:36
Akkor inkább tölts le valahonnan softvore filmet.
Abban szeretkezésnek van feltüntetve. De ez sem poénosabb a harcore filmek műnyögéseinél. Itt a fickó farka a nő combjai között van, nem a punciban. Csak olyan szögben veszik fel, mintha tényleg aktus lenne.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!