puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#747   2008. 08. 10. vasárnap 19:00
kandurmarci kandurmarci
Puncinyalás sokáig, lassan, finoman, le a popsit is közben, a nejem úgy szereti leginkább, hogy térdre ereszkedik és így közelítem meg. Aztán a hátára fekszik s akkor az ujjammal megkeresem a g-pontot is, nagyon tudja élvezni, többször is elmegy. S amikor a popsiban van az ujjam, szépen érezni, ahogy az orgazmus közben elernyed, kiereszt, megnyílik. Kis pihenés után jöhet a következő.
#746   2008. 08. 10. vasárnap 14:35
X Törölt felhasználó (100967)
En is orakig tudnam csinalni a baratnomnek, annyira szeretem kinyalni. O ezt tudja is es ertekeli is. En mindig lassan kezdek finoman nyelvheggyel a csiklo korul, meg finoman vegignyalom a csiklotol a popojaig, majd bedugok 2-3 ujjat es kozben durvabban izgatom nyelvemmel a csiklojat es ettol mindig elmegy smile
#745   2008. 08. 07. csütörtök 14:54
maxfactor maxfactor
Imádom smile kellő tapasztalat kell hozzá és türelem.. Az elején szinte hozzá kell sem érni a nyelvel csak cirógatni a nyelv végével de ezt lassan türelmesen.. mire az egész nyelvem a puncibacsusszan addigra már el is élvezett..
#744   2008. 08. 06. szerda 14:57
bjozefff bjozefff
na persze, hogy elrontotta a linket, news.dolphio.hu akart lenni az ajanlas smile
(Ez egy válasz bjozefff üzenetére (2008. 08. 06. szerda 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 06. szerda 14:56
Szerintem a legegyszerűbb az, ha nem csak egy gyors egyszeri kamatyról van szó, hogy megbeszélitek ;> vagy kipróbáltok több mindent is smile mert azt meg ugye mindketten élvezhetitek.
Nekem pl. a dolphio -n keresztül, több "technikai" jellegű cikket behozott már, mind angol, mind magyar nyelven. Szerintem zsír az erotika keresője a stuffnak.
De legvégül, éljenek a puncik :]
#743   2008. 08. 06. szerda 14:56
bjozefff bjozefff
Szerintem a legegyszerűbb az, ha nem csak egy gyors egyszeri kamatyról van szó, hogy megbeszélitek ;> vagy kipróbáltok több mindent is smile mert azt meg ugye mindketten élvezhetitek.
Nekem pl. a dolphio -n keresztül, több "technikai" jellegű cikket behozott már, mind angol, mind magyar nyelven. Szerintem zsír az erotika keresője a stuffnak.
De legvégül, éljenek a puncik :]
#742   2008. 07. 05. szombat 03:30
nevembecenevem nevembecenevem
Szerintem a lánytól függ, hogyan "kell" csinálni, olvastam ilyet h "teli nyelvvel" ha jól emlékszem... igazából attól függ mekkora területet nyalsz, ha széthúzod, és szó szerint kinyalod, akkor nyilván lapos, vagy "teli" nyelvvel csinálod, de ha apránként haladsz rajta végig (kisajkak csikló..) akkor érdemes a nyelved hegyét használni.. másik dolog: a hangok.
szerintem a nők is ugyan úgy beindulnak a cuppogástól/lihegéstől mint a férfiak, én legalább is imádom hallani ahogy a lány cuppog a farkamon.. smile
#741   2008. 07. 01. kedd 14:36
Boy37 Boy37 VIP
Erösen

figyelj, ez nem fórumozás, ha nem tudsz hozzászólni érdemben akkor inkább ne is írj semmit! felkialtas

(öregSam)
#740   2008. 06. 25. szerda 13:52
tom1019 tom1019 VIP Admin
majd ha tudsz írni, mert most éppen büntiben vagy!
kérlek térj ki a korodra is, mert szerintem te sem lehetsz 14 évesnél több! ravasz1
#739   2008. 06. 25. szerda 12:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
olyan kis lüke vagy smile hát ennél jobban már nem tudtam neked lehetőséget adni, hogy maradhass...sajnos muszáj tiltanom téged szomoru1
(Ez egy válasz SteveeBoy üzenetére (2008. 06. 25. szerda 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 25. szerda 07:59
az csak egy hülye script.... smile embereknek nem sűrűn hazudozok... és igazatok van, tényleg nem kéne itt lennem. nyugodtan tilthattok, ha úgy látjátok jónak. igen, TÉNYLEG 14 éves vagyok. és TÉNYLEG semmi keresnivalóm itt. én akkor elköszönök. minden jót 4 év múlva nyes
Sziasztok, minden jót. Köszönöm a válaszokat, és azt hogy nem lekezeltetek, és nem "huzzá' el köcsög pulya vagy még" módon írkáltatok nyes
#738   2008. 06. 25. szerda 10:22
Molly_anyó Molly_anyó
Szia
Tudod vannak nők akik gátlásosak,valahogy rosszul érzik magukat teljesen kitárulkozva. Probáld eleinte a 69-es pózt. Ha rájön a kedvesed milyen csodálatos dolog késöbb már kérni fogja. Bizom benne fogod még irni,hogy sikerült.
Kivánok nektek sok boldog órát wink
(Ez egy válasz kenguru1976 üzenetére (2008. 06. 25. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 25. szerda 09:21
Üdv minden fórumozónak!Nagyon örültem mikor megláttam ezt a témát.Nem szeretném hosszúra húzni de én egy tapasztalatomat szeretném megosztani veletek a nők különbözőségéröl.Szoval tudnotok kell rólam hogy én egy 30 as pasi vagyok és imádok puncit nyalni,akár reggeltöl estig el tudnék vele lenni.Korombol adódóan is túl vagyok már néhány kapcsolaton.Eddig minden partneremnek megmondtam őszintén hogy imádok nyalni.Több olyan lány volt aki azt mondta a technikámra hogy ő is túl van már néhány kapcsolaton de életében ilyen jót még nem kapott.Imádom ha lassan érzékien kezdhetem,nagyon szeretem ha a csiklót és a bejáratot is kényeztethetem,és megőrülök azért ha a fincsi nedvességét is kinyalhatom belőle,és mindemellet nagyon szeretem a g pontot izgatni közben egy vagy két ujjammal.Jelenleg egy hosszabb kapcsolatban vagyok benne és ez a barátnőm totál nincs oda meg vissza a puncinyalásért...:-(Neki mindig említeni kell hogy mit szeretnék és a reakcióibol is úgy érzem hogy nem álmai netovábbja a nyalásomat élvezni pedig annyira szeretném akár több orgazmusig is kényeztetni.Annyira jó lenne ha vele is azt érezhetném mint más lányokkal hogy a nyelvemmel egy érintéstöl már nem is tudja jobban széttenni lábát annyira élvezi.Szoval ezt a tapasztalatot szerettem volna megosztani veletek és további jó fórumozást mindenkinek.... smile (punkologxa@citromail.hu)
#737   2008. 06. 25. szerda 09:21
kenguru1976 kenguru1976
Üdv minden fórumozónak!Nagyon örültem mikor megláttam ezt a témát.Nem szeretném hosszúra húzni de én egy tapasztalatomat szeretném megosztani veletek a nők különbözőségéröl.Szoval tudnotok kell rólam hogy én egy 30 as pasi vagyok és imádok puncit nyalni,akár reggeltöl estig el tudnék vele lenni.Korombol adódóan is túl vagyok már néhány kapcsolaton.Eddig minden partneremnek megmondtam őszintén hogy imádok nyalni.Több olyan lány volt aki azt mondta a technikámra hogy ő is túl van már néhány kapcsolaton de életében ilyen jót még nem kapott.Imádom ha lassan érzékien kezdhetem,nagyon szeretem ha a csiklót és a bejáratot is kényeztethetem,és megőrülök azért ha a fincsi nedvességét is kinyalhatom belőle,és mindemellet nagyon szeretem a g pontot izgatni közben egy vagy két ujjammal.Jelenleg egy hosszabb kapcsolatban vagyok benne és ez a barátnőm totál nincs oda meg vissza a puncinyalásért...:-(Neki mindig említeni kell hogy mit szeretnék és a reakcióibol is úgy érzem hogy nem álmai netovábbja a nyalásomat élvezni pedig annyira szeretném akár több orgazmusig is kényeztetni.Annyira jó lenne ha vele is azt érezhetném mint más lányokkal hogy a nyelvemmel egy érintéstöl már nem is tudja jobban széttenni lábát annyira élvezi.Szoval ezt a tapasztalatot szerettem volna megosztani veletek és további jó fórumozást mindenkinek.... smile (punkologxa@citromail.hu)
#736   2008. 06. 25. szerda 07:59
SteveeBoy SteveeBoy
az csak egy hülye script.... smile embereknek nem sűrűn hazudozok... és igazatok van, tényleg nem kéne itt lennem. nyugodtan tilthattok, ha úgy látjátok jónak. igen, TÉNYLEG 14 éves vagyok. és TÉNYLEG semmi keresnivalóm itt. én akkor elköszönök. minden jót 4 év múlva nyes
Sziasztok, minden jót. Köszönöm a válaszokat, és azt hogy nem lekezeltetek, és nem "huzzá' el köcsög pulya vagy még" módon írkáltatok nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 06. 24. kedd 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 12:32
örülök, hogy vannak még rendes, helyesen író, jó tanuló "gyermekemberek", de hivatalból meg kell kérdezzelek, hogy valóban 14 éves vagy é?
mert ügye nyilatkozni kell belépés előtt a korodról! (hazudni meg nem illik még egy okos fiatalembernek sem)!
a honlap csak 18 éven felüliek által látogatható!
addig max. csak olvasgass, és tanulj!
#735   2008. 06. 25. szerda 01:40
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Nem kéne sztivit tiltani??? nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 06. 24. kedd 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 12:32
örülök, hogy vannak még rendes, helyesen író, jó tanuló "gyermekemberek", de hivatalból meg kell kérdezzelek, hogy valóban 14 éves vagy é?
mert ügye nyilatkozni kell belépés előtt a korodról! (hazudni meg nem illik még egy okos fiatalembernek sem)!
a honlap csak 18 éven felüliek által látogatható!
addig max. csak olvasgass, és tanulj!
#734   2008. 06. 24. kedd 12:32
tom1019 tom1019 VIP Admin
örülök, hogy vannak még rendes, helyesen író, jó tanuló "gyermekemberek", de hivatalból meg kell kérdezzelek, hogy valóban 14 éves vagy é?
mert ügye nyilatkozni kell belépés előtt a korodról! (hazudni meg nem illik még egy okos fiatalembernek sem)!
a honlap csak 18 éven felüliek által látogatható!
addig max. csak olvasgass, és tanulj!
(Ez egy válasz SteveeBoy üzenetére (2008. 06. 24. kedd 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 12:16
öm vidéki vagyok nyes
Betondzsungelt ritkán látogatom smile És nem minden 14 éves hülye, meg minden nyes Nyelvtanból 5-ös voltam most évvégén smile Gondolom az ilyen "vok, izzé, h," stb.. ilyesmire gondolsz nyes olvasgattam már és köszi smile
MmePrune.. ez honnan jött hogy XIV. kerületbe laknék? nyes
#733   2008. 06. 24. kedd 12:32
MmePrune MmePrune VIP Admin
konkrétan arra gondoltam, hogy veszed molly lapját, és nem erősíted meg a korodat, hiszen ha 14 vagy, akkor tiltanom kellene téged szomoru1
szóval...nyelvtanból 5ösre is érettségiztél, közvetlenül a 18. születésnapod után?
(Ez egy válasz SteveeBoy üzenetére (2008. 06. 24. kedd 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 12:16
öm vidéki vagyok nyes
Betondzsungelt ritkán látogatom smile És nem minden 14 éves hülye, meg minden nyes Nyelvtanból 5-ös voltam most évvégén smile Gondolom az ilyen "vok, izzé, h," stb.. ilyesmire gondolsz nyes olvasgattam már és köszi smile
MmePrune.. ez honnan jött hogy XIV. kerületbe laknék? nyes
#732   2008. 06. 24. kedd 12:16
SteveeBoy SteveeBoy
öm vidéki vagyok nyes
Betondzsungelt ritkán látogatom smile És nem minden 14 éves hülye, meg minden nyes Nyelvtanból 5-ös voltam most évvégén smile Gondolom az ilyen "vok, izzé, h," stb.. ilyesmire gondolsz nyes olvasgattam már és köszi smile
MmePrune.. ez honnan jött hogy XIV. kerületbe laknék? nyes
#731   2008. 06. 24. kedd 12:12
MrEnigma MrEnigma
MEglepődnél. Azért nem midnenhol reménytelenek a srácok. nyes Csak sajnos sokhelyen. wink
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 06. 24. kedd 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 11:51
lehet, hogy nem is 14 éves, hanem XIV. kerületi lakos...vagy 14 cm-es a farka hehe
nemá', hogy egy 14 éves gyerek ilyen helyesen és értelmesen írjon
#730   2008. 06. 24. kedd 11:51
MmePrune MmePrune VIP Admin
lehet, hogy nem is 14 éves, hanem XIV. kerületi lakos...vagy 14 cm-es a farka hehe
nemá', hogy egy 14 éves gyerek ilyen helyesen és értelmesen írjon
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 06. 23. hétfő 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 23. hétfő 16:00
Az nem baj ,hogy 14 évesen érdekel milyen a punci ize. A baj az hogy 14 évesen itt vagy az oldalon holott ez 18 éven felülieknek az oldala ejnye1
#729   2008. 06. 24. kedd 11:03
MrEnigma MrEnigma
Mielőtt tom meg Prune közös erővel kihajít:
Milyen az íze? Háááát, váéltozatos. Függ pl. attól is milyen a táplálkozása a punci gazdájának.
De ha nagyon általánposan körbe kéne írni, leginkább enyhén sós utóíz az egyébként picit fanyar kvázi vizes íz után (ami egyébként lehet azért édeskés is!). És most a frissenmosott punciról beszélek nem az egész nap 30 fokban harisnyában pácolódó nuniról.

De mielőtt megízlelnéd, olvasgass utána, hogy mi merre hány méter, mit hol találsz, mi tetszika lányoknak mi érzékeny mi nem, aztán majd idővel ültesd át gyakorlatba, a beszámolódat meg majd (megfelelő korhatár elérése után) szívesen várjuk itt. wink

Ajánlom, hogy olvass bele a lányok spriccelő orgazmusa topicba. Meg van egy régebbi változata a Női magömlés ha jól emlékszem a címre. Keresd meg, és olvass bele. Bioszon meg FIGYELJ!!!
(Ez egy válasz SteveeBoy üzenetére (2008. 06. 23. hétfő 19:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 23. hétfő 19:43
öm lehet nyes
#728   2008. 06. 23. hétfő 19:43
SteveeBoy SteveeBoy
öm lehet nyes
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 06. 23. hétfő 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 23. hétfő 16:00
Az nem baj ,hogy 14 évesen érdekel milyen a punci ize. A baj az hogy 14 évesen itt vagy az oldalon holott ez 18 éven felülieknek az oldala ejnye1
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!