puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#727   2008. 06. 23. hétfő 16:00
Molly_anyó Molly_anyó
Az nem baj ,hogy 14 évesen érdekel milyen a punci ize. A baj az hogy 14 évesen itt vagy az oldalon holott ez 18 éven felülieknek az oldala ejnye1
(Ez egy válasz SteveeBoy üzenetére (2008. 06. 23. hétfő 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 23. hétfő 14:48
Nah sziasztok olvasgattam itt pár dolgot és felkeltette az érdeklődésemet... szóval lenne egy kérdésem. magának a puncinak milyen íze van? én 14 vagyok, de következetes nyes olvasgatom a dolgokat, meg minden... remélem ha eljön az a perc minden jó lesz smile
#726   2008. 06. 23. hétfő 15:18
hegyimenyet hegyimenyet
Én is nagyon szeretem simogatni a párom csiklóját, miközben benne vagyok. De azt is nagyon szereti, ha az ujjam van a puncijában és a csiklóját nyalogatom, szopogatom
(Ez egy válasz tsitso üzenetére (2008. 04. 14. hétfő 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 14. hétfő 22:23
Na, az a legjobb, ha egyszerre kényeztetitek a puncit és a csiklót. Egy kemény farok, és egy játékos nyelv. Csak hát ahhoz 2 fiú kell. Kár, hogy a a szerszámotok fölött nem nőtt egy nyelv is smile
Szóval egy kemény farok lassan, és kézzel finoman simogatott csikló - nem sok kell az orgazmushoz. Legalábbis nekem.
#725   2008. 06. 23. hétfő 14:48
SteveeBoy SteveeBoy
Nah sziasztok olvasgattam itt pár dolgot és felkeltette az érdeklődésemet... szóval lenne egy kérdésem. magának a puncinak milyen íze van? én 14 vagyok, de következetes nyes olvasgatom a dolgokat, meg minden... remélem ha eljön az a perc minden jó lesz smile
#724   2008. 06. 23. hétfő 11:25
X Törölt felhasználó (43595) VIP
Igy van! Azért próbáld ki, hogy mit szólna egy kis fagylalthoz, isteni érzés volt a barátnőm szerint, igaz meglepetés volt részemről, de nagyon jól sikerült. Egy kis fagyi a bimbókra, és a puncira, nem egyszerre! és közben finoman lenyalod róla, nagyon-nagyon klassz.. smile
(Ez egy válasz antonoio üzenetére (2008. 06. 17. kedd 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 17. kedd 10:41
Kedves nemadomfel! A leirt és megosztott tanácsaid nagyon hasznos és megfontolandó,főleg a most gyakorlóknak.Ugyanis nem mindegy az egy párkapcsolatban vagy csak barátnő legyen is az ,hogy az eggyütt töltött kellemes percek mennyire tudják az örömszerzés célját szolgálni.Az hogy a nyelvvel való örömszerzés technikája milyen,szerintem az egyénenként változó.Az én barátnőm pl imádja a nyelvelést és nagyon segit,mert irányitja a fejet a megfelelő helyzetbe,közben jelzi a nyelv mozgás lassú vagy gyorsabb intenzitását.Csodálatos vele lenni,kölcsönös örömet tudunk szerezni egymásnak.
#723   2008. 06. 23. hétfő 11:21
X Törölt felhasználó (43595) VIP
Mennyire igazad van! Olvastam már több hozzászólásodat, és nagyon örülök, hogy ilyen a hozzáállásod smile Nagyon kevesen vannak, akik igy bevállalják, ezért tisztelet Neked. A puncinyalás fontos,szerintem azért mert a nőnek meg kell adni mindent, éppen azért amit irtál. Az én egyik barátnőm azt mondta, hogy végre nőnek érzi magát, úgy gondolom ettől több szinte nem is kell elismerésként a férfinak. Szép napot Neked, ismeretlenül is... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 17. kedd 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (289130)
2008. 06. 17. kedd 09:44
Kedves Kandurmarci! Magamból indulok ki. Kb.11.-éves koromban kezdtem el a csiklómat simogatni és zaláltam bal oldalon a tövénél egy pontot bőröm latt olyan mint egy félbevágott feketebors tehát ezt simogatva orgazmusom lett. Mai napig ez a legjobb.Szeretem odairányítani a partnerem nyelvét. Az ujjazás kellően felizgatott p.ncinál és ha a partner körme nem nagy izgató behatolás után az ujjbeggyel a hasfal felé 3-5cmre találsz egy pontot Gpont aminek ingerlése orgazmushoz vezet.Nőknél az a lényeg,hogy folyamatosan ingereld legalább az első orgazmusig, mert ha abba hagyod előbb visszazuhanhat a kiindulási pontra.Van még egy pont a hüvelyben az úgynevezett Hpont ez 10-14cm mélyen a gerinc felé található és ingerlése a hugyhólyag izmait is ingerli vagy ha anális örömökben vagytok az is ezt a részt éri el. Nőknél az orgazmus megtanulható egy jó partnerrel és sok türelemmel. Nőknek elsősorban a lelki ráhangolódás indítja el az orgazmust férfiaknál a fizikai az elsődleges. Kívánom mindanyiunknak, hogy minnél több és nagyobb szinte eget-fölfet megrengető orgazmusban legyen részünk!!!!!
#722   2008. 06. 23. hétfő 08:23
MrEnigma MrEnigma
Hidd el ha akarná megoldhatná, és nem kerül nagy költségekbe csak időbe, meg némi türelembe.
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 22:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 22:15
Ha valaki az épitőiparban vagy a szerelő iparban dolgozik melósként,az áztathat,krémezhet az durva lesz,de a mozdulatsort lehet finoman is csinálni
#721   2008. 06. 22. vasárnap 22:15
Bandur Bandur VIP
Ha valaki az épitőiparban vagy a szerelő iparban dolgozik melósként,az áztathat,krémezhet az durva lesz,de a mozdulatsort lehet finoman is csinálni
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 17:05
Áztasd rendszeresen és alaposan, bőpuhító ha szükséges, és akkor nem mondják, hogy durva. wink
Nem ciki megkérdezni egy kozmetikusnál, hogy mivel tehetnél ellene. Feltéve ha akarsz. smile
#720   2008. 06. 22. vasárnap 21:56
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem baj, csak rossz helyen vagy...a társkeresőben keress, itt írj a témáról
(Ez egy válasz mucli üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 21:23
Miért baj az ha én nem irni akarok róla,hanem csinálni.
#719   2008. 06. 22. vasárnap 21:27
mucli mucli
Akkor Te még nem ismersz papa.Páran tudnának mesélni,de minek,ha hitetlen vagy.
(Ez egy válasz Denipapa üzenetére (2008. 06. 21. szombat 23:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 21. szombat 23:07
Hát ez jó poén mucli! Valószínűleg te akkor vagy bevállalós nő, amikor én cölibátust fogadok.
#718   2008. 06. 22. vasárnap 21:23
mucli mucli
Miért baj az ha én nem irni akarok róla,hanem csinálni.
(Ez egy válasz Denipapa üzenetére (2008. 06. 21. szombat 23:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 21. szombat 23:07
Hát ez jó poén mucli! Valószínűleg te akkor vagy bevállalós nő, amikor én cölibátust fogadok.
#717   2008. 06. 22. vasárnap 17:05
MrEnigma MrEnigma
Áztasd rendszeresen és alaposan, bőpuhító ha szükséges, és akkor nem mondják, hogy durva. wink
Nem ciki megkérdezni egy kozmetikusnál, hogy mivel tehetnél ellene. Feltéve ha akarsz. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (232354)
2008. 06. 22. vasárnap 11:30
olvastam, de akkor is azt mondják,hogy olyan durva a kezed! pedíg én próbálom nagyon-nagyon óvatossan!!!
#716   2008. 06. 22. vasárnap 14:48
Denipapa Denipapa
Hát véleményem szerint az a csaj,amelyik azt mondja, hogy durva a kezed, az egyáltalán nem akarja, hogy bedugd oda az ujjadat. Viszolyog, attól az érzéstől, hogy amivel addig simogattad, az most az ő kelyhében kotorásszon, akármennyire is finoman csinálod. Nem tud ráhangolódni, mert nem is akar. Persze azért a jó kemény péniszre nem mondja, hogy olyan durva, hanem azt, hogy ne hagyd abba.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (232354)
2008. 06. 22. vasárnap 11:30
olvastam, de akkor is azt mondják,hogy olyan durva a kezed! pedíg én próbálom nagyon-nagyon óvatossan!!!
#715   2008. 06. 22. vasárnap 11:30
X Törölt felhasználó (232354)
olvastam, de akkor is azt mondják,hogy olyan durva a kezed! pedíg én próbálom nagyon-nagyon óvatossan!!!
(Ez egy válasz vica30 üzenetére (2008. 06. 21. szombat 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 21. szombat 18:27
Persze, hogy kettőn áll, de ha a fiú ügyetlen, a lány hiába irányítgatja. Nekem az a legjobb, ha a csiklómat nyalogatja finoman fel-le és körben a pasi, közben 2 ujját a puncimban mozgatja először lassan, aztán egyre gyorsabban.
#714   2008. 06. 21. szombat 23:07
Denipapa Denipapa
Hát ez jó poén mucli! Valószínűleg te akkor vagy bevállalós nő, amikor én cölibátust fogadok.
#713   2008. 06. 21. szombat 22:45
mucli mucli
tetszik a téma smile Jobban tetszene a kivitelezés,jelentkezhetne egy Bp-i 24-30 éves srác hogy megmutatja e témában mit tud.40 vagyok. smile Komoly az ajánlat
fergeteg00kukacfreemail.hu
#712   2008. 06. 21. szombat 20:58
Denipapa Denipapa
Igenis irányítson a nő, hogy a férfi, hogy csinálja. Nem vagyunk egyformák, ki kell tapasztalni egymást. Ha a fiú segít a lánynak, hogy, hogyan csinálj aneki szájjal, akkor a lány miért ne segítsen a fiúnak?!
A prűd és képmutató nők hiszik azt, hogy a fiú mindent tud és majd a mennyekbe röpíti. csak hát akkor mindig csalódni fognak, mert a srác nem tudja, hogy a leányzó, mire mivel reagál.
Szóval csajok! Lihegni, belemarkolni a fiú hajába és irányítani, attól lesz jobb, aztán majd belejön ő is, hogy mit kell csinálni.
#711   2008. 06. 21. szombat 18:27
vica30 vica30
Persze, hogy kettőn áll, de ha a fiú ügyetlen, a lány hiába irányítgatja. Nekem az a legjobb, ha a csiklómat nyalogatja finoman fel-le és körben a pasi, közben 2 ujját a puncimban mozgatja először lassan, aztán egyre gyorsabban.
#710   2008. 06. 17. kedd 21:42
vicacicus vicacicus
Tökéletesen igazad van, az a legjobb, ha a pasi engedi, hogy a nő rávezesse, mi, vagy hogyan a legjobb neki. Ha ez sikerül, az nagyon jó. smile
(Ez egy válasz tisza-tó üzenetére (2008. 06. 17. kedd 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 17. kedd 15:28
Szerintem kettőn áll ez is mint sok minden. Azért a nő az első ilyenkor, hagyjuk hogy mutassa meg, vezessen rá bennünket, neki mi a jó. Mert ugyebár nem vagyunk egyformák. És a nők sem.
#709   2008. 06. 17. kedd 15:28
tisza-tó tisza-tó
Szerintem kettőn áll ez is mint sok minden. Azért a nő az első ilyenkor, hagyjuk hogy mutassa meg, vezessen rá bennünket, neki mi a jó. Mert ugyebár nem vagyunk egyformák. És a nők sem.
#708   2008. 06. 17. kedd 15:24
David89 David89 VIP
A legjobb az ha a csajod megmondja vagy odairányítja a nyelved,kezed,... ahol neki a legjobb..
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!