Nehéz társat találni vagy csak engem sújt az élet?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12   2004. 10. 31. vasárnap 16:26
kuklukszklán kuklukszklán
Persze ennek is két oldala van:az egyik azt sugalja élj élvezz ki mindent hiszen csak egyszer élsz a másik meg élj szépen rendezetten nyugodt életet biztosíts a téged körülvevöknek!
#11   2004. 10. 31. vasárnap 15:11
Moncy Moncy
Itt vagy?
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 10. 31. vasárnap 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 31. vasárnap 14:19
Szerintem lazíts.
Nekem is az a tapasztalatom, hogy kapcsolatot, főleg olyat ami nem egy (két) éjszakára szól, nem lehet csak úgy keresgélve találni.
Általában olyankor jön a nagy szerelem amikor az ember nem is gondol, vagy számít rá.
A sors, nagyon "nagy játékos", és az élet legkülönbözőbb szituációi szülik (sokszor) a találkozást VELE!
Lehet pesze keresgélni, van ezer lehetőség erre, (itt is alakultak már ki kapcsolatok...)
de szerintem aki nagyon keres, az kicsit görcsösebb, és talán ezért is van nehezebb dolga...
#10   2004. 10. 31. vasárnap 15:08
macido macido
Egy biztos, hogy annak nehéz, akit elhagytak és az is biztos, hogy kívülről befelé mindig könnyebb beszélni, mint belülről kifelé. Valaki nehezebben valaki pedig könnyebben dolgozza fel. De egy biztos, hogy ezen túl kell lépni, és haladni kell tovább.
#9   2004. 10. 31. vasárnap 14:50
kuklukszklán kuklukszklán
Tudod azt mondják az okosok AMI EGYSZER ELKEZDŐDÖTT ANNAK EGYSZER VÉGE IS LESZ!Igazad van nem szabad a múlton bánkodni csak tudod akit elhagynak annak sokkal nehezebb!És mikor kitudódik akkor az illetőt mindenki méregeti hogy viselkedik ?vajon kiért miért lett vége,habár ezt nem kérdezik!
#8   2004. 10. 31. vasárnap 14:40
macido macido
Egy tartós vagy esetleg egy hosszabb kapcsolatnak vége van akkor az ember mindig, elgondolkozik, és magába száll. Hogy miért is lett vége. Mi volt a gond, mi volt a baj. Ezután jön, hogy talán én voltam a hibás "pedig én mindent megtettem szindróma" vagy ő volt a hibás. Rengeteg és bonyolult kérdések sokassága. De egy a lényeg mindig előre tekints és sohase hátra, és ha elfogadod magad, akkor, majd jönnek a kapcsolatok és nem is, kell keresni őket. wave wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 31. vasárnap 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 31. vasárnap 13:50
Mintha a gondolataimban olvasnál wave wave
#7   2004. 10. 31. vasárnap 14:32
kuklukszklán kuklukszklán
mert nem választottam még jelet wow3
#6   2004. 10. 31. vasárnap 14:19
Skandy Skandy
Szerintem lazíts.
Nekem is az a tapasztalatom, hogy kapcsolatot, főleg olyat ami nem egy (két) éjszakára szól, nem lehet csak úgy keresgélve találni.
Általában olyankor jön a nagy szerelem amikor az ember nem is gondol, vagy számít rá.
A sors, nagyon "nagy játékos", és az élet legkülönbözőbb szituációi szülik (sokszor) a találkozást VELE!
Lehet pesze keresgélni, van ezer lehetőség erre, (itt is alakultak már ki kapcsolatok...)
de szerintem aki nagyon keres, az kicsit görcsösebb, és talán ezért is van nehezebb dolga...
#5   2004. 10. 31. vasárnap 14:19
kuklukszklán kuklukszklán
Szerintem minden kapcsolat lényege a kölcsönös tisztelet becsület és a másik elfogadása úgy ahogy van.Ha a másikat nevelni "formálni" akarjuk akkor az előbb utóbb vagy megmakacsolja magát vagy elmenekül.Mindenkit saját magáért kell szeretni viszont a görcsös ragaszkodás a másik "megfojtása"az sem jó ,hagyni kell egy kis szabadságotés ell kell tudni fogadni azt a tényt hogy a partnerünk jól tudja érezni magát.Hiszen sok nő sokkal jobban tud beszélgetni a barátnőivel ha a párja nincs ott,a férfi is a barátaival sokkal több mindent megbeszél felszabadultabban.Ami szerintem a leggggfontosabb,hogy a partner nélkül eltőltőtt idő után mikor az ember hazamegy akkor boldogan fogadják!
#4   2004. 10. 31. vasárnap 13:50
Moncy Moncy
Mintha a gondolataimban olvasnál wave wave
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 10. 31. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 31. vasárnap 13:27
Nem is az a legnagyobb gond, hogy társat találjon az ember, hanem a számunkra megfelelő társ megtalálása, majd a megtartása a legnehezebb feladat ill. gond, de ha meg találod azt a megfelelő társat azt tisztelni, szeretni kell. Persze, csak ha ez kölcsönös!!!!! eljen
#3   2004. 10. 31. vasárnap 13:27
macido macido
Nem is az a legnagyobb gond, hogy társat találjon az ember, hanem a számunkra megfelelő társ megtalálása, majd a megtartása a legnehezebb feladat ill. gond, de ha meg találod azt a megfelelő társat azt tisztelni, szeretni kell. Persze, csak ha ez kölcsönös!!!!! eljen
#2   2004. 10. 31. vasárnap 13:05
szvi szvi
ne keress sehol majd jön... az a legjobb :) csak légy türelmes ;)
#1   2004. 10. 31. vasárnap 10:55
kapcsolat kapcsolat
Lassan több mint két éve elváltam és egyedül élek.
Voltak futó kapcsolataim,amit legfőképp a szex tartott össze.
Képtelen vagyok egy olyan nőt találni,akivel az ágyon kívül is jó eggyüttlenni.
Hölgyeim,uraim adjatok tanácsot,hol keresgéljek.


Köszike
 
... 9 10 11
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kapcsolat kapcsolat
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 212db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 24. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!