Nehéz társat találni vagy csak engem sújt az élet?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#192   2021. 10. 03. vasárnap 12:47
X Törölt felhasználó (4522372)
Engem bàtran hìvhattok, én nem tennèk ilyen
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
#191   2021. 10. 02. szombat 09:16
STS011 STS011
Sajnos valóban nehéz
#190   2021. 10. 01. péntek 14:22
X Törölt felhasználó (4513812)
Nálam már a kommunikáció is többnyire bajos, nemhogy a tali.
Bírom, hogy a fele adatlapon le van írva, hogy normális intelligens bemutatkozó levelet szeretnének kapni mert ez nekik NAGYON fontos a leendő partnert illetően. Első levélben én mindíg köszönök, bemutatkozom, írok pár sort röviden magamról és, hogy miért írok egyáltalán levelet, mit szeretnék.. Ehhez képest 90%-ban kapom válaszként a nagy büdös semmit! WTF?? A "normális" embereket vadászók nagyja ugyan olyan tirpák mint akiknek a levelét nem várják csak ők még elő is adják magukat mintha nem így lenne! Persze szerencsére azért van néhány kivétel is. Respect nekik! smile
#189   2021. 09. 27. hétfő 20:51
X Törölt felhasználó (4532602)
“A jó fiúk hoppon maradnak.” Ez hülyeség. Én már több párral találkoztam az oldalról, pedig én is “jó fiú” vagyok. Csak nekem rendesen kitöltött adatlapom van, képpel együtt. Én nem keltek a többiekben bűntudatot ilyen szöveggel, hogy a jó fiúk hoppon maradnak és nem sajnáltatom magam. Én tudok rendesen és helyesen írni is. Én heteró vagyok, így nem írok a meleg/biszex fórumba sem. Mindenkinek végig olvasom az összes hozzászólását, remélem a többiek is így tesznek, így “kiderülhet” hogy nem mindenki jó fiú, aki annak nevezi magát minden 2. hozzászólásában.
#188   2021. 09. 26. vasárnap 12:16
kuros01 kuros01
A jó fiúk hoppon maradnak. Ennyi. Én is.
#187   2021. 09. 26. vasárnap 12:15
kuros01 kuros01
Szia sziasztok. Tégy próbára engem. Szívesen segítek nektek.
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
#186   2021. 09. 26. vasárnap 12:13
kuros01 kuros01
Sajnos sok olyan ember van aki képet kér a nemiszerről azt ennyi. Én nem levelezni képet küldeni akarok hanem találkozni megismerkedni s utána sokkal könnyebb az egyűttlét is hisz nem vagyunk egymásnak idegenek. De itt úgy veszem észre kevés szinte sem pár sem magányos hőlgy elhanyagolt anyuka nem így gondolja.
#185   2021. 09. 26. vasárnap 12:00
változatos változatos
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
#184   2021. 09. 05. vasárnap 06:47
X Törölt felhasználó (4615522)
Ezt már egy másik csoportban is írtam, hogy elképesztő milyen igényeik vannak egyes embereknek. Ugye az átlagos nem rommá gyúrt monster dákóval, avagy manöken modell alkat, ezt el kell tudni fogadni. Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb pár kimondottan ezt keresi, aztán több hónapnyi üres keresgélés után vagy lejjebb ad ebből az igényéből, vagy törli magát. Egyébként erre kifejezetten van egy fizetős szolgáltatás egy hadnemondjamki.hu oldalon smile
#183   2021. 01. 31. vasárnap 08:49
X Törölt felhasználó (4389762)
Sajnalom, de en nem teged kereslek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 31. vasárnap 04:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4337872)
2021. 01. 31. vasárnap 04:27
Szia. Én pont téged kereslek! Levennéd a tiltásomat?
#182   2021. 01. 31. vasárnap 04:27
X Törölt felhasználó (4337872)
Szia. Én pont téged kereslek! Levennéd a tiltásomat?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2021. 01. 30. szombat 18:25
A legtobb esetben en sem valaszolok hiaba udvarias a megkereso level. Hogy miert? Mert vilagosan kiirom kit keresek. De mintha nem is olvasnak el mielott irnak. Nemhogy egy aprocska dologban, de legtobbszor igen sok kitetelnek nem felelnek meg akik irnak. Ugy gondolom, aki tesz ra en mit szeretnek, annak minek irjak barmit is? Neki ennyit er a masik ember es a vagyai, ezzel nagyjabol mindent elmondott magarol. nyes
#181   2021. 01. 31. vasárnap 04:26
X Törölt felhasználó (4337872)
Nagyon sok igazságot írtál! Sajnos ez megy itt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2021. 01. 30. szombat 18:25
A legtobb esetben en sem valaszolok hiaba udvarias a megkereso level. Hogy miert? Mert vilagosan kiirom kit keresek. De mintha nem is olvasnak el mielott irnak. Nemhogy egy aprocska dologban, de legtobbszor igen sok kitetelnek nem felelnek meg akik irnak. Ugy gondolom, aki tesz ra en mit szeretnek, annak minek irjak barmit is? Neki ennyit er a masik ember es a vagyai, ezzel nagyjabol mindent elmondott magarol. nyes
#180   2021. 01. 31. vasárnap 04:25
X Törölt felhasználó (4337872)
Nagyon sok igazságot írtál! Sajnos ez megy itt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 05:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4132002)
2021. 01. 30. szombat 05:05
Sziasztok!
Szerintem egy kabaré-viccosztály ami itt megy.
Nem siránkozás, csak tapasztalat, összefoglalva az alábbiakban:
- nős pasi vagy; áááá, felejtős, esélytelen.
- 50 körüli nős pasi vagy; még felejtősebb
-50 körüli nős pasi, nem lòméretű intimmel; még mindig felejtős
-50 körüli nős pasi, nem ló méretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas; pláne felejtős
- 50 körüli, nős pasi, nem lòméretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas, nem vagy szarrá gyúrva; ez a legfelejtősebb
Összegzés:
Kukkoló-fasz verő, dagadt, kispöcsű igénytelen vénember vagy.
Az intelligencia másodlagos. Csak és kizárólag a külsőségek számítanak.
Mondom , nem siránkozás, simán tapasztalat.
Lehet ekézni ezen írás-hozzászólás miatt.
Hmm... az egy dolog. Elengedem.
Vagy éppen nem lesz hozzászólás, mert ráhagyják a
"vén majomra".
Hát ez van!
#179   2021. 01. 30. szombat 20:32
X Törölt felhasználó (4293192)
A levelezés lenne én úgy vélem az alapja mindennek. Az hogy éppen figyelmetlen valaki vagy épp direkt probálkozik attól még nem lesz több a levelezés. Van egy elvárása az ide regisztrálóknak amikor ide tévednek. Megtapasztalnak ilyet és olyat is. Szerintem is az aki udvarias és szépen ír annak illik válaszolni. Még ha nem is egyeznek a kritériumok. Aztán ki tudja ráismernek emberek arra hogy túl sokat várnak el mástól vagy az oldaltól. Tökéletes partner szerintem sosem lesz. És nem fogja lejjebb adni sem az a nő sem az a férfi aki már egyszer visszautasított valakit és meggodndolná magát. Vagy nem fogja arconköpni magát. Csak ez azt hiszem már nem szokott működni. Akit egyszer elustasítottak, már csak azért sem fog új esélyt kapni. Pedig még mindig ott tartunk hogy csak sorokat látunk és képeket. Még mindig lehet beszélgetni mert erre is jó az oldal még mindig lehet barátságokat kötni, szexelni is persze de még akár kapcsolat is kialakulhat. Az alapja akkor is az üzenetre adott válasz. Van akinek fáradtsag van akinek felesleges kör. Szerintem 1000 felesleges kör van. Mit számít ez az egy plusz. Még az is lehet hogy megiszunk egy kávét wink A vélemenyem a sajátom, senkinek sincs címezve. Nem képviselek semmilyen csoportot, ez csak egy vélemény. Megbántani pedig senkit nem áll szándékomba. (Jó hogy nem csak a szex a téma)
#178   2021. 01. 30. szombat 18:44
X Törölt felhasználó (4132002)
Kedves AfterEight!
Igazából kínosan ügyelek arra, hogy csak olyan(ok)nak írjak, aki(k)nél megfelelek az adott kritériumnak.
Például, párok esetében,ahol egyik személy sem dohányzik, hiába nincs megjelölve a keresett személy esetén a "soha dohányzás, akkor sem írok levelet. Mert feltételezem, hogy nem óhajtanak, még ha csak ritkán is dohányzik, füstös emberrel kapcsolatba kerülni.
De ha már az egyikőjük néha dohányos, akkor már írok.
Ugyanígy figyelek az életkor, testalkat s egyéb más, megfogalmazott elvárásoknak megfelelően levelet küldeni.
Megesett, hogy figyelmetlen voltam, írtam levelet, s utána vettem észre, hogy csak hölgyet, vagy párt kerestek.
Bocsánatot kértem a figyelmetlenségemért.
S intelligens módon válaszoltak is, .. semmi gond... "
Szóval van ilyen is!
Lehet rosszul látom, de nálam az igényesség nem csak külsőségekben, hanem kulturáltságban, intelligenciában is mérvadó.
De mondom, ez csak az én meglátásom szerint, szemszögemből nézve.
Kellemes szép estét mindenkinek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2021. 01. 30. szombat 18:25
A legtobb esetben en sem valaszolok hiaba udvarias a megkereso level. Hogy miert? Mert vilagosan kiirom kit keresek. De mintha nem is olvasnak el mielott irnak. Nemhogy egy aprocska dologban, de legtobbszor igen sok kitetelnek nem felelnek meg akik irnak. Ugy gondolom, aki tesz ra en mit szeretnek, annak minek irjak barmit is? Neki ennyit er a masik ember es a vagyai, ezzel nagyjabol mindent elmondott magarol. nyes
#177   2021. 01. 30. szombat 18:25
X Törölt felhasználó (4389762)
A legtobb esetben en sem valaszolok hiaba udvarias a megkereso level. Hogy miert? Mert vilagosan kiirom kit keresek. De mintha nem is olvasnak el mielott irnak. Nemhogy egy aprocska dologban, de legtobbszor igen sok kitetelnek nem felelnek meg akik irnak. Ugy gondolom, aki tesz ra en mit szeretnek, annak minek irjak barmit is? Neki ennyit er a masik ember es a vagyai, ezzel nagyjabol mindent elmondott magarol. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4132002)
2021. 01. 30. szombat 17:00
Szia!
Köszönöm a biztatást.
Irhatsz akármilyen kulturált levelet, na válasz, az nem jön.
Vagyis ritka, mert azért van, aki megírja, hogy nem engem keres(nek).
Ezt én mindig tudomásul veszem, elfogadom, és tiszteletben tartom.
Valamint meg is köszönöm a választ.
Na igen, az a bizonyos kémia!?
Valószínű az hiányzik, vagy nem igazán működik.
Persze az is egy "válasz" ha nem jön válasz!!
De azért, ha már nincs korlátozva az üzenet mennyisége, és ingyenes, akkor azért az illendőség azt kívánná!
Na, de mindegy is!
Elengedem ezen dolgokat!
Legyen sikeres a keresésed!
Üdv!
#176   2021. 01. 30. szombat 17:00
X Törölt felhasználó (4132002)
Szia!
Köszönöm a biztatást.
Irhatsz akármilyen kulturált levelet, na válasz, az nem jön.
Vagyis ritka, mert azért van, aki megírja, hogy nem engem keres(nek).
Ezt én mindig tudomásul veszem, elfogadom, és tiszteletben tartom.
Valamint meg is köszönöm a választ.
Na igen, az a bizonyos kémia!?
Valószínű az hiányzik, vagy nem igazán működik.
Persze az is egy "válasz" ha nem jön válasz!!
De azért, ha már nincs korlátozva az üzenet mennyisége, és ingyenes, akkor azért az illendőség azt kívánná!
Na, de mindegy is!
Elengedem ezen dolgokat!
Legyen sikeres a keresésed!
Üdv!
(Ez egy válasz Krisy17 üzenetére (2021. 01. 30. szombat 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 30. szombat 13:12
Egyedülálló nem szőrős és sportos férfiként sem egyszerű itt találni. Szerintem sok múlik a kommunikáción és nyílván az iq is fontos, de a szexhez önmagában nem elég. Kell "fűszer" is, ha kémia meg van akkor igazán jó a szex. Persze tudom ehhez elengedhetetlen hogy jöjjön válasz a levelekre és lehetőleg pozitív válasz. Ne add fel, előbb-utóbb megtalálod akit keresel.
#175   2021. 01. 30. szombat 13:12
Krisy17 Krisy17
Egyedülálló nem szőrős és sportos férfiként sem egyszerű itt találni. Szerintem sok múlik a kommunikáción és nyílván az iq is fontos, de a szexhez önmagában nem elég. Kell "fűszer" is, ha kémia meg van akkor igazán jó a szex. Persze tudom ehhez elengedhetetlen hogy jöjjön válasz a levelekre és lehetőleg pozitív válasz. Ne add fel, előbb-utóbb megtalálod akit keresel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 30. szombat 05:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4132002)
2021. 01. 30. szombat 05:05
Sziasztok!
Szerintem egy kabaré-viccosztály ami itt megy.
Nem siránkozás, csak tapasztalat, összefoglalva az alábbiakban:
- nős pasi vagy; áááá, felejtős, esélytelen.
- 50 körüli nős pasi vagy; még felejtősebb
-50 körüli nős pasi, nem lòméretű intimmel; még mindig felejtős
-50 körüli nős pasi, nem ló méretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas; pláne felejtős
- 50 körüli, nős pasi, nem lòméretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas, nem vagy szarrá gyúrva; ez a legfelejtősebb
Összegzés:
Kukkoló-fasz verő, dagadt, kispöcsű igénytelen vénember vagy.
Az intelligencia másodlagos. Csak és kizárólag a külsőségek számítanak.
Mondom , nem siránkozás, simán tapasztalat.
Lehet ekézni ezen írás-hozzászólás miatt.
Hmm... az egy dolog. Elengedem.
Vagy éppen nem lesz hozzászólás, mert ráhagyják a
"vén majomra".
Hát ez van!
#174   2021. 01. 30. szombat 05:05
X Törölt felhasználó (4132002)
Sziasztok!
Szerintem egy kabaré-viccosztály ami itt megy.
Nem siránkozás, csak tapasztalat, összefoglalva az alábbiakban:
- nős pasi vagy; áááá, felejtős, esélytelen.
- 50 körüli nős pasi vagy; még felejtősebb
-50 körüli nős pasi, nem lòméretű intimmel; még mindig felejtős
-50 körüli nős pasi, nem ló méretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas; pláne felejtős
- 50 körüli, nős pasi, nem lòméretű intimmel, szőrös-bolyhos mellkas, nem vagy szarrá gyúrva; ez a legfelejtősebb
Összegzés:
Kukkoló-fasz verő, dagadt, kispöcsű igénytelen vénember vagy.
Az intelligencia másodlagos. Csak és kizárólag a külsőségek számítanak.
Mondom , nem siránkozás, simán tapasztalat.
Lehet ekézni ezen írás-hozzászólás miatt.
Hmm... az egy dolog. Elengedem.
Vagy éppen nem lesz hozzászólás, mert ráhagyják a
"vén majomra".
Hát ez van!
#173   2020. 12. 18. péntek 19:07
X Törölt felhasználó (4450042)
Ha az emberek legalább minimum egyszer megmernék élni a fantáziáikat, sztem minden egyszerübb lenne
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kapcsolat kapcsolat
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 212db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 24. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!