Mi volt tegnap este?!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3116   2020. 12. 06. vasárnap 21:31
MrCelofan MrCelofan
Jártál e már Szombathelyen?
Bulizál e már gáztűzhelyen? (kicsit sánta egyéni verzió)
Zimmezumm receffice bumm bumm bumm. hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 06. vasárnap 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 12. 06. vasárnap 10:39
Dèlutàn Szombathelyen jàrtam.
#3115   2020. 12. 06. vasárnap 10:39
X Törölt felhasználó (4269692)
Dèlutàn Szombathelyen jàrtam.
#3114   2020. 11. 30. hétfő 09:06
Carpediem4791 Carpediem4791
Kedves GYÖNYÖRŰNŐ! Nincs kétségem,hogy egy nagyon jó Nő vagy,hidd el! És abban sincs,hogy ha bárhová elmész,bárhol megjelensz,akkor találsz Magadnak....! Üdv.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 11. 27. péntek 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 11. 27. péntek 21:48
A vàlaszod ,vagy hozzàszólàsod olyan mint a hozzàmàllàsod.Talàn nagykèpűnek hangzik de tènyleg mindíg talàlok ha keresek.A genetikànak köszönhetően 43 èvesen mèg bomba formàban van a testem.Gondold csak el! 165 magas vagyok 58 kg,hosszú szőke hajam van 103 cm a cicim ami termèszetes,a derekam pedig egy nagyobb tenyerűfèrfi mèg majdnem àtèri a tenyereivel.Mindezt 3 szülès utàn.Mivel üzletasszony vagyok ,mindíg elegànsan szoknyàban ès tűsarokban jàrok.5 nyelven beszèlek ,ebbol 3 szinte anyanyelvi szinten.Nem tartom magam butànak,nyitott vagyok a vilàgra, imàdom a focit ,az autósportot,ès mèg lövèszettel is foglalkozom hobby szinten.Hidd el nekem ha akarom ,nem nehèz pasit felszednem.
#3113   2020. 11. 29. vasárnap 13:46
X Törölt felhasználó (855458)
Mesélj, hogy történt?
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2020. 11. 21. szombat 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 21. szombat 07:11
Meg dugták a feleségemet.
#3112   2020. 11. 27. péntek 21:48
X Törölt felhasználó (4269692)
A vàlaszod ,vagy hozzàszólàsod olyan mint a hozzàmàllàsod.Talàn nagykèpűnek hangzik de tènyleg mindíg talàlok ha keresek.A genetikànak köszönhetően 43 èvesen mèg bomba formàban van a testem.Gondold csak el! 165 magas vagyok 58 kg,hosszú szőke hajam van 103 cm a cicim ami termèszetes,a derekam pedig egy nagyobb tenyerűfèrfi mèg majdnem àtèri a tenyereivel.Mindezt 3 szülès utàn.Mivel üzletasszony vagyok ,mindíg elegànsan szoknyàban ès tűsarokban jàrok.5 nyelven beszèlek ,ebbol 3 szinte anyanyelvi szinten.Nem tartom magam butànak,nyitott vagyok a vilàgra, imàdom a focit ,az autósportot,ès mèg lövèszettel is foglalkozom hobby szinten.Hidd el nekem ha akarom ,nem nehèz pasit felszednem.
#3111   2020. 11. 27. péntek 21:46
X Törölt felhasználó (4269692)
A vàlaszod ,vagy hozzàszólàsod olyan mint a hozzàmàllàsod.Talàn nagykèpűnek hangzik de tènyleg mindíg talàlok ha keresek.A genetikànak köszönhetően 43 èvesen mèg bomba formàban van a testem.Gondold csak el! 165 magas vagyok 58 kg,hosszú szőke hajam van 103 cm a cicim ami termèszetes,a derekam pedig egy nagyobb tenyerűfèrfi mèg majdnem àtèri a tenyereivel.Mindezt 3 szülès utàn.Mivel üzletasszony vagyok ,mindíg elegànsan szoknyàban ès tűsarokban jàrok.5 nyelven beszèlek ,ebbol 3 szinte anyanyelvi szinten.Nem tartom magam butànak,nyitott vagyok a vilàgra, imàdom a focit ,az autósportot,ès mèg lövèszettel is foglalkozom hobby szinten.Hidd el nekem ha akarom ,nem nehèz pasit felszednem.
(Ez egy válasz Carpediem4791 üzenetére (2020. 11. 26. csütörtök 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 26. csütörtök 10:39
Ja! Bárhol jár a nő,mindig talál egy (rá)felálló farkat,aki pont ott van,pont akkor és csak rá vár! smile
#3110   2020. 11. 26. csütörtök 10:39
Carpediem4791 Carpediem4791
Ja! Bárhol jár a nő,mindig talál egy (rá)felálló farkat,aki pont ott van,pont akkor és csak rá vár! smile
(Ez egy válasz buckoka üzenetére (2020. 11. 24. kedd 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 24. kedd 15:56
Farok zsibbasztó sztorijaid vannak..[#beka3] wow1
#3109   2020. 11. 24. kedd 15:56
buckoka buckoka
Farok zsibbasztó sztorijaid vannak..[#beka3] wow1
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 11. 14. szombat 01:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 11. 14. szombat 01:05
Ma egy üzleti ügy miatt Győrben jàrtam.A dolgom vègeztèvel gondoltam az új lakàsomhoz,nèzegetek bútorokat.Sorra vègigjàrtam a nagyobb üzleteket,ès az egyikben összefutottam egy sràccal akivel mèg anno a volt fèrjemmel többeseztünk. Elegàns voltam,magassarkúban tetszetem is Attilànak.Attila egy 40 èves 175 magas kisportolt testalkatú fiú ,aki baromi vagàny .Roppant energikus,ès lehengerlő stílusa van,az a fajta aki pillanatok alatt ledumàlja rólúnk csajokról a bugyit.Szóval beszèlgettünk,közben nèztük a bútorokat.Majd kimentünk ès az autója melett folytattuk. Egy kis idő elteltèvel, megkèrt hogy üljek be hozzà az autóba.Először vacilàlltam,mert egy ütött -kopott ,belül is koszos autó volt. Mindegy csak beültem. Egyből jött is a poèn hogy hàtul van a közösülès.Kinevettem magam, majdvisszadobtam a labdàt azzal ,hogy ezekszerint elöl csak maszturbàlni ,ès önkielègíteni szabad , hisz csak egyes üèsekről beszèlünk.Egyszer csak meghívott magàhoz egy üdítőre,mivel tudja nem kàvèzok.Elfogadtam a meghívàst. Ott ülve nàla egyszer csak beugrott hogy neki bizony hatalmas a micsodàlya. Egy pillanat alatt totàl nedves lettem. Làttam őis alig bírta màr tűrtőztetni magàt, oda is hajolt egy làgy csókért.Egymàsnak ugrottunk ,estünk keltünk keresztűl mindenen. Azt tudni kell,hogy most vette a lakàst alig volt bent bútor,de doboz annàl több.3 óràn àt megàllàs nèlkűl rosszalkodtunk, màr a vègèn sorozatos orgazmusaim voltak tőle. Többször elment ő is a vègèn màr elèg rendesen ragadtam az ondótól.letusoltam ,felöltöztem ,és haza indúltam. Hàt egy ilyen napom volt a mai.
#3108   2020. 11. 21. szombat 12:25
X Törölt felhasználó (4300912)
Egy fantasztikus orális kényeztetés
#3107   2020. 11. 21. szombat 12:25
X Törölt felhasználó (4300912)
Szívesen kényeztetném én is wink
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2020. 11. 21. szombat 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 21. szombat 07:11
Meg dugták a feleségemet.
#3106   2020. 11. 21. szombat 07:11
agibeby28 agibeby28
Meg dugták a feleségemet.
#3105   2020. 11. 21. szombat 06:25
nanika40 nanika40
Sziasztok nem örök sokat sok hosszú év után . Meg tudtam dugni a. Szomszéd ikreket egyszerre. Huh nagyon jók voltak
#3104   2020. 11. 15. vasárnap 12:26
Oldbiker Oldbiker
Sziasztok! Tegnap vacsorát rendeltem házhoz szállítással, sajnos most csak így lehet. Vörösbort kortyolgattunk és beszélgettünk. Bizonyára az alkohol hatása is közrejátszhatott, párom odalépett hozzám és hosszú csókkal köszönte meg a vacsora rendelést. Éreztem, hogy egyre szorosabban simult hozzám, combjaival átkulcsolta lábam és combomhoz dörzsölve egy durvábban és erőszakosabban lágyékát. Lehetetlen volt ellenállni gerjedelmének, lucskoságának. Nagyon jó szex volt. Kemény mellei pici de durván álló bimbói őrületbe kergettek. Folyamatosan ingerelni kell őket, imádja. Majd az orgazmus és az extázis. Fantasztikus volt! Melleire élveztem, rányomta fejem és látszott, hogy akarja. Megtettem, pedig soha nem csináltam még, lenyaltam saját ondómat a testéről és utánna csókolóztunk. Akkor élvezett el másodszor, belenyögve a számba. Vadul izgató volt, főleg ondót érezni. Igaz a sajátos volt, de felizgatott. Mondjuk vicces, hogy miközben írom ezeket a sorokat ismét állok.
#3103   2020. 11. 14. szombat 01:05
X Törölt felhasználó (4269692)
Ma egy üzleti ügy miatt Győrben jàrtam.A dolgom vègeztèvel gondoltam az új lakàsomhoz,nèzegetek bútorokat.Sorra vègigjàrtam a nagyobb üzleteket,ès az egyikben összefutottam egy sràccal akivel mèg anno a volt fèrjemmel többeseztünk. Elegàns voltam,magassarkúban tetszetem is Attilànak.Attila egy 40 èves 175 magas kisportolt testalkatú fiú ,aki baromi vagàny .Roppant energikus,ès lehengerlő stílusa van,az a fajta aki pillanatok alatt ledumàlja rólúnk csajokról a bugyit.Szóval beszèlgettünk,közben nèztük a bútorokat.Majd kimentünk ès az autója melett folytattuk. Egy kis idő elteltèvel, megkèrt hogy üljek be hozzà az autóba.Először vacilàlltam,mert egy ütött -kopott ,belül is koszos autó volt. Mindegy csak beültem. Egyből jött is a poèn hogy hàtul van a közösülès.Kinevettem magam, majdvisszadobtam a labdàt azzal ,hogy ezekszerint elöl csak maszturbàlni ,ès önkielègíteni szabad , hisz csak egyes üèsekről beszèlünk.Egyszer csak meghívott magàhoz egy üdítőre,mivel tudja nem kàvèzok.Elfogadtam a meghívàst. Ott ülve nàla egyszer csak beugrott hogy neki bizony hatalmas a micsodàlya. Egy pillanat alatt totàl nedves lettem. Làttam őis alig bírta màr tűrtőztetni magàt, oda is hajolt egy làgy csókért.Egymàsnak ugrottunk ,estünk keltünk keresztűl mindenen. Azt tudni kell,hogy most vette a lakàst alig volt bent bútor,de doboz annàl több.3 óràn àt megàllàs nèlkűl rosszalkodtunk, màr a vègèn sorozatos orgazmusaim voltak tőle. Többször elment ő is a vègèn màr elèg rendesen ragadtam az ondótól.letusoltam ,felöltöztem ,és haza indúltam. Hàt egy ilyen napom volt a mai.
#3102   2020. 11. 13. péntek 07:53
X Törölt felhasználó (4293192)
A Lajos góljával is nyert a magyar válogatott. wink
#3101   2020. 11. 01. vasárnap 07:33
kálmán68 kálmán68
Mi elmentünk egy szimpatikus parhoz!es a ket no olyan szépen xekxelt hogy elvezet volt nezni!az egesz este jól sikerül es erotikus volt!reméljük meg lesz ilyen velük!es csere nelkul zajlott az egesz!es csak a ket holgy jateka volt!
#3100   2020. 10. 30. péntek 17:58
X Törölt felhasználó (4426082) VIP
Elaltattuk a gyereket és utánna a szobánkban meztelenre vetkőztünk. Hasra fektettem feleségem, síkosítóval bekentem és maszíroztam, lassan elkezdtem nyalogatni a popóját amíg teljesen fel nem izgult. Ezután lassan a seggébe dugtam a vastag farkamat, nagyon szűk volt, de befogadta és addig dugtam keményen amíg meg nem töltöttem a finom seggét forró spermával.
#3099   2020. 10. 26. hétfő 17:45
X Törölt felhasználó (3300232)
Szerencsés pali!Korán reggel.egy ilyen csinos nő szopatásával,seggbe baszásával kezdeni a napot....te sem panaszkodhatsz,korán reggel megvolt az ánuszfeszítés vigyor2
(Ez egy válasz Lez-sub üzenetére (2020. 09. 20. vasárnap 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 20. vasárnap 10:32
Ugyan nem tegnap este, hanem ma hajnal/reggel.
Nyitásra terveztem elszaladni a dohányboltba, miközben összevakartam magam az induláshoz, beszélgetni kezdtem az egyik randizós app-on keresztül egy sráccal, aki nagyon közel lakik és épp még közelebb is volt éppen. Megbeszéltük, hogy találkozunk a dohányboltnál, így is lett vigyor2 Én közben a párom és a gyerekeink mellől szöktem le xD a végén tőlünk pár lépcsőházzal arrébb felmentünk egy magasabb emeletre, bezárkóztunk a szemétledobó helységbe, ahol is bemelegítésként gyorsan és nagyon durván szopatott egy kicsit, sőt inkább baszta a torkomat, aztán jött a seggem, egyből, szárazon, amit addig baszott míg tele nem élvezte finom még mindig van belőle a seggemben, imádom! finom
#3098   2020. 10. 17. szombat 07:47
X Törölt felhasználó (4269692)
Az èjszaka sem unatkoztam.Taliztam egy pasival izgalmas volt.Fehèrnemű imàdó volt ,hàt be öltöztem neki ,a combfixes törtènetnèl nagyon begerjedt , ràdöntött az àgyra ,ès tette a dolgàt. Gyorslóvetű volt,de kèpes volt 2 óra alatt 6 magömlèsre.Azèrt ügyes volt de mèg mindig Pèter a legjobb.
#3097   2020. 10. 11. vasárnap 13:54
gabicabi gabicabi
Hosszú testmasszirozast kaptam és utána egybe olvadva hosszan csokolozva élveztük egymás testet! finom
 
... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kuklukszklán kuklukszklán
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 3476db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!