Autós, Szabadban szexhez partnereket
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Holdvilágnál tali egy erdő szélén...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 369 370 371 372 373 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17666   2023. 09. 30. szombat 14:44
Oleh111 Oleh111
No, egyenlőre úgy néz ki, ha az időjárás is úgy akarja, valamikor 8 után érünk ki a bukkake partyhoz a szépvölgyi parkolóba párommal, a pontos időpont, megírjuk mikor indulunk, onnan számítva kb 1-1,5 óra míg kiérünk. Lényeg, bukkake, azaz szopás és a hölgyre élvezés. Nem a maratoni szopás a lényeg, hanem hogy minél jobban beterítsúk a hölgyet, azaz mindenki magán is dolgozik, nem csak azt várja, hogy a hölgy majd csak vele foglalkozik és élvezésig szopja, ez már 4-5 pasinál is elég kimerítő, arról nem is beszélve, hogy szeretnénk, hogy mindenki sorra kerüljön. Kultúrált viselkedés, higiénia elvárt. Párok csatlakozását is szívesen vesszük, de minden csak heteró alapon
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2023. 09. 30. szombat 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 13:14
Szisztok!Hány órakkor kezdődik a parti?
#17665   2023. 09. 30. szombat 14:43
gabonya gabonya
M7, M1?
#17664   2023. 09. 30. szombat 14:35
Alazhatopasi Alazhatopasi
Próbálnám megérteni hogyan tudnák a "férfi párosok" elcseszni a repteret...
Mivel cseszik el? Hogy fizikailag használják a területet? Nem marad hely a heteroknak parkolni...?

Ha valóban melegek, ahogy itt többen mondják, akkor mi a gond? Akkor egymással foglalkoznak, nem kergetik a nőket, jóval kisebb a konkurencia...nem így van? Vagy nem így lenne...?

Dehogynem...csak a valóság pont az, amit írtam...a legtöbben a párokat kergetnék, csak a legnagyobb részük akció nélkül marad, és végül próbálkoznak adott esetben mindenhol, a "most már bármi jó lesz" elvén.
Ez teljesen jól megfigyelhető itt is, hogy mennyi "full hetero" adatlapos pasi/pár van itt, akikről aztán a hozzászólásokból, üzenetváltásokból kiderül, hogy kurvára nem az(ok).

Aki valóban meleg, az kurvára nem fog hetero párokat kergetni, ezt talán nem szükséges magyarázni smile
Bármit is mond erről a kormány wink
(Ez egy válasz Albert8310 üzenetére (2023. 09. 30. szombat 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 14:01
Jo napot.
Bárcsak tudnám hol az a híres nevezetes “Szépvölgyi”
A reptér el lett cseszve a férfiak párosaival ha értitek. Sajnos.
Ezért e gondoltam megnézem a Szépvölgyi t.
Most meg olvasom hogy ott is az van ami a reptéren volt van.
Lenne ötletem hol kéne csinálni ilyen “gyülekező helyet” pl tópart, sütögetési lehetőség,
zene, jo kedv, erotika minden téren, stb..
Hol is van az a Szépvölgyi?
#17663   2023. 09. 30. szombat 14:27
Nemo74 Nemo74
Marcali környékén közös farokverés autóban?
#17662   2023. 09. 30. szombat 14:27
gigolo122 gigolo122 VIP
Ma holnap pár/lány autós tali?
BP és vonzáskörzete!
Csak privit írjatok wink
#17661   2023. 09. 30. szombat 14:22
riacska4 riacska4
Sziasztok, meg nem jartunk a repteren,esetleg valaki adna infot, hogy jutunk oda
#17660   2023. 09. 30. szombat 14:16
Petike00700 Petike00700
Reptéren valaki?
#17659   2023. 09. 30. szombat 14:08
lrndarnd lrndarnd
Gondolom vegig jartad az osszes meleg helyet es ezert tudod, hogy nem hasznaljak smile Logika az van.
Arra nem gondolsz, hogy valaki valoban mindket oldalon kepes megtalalni az izgalmat?
Tudod azert csodalkozom ezen, amikor valaki szabadteri tobbest keres es habzo szajjal kocsogozik, mert biszexualiskent nem tudom ertelmezni azokat a heterokat, akik megturnek maguk mellett meg 1-2 faszt ugy, hogy kozben akar az ovet surolja a masik, ha egy helyre megy be. Szerintem elsosorban ezen kellene elgondolkozni es megtanulni egymas mellett elferni olyan helyeken, ahol alapvetoen normalis emberek nem ezt csinaljak, ami ugye a legalis kategoriabol elbol kiesik. Ha valami nem, akkor megmondod hogy nem es jo esetben felfogja es odebb megy, fuggetlenul attol, hogy ferfi, no, par vagy hogy milyen identitasu. A kultura itt kezdodne, nem ott, hogy kocsogozunk, amikor mi magunk is olyat csinalunk, amit elvileg nem is lehetne wink
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2023. 09. 30. szombat 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 13:46
Tudod ezzel az a baj, hogy van sok meleg hely ismerkedni, de azokat nem használják, Viszont ha van egy hetero hely, akkor azt megrohanják. Ha szólsz miatta, akkor te vagy a kirekesztő és nekik jogaik vannak. Miközben magasan tesznek a te jogaidra, a heterók jogaira. A reptérre és a Szépvölgyire régen nem jártak melegek, csak párok. Az övék a Népliget volt. Anno a reptéri topicban, amikor ezeket szóvá tettem, én voltam az ördög. smile Az általad "rugalmasnak" nevezett pasik, akik valójában melegek, azonnal lerohantak, mint a mondás szerinti galambok. smile És csak igazam lett, elbaszták a repteret meg a Szépvölgyit. Már többen mondják azt, amit én mondtam 2-3 évvel ezelőtt.
#17658   2023. 09. 30. szombat 14:01
Albert8310 Albert8310
Jo napot.
Bárcsak tudnám hol az a híres nevezetes “Szépvölgyi”
A reptér el lett cseszve a férfiak párosaival ha értitek. Sajnos.
Ezért e gondoltam megnézem a Szépvölgyi t.
Most meg olvasom hogy ott is az van ami a reptéren volt van.
Lenne ötletem hol kéne csinálni ilyen “gyülekező helyet” pl tópart, sütögetési lehetőség,
zene, jo kedv, erotika minden téren, stb..
Hol is van az a Szépvölgyi?
#17657   2023. 09. 30. szombat 13:53
X Törölt felhasználó (4714312) VIP
Egyetértünk!!!! Xpovi1 leírta, hogy az ad..n is közülük való és örökre kitiltották.
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2023. 09. 30. szombat 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 13:46
Tudod ezzel az a baj, hogy van sok meleg hely ismerkedni, de azokat nem használják, Viszont ha van egy hetero hely, akkor azt megrohanják. Ha szólsz miatta, akkor te vagy a kirekesztő és nekik jogaik vannak. Miközben magasan tesznek a te jogaidra, a heterók jogaira. A reptérre és a Szépvölgyire régen nem jártak melegek, csak párok. Az övék a Népliget volt. Anno a reptéri topicban, amikor ezeket szóvá tettem, én voltam az ördög. smile Az általad "rugalmasnak" nevezett pasik, akik valójában melegek, azonnal lerohantak, mint a mondás szerinti galambok. smile És csak igazam lett, elbaszták a repteret meg a Szépvölgyit. Már többen mondják azt, amit én mondtam 2-3 évvel ezelőtt.
#17656   2023. 09. 30. szombat 13:46
határozott40 határozott40
Tudod ezzel az a baj, hogy van sok meleg hely ismerkedni, de azokat nem használják, Viszont ha van egy hetero hely, akkor azt megrohanják. Ha szólsz miatta, akkor te vagy a kirekesztő és nekik jogaik vannak. Miközben magasan tesznek a te jogaidra, a heterók jogaira. A reptérre és a Szépvölgyire régen nem jártak melegek, csak párok. Az övék a Népliget volt. Anno a reptéri topicban, amikor ezeket szóvá tettem, én voltam az ördög. smile Az általad "rugalmasnak" nevezett pasik, akik valójában melegek, azonnal lerohantak, mint a mondás szerinti galambok. smile És csak igazam lett, elbaszták a repteret meg a Szépvölgyit. Már többen mondják azt, amit én mondtam 2-3 évvel ezelőtt.
(Ez egy válasz Alazhatopasi üzenetére (2023. 09. 30. szombat 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 13:20
Ez az "autós, szabadtéri szex" fórum, jelenleg nemi hovatartozás nélkül.

A szigorúan heterokat - akiknek a valós száma lényegesen alacsonyabb, mint, ahogy pl. az adatlapjuk alapján az ember feltételezné - érthető, hogy zavarja a "sok meleg beírás", de ez csak a valóságot mutatja.
A szabadtéri helyszíneken (is) iszonyat sok pasi kergeti a nagyon kevés párt, ez a valóság.
A nagyon sok pasinak a döntő része pedig, fogalmazzunk úgy, hogy "rugalmas". Egy ponton túl a cél (= ürítés) számít, és mindegy lesz, hogy kivel és hogyan történik.
Tehát a reptérnél is nem "melegek kergetik egymást", hanem nagyon sok pasi kerget(ne) nagyon kevés párt. A matek alapján meg a döntő részük hoppon marad.
Így sokan maradnak, akik aztán végül nyitottak lesznek alternatív megoldásokra is, "ha már kimentek".

Valójában pont a meleg/bi pasik vannak a legkevésbé rászorulva, hogy pl. a reptérnél kergessék egymást.
Egyrészt a Glory-ban is nagyon sok a "nyitott pasi", akik szintén a "sok eszkimó-kevés fóka" realitás alapján szintén nem jutnak nőhöz, plusz ott van pl. a Magnum, ami meg tisztán az ő helyük. Mindkét helyen nagy a pasi forgalom, és mindkét helyen nagyon versenyképes a belépő.
#17655   2023. 09. 30. szombat 13:22
BUKKAKE BUKKAKE
Sziasztok!Ma mentek a Szépvölgyire?
(Ez egy válasz érdipár8476 üzenetére (2023. 09. 29. péntek 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 29. péntek 19:15
Sziasztok! Este 9, fél 10 körül kimegyünk a Szépvölgyire. smile
#17654   2023. 09. 30. szombat 13:20
Alazhatopasi Alazhatopasi
Ez az "autós, szabadtéri szex" fórum, jelenleg nemi hovatartozás nélkül.

A szigorúan heterokat - akiknek a valós száma lényegesen alacsonyabb, mint, ahogy pl. az adatlapjuk alapján az ember feltételezné - érthető, hogy zavarja a "sok meleg beírás", de ez csak a valóságot mutatja.
A szabadtéri helyszíneken (is) iszonyat sok pasi kergeti a nagyon kevés párt, ez a valóság.
A nagyon sok pasinak a döntő része pedig, fogalmazzunk úgy, hogy "rugalmas". Egy ponton túl a cél (= ürítés) számít, és mindegy lesz, hogy kivel és hogyan történik.
Tehát a reptérnél is nem "melegek kergetik egymást", hanem nagyon sok pasi kerget(ne) nagyon kevés párt. A matek alapján meg a döntő részük hoppon marad.
Így sokan maradnak, akik aztán végül nyitottak lesznek alternatív megoldásokra is, "ha már kimentek".

Valójában pont a meleg/bi pasik vannak a legkevésbé rászorulva, hogy pl. a reptérnél kergessék egymást.
Egyrészt a Glory-ban is nagyon sok a "nyitott pasi", akik szintén a "sok eszkimó-kevés fóka" realitás alapján szintén nem jutnak nőhöz, plusz ott van pl. a Magnum, ami meg tisztán az ő helyük. Mindkét helyen nagy a pasi forgalom, és mindkét helyen nagyon versenyképes a belépő.
(Ez egy válasz nyuff üzenetére (2023. 09. 30. szombat 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 12:55
+1 .
Erősen kellene egy moderátor csapat a fórumra. Vagy legalább tiltani az embereket hogy ne látszódjon a beírásuk..
#17653   2023. 09. 30. szombat 13:17
BUKKAKE BUKKAKE
Sziastok!Hány órakkor lesztek?Mikor kezdődik a parti?
#17652   2023. 09. 30. szombat 13:16
BUKKAKE BUKKAKE
Sziasztok!Hány órakkor lesztek ott?
(Ez egy válasz szextobben üzenetére (2023. 09. 29. péntek 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 29. péntek 20:52
Holnap kora délután kint leszünk reptérnél, lesz kint innen valaki?
#17651   2023. 09. 30. szombat 13:14
BUKKAKE BUKKAKE
Szisztok!Hány órakkor kezdődik a parti?
(Ez egy válasz Oleh111 üzenetére (2023. 09. 30. szombat 07:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 07:28
Ha minden jól megy, mi ma este leszünk
#17650   2023. 09. 30. szombat 13:05
Isti19 Isti19
Sziasztok Szombathely és környéke valaki ma délután ?
#17649   2023. 09. 30. szombat 12:55
nyuff nyuff
+1 .
Erősen kellene egy moderátor csapat a fórumra. Vagy legalább tiltani az embereket hogy ne látszódjon a beírásuk..
(Ez egy válasz Al-Ass-andra üzenetére (2023. 09. 30. szombat 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 30. szombat 11:34
Ha jól olvastuk mostanság az oldalt ( az elmúlt egy évben kb) ott szinte csak azok vannak. De a meleg topikban nem elég nekik az ilyesmit kiírni, nekik folyton fél percenként mindenhol ki kell írni minden topicban, amivel tönkre is tették már ezt az oldalt.
#17648   2023. 09. 30. szombat 11:34
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Ha jól olvastuk mostanság az oldalt ( az elmúlt egy évben kb) ott szinte csak azok vannak. De a meleg topikban nem elég nekik az ilyesmit kiírni, nekik folyton fél percenként mindenhol ki kell írni minden topicban, amivel tönkre is tették már ezt az oldalt.
#17647   2023. 09. 30. szombat 11:24
Gmzt87 Gmzt87
Reptéren egy óra múlva meleg srácok lesznek?
 
... 369 370 371 372 373 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: nyulipaar nyulipaar
Nyitás ideje: 2011. 06. 25. szombat
Üzenetek: 25066db
Utolsó üzenet: tegnap 23:14
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!