Ativ pasi vagyok, és te? Szekszárd?
nem egy alkalomról beszélek.Általanosságba..Mindig nem tökéletes a személy
(Ez egy válasz Ypovi üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 23:35
Volt ott "jó megjelenés" stb.????? Nekünk tök ciki kategória volt! Jöttünk is el onnan gyorsan!
Aktív pasit keresek aki jönne vagy jár Monor Gomba fele hely van 14 óráig rá érek.
Sziasztok, az M5 mentén kalandoznék Budapest és Szeged között, ha valakit érdekel.
Sziasztok!
Egy kicsit extrém..vannak olyan lányok/párok akik ki használnák a nagy dobozos autóm tereit?
FuckMaster útnak indul!
Üzenetben várom a jelentkezőket!
Egy kicsit extrém..vannak olyan lányok/párok akik ki használnák a nagy dobozos autóm tereit?
FuckMaster útnak indul!
Üzenetben várom a jelentkezőket!
Mostanra !Keresnék egy normális ,jófej srácot közös-kölcsönös hokira
Pest megyében vagyok, helyem van.
Pest megyében vagyok, helyem van.
Szepvolgyin valaki ?
Volt ott "jó megjelenés" stb.????? Nekünk tök ciki kategória volt! Jöttünk is el onnan gyorsan!
(Ez egy válasz Sanyamrl üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 19:23
Ha valaki ápolt ,intelligens ,jó megjelenésű, és nem válogat a pàrok közt,látom az is baj.Nekem mindegy hogy mekkora darab a Nő személy,nem szoktam külömbséget tenni.Persze az ápoltság,jó megjelenés az a minimális elvárás.. Picit ráfáztam mert egy jó kapcsolat tönkrement emiatt .De sebaj az Élet az megy tovább.Még mindig Ypovi a legjobb pár .... Sajnálom...De ezért semmi nem fog változni. Nálam....
Tele épp nincs, de elvannak maguknak. De ha van, aki nem oda jött, adjon életjelet.
Tele van velük a kiserdö? Az ott az ö helyük melegerdö!
(Ez egy válasz Andras0904 üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Andras0904 üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Most hölgy vagy pár Fót környékén?
Tele van velük a kiserdö? Az ott az ö helyük melegerdó!
(Ez egy válasz the_watcher üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 08. hétfő 22:35
(Ez egy válasz the_watcher üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
A reptérnél van innen pár, vagy mindenki a meleg bulira jött a kiserdőbe?
A reptérnél van innen pár, vagy mindenki a meleg bulira jött a kiserdőbe?
Szigethalom-Dunavarsány környékén ismerkednék.Bi uni-passzív vagyok
Valaki, valakik esetleg a Budakalászi Sportcsarnok parkolójában mostanság?
Holnap reggel miskolcon autós kaland?
Reptéren van most kint nő vagy pár?
Sziasztok ma este 40 alatti pasi.
Sziasztok pénteken a velencei tó környékén lenne kedve valakinek kalandotni hölgy vagy pár?























nyulipaar





zoole77
Skylynn





