Épp akartam kérdezni, hogy nincs-e valakinek jóféle kúrós képe a háttérben landoló Ruszlánnal?
(Ez egy válasz bttm99 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 12:23
(Ez egy válasz bttm99 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Reptér infó: Ma és holnap délután újra jön az Antonov. 14 és 17 óra között várható. Sok lesz a civil,
gy
család kint. És valszeg a rendőrség is ki fog menni. Kérlek, mindet csak ésszel vagy ha lehet inkább ma-holnap semmit se
alf
er alf
ek alf
es
hello Bp 9 ker környéke?
Sziasztok! Szombaton este 9 utan a reptéren leszek! Aktív férfiakat keresnêk! Ha úgy érzed írj bátran! Egyeztessünk! Imádom ha mindenhol gecis lehetek!
Azért a rendőrség nem valószínű, csak azért mert sok ember kijár oda, vagy mert egy ilyen gép jön....
A legtöbb akció amúgy is estefelé vagy este történik ott. (Ez egy válasz bttm99 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 12:23
A legtöbb akció amúgy is estefelé vagy este történik ott. (Ez egy válasz bttm99 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Reptér infó: Ma és holnap délután újra jön az Antonov. 14 és 17 óra között várható. Sok lesz a civil,
gy
család kint. És valszeg a rendőrség is ki fog menni. Kérlek, mindet csak ésszel vagy ha lehet inkább ma-holnap semmit se
alf
er alf
ek alf
es
Hello! Valaki XI kerben?
Hello! Valaki XI kerben?
Bp17 ker. parltak part korny??
Sziasztok!
Holnap Budapesten leszek. Ha valaki egy kis huncutkodással dobná fel amúgy is forró napot, írjon egy üzenetet. Sportos, massszírozni szerető pasi vagyok jó fantáziával.
Holnap Budapesten leszek. Ha valaki egy kis huncutkodással dobná fel amúgy is forró napot, írjon egy üzenetet. Sportos, massszírozni szerető pasi vagyok jó fantáziával.
Hétfő délelőtt rá érő aktív pasit srácot ketesek aki jönne vagx jár Monor Gomba fele hely ban 14 óráig rá érek.
Bp. 17 ker körny?? ECSER? ~~~ Reptér kifutó vége.... sehol senki?...
Sziasztok ma este Tát 117 es út mellett ? Sétálgatni fogok csajosban
Budaörs es kornyeke ? 11ker?
Sziasztok! Balaton déli part, kabriózás, fotózás, szex, kaland?
Lányok, párok.
Lányok, párok.
De jó lenne ma este a Csepel sziget, vagy környékén, hölgyel vagy párral.
Autós kaland is érdekelne.
Autós kaland is érdekelne.
Sziasztok szép estét mindenkinek ! Ma estére keresünk pasit! Előny a masszírozni tudó! Vagy a nagyobb intim méret!
Most valaki vecsésen, aki szopnak és szopatna autóban ?
Jól emlékeztem. És minden frankó veletek? Jól vagytok? Pörögtök?
(Ez egy válasz gngbng üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz gngbng üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Igen Andris.Mi inkább később szoktunk menni.
(Ez egy válasz Andras0904 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 16:33
14-17 között irta. Ti meg este szoktatok 9 után menni kb mikor hogy ha jól tudom!
Velence, Gárdony, Adony, Iváncsa körzetben ismerkednék jó fej 25-45 közötti szopatni, dugni szerető pasikkal
Most valaki szabadban Piliscsaba környékén?























nyulipaar





Rintinke20
Harmony Gabriel





