Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 158 159 160 161 162 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2545   2016. 07. 29. péntek 09:05
ravenna ravenna VIP Admin
Egy klub - legyen szó bármelyikről - csak egyfajta keret. Vagy színpad. És Ti, klubba járók vagytok az előadók és nézők is egyszerre.
Új nektek a terület, de a vágy már meg van, nem is egy sima plusz lányos móka, hanem élből hogy a párod 3 nő kényeztesse. Csak óvatosan rámutatnék arra, hogy mennyien keresnek csak +1 lányt, és elég gyenge eredménnyel. Szerinted akkor a +2 lány mennyire lesz elérhetetlen?
Javaslom: nézzetek körül a neten, hogy melyik klub merre van, és válasszatok ki párat, ami szimpatikus és előbb nézzétek meg. Lehet hogy akkor és ott egyszerűen a közeg idegen lesz annyira hogy nem vágytok erre többet. És érdemes egy helyre többször visszamenni, ha bejött. Azt a csodát várni, hogy elsőre minden álmotok teljesül majd: vessétek el! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 29. péntek 07:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1413942)
2016. 07. 29. péntek 07:28
Sziasztok! Nagyon újak vagyunk a témában a párommal, de iszonyúan izgatnak minket a swinger klubok adta lehetőségek. Olvastam már sok mindent, mik a viselkedési normàk stb. Most kicsit direkt leszek, ezért előre is elnézést kérek érte . szóval régi vágyam hogy a páromat három nő kényeztesse egyszerre. Nem tudom mik a tapasztalatok, de segitenétek abban hogy ez egyáltalán összehozható és lehetséges a klubban? Mondjuk én is el bírnám viselni három pasival . khm..nem hiszem hogy ez annyira megbotránkoztatna bárkit is. Szóval várom a válaszokat, és a tippeket melyik klubot válasszuk igy első nekifutásra. Köszönöm! wink
#2544   2016. 07. 29. péntek 07:28
X Törölt felhasználó (1413942)
Sziasztok! Nagyon újak vagyunk a témában a párommal, de iszonyúan izgatnak minket a swinger klubok adta lehetőségek. Olvastam már sok mindent, mik a viselkedési normàk stb. Most kicsit direkt leszek, ezért előre is elnézést kérek érte . szóval régi vágyam hogy a páromat három nő kényeztesse egyszerre. Nem tudom mik a tapasztalatok, de segitenétek abban hogy ez egyáltalán összehozható és lehetséges a klubban? Mondjuk én is el bírnám viselni három pasival . khm..nem hiszem hogy ez annyira megbotránkoztatna bárkit is. Szóval várom a válaszokat, és a tippeket melyik klubot válasszuk igy első nekifutásra. Köszönöm! wink
#2543   2016. 07. 28. csütörtök 10:41
X Törölt felhasználó (465100)
Valamelyik nagy budapesti vagy budaörsi klubba érdemes elmenned pénteken. Nem tudom etikus-e konkrét klubot ajánlani, de ha igen akkor az a budaörsi Tik-tak.
Fontos, hogy jelentkezz be előre, mert ha csak úgy odamész nem biztos, hogy beengednek.

Ha menni akarsz és kipróbálni, egyedül menj! Semmi értelme bármit megbeszélni abból csak a csalódás lesz.
Két jó módszer van. Az első az ember lemegy az élete párjával. A második lemegy tök egyedül.
A barát-barátnő-ismerős jó ötletnek tűnik, de nem az. Randit se oda szervezz!

Menj le egyedül és ismerd meg magad, a helyet, az ott lévő embereket. Esetleg érdemes megkérdezned a házigazdát, házigazdanőt, hogy kik azok akik nyitottak szóló pasik közeledésére. Ha mindenképp dugni akarsz, arra nincs garancia, de általában a nagy helyeken mindig van olyan pàr, lány aki azért ment oda, hogy dugjon. smile
Kezdőként nem gáz, ha segítséget kérsz, mert senkire nincs ráírva, de a tapasztaltabbak már tudják ki miért jött.

Nem gáz, ha "elsőbálozó" vagy, a törzsközönség segíteni szokott.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 28. csütörtök 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1371252)
2016. 07. 28. csütörtök 09:03
Sziasztok!

Kezdő fiúként melyik klubot, illetve azon belül mely napokat ajánlanátok nekem? Esetleg szívesen beszélnék meg randit egy lánnyal vagy párral? Teljesen kezdő vagyok, és kicsit bizonytalan is. Sokat fantáziáltam róla, de nem tettem meg az
első lépést. Tanácsokat szívesen fogadok.
#2542   2016. 07. 28. csütörtök 10:22
goni13 goni13
Koszos, nem szeretnek takarítani! levele
(Ez egy válasz cuckoldpar üzenetére (2016. 07. 13. szerda 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 13. szerda 14:23
sziasztok,az exotik clubról a máté utcában mi a véleményetek,?mi 40es házaspár vk és szivesen elmennénk
#2541   2016. 07. 28. csütörtök 10:08
X Törölt felhasználó (69371)
A kérdésed azért komolytalan, mert nem írod le, merre felé érdekelne. Gondolom az ország másik szegletébe nem utaznál. Vagy de?
Sajnos ajánlani nem tudok, mivel nem járok ilyen helyekre, ugyanis azt mondták itt, hogy kicsi a faszom és emiatt van minden.
De ha megközelítőleg adsz egy helyet, akkor valaki biztos tud ajánlani a közelben. alien2
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 28. csütörtök 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1371252)
2016. 07. 28. csütörtök 09:03
Sziasztok!

Kezdő fiúként melyik klubot, illetve azon belül mely napokat ajánlanátok nekem? Esetleg szívesen beszélnék meg randit egy lánnyal vagy párral? Teljesen kezdő vagyok, és kicsit bizonytalan is. Sokat fantáziáltam róla, de nem tettem meg az
első lépést. Tanácsokat szívesen fogadok.
#2540   2016. 07. 28. csütörtök 09:03
X Törölt felhasználó (1371252)
Sziasztok!

Kezdő fiúként melyik klubot, illetve azon belül mely napokat ajánlanátok nekem? Esetleg szívesen beszélnék meg randit egy lánnyal vagy párral? Teljesen kezdő vagyok, és kicsit bizonytalan is. Sokat fantáziáltam róla, de nem tettem meg az
első lépést. Tanácsokat szívesen fogadok.
#2539   2016. 07. 27. szerda 12:12
elyse-darius elyse-darius
Black Diamond-ról milyen véleményetek van? Cannabis-ékkal egyetértünk, hogy sok a reklámanyag kéretlenül, de a honlap alapján nem tűnik rossznak a hely. Be tud számolni valaki a tapasztalatairól (szombat estéről)? smile
#2538   2016. 07. 24. vasárnap 16:24
X Törölt felhasználó (901625)
Kicsit elegünk van a Black Diamond agresszív önreklámozásából..... Hiába a tiltás, mindig van új regisztráció! Mire jó ez? Csak ellenszenvet vált ki már!
#2537   2016. 07. 18. hétfő 11:49
krucsi krucsi
Sziasztok!
Érdemes szerdai napon ellátogatni a tik-tak-ba? Az a terv,hogy a héten meglátogatjuk a helyet.
#2536   2016. 07. 16. szombat 14:13
ac4er ac4er
Milyenek a DL-es szombatok mostanában? Láttuk, hogy csak pároknak van fenntartva ez a nap.
#2535   2016. 07. 13. szerda 14:23
cuckoldpar cuckoldpar
sziasztok,az exotik clubról a máté utcában mi a véleményetek,?mi 40es házaspár vk és szivesen elmennénk
#2534   2016. 07. 06. szerda 17:49
X Törölt felhasználó (1036822)
Sziasztok! Kezdő fiatal párnak(lány: 22, fiú: 27) melyik helyet ajánlanátok Pest és Győr környékéről? Még sohasem voltunk de mindkettőnket izgat a dolog. Pár cserét nem akarunk, csak nézelődni ismerkedni és egymással szexelni. smile
#2533   2016. 07. 02. szombat 16:03
X Törölt felhasználó (1256512)
KKurva Jó hely , voltam ott csaladias ès bulis !
(Ez egy válasz zsolt5 üzenetére (2016. 06. 19. vasárnap 07:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 19. vasárnap 07:25
Sziasztok
A Club Paradise ról adna valaki infot
#2532   2016. 07. 01. péntek 17:44
X Törölt felhasználó (1061912)
Sziasztok, Párizsban tud valaki jó swinger klubot, amit érdemes kipróbálni? smile
#2531   2016. 06. 19. vasárnap 07:25
zsolt5 zsolt5
Sziasztok
A Club Paradise ról adna valaki infot
#2530   2016. 06. 11. szombat 21:38
jirzi jirzi
Mi tegnap voltunk Alig voltunk,de a hangulat így is jó volt!
(Ez egy válasz báró1 üzenetére (2016. 06. 10. péntek 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 10. péntek 15:46
nem szoktam ide irni de voltam 3 hete a Tik-Tak klub valóban fantasztikus hely én 32 éves pasi barátnőm 24 nagyon jó élményekkel távoztunk és még menni fogunk gratulálok a tulajnak meg a korrekt embereknek akik oda járnak
#2529   2016. 06. 10. péntek 15:46
báró1 báró1
nem szoktam ide irni de voltam 3 hete a Tik-Tak klub valóban fantasztikus hely én 32 éves pasi barátnőm 24 nagyon jó élményekkel távoztunk és még menni fogunk gratulálok a tulajnak meg a korrekt embereknek akik oda járnak
#2528   2016. 06. 09. csütörtök 19:16
X Törölt felhasználó (1311932)
Sziasztok! Mit szóltak a Glory Cafehoz? Tervezem hogy szombaton lemegyek, de elképzelésem sincs milyen egy ilyen hely. Sosem voltam még. Lécci írjon aki volt lent, mi vàr ott ràm
#2527   2016. 06. 04. szombat 23:00
jirzi jirzi
Sajnos ennek egy megoldása van.El kell menni és tapasztalni.Ha volt az illető akármelyik klubban is és tapasztalt az az Ő véleménye. Lehet rá adni meg nem is! Tapasztalatlanul azt mondani hogy miért egy klub rajongója vagy, butaság! Pl én mi is havonta járunk TT be és nincs kedvünk máshova menni. Lehet van jobb ,de itt kezdtük és ez megfelel maximálisan. Ha nagy tömegbe futunk legközelebb pénteken megyünk. Rossz tapasztalatunk is van vendégekkel,de ez bárhol előfordul és mi sem felelünk meg mindenki ízlésének.
(Ez egy válasz Télanyó üzenetére (2016. 06. 04. szombat 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 04. szombat 06:21
Kérdés "hagzott" el, válaszoltunk rá. Vitatkozni pedig senkivel se..., minek? smile Mindenkinek kialakul egy véleménye, a saját tapasztalatok révén, negatív, vagy pozitív elfogultsággal, vagy épp objektív mód - ez a legritkább - vita csak felesleges körökhöz vezet, netán eldurvul, "ilyet" már rég nem játszunk. Ha informális kérdés merül fel, megírjuk, mi mit szoktunk látni, hátha valakinek ez számít, ennyi. Egyébiránt - mint azt korábban írtuk is - a nyár azért jóval lazább, akkor kevesebben vannak. Mi friss húst a hentesnél szoktunk..., de kedves, szimpatikus kezdő párokkal szívesen ismerkedünk. Sok ilyen pár örül is ennek, mert nem kell zavartan téblábolniuk, és nem kell "kirekesztettnek" érezni magukat, ez nem a szexről szól, inkább az estéjük beindításáról, ellenben sokszor szex a vége, de senkinek nem tartunk pisztolyt a fejéhez... smile
#2526   2016. 06. 04. szombat 06:21
Télanyó Télanyó
Kérdés "hagzott" el, válaszoltunk rá. Vitatkozni pedig senkivel se..., minek? smile Mindenkinek kialakul egy véleménye, a saját tapasztalatok révén, negatív, vagy pozitív elfogultsággal, vagy épp objektív mód - ez a legritkább - vita csak felesleges körökhöz vezet, netán eldurvul, "ilyet" már rég nem játszunk. Ha informális kérdés merül fel, megírjuk, mi mit szoktunk látni, hátha valakinek ez számít, ennyi. Egyébiránt - mint azt korábban írtuk is - a nyár azért jóval lazább, akkor kevesebben vannak. Mi friss húst a hentesnél szoktunk..., de kedves, szimpatikus kezdő párokkal szívesen ismerkedünk. Sok ilyen pár örül is ennek, mert nem kell zavartan téblábolniuk, és nem kell "kirekesztettnek" érezni magukat, ez nem a szexről szól, inkább az estéjük beindításáról, ellenben sokszor szex a vége, de senkinek nem tartunk pisztolyt a fejéhez... smile
(Ez egy válasz hariyani üzenetére (2016. 06. 03. péntek 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 03. péntek 16:39
"de van olyan szakasza az éjszakának, mikor bizony ennyien élvezik a klubot, egyszerre"
Van aki élvezi és van akik nem igazán szeretnek sorban állni az olyan helyekért,ahol zavartalanul megélhetik egy másik párral a többes szex nyújtotta örömöket.Maradjunk abban,hogy valóban nagy a létszám és nagyobb az esély is ,hogy élvezetekben gazdag éjszaka vár egy párra.Kezdő swingeresek inkább ne,menjenek első alkalommal,mivel a "TÖRZSGÁRDA" egyből rárepül a friss húsira .....Tényleg nem szeretnék vitatkozni veled,és kiderült az eddigi hozzászólásaidból,hogy olyan szinten tik-tak fan vagy,ami csak a "focidrukkerekhoz" hasonlló. wave
 
... 158 159 160 161 162 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5725db
Utolsó üzenet: tegnap 11:07
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!