Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5476   2023. 12. 09. szombat 11:04
twostrokeguy twostrokeguy
A Facebookon szokta írni.
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2023. 12. 08. péntek 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 08. péntek 09:27
Ezt te hol látod? Keresem a neten de nem látni semmit. Vagy applikáciot kell letolteni, regisztrálni?
#5475   2023. 12. 09. szombat 11:04
twostrokeguy twostrokeguy
Budapest, Győri út 18
(Ez egy válasz tbbela üzenetére (2023. 12. 07. csütörtök 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 07. csütörtök 17:48
Kérhetnék egy kis infót, akár privátban, hol található az S4Y?
#5474   2023. 12. 08. péntek 09:27
GirlforFoursome GirlforFoursome
Ezt te hol látod? Keresem a neten de nem látni semmit. Vagy applikáciot kell letolteni, regisztrálni?
(Ez egy válasz Frakk2021 üzenetére (2023. 12. 05. kedd 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 05. kedd 16:55
Nem a felesége.. Csak a félfelesége..Nyugodtan nézd meg, telefonon jelentkezz be,nagyon jó bulik szoktak lenni, sok párral, és persze vannak egyedülálló lányok is.. Most csütörtökön gyönyörű lesz a házigazda lány.
#5473   2023. 12. 07. csütörtök 17:48
tbbela tbbela
Kérhetnék egy kis infót, akár privátban, hol található az S4Y?
(Ez egy válasz Frakk2021 üzenetére (2023. 12. 05. kedd 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 05. kedd 16:55
Nem a felesége.. Csak a félfelesége..Nyugodtan nézd meg, telefonon jelentkezz be,nagyon jó bulik szoktak lenni, sok párral, és persze vannak egyedülálló lányok is.. Most csütörtökön gyönyörű lesz a házigazda lány.
#5472   2023. 12. 06. szerda 07:06
Party Cica Party Cica
Lehet ilyet találni, mi is így kezdtük kb. másfél éve. Volt olyan pár akivel gyorsan működött a kémia, aranyosak, intelligensek, szépek voltak. Velük elötte közös vacsora, beszélgetés, borozgatás történt, majd a lányok átöltöztek sexibe. Aztán volt olyan pár is, akikből dőlt a cigarettaszag és nagyon közös téma sem volt beszélgetéshez. Meg kell találni a megfelelőt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2023. 12. 03. vasárnap 15:18
Mi azon gondolkodunk ,hogy megoldanánk privátban az egymás előtti szexet. Van valakinek erről tapasztalata ? Esetleg átélt már ilyesmit itt valaki ? Ezen a téren kezdők vagyunk de érdekes lehet megélni. Harmadik fél kizárt. Nem szeretnénk gabalyodni. Van esély ilyen párt találni vagy adjuk fel ?
#5471   2023. 12. 05. kedd 16:55
Frakk2021 Frakk2021
Nem a felesége.. Csak a félfelesége..Nyugodtan nézd meg, telefonon jelentkezz be,nagyon jó bulik szoktak lenni, sok párral, és persze vannak egyedülálló lányok is.. Most csütörtökön gyönyörű lesz a házigazda lány.
(Ez egy válasz sassuolo79 üzenetére (2023. 12. 05. kedd 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 05. kedd 10:00
Sziasztok! Csütörtöki gang bang bulin a S4Y ba volt már valaki? Tényleg a tulaj felesége is részt vesz benne? Mi van egy ilyen esten? Köszi.
#5470   2023. 12. 05. kedd 10:00
sassuolo79 sassuolo79
Sziasztok! Csütörtöki gang bang bulin a S4Y ba volt már valaki? Tényleg a tulaj felesége is részt vesz benne? Mi van egy ilyen esten? Köszi.
#5469   2023. 12. 04. hétfő 15:03
X Törölt felhasználó (4727406)
sziasztok! Van esetleg Debrecen körzetében valami hely, ami valóban "létező" club?
Esetleg ahova a 40+ fölöttiek is látogatnak? circling
#5468   2023. 12. 03. vasárnap 20:11
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Mi anno így kezdtük, egymás előtti szex. Csak akkor huszonévesek voltunk (a másik pár is). Biztos most is vannak párok, akik erre vágynak, de ha azonos korosztályból kerestek, akkor keményebb dió lesz. Bár nem úgy futottunk neki, de pár alkalom után rájöttünk, hogy ennél többre vágyunk, így továbbléptünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2023. 12. 03. vasárnap 15:18
Mi azon gondolkodunk ,hogy megoldanánk privátban az egymás előtti szexet. Van valakinek erről tapasztalata ? Esetleg átélt már ilyesmit itt valaki ? Ezen a téren kezdők vagyunk de érdekes lehet megélni. Harmadik fél kizárt. Nem szeretnénk gabalyodni. Van esély ilyen párt találni vagy adjuk fel ?
#5467   2023. 12. 03. vasárnap 17:20
X Törölt felhasználó (4721667) VIP
Elengedtem. Nem ugyanúgy látjuk. Örülök ,hogy jó így nektek.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 03. vasárnap 16:45
Másnak az sem fér bele, hogy egymás előtt, sőt valakiek az sem, hogy ilyen oldalra regisztráljon. Szóval ebbe kár belemenni, de lehet ti is kicsit fordítva ültök a lovon. Nem az a lényeg a párcserének, hogy a másik pasi/csaj, az én feleségemre gerjedjen, hanem együtt éljünk meg olyan örömöket, amit kettesben nem lehet. Ettől semmivel nem szeretem kevésbé, sőt egy sokkal erősebb bizalom van, hiszen tudom, hogy ott van, kielégít másokat, ahogyan én is és engem is más, de mi együtt vagyunk egy pár és ha vége a közös hancúrnak ő az enyém és én az övé.
Több bizalom kell az egymás előtti szexhez? Miért is?
Olyan ez kicsit, mint amikor ismerkedés közben azt mondja a páros, hogy meg lehet dugni a feleségét, popsiba, punciba, rá lehet élvezni az arcára, de a csók az tabu, mert az túl intim smile
#5466   2023. 12. 03. vasárnap 17:02
sassuolo79 sassuolo79
Az S4Y péntek déli bulijaira érdemes menni? Kis infó valakitől? Köszi!
#5465   2023. 12. 03. vasárnap 16:45
BiPasit BiPasit
Másnak az sem fér bele, hogy egymás előtt, sőt valakiek az sem, hogy ilyen oldalra regisztráljon. Szóval ebbe kár belemenni, de lehet ti is kicsit fordítva ültök a lovon. Nem az a lényeg a párcserének, hogy a másik pasi/csaj, az én feleségemre gerjedjen, hanem együtt éljünk meg olyan örömöket, amit kettesben nem lehet. Ettől semmivel nem szeretem kevésbé, sőt egy sokkal erősebb bizalom van, hiszen tudom, hogy ott van, kielégít másokat, ahogyan én is és engem is más, de mi együtt vagyunk egy pár és ha vége a közös hancúrnak ő az enyém és én az övé.
Több bizalom kell az egymás előtti szexhez? Miért is?
Olyan ez kicsit, mint amikor ismerkedés közben azt mondja a páros, hogy meg lehet dugni a feleségét, popsiba, punciba, rá lehet élvezni az arcára, de a csók az tabu, mert az túl intim smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 16:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2023. 12. 03. vasárnap 16:31
Miért baj az ,ha annyira szeretjük egymást ,hogy nem adjuk másnak "élvezkedni" a párunkat ? Ha innen nézzük milyen dolog az ,hogy más párjára gerjed valaki. Nem tudja kielégíteni a férje ? Értek én mindent de szerintünk egy párkapcsolatba nem fér bele egy ilyen szitu. Ez nyílván a mi véleményünk. Viszont ide több bizalom kell mint egy párcserébe. Ott minek ha nem kell ?
#5464   2023. 12. 03. vasárnap 16:42
twostrokeguy twostrokeguy
Viszont annyira nem szeretitek egymást, hogy "odaadjátok" egymást másnak? Ez nem a szeretet mértékétől függ smile Annak idején láttam jónéhány olyan hirdetést, ahol pár csak egymás előtti szexre keresett partnert, biztos lehet ilyet találni, mások is keresnek ilyet. Én nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetben ne ébredjen vágy a másik pár ellenkező nemű tagjához érni, de ez én vagyok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 16:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2023. 12. 03. vasárnap 16:31
Miért baj az ,ha annyira szeretjük egymást ,hogy nem adjuk másnak "élvezkedni" a párunkat ? Ha innen nézzük milyen dolog az ,hogy más párjára gerjed valaki. Nem tudja kielégíteni a férje ? Értek én mindent de szerintünk egy párkapcsolatba nem fér bele egy ilyen szitu. Ez nyílván a mi véleményünk. Viszont ide több bizalom kell mint egy párcserébe. Ott minek ha nem kell ?
#5463   2023. 12. 03. vasárnap 16:39
Delightpar Delightpar VIP
Mint mindenben ez is teljesen vegyesen alakult. Minden klubban, buliban előfordul nagy mèretű pasi is. smile
(Ez egy válasz Danny18 üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 03. vasárnap 13:27
Olyan swinger clubot keresünk ahol gyakran vannak nagy méretű pasik. Erről mik a tapasztalatok?
#5462   2023. 12. 03. vasárnap 16:39
twostrokeguy twostrokeguy
Szerintem ilyen nincs. Nincs két egyforma este, hogy ilyen, hol olyan emberek vannak. Sehol nem ellenőrzik centivel a belépő férfiakat, hogy "18 centi - maradhat" smile
(Ez egy válasz Danny18 üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 03. vasárnap 13:27
Olyan swinger clubot keresünk ahol gyakran vannak nagy méretű pasik. Erről mik a tapasztalatok?
#5461   2023. 12. 03. vasárnap 16:31
X Törölt felhasználó (4721667) VIP
Miért baj az ,ha annyira szeretjük egymást ,hogy nem adjuk másnak "élvezkedni" a párunkat ? Ha innen nézzük milyen dolog az ,hogy más párjára gerjed valaki. Nem tudja kielégíteni a férje ? Értek én mindent de szerintünk egy párkapcsolatba nem fér bele egy ilyen szitu. Ez nyílván a mi véleményünk. Viszont ide több bizalom kell mint egy párcserébe. Ott minek ha nem kell ?
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 03. vasárnap 16:07
Én nem igazán értem, hogy abban mi a jó? De sok sikert és nyilván van olyan páros, aki ugyanezt keresi, de azért bent a pakliban, hogy valaki azzal a céllal, hogy majd úgyis ott a helyszínen bepróbálkozik és akkor több is lesz, majd azt mondja jó neki az egymás melletti szex is. Ebből pedig tuti sértődés lesz.
#5460   2023. 12. 03. vasárnap 16:07
BiPasit BiPasit
Én nem igazán értem, hogy abban mi a jó? De sok sikert és nyilván van olyan páros, aki ugyanezt keresi, de azért bent a pakliban, hogy valaki azzal a céllal, hogy majd úgyis ott a helyszínen bepróbálkozik és akkor több is lesz, majd azt mondja jó neki az egymás melletti szex is. Ebből pedig tuti sértődés lesz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4721667) VIP
2023. 12. 03. vasárnap 15:18
Mi azon gondolkodunk ,hogy megoldanánk privátban az egymás előtti szexet. Van valakinek erről tapasztalata ? Esetleg átélt már ilyesmit itt valaki ? Ezen a téren kezdők vagyunk de érdekes lehet megélni. Harmadik fél kizárt. Nem szeretnénk gabalyodni. Van esély ilyen párt találni vagy adjuk fel ?
#5459   2023. 12. 03. vasárnap 15:50
X Törölt felhasználó (4721667) VIP
Akkor neked a Big swingerben a helyed. Mondjuk gyanús ,hogy nincs ilyen..
(Ez egy válasz Danny18 üzenetére (2023. 12. 03. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 03. vasárnap 13:27
Olyan swinger clubot keresünk ahol gyakran vannak nagy méretű pasik. Erről mik a tapasztalatok?
#5458   2023. 12. 03. vasárnap 15:18
X Törölt felhasználó (4721667) VIP
Mi azon gondolkodunk ,hogy megoldanánk privátban az egymás előtti szexet. Van valakinek erről tapasztalata ? Esetleg átélt már ilyesmit itt valaki ? Ezen a téren kezdők vagyunk de érdekes lehet megélni. Harmadik fél kizárt. Nem szeretnénk gabalyodni. Van esély ilyen párt találni vagy adjuk fel ?
#5457   2023. 12. 03. vasárnap 13:27
Danny18 Danny18
Olyan swinger clubot keresünk ahol gyakran vannak nagy méretű pasik. Erről mik a tapasztalatok?
 
... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5716db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 01. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!