Ismerkedésről, partnerkeresésről +/- véleménnyel
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Úgy érzem, egyre inkább szükség van egy ilyen topikra is, mert egyre többször felszínre kerül, egyre hevesebb kommenteket szül, hogy sokan az utolsó pillanatban gondolják meg magukat, vagy egy szó nélkül tűnnek el (örökre) válasz nélkül hagyva a másikat.

Személyeskedés, fikázás nélkül, kulturált hangnemben folyó véleménycserét, gondolat megosztás kérnék!

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17 18 19
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#57   2011. 12. 22. csütörtök 19:46
maarimar maarimar
Így így és az ellentétek meg vonzzák egymást ezért van ez de így jó és érdekes
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 12. hétfő 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2011. 12. 12. hétfő 22:12
Az is probléma, hogy lehet képen nem szimpatikus az ember viszont élőben olyan kisugárzása lenne ami miatt megváltozna a véleménye a másiknak.... amúgy meg az utcán annyi párt lehet látni ahol a pasi pocakos, külsőleg nem toppon levő, a nője meg modell alkat.... rengetegen nem illenek össze külsőleg....
Normális hangvételű levélre illene válaszolni akkor is ha nem tetszik... pár kattintás lenne csak...nem hiszem hogy a 200 levélből 180 normális hangvételű.. a bunkóknak nem kell válaszolni ez egyértelmű....
#56   2011. 12. 21. szerda 20:58
dr.szumedli dr.szumedli
Ronda pasik merészelnek neked levelet írni? A mocskos aberrált állatjai mikre nem vetemednek!?! Sajnállak ezért nagyon! alien eplus2 wow1
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 12. hétfő 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 12. hétfő 06:26
Most nézzük női szemmel a dolgot.. kapok pl 200 levelet .. beleolvasok 1-2- be hello 185cm vagyok 21/5-ős a farkam.. ha érdekel írj.. vagy pl egy totál ronda 40 feletti pasik.. jó a képed.. többit is lehet.. vagy egy értelmes levelet olyan férfitól akit élőben kerülök mert pl csúnya alacsony szorongásos.. aztán akad jópasi ..jó levél aki futószalagon küldi a nőknek. és még sorolhatnám.. de pl egy férfi.. eleve annak ír aki neki szimpatikus.. én viszont nem attól kapok aki nekem szimpatikus.. kvázi.. ne kelljen már 200 férfinak írnom : sorry nem tetszel.. (sok esetben akkor is kapom a felháborodó levelet.. mit akarsz te ribi stb stb) Ne haragudj.. de én arra fordítom a drága szabadidőmet -->aki nekem tetszik -->aki felkeltette az érdeklődésem... s ha ettől bunkó vagyok mert nem reagálok.. ám legyen... A másik gond a férfiakkal.. olyan igényeik vannak amit ők maguk sem nyújtanak.. pl legyen modell alkat a nő.. szexis.. értelmes.. kedves... s mi az amit ő nyújt.. pocak . kopaszság.. csámpás lábak. semmi fenék.. talán még az intim régió is borzalmas... szóval mielőtt igényeket támasztanak a nők felé nem árt az óriási önvizsgálat sem.. s ha olyat keresnének amit nyújtanak (külsőt értem.. nem a nyalás technika stb.. mert mind ilyen dolgokkal kápráztatna)kevesebb lenne a pofára esés...
#55   2011. 12. 13. kedd 20:01
X Törölt felhasználó (805295)
Pozitív élmény is akad bőven.. chaten pl nagyon sok jó emberrel ismerkedek és ismerkedtem meg.. Jókat szoktunk beszélgetni ...vágyakat és tapasztalásokat... hétköznapi gondokat osztunk meg egymással... úgy.. hogy senki nem sérteget senki.. ami nagyon jó dolog!
#54   2011. 12. 13. kedd 08:53
X Törölt felhasználó (816950)
Milyen igazad van. Megnéztem az adatlapod és tényleg így kéne, ilyen nyíltan felvállalni magunkat. Egyébként Te nő vagy, vagy férfi.? Fiatal, vagy idős? Hol élsz? stb- És szintén napi százakat? Pedig nincs is társkereső lapod. Tulajdonképpen most panaszkodsz, vagy dicsekszel. Szerinted Vadóc?
#53   2011. 12. 12. hétfő 22:44
X Törölt felhasználó (295546)
Azt sem értem, hogy a sok modell alkat, hogy nem talál magának pasit a "való világban"
#52   2011. 12. 12. hétfő 22:17
X Törölt felhasználó (804402)
szívemből szóltál ..... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 12. hétfő 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2011. 12. 12. hétfő 22:12
Az is probléma, hogy lehet képen nem szimpatikus az ember viszont élőben olyan kisugárzása lenne ami miatt megváltozna a véleménye a másiknak.... amúgy meg az utcán annyi párt lehet látni ahol a pasi pocakos, külsőleg nem toppon levő, a nője meg modell alkat.... rengetegen nem illenek össze külsőleg....
Normális hangvételű levélre illene válaszolni akkor is ha nem tetszik... pár kattintás lenne csak...nem hiszem hogy a 200 levélből 180 normális hangvételű.. a bunkóknak nem kell válaszolni ez egyértelmű....
#51   2011. 12. 12. hétfő 22:12
X Törölt felhasználó (295546)
Az is probléma, hogy lehet képen nem szimpatikus az ember viszont élőben olyan kisugárzása lenne ami miatt megváltozna a véleménye a másiknak.... amúgy meg az utcán annyi párt lehet látni ahol a pasi pocakos, külsőleg nem toppon levő, a nője meg modell alkat.... rengetegen nem illenek össze külsőleg....
Normális hangvételű levélre illene válaszolni akkor is ha nem tetszik... pár kattintás lenne csak...nem hiszem hogy a 200 levélből 180 normális hangvételű.. a bunkóknak nem kell válaszolni ez egyértelmű....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 12. hétfő 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 12. hétfő 06:26
Most nézzük női szemmel a dolgot.. kapok pl 200 levelet .. beleolvasok 1-2- be hello 185cm vagyok 21/5-ős a farkam.. ha érdekel írj.. vagy pl egy totál ronda 40 feletti pasik.. jó a képed.. többit is lehet.. vagy egy értelmes levelet olyan férfitól akit élőben kerülök mert pl csúnya alacsony szorongásos.. aztán akad jópasi ..jó levél aki futószalagon küldi a nőknek. és még sorolhatnám.. de pl egy férfi.. eleve annak ír aki neki szimpatikus.. én viszont nem attól kapok aki nekem szimpatikus.. kvázi.. ne kelljen már 200 férfinak írnom : sorry nem tetszel.. (sok esetben akkor is kapom a felháborodó levelet.. mit akarsz te ribi stb stb) Ne haragudj.. de én arra fordítom a drága szabadidőmet -->aki nekem tetszik -->aki felkeltette az érdeklődésem... s ha ettől bunkó vagyok mert nem reagálok.. ám legyen... A másik gond a férfiakkal.. olyan igényeik vannak amit ők maguk sem nyújtanak.. pl legyen modell alkat a nő.. szexis.. értelmes.. kedves... s mi az amit ő nyújt.. pocak . kopaszság.. csámpás lábak. semmi fenék.. talán még az intim régió is borzalmas... szóval mielőtt igényeket támasztanak a nők felé nem árt az óriási önvizsgálat sem.. s ha olyat keresnének amit nyújtanak (külsőt értem.. nem a nyalás technika stb.. mert mind ilyen dolgokkal kápráztatna)kevesebb lenne a pofára esés...
#50   2011. 12. 12. hétfő 07:32
X Törölt felhasználó (804402)
az igaz ismerjük be , hogy a nők vagy párok rengeteg megkeresést kapnak napi szinten. mert hát ha csinálunk egy statisztikát a hirdetők arányairól, nem kérdés hogy a szolo férfiak vannak a legtöbben. és mivel túlkínálat van belőlünk , ezért a nagy számok törvénye alapján sokan is fognak jelentkezni egy női vagy pár hirdető hírdetésére. viszont én úgy gondolom, hogy ha már az ember hirdet és keres rá kell szánnia azt az időt a válaszolásra még ha " nem " is az a válasz a megkeresésre. legalább a normális hangvételű, nem 1-2 soros bemutatkozó levelekre. mert ha a másik veszi a fáradságot ,hogy hosszan bemutatkozik, leírja hogy hogyan néz ki és milyen típusú kapcsolatot keres, akkor legalább " egy bocsi , de nem " választ megérdemel.
a férfi és női igényekről meg szerintem annyit, hogy mind a két félnek vannak. kinek több, kinek kevesebb. és ha ezek találkoznak akkor sikerülhet a randi. ami szép az életben hogy mindenki más típusú embert keres, és lehet az kopasz, pocakos vagy model alkat. és vannak olyanok is akiknek nem a külsőség az első szempont. nekem például nem a kinézett számít elsődlegesen, hanem a szimpátia. de hogy a szimpátia ki tud-e alakulni azt csak akkor tudom meg ha megadom az esélyt rá azzal, hogy válaszolok és nyitott vagyok az ismerkedésre. utána derül ki úgyis csak , hogy a kémia mennyire működik két ember között, mert hát ha a kémia nincs meg mehet a levesbe az egész...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 12. hétfő 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 12. hétfő 06:26
Most nézzük női szemmel a dolgot.. kapok pl 200 levelet .. beleolvasok 1-2- be hello 185cm vagyok 21/5-ős a farkam.. ha érdekel írj.. vagy pl egy totál ronda 40 feletti pasik.. jó a képed.. többit is lehet.. vagy egy értelmes levelet olyan férfitól akit élőben kerülök mert pl csúnya alacsony szorongásos.. aztán akad jópasi ..jó levél aki futószalagon küldi a nőknek. és még sorolhatnám.. de pl egy férfi.. eleve annak ír aki neki szimpatikus.. én viszont nem attól kapok aki nekem szimpatikus.. kvázi.. ne kelljen már 200 férfinak írnom : sorry nem tetszel.. (sok esetben akkor is kapom a felháborodó levelet.. mit akarsz te ribi stb stb) Ne haragudj.. de én arra fordítom a drága szabadidőmet -->aki nekem tetszik -->aki felkeltette az érdeklődésem... s ha ettől bunkó vagyok mert nem reagálok.. ám legyen... A másik gond a férfiakkal.. olyan igényeik vannak amit ők maguk sem nyújtanak.. pl legyen modell alkat a nő.. szexis.. értelmes.. kedves... s mi az amit ő nyújt.. pocak . kopaszság.. csámpás lábak. semmi fenék.. talán még az intim régió is borzalmas... szóval mielőtt igényeket támasztanak a nők felé nem árt az óriási önvizsgálat sem.. s ha olyat keresnének amit nyújtanak (külsőt értem.. nem a nyalás technika stb.. mert mind ilyen dolgokkal kápráztatna)kevesebb lenne a pofára esés...
#49   2011. 12. 12. hétfő 06:26
X Törölt felhasználó (805295)
Most nézzük női szemmel a dolgot.. kapok pl 200 levelet .. beleolvasok 1-2- be hello 185cm vagyok 21/5-ős a farkam.. ha érdekel írj.. vagy pl egy totál ronda 40 feletti pasik.. jó a képed.. többit is lehet.. vagy egy értelmes levelet olyan férfitól akit élőben kerülök mert pl csúnya alacsony szorongásos.. aztán akad jópasi ..jó levél aki futószalagon küldi a nőknek. és még sorolhatnám.. de pl egy férfi.. eleve annak ír aki neki szimpatikus.. én viszont nem attól kapok aki nekem szimpatikus.. kvázi.. ne kelljen már 200 férfinak írnom : sorry nem tetszel.. (sok esetben akkor is kapom a felháborodó levelet.. mit akarsz te ribi stb stb) Ne haragudj.. de én arra fordítom a drága szabadidőmet -->aki nekem tetszik -->aki felkeltette az érdeklődésem... s ha ettől bunkó vagyok mert nem reagálok.. ám legyen... A másik gond a férfiakkal.. olyan igényeik vannak amit ők maguk sem nyújtanak.. pl legyen modell alkat a nő.. szexis.. értelmes.. kedves... s mi az amit ő nyújt.. pocak . kopaszság.. csámpás lábak. semmi fenék.. talán még az intim régió is borzalmas... szóval mielőtt igényeket támasztanak a nők felé nem árt az óriási önvizsgálat sem.. s ha olyat keresnének amit nyújtanak (külsőt értem.. nem a nyalás technika stb.. mert mind ilyen dolgokkal kápráztatna)kevesebb lenne a pofára esés...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 11. vasárnap 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426247)
2011. 12. 11. vasárnap 16:14
Az én véleményem ezzel kapcsolatban az-szándékosan nem tapasztalatot írtam mert nem feltétlenül ezért vagyok itt-hogy ahogy nudista kolléga írja amint eljut egy bizonyos pontig ez a fajta ismerkedés,el is hal..ez lehet a nyitó vagy a fogadó fél részéről is,én mégis azt mondom hogy az élet és a sponteanitás ugyis hoz ilyen élményt,ha hoz,amiben viszont már volt részem,igaz nem sok,konkrétan 2 azaz kettő alkalom.Ha ivarérettségem mondjuk 20 évét nézem akkor ez azért nem olyan sok ugyebár smile
Ha normális vagy az se jó,ha bunkó vagy az sem,az ,meg hogy nem vagy az esetünk...Hát na bumm,szerintem arra az egy alkalomra nem teljesen mindegy?Higiéniát,ápolt külsőt,némi intelligenciát feltételezve...
A meglátásom,hogy sokan beírják hogy jöjjön valaki aki megdugja az asszonyt,de amikor jelentkező is van,hátrább viszi az agarakat...
#48   2011. 12. 11. vasárnap 20:55
X Törölt felhasználó (295546)
Hasonló a tapasztalatom nekem is... teljesen mindegy milyen stílusú levelet ír az ember... hiába változtat..az eredményen nem javít.. ... a többség szerintem olyat keres amilyen nem létezik vagy önbizalomnövelés miatt van fent...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 11. vasárnap 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804402)
2011. 12. 11. vasárnap 15:41
Sziasztok,

Az én tapasztalatom sem valami pozitív a keresgélés terén. Több éves tapasztalat van már a hátam mögött a keresésben. A mérleg 4 év alatt egy sikeres randi és egy sikertelen. Szerintem ez elég rossz arány. Már sokszor kerestem magamban a hibát, változtattam a levelek stílusán és hangvételén de a végeredmény mindig ugyan az volt. Az esetek 90 % -ba soha nem kaptam választ az első levelemre. Pedig mindig gondosan megpróbálok figyelni arra , hogy a másik fél keresési feltételeinek megfeleljek. Az esetek 5 % - ba jön válasz hogy igen ismerkedne, de ennyi. Mikor már megkérdem hogy számára mi a legkényelmesebb ismerkedési forma ( skype,msn,e-mail, vagy egyből a személyes tali ), na akkor már nem jön válasz soha többé. És hát a maradék 5 % meg a konkrét vélemény amikor leirják hogy nem vagyok az esetei. Ezt az esetett "szeretem" ( szándékosan idézőjelbe ) a legjobban, mert itt legalább tudom hogy miért nem sikerült tovább lépni.
Az elején mindenknek személyre szólóan próbáltam levelet írni, aztán miután megirtam vagy 100 levelet és csak 5 % reakció jött rá, így meirtam egy sablon bemutatkozást, hogy időt és energiát spóroljak. De az sem hozott eredményt. Akkor volt amikor megpróbáltam, rövid de vicces levelet irni , hátha humorral jobb lesz az eredmény. De valahogy az sem ment át a másik félnek. Úgy hogy mára már alábhagyott a keresési kedvem. Nyitott vagyok mindenre, de már nem keresgélek görcsösen. ritkán irok 1-1 levelet, de semmi reményt nem fűzök hozzá. Elkönyveltem magamban , hogy biztos az a baj hogy csúnya vagyok. Pedig nem is smile
Egy átlagos srác tapasztalatai ...
Üdv Szabi...
#47   2011. 12. 11. vasárnap 20:48
X Törölt felhasználó (804402)
lehet hogy ebben is van igazság, sőt..., de akkor én vagyok nagyon pehes, hogy már négy éve nem sikerült senkit találni. illetve sikerült egy párt akikkel egy alkalommal találkoztunk, de ott ők kerestek meg engem az első lépésben és nem én írtam neki... úgy hogy az más szituáció volt...
na mindegy a lényeg hogy nyitott vagyok mindenre , aztán lesz valami úgyis.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 11. vasárnap 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (744977)
2011. 12. 11. vasárnap 20:10
Pedig talán nem ennyire szörnyű a helyzet! Mondjuk az biztos hogy olyan lányok akik amúgy is könnyebben találnak partnert kevésbé ilyen helyen keresgélnek: hacsak nem vmi extra igénye van-) A pároknál akik itt vannak meg nagyon sok mindentől függ hogy éppen sikeres -e a megkeresés.Sokszor csak néha elegünk van egy kis időre ,főleg a sok olvasni nem tudó után Sok múlik az épp pillanatnyi hangulattól is sztem amikor egy pasiról egy kép alapján el kell dönteni szimpi vagy sem és ez azért egy kis szerencse kérdése is nekik.(mi fiúkat keresünk) Nekünk szerencsénk van 2 éve van barátunk akivel rendszeresen rosszalkodunk smile úgyhogy kitartás!!!!
#46   2011. 12. 11. vasárnap 20:10
X Törölt felhasználó (744977)
Pedig talán nem ennyire szörnyű a helyzet! Mondjuk az biztos hogy olyan lányok akik amúgy is könnyebben találnak partnert kevésbé ilyen helyen keresgélnek: hacsak nem vmi extra igénye van-) A pároknál akik itt vannak meg nagyon sok mindentől függ hogy éppen sikeres -e a megkeresés.Sokszor csak néha elegünk van egy kis időre ,főleg a sok olvasni nem tudó után Sok múlik az épp pillanatnyi hangulattól is sztem amikor egy pasiról egy kép alapján el kell dönteni szimpi vagy sem és ez azért egy kis szerencse kérdése is nekik.(mi fiúkat keresünk) Nekünk szerencsénk van 2 éve van barátunk akivel rendszeresen rosszalkodunk smile úgyhogy kitartás!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 11. vasárnap 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804402)
2011. 12. 11. vasárnap 15:41
Sziasztok,

Az én tapasztalatom sem valami pozitív a keresgélés terén. Több éves tapasztalat van már a hátam mögött a keresésben. A mérleg 4 év alatt egy sikeres randi és egy sikertelen. Szerintem ez elég rossz arány. Már sokszor kerestem magamban a hibát, változtattam a levelek stílusán és hangvételén de a végeredmény mindig ugyan az volt. Az esetek 90 % -ba soha nem kaptam választ az első levelemre. Pedig mindig gondosan megpróbálok figyelni arra , hogy a másik fél keresési feltételeinek megfeleljek. Az esetek 5 % - ba jön válasz hogy igen ismerkedne, de ennyi. Mikor már megkérdem hogy számára mi a legkényelmesebb ismerkedési forma ( skype,msn,e-mail, vagy egyből a személyes tali ), na akkor már nem jön válasz soha többé. És hát a maradék 5 % meg a konkrét vélemény amikor leirják hogy nem vagyok az esetei. Ezt az esetett "szeretem" ( szándékosan idézőjelbe ) a legjobban, mert itt legalább tudom hogy miért nem sikerült tovább lépni.
Az elején mindenknek személyre szólóan próbáltam levelet írni, aztán miután megirtam vagy 100 levelet és csak 5 % reakció jött rá, így meirtam egy sablon bemutatkozást, hogy időt és energiát spóroljak. De az sem hozott eredményt. Akkor volt amikor megpróbáltam, rövid de vicces levelet irni , hátha humorral jobb lesz az eredmény. De valahogy az sem ment át a másik félnek. Úgy hogy mára már alábhagyott a keresési kedvem. Nyitott vagyok mindenre, de már nem keresgélek görcsösen. ritkán irok 1-1 levelet, de semmi reményt nem fűzök hozzá. Elkönyveltem magamban , hogy biztos az a baj hogy csúnya vagyok. Pedig nem is smile
Egy átlagos srác tapasztalatai ...
Üdv Szabi...
#45   2011. 12. 11. vasárnap 16:14
X Törölt felhasználó (426247)
Az én véleményem ezzel kapcsolatban az-szándékosan nem tapasztalatot írtam mert nem feltétlenül ezért vagyok itt-hogy ahogy nudista kolléga írja amint eljut egy bizonyos pontig ez a fajta ismerkedés,el is hal..ez lehet a nyitó vagy a fogadó fél részéről is,én mégis azt mondom hogy az élet és a sponteanitás ugyis hoz ilyen élményt,ha hoz,amiben viszont már volt részem,igaz nem sok,konkrétan 2 azaz kettő alkalom.Ha ivarérettségem mondjuk 20 évét nézem akkor ez azért nem olyan sok ugyebár smile
Ha normális vagy az se jó,ha bunkó vagy az sem,az ,meg hogy nem vagy az esetünk...Hát na bumm,szerintem arra az egy alkalomra nem teljesen mindegy?Higiéniát,ápolt külsőt,némi intelligenciát feltételezve...
A meglátásom,hogy sokan beírják hogy jöjjön valaki aki megdugja az asszonyt,de amikor jelentkező is van,hátrább viszi az agarakat...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 11. vasárnap 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804402)
2011. 12. 11. vasárnap 15:41
Sziasztok,

Az én tapasztalatom sem valami pozitív a keresgélés terén. Több éves tapasztalat van már a hátam mögött a keresésben. A mérleg 4 év alatt egy sikeres randi és egy sikertelen. Szerintem ez elég rossz arány. Már sokszor kerestem magamban a hibát, változtattam a levelek stílusán és hangvételén de a végeredmény mindig ugyan az volt. Az esetek 90 % -ba soha nem kaptam választ az első levelemre. Pedig mindig gondosan megpróbálok figyelni arra , hogy a másik fél keresési feltételeinek megfeleljek. Az esetek 5 % - ba jön válasz hogy igen ismerkedne, de ennyi. Mikor már megkérdem hogy számára mi a legkényelmesebb ismerkedési forma ( skype,msn,e-mail, vagy egyből a személyes tali ), na akkor már nem jön válasz soha többé. És hát a maradék 5 % meg a konkrét vélemény amikor leirják hogy nem vagyok az esetei. Ezt az esetett "szeretem" ( szándékosan idézőjelbe ) a legjobban, mert itt legalább tudom hogy miért nem sikerült tovább lépni.
Az elején mindenknek személyre szólóan próbáltam levelet írni, aztán miután megirtam vagy 100 levelet és csak 5 % reakció jött rá, így meirtam egy sablon bemutatkozást, hogy időt és energiát spóroljak. De az sem hozott eredményt. Akkor volt amikor megpróbáltam, rövid de vicces levelet irni , hátha humorral jobb lesz az eredmény. De valahogy az sem ment át a másik félnek. Úgy hogy mára már alábhagyott a keresési kedvem. Nyitott vagyok mindenre, de már nem keresgélek görcsösen. ritkán irok 1-1 levelet, de semmi reményt nem fűzök hozzá. Elkönyveltem magamban , hogy biztos az a baj hogy csúnya vagyok. Pedig nem is smile
Egy átlagos srác tapasztalatai ...
Üdv Szabi...
#44   2011. 12. 11. vasárnap 15:41
X Törölt felhasználó (804402)
Sziasztok,

Az én tapasztalatom sem valami pozitív a keresgélés terén. Több éves tapasztalat van már a hátam mögött a keresésben. A mérleg 4 év alatt egy sikeres randi és egy sikertelen. Szerintem ez elég rossz arány. Már sokszor kerestem magamban a hibát, változtattam a levelek stílusán és hangvételén de a végeredmény mindig ugyan az volt. Az esetek 90 % -ba soha nem kaptam választ az első levelemre. Pedig mindig gondosan megpróbálok figyelni arra , hogy a másik fél keresési feltételeinek megfeleljek. Az esetek 5 % - ba jön válasz hogy igen ismerkedne, de ennyi. Mikor már megkérdem hogy számára mi a legkényelmesebb ismerkedési forma ( skype,msn,e-mail, vagy egyből a személyes tali ), na akkor már nem jön válasz soha többé. És hát a maradék 5 % meg a konkrét vélemény amikor leirják hogy nem vagyok az esetei. Ezt az esetett "szeretem" ( szándékosan idézőjelbe ) a legjobban, mert itt legalább tudom hogy miért nem sikerült tovább lépni.
Az elején mindenknek személyre szólóan próbáltam levelet írni, aztán miután megirtam vagy 100 levelet és csak 5 % reakció jött rá, így meirtam egy sablon bemutatkozást, hogy időt és energiát spóroljak. De az sem hozott eredményt. Akkor volt amikor megpróbáltam, rövid de vicces levelet irni , hátha humorral jobb lesz az eredmény. De valahogy az sem ment át a másik félnek. Úgy hogy mára már alábhagyott a keresési kedvem. Nyitott vagyok mindenre, de már nem keresgélek görcsösen. ritkán irok 1-1 levelet, de semmi reményt nem fűzök hozzá. Elkönyveltem magamban , hogy biztos az a baj hogy csúnya vagyok. Pedig nem is smile
Egy átlagos srác tapasztalatai ...
Üdv Szabi...
#43   2011. 12. 11. vasárnap 14:57
X Törölt felhasználó (431581)
A tapasztalatom?
Több oldal,több éves használatából adódóan,nekem az a véleményem hogy normális,legalább átlagos testalkatú,független,28-38 éves nőt lehetetlen találni.
Tele van dagadt,és vagy öreg ribancokkal minden társkereső,akik szellemi képességeiktől fogva,nem igazán tudnak a saját súlycsoportjukról,és gyakorlatilag mindenki megdughatja őket aki képes kb 3 normális hangvételű levelet írni nekik.
A rengeteg kamusról,és buziról most nem tennék említést,akik zaklatásnak minősülő dolgokat művelnek.
Remélem egyszer én is baszhatok egy ilyent....szájba. nyes

Kivételek persze akadhatnak,én nem találtam ugyan,de mindig vannak.
És bocs a trágárságért.de helyénvalónak éreztem.
#42   2011. 12. 04. vasárnap 11:34
szexiparbp szexiparbp
Öööö izé, félrenyomtunk az előbb. Vazelinatornak szántuk a választ, sorry!

Amúgy mi is összeismerkedtünk több párral és sráccal innen az oldalról, akikkel kellemes volt az együttlét.
Az egyik pozitív élmény (név nélkül) ma 11.07-kor kommentelt. smile Javasoljuk bátran, korrekt srác!
Sok sikert mindenkinek!

Sziasztok!
szexiparbp
#41   2011. 12. 04. vasárnap 11:28
szexiparbp szexiparbp
Szia!

Ok, értjük. Köszi az infót!

Hello!
(Ez egy válasz Max32 üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 05:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 04. vasárnap 05:36
Akkor egy kis pozitív.
Egy másik társkeresőn ismertem meg két hölgyet, természetesen mindkettő szexpartnert keresett és valahogy sikerült az Ők szája íze szerint megírni a levelet, mire jött is a válasz.Gyors telefonszám csere, beszélgetés, aztán pár nap múlva személyes találkozó, komoly beszélgetés több órán keresztül, de nem terelődött a szó a szex fele, olyan általános ismerkedős beszélgetés.A második találkozót mikor megbeszéltük, mindenki érezte és tudta hogy egy kellemes akciódús élmény lesz a végkifejlet, mi természetesen meg is történt és mindenki kielégülten tért haza.Azóta is tart a "kapcsolat" ami nem konkrétan csak a szexre korlátozódik, hanem baráti viszonnyá alakult, de ha netán megkívánjuk egymást akkor nyíltan egymás tudtára hozzuk és élünk a lehetőséggel....
#40   2011. 12. 04. vasárnap 11:07
madmaximum madmaximum
Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van. Mind az egyedülálló nők és a párok tekintetében. Hosszú listát írhatnék. smile Az pedig, hogy egy megkeresésre nem érkezik válasz (természetesen korrekt levél küldését követően) az a címzetett minősíti.
#39   2011. 12. 04. vasárnap 09:46
Franciacsók Franciacsók
Hy.

hehe Mi megszoktuk kérdezni és (természetesen nem érkeznik válasz) wow1 az olvasással, értelmezéssel vn probléma?!
Mert mi azért mertük, confused feltételezni, ha talán vn kép, hogy a képen szereplő f@xnál, többől áll a levélíró.
hawaii

Háll, Istennek úgy néz ki, sikerül meg ismerkedni, 1 teljesen korrekt, párral. wave
Csak halkan írjuk, növeljük a topik pozitív tartalmát. sniffles
(Ez egy válasz szexiparbp üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 01:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 04. vasárnap 01:20
Sziasztok!

Tegnap írtunk ide egy levél idézettel. Most nem találjuk, ki lett cenzúrázva? Ha igen, segítsetek, mi volt a gond vele?
Egy srác elég bunkesz módon keresett meg minket (bár csak a hölgy tagunkat szólította meg) és gondoltuk bekopizzuk, hogy Ti is ismerjétek meg az illetőt.
Lehet, hogy ezért volt a törlés?
Köszi a választ, szexiparbp
#38   2011. 12. 04. vasárnap 09:00
dragunov88 dragunov88
Hát én is keresgélek már itt a társkeresőn egy ideje de sajnos eddíg semmi!! :( Legtöbbször még válasz sem.
 
... 15 16 17 18 19
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Lime Mr.Lime
Nyitás ideje: 2011. 10. 03. hétfő
Üzenetek: 377db
Utolsó üzenet: 2016. 10. 07. péntek
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!