Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19252   2023. 09. 14. csütörtök 17:00
X Törölt felhasználó (4672959)
Ha 3 hónapig hallgatnád utána napi szinten a ráolvasást akkor hidd el neked is elmenne a kedved az egésztől. Igazából már a normál szexet sem kívántam vele egy ideig e miatt a kiborulása miatt. A végén mondtam, hogy most már állítsa le magát mert rossz vége lesz.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 09. 14. csütörtök 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 14. csütörtök 13:25
Az elején nem szabad feladni!
Az elején nálunk is volt csodálkozás,hogy miért akarom,hogy más férfi kefélje!
Aztán addig duruzsóltam,amíg fokozatosan,de megtörtént az első!
Utánna már nem kellett kérlelni,sőt volt,hogy ő jött haza,hogy az egyik kollegáját fűzzük be!
#19251   2023. 09. 14. csütörtök 13:25
Borso51 Borso51
Az elején nem szabad feladni!
Az elején nálunk is volt csodálkozás,hogy miért akarom,hogy más férfi kefélje!
Aztán addig duruzsóltam,amíg fokozatosan,de megtörtént az első!
Utánna már nem kellett kérlelni,sőt volt,hogy ő jött haza,hogy az egyik kollegáját fűzzük be!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 14. csütörtök 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2023. 09. 14. csütörtök 09:41
Nálunk pont ugyan ez a helyzet. Amikor elösször felhoztam, azt hittem örűl majd hogy más faszikkal is kièlheti magát, hogy adok nemi egy kis szabadságot de eléggé meglepődtem amikor úgy visszautasított, hogy szinte már én voltam a szemét, hogy egyáltalán felhoztam ilyesmit. Aztán hosszú ideig halgattam, hogy nekem milyen perverz meg normálistol eltérő gondolataim vannak és kéne egy szexuálpszichologos aki majd helyre rak. Na ezek után egy nagy lófaszt, még csak meg sem említettem sogha többet a dolgot. Így kell egy ember lelkesedését töképetesen és totápisan.letörni. Most gondolom így sokkal jobb, hogy csalom idegenekkel, amit persze nem tud. Lehetett volna másképp is ha nem ennyire prűd!
#19250   2023. 09. 14. csütörtök 11:49
Csini1058 Csini1058
Izgalmas lehet egy ilyen tapasztalt hölgy, izgalmas számomra!
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2023. 09. 13. szerda 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 13. szerda 16:19
2011 egy óta 77 pasi. 13 pasi csak egyszer, a többi vissza járó vendég. De sok pár is volt benne így a férjemnek is jutott friss puncid.
#19249   2023. 09. 14. csütörtök 09:41
X Törölt felhasználó (4672959)
Nálunk pont ugyan ez a helyzet. Amikor elösször felhoztam, azt hittem örűl majd hogy más faszikkal is kièlheti magát, hogy adok nemi egy kis szabadságot de eléggé meglepődtem amikor úgy visszautasított, hogy szinte már én voltam a szemét, hogy egyáltalán felhoztam ilyesmit. Aztán hosszú ideig halgattam, hogy nekem milyen perverz meg normálistol eltérő gondolataim vannak és kéne egy szexuálpszichologos aki majd helyre rak. Na ezek után egy nagy lófaszt, még csak meg sem említettem sogha többet a dolgot. Így kell egy ember lelkesedését töképetesen és totápisan.letörni. Most gondolom így sokkal jobb, hogy csalom idegenekkel, amit persze nem tud. Lehetett volna másképp is ha nem ennyire prűd!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 08. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4702960)
2023. 09. 08. péntek 13:42
Sziasztok én egy fiatal (huszonéves) házaspár férfi tagja vagyok. Megvallom nektek, hogy évek óta semmi nem hoz jobban lángba mint hogy a kis feleségemet más férfival lássam, belemehetnénk hogy miért alakult ki ez a hétköznapitól igencsak eltérő vágyfantázia és vannak is ötleteim de a dolog megvalósítása szempontjából nem fontos. Lassan fél éve bevallottam a páromnak, hogy cuckold fantáziáim vannak és kapaszkodjon meg mert a legnagyobb vágyam az hogy egy nálam jóval idősebb dominánsabb, tehetősebb vastag farkú férfi elcsábítja és a végén ő maga könyörög neki hogy dugja meg. Hősünk természetesen vállalja e terhes feladatot és a drágámat olyan hévvel és alapossággal keféli meg a szemem láttára hogy akkorákat élvez mint addig még soha… Miután ezt megosztottam vele meglepetésemre nem akadt ki viszont elzárkózott a dologtól és kijelentette hogy nem szándékozik mással ágyba bújni én vagyok számára a tökély és kész. Kérdésem és kérésem az lenne hozzátok kik talán hasonló cipőben jártok, hogy mit tehetnék e helyzetben? Saját hipotézisem szerint amennyiben a feleségem túltenné magát az előzetes gátlásain (ismervén szexuális étvágyát és átlagfeletti ágyakrobatika képességeit) és valóban egy jóképességű úriember kezébe kerülne biztosan élvezné a dolgot. Másrészről nem akarnám rossz élménynek kitenni illetve olyanra rávenni amit nem akar.
#19248   2023. 09. 14. csütörtök 05:15
X Törölt felhasználó (343129)
Az elmúlt 6 évben kb,30 pasi volt.
#19247   2023. 09. 13. szerda 17:09
jani27 jani27
Nálunk amíg aktív volt keresésünk kb 6 hónap alatt 6 v 7 pasi volt. Ez már lassan 6 éve.
#19246   2023. 09. 13. szerda 16:19
agibeby28 agibeby28
2011 egy óta 77 pasi. 13 pasi csak egyszer, a többi vissza járó vendég. De sok pár is volt benne így a férjemnek is jutott friss puncid.
#19245   2023. 09. 13. szerda 15:25
Ezüst Mellkas Ezüst Mellkas
Nálunk 2 év alatt 7 pasi kúrta le párom, és három nővel láttam szexelni...
#19244   2023. 09. 13. szerda 15:21
hoff74 hoff74
Nálunk 6 pasi, 6 év alatt.
#19243   2023. 09. 13. szerda 15:18
BiPasit BiPasit
Itt is az jon le, hogy sok álmodozó van. Az elején tudod követni, de egy idő után lehetetlen.
7. éve vagyunk ebben a világban sok-sok élménnyel. Magamról se tudom, hogy hány puncival volt dolgom a párom jelenlétében, de azt még pláne nem, hogy hány farkát láttam benne.
#19242   2023. 09. 13. szerda 11:10
duplaélvezet66 duplaélvezet66
#19241   2023. 09. 13. szerda 10:09
kameraman1 kameraman1
#19240   2023. 09. 13. szerda 09:31
duplaélvezet66 duplaélvezet66
hát nálunk több
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2023. 09. 13. szerda 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 13. szerda 09:27
Én megszámoltam 5 srác volt.
#19239   2023. 09. 13. szerda 09:27
kameraman1 kameraman1
Én megszámoltam 5 srác volt.
(Ez egy válasz duplaélvezet66 üzenetére (2023. 09. 13. szerda 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 13. szerda 06:49
ki számolta volt egy pár
#19238   2023. 09. 13. szerda 06:49
duplaélvezet66 duplaélvezet66
ki számolta volt egy pár
#19237   2023. 09. 12. kedd 20:50
BiPasit BiPasit
smile Hát én azt nem számoltam smile ))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 11. hétfő 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4711855)
2023. 09. 11. hétfő 10:56
Hány pasi dugta a feleségedet/baratnődet az utobbi 10 évben???
#19236   2023. 09. 12. kedd 08:52
X Törölt felhasználó (4711855)
Nálunk hasonló volt a történet elmondtam neki 7 évvel ezelőtt,hogy hármasozni négyesezni szeretnék vele idegen férfiakkal rendesen meg szeretném dugni nem volt rá vevő és teljesen kiborult 1évig azt hallgattam,hogy nem szeretem őt mert más fériaknak odadobnám őt.
Az lett a vége,hogy lassan 5 éve nélküle élem ki a vágyaimat vidéki nőkkel.
Pedig szeretem még most is de nekem szükségem van extrákra.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 08. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4702960)
2023. 09. 08. péntek 13:42
Sziasztok én egy fiatal (huszonéves) házaspár férfi tagja vagyok. Megvallom nektek, hogy évek óta semmi nem hoz jobban lángba mint hogy a kis feleségemet más férfival lássam, belemehetnénk hogy miért alakult ki ez a hétköznapitól igencsak eltérő vágyfantázia és vannak is ötleteim de a dolog megvalósítása szempontjából nem fontos. Lassan fél éve bevallottam a páromnak, hogy cuckold fantáziáim vannak és kapaszkodjon meg mert a legnagyobb vágyam az hogy egy nálam jóval idősebb dominánsabb, tehetősebb vastag farkú férfi elcsábítja és a végén ő maga könyörög neki hogy dugja meg. Hősünk természetesen vállalja e terhes feladatot és a drágámat olyan hévvel és alapossággal keféli meg a szemem láttára hogy akkorákat élvez mint addig még soha… Miután ezt megosztottam vele meglepetésemre nem akadt ki viszont elzárkózott a dologtól és kijelentette hogy nem szándékozik mással ágyba bújni én vagyok számára a tökély és kész. Kérdésem és kérésem az lenne hozzátok kik talán hasonló cipőben jártok, hogy mit tehetnék e helyzetben? Saját hipotézisem szerint amennyiben a feleségem túltenné magát az előzetes gátlásain (ismervén szexuális étvágyát és átlagfeletti ágyakrobatika képességeit) és valóban egy jóképességű úriember kezébe kerülne biztosan élvezné a dolgot. Másrészről nem akarnám rossz élménynek kitenni illetve olyanra rávenni amit nem akar.
#19235   2023. 09. 12. kedd 08:18
Fox Mulderék Fox Mulderék
Keressétek a hidakat egymáshoz. Biztos neki is vannak olyan be nem vallott fantáziái, amitől a hajad égnek áll. Sokszor már elég beszélgetni erről. Erőltetni nem szabad, csak rámegy a kapcsolat.. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 08. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4702960)
2023. 09. 08. péntek 13:42
Sziasztok én egy fiatal (huszonéves) házaspár férfi tagja vagyok. Megvallom nektek, hogy évek óta semmi nem hoz jobban lángba mint hogy a kis feleségemet más férfival lássam, belemehetnénk hogy miért alakult ki ez a hétköznapitól igencsak eltérő vágyfantázia és vannak is ötleteim de a dolog megvalósítása szempontjából nem fontos. Lassan fél éve bevallottam a páromnak, hogy cuckold fantáziáim vannak és kapaszkodjon meg mert a legnagyobb vágyam az hogy egy nálam jóval idősebb dominánsabb, tehetősebb vastag farkú férfi elcsábítja és a végén ő maga könyörög neki hogy dugja meg. Hősünk természetesen vállalja e terhes feladatot és a drágámat olyan hévvel és alapossággal keféli meg a szemem láttára hogy akkorákat élvez mint addig még soha… Miután ezt megosztottam vele meglepetésemre nem akadt ki viszont elzárkózott a dologtól és kijelentette hogy nem szándékozik mással ágyba bújni én vagyok számára a tökély és kész. Kérdésem és kérésem az lenne hozzátok kik talán hasonló cipőben jártok, hogy mit tehetnék e helyzetben? Saját hipotézisem szerint amennyiben a feleségem túltenné magát az előzetes gátlásain (ismervén szexuális étvágyát és átlagfeletti ágyakrobatika képességeit) és valóban egy jóképességű úriember kezébe kerülne biztosan élvezné a dolgot. Másrészről nem akarnám rossz élménynek kitenni illetve olyanra rávenni amit nem akar.
#19234   2023. 09. 11. hétfő 22:45
Dzsentri Dzsentri
Jól gondold át mit kívánsz, mert a testetlen vágyak és valóság között azért van némi különbség. A távoli múltban sok évvel ezelőtt egy ismerős házaspár férfi tagja ezzel nyaggatta a feleségét. A nő megértette a férfi vágyát, nem háborodott fel de neki nem volt hozzá kedve. Ha nem is ennek okán de apránként elhidegültek. Ebben a szakaszban a nő lefeküdt egy magát jól tartó hatvanas pasival, de hogy kerek legyen a sztori amolyan bosszúból annak tudtával fel is vették még VHS-re. Aztán ezt a nő átadta a férjnek, aki akkor döbbent rá hogy mire is vette rá a feleségét. El is váltak és évek kellettek, hogy visszataláljanak egymáshoz. Azóta újra együtt élnek és szerintem nem ötletelnek, persze ha a férjnek lehet hinni. Szóval csak óvatosan és csak olyat kérj, ami ha megadatik nem roppansz meg a súlyától.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 08. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4702960)
2023. 09. 08. péntek 13:42
Sziasztok én egy fiatal (huszonéves) házaspár férfi tagja vagyok. Megvallom nektek, hogy évek óta semmi nem hoz jobban lángba mint hogy a kis feleségemet más férfival lássam, belemehetnénk hogy miért alakult ki ez a hétköznapitól igencsak eltérő vágyfantázia és vannak is ötleteim de a dolog megvalósítása szempontjából nem fontos. Lassan fél éve bevallottam a páromnak, hogy cuckold fantáziáim vannak és kapaszkodjon meg mert a legnagyobb vágyam az hogy egy nálam jóval idősebb dominánsabb, tehetősebb vastag farkú férfi elcsábítja és a végén ő maga könyörög neki hogy dugja meg. Hősünk természetesen vállalja e terhes feladatot és a drágámat olyan hévvel és alapossággal keféli meg a szemem láttára hogy akkorákat élvez mint addig még soha… Miután ezt megosztottam vele meglepetésemre nem akadt ki viszont elzárkózott a dologtól és kijelentette hogy nem szándékozik mással ágyba bújni én vagyok számára a tökély és kész. Kérdésem és kérésem az lenne hozzátok kik talán hasonló cipőben jártok, hogy mit tehetnék e helyzetben? Saját hipotézisem szerint amennyiben a feleségem túltenné magát az előzetes gátlásain (ismervén szexuális étvágyát és átlagfeletti ágyakrobatika képességeit) és valóban egy jóképességű úriember kezébe kerülne biztosan élvezné a dolgot. Másrészről nem akarnám rossz élménynek kitenni illetve olyanra rávenni amit nem akar.
#19233   2023. 09. 11. hétfő 21:54
Kotelnekall Kotelnekall
5ről tudok
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 09. 11. hétfő 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4711855)
2023. 09. 11. hétfő 10:56
Hány pasi dugta a feleségedet/baratnődet az utobbi 10 évben???
 
... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!