Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19210   2023. 08. 27. vasárnap 18:08
Profi30 Profi30
Nagyon dögös gratulálok
(Ez egy válasz Páros2022 üzenetére (2023. 08. 25. péntek 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 25. péntek 12:41
Sziasztok.Azèn páromat is megdugták páran már előttem ès nagyon izgatott.2pasit ő is simán kivègez.Biztosan kipróbáljuk majd 4esbe is 3pasival smile
#19209   2023. 08. 27. vasárnap 17:45
cicababa1234 cicababa1234
Sziasztok, minket is izgat nagyon, a férjemet is és engem is!
#19208   2023. 08. 25. péntek 13:55
X Törölt felhasználó (4706013)
Legalább nem volt szűz smile ))nem ijedős,úgy néz ki.
#19207   2023. 08. 25. péntek 12:41
Páros2022 Páros2022
Sziasztok.Azèn páromat is megdugták páran már előttem ès nagyon izgatott.2pasit ő is simán kivègez.Biztosan kipróbáljuk majd 4esbe is 3pasival smile
#19206   2023. 08. 25. péntek 12:22
kandurmarci kandurmarci
Hogy mik ki nem derülnek! Nagyon jók vagytok mindannyian, nekem, nekünk meg a csak képek meg videók maradnak, ha ugyan maradnak innen-onnan, azokat is mind nagyon izgi nézni, de az írásos beszámoló is jó volt nagyon, mint ebben a történetben is.
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2023. 08. 25. péntek 00:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 25. péntek 00:08
Talán már-már meseszerű így olvasva, mégis egy minden betűjében megtörtént. nagyon kellemes emlékű sztori ez! Egyike voltam a plusz beszálló pasiknak, így két éjszaka is részese lehettem ennek az élménynek! Természetesen hatalmas köszönet a pár mindkét tagjának is, de legfőképpen a csodás hölgynek! worship wink
#19205   2023. 08. 25. péntek 12:21
Pancho87 Pancho87
Sziasztok! Engem is izgatna főleg ha közben és utána nyalnám, de legjobban ha miközben csókolozunk leszopna egy hatalmas , vastag faszt és a spermájával a szájában csókolóznánk. Viszont bennem van a félelem, hogy elhappolják tőlem. Hogyan tudnám ezt leküzdeni, másrészt őt rávezetni?
#19204   2023. 08. 25. péntek 00:08
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Talán már-már meseszerű így olvasva, mégis egy minden betűjében megtörtént. nagyon kellemes emlékű sztori ez! Egyike voltam a plusz beszálló pasiknak, így két éjszaka is részese lehettem ennek az élménynek! Természetesen hatalmas köszönet a pár mindkét tagjának is, de legfőképpen a csodás hölgynek! worship wink
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 15:34
Gyönyörű, izgi történet, valóban jól ment a sorod az idei virágkarnevának (is) köszönhetően. Izgi volt olvasni is, köszi h mindezt meg is írtad.
#19203   2023. 08. 24. csütörtök 15:34
kandurmarci kandurmarci
Gyönyörű, izgi történet, valóban jól ment a sorod az idei virágkarnevának (is) köszönhetően. Izgi volt olvasni is, köszi h mindezt meg is írtad.
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2023. 08. 22. kedd 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 22. kedd 09:15
és akkor a várt folytatás
olyan de olyan hévvel estünk egymásnak szigorúan hetero keretek között, ahogy egy most nyitó Hölgytől az nem volt várható! isteni mélytorkozási technika, szuper nedves punci és többórás dupla akciózás után se tudtuk kifárasztani.
hajnali 2-5 közt többszöri élvezés...hát van mire emlékezni. majd jött egy kis pihenés, majd délelőtti emlékbeszélgetés. A férj kérdezgette kedvesét, hogy milyen volt...a válasz ennyi: nagyon jók voltatok, de több pasival is elbírtam volna...Na nekem se kellett több!!Mivel több párral és pasival van cserélve telefonos kontaktom, mert swingerklubban vagy debreceni házzibulikon már buliztunk közösen, így felajánlottam, ha komolyan szeretné a pár, tudok párt vagy solo pasit is szerezni legközelebbi estére. megegyeztünk...PÁR nem kell, mert másik nő ne legyen, nem kell "konkurencia" a Hölgynek, legyen még 2 pasi. Csütörtökre le is lett szervezve. kedd-szerda-csütörtök 50 órányi felfokozott izgatottság és folyamatos "témázás" valamint vágyakozás után elérkezett a nagy este. 22:00 volt kitűzve, este 8kor már kellett a megnyugtató 2-3 jager a Hölgynek, mert várta, de félt is tőle. az ő szavaival: "nagy volt a pofám, hogy elbírok én 4-el is" Biztattuk, hogy ne aggódjon, de azért természetes, hogy izgult nagyon. Ez 2-3 perc alatt elmult, megérkezett a 2 vendég pasink...gyors 10-12 perces beszélgetés, welcome-koccintás után lekerült a sexy fekete selyemruci, és 8 kéz kezdte simogatni, izgatni gyönyörű testét... ő sem volt rest, egymás után kapta be a cseppet sem nyugalmi állapotú farkakat, és az ágyon folytatva pörögtek az események. Volt hogy a férj csak csillogó szemekkel nézni kívánta, ahogy gyermeke anyja igazi RIBI-vé alakult át.Volt szendvics, dp, kényszertorkoztatás, light bdsm. Nem igazán van olyan sexy rész, ami ne lett volna megélve e csodás éjjelen is...
aug 11-től 21ig volt nálam a pár, minden sexen kívüli program is szuper volt, de este mindig lekerült a boxerem. Feledhetetlen augusztus közepe lett ez számomra, és panellakás lévén a szomszédaim is megemlegetik nyes DD
#19202   2023. 08. 24. csütörtök 07:53
jirzi jirzi
Irigylésre méltó amit a hölgy és a pasi kapott mind testileg mind lelkileg
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2023. 08. 22. kedd 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 22. kedd 09:15
és akkor a várt folytatás
olyan de olyan hévvel estünk egymásnak szigorúan hetero keretek között, ahogy egy most nyitó Hölgytől az nem volt várható! isteni mélytorkozási technika, szuper nedves punci és többórás dupla akciózás után se tudtuk kifárasztani.
hajnali 2-5 közt többszöri élvezés...hát van mire emlékezni. majd jött egy kis pihenés, majd délelőtti emlékbeszélgetés. A férj kérdezgette kedvesét, hogy milyen volt...a válasz ennyi: nagyon jók voltatok, de több pasival is elbírtam volna...Na nekem se kellett több!!Mivel több párral és pasival van cserélve telefonos kontaktom, mert swingerklubban vagy debreceni házzibulikon már buliztunk közösen, így felajánlottam, ha komolyan szeretné a pár, tudok párt vagy solo pasit is szerezni legközelebbi estére. megegyeztünk...PÁR nem kell, mert másik nő ne legyen, nem kell "konkurencia" a Hölgynek, legyen még 2 pasi. Csütörtökre le is lett szervezve. kedd-szerda-csütörtök 50 órányi felfokozott izgatottság és folyamatos "témázás" valamint vágyakozás után elérkezett a nagy este. 22:00 volt kitűzve, este 8kor már kellett a megnyugtató 2-3 jager a Hölgynek, mert várta, de félt is tőle. az ő szavaival: "nagy volt a pofám, hogy elbírok én 4-el is" Biztattuk, hogy ne aggódjon, de azért természetes, hogy izgult nagyon. Ez 2-3 perc alatt elmult, megérkezett a 2 vendég pasink...gyors 10-12 perces beszélgetés, welcome-koccintás után lekerült a sexy fekete selyemruci, és 8 kéz kezdte simogatni, izgatni gyönyörű testét... ő sem volt rest, egymás után kapta be a cseppet sem nyugalmi állapotú farkakat, és az ágyon folytatva pörögtek az események. Volt hogy a férj csak csillogó szemekkel nézni kívánta, ahogy gyermeke anyja igazi RIBI-vé alakult át.Volt szendvics, dp, kényszertorkoztatás, light bdsm. Nem igazán van olyan sexy rész, ami ne lett volna megélve e csodás éjjelen is...
aug 11-től 21ig volt nálam a pár, minden sexen kívüli program is szuper volt, de este mindig lekerült a boxerem. Feledhetetlen augusztus közepe lett ez számomra, és panellakás lévén a szomszédaim is megemlegetik nyes DD
#19201   2023. 08. 22. kedd 09:15
Csakegypasi40 Csakegypasi40
és akkor a várt folytatás
olyan de olyan hévvel estünk egymásnak szigorúan hetero keretek között, ahogy egy most nyitó Hölgytől az nem volt várható! isteni mélytorkozási technika, szuper nedves punci és többórás dupla akciózás után se tudtuk kifárasztani.
hajnali 2-5 közt többszöri élvezés...hát van mire emlékezni. majd jött egy kis pihenés, majd délelőtti emlékbeszélgetés. A férj kérdezgette kedvesét, hogy milyen volt...a válasz ennyi: nagyon jók voltatok, de több pasival is elbírtam volna...Na nekem se kellett több!!Mivel több párral és pasival van cserélve telefonos kontaktom, mert swingerklubban vagy debreceni házzibulikon már buliztunk közösen, így felajánlottam, ha komolyan szeretné a pár, tudok párt vagy solo pasit is szerezni legközelebbi estére. megegyeztünk...PÁR nem kell, mert másik nő ne legyen, nem kell "konkurencia" a Hölgynek, legyen még 2 pasi. Csütörtökre le is lett szervezve. kedd-szerda-csütörtök 50 órányi felfokozott izgatottság és folyamatos "témázás" valamint vágyakozás után elérkezett a nagy este. 22:00 volt kitűzve, este 8kor már kellett a megnyugtató 2-3 jager a Hölgynek, mert várta, de félt is tőle. az ő szavaival: "nagy volt a pofám, hogy elbírok én 4-el is" Biztattuk, hogy ne aggódjon, de azért természetes, hogy izgult nagyon. Ez 2-3 perc alatt elmult, megérkezett a 2 vendég pasink...gyors 10-12 perces beszélgetés, welcome-koccintás után lekerült a sexy fekete selyemruci, és 8 kéz kezdte simogatni, izgatni gyönyörű testét... ő sem volt rest, egymás után kapta be a cseppet sem nyugalmi állapotú farkakat, és az ágyon folytatva pörögtek az események. Volt hogy a férj csak csillogó szemekkel nézni kívánta, ahogy gyermeke anyja igazi RIBI-vé alakult át.Volt szendvics, dp, kényszertorkoztatás, light bdsm. Nem igazán van olyan sexy rész, ami ne lett volna megélve e csodás éjjelen is...
aug 11-től 21ig volt nálam a pár, minden sexen kívüli program is szuper volt, de este mindig lekerült a boxerem. Feledhetetlen augusztus közepe lett ez számomra, és panellakás lévén a szomszédaim is megemlegetik nyes DD
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 19:56
Nem teljesen ideillő a saját történetem, mert nem én adtam kölcsön a páromat, hanem én (és barátaim) kaptuk kölcsön egy győri pár gyönyörűséges Hölgytagját! A férjjel kb 20 éves barátság köt minket össze, kétszer jártunk anno együtt swingerklubban is, de mivel régebben 300 km-re lakott tőlem, mostani új párjával pedig 450 km választ el minket, így semmi esélyünk a tartós kapcsolattartáshoz, a barátságunk mély tartalmas kezeléséhez. De felhívott, hogy idén szeretnének ellátogatni a debreceni virágkarneválra, fogadnám e őket pár napra?TERMÉSZETESEN igent mondtam, és meg is érkeztek egy hosszú hétre, 12-én hozzám. Aznap Nekem délután 4től hajnal 2-ig dolgoznom kellett, így 2óra körül kaptak 2 szobás házamhoz lakáskulcsot, övék a kisszoba. Hajnalban hazaérve láttam, hogy az én szobám ágya "szétbaszva", ruháik az én szobámban levetve. Majd reggel 8kor felébredve 3asban kávéztunk és mindkettejük arcán széles mosoly...Természetesen nem nyomulva, baráti zrikálások közepette húztam az agyukat, persze ők mindent ferdítve tagadtak, kaján mosollyal. A férj tudva az én sexuális nyitottságomról és hogy masszázs extrákkal szoktam "ismerkedni", őt pedig izgatta a cuckold szerep, így vasárnap este üdvözlő italozás közepette egyre forróbb lett a levegő. De a Hölgy abszolút kezdő lévén (még sose volt többesben, de beszélgetéseik már történtek a témában), nem lett egyértelmű jelzés irányomba.Így hajnali 1 órakor vettem a ruhám, cipőm, és elindultam a környékbeli parkba, azzal a felkiáltással, dugjatok egy jót, van 50 percetek, addig sétálgatok picit. Ne menj sehova..De én nem engedtem az elhatározásomból, lementem. Nagy meglepetés nem ért, 8 perc múlva csörgött a telefonom, gyere vissza, csináljuk 3asban--- smile folyt köv...
#19200   2023. 08. 21. hétfő 17:42
X Törölt felhasználó (4702125)
#19199   2023. 08. 21. hétfő 17:36
RicoRex RicoRex
És ki dugja?
#19198   2023. 08. 21. hétfő 16:28
X Törölt felhasználó (4702125)
Engem is izgat, hogy megdugják a feleségemet! Főleg az, hogy ki dugja?✌
#19197   2023. 08. 20. vasárnap 19:56
Csakegypasi40 Csakegypasi40
Nem teljesen ideillő a saját történetem, mert nem én adtam kölcsön a páromat, hanem én (és barátaim) kaptuk kölcsön egy győri pár gyönyörűséges Hölgytagját! A férjjel kb 20 éves barátság köt minket össze, kétszer jártunk anno együtt swingerklubban is, de mivel régebben 300 km-re lakott tőlem, mostani új párjával pedig 450 km választ el minket, így semmi esélyünk a tartós kapcsolattartáshoz, a barátságunk mély tartalmas kezeléséhez. De felhívott, hogy idén szeretnének ellátogatni a debreceni virágkarneválra, fogadnám e őket pár napra?TERMÉSZETESEN igent mondtam, és meg is érkeztek egy hosszú hétre, 12-én hozzám. Aznap Nekem délután 4től hajnal 2-ig dolgoznom kellett, így 2óra körül kaptak 2 szobás házamhoz lakáskulcsot, övék a kisszoba. Hajnalban hazaérve láttam, hogy az én szobám ágya "szétbaszva", ruháik az én szobámban levetve. Majd reggel 8kor felébredve 3asban kávéztunk és mindkettejük arcán széles mosoly...Természetesen nem nyomulva, baráti zrikálások közepette húztam az agyukat, persze ők mindent ferdítve tagadtak, kaján mosollyal. A férj tudva az én sexuális nyitottságomról és hogy masszázs extrákkal szoktam "ismerkedni", őt pedig izgatta a cuckold szerep, így vasárnap este üdvözlő italozás közepette egyre forróbb lett a levegő. De a Hölgy abszolút kezdő lévén (még sose volt többesben, de beszélgetéseik már történtek a témában), nem lett egyértelmű jelzés irányomba.Így hajnali 1 órakor vettem a ruhám, cipőm, és elindultam a környékbeli parkba, azzal a felkiáltással, dugjatok egy jót, van 50 percetek, addig sétálgatok picit. Ne menj sehova..De én nem engedtem az elhatározásomból, lementem. Nagy meglepetés nem ért, 8 perc múlva csörgött a telefonom, gyere vissza, csináljuk 3asban--- smile folyt köv...
#19196   2023. 08. 20. vasárnap 17:41
BiPasit BiPasit
Akkor marad a swinger klub. Itt szóló csajt? Ritkább, mint a fehér holló.
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 17:26
Nem, engem taszít másik férfi, ő meg nem vágyik másra csak rám. Mindent megkap tőlem. Előttem már kipróbált mindent. Tudja mi jó neki.
#19195   2023. 08. 20. vasárnap 17:26
GirlforFoursome GirlforFoursome
Nem, engem taszít másik férfi, ő meg nem vágyik másra csak rám. Mindent megkap tőlem. Előttem már kipróbált mindent. Tudja mi jó neki.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 16:43
Keress párt és akkor téged is izgat, ha egy másik pasi dugja a te feleséged smile
#19194   2023. 08. 20. vasárnap 16:43
BiPasit BiPasit
Keress párt és akkor téged is izgat, ha egy másik pasi dugja a te feleséged smile
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 09:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 09:29
Lehet olyan hogy barátnőmet izgatja ha más nőt megdugok? Azt érzem, sőt beszéltük, megnézne más nővel mit csinálok. Kar hogy olyan nehéz itt is meg mindenhol megfelelő nőt találni
#19193   2023. 08. 20. vasárnap 16:19
határozott40 határozott40
Az a baj, hogy hiábha írnak nektek sokan akár képpel is, alig válaszoltok valakinek. Pontosabban ha válaszoltok is valakinek, akkor az pont csaló. De aki annyira, de annyira szokott válogatni, az mindig beleválaszt. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 08. 18. péntek 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4716229) VIP
2023. 08. 18. péntek 14:36
Jézusoooooommmmm. Hogy itt mennyi kamu ember van!! Hiába írjuk be hogy aznap buli keresünk konrétan szexre pasit, párt , de ha találunk is valakit, benyögi MINDEGYIK hogy épp ma nem jó! Akkor mi a f... ír ránk? Hát miért? Mert kamuuuuuuuuuuu. Na csá.
#19192   2023. 08. 20. vasárnap 11:25
scary8106 scary8106
3-4 valóban sok. Főleg ha az a 3-4 jó is és van köztük némi szinkron. Én néggyel voltam pár alkalommal,de egy idő után nagyon sok volt , ahogy igazán belejöttek.
(Ez egy válasz Hans Regenkurt üzenetére (2023. 08. 20. vasárnap 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 20. vasárnap 09:55
Én el is mondtam a nejemnek, hogy megnézném, hogy 3 - 4 fütykössel mit művelne. Ő azt mondja, hogy az már sok, de viszont ismerem annyira, hogy állná a sarat.
Most épp a szeretőjét akarta befűzi egy hármasra, de az illető nem hajlik rá.
Pedig a nejemnél vannak olyan dolgok, amiket ki akar próbálni, meg akarja élni.
#19191   2023. 08. 20. vasárnap 09:55
Hans Regenkurt Hans Regenkurt
Én el is mondtam a nejemnek, hogy megnézném, hogy 3 - 4 fütykössel mit művelne. Ő azt mondja, hogy az már sok, de viszont ismerem annyira, hogy állná a sarat.
Most épp a szeretőjét akarta befűzi egy hármasra, de az illető nem hajlik rá.
Pedig a nejemnél vannak olyan dolgok, amiket ki akar próbálni, meg akarja élni.
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19470db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 01. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!