Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19180   2023. 08. 17. csütörtök 16:15
Krumplisteszta Krumplisteszta
Az ilyet nem lehetne inkabb a “vagyak” vagy “elkepzelt sztorik” topicban?
(Ez egy válasz bodrigo üzenetére (2023. 08. 17. csütörtök 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 17. csütörtök 15:35
közé fogtam a szemérem ajkaid miközben éreztem hogy keményen jár benned a farka. Tested kezdett megmerevedni, kitoltad a feneked és ráfeszültél a farkára. Érezte a bajt próbált menekülni hisz soha nem volt ily gyönyörbe része, de elkésett. Lassú rángás futott végig a testén, már nem tudta visszatartanii a kéjt. Gyorsan kihúzta és füledbe súgta:hadd menjek a szádba!? Megráztad hosszú fürtős vörös hajad és feltártad neki kebleid:ide élvezz!
A látvány eszméletlen volt, ahogy álltál combjaid minden izma látszott, feneked kere ívén elcsúszott a tv fénye, fejed hátra vetetted, hajad zuhataga leomlott vállaid alá. Minden férfi száz halált halt volna! Ő is! Lassan ráhúzott kezével egyet egyet a farkára és a spermája spriccelt a mellkasodra, lassan lefolyva a melleden megállva a hegyesen meredező melbimbód végén mint egy gyönygyszem ahonnan lassan szinte lassitva hullot a földre........Letörölted melleidről a spermát és felém fordultál. Határozott mozdulattal átemelted a lábad felettem és bele ültél a farkamba. Egy pár pillanattal elötte meg más farka lüktetett a forró puncidba de te egy mozdulattal jelezted hogy még akarod, még akarod hogy hevessen járjon egy farok benned, neked kevés volt! Még szeretnél élvezni, szeretnél magasban szállni, szeretnéd ha a puncidból folyna, spriccelne a gyönyör illatos leve mely olyan édes mint az orchidea nektárja. Ujjaimmal segítettem hogy eljuss abba a köztes állapotba mikor még egy picit a földi gyönyöröknek adózól de a tested már a kéj mennyországába jár! Folyt spriccelt vastagon, végig folyva a hasamon combomon, de én csak az arcod néztem, csodás voltál, mintha Aphrodité istennővel szeretkeztem volna, a nyelved végig simitotta hófehér fogaidat, szemed bársonyosan tekintett a távolba, ringó spermás melleidet pedig....
#19179   2023. 08. 17. csütörtök 15:35
bodrigo bodrigo
közé fogtam a szemérem ajkaid miközben éreztem hogy keményen jár benned a farka. Tested kezdett megmerevedni, kitoltad a feneked és ráfeszültél a farkára. Érezte a bajt próbált menekülni hisz soha nem volt ily gyönyörbe része, de elkésett. Lassú rángás futott végig a testén, már nem tudta visszatartanii a kéjt. Gyorsan kihúzta és füledbe súgta:hadd menjek a szádba!? Megráztad hosszú fürtős vörös hajad és feltártad neki kebleid:ide élvezz!
A látvány eszméletlen volt, ahogy álltál combjaid minden izma látszott, feneked kere ívén elcsúszott a tv fénye, fejed hátra vetetted, hajad zuhataga leomlott vállaid alá. Minden férfi száz halált halt volna! Ő is! Lassan ráhúzott kezével egyet egyet a farkára és a spermája spriccelt a mellkasodra, lassan lefolyva a melleden megállva a hegyesen meredező melbimbód végén mint egy gyönygyszem ahonnan lassan szinte lassitva hullot a földre........Letörölted melleidről a spermát és felém fordultál. Határozott mozdulattal átemelted a lábad felettem és bele ültél a farkamba. Egy pár pillanattal elötte meg más farka lüktetett a forró puncidba de te egy mozdulattal jelezted hogy még akarod, még akarod hogy hevessen járjon egy farok benned, neked kevés volt! Még szeretnél élvezni, szeretnél magasban szállni, szeretnéd ha a puncidból folyna, spriccelne a gyönyör illatos leve mely olyan édes mint az orchidea nektárja. Ujjaimmal segítettem hogy eljuss abba a köztes állapotba mikor még egy picit a földi gyönyöröknek adózól de a tested már a kéj mennyországába jár! Folyt spriccelt vastagon, végig folyva a hasamon combomon, de én csak az arcod néztem, csodás voltál, mintha Aphrodité istennővel szeretkeztem volna, a nyelved végig simitotta hófehér fogaidat, szemed bársonyosan tekintett a távolba, ringó spermás melleidet pedig....
#19178   2023. 08. 17. csütörtök 15:29
bodrigo bodrigo
Bele kortyoltál a konyakba, forró égető érzésként érte el a gyomrod, hátra döltél és lehajtottad a fejed.Oda hajoltam és megéreztem az illatod, a ferromonok édes illatát. Megpusziltam a nyakad az arcod, a szét gombolt inged alattt lassan emelkedett a mellkasod, meztelen melleid bimbói a világ felé szöktek. Édes nyelved finom ívét nyalogattam s közben a kezem a hasad simogata. És ekkor éreztem meg a kezét, ő is a hasad selymes börét érintette. Én lassan lecsúszva meg csókoltam bimbód hold udvarát erre ő lassan becsúsztatta a nyelvét a szádba. Nézte ahogy lassan birtokba veszem a melled, nem bírta meg állni ő is elkezdett lefelé csúszni. Kezébe vette ágaskodó melled és megpuszilta, lassan körbe körbe miközben a puszik csókokba majd lágy szopogatásba mentek át. De már nem tudott megállni, szája lassan de határozottan haladt a puncid felé. Kezeddel megpróbáltad eltolni a fejét de a forró lehelete elérte a szemérem ajkad. Lassan szétnyiltak a lábaid az első nyelvérintés még nem de a többi lassan meghozta az érzést, tested megfeszült lábaid emelkedni kezdtek, és én csókoltalak hallgatva ahogy egyre egyre gyorsabban veszed a levegőt. Nyelvem a szádba kezeimbe a melleidel élveztem ahogy tested átjárja a gyönyör. Álomszerűen gyönyörű voltál a felemelt széttárt lábaidal a becsukott szemeddel mely az élvezettől szinte démoni állapotban kicsit nyitva állt és a szád mely kélyesen nyögve nyelved álltal körbe nyalva fényesen a mennyország felé repitett. Élveztél, csodás volt látni! Ekkor már nagyon kívántalak, ruháidtól megszabadítva, feltérdeltél. Mögéd léptem és farkam a teljesen nedves puncidba toltam, felnyögtél. Ő oda ült az arcod elé belecsókot a szádba, izgatott kezei keresték melleid. Hevesen smároltatok majd lassan elkeztél a fejeddel lecsúszni a mellkasán. Iszonyúan élveztem ahogy az égnek álló kemény feneked fogva dughatalak. Lágy csókot adtál a mellkasára és a kezedbe vetted a farkát. Ekkor felötlött fejébe az álma, megemelte csípőjét és vágyakozva várta hogy a száddal körbeveszed meredező farkát. Te felálltál és a sarok felé fordultál. Hátra néztél, szemedből esélyt sugározva mondtad tegyétek be! Két kezével végig simogatta karcsú csípőd oda illesztette farkát a kéjtől nedves puncidhoz majd érzékien behatolt. Hosszú sóhaj hagyta el mind kettőtökoztál, tétován felállt és mögéd lépett és két kézzel megfogta a csípőd, a kerek feneked a hátad csodás íve a puncid szétnyíló szemérem ajkai és az éden mézédes nyílása kaput nyitott neki olyan mennyei helyre ahol meg soha nem járt.Két kezével végig simogatta karcsú csípőd oda illesztette farkát a kéjtől nedves puncidhoz majd érzékien behatolt. Hosszú sóhaj hagyta el mind kettőtök száját, lassú ütemes mozgással tolta egyre mélyebben és mélyebben beléd. Láthatóan élvezted, szépen ívben meg hajlott a derekad , pillanatról pillanatra emelkedtél fel. Rátoltad a puncid tővig, combodon folyt a tested nektárja. Nem bírtam, úgy éreztem meg kell érintenem. Át nyúltam a lábak között és a mutató ujjam és a középső ujjam
#19177   2023. 08. 03. csütörtök 20:48
kanosman kanosman
Látni kéne az asszonykát is........
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 27. csütörtök 10:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 27. csütörtök 10:23
Valaki aki érti! eljen
Akárkivel nem,ezt kevesen értik meg.
És igen,picit a 3.fél hódítsa meg a hölgyet!
És akkor a jutalma nem marad el buck
#19176   2023. 08. 02. szerda 13:43
Borso51 Borso51
Régebben egy szex alkalmával,annyira fel volt izgulva a párom,hogy elmesélte,hogy miközben dugta a puniját vibrátorral az egyik ismerös srácra gondolt!
1 perc alatt teleélveztem
#19175   2023. 08. 02. szerda 10:47
X Törölt felhasználó (4298102)
#19174   2023. 08. 01. kedd 20:08
parbaniek parbaniek
#19173   2023. 08. 01. kedd 07:58
duplaélvezet66 duplaélvezet66
izgat bizony
#19172   2023. 08. 01. kedd 07:52
X Törölt felhasználó (4709800)
Az a férfi, aki szándékosan megalázza a feleségét, az még egy tojásrántottát sem érdemel... pláne, ha mindezt intim helyzetben teszi... a válás elég bonyolult (közös vagyon, gyermekek, stb) , de én a hölgy helyében elgondolkoznék a félrelépésen... a bosszúszex az erotika Szent Grálja!!!
(Ez egy válasz Alexa1975 üzenetére (2023. 07. 31. hétfő 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 31. hétfő 22:32
Sziasztok, és mi a helyzet akkor, ha a férj akarja, de a feleség nem szeretné a többest. Kipróbált a feleség mindent, de nem volt jó tapasztalat, a férje is csak megalázta ilyen szituációban számtalanszor. , de a férj, csak erőlteti a dolgot. Talán el kellene gondolkozni a váláson.....
#19171   2023. 08. 01. kedd 06:30
gáborgábor79 gáborgábor79
Ha hiába beszélsz vele hogy nem akarod vagy neked nem jön be aķkor lapát. Persze nem ilyen egyszerű sajnos
(Ez egy válasz Alexa1975 üzenetére (2023. 07. 31. hétfő 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 31. hétfő 22:32
Sziasztok, és mi a helyzet akkor, ha a férj akarja, de a feleség nem szeretné a többest. Kipróbált a feleség mindent, de nem volt jó tapasztalat, a férje is csak megalázta ilyen szituációban számtalanszor. , de a férj, csak erőlteti a dolgot. Talán el kellene gondolkozni a váláson.....
#19170   2023. 07. 31. hétfő 22:43
BiPasit BiPasit
Mi az, hogy kipróbált mindent?
De szerintem az kell, amit írsz! Válás, amíg lehet, főleg, mert megalázó a számára/számodra
(Ez egy válasz Alexa1975 üzenetére (2023. 07. 31. hétfő 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 31. hétfő 22:32
Sziasztok, és mi a helyzet akkor, ha a férj akarja, de a feleség nem szeretné a többest. Kipróbált a feleség mindent, de nem volt jó tapasztalat, a férje is csak megalázta ilyen szituációban számtalanszor. , de a férj, csak erőlteti a dolgot. Talán el kellene gondolkozni a váláson.....
#19169   2023. 07. 31. hétfő 22:32
Alexa1975 Alexa1975
Sziasztok, és mi a helyzet akkor, ha a férj akarja, de a feleség nem szeretné a többest. Kipróbált a feleség mindent, de nem volt jó tapasztalat, a férje is csak megalázta ilyen szituációban számtalanszor. , de a férj, csak erőlteti a dolgot. Talán el kellene gondolkozni a váláson.....
#19168   2023. 07. 28. péntek 13:21
gáborgábor79 gáborgábor79
Lépjetek. Nem elég beszélgetni róla.
(Ez egy válasz kezdoparbs üzenetére (2023. 07. 22. szombat 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 22. szombat 07:38
Egyenlőre csak beszédtéma!
#19167   2023. 07. 27. csütörtök 23:52
Hazibarat2021 Hazibarat2021
Én mint egyedül álló fiú!Találtam már itt partnert!Viszont azt el kell mondjam, hogy a párok között is rengeteg az inkorrekt!
#19166   2023. 07. 27. csütörtök 10:23
Borso51 Borso51
Valaki aki érti! eljen
Akárkivel nem,ezt kevesen értik meg.
És igen,picit a 3.fél hódítsa meg a hölgyet!
És akkor a jutalma nem marad el buck
(Ez egy válasz kanosman üzenetére (2023. 07. 27. csütörtök 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 27. csütörtök 08:32
Jól beszélsz!!!! az asszonyka élvezete a fontos!
#19165   2023. 07. 27. csütörtök 10:15
fansauna1 fansauna1
Nyílván,mindig a nő dönt!
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 25. kedd 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 25. kedd 15:10
Igen...de nagyon sok Férfi,csak az ingyenpinát látja...olyan meg nálunk nincs!És a feleségnek is látnia kell,hogy akarják őt.Nálunk ez az evidencia
#19164   2023. 07. 27. csütörtök 08:32
kanosman kanosman
Jól beszélsz!!!! az asszonyka élvezete a fontos!
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 25. kedd 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 25. kedd 15:10
Igen...de nagyon sok Férfi,csak az ingyenpinát látja...olyan meg nálunk nincs!És a feleségnek is látnia kell,hogy akarják őt.Nálunk ez az evidencia
#19163   2023. 07. 25. kedd 16:29
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Kit nem
#19162   2023. 07. 25. kedd 16:28
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Egyet értek
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 25. kedd 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 25. kedd 15:10
Igen...de nagyon sok Férfi,csak az ingyenpinát látja...olyan meg nálunk nincs!És a feleségnek is látnia kell,hogy akarják őt.Nálunk ez az evidencia
#19161   2023. 07. 25. kedd 15:10
Borso51 Borso51
Igen...de nagyon sok Férfi,csak az ingyenpinát látja...olyan meg nálunk nincs!És a feleségnek is látnia kell,hogy akarják őt.Nálunk ez az evidencia
(Ez egy válasz kanosman üzenetére (2023. 07. 23. vasárnap 23:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 23. vasárnap 23:49
Keresni kell.....
 
... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19480db
Utolsó üzenet: tegnap 07:56
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!