Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14402   2018. 01. 31. szerda 15:33
X Törölt felhasználó (69371)
Ha a második eset után már így áll hozzá a nejed, hogy tegyük fel a harmadik személy hatására de irányítani lehet, például más felvételt küldenek el, ami egyértelmű közös megbeszélés, az már sántít és ott a hátad mögötti szervezkedés folyik.
Ilyen is van, engedélyt kapa nő, aztán nem tudja magát kordában tartani. A megállapodást ő rúgta fel.
Már hiába szüntetnéd be ezt a dolgot, elintézné titokban, illetve ki tudja azóta mennyi ilyen volt titokban.
Ezért két élű dolog ez a téma.
Ráadásul nejed jóvoltából meg lett a megfelelő személy. Vagy már meg is volt korábban?
Nem tudom milyen habitusú vagy, de én nem lennék nyugodt, csak ha már semmilyen érzelem nem fűzne a feleségemhez, de még akkor sem.
Ezt nyugodtan nevezhetjük megcsalásnak, szabályok áthágása, manipulálása.
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2018. 01. 31. szerda 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 31. szerda 15:23
Sziasztok én is csatlakozom a topikhoz egy valós történettel.
Engem is izgat ha megdugják a feleségem,hosszas beszélgetéseink során eljutottunk arra a pontra hogy kellene valaki aki ezen vágyainkat ki tudná elégíteni.a nejem jóvoltából meglett a megfelelő személy egy munkakapcsolat révén,megbeszéltük hogy én nem veszek részt a partin de utána részletes beszámolót kérek videó formájában.az első együtt létük tökéletesen sikerült. A második találkozóval volt a egy kis gond a találka helye tölünk pár km-rre volt és a légyott időtartama három órát tartott. Ezek után megkaptam a második videót is ami az elsővel ellentétben nem akkor készült hanem másnap,és nem is volt olyan részletes és mindenre kiterjedő mint elötte.Szerintem nem minden úgy történt ahogy videó üzenetben megkaptam.Kinek mi a véleménye?
#14401   2018. 01. 31. szerda 15:23
Kisvomen Kisvomen
Sziasztok én is csatlakozom a topikhoz egy valós történettel.
Engem is izgat ha megdugják a feleségem,hosszas beszélgetéseink során eljutottunk arra a pontra hogy kellene valaki aki ezen vágyainkat ki tudná elégíteni.a nejem jóvoltából meglett a megfelelő személy egy munkakapcsolat révén,megbeszéltük hogy én nem veszek részt a partin de utána részletes beszámolót kérek videó formájában.az első együtt létük tökéletesen sikerült. A második találkozóval volt a egy kis gond a találka helye tölünk pár km-rre volt és a légyott időtartama három órát tartott. Ezek után megkaptam a második videót is ami az elsővel ellentétben nem akkor készült hanem másnap,és nem is volt olyan részletes és mindenre kiterjedő mint elötte.Szerintem nem minden úgy történt ahogy videó üzenetben megkaptam.Kinek mi a véleménye?
#14400   2018. 01. 31. szerda 05:38
Fortunale Fortunale VIP
Ja,nem rád értettem,hanem aki a topicot nyitotta.A vagy-vagy nevű felhasználóra 2006-ból! smile
(Ez egy válasz légiós88 üzenetére (2018. 01. 30. kedd 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 22:09
De igen még itt vagyok es olvastam folyamatosan csak tanácsot akartam kérni nem a veszekedést olvasni!
#14399   2018. 01. 30. kedd 22:53
légiós88 légiós88
Azért hogy valakit találják aki a páromat megdugja...
#14398   2018. 01. 30. kedd 22:44
jirzi jirzi
Helyes ! Szerinted jó ez Ezért nyitottad ?
(Ez egy válasz légiós88 üzenetére (2018. 01. 30. kedd 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 22:09
De igen még itt vagyok es olvastam folyamatosan csak tanácsot akartam kérni nem a veszekedést olvasni!
#14397   2018. 01. 30. kedd 22:09
légiós88 légiós88
#14396   2018. 01. 30. kedd 20:59
jirzi jirzi
Tökre megdumálhatjátok priviben Ide meg hogy miért izgat ha megdugják az asszonyt
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 30. kedd 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 12:37
Köszi az érdeklődést, de ha én most ebbe itt belekezdek, akkor majd azért kapok, hogy nem a témához kapcsolódik! smile
Amúgy engem nem a fizikális bántalmazás vonz. A lelki fölény és a fölérendelt helyzet. Ez nem jelenti azt, hogy erőszakkal kell hogy éljek. Nem vagyok egy erőszakos ember! smile És hogy a másik kérdésedre is válaszoljak, ez játék a részemről, ahol a megfelelő partnert megtalálva igen is minden az élvezetekről szól! Ebbe egyébként szorosan beletartozik e fórum témája is a megosztó oldalról! smile
Jó páran félreértették a korábbi hozzászólásaimat is. Egyáltalán nem vagyok ellene és tényleg "izgat, ha megdugják a párom". Megfelelő partner esetén áldozni is fogunk eme oltáron! smile
#14395   2018. 01. 30. kedd 14:05
Fortunale Fortunale VIP
Egyébként tök mindegy, mi a téma.Aki nyitotta, már rég nincs itt fenn, összesen volt három hozzászólása.
Nincs itt semmi kőbe vésve.
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 30. kedd 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 12:37
Köszi az érdeklődést, de ha én most ebbe itt belekezdek, akkor majd azért kapok, hogy nem a témához kapcsolódik! smile
Amúgy engem nem a fizikális bántalmazás vonz. A lelki fölény és a fölérendelt helyzet. Ez nem jelenti azt, hogy erőszakkal kell hogy éljek. Nem vagyok egy erőszakos ember! smile És hogy a másik kérdésedre is válaszoljak, ez játék a részemről, ahol a megfelelő partnert megtalálva igen is minden az élvezetekről szól! Ebbe egyébként szorosan beletartozik e fórum témája is a megosztó oldalról! smile
Jó páran félreértették a korábbi hozzászólásaimat is. Egyáltalán nem vagyok ellene és tényleg "izgat, ha megdugják a párom". Megfelelő partner esetén áldozni is fogunk eme oltáron! smile
#14394   2018. 01. 30. kedd 12:37
MrDom MrDom
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 30. kedd 10:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 10:15
Szia!
Olvasva a reglapod, érdekes fickó lehetsz.Csak egy kérdés merül fel bennem,miért kell a BDSM?Amiket leírtál, teljesen vállaható dolgok,szerintem működik "erőszak" nélkül is.
Vagy az inkább olyan izgató körítés nálatok?Mesélj már róla, ez inkább játék, vagy véresen komoly dolog?
Belegondolva, nálunk is teljes a dominanciám többes szex közben is, mindig én irányítok.Bár, hozzáteszem, párom szereti is, tudja , hogy nem rossz, amit csinálunk, a külsősök pedig szerintem tök érthetően, visszafogottan viszonyulnak egy összeszokott pároshoz.Eddig mondjuk még senki sem panaszkodott az élményre, sőt! crazya
Már, aki ideért....aki nem, az nem tudja, miről maradt le!
#14393   2018. 01. 30. kedd 11:29
jirzi jirzi
Sajnos nagy tapasztalat ez a gumival nem megy! Sajnos a nélkül meg nálunk sem megy. Semmi szükség betegségekre. Am ez a tapasztalat nálunk is Ha valaki hajlandó eljönni lehet akkor ébred rá hogy itt hárman vagyunk nyes Persze van bőven is pozitív tapasztalat Aki a randiig eljut velünk addigra már annyit tudunk róla hogy nekünk szimpatikus minden szempontból. Viszont egy swingerben egyszerűbb. ezért járunk klubbozni Ott meg van a buli tánc ,pia ,szex feneketlen mennyiségben. Viszont ott meg szoktuk egymást nézni mással mert ez izgi mifelénk. Aztán ha már néztük eleget beszállunk harmadiknak ,negyediknek stb ....... nyes Tabu nem nagyon van.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2018. 01. 30. kedd 06:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 06:30
Azért, hogy megpróbáljuk más irányba terelni a beszélgetés menetét!
Tegnap este sikerült pár hónap után összehozni egy gabajodást! smile Mondhatnánk, hogy végre már, hisz elég régen volt az utolsó és az sem sikerült valami fényesen. Most egy olyan valakivel találkoztunk, akivel már voltunk egyszer. Ez volt az első eset, hogy valaki duplázott nálunk. Bíztunk benne, hogy jó estének nézünk elébe.
Sajnos ismét csalódtunk kicsit.
A pasi korrekt volt, eljött együtt voltunk, de a gumi használat kifogott rajta. A múltkor ezzel nem volt problémája, de sajnos most nem sikerült az amiért csinálnánk ezt az egészet. Ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, a beszálló is megtett mindent, hogy jó legyen, talán kicsit el is ragadtatta magát, a kényeztetés folyamán. Olyasmikkel próbálkozott amiket mi tabuként leírtunk, megbeszéltünk, hogy nem lehet!
Szóval ez sem lett tökéletes! Talán majd legközelebb.
Eddig 6 alkalommal voltunk hármasban, 5 különböző férfival, ebből 1 volt aki teljes mértékben megadta azt amiért erre adtuk a fejünket. Pechünkre Ő csak erre dolgozott, nem is jár erre .....!
Keresgélünk tovább.
Ne kérje senki, hogy leírjuk kivel mi volt a probléma, nem szeretnénk senkit sem megbántani, lehet nekünk vannak túl magas igényeink.
Az pedig nagyon egyszerű az az 1 miért volt szuper, mert éppen azt csinálta, akkor és úgy, ahogyan szerettük volna!
#14392   2018. 01. 30. kedd 11:21
jirzi jirzi
Elhiheted hogy nyitott kapukat döngetnek Persze nem mindenki nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 30. kedd 05:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2863932)
2018. 01. 30. kedd 05:31
Talán azért írnak ide,mert épp a te feleségedet akarják megdugni!
#14391   2018. 01. 30. kedd 10:15
Fortunale Fortunale VIP
Szia!
Olvasva a reglapod, érdekes fickó lehetsz.Csak egy kérdés merül fel bennem,miért kell a BDSM?Amiket leírtál, teljesen vállaható dolgok,szerintem működik "erőszak" nélkül is.
Vagy az inkább olyan izgató körítés nálatok?Mesélj már róla, ez inkább játék, vagy véresen komoly dolog?
Belegondolva, nálunk is teljes a dominanciám többes szex közben is, mindig én irányítok.Bár, hozzáteszem, párom szereti is, tudja , hogy nem rossz, amit csinálunk, a külsősök pedig szerintem tök érthetően, visszafogottan viszonyulnak egy összeszokott pároshoz.Eddig mondjuk még senki sem panaszkodott az élményre, sőt! crazya
Már, aki ideért....aki nem, az nem tudja, miről maradt le!
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 30. kedd 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 30. kedd 07:08
Politikusnak jok lennétek! Javaslom olvassa el mindenki aki engem támad, hogy mit, mire és hogyan írtam! Ne csak részleteket!
Én nem általánosságban beszéltem, hanem egy konkrét szituációról írtam le a véleményem! Azt is csak azért mert kérdés volt!
Csak hogy tiszta legyen! Semmi bajom a "feleség megosztással"! Szerintem is izgalmas! Mondom ezt úgy, hogy megéltem csatlakozó és bármilyen hihetetlen megosztó oldalról is!
A konkrét szituban meg nekem csak az a bajom, hogy van egy pár akik meg akarnak élni valamit. Az viszont totál látszik a hozzászólásukból, hogy nem egyformán gondolkoznak ebben. Kapott tanácsot, hogy menjen bele úgy ahogy a párja szeretné! Jó lesz az neki úgy, hogy közben nem abban a formában szeretne megélni! Ennyire nagy baj, hogy én egy másik oldalról közelítettem ezt a kérdést meg? Az hogy a tanácsadónak ez jó és élvezetes az nem jelenti azt hogy másnak is az lesz! Mi van ha szótfogad? Mi van ha rosszul sul el? Mi van ha emiatt szétmennek? Kié lesz a felelősség? Vállalja a tanácsadó? Jó döntést akkor tud hozni hall érveket és ellenérveket is! A döntést meg bízzuk rá!!!
Igazából én ezt itt lezárom a részemről! Azt ír mindenki amit akar! A véleményem nekem ebben a konkrét esetben az ami! Ez nem fog változni!
#14390   2018. 01. 30. kedd 07:08
MrDom MrDom
Politikusnak jok lennétek! Javaslom olvassa el mindenki aki engem támad, hogy mit, mire és hogyan írtam! Ne csak részleteket!
Én nem általánosságban beszéltem, hanem egy konkrét szituációról írtam le a véleményem! Azt is csak azért mert kérdés volt!
Csak hogy tiszta legyen! Semmi bajom a "feleség megosztással"! Szerintem is izgalmas! Mondom ezt úgy, hogy megéltem csatlakozó és bármilyen hihetetlen megosztó oldalról is!
A konkrét szituban meg nekem csak az a bajom, hogy van egy pár akik meg akarnak élni valamit. Az viszont totál látszik a hozzászólásukból, hogy nem egyformán gondolkoznak ebben. Kapott tanácsot, hogy menjen bele úgy ahogy a párja szeretné! Jó lesz az neki úgy, hogy közben nem abban a formában szeretne megélni! Ennyire nagy baj, hogy én egy másik oldalról közelítettem ezt a kérdést meg? Az hogy a tanácsadónak ez jó és élvezetes az nem jelenti azt hogy másnak is az lesz! Mi van ha szótfogad? Mi van ha rosszul sul el? Mi van ha emiatt szétmennek? Kié lesz a felelősség? Vállalja a tanácsadó? Jó döntést akkor tud hozni hall érveket és ellenérveket is! A döntést meg bízzuk rá!!!
Igazából én ezt itt lezárom a részemről! Azt ír mindenki amit akar! A véleményem nekem ebben a konkrét esetben az ami! Ez nem fog változni!
#14389   2018. 01. 30. kedd 06:30
BundiLiza BundiLiza
Azért, hogy megpróbáljuk más irányba terelni a beszélgetés menetét!
Tegnap este sikerült pár hónap után összehozni egy gabajodást! smile Mondhatnánk, hogy végre már, hisz elég régen volt az utolsó és az sem sikerült valami fényesen. Most egy olyan valakivel találkoztunk, akivel már voltunk egyszer. Ez volt az első eset, hogy valaki duplázott nálunk. Bíztunk benne, hogy jó estének nézünk elébe.
Sajnos ismét csalódtunk kicsit.
A pasi korrekt volt, eljött együtt voltunk, de a gumi használat kifogott rajta. A múltkor ezzel nem volt problémája, de sajnos most nem sikerült az amiért csinálnánk ezt az egészet. Ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, a beszálló is megtett mindent, hogy jó legyen, talán kicsit el is ragadtatta magát, a kényeztetés folyamán. Olyasmikkel próbálkozott amiket mi tabuként leírtunk, megbeszéltünk, hogy nem lehet!
Szóval ez sem lett tökéletes! Talán majd legközelebb.
Eddig 6 alkalommal voltunk hármasban, 5 különböző férfival, ebből 1 volt aki teljes mértékben megadta azt amiért erre adtuk a fejünket. Pechünkre Ő csak erre dolgozott, nem is jár erre .....!
Keresgélünk tovább.
Ne kérje senki, hogy leírjuk kivel mi volt a probléma, nem szeretnénk senkit sem megbántani, lehet nekünk vannak túl magas igényeink.
Az pedig nagyon egyszerű az az 1 miért volt szuper, mert éppen azt csinálta, akkor és úgy, ahogyan szerettük volna!
#14388   2018. 01. 30. kedd 06:00
Fortunale Fortunale VIP
Habár sokan szeretnék, ha a világ picit kifordulna a sarkából,azért eredendően ez még mindig egy házas férfiaknak létrehozott topic.A cím nem szorul magyarázatra.
Örülök,hogy van véleményed, és ezt képviseled is, sajnos a többség egy legyintéssel elintézi az ilyen dolgokat,nem csoda, ha felkerül az a bizonyos valami a polcra...Látod,mondtam ez lesz a vége...Csak tudnám ,hogy igazat ír...
Mondjuk,most te lettél leoltva, rám aztán igazán nem mondhatja egy nyakatlan sem,hogy nem osztozkodom,ez tény.És erről természetesen van véleményem is,aminek itt a helye.Nekem van feleségem,és izgat is,ha....
Házas férfiak fóruma, ahol vélemények hangzanak el.Persze ,szivesen olvassuk egy-egy csaj véleményét is, csak ne akarja itt megmondani,honnan fúj a passzátszél.Az,ha egy nő félrekúrt, az ő dolga,de nem ide tartozik.Szerencsétlen légióst szép lassan meggyőzi ez a manipulatív dög, hogy csak küldje a csaját máshoz,annál szebb, és romantikusabb dolog nincs...A birkák meg csak állnak,és egymás vállát veregetve bégetnek...
Érdeklődve figyelem, mit fogsz reagálni, mint domináns hím...
Ez a nő - ha egyeltalán az - elég kifordítva szemléli a világot, ne zavarjon a lekezelő stílusa, valamiért van benn valami látens gyűlölet a határozott férfiak irányába, amit itt él ki különböző nevek alatt mindenféle nyakatekert irományban.
Mosolyogva figyelem az eseményeket.
Ui.BundiLiza respect.
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:56
Pedig tényleg én voltam aki Keresztelő Szent Jánost játszott! Elnézést!
#14387   2018. 01. 30. kedd 05:54
BundiLiza BundiLiza
Vannak abban az írásodban olyan dolgok amikkel egyet tudunk érteni. Számunkra is kissé visszás, az hogy az egyik fél külön utakon jár, ha tudja a másik, ha nem. Ugyanakkor mindenkinek megvan a vágya, mi az amit élvezne, élvez, ha valakinek ez az akkor tegye meg. Van aki attól hátast dobna amit mi csinálunk. Hál istennek nem vagyunk egyformák. Mi azt sem tudnánk elképzelni ami a Te vágyad, de ezért nem szólunk meg, nem akarunk megtéríteni. A baj az, hogy elment olyan irányba ez a fórum, hogy nem egymás bátorításáról, élmények megosztásáról szól. Hanem arról, hogy ki normálisabb a másiknál, ki miért aberráltabb, vagy miért kamus. Kit érdekel, lehet egyesek a vágyaikat írják meg, megtörtént eseményként, és? Nem kellene pálcát törni egymás fölött, hisz aki itt van, mindenkinek van egy kis stiklije, nekünk is! vigyor2
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 18:36
Csak remélni merem, hogy az egyetértés jelzését kaptam meg! smile
#14386   2018. 01. 30. kedd 05:31
X Törölt felhasználó (2863932)
Talán azért írnak ide,mert épp a te feleségedet akarják megdugni!
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 23:47
Köszi Te kit osztanál meg? A macskádat? Ez nem az a fórum. Nem is tudom a szingli pasik minek írnak ide?
#14385   2018. 01. 30. kedd 00:34
Nata044 Nata044
Teljesen egyetértek veled és az előtted hozzászólóval!
Ugyanis, ha tud a pár egyik tagja, hogy a másik tag kivel, miért és ez belefér a szexuális kultúrájukba, akkor az nekik elfogadott. Ha ott van és úgy, akkor az. Miért is kell itt olyanoknak regélni, akik nem érintettek, vagy éppen elutasítják ezt a fajta szexuális együttlétet. Én is azt mondanám azoknak, akiket te is megneveztél már oly sokszor, hogy a címben benne rejlik az igazság: "ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni.".
A hasztalan okoskodókra pedig nem itt van szükség, arra van egy külön topic.
Még ha sokszor nem is egyezik a véleményünk sokakkal, de ettől olyan szép, hiszen unalmas is lenne, ha mindenki egyformát gondolna ugyanarról.
Nagyon jók a hozzászólásaid!
Trolloknak:sicc. vigyor2
Nektek, nekünk és azoknak akik nem trollkodni járnak ide, pedig sok sikert a megélt és a jövőben megélni kívánt élményekhez, legyen az párunk tudtával, vagy éppen vele.
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 23:47
Köszi Te kit osztanál meg? A macskádat? Ez nem az a fórum. Nem is tudom a szingli pasik minek írnak ide?
#14384   2018. 01. 29. hétfő 23:47
jirzi jirzi
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 20:43
Jah, ha te írod egyből más! smile
#14383   2018. 01. 29. hétfő 23:20
Tantalosz Tantalosz
Az hogy vele vagy nélküled történik az aktus, csupán variáció egy témára. Kinek mi fér bele és hogyan gondolja. Olvasd el újra a topik címét. Ha tudsz róla és a beleeggyezéseddel történik nem félrekúrás. A félrekúrás egyetlen ismérve, hogy nem tud róla a másik. Ne felejtsétek el, hogy hol irkálunk. Más “normális” szexuális beállítottságú embernek ez maga Szodoma. Régi motorosok véleményére inkább adok, mint új üstökösök ítélkezésére. Nálunk is volt szex a kezdetekben amiről tudtam, de nem voltam jelen. A páromnak még a bőre tapintása is más volt utánna, a belőle áradó energia pedig olyan volt mint a forgószél.

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14702db
Utolsó üzenet: tegnap 17:17

Hírek

2018. 07. 12. csütörtök 15:38
Verseny - Vizes kaland! Ha nyár, akkor napfény, víz, csobbanás és persze szex! Örökítsétek meg egy nyári vizes kalandotokat, legyen az szóló vagy páros kategória! Pózoljatok egy motorcsónakon, vitorláson, jetski-n, egy vízibiciklin vagy egy hangulatos stégen, mólón. Egy a... Tovább
2018. 07. 12. csütörtök 15:33
Tiniszex 3 Hogy mi az a tini koktél? Ha megtudod, máris ilyet akarsz szürcsölni te is! Kell hozzá finom zsenge tinipuncus - természetesen duplán - mert a csajok nem csak WC-re járni, de dugni is párosan szeretnek! És mivel a tinik mindennél jobban nyitottak az... Tovább
2018. 07. 06. péntek 14:14
Privát DVD 63 13 magyar amatőr jelenet a 7 éve csúcson lévő Privát sorozatból. Huncut, szeximádó lányok és pajkos feleségek, akik nem tesznek lakatot a pinájukra, ország-világ előtt bátran bevállalják a szereplést. Kukkants be nedves réseikbe a Privát sorozat újabb... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Szexpartner kereső, Budapest szexpartner, vidék szexpartner
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!