Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14357   2018. 01. 29. hétfő 14:37
Nata044 Nata044
Tudom, hiszen velünk is ezt teszi. Figyelemre vágyik és ezt el is éri azzal, hogy bánt másokat, sérteget, személyeskedik. Ezért mondtam, hogy próbálj meg átnézni rajta. (ha nem teszed, eléri a célját)
Valóban annyiban igaza van, hogy egyek vagyunk. Azok akik, nem használati tárgyak, vagy aként kezelik a párjukat. Így bizony egy halmazba tartozunk, de sem területileg, sem másként nem. A vágyak megélését tartjuk szem előtt, ami mindenkié és nem csak a pasié, nem csak a nőé. Ennyi.
(Ez egy válasz Villy77 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:32
Köszi ...csak tudod hozzá se szólunk mert mi is ugy látjuk ahogy irod ő meg ok nélkül ebbe a fórumba is belekeveri a nevünket ...mert miért is????ki a f....szólt hozzá???...
#14356   2018. 01. 29. hétfő 14:32
Villy77 Villy77
Köszi ...csak tudod hozzá se szólunk mert mi is ugy látjuk ahogy irod ő meg ok nélkül ebbe a fórumba is belekeveri a nevünket ...mert miért is????ki a f....szólt hozzá???...
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:28
Szió.
Hasztalan. Vedd észre, hogy az számít, hogy ha bután is, de láttassa magát. Extrovertált személyiség, amin mi nem, csak külső, orvos segíthet. Szóval próbáld meg figyelmen kívül hagyni.
#14355   2018. 01. 29. hétfő 14:28
Nata044 Nata044
Szió.
Hasztalan. Vedd észre, hogy az számít, hogy ha bután is, de láttassa magát. Extrovertált személyiség, amin mi nem, csak külső, orvos segíthet. Szóval próbáld meg figyelmen kívül hagyni.
(Ez egy válasz Villy77 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:21
Tudod nincs mit titkolnom s mind1 melyik nevet veszed a szádra....nem kell h te velünk foglalkozzál!!!szakadjál már le rólunk ...vagy ennyire kínai amit mondok te IQbajnok
#14354   2018. 01. 29. hétfő 14:26
MrDom MrDom
Én azt nem értem miért tartunk itt? Volt egy kérdező aki véleményt várt! Kapott nem is egy darabot. Neki, hozzá címezve szólaltam meg! Persze ez azonnal sértő volt egy tök más személynek!
A vicc az, hogy aki kérte a véleményt, ő nem szólt hozzám negatívan és kioktatón! Azóta meg mindenki osztja az észt! smile
Én nem ítéltem senkit sem el! Az sem mondtam, hogy a félredugás gond!
Kinek mi az! smile
#14353   2018. 01. 29. hétfő 14:24
dako84 dako84
Ha a férfinek elmondja, elengedi, akkor nem kúr félre. De ha azok után, vagy előtte is már megtette a férfi tudta nélkül, akkor félre kúrt. Egyszerű.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:16
Ez a neved szóba sem jött.Ez tényleg kemény.Dom, gondolod itt olvasták a fórumot mind csendben?Ugyanmár!Részemről csipetcsapat lezárva, véleményem ugyanaz:félrekúr.
De ez csak egy vélemény, mégha nem is tetszik valakinek.
#14352   2018. 01. 29. hétfő 14:21
Villy77 Villy77
Tudod nincs mit titkolnom s mind1 melyik nevet veszed a szádra....nem kell h te velünk foglalkozzál!!!szakadjál már le rólunk ...vagy ennyire kínai amit mondok te IQbajnok
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:16
Ez a neved szóba sem jött.Ez tényleg kemény.Dom, gondolod itt olvasták a fórumot mind csendben?Ugyanmár!Részemről csipetcsapat lezárva, véleményem ugyanaz:félrekúr.
#14351   2018. 01. 29. hétfő 14:16
Fortunale Fortunale VIP
(Ez egy válasz Villy77 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:10
Ha megkérhetlek a mi nevünkkel ne dobálózzál....senki nem szólt hozzád mit foglalkozol te folyton velünk?????????
#14350   2018. 01. 29. hétfő 14:14
Fortunale Fortunale VIP
Személy, aki feldobta lényegtelen:
Érdekes:A nők szerint a dolog nem félredugás.
Pasik szerint az.De mindig csak ez a felállás kérdéses!
Az még sose merült fel, mi van, ha egy pasi jár el nőket dugni, a párja meg otthon.Az mi?
#14349   2018. 01. 29. hétfő 14:13
Nata044 Nata044
Szió.
Ne kezdjük el megint. Ebben éli ki magát, hát tegye. Már lepereg. Hagyd, mert felesleges.
Én most is csak egy egyszerűnek tűnő kérdést tettem fel, de úgy tűnik pár hete ide írni sem szabad.Hagyjuk....
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:08
Nata-nak semmi köze a többi felsorolthoz, ebben biztos vagyok.
Ha valakik egy véleményen vannak, akkor az csak ugyanaz az ember lehet? Ennyi erővel mondhatják ők is neked, hogy te meg a MrDom vagy.

Témához. Egy dolgot nem értek.
Ha a csaj azt mondja a srácnak, hogy ő szeretne mással, de csak kettesben, akkor mégis mire számít? Ha szereti a párját, minek akar mással? Oké, szexuális kíváncsiság.
Ha nemleges választ kap, akkor elfelejti? Vagy megteszi titokban?
A férfinak mi jár ezek után a fejében? Vajon megtette már korábban is, vajon nemleges válasz esetén megteszi titokban? Ha engedi a csajnak, akkor rendszer lesz belőle, természetesnek fogja fel?
És ezek a gondolatok akkor is felmerülhetnek, ha tegyük fel a férfit izgatja is a gondolat. De ez fordítva is igaz.
További kérdések. Miért akar mással szexelni? Nem jó a sráccal? Akkor miért van vele? Anyagiak?
Lehet totemoszlopot állítanak annak a nőnek, aki megkérdezi ezt a párjától, mert milyen rendes, hogy megkérdezi. De az oka senkit nem érdekel?
Ha tőlem a párom ilyet kérdezne, erősen elgondolkoznék dolgokon. Főleg, hogy tudom milyen, és erre semmi esély nincs.
Azt nem tudom az illető csaj milyen, így annak fényében is lehet másképp mérlegelni a dolgot, illetve magától a két féltől is.
Ezt nekik kettőjüknek kell megbeszélni. Ők vannak a kapcsolatban.
#14348   2018. 01. 29. hétfő 14:11
Nata044 Nata044
Nekem nincsen mit megmagyaráznom, megválaszolnom, mivel nem velem keveredtél vitás helyzetbe. Én nem foglalkozok azza, hogy kinek és miképpen van igaza.
Feltettem egy kérdést, nem direkt neked címezve...te megszólítottál olyan dologgal, amibe nem szeretnék belefolyni. Ezt a vitát azzal rendezd le, akivel el kezdted. Én véleményt nem erről kérdeztem.
További szép napot neked!
Szia.
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:07
Egy kérdést én is feltettem, csak választ nem kaptam! smile Bocsánat magyarázatot! smile
#14347   2018. 01. 29. hétfő 14:10
Villy77 Villy77
Ha megkérhetlek a mi nevünkkel ne dobálózzál....senki nem szólt hozzád mit foglalkozol te folyton velünk?????????
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:45
Ne bammeg, megjelent az én sárkányom is! smile
Ilyenkor mindig.Olvasd vissza,Nata,Holdviola,Hotwife,meg még a fene tudja, milyen néven...Egy mantrát nyom, ugyanaz a szóhasználat....TROLL!!!!!
#14346   2018. 01. 29. hétfő 14:08
dako84 dako84
Nata-nak semmi köze a többi felsorolthoz, ebben biztos vagyok.
Ha valakik egy véleményen vannak, akkor az csak ugyanaz az ember lehet? Ennyi erővel mondhatják ők is neked, hogy te meg a MrDom vagy.

Témához. Egy dolgot nem értek.
Ha a csaj azt mondja a srácnak, hogy ő szeretne mással, de csak kettesben, akkor mégis mire számít? Ha szereti a párját, minek akar mással? Oké, szexuális kíváncsiság.
Ha nemleges választ kap, akkor elfelejti? Vagy megteszi titokban?
A férfinak mi jár ezek után a fejében? Vajon megtette már korábban is, vajon nemleges válasz esetén megteszi titokban? Ha engedi a csajnak, akkor rendszer lesz belőle, természetesnek fogja fel?
És ezek a gondolatok akkor is felmerülhetnek, ha tegyük fel a férfit izgatja is a gondolat. De ez fordítva is igaz.
További kérdések. Miért akar mással szexelni? Nem jó a sráccal? Akkor miért van vele? Anyagiak?
Lehet totemoszlopot állítanak annak a nőnek, aki megkérdezi ezt a párjától, mert milyen rendes, hogy megkérdezi. De az oka senkit nem érdekel?
Ha tőlem a párom ilyet kérdezne, erősen elgondolkoznék dolgokon. Főleg, hogy tudom milyen, és erre semmi esély nincs.
Azt nem tudom az illető csaj milyen, így annak fényében is lehet másképp mérlegelni a dolgot, illetve magától a két féltől is.
Ezt nekik kettőjüknek kell megbeszélni. Ők vannak a kapcsolatban.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:45
Ilyenkor mindig.Olvasd vissza,Nata,Holdviola,Hotwife,meg még a fene tudja, milyen néven...Egy mantrát nyom, ugyanaz a szóhasználat....TROLL!!!!!
#14345   2018. 01. 29. hétfő 14:07
MrDom MrDom
Egy kérdést én is feltettem, csak választ nem kaptam! smile Bocsánat magyarázatot! smile
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 14:01
Szia.
Dehogy is érzem magam sértve.
Éppen ezért is írtam, hogy a vitán kívül. Nem szeretnék belefolyni, semmi közöm hozzá. Ti dolgotok.
Csak feltettem egy kérdést. Semmi több.
#14344   2018. 01. 29. hétfő 14:01
Nata044 Nata044
Szia.
Dehogy is érzem magam sértve.
Éppen ezért is írtam, hogy a vitán kívül. Nem szeretnék belefolyni, semmi közöm hozzá. Ti dolgotok.
Csak feltettem egy kérdést. Semmi több.
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:59
Te is sértve érzed magad?
Ki mondott olyat, hogy baj lenne ha a női tag hozakodna ilyennel elő? Én nem írtam ilyet, sőt mástól sem olvastam e beszélgetés kapcsán!
De magyarázd meg azt kérlek, mert úgy látszik velem van a baj, hogy ha érződik hogy az egyikük nem azt, vagy nem úgy akarja, akkor a másik ha felveti akkor az tök normális! Illetve pont azt jelzi, mennyire szereti!
De biztos én vagyok az aki rosszul látom. És bár a véleményemet írtam le, azt úgy látszik itt nem szabad! Köszönöm!
#14343   2018. 01. 29. hétfő 13:59
MrDom MrDom
Te is sértve érzed magad?
Ki mondott olyat, hogy baj lenne ha a női tag hozakodna ilyennel elő? Én nem írtam ilyet, sőt mástól sem olvastam e beszélgetés kapcsán!
De magyarázd meg azt kérlek, mert úgy látszik velem van a baj, hogy ha érződik hogy az egyikük nem azt, vagy nem úgy akarja, akkor a másik ha felveti akkor az tök normális! Illetve pont azt jelzi, mennyire szereti!
De biztos én vagyok az aki rosszul látom. És bár a véleményemet írtam le, azt úgy látszik itt nem szabad! Köszönöm!
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:37
Sziasztok mindenkinek.
Vitán kívül!
Miért van az, hogy ha a pasi dobja fel a más bevonását, vagy mással való szexet, azt a nőnek el kell fogadni? De ha mi nők hozzuk fel a változatosság igényét bármilyen formában (kettes mással, többes), akkor az elítélendő és már nem is szeretjük a párunkat?
#14342   2018. 01. 29. hétfő 13:51
Fortunale Fortunale VIP
Legjobb, mikor összekeveri a saját identitásait!
#14341   2018. 01. 29. hétfő 13:45
Fortunale Fortunale VIP
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:43
Ezt az utat már megjártuk mi is....Hagyd a fenébe, ez a csaj ilyen.Itt szövi a mesét folyamatosan.Észrevehetted, mindig van itt egy hangadó félrekúrós nő a fórumon (érdekes módon ez a fétis hetente megjelenik, és mindig egy cirádásan fogalmazó nő képviseli).Vagy 10-ből 9 nőnek ez a heppje, vagy más oka van, de leszarom.
A múltkori elment az adminoknak is sírni, hogy ugyan már tiltsanak ki minket innen.
Hagyd a fenébe, én már kétszer lezongoráztam ezt!Kamu az egész banda!
#14340   2018. 01. 29. hétfő 13:43
Fortunale Fortunale VIP
Ezt az utat már megjártuk mi is....Hagyd a fenébe, ez a csaj ilyen.Itt szövi a mesét folyamatosan.Észrevehetted, mindig van itt egy hangadó félrekúrós nő a fórumon (érdekes módon ez a fétis hetente megjelenik, és mindig egy cirádásan fogalmazó nő képviseli).Vagy 10-ből 9 nőnek ez a heppje, vagy más oka van, de leszarom.
A múltkori elment az adminoknak is sírni, hogy ugyan már tiltsanak ki minket innen.
Hagyd a fenébe, én már kétszer lezongoráztam ezt!Kamu az egész banda!
(Ez egy válasz MrDom üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:33
Nemi képzavar van!
Nem gondolnám, hogy azonos a két dolog és párhuzamot lehet vonni! Ok egy pár és nem azért ismerkedtek össze mert volt egy srác aki egy nőt keresett párjául aki majd mással kefél miközben ő nincs ott!
Én viszont úgy keresek, hogy tiszta mit szeretnék! smile Gyanítom ha lesz olyan, aki nyitott rám és a perverziómra, az majd pont azt fogja keresni!
Szóval lehet erőlködni párhuzamokkal és hasonlókkal, de a két dolog nagyon nem ugyan az! smile
Ráadásul én még csak el sem ítéltem ezért senkit! Csek egy más kontextusra világítottam rá! Ami azért valljuk be igen csak benne van mint lehetőség! smile Mármint a leírtak alapján! smile
A másik dolog, én nem tanácsot osztottam, hanem vélemény mondtam! Azt meg ugye csak lehet.. vagy nem?

Illetve teszem hozzá, hogy nem neked írtam, hanem neki! smile Te érezted úgy hogy meg kell védened és anyatigrisként közbe kell szólnod. A baj csak az, hogy semmi támadó nem volt abban amit írtam!
#14339   2018. 01. 29. hétfő 13:37
Nata044 Nata044
Sziasztok mindenkinek.
Vitán kívül!
Miért van az, hogy ha a pasi dobja fel a más bevonását, vagy mással való szexet, azt a nőnek el kell fogadni? De ha mi nők hozzuk fel a változatosság igényét bármilyen formában (kettes mással, többes), akkor az elítélendő és már nem is szeretjük a párunkat?
#14338   2018. 01. 29. hétfő 13:33
MrDom MrDom
Nemi képzavar van!
Nem gondolnám, hogy azonos a két dolog és párhuzamot lehet vonni! Ok egy pár és nem azért ismerkedtek össze mert volt egy srác aki egy nőt keresett párjául aki majd mással kefél miközben ő nincs ott!
Én viszont úgy keresek, hogy tiszta mit szeretnék! smile Gyanítom ha lesz olyan, aki nyitott rám és a perverziómra, az majd pont azt fogja keresni!
Szóval lehet erőlködni párhuzamokkal és hasonlókkal, de a két dolog nagyon nem ugyan az! smile
Ráadásul én még csak el sem ítéltem ezért senkit! Csek egy más kontextusra világítottam rá! Ami azért valljuk be igen csak benne van mint lehetőség! smile Mármint a leírtak alapján! smile
A másik dolog, én nem tanácsot osztottam, hanem vélemény mondtam! Azt meg ugye csak lehet.. vagy nem?

Illetve teszem hozzá, hogy nem neked írtam, hanem neki! smile Te érezted úgy hogy meg kell védened és anyatigrisként közbe kell szólnod. A baj csak az, hogy semmi támadó nem volt abban amit írtam!
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 01. 29. hétfő 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 29. hétfő 13:20
Én mindezt arra írtam, hogy:

A nő veti fel a férjének = sima félredugás. (Nem a férj ötlete, de elfogadja.)
Te veted fel a BDSM-et = Btk. 164. 212. (Nem a nő ötlete, de elfogadja.)

Nem kell hozzá túl bonyolult gondolkodás, hogy a hasonlóság nyilvánvaló legyen. Vagyis, nem lehet az egyik igaz, a másik meg hamis.

A külön randevúzást lehet valakinek érthetetlen, de vedd figyelembe, hogy sokaknak meg az érthetetlen, ha a párjának valaki fizikai, lelki fájdalmat okoz, netán gusztustalan dolgokra "kényszeríti". Mindkettő egy fétis. Mások meg néznek, hogy micsoda hülyeség!

Én a magam részéről mindkettőt megértem, még a te fétisedet is, bár nem élek vele. És nem osztogatok tanácsokat valakinek, ha a párja nadrágszíjjal veri, netán tűket szurkál bele, hogy akkor biztosan nem szereti, mert nem is az ő ötlete volt. smile

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14677db
Utolsó üzenet: 2018. 06. 14. csütörtök

Hírek

2018. 06. 18. hétfő 15:04
A nagy szopatás Hát tessék, ilyenek a vérbeli magyar csajok! Ha Móni, Mreci, Niki és Tiffany garatra kapják, nincs megállás. Újabb mélytorok filmünk négy kőkemény meccs az orálszex és a szájba baszás határán. A filmből kiderül, melyik oldal felé húz inkább a menet.... Tovább
2018. 06. 18. hétfő 12:59
YuriésKai a díjátadón Ismét egy új párt köszönthettünk a díjátadónkon! Nagyon örültünk YuriésKai dobogós helyezésének, mivel több alkalommal is neveztek a versenyekre és kitartóan küldik be a sorozataikat. Annak is örültünk, hogy a versenyeink témái a legtöbbször... Tovább
2018. 06. 11. hétfő 16:17
DP Mania Filmünk szereplőiben két közös pont van. Szeretik a sportot, és a szexet. És annak is azt a válfaját, amikor egyszerre két farok ostromolja a puncit és a popsit. Mert lehet-e annál jobb mint amikor elfáradsz egy vegyes páros fallabda játékban, de szauna... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Masszázs kereső, Budapest masszázs, vidék masszázs
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!