Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19123   2023. 07. 15. szombat 12:14
Borso51 Borso51
.
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2023. 07. 15. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 10:56
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
#19122   2023. 07. 15. szombat 12:13
Borso51 Borso51
Szia.Nem titok lenne mit leírni,de semmi kedvem magyarázkodni a "hitetleneknek":(
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2023. 07. 15. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 10:56
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
#19121   2023. 07. 15. szombat 12:05
Davee92 Davee92
Az gáz ha multkorokba egy jó barátom feleségét megkivantam? Nyári lenge ruhában volt előre hajolt a nagy cicik láttán elkezdett a gondoltam azon járni!
#19120   2023. 07. 15. szombat 10:56
shámán shámán VIP
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 09:30
Ákosnál ittunk még majd kiment wc-re.
Mondtam a páromnak most vagy soha smile
Visszamentem a szobánkba,és megbeszéltük,hogy játszanak egy kicsit,de dugás ne legyen még.Ákosnak beadta a párom,hogy rosszúl lettem és elmentem lefeküdni.Átlátszó sztori de ott akkor piásan,remegve az izgalomtól más nem jutott az eszembe.
Ákos visszatért,de én már a szoba ablakon néztem mi tőrténik.
Párom egyből magához húzta és hevesen csókolózni kezdtek!
Simogatták egymást,a popsiját markolászta,majd benyúlt a szoknyája alá.
Én az ablakon keresztűl figyeltem és markolásztam a faszom.
Izgatta a punciját,közben a párom a shorton keresztűl maszírozta verte a faszát.
Lehúzta a bugyiját és a szoknya alatt elkezdte ujjazni.Remegett a lába az élvezettő!Ezzel egy időben párom is elővette Ákos faszát és verni kezdte.
Mindketten álltak,közben csókolóztak.
Én erre a látványra nem bírtam és a kezembe élveztem.
Ákos meg probálta az ágyra fektetni(gondolom meg akarta baszni),de a párom nem engedte...
Nagyon izgató volt látni ahogy a kedvesem dolgozik egy idegen faszon!
Mivel így nem tud elélvezni a párom elvette Ákos kezét,és gyors faszverésbe kezdett,aminek következtében Ákos elélveztett,rá a párom felsőjére szoknyájára...
Jó lett volna szopást is látni de ennyi volt...
Párom visszatért és mint egy kis kúrva mutatta az eredményt a ruháján.
Nem tudom,hogyan de újra felállt ,lecibáltam a ruháját,és egy hatalmasat basztunk,mert azt szeretkezésnek nem nevezném smile
Még sokszor felelevenítettük ezt a sztorit.
Sajna Ákossal nem lett több mert nem akart hármast.
De aztán elkezdődött a többes kalandozásunk smile )l
#19119   2023. 07. 15. szombat 09:30
Borso51 Borso51
Ákosnál ittunk még majd kiment wc-re.
Mondtam a páromnak most vagy soha smile
Visszamentem a szobánkba,és megbeszéltük,hogy játszanak egy kicsit,de dugás ne legyen még.Ákosnak beadta a párom,hogy rosszúl lettem és elmentem lefeküdni.Átlátszó sztori de ott akkor piásan,remegve az izgalomtól más nem jutott az eszembe.
Ákos visszatért,de én már a szoba ablakon néztem mi tőrténik.
Párom egyből magához húzta és hevesen csókolózni kezdtek!
Simogatták egymást,a popsiját markolászta,majd benyúlt a szoknyája alá.
Én az ablakon keresztűl figyeltem és markolásztam a faszom.
Izgatta a punciját,közben a párom a shorton keresztűl maszírozta verte a faszát.
Lehúzta a bugyiját és a szoknya alatt elkezdte ujjazni.Remegett a lába az élvezettő!Ezzel egy időben párom is elővette Ákos faszát és verni kezdte.
Mindketten álltak,közben csókolóztak.
Én erre a látványra nem bírtam és a kezembe élveztem.
Ákos meg probálta az ágyra fektetni(gondolom meg akarta baszni),de a párom nem engedte...
Nagyon izgató volt látni ahogy a kedvesem dolgozik egy idegen faszon!
Mivel így nem tud elélvezni a párom elvette Ákos kezét,és gyors faszverésbe kezdett,aminek következtében Ákos elélveztett,rá a párom felsőjére szoknyájára...
Jó lett volna szopást is látni de ennyi volt...
Párom visszatért és mint egy kis kúrva mutatta az eredményt a ruháján.
Nem tudom,hogyan de újra felállt ,lecibáltam a ruháját,és egy hatalmasat basztunk,mert azt szeretkezésnek nem nevezném smile
Még sokszor felelevenítettük ezt a sztorit.
Sajna Ákossal nem lett több mert nem akart hármast.
De aztán elkezdődött a többes kalandozásunk smile )l
#19118   2023. 07. 15. szombat 08:31
Vitya40 Vitya40
A vendégnek is megteszi,nagyon izgató ,gyönyörű látvány mikor többen ráélvezünk,mehet bárhová.De ha ahhoz van kedve,akkor lenyeli mindet.
#19117   2023. 07. 15. szombat 02:02
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Csak a tiédet, vagy vendégnek is megteszi ezt?
(Ez egy válasz Vitya40 üzenetére (2023. 07. 13. csütörtök 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 13. csütörtök 22:20
Az enyém is lenyeli,szereti ha úszik a geciben.
#19116   2023. 07. 15. szombat 02:00
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Ez egy nagyon jó tulajdonság!
(Ez egy válasz Vitya40 üzenetére (2023. 07. 13. csütörtök 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 13. csütörtök 22:20
Az enyém is lenyeli,szereti ha úszik a geciben.
#19115   2023. 07. 14. péntek 22:24
Borso51 Borso51
Szóval Ákos...
Megprobálom röviden...
Második nap semmi nem tőrtént,pedig jó lett volna...Izzott a levegő,de a Párom(meg Ákos)nem mertek semmit mert nehogy a másik páros "gyanút" fogjon.
Utolsó nap este szalonna sütés.
Persze fogyott rendesen az alkohol..
A másik pár visszavonúlt,hogy fáradtak de szerintünk csak szexelni akartak wink
3masban maradtunk,és persze fiatalon egyből feljött a szex.Ákos probálta poénra venni,ekkor (mivel már bátorra ittam magam)megkérdeztem,hogy milyen volt a gumimatracozás?
Hát sötét volt de Ákos és a Párom is totál zavarban elpirulva..De ekkor biztosítottam,hogy semmi baj,és minket izgat ez az egész!Felvázoltam,hogy mi lenne ha 3masban játszadoznánk?
Kinos nevetgélés,de Ákos azt mondta,ne szúrjuk el a barátságot,meg biztos az alkohol miatt mondjuk ..de igazából nem akarta mert neki kellemetlen lett volna plusz egy pasi álló fasszal...
Ekkor a Párom beült Ákos ölébe,és gyengéden megcsókolta!Ekkor éreztem megérkeztem! smile )
Iszonyat izgató volt.De sajna Ákos hirtelen felpattant és mondta,hogy megy aludni:(
Persze mi sem akartunk maradni ezért mi is mentünk vele,de izzott a levegő!
A szobánk egymás mellett volt.
Még befűztük,hogy igyunk egyet és nála folytattuk.
#19114   2023. 07. 14. péntek 22:17
Davee92 Davee92
Persze nagyon várjuk a folytatást, egyszer nagyon benne lennék egy ilyen helyzetben!
(Ez egy válasz CsakSzex02 üzenetére (2023. 07. 14. péntek 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 14. péntek 17:52
sziasztok. ugye mást is érdekel,hogyan járt jol Ákos ???
#19113   2023. 07. 14. péntek 19:41
szexelmenyek szexelmenyek
Igen, például engem is
(Ez egy válasz CsakSzex02 üzenetére (2023. 07. 14. péntek 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 14. péntek 17:52
sziasztok. ugye mást is érdekel,hogyan járt jol Ákos ???
#19112   2023. 07. 14. péntek 17:52
CsakSzex02 CsakSzex02
sziasztok. ugye mást is érdekel,hogyan járt jol Ákos ???
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 13. csütörtök 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 13. csütörtök 20:09
A kezdetek...
Egy baráti társasággal a Balatonon voltunk!
2pár és egy "magányos" srác.Mivel akkor már nagyon sokat nyüstőltem a feleségem a 3massal,már lazább volt!Bár ekkor még 3mas szüzek voltunk buck
Egy közös matracos fűrdőzés alkalmával,a fülembe sugta a párom,hogy ez a Ákos gyerek nem lenne rossz elsőre.
Mondtam neki kezdjen el vele kicsit kacérkodni.
Gumimatracozás közben (egymást borogatták a vízbe)láttam,hogy eléggé sok a véletlen érintés..Majd a fülembe súgta,hogy egyszer a víz alatt Ákos megsimogatta a popsiját (ami már nem véletlen volt smile
Nagyon felizgatott a szitu,kőlemény lett a farkam,és biztattam a párom,hogy ha szeretné a víz alatt a matracra támaszkodva simogassa meg ahol szeretné crazya
Kicsit hátrébb húzottam a pancsolástól,a párom Ákossal a matracra támaszkodva,de kezük a víz alatt!
Alig bíram magammal,szinte remegtem,de hagyni akartam őket!
Kis idő múlva odaúsztam én is,és Ákos zavartan a másik párhoz csapódott!
Izgatottan kérdeztem nah mit csináltatok?
Párom kicsit szégyenlősen,de elmondta,hogy elösszőr véletlenűl hozzáért a farkához,de utánna Ákos odahúzta a kezét!
Ezt követően a shorton keresztúl elkezdte simogatni verni a farkát.Ákos eközben a popsiját simogatta.Majd megfogta a párom kezét és becsúsztatta a boxerjába!
Rámarolkolt,de aztán ennyi volt mert ekkor jelentem meg!
Benyultam a fürdőbugyijába és tiszta nedv volt a puncijan.Kérdeztem izgatta a szitu?Azt mondta furcsa volt,de kemény farka volt,és nagyon felizgúlt talán ki is verte volna neki!
Hát itt már nem bírtam és az én faszom verte ki a szép Balatonba!
Este dugás közben már eljátszottunk a gondolattal,hogy Ákossal ,hogyan játszana-kényeztetné...Nahh így indúlt,és még később a nyaraláson Ákos is jól járt buck
#19111   2023. 07. 13. csütörtök 22:20
Vitya40 Vitya40
Az enyém is lenyeli,szereti ha úszik a geciben.
#19110   2023. 07. 13. csütörtök 22:12
coldblueeyes coldblueeyes
Feleségem lenyeli, ha a pasi időben szól...
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 12. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 07. 12. szerda 13:32
Az a kérdés merül fel bennem, hogy ilyen esetben hova folyik a geci, mert gumi nyilván nincs kéznél, akkor oda a szaunába szét össze vissza?
#19109   2023. 07. 13. csütörtök 22:03
Vitya40 Vitya40
Nagyon jó sztori!
#19108   2023. 07. 13. csütörtök 20:09
Borso51 Borso51
A kezdetek...
Egy baráti társasággal a Balatonon voltunk!
2pár és egy "magányos" srác.Mivel akkor már nagyon sokat nyüstőltem a feleségem a 3massal,már lazább volt!Bár ekkor még 3mas szüzek voltunk buck
Egy közös matracos fűrdőzés alkalmával,a fülembe sugta a párom,hogy ez a Ákos gyerek nem lenne rossz elsőre.
Mondtam neki kezdjen el vele kicsit kacérkodni.
Gumimatracozás közben (egymást borogatták a vízbe)láttam,hogy eléggé sok a véletlen érintés..Majd a fülembe súgta,hogy egyszer a víz alatt Ákos megsimogatta a popsiját (ami már nem véletlen volt smile
Nagyon felizgatott a szitu,kőlemény lett a farkam,és biztattam a párom,hogy ha szeretné a víz alatt a matracra támaszkodva simogassa meg ahol szeretné crazya
Kicsit hátrébb húzottam a pancsolástól,a párom Ákossal a matracra támaszkodva,de kezük a víz alatt!
Alig bíram magammal,szinte remegtem,de hagyni akartam őket!
Kis idő múlva odaúsztam én is,és Ákos zavartan a másik párhoz csapódott!
Izgatottan kérdeztem nah mit csináltatok?
Párom kicsit szégyenlősen,de elmondta,hogy elösszőr véletlenűl hozzáért a farkához,de utánna Ákos odahúzta a kezét!
Ezt követően a shorton keresztúl elkezdte simogatni verni a farkát.Ákos eközben a popsiját simogatta.Majd megfogta a párom kezét és becsúsztatta a boxerjába!
Rámarolkolt,de aztán ennyi volt mert ekkor jelentem meg!
Benyultam a fürdőbugyijába és tiszta nedv volt a puncijan.Kérdeztem izgatta a szitu?Azt mondta furcsa volt,de kemény farka volt,és nagyon felizgúlt talán ki is verte volna neki!
Hát itt már nem bírtam és az én faszom verte ki a szép Balatonba!
Este dugás közben már eljátszottunk a gondolattal,hogy Ákossal ,hogyan játszana-kényeztetné...Nahh így indúlt,és még később a nyaraláson Ákos is jól járt buck
#19107   2023. 07. 12. szerda 18:03
X Törölt felhasználó (856058)
ügyes a csajszi akkor, egyszer volt dolgom olyan lánnyal akinek a puncija is úgy beszippantotta mintha kb lenyelte volna de gondolom ez nem egy általános dolog lehet
(Ez egy válasz gymsm üzenetére (2023. 07. 12. szerda 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 12. szerda 13:55
Hát itt nem folyt sehova. Ha már annyira kíváncsi vagy. A higiénia fontos nekünk is. Hgy miért nem folyt mert ha hölgy gondoskodtt róla. A többit a fantaziadra bízom. Amúgy aki szaunaban jár a legtöbb ember igényesebb mint aki kint fürdik egy kinti medencében vagy be mész egy toalatre.
#19106   2023. 07. 12. szerda 13:55
gymsm gymsm
Hát itt nem folyt sehova. Ha már annyira kíváncsi vagy. A higiénia fontos nekünk is. Hgy miért nem folyt mert ha hölgy gondoskodtt róla. A többit a fantaziadra bízom. Amúgy aki szaunaban jár a legtöbb ember igényesebb mint aki kint fürdik egy kinti medencében vagy be mész egy toalatre.
#19105   2023. 07. 12. szerda 13:32
X Törölt felhasználó (856058)
Az a kérdés merül fel bennem, hogy ilyen esetben hova folyik a geci, mert gumi nyilván nincs kéznél, akkor oda a szaunába szét össze vissza?
(Ez egy válasz gymsm üzenetére (2023. 07. 12. szerda 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 12. szerda 07:50
Sziasztok. A múltkor voltunk szaunazni össze futottunk egy ismerőssel. Izgalmas volt pl kinti medencében mellette ültünk ew simiztük. Benne pedig kicsit jatszott velünk. De nem lett semmi megzavarták más is rájött mi lehet. De tegnap egy másik helyen voltunk. Ee ott az egyik szauna fülkében csak össze jött igaz itt is volt hogy rajött egy srác mi van mi folyhat de másodszor is vissza mentünk a fülkében és felváltva de sikerült meg kefélni a parom. Nagyon jó volt szóval nem gondoltam volna hogy lesznek egy ilyen szaunas kalandjaink is .
#19104   2023. 07. 12. szerda 12:25
gymsm gymsm
Nekünk most volt az első mind a két helyen
 
... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 27. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!