Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19092   2023. 07. 06. csütörtök 09:39
X Törölt felhasználó (4711710)
Azert te sem panaszkodhatol párodra
Gyönyörű ahogy csordogál belőle
(Ez egy válasz Coolpityu1749 üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 09:20
WOW!
Nagyon csinos!
Csodás élményeid lehetnek vele. ☺️
#19091   2023. 07. 06. csütörtök 09:24
ttlon ttlon
köszönöm szépen ,csak kiváncsiságbol néztem fel ide
#19090   2023. 07. 06. csütörtök 09:20
Coolpityu1749 Coolpityu1749
WOW!
Nagyon csinos!
Csodás élményeid lehetnek vele. ☺️
(Ez egy válasz ttlon üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 08:53
sziasztok,

ő az én kis feleségem.

https://kepkuldes.com/image/Bd00Ay
#19089   2023. 07. 06. csütörtök 09:08
Chris22 Chris22
Nagyon szép, és legjobb hogy ő maga csinálta a képet.
(Ez egy válasz ttlon üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 08:53
sziasztok,

ő az én kis feleségem.

https://kepkuldes.com/image/Bd00Ay
#19088   2023. 07. 06. csütörtök 08:57
X Törölt felhasználó (4711710)
Gyönyörű
(Ez egy válasz ttlon üzenetére (2023. 07. 06. csütörtök 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 06. csütörtök 08:53
sziasztok,

ő az én kis feleségem.

https://kepkuldes.com/image/Bd00Ay
#19087   2023. 07. 06. csütörtök 08:53
ttlon ttlon
sziasztok,

ő az én kis feleségem.

https://kepkuldes.com/image/Bd00Ay
#19086   2023. 07. 06. csütörtök 08:05
motomano motomano
Általános duma a nőktől,hogy örülj neki megélhetted régen!
Köszönöm szépen!!!
(Ez egy válasz Chris22 üzenetére (2023. 07. 05. szerda 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 05. szerda 21:24
Rövid folytatás: Közben én végeztem a mókuskerékkel, elértem amiért dolgoztam, megkaptam a jutalmamat is érte. Lehullott rólam minden stressz, edzek is rendesen, simán állom a versenyt a 20-30 évesekkel is mikor tesztelnek, önbizalmam, életkedvem is helyén van. Hobbiból dolgozok, olyan munkákat amiket szeretek. De a szex nem hagy nyugodni, aktívabb lennék, mint valaha, de nagyobb most a szakadék a párom és az én igényeim között, mint valaha. Nem hiszem, hogy tudok éveket várni hogy újra egy szintre kerüljünk, több beszélgetésünk is volt a témában, nem ma kezdtük, de úgy érzem hogy csak bénázunk. Nem hiszem el, hogy az ember ne szeretné újra átélni, amit korábban annyira élvezett, nem hiszem hogy nem akarná máshogy, intenzíven megélni, nem hiszem el hogy nem vágyna mély élvezetre. Már 1-2 segédeszköz előkerült, de párom.azt mondja, ő csak kettesben.szeretne lenni, de így meg sajnos akörülményeink miatt is - nem igazán tudunk.elbújni a házban, valaki mindig jöhet, a nagy család velejárója - kb olyan szinten vannak.az együttléteink, mint mikor megismertük egymást és óvatosan puhatolóztunk merre tovább. Bocs hogy ilyen hosszú lett, de ti mit gondoltok erről? Más hölgy is volt már úgy vele, hogy legszívesebben elfelejtette volna a múltat, akkor is ha akkor az volt a csúcs?
#19085   2023. 07. 05. szerda 21:51
levendula78 levendula78
A fene se tudja... A feleségemet "elengedem" akárkivel, ha szeretné. Igaz, ez nem " elengedés", csak úgy belefér. Szerelmes vagyok belé, akkor is, ha ő ezt nem mindig érzi. A szex, nem a "megfelelő idegen"-től jó, hanem , ha éppen jól csinálja, az akivel van. Nekem pedig jó érzés, ha neki jó. Nem túl hosszú, de nem is rövid, lehet zavaros hozzászólás.
#19084   2023. 07. 05. szerda 21:24
Chris22 Chris22
Rövid folytatás: Közben én végeztem a mókuskerékkel, elértem amiért dolgoztam, megkaptam a jutalmamat is érte. Lehullott rólam minden stressz, edzek is rendesen, simán állom a versenyt a 20-30 évesekkel is mikor tesztelnek, önbizalmam, életkedvem is helyén van. Hobbiból dolgozok, olyan munkákat amiket szeretek. De a szex nem hagy nyugodni, aktívabb lennék, mint valaha, de nagyobb most a szakadék a párom és az én igényeim között, mint valaha. Nem hiszem, hogy tudok éveket várni hogy újra egy szintre kerüljünk, több beszélgetésünk is volt a témában, nem ma kezdtük, de úgy érzem hogy csak bénázunk. Nem hiszem el, hogy az ember ne szeretné újra átélni, amit korábban annyira élvezett, nem hiszem hogy nem akarná máshogy, intenzíven megélni, nem hiszem el hogy nem vágyna mély élvezetre. Már 1-2 segédeszköz előkerült, de párom.azt mondja, ő csak kettesben.szeretne lenni, de így meg sajnos akörülményeink miatt is - nem igazán tudunk.elbújni a házban, valaki mindig jöhet, a nagy család velejárója - kb olyan szinten vannak.az együttléteink, mint mikor megismertük egymást és óvatosan puhatolóztunk merre tovább. Bocs hogy ilyen hosszú lett, de ti mit gondoltok erről? Más hölgy is volt már úgy vele, hogy legszívesebben elfelejtette volna a múltat, akkor is ha akkor az volt a csúcs?
#19083   2023. 07. 05. szerda 21:10
Chris22 Chris22
24 éve vagyunk együtt a párommal, 21 éve házasok. Sok gyerekünk van de róla senki meg nem mondja, eszméletlen a genetikája. Szerencsére engem is rendszeresen egy tízessel kevesebbnek néznek mert még ősz hajszálam is alig van (kitépem smile ) Mi korábban nagyon aktívak voltunk, naponta volt szex, aztán lett házibarát, swingerklub, párcsere is minden. Mikor született az újabb pici akkor természetesen kb 2 évre szünet volt, de utána fokozatosan újraindult minden. Sosem volt egyszerű megértetni vele hogy a teste nem változott semmit se, mindig teljes önbizalomhiányról indultunk és jutottunk el az önfeledt bevállalós milfhez. Őrült szexi volt, pláne mikor becsiccsentve tényleg elengedte magát, nagyon oda kellett tenni magunkat, rengetegszer elélvezett, igazán látványosakat, amire ma is áll a farkam. Persze fotóztunk/videóztunk is, hála égnek. Ilyenkor előjöttek a legdurvább fantáziák is pl néger pasi, több pasi, punciba-popsiba élvezni és onnan folytatni, élmény volt látni a változást. Volt rendszeres házibarát is, sőt kettesben is lehettek. Én viszont csak teljesen ismeretlennel, ill kubban lehettem - nagyon számít nála hogy meg ne tudja senki viszont régebbi gg-s szerepléseinknek hála titokban az egész baráti körünk tudja. Kicsit több, mint két éve újra született babánk, de valahogy minden más, mint korábban. Tavaly sajnos költözés/építkezés miatt majd egy évet ingázással töltöttem, és ez odatett nagyon a kapcsolatunknak. Rengeteg munka, kiképzés, szerencsére sok volt a fizikai így a kondim még javult is de a napi 4 óra alvás akkor töltődött újra nálam mikor havonta egyszer hazajöttem 4 napra. Volt szex, jó volt, de egyszerűen több szinttel lejjebb. Belekezdtünk a partnerkeresésbe, srácot találtunk is, párt is majdnem, míg végül egy nagyon ritka veszekedésnél kinyílt a csap és eljöttem, elég volt hogy minden teher rajtam volt majdvegy évig, csoda hogy nem hibáztam ezalatt semmit. Persze pont akkor lett ez, mikor az új házibaráttal épp klassz hétvégét akartunk csapni hármasban. 1-2 hónap alatt kibékültünk, azóta a kapcsolat is 95%-ban rendeződött, de kb most indul újra a 2 év. Ha szóba próbáltam hozni a dolgot akkor azt mondta hogy nem érdekli őt ez többé, ha ilyet akarok, keressek más feleséget. Nem csalt meg, sőt. Nála ez úgy működik, hogy ha több a szex akkor még több kell, akár napi 2 heteken át (imádtam) viszont ha bajok vannak akkor heti nulla heteken át. Nemhogy mással nem volt, hanem sehogy se, teljes önbizalomhiány van ilyenkor. Pár hete elindultunk felfelé az úton, kimentünk szabadba is szeretkezni, le is buktunk mert egyszerűen a környékünkön nem lehet elbújni a traktorosok elől, de tök jó volt. Most óvatosan kezdem szóba hozni a dolgot, de nagyon nem.egyszerű mert mikor lelkileg visszazárkózik az erkölcs betonbunkerébe akkor mintha két személyisége lenne, egyszerűen megtagadja milyen.is volt, sőt azt is hogy jó volt neki, mikor akkor meg úgy tombolt, olyan kéjesen engedte el magát hogy 100-ból 100 férfi csak egyre gondolna a látvány láttán.
#19082   2023. 07. 02. vasárnap 06:48
Tigitta Tigitta VIP
Egyet értek
(Ez egy válasz Kezdoparos84 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 15:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 15:07
Én is ..az izgalmas lett volna ,ez így a végére elég "gáz "
#19081   2023. 07. 02. vasárnap 06:38
biboots biboots
Nekem is csak fantaziaban el a történet sajnos smile marad a kibeszeles, vizualitás, vágyakozás smile
#19080   2023. 07. 02. vasárnap 06:14
Porthos61 Porthos61
Az sem rossz ötlet...
(Ez egy válasz nemigem üzenetére (2023. 06. 30. péntek 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 15:45
Szerintem be kellett volna venni a közösbe
#19079   2023. 07. 01. szombat 13:58
X Törölt felhasználó (4696407)
buck
(Ez egy válasz samsung100 üzenetére (2023. 07. 01. szombat 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 01. szombat 12:26
Ezért nem szabad gyógyszerre inni. Látomásaid lesznek.
#19078   2023. 07. 01. szombat 12:58
vakus vakus
Szerintem is mese. De ha megtörtént akkor meg bűncselekmény.
(Ez egy válasz samsung100 üzenetére (2023. 07. 01. szombat 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 01. szombat 12:26
Ezért nem szabad gyógyszerre inni. Látomásaid lesznek.
#19077   2023. 07. 01. szombat 12:26
samsung100 samsung100
Ezért nem szabad gyógyszerre inni. Látomásaid lesznek.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19076   2023. 07. 01. szombat 07:46
X Törölt felhasználó (4709800)
#19075   2023. 06. 30. péntek 21:22
Krumplisteszta Krumplisteszta
Jo dolog a piszkos fantazia.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19074   2023. 06. 30. péntek 15:45
nemigem nemigem
Szerintem be kellett volna venni a közösbe
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 15:33
Frappáns befejezés. Tökös vagy...
#19073   2023. 06. 30. péntek 15:40
Felfedezők Felfedezők
Végigolvasva többi izgalmas, kalandos történeted, elég mozgalmas életed volt eddig. Sokaknak csak álom. Mondjuk mi maradunk a hétköznapi, barátkozás alapú, könnyebb úton.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
 
... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!