Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19072   2023. 06. 30. péntek 15:33
Porthos61 Porthos61
Frappáns befejezés. Tökös vagy...
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19071   2023. 06. 30. péntek 15:07
Kezdoparos84 Kezdoparos84
Én is ..az izgalmas lett volna ,ez így a végére elég "gáz "
(Ez egy válasz nemigem üzenetére (2023. 06. 30. péntek 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 13:44
Azt hittem, más lesz a végkifejlet, mondjuk beveszitek hármasba.
#19070   2023. 06. 30. péntek 13:44
nemigem nemigem
Azt hittem, más lesz a végkifejlet, mondjuk beveszitek hármasba.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19069   2023. 06. 30. péntek 09:55
Angyal78 Angyal78
smile Ez hatalmas story és izgalmas is..Ami azt illeti téged is izgatott hogy más dugja..csak másképp, mint itt a többséget smile
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 06. 30. péntek 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 09:02
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19068   2023. 06. 30. péntek 09:02
jupi77 jupi77
Az előző barátnőmmel mi is átéltük ezt. Sokat dolgoztam hajtottam a pénzt,elég kevés időt tudtunk együtt lenni mert voltak terveink. Amikor viszont együtt voltunk nagyokat keféltünk. Ez egy darabig jól is ment egész addig amíg nem kezdtem sejteni hogy valaki besegít.Ez teljesen felizgatott és alig vártam hogy kiderüljön ki volt az.Egyik hajnalba mentem haza a melóból és a párom telefonja kint maradt az asztalon.Volt rajta egy üzenet gondoltam megnézem hátha fontos.Az egyik ismerősünk írt neki hogy csodálatos volt és mielőbb ismétlést szeretne.Hú de izgi gondoltam és elmentem zuhanyozni.Pár perc múlva megjelent a párom és elkezdtünk beszélgetni majd bejött mellém a zuhany alá.Elkezdett mosdatni aminek rövid időn belül meg is lett az eredménye.Olyan kemény lettem hogy majd szét durrantam.Végig csókolta az egész testem majd szájába vette a férfiasságom és pár perc alatt kivégzett ott a zuhany alatt.Én is jó alaposan megmosdattam és jól fel is izgattam de nem engedtem a csúcsra érni.Közöltem vele menjen a szobába és keressen valami szexi fehérneműt.Közben a telefonjáról küldetem egy üzenet a pasinak hogy fél óra múlva várja.Bementem a szobába várt is szexin felöltözve .Ledöntöttem az ágyra és elkezdtem vadul simogatni.Kefélj meg keményen hangzott a felszólítás.Előkaptam a bilincset az éjjeli szekrényből oda bilincseltem az ágykerethez és keményen dugni kezdtem.Gyorsan el is élvezet de én nem lassítottam csak dugtam tovább.Lassan én is a csúcs közelébe értem így kivettem a farkam a feje mellé térdeltem és az arcára vertem neki.Majd felöltöztem és közöltem vele hogy a bilincs kulcsa a konyhában lesz engem ne keressen többet holnap elviszem a cuccaimat.Meg hogy jön a pasija jó szórakozást nekik.El tudom képzelni milyen érzés lehetett a pasijának gecis pofával látni.Lehet bejött neki ezt nem tudom.Egyikkel sem beszéltem azóta.
#19067   2023. 06. 30. péntek 08:07
Borso51 Borso51
Minden vágyam,hogy lássam ahogy megtőltik a kis punciját circling
(Ez egy válasz Tigitta üzenetére (2023. 06. 30. péntek 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 30. péntek 04:14
Persze ez érthető
Nálunk is hosszabb idő volt mikor már el lehetett hagyni
#19066   2023. 06. 30. péntek 05:55
Felfedezők Felfedezők
Egy biztos, a tartós kapcsolat nem csak "dugás " alapú. Egy tartós kapcsolat, jobban kiterjed a mindennapi életre ( baráti üzenetek, felköszöntések, közös programok, érdeklődés, egyszóval figyelem). Természetesen az izgalom marad, de a bizalom miatt eltűnik a feszültség. Ez a saját tapasztalatunk (idén 5 és 3 éves). ... csak köszönni tudjuk nekik.
#19065   2023. 06. 30. péntek 04:14
Tigitta Tigitta VIP
Persze ez érthető
Nálunk is hosszabb idő volt mikor már el lehetett hagyni
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 19:34
Sajnos nekünk még nem sikerült állandó partnerre"szert"tenni.
Így eléggé távolinak tünik ez a dolog!:((
De nem adjuk fel! De első pár alkalom csak gumival,mivel más védekezés nincs
#19064   2023. 06. 29. csütörtök 22:28
scary8106 scary8106
Mi sokáig kerestünk mire megtaláltuk a mostani partnerünk. Lassan közel egy évnél jàrunk vele.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 18:43
Nekunk egyaltalan nem volt evekig tarto. 1-2 talalka utan kiderul megvan-e a kemia. Ha nincs akkor nem eroltetjuk. Ha meg igen akkor nem kell a gumi. Nem szeretunk zokniban furodni. Puncust feltankolni az persze nalunk is emelt szint.
#19063   2023. 06. 29. csütörtök 21:29
kuros01 kuros01
Szívesen kipróbálnám. Nem voltunk még ilyen helyzetben. Szerintem van az a pillanat amikor a feleségem kívánja.
#19062   2023. 06. 29. csütörtök 21:01
Joker007 Joker007
Hát adatlap és fénykép nélkül elég nehéz is lesz.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 19:34
Sajnos nekünk még nem sikerült állandó partnerre"szert"tenni.
Így eléggé távolinak tünik ez a dolog!:((
De nem adjuk fel! De első pár alkalom csak gumival,mivel más védekezés nincs
#19061   2023. 06. 29. csütörtök 19:34
Borso51 Borso51
Sajnos nekünk még nem sikerült állandó partnerre"szert"tenni.
Így eléggé távolinak tünik ez a dolog!:((
De nem adjuk fel! De első pár alkalom csak gumival,mivel más védekezés nincs
(Ez egy válasz Tigitta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 00:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 00:14
Igen az fantasztikus de kell hozzá hogy kialakuljon a bizalom
Nálunk a feleségem kB 1 év után hagyta el a gumit a barátunknak
Fantasztikus élmény volt mikor először csússzant a csupasz farok a feleségem puncijába
#19060   2023. 06. 29. csütörtök 18:44
Krumplisteszta Krumplisteszta
Pontosan. Inkabb kevesebb de az minosegi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4696437)
2023. 06. 29. csütörtök 10:25
A mi hozzáállásunk is hasonló, eleve nem kerülünk olyannal ilyen helyzetbe, akivel már nincs meg a kellő bizalom.
#19059   2023. 06. 29. csütörtök 18:43
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nekunk egyaltalan nem volt evekig tarto. 1-2 talalka utan kiderul megvan-e a kemia. Ha nincs akkor nem eroltetjuk. Ha meg igen akkor nem kell a gumi. Nem szeretunk zokniban furodni. Puncust feltankolni az persze nalunk is emelt szint.
(Ez egy válasz Tigitta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 08:14
Nekünk ez volt az első hosszú ideig tartó kapcsolatunk
#19058   2023. 06. 29. csütörtök 10:42
duplaélvezet66 duplaélvezet66 VIP
mi is
#19057   2023. 06. 29. csütörtök 10:25
X Törölt felhasználó (4696437)
A mi hozzáállásunk is hasonló, eleve nem kerülünk olyannal ilyen helyzetbe, akivel már nincs meg a kellő bizalom.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 08:03
Nalunk nem tart ilyen sokaig a bizalom kiepitese. Talan azert mert aki gyanus az eleve ki van zarva.
#19056   2023. 06. 29. csütörtök 08:14
Tigitta Tigitta VIP
Nekünk ez volt az első hosszú ideig tartó kapcsolatunk
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 08:03
Nalunk nem tart ilyen sokaig a bizalom kiepitese. Talan azert mert aki gyanus az eleve ki van zarva.
#19055   2023. 06. 29. csütörtök 08:03
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nalunk nem tart ilyen sokaig a bizalom kiepitese. Talan azert mert aki gyanus az eleve ki van zarva.
(Ez egy válasz Tigitta üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 00:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 00:14
Igen az fantasztikus de kell hozzá hogy kialakuljon a bizalom
Nálunk a feleségem kB 1 év után hagyta el a gumit a barátunknak
Fantasztikus élmény volt mikor először csússzant a csupasz farok a feleségem puncijába
#19054   2023. 06. 29. csütörtök 00:14
Tigitta Tigitta VIP
Igen az fantasztikus de kell hozzá hogy kialakuljon a bizalom
Nálunk a feleségem kB 1 év után hagyta el a gumit a barátunknak
Fantasztikus élmény volt mikor először csússzant a csupasz farok a feleségem puncijába
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 09:20
Igen,nállunk is hasonló a forgatókönyv.
Utánna átbeszéljük,mi volt jó-rossz.
Egyszer volt egy vastagabb farkú srác...Kicsit hagyni akartam őket kettesben,ezért amikor már ment a nyalás-szopás a részükről elmentem zuhanyozni,addig csak néztem a mozit buck
Amikor viszaértem a látvány:Párom misszionáriusban mindkét keze a a térde alatt összekulcsolva húzza fel a lábait,és teljesen felkinálja fazonos baba punciját!A srác lassan centiről-centire csúsztatta be a farkát!Kicsit feszítette,de láttam az arcán az élvezetet ahogy tövig tolták neki!
Inkább szeretkezésnek indult,de aztán nagyon keményen megbaszták!
Egymás után(csak missziben)3x élvezett el!
Kövi projekt a gumi nélküliség lenne,és punciba élvezés crazya
#19053   2023. 06. 27. kedd 07:17
duplaélvezet66 duplaélvezet66 VIP
De még hogy
 
... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!