Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 20 21 22 23 24 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19052   2023. 06. 27. kedd 07:11
Krumplisteszta Krumplisteszta
Akkor tudod is a valaszt. Ettol a ponttol csak az a kerdes hogy akarsz-e vele eggyutt dolgozni ezen vagy nem, inkabb elfogadod hogy o ilyen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 06. 26. hétfő 23:44
Igen rossz élmények gyűjteménye, szegénykém valahogy vonzotta a balfasz pasikat, plusz van sajnos szomorúbb rossz élménye is ettől, de az egyik legegyszerűbb példa heves szex közben túl kijöttem és kicsúszott a farkam és megnyomta neki a szemérem csont részt a hüvely és csikló között, és azóta ha 3/4en túl kijövök már kiesik a ritmusból mert már parázik hogy megint megesik. Fájdalom küszöb nem nulla hanem minusz.
#19051   2023. 06. 27. kedd 00:07
gáborgábor79 gáborgábor79
Tisztázni kell mindent. Nekem volt egy pár akikkel már a randit lebszéltúk meg mindent is és megkérdeztem hogy ugye nem baj hogy dohányzok?
Erre ők dehogynem! Náluk az kizáró ok! Pedig az adatlapomon is kint van.
Ha annyira zavarja őket miért nem nézik meg? Vagy kérdeznek rá?
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 14:13
Uhh, azért egy swingerben, hogy ne ujjazzanak... Nos elmegy, de nem az igazi. Lehet listát csinálni, sőt mi mindig letisztázzuk már a találkozó előtt, hogy mi a tabu. Ha olyan tabu van, ami nekünk fontos, akkor már nem is találkozunk. Sokkal mérvadóbb ez nekünk, mint az, amikor valaki egy fénykép alapjén dönt. De jártunk úgy is, hogy a páros azt mondta nincs tabu, aztán mégis sorra jöttek elő, hogy ezt se, azt se, amazt se. Hagytuk is a fenébe. Nekünk valahol a gátlástalanságról szól ez az egész és jó újra és újra megélni. Nem szeretkezni akarunk, azt csak a saját párral kettesben.
#19050   2023. 06. 26. hétfő 23:44
X Törölt felhasználó (856058)
Igen rossz élmények gyűjteménye, szegénykém valahogy vonzotta a balfasz pasikat, plusz van sajnos szomorúbb rossz élménye is ettől, de az egyik legegyszerűbb példa heves szex közben túl kijöttem és kicsúszott a farkam és megnyomta neki a szemérem csont részt a hüvely és csikló között, és azóta ha 3/4en túl kijövök már kiesik a ritmusból mert már parázik hogy megint megesik. Fájdalom küszöb nem nulla hanem minusz.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 18:44
Pedig ezek pont ugyanazok a gatlasok, csak eppen masban csucsosodik ki. Ra kell venni hogy szeresse a sajat testet ugy ahogy van.. Csak ki kell talalni miert nem szereti. Lehet volt rossz elmenye es pozitivval helyettesiteni.
#19049   2023. 06. 26. hétfő 21:47
X Törölt felhasználó (4612822)
Pedig minden nőben benne van a huncutsàg. Melyik az a nő aki nem élvezné ha két jó pasi fényesre nyalná a testét és kefélné àjulásig. Ilyen egyszerűen nincs smile
Csak ugye a társadalmi elvárások, mi a normális , mi az aberrált , mi az elítélendő. Már a rómaiak is hatalmas orgia partykat tartottak, mindenki mindenkivel az élvezetért. Én biztos vagyok benne ha összejönne a kis feleségem dupla kényeztetése rájönne hogy nincs ebben semmi elítélendő, csak egy picit az ember elàllatosodik.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 09:20
Igen,nállunk is hasonló a forgatókönyv.
Utánna átbeszéljük,mi volt jó-rossz.
Egyszer volt egy vastagabb farkú srác...Kicsit hagyni akartam őket kettesben,ezért amikor már ment a nyalás-szopás a részükről elmentem zuhanyozni,addig csak néztem a mozit buck
Amikor viszaértem a látvány:Párom misszionáriusban mindkét keze a a térde alatt összekulcsolva húzza fel a lábait,és teljesen felkinálja fazonos baba punciját!A srác lassan centiről-centire csúsztatta be a farkát!Kicsit feszítette,de láttam az arcán az élvezetet ahogy tövig tolták neki!
Inkább szeretkezésnek indult,de aztán nagyon keményen megbaszták!
Egymás után(csak missziben)3x élvezett el!
Kövi projekt a gumi nélküliség lenne,és punciba élvezés crazya
#19048   2023. 06. 26. hétfő 18:44
Krumplisteszta Krumplisteszta
Pedig ezek pont ugyanazok a gatlasok, csak eppen masban csucsosodik ki. Ra kell venni hogy szeresse a sajat testet ugy ahogy van.. Csak ki kell talalni miert nem szereti. Lehet volt rossz elmenye es pozitivval helyettesiteni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 06. 26. hétfő 13:20
nem ilyesmi a gond, inkább ilyen rigolyák, vannak amit nem szeret de nagyon nem, hozzá érés a köldökéhez, pl ujjazás is kizárt, stb , és ilyenektől parázik, hogy ha olyan történik akkor hogy reagál vagy milyen lenne mással, meg hogy még megcsalásnak érezné, persze sok mindent át lehet beszélni a beszállóval de azért full használati utasítást csak nem csinálnék, arra is kevés az esély, hogy olyat találjon az ember harmadiknak aki pont olyan figyelmes típus hogy alkalmas egy ilyen bonyolultabb csajszihoz.
#19047   2023. 06. 26. hétfő 14:13
BiPasit BiPasit
Uhh, azért egy swingerben, hogy ne ujjazzanak... Nos elmegy, de nem az igazi. Lehet listát csinálni, sőt mi mindig letisztázzuk már a találkozó előtt, hogy mi a tabu. Ha olyan tabu van, ami nekünk fontos, akkor már nem is találkozunk. Sokkal mérvadóbb ez nekünk, mint az, amikor valaki egy fénykép alapjén dönt. De jártunk úgy is, hogy a páros azt mondta nincs tabu, aztán mégis sorra jöttek elő, hogy ezt se, azt se, amazt se. Hagytuk is a fenébe. Nekünk valahol a gátlástalanságról szól ez az egész és jó újra és újra megélni. Nem szeretkezni akarunk, azt csak a saját párral kettesben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 06. 26. hétfő 13:20
nem ilyesmi a gond, inkább ilyen rigolyák, vannak amit nem szeret de nagyon nem, hozzá érés a köldökéhez, pl ujjazás is kizárt, stb , és ilyenektől parázik, hogy ha olyan történik akkor hogy reagál vagy milyen lenne mással, meg hogy még megcsalásnak érezné, persze sok mindent át lehet beszélni a beszállóval de azért full használati utasítást csak nem csinálnék, arra is kevés az esély, hogy olyat találjon az ember harmadiknak aki pont olyan figyelmes típus hogy alkalmas egy ilyen bonyolultabb csajszihoz.
#19046   2023. 06. 26. hétfő 13:37
gáborgábor79 gáborgábor79
Nyuhodtan csinálj listát hogy mit nem szabad.
Nincs abban semmi.
Másképp nem tudhatja a beszálló ha valamit nem szeret
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 06. 26. hétfő 13:20
nem ilyesmi a gond, inkább ilyen rigolyák, vannak amit nem szeret de nagyon nem, hozzá érés a köldökéhez, pl ujjazás is kizárt, stb , és ilyenektől parázik, hogy ha olyan történik akkor hogy reagál vagy milyen lenne mással, meg hogy még megcsalásnak érezné, persze sok mindent át lehet beszélni a beszállóval de azért full használati utasítást csak nem csinálnék, arra is kevés az esély, hogy olyat találjon az ember harmadiknak aki pont olyan figyelmes típus hogy alkalmas egy ilyen bonyolultabb csajszihoz.
#19045   2023. 06. 26. hétfő 13:20
X Törölt felhasználó (856058)
nem ilyesmi a gond, inkább ilyen rigolyák, vannak amit nem szeret de nagyon nem, hozzá érés a köldökéhez, pl ujjazás is kizárt, stb , és ilyenektől parázik, hogy ha olyan történik akkor hogy reagál vagy milyen lenne mással, meg hogy még megcsalásnak érezné, persze sok mindent át lehet beszélni a beszállóval de azért full használati utasítást csak nem csinálnék, arra is kevés az esély, hogy olyat találjon az ember harmadiknak aki pont olyan figyelmes típus hogy alkalmas egy ilyen bonyolultabb csajszihoz.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 09:05
Nem kell csodalkozni rajta. A lanyokat mindig szigorubban nevelik. A kisfiuknak mar az oviban a kezebe adjak a kukot, a kislanyoknak meg a kezere csapnak ha a labuk koze nyulnak. Ez aztan folytatodik. A fiu aki minden csaj megdug az peldakep, a lany akit mindenki megdug az kurva. Termeszetes hogy nehezebben oldodnak a gatlasaik. De nagyon megeri az erofeszitest. Egy felszabadult no a termeszet ajandeka a ferfinepnek.
#19044   2023. 06. 26. hétfő 09:20
Borso51 Borso51
Igen,nállunk is hasonló a forgatókönyv.
Utánna átbeszéljük,mi volt jó-rossz.
Egyszer volt egy vastagabb farkú srác...Kicsit hagyni akartam őket kettesben,ezért amikor már ment a nyalás-szopás a részükről elmentem zuhanyozni,addig csak néztem a mozit buck
Amikor viszaértem a látvány:Párom misszionáriusban mindkét keze a a térde alatt összekulcsolva húzza fel a lábait,és teljesen felkinálja fazonos baba punciját!A srác lassan centiről-centire csúsztatta be a farkát!Kicsit feszítette,de láttam az arcán az élvezetet ahogy tövig tolták neki!
Inkább szeretkezésnek indult,de aztán nagyon keményen megbaszták!
Egymás után(csak missziben)3x élvezett el!
Kövi projekt a gumi nélküliség lenne,és punciba élvezés crazya
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 07:42
Nálunk ez még van beszélve, ha én lövöm el a patront előbb akkor természetesen a vendéggel folytatja a dolgot,nem hagyják abba. Igazából annak nincs is értelme. Vagy éppen fordítva,ha a vendég előbb lő akkor mi is simán folytatjuk. Nekünk még csak egy első alkalom volt aminek a tapasztalata az ,hogy számomra izgató volt ahogy a páromat dugják, és másik ffi farkát kényezteti. Éreztem hogy majd szét robbanok. Persze a kezdeti lámpa láz meg volt és zavarban voltam de izgalmas volt látni ahogy mással van
#19043   2023. 06. 26. hétfő 09:05
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nem kell csodalkozni rajta. A lanyokat mindig szigorubban nevelik. A kisfiuknak mar az oviban a kezebe adjak a kukot, a kislanyoknak meg a kezere csapnak ha a labuk koze nyulnak. Ez aztan folytatodik. A fiu aki minden csaj megdug az peldakep, a lany akit mindenki megdug az kurva. Termeszetes hogy nehezebben oldodnak a gatlasaik. De nagyon megeri az erofeszitest. Egy felszabadult no a termeszet ajandeka a ferfinepnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 06. 26. hétfő 08:27
Én úgy tapasztalom, hogy akiben ez a vágy gyökere megvan, ott is fokozatosan erősödik. Nekem volt hármas kaland az exemmel, de felé nem volt semmi érzelem, a mostani párommal amikor az elején a vad rózsaszín ködös szerelem volt a fejemben, el sem tudtam volna képzelni hogy más is érintse. Után hogy stabilizálódott a kapcsolatunk és erősödött a szeretet vonal alább hagyott a szerelem, jött ismét elő a hármasra a vágyam, ami nagyjából 6 éve erősödő folyamat. Az első szakaszban ha elképzeltem izgatott, de amint elmentem már zűrzavaros érzelmek, talán kicsi bűntudat is, de ahogy telt az idő teljesen eltűnt minden negatív érzés élvezés után, ez az időszak negatív utó érzéssel nekem rövid volt. Nálunk még nem történt meg. Párom 30 és még nem tanult meg elengedni, még fogják a gátlások, félelmek.
#19042   2023. 06. 26. hétfő 08:27
X Törölt felhasználó (856058)
Én úgy tapasztalom, hogy akiben ez a vágy gyökere megvan, ott is fokozatosan erősödik. Nekem volt hármas kaland az exemmel, de felé nem volt semmi érzelem, a mostani párommal amikor az elején a vad rózsaszín ködös szerelem volt a fejemben, el sem tudtam volna képzelni hogy más is érintse. Után hogy stabilizálódott a kapcsolatunk és erősödött a szeretet vonal alább hagyott a szerelem, jött ismét elő a hármasra a vágyam, ami nagyjából 6 éve erősödő folyamat. Az első szakaszban ha elképzeltem izgatott, de amint elmentem már zűrzavaros érzelmek, talán kicsi bűntudat is, de ahogy telt az idő teljesen eltűnt minden negatív érzés élvezés után, ez az időszak negatív utó érzéssel nekem rövid volt. Nálunk még nem történt meg. Párom 30 és még nem tanult meg elengedni, még fogják a gátlások, félelmek.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 06:57
Visszakanyarodva a topic-hoz..
Ti,hogy érzitek?
Amikor vége az élvezeteknek,akkor is tovább vágytok a 3masra?
Illetve megvan engedve szájba-punciba élvezés?
#19041   2023. 06. 26. hétfő 07:42
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Nálunk ez még van beszélve, ha én lövöm el a patront előbb akkor természetesen a vendéggel folytatja a dolgot,nem hagyják abba. Igazából annak nincs is értelme. Vagy éppen fordítva,ha a vendég előbb lő akkor mi is simán folytatjuk. Nekünk még csak egy első alkalom volt aminek a tapasztalata az ,hogy számomra izgató volt ahogy a páromat dugják, és másik ffi farkát kényezteti. Éreztem hogy majd szét robbanok. Persze a kezdeti lámpa láz meg volt és zavarban voltam de izgalmas volt látni ahogy mással van
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 06:57
Visszakanyarodva a topic-hoz..
Ti,hogy érzitek?
Amikor vége az élvezeteknek,akkor is tovább vágytok a 3masra?
Illetve megvan engedve szájba-punciba élvezés?
#19040   2023. 06. 26. hétfő 07:26
Krumplisteszta Krumplisteszta
Meg bizony. Alig verja az ember, hogy ujra felalljon es ismet a dolgok kozepebe lehessen ugrani. Addig is keresunk valami jatekot amivel fokozhatjuk a kedves oromeit. Bimbinyalogatas, csok, atb.
Ez a holgyon mulik. Amit o megenged azt szabad.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 06. 26. hétfő 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 26. hétfő 06:57
Visszakanyarodva a topic-hoz..
Ti,hogy érzitek?
Amikor vége az élvezeteknek,akkor is tovább vágytok a 3masra?
Illetve megvan engedve szájba-punciba élvezés?
#19039   2023. 06. 26. hétfő 06:57
Borso51 Borso51
Visszakanyarodva a topic-hoz..
Ti,hogy érzitek?
Amikor vége az élvezeteknek,akkor is tovább vágytok a 3masra?
Illetve megvan engedve szájba-punciba élvezés?
#19038   2023. 06. 25. vasárnap 20:50
Kutyu14cm Kutyu14cm
Negatívkodni,bocsi. És mi is használunk vibrit. Előjátékhoz is,vagy mint ma-a befejezéshez is. worship
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 06. 25. vasárnap 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 25. vasárnap 19:51
"Ha mér csak a vibritől élvez majd el,skkor igen!" ? ? ? Grat. Azt szűrted le, hogy azért kell, mert nem élvezett el? Nem, a negyedik-ötödik után felpörög annyira, hogy még tovább akar élvezni. De régebben olyan is volt, hogy velem csak jó volt, de nem élvezett el, akkor sem néztem rossz szemmel a vibrátorra.

Az eredeti hozzászólásoddal meg arra célozgattál, hogy ha őszinték lennénk, akkor zavarna a párunkkal szexelő pasi látványa miután elélveztünk. Akkor egyszerűen válaszolok. Nem.
#19037   2023. 06. 25. vasárnap 20:46
Borso51 Borso51
Nagyon izgalmas látvány ahogy a párom (mint családanya) élezi az ideg férfi nyújtotta örömöket finom
Csókolózva,fogja és benyúl a vendég boxerjába,és elkezdi verni a faszát,már akkor majdfelrobban az enyém is
#19036   2023. 06. 25. vasárnap 20:46
Kutyu14cm Kutyu14cm
Nem,nem ezt szűrtem le,hanem azt,hogy te nem értettél meg engem. Én azokhoz szóltam,akik egyelőre csak vágyakoznak,nem azokhoz,akiknél ez sikeresen működik. Te sarkítottál a vibrátorral,amire én rossz poént írtam,bocs! A még csak készülődő férjeknek hívtam fel a figyelmét,hogy van azért ilyen buktatója is a dolognak. De ugye mindenkinek,minden jót kívántam. Nem negszívkodni jöttem.
,
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 06. 25. vasárnap 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 25. vasárnap 19:51
"Ha mér csak a vibritől élvez majd el,skkor igen!" ? ? ? Grat. Azt szűrted le, hogy azért kell, mert nem élvezett el? Nem, a negyedik-ötödik után felpörög annyira, hogy még tovább akar élvezni. De régebben olyan is volt, hogy velem csak jó volt, de nem élvezett el, akkor sem néztem rossz szemmel a vibrátorra.

Az eredeti hozzászólásoddal meg arra célozgattál, hogy ha őszinték lennénk, akkor zavarna a párunkkal szexelő pasi látványa miután elélveztünk. Akkor egyszerűen válaszolok. Nem.
#19035   2023. 06. 25. vasárnap 19:51
pár-Bp-28 pár-Bp-28
"Ha mér csak a vibritől élvez majd el,skkor igen!" ? ? ? Grat. Azt szűrted le, hogy azért kell, mert nem élvezett el? Nem, a negyedik-ötödik után felpörög annyira, hogy még tovább akar élvezni. De régebben olyan is volt, hogy velem csak jó volt, de nem élvezett el, akkor sem néztem rossz szemmel a vibrátorra.

Az eredeti hozzászólásoddal meg arra célozgattál, hogy ha őszinték lennénk, akkor zavarna a párunkkal szexelő pasi látványa miután elélveztünk. Akkor egyszerűen válaszolok. Nem.
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2023. 06. 25. vasárnap 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 25. vasárnap 19:21
Nehezen értelmeztek egy egyszerű kérdést. Szerintem engedjük el,mert pl.neked ezt felelném-Ha mér csak a vibritől élvez majd el,skkor igen!
#19034   2023. 06. 25. vasárnap 19:44
jani27 jani27
Így igaz.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 06. 25. vasárnap 15:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 25. vasárnap 15:55
Termeszetesen. Ez a jatek nem valo mindenkinek. Kell hozza intelligencia, erzelmi erettseg, teljes bizalom a masik irant, de foleg jokora adag onbizalom. Szerintem sokan ott buknak el, hogy nem keszulnek fel a lehetosegre: a beszallonak esetleg nagyobb a szerszama es az asszony nagyon elvezi. Pedig az egesz jatek errol szol. Hogy olyat kapjon amit kettesben nem tudunk atelni. Akkor sikeres a kiserlet ha akkorat elvez hogy elalel/osszepisilja magat, stb. Akinek ez problemat okozhat, az bizony ne kezdjen bele.
#19033   2023. 06. 25. vasárnap 19:42
jani27 jani27
Igen. Tetszett.
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2023. 06. 25. vasárnap 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 25. vasárnap 10:01
Azért gondoljatok bele őszintén! Ha már elélveztetek,akkor is tetszene a párotokat még mindíg kefélő pasi látványa??
 
... 20 21 22 23 24 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!