Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 505 506 507 508 509 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9352   2013. 08. 30. péntek 16:47
X Törölt felhasználó (870900)
Kicsit tényleg leragadtunk a szájbaélvezésnél vigyor5

Szerintetek (már akinek van tapasztalata) csúnya szóval mi az a "mennyiség" 3masozásban amit "elbír"a kapcsolat??
Értem ezt úgy,hogy (persze eltérő vérmérséklet is közre játszik) heti,havi,esetleg évi bontásban....
Mert a jót könnyű megszokni,és mint a drogról nehéz leszokni róla, hamár függőséget okozott.....
#9351   2013. 08. 30. péntek 16:45
robertosanni robertosanni
Tényleg leragadtunk ennél a témánál,én csak a tapasztalaitamat írtam le!Nyílván ha valaki azt kéri,hogy nem akkor nem, csak általában másra vágynaka ez alapvető a nőknél még nálad is!Egyébként egy ilyen hármas buliba a nők sokkal( mocskosabbak) mint a férfiak és ezt a szó jó értelmében írtam!Úgyhogy kattanjuk le a férfiakról le egy kicsit,mert egy ilyen buli után ha valami rosszul sül el ne csak a pasi legyen a hibás!
#9350   2013. 08. 30. péntek 16:36
Nyúlmedve Nyúlmedve
A szájbaélvezés talán még a csókot is megelőző tabu, amit a párok felállítanak a beszállók előtt. Tehát talán a legeklatánsabb példa a korlátok és szabályok felállításának ábrázolását, megmutatását illetően.
Vannak, akik mindent bele módon gondolkodnak, és vannak, akik inkább az ésszerű szabályokban és tabukban gondolkodnak. Számomra ez utóbbi a szimpatikus, mint kiderülhetett eddigi hozzászólásaimból.

" Az biztos marha rossz lehet ha váratlanul tele lesz a szája a hölgynek, na De kérem hát nem véletlen került az oda …."

Gheisa hozzászólására való reagálásomban ott a válasz. Tényleg nem véletlenül került oda, DE...

" imádom ha a számba lüktet a farkad, de ha zavar akkor nem csinálom"

A nők imádják, ha lüktet a farok. Még a puncijukban és a popsijukban is érzik, élvezik. A nyelvük is erogén zónájuk, csak megint előjön az érzelmi-értelmi vonal, hogy nem mindegy az, hogy kié.

" aki nem szeretné nagy adagba az ne vegye a szájába és Ne vállaljon kockázatot, mert a szex veszélyes üzem akár el is sülhet a merev farok. A fasz sorsa pedig hogy elsül ezt még annak a hölgynek is illik tudnia aki ilyen állapotba a szájába veszi."

Ez csúsztatás! A férfiak többsége meg nem egysejtű (na jó, némelyeknek még e hasonlat is hízelgő), hanem érzik, tudják azt, ha jön az élvezet, a spricc. A farok hozzájuk van nőve, ergo bánni is tudnak vele.
Szerintem cinikus az álláspont, hogy a nő ne csodálkozzon azon ha a szájába élveznek akkor, ha franciázik a férfinak.

A szabályokról. Egy jól működő kapcsolatban a nő ki meri mutatni, meg meri mondani azt, hogy mit akar, hogy mit szeretne. Még akkor is, ha az az előzetesen megbeszélteken túlmutat. Amelyik nő retteg a párjától, nem mer szólni, vagy teljes mértékig behódol és ráutaltan mindent elfogad, ott gond van. Szerintem.
A szabályok-korlátok nincsenek kőbe vésve, azoktól el lehet térni, egyetértés esetén. És ha a nő nem akarja azt, hogy az idegen a szájába élvezzen, akkor azt a nőnek kell kimondva vagy ráutalva megengednie az idegen felé, és nem a férjének
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 30. péntek 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 16:09
Nem tudom miért pont ezen a szájba élvezős dolgon ragadunk le ?
Tetszik amit írsz mert engem jobban érdekel egy pár egymás iránti viszonya egy ilyen szituációban amikor a férjet „izgatja ha megdugják a feleségét” mint egy külső képzeletbeli pasi képzeletbeli szájba élvezése.
Az biztos marha rossz lehet ha váratlanul tele lesz a szája a hölgynek, na De kérem hát nem véletlen került az oda ….
( amúgy nálunk is hasonló a helyzet Én sem várom el hogy szájba menjek el, sőt állandóan jelzek és próbálok elhúzódni de álltalában úgy rám cuppan majd behorpad a homlokom és ilyenkor bamba arckifejezésemre csak azt mondja - imádom ha a számba lüktet a farkad, de ha zavar akkor nem csinálom - , hát persze hogy nem zavar )
Ezért az a véleményem aki nem szeretné nagy adagba az ne vegye a szájába és Ne vállaljon kockázatot, mert a szex veszélyes üzem akár el is sülhet a merev farok. A fasz sorsa pedig hogy elsül ezt még annak a hölgynek is illik tudnia aki ilyen állapotba a szájába veszi.
Amúgy meg szopás közbe kis adagokba már lenyeli a hölgy az anyagot , mert azért elő váladék formájába szinte észrevétlenül már bőven kiszopogat nem kevés spermiumot.
Na de vissza térve témánkhoz a szabályokhoz !
Hát ott vannak ezek a fránya korlátok előre megbeszélt forgató könyvek, és akkor véletlenül olyan történik ami nem volt megbeszélve a hölgy élvezte ugyan de nem meri kimutatni mert hát nem ez volt megbeszélve.
És akkor most ott áll mindenki meredt fasszal orgazmustól csöpögő puncival és azon agyal hogy most akkor mi is van mi történt mit keresett a számba a fasz vagy egyáltalán mit keresek Én itt ?
Szóval szerintem nem olyan egyszerű korlátokat előre megbeszélni ..persze igen Én is megbeszélném de nem lennék benne biztos hogy „mereven” mindent belehet tartani
#9349   2013. 08. 30. péntek 16:28
X Törölt felhasználó (860085)
Hajjaj! Akkor ebbe nem gondoltam bele, annyira izgultam (nekem az elso alkalom volt,
neki meg már volt rutinja) eszembe sem jutott, mennyire
megnehezitettem a dolgát, mert amellett, hogy most két nővel kellett elbírnia, még
figyelnie is kellett minden rezdulésemet. De nem bánom hogy így alakult, mert fantasztikusan
helyt állt, amitől szerintem minden férfi kicsit meginkább férfinak érzi magát, de ezt már én
nem tudhatom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 30. péntek 16:04
Ez így teljesen korrekt!!!

Azért párod a nem irigyeltem,hogy nem mondtál neki semmit! buck Mi voltunk úgy 3masban,hogy a 3. lánynak én nem tehettem be,mert ez volt a kérés de minden más szabad volt! Azért volt kisértés rendesen amikor páromat nyalogatta a lány,és éppen felém pucsított gyönyörű kerek popsijával,és fantasztikusan szép nedvességtől fénylő puncival!szívesen becsusszantam volna,de inkább belenyaltam én is,és tudtam,hogy nem fogok én sem "rosszul"járni finom
És így is fantasztikus élmény volt!!!
#9348   2013. 08. 30. péntek 16:14
X Törölt felhasználó (860085)
Így van, és úgy gondolom, hogy a "plussz egy férfi" is többet kaphat ha betartja a játékszabályokat
és kierdemli amit esetleg szeretne és nem elveszi magának.
Nem is olyan rég, vagytunk egy kis kalandra, gondoltuk keresünk gyorsan valakit aki vegignézi
ahogy szexelunk a szabadban. Úgy alakult a dolog, hogy a fiú, annyira korrekt volt, kedves és
tisztelettudó, hogy végül pont ezért sikerült a puncimban kikötnie, úgy hogy a kérés
a mi oldalunkról következett be smile Nem állt neki alfahímkedni, és lőn...Eredmény!
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 15:56
Mi spontaneitás van abban, ha valaki bizalmat kap, az azzal a bizalommal visszaélve olyat tesz, amit nem akart sem a nő, sem a férj? Ez nem spontaneitás, hanem bunkóság, ami méltó "jutalmat" érdemel.

Spontaneitásról akkor beszélhetnénk, ha az van megbeszélve, hogy NEM lesz szájbaélvezés, de a szex hevében például a nő mégis azt akarja, hogy az idegen a szájába élvezzen el, és ennek szóban vagy cselekedetben tanújelét adja.

A példád nem támasztja alá a mondandódat! Sőt! smile
#9347   2013. 08. 30. péntek 16:09
Kanellos Kanellos
Nem tudom miért pont ezen a szájba élvezős dolgon ragadunk le ?
Tetszik amit írsz mert engem jobban érdekel egy pár egymás iránti viszonya egy ilyen szituációban amikor a férjet „izgatja ha megdugják a feleségét” mint egy külső képzeletbeli pasi képzeletbeli szájba élvezése.
Az biztos marha rossz lehet ha váratlanul tele lesz a szája a hölgynek, na De kérem hát nem véletlen került az oda ….
( amúgy nálunk is hasonló a helyzet Én sem várom el hogy szájba menjek el, sőt állandóan jelzek és próbálok elhúzódni de álltalában úgy rám cuppan majd behorpad a homlokom és ilyenkor bamba arckifejezésemre csak azt mondja - imádom ha a számba lüktet a farkad, de ha zavar akkor nem csinálom - , hát persze hogy nem zavar )
Ezért az a véleményem aki nem szeretné nagy adagba az ne vegye a szájába és Ne vállaljon kockázatot, mert a szex veszélyes üzem akár el is sülhet a merev farok. A fasz sorsa pedig hogy elsül ezt még annak a hölgynek is illik tudnia aki ilyen állapotba a szájába veszi.
Amúgy meg szopás közbe kis adagokba már lenyeli a hölgy az anyagot , mert azért elő váladék formájába szinte észrevétlenül már bőven kiszopogat nem kevés spermiumot.
Na de vissza térve témánkhoz a szabályokhoz !
Hát ott vannak ezek a fránya korlátok előre megbeszélt forgató könyvek, és akkor véletlenül olyan történik ami nem volt megbeszélve a hölgy élvezte ugyan de nem meri kimutatni mert hát nem ez volt megbeszélve.
És akkor most ott áll mindenki meredt fasszal orgazmustól csöpögő puncival és azon agyal hogy most akkor mi is van mi történt mit keresett a számba a fasz vagy egyáltalán mit keresek Én itt ?
Szóval szerintem nem olyan egyszerű korlátokat előre megbeszélni ..persze igen Én is megbeszélném de nem lennék benne biztos hogy „mereven” mindent belehet tartani
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 15:28
Egy személyes tapasztalaton alapuló történettel hadd válaszoljak a tiedére. (a farokverők is kapjanak egy aprócska csontot)
A feleségem még 15 sem volt, amikor megismertem. 15 évesen már imádta a szexet, pedig bár voltak pettinges tapasztalatai, de én voltam az első, aki...
Akkoriban viszonylag konzervatív dolgokat hagyott megcsinálni. Szexelhettünk, pettingezhettünk akár parkban, a Balatonban, vagy moziban és még sok más helyen, de a franciázást nem akarta. Merthogy pfúj... De azért azt hagyta, hogy én nyalogassam a jóillatú csodaszép kívánatos punciját. Pár év után azonban ráérzett arra, hogy mivel jó neki amit én csinálok, ezért szeretné viszonozni. Meg talán a kíváncsiság és a vágy is szerepet játszott abban, hogy bekapta. Szóval egyre ügyesebbé vált, de sokáig, nagyjából 25-26 éves koráig még attól is óvakodott, hogy az arcára menjen, nem hogy a szájába. Ez engem abszolút nem zavart, így is élveztem azt, amit csinál. Aztán egyszer csak azzal lepett meg, hogy nem vette ki a szájából a farkam, sőt, azt sem hagyta, hogy én arrébb húzódjak, hanem rámarkolt a fenekemre, és úgy húzott magához. Jó volt!
Azóta hol a szájába engedi, hol csak úgy félre, éppen milyen kedve van. De az igazi kedvence még több mint kt évtized után is megmaradt a punciba, illetve mióta védekezés miatt az nem lehetséges, a puncira, főleg a csiklójára. Ettől újra el tud élvezni.
Az elmúlt pár évben megéltünk pár jó dolgot, szopott más farkat is az enyémen kívül, de nagyon érzékeny arra, hogy az a farok szép legyen, és hasonlóan "finom-ápolat" illata legyen, mint az enyémnek. De a szájba élvezést semmilyen körülmények közt nem akarja másnak megengedni. És ezt nem miattam, hanem maga miatt nem akarja. Mint ahogyan azt sem akarja hagyni, hogy más ráélvezzen a puncijára vagy a cicijére.
Fenti példával azt akartam ábrázolni, hogy a nő is fejlődik, változik. De a fejlődés-változás nem jelenti azt, hogy egyre több mindent akar, szabad. Szerintem a nők többsége egy idő után már tudja azt, hogy mit akar, hogy mi a jó neki, mi tetszik és mi nem, és ha beállt egy igényszintje, akkor azon ritkán változtat. Miért is tenné? Hiszen a nők lényükből adódóan biztonsági játékosok.
Ezért is van az, hogy nehezebben nyitnak az új dolgok irányába, mint például egy többes játszadozás. Amelyik újdonságra vágyik, az hamarabb lép inkább félre a már számára megszokott "konvencionális" szeretkezés új, izgalmas(abb) partnerrel való átéléséért.
Úgy gondolom, hogy az itt a feleségüket más férfi farkán látni vágyók jó része nem is sejti, hogy a vágy már rég talán többször is teljesült, csak sohasem fogja megtudni. smile Ez főleg azokra lehet igaz, akiknél a kapcsolat, a házasság döcög, és talán a régi tűz újra felélesztésén, a változatosság görcsös akarása miatt akarnak többesezni.
#9346   2013. 08. 30. péntek 16:04
Nyúlmedve Nyúlmedve
" legyen elég annyi, hogy én pl. imádom a
párom spremáját, bármely testrészemen, vagy nyílásomban, de én sem vágyom rá, hogy
Egy idegen a számba élvezzen. Ha bekövetkezne, nem fogna el undor, nem rombolná a
komfortérzetemet, de nem keresem az ilyen lehetőséget, mert egyszerűen nem gerjedek
ra"

Bizony, ezzel a nők többsége így van! És nincs ebben semmi kivetnivaló.
Ezt miért nem képes megérteni valaki? Nem bonyolult... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860085)
2013. 08. 30. péntek 15:58
Ò, te női lelkek szakértője! Azért mert nem vágyik idegen férfi ondójára a szájában,
már egyből biztos a párjáéra is húzza a száját? Nem fárasztalak azzal, hogy elmagyarázzam,
ez a nők nagy részénél milyen alapon műkodik, legyen elég annyi, hogy én pl. imádom a
párom spremáját, bármely testrészemen, vagy nyílásomban, de én sem vágyom rá, hogy
Egy idegen a számba élvezzen. Ha bekövetkezne, nem fogna el undor, nem rombolná a
komfortérzetemet, de nem keresem az ilyen lehetőséget, mert egyszerűen nem gerjedek
ra. (nem is említve az egészségügyi kockázatot)...
#9345   2013. 08. 30. péntek 16:04
X Törölt felhasználó (870900)
Ez így teljesen korrekt!!!

Azért párod a nem irigyeltem,hogy nem mondtál neki semmit! buck Mi voltunk úgy 3masban,hogy a 3. lánynak én nem tehettem be,mert ez volt a kérés de minden más szabad volt! Azért volt kisértés rendesen amikor páromat nyalogatta a lány,és éppen felém pucsított gyönyörű kerek popsijával,és fantasztikusan szép nedvességtől fénylő puncival!szívesen becsusszantam volna,de inkább belenyaltam én is,és tudtam,hogy nem fogok én sem "rosszul"járni finom
És így is fantasztikus élmény volt!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860085)
2013. 08. 30. péntek 15:39
Nagyon helyes! Kedves Jocó! Ettől olyan szép a világ, hogy különbözőek vagyunk, kár, hogy ennek sok
hírértéke nem volt, mert lehetett sejteni, hogy nem ért velem egyet az egész emberiség, anélkül
hogy egyesével közölték volna nyes
Gondoltam mivel nő vagyok, és tudom, én hogyan jutottam el odáig hogy ne csak fantáziáljak
végre a többes szexrol, hanem meg is elhessem, mert nem tartanak vissza a félelmeim, gátlásaim,
valamint teljesen egyértelmű számomra a párom motivációja is, amiben nem érzek semmi zavart.
Pl.: Amikor először vettünk be egy lányt, nem tudtuk hogy fogom megélni, mert iszonyúan
vágytam ra, de sokminden máshogy alakulhat a valóságban, mint előtte a fantáziában.
Tudta, hogy sok múlik az első alkalmon, nem akart károkat okozni, kérte, allitsam föl a határokat,
mit tehet a lánnyal, mit nem. De hogy állítsak határokat, ha nem tudom mi mit válthat ki belőlem?
Napokig könyörgött hogy mondjak már valamit, de mindig tereltem, és nehéz helyzetbe is hoztam,
a végén már annyit kért, hogy legalabb amikor beulunk a kocsiba és elindulunk a lanyhoz, akkor
beszéljük meg az ő "szerepét"...
Hát, csak úgy érkeztünk meg, hogy semmivel sem volt okosabb, így ra volt kényszerulve, hogy minden
egyes rezdulésemet figyelje, és azáltal vált az egész csodálatossa, ahogy akkor sikerült rámhangolódnia.
Ahogy nézett rám kíváncsisággal, gerjedelemmel, és azzal a "biztos rendben lesz ez így?" arckifejezessel
miközben betolta a farkát a lányba...hmmm... És érdekes módon ha szóba kerül a mai napig, sosem azt hallom
hogy de jó volt megdugni, hanem hogy miközben csinálta én meg a lány csiklójával játszottam, és tudtam
hogy mit érezhet,( mert a párom bevetette azt a csipomozgasat amitől életemben először mentem el spriccelve)
figyeltem a lányt, ahogy visítva élvez, aztán ráhajtottam az arcom a csaj mellere, a paromra néztem, és
gyakorlatilag rávigyorogtam, olyan büszke voltam ra smile ez fontosabb momentum volt neki, mint az idegen punci
érzése. És milyen jó volt, korlátok nélkül, pont azért, mert tudtam felallithatnam őket és épp ezért nem volt ra szükség.
Nna, ez jól kikerekedett, de elkapott gépszíj, bocsi! smile talán kicsit segít azoknak akik vágynak ilyesmire, de nem tudják
hogy lássanak hozzá...
#9344   2013. 08. 30. péntek 15:58
X Törölt felhasználó (860085)
Ò, te női lelkek szakértője! Azért mert nem vágyik idegen férfi ondójára a szájában,
már egyből biztos a párjáéra is húzza a száját? Nem fárasztalak azzal, hogy elmagyarázzam,
ez a nők nagy részénél milyen alapon műkodik, legyen elég annyi, hogy én pl. imádom a
párom spremáját, bármely testrészemen, vagy nyílásomban, de én sem vágyom rá, hogy
Egy idegen a számba élvezzen. Ha bekövetkezne, nem fogna el undor, nem rombolná a
komfortérzetemet, de nem keresem az ilyen lehetőséget, mert egyszerűen nem gerjedek
ra. (nem is említve az egészségügyi kockázatot)...
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 30. péntek 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 11:54
A nagy számok törtvénye alapján mondtam nekem eddig így volt,mondjuk a pasidnak szar lehet valszeg az ővét se kedveled csak!max csak ünnepek alkalmával smile
#9343   2013. 08. 30. péntek 15:56
Nyúlmedve Nyúlmedve
Mi spontaneitás van abban, ha valaki bizalmat kap, az azzal a bizalommal visszaélve olyat tesz, amit nem akart sem a nő, sem a férj? Ez nem spontaneitás, hanem bunkóság, ami méltó "jutalmat" érdemel.

Spontaneitásról akkor beszélhetnénk, ha az van megbeszélve, hogy NEM lesz szájbaélvezés, de a szex hevében például a nő mégis azt akarja, hogy az idegen a szájába élvezzen el, és ennek szóban vagy cselekedetben tanújelét adja.

A példád nem támasztja alá a mondandódat! Sőt! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 30. péntek 15:51
""De ha a bizalmunkat elnyert idegen férfi a tiltás ellenére beleélvezne a feleségem szájába, tuti, hogy csúnyán megverném.""

Nah erről beszéltem! Nehogymár a spontanitásra bizzunk fontos dolgokat!!! buck
És ez nem azt jelenti,hogy filmforgatáson kell résztvennünk!

Egy példa!
Mi a párommal azt szeretjük,ha az aktuális 3. a végén kihúzza,és a párom elégiti ki kézzel hasára puncira stb....Őt nagyon izgatja a látvány amikor egy pasi elélvez! (Ha már a Nő öröméről besz.)
Ha az illető (elsőre) másképpen szeretné a végét,akkor nem a mi emberünk!
persze ha visszatérő akkor már lehet variálni finom
#9342   2013. 08. 30. péntek 15:51
X Törölt felhasználó (870900)
""De ha a bizalmunkat elnyert idegen férfi a tiltás ellenére beleélvezne a feleségem szájába, tuti, hogy csúnyán megverném.""

Nah erről beszéltem! Nehogymár a spontanitásra bizzunk fontos dolgokat!!! buck
És ez nem azt jelenti,hogy filmforgatáson kell résztvennünk!

Egy példa!
Mi a párommal azt szeretjük,ha az aktuális 3. a végén kihúzza,és a párom elégiti ki kézzel hasára puncira stb....Őt nagyon izgatja a látvány amikor egy pasi elélvez! (Ha már a Nő öröméről besz.)
Ha az illető (elsőre) másképpen szeretné a végét,akkor nem a mi emberünk!
persze ha visszatérő akkor már lehet variálni finom
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 14:53
Nálunk szinte mindent szabad, egymással. Jelezzük egymás felé, ha valamit AKKOR adott helyzetben nagyon szeretnénk, de azt is, ha nem. De ha a bizalmunkat elnyert idegen férfi a tiltás ellenére beleélvezne a feleségem szájába, tuti, hogy csúnyán megverném.
#9341   2013. 08. 30. péntek 15:39
X Törölt felhasználó (860085)
Nagyon helyes! Kedves Jocó! Ettől olyan szép a világ, hogy különbözőek vagyunk, kár, hogy ennek sok
hírértéke nem volt, mert lehetett sejteni, hogy nem ért velem egyet az egész emberiség, anélkül
hogy egyesével közölték volna nyes
Gondoltam mivel nő vagyok, és tudom, én hogyan jutottam el odáig hogy ne csak fantáziáljak
végre a többes szexrol, hanem meg is elhessem, mert nem tartanak vissza a félelmeim, gátlásaim,
valamint teljesen egyértelmű számomra a párom motivációja is, amiben nem érzek semmi zavart.
Pl.: Amikor először vettünk be egy lányt, nem tudtuk hogy fogom megélni, mert iszonyúan
vágytam ra, de sokminden máshogy alakulhat a valóságban, mint előtte a fantáziában.
Tudta, hogy sok múlik az első alkalmon, nem akart károkat okozni, kérte, allitsam föl a határokat,
mit tehet a lánnyal, mit nem. De hogy állítsak határokat, ha nem tudom mi mit válthat ki belőlem?
Napokig könyörgött hogy mondjak már valamit, de mindig tereltem, és nehéz helyzetbe is hoztam,
a végén már annyit kért, hogy legalabb amikor beulunk a kocsiba és elindulunk a lanyhoz, akkor
beszéljük meg az ő "szerepét"...
Hát, csak úgy érkeztünk meg, hogy semmivel sem volt okosabb, így ra volt kényszerulve, hogy minden
egyes rezdulésemet figyelje, és azáltal vált az egész csodálatossa, ahogy akkor sikerült rámhangolódnia.
Ahogy nézett rám kíváncsisággal, gerjedelemmel, és azzal a "biztos rendben lesz ez így?" arckifejezessel
miközben betolta a farkát a lányba...hmmm... És érdekes módon ha szóba kerül a mai napig, sosem azt hallom
hogy de jó volt megdugni, hanem hogy miközben csinálta én meg a lány csiklójával játszottam, és tudtam
hogy mit érezhet,( mert a párom bevetette azt a csipomozgasat amitől életemben először mentem el spriccelve)
figyeltem a lányt, ahogy visítva élvez, aztán ráhajtottam az arcom a csaj mellere, a paromra néztem, és
gyakorlatilag rávigyorogtam, olyan büszke voltam ra smile ez fontosabb momentum volt neki, mint az idegen punci
érzése. És milyen jó volt, korlátok nélkül, pont azért, mert tudtam felallithatnam őket és épp ezért nem volt ra szükség.
Nna, ez jól kikerekedett, de elkapott gépszíj, bocsi! smile talán kicsit segít azoknak akik vágynak ilyesmire, de nem tudják
hogy lássanak hozzá...
#9340   2013. 08. 30. péntek 15:38
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az élet forgatókönyvírója gyakran felülírja az emberek által kitalált szabályokat. Ez az élet rendje.
De ahhoz hogy felülírhassa, nem árt valamiféle felülírni valót felmutatni. smile

A történetedben akad egy kulcsfontosságú információ.
Nem egy-két alkalom után jött a szájbspricc, hanem évek múltát követően, amikorra kialakult egy sokéves kapcsolaton-barátságon alapuló bizalom.
Ami valószínűleg gondot és balhét jelentett volna egy-két alkalmat követően, az nem okozott gondot soktucatnyi, esetleg sok száz alkalom után. Ez természetes. Mint ahogyan egy házasságnak is van evolúciója, ugyanúgy egy "barátságnak" is van.
(Ez egy válasz tango56 üzenetére (2013. 08. 30. péntek 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 15:10
A szabályokra vonatkozóan leírnék egy esetet, bár nem most történt:
Megismerkedtünk egy párral, akikkel még a szex előtt a tabukat is átbeszéltük. Azt hiszem ez általában így szokás. Nem volt túl hosszú lista szerencsére, de Ők kifejezetten kérték, hogy az ondó ne kerüljön a másik páros hölgytagja szájába, bár maga az orális szex rendben van. A szabályt különösebb gond nélkül évekig betartotta mindenki és jól éreztük magunkat. Egyszer csak megtörtént, hogy a párom amikor elélveztette a másik fiút, a szájába vette, és lenyelte. Kicsit mindenki meglepődött egy pillanatra, hogy mi fog történni, aztán nem történt semmi, csak az, hogy a későbbiekben a másik pár hölgytagja, aki eredetileg kérte a tilalmat, sem tartotta be a továbbiakban. Nem is beszéltünk róla többet. Szerintem nincs értelme felesleges tabukat állítani.
#9339   2013. 08. 30. péntek 15:28
Nyúlmedve Nyúlmedve
Egy személyes tapasztalaton alapuló történettel hadd válaszoljak a tiedére. (a farokverők is kapjanak egy aprócska csontot)
A feleségem még 15 sem volt, amikor megismertem. 15 évesen már imádta a szexet, pedig bár voltak pettinges tapasztalatai, de én voltam az első, aki...
Akkoriban viszonylag konzervatív dolgokat hagyott megcsinálni. Szexelhettünk, pettingezhettünk akár parkban, a Balatonban, vagy moziban és még sok más helyen, de a franciázást nem akarta. Merthogy pfúj... De azért azt hagyta, hogy én nyalogassam a jóillatú csodaszép kívánatos punciját. Pár év után azonban ráérzett arra, hogy mivel jó neki amit én csinálok, ezért szeretné viszonozni. Meg talán a kíváncsiság és a vágy is szerepet játszott abban, hogy bekapta. Szóval egyre ügyesebbé vált, de sokáig, nagyjából 25-26 éves koráig még attól is óvakodott, hogy az arcára menjen, nem hogy a szájába. Ez engem abszolút nem zavart, így is élveztem azt, amit csinál. Aztán egyszer csak azzal lepett meg, hogy nem vette ki a szájából a farkam, sőt, azt sem hagyta, hogy én arrébb húzódjak, hanem rámarkolt a fenekemre, és úgy húzott magához. Jó volt!
Azóta hol a szájába engedi, hol csak úgy félre, éppen milyen kedve van. De az igazi kedvence még több mint kt évtized után is megmaradt a punciba, illetve mióta védekezés miatt az nem lehetséges, a puncira, főleg a csiklójára. Ettől újra el tud élvezni.
Az elmúlt pár évben megéltünk pár jó dolgot, szopott más farkat is az enyémen kívül, de nagyon érzékeny arra, hogy az a farok szép legyen, és hasonlóan "finom-ápolat" illata legyen, mint az enyémnek. De a szájba élvezést semmilyen körülmények közt nem akarja másnak megengedni. És ezt nem miattam, hanem maga miatt nem akarja. Mint ahogyan azt sem akarja hagyni, hogy más ráélvezzen a puncijára vagy a cicijére.
Fenti példával azt akartam ábrázolni, hogy a nő is fejlődik, változik. De a fejlődés-változás nem jelenti azt, hogy egyre több mindent akar, szabad. Szerintem a nők többsége egy idő után már tudja azt, hogy mit akar, hogy mi a jó neki, mi tetszik és mi nem, és ha beállt egy igényszintje, akkor azon ritkán változtat. Miért is tenné? Hiszen a nők lényükből adódóan biztonsági játékosok.
Ezért is van az, hogy nehezebben nyitnak az új dolgok irányába, mint például egy többes játszadozás. Amelyik újdonságra vágyik, az hamarabb lép inkább félre a már számára megszokott "konvencionális" szeretkezés új, izgalmas(abb) partnerrel való átéléséért.
Úgy gondolom, hogy az itt a feleségüket más férfi farkán látni vágyók jó része nem is sejti, hogy a vágy már rég talán többször is teljesült, csak sohasem fogja megtudni. smile Ez főleg azokra lehet igaz, akiknél a kapcsolat, a házasság döcög, és talán a régi tűz újra felélesztésén, a változatosság görcsös akarása miatt akarnak többesezni.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 30. péntek 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 10:34
Ki szabja a határokat ?, Ha tényleg a Nő örömére történik minden akkor a férj meddig engedi azt a képzeletbeli pórázt ? Érdekes kérdések ami t érdemes át beszélni .. De ha már a történeteket személyes tapasztalatokat hiányolják többen is hát leírok egyet .
Párom előző házassága során szex közbe nem izgatták a hüvelyét kézzel csak nagy ritkán akkor is max 1-2 ujj a punciba rövid ideig de semmi más. Telt múlt az idő el vált és új pasik jöttek az életébe és jöttem Én. Én pedig szeretek mindent alaposan csinálni és figyelem minden rezdülését lélegzetét , észre vettem hogy különösen szereti ha kézzel izgatom. Ma ott tartunk hogy fél kezemre felhúzom mint egy bábút és akkorákat élvez és spontán spriccel közbe mint még soha életébe. Már akkor remeg az egész teste amikor csak a fülébe súgom hogy este mire számítson mit fog kapni, olyan lett ez neki mint a kábítószer .1-2 hetente el kell vele ilyen módon is játszanom.
Szóval ezt az előző férj nem csinálta párom pedig nem is kérte mert nem tudta hogy ez neki milyen jó, de ezek után Ki tudja mit tenne még meg amit nem is ismerünk vagy nem is engednénk, hisz szex közbe jön meg az étvágy csak kell hozzá valami más ...
Ezért előre koreográfiát megbeszélni vagy korlátokat fel állítani ? ?
Egyik Énem azt mondja kell a másik viszont tiltakozik ellene.
Nem tudom nem vagyok okos - Csak attól tartok ha nagyon merevek ezek a határok és állandóan alkalmazkodni kell kompromisszumokat kell kötni akkor hátrány is lehet és oda vész a spontán szex izgalma változatossága. Szabályok miatt pedig feszélyezetté válhat egyes szituáció és konfliktus alakulhat ki.
Most nem olyanra gondolok hogy jó előre meg mondták hogy a popsi az tabu még véletlenül se próbálkozz, vagy haj cibálás rángatás pofozkodás erőszakot gondolati szinten is felejtse el .. Most inkább olyanra spontán dolgokra gondolok hogy a tiltás ellenére elcsattant egy csók vagy egy párcserés szex közbe egy idegen hölgy az arcodba spriccel az élvezettől esetleg Te spriccelsz oda ahova nem kellene, netán váratlanul a Te farkadon cuppan egy puszi ami tiltó listán volt vagy valami hasonló véletlenszerű érzelmünkből fakadó dolgokra amit nem mindig lehet előre kontrollálni felfokozott állapotba.
Senki nem akart rosszat és senkinek nem lett semmi baja mindenkinek jól esett, de még is valaki felrúgta a szabályokat....
Mit tudsz tenni ? - ez nem volt megbeszélve - Jön a szemrehányás a harag a sértő megjegyzések ? Vagy tényleg csak úgy viselkedsz mint egy érzelem mentes szex automata ami előre írt program szerint üzemel ?
#9338   2013. 08. 30. péntek 15:10
tango56 tango56
A szabályokra vonatkozóan leírnék egy esetet, bár nem most történt:
Megismerkedtünk egy párral, akikkel még a szex előtt a tabukat is átbeszéltük. Azt hiszem ez általában így szokás. Nem volt túl hosszú lista szerencsére, de Ők kifejezetten kérték, hogy az ondó ne kerüljön a másik páros hölgytagja szájába, bár maga az orális szex rendben van. A szabályt különösebb gond nélkül évekig betartotta mindenki és jól éreztük magunkat. Egyszer csak megtörtént, hogy a párom amikor elélveztette a másik fiút, a szájába vette, és lenyelte. Kicsit mindenki meglepődött egy pillanatra, hogy mi fog történni, aztán nem történt semmi, csak az, hogy a későbbiekben a másik pár hölgytagja, aki eredetileg kérte a tilalmat, sem tartotta be a továbbiakban. Nem is beszéltünk róla többet. Szerintem nincs értelme felesleges tabukat állítani.
#9337   2013. 08. 30. péntek 14:53
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nálunk szinte mindent szabad, egymással. Jelezzük egymás felé, ha valamit AKKOR adott helyzetben nagyon szeretnénk, de azt is, ha nem. De ha a bizalmunkat elnyert idegen férfi a tiltás ellenére beleélvezne a feleségem szájába, tuti, hogy csúnyán megverném.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 30. péntek 13:34
Eltudod képzelni mi lenne ha egy 3mas alkalmával ha a Nőnek a szájába 20 éve nem élvezhet a saját férje,mert egyszerűen a feleség nem akarja,és az idegen paskó nem bir magával és telelövi a száját a férj szeme láttára!???
Dráma!!!
#9336   2013. 08. 30. péntek 14:18
Kanellos Kanellos
Az biztos Dráma lenne ! Utólag öklendezés közbe pedig baszhatod a szabályrendszeredet is
A szex ha így nézzük roppant kockázatos és nagyfokú bizalmon alapuló veszélyes játék
Kérdés ki mekkora kockázatot mer vállalni mert ügye Baszni is, meg szűzen maradni is Nem lehet .
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 30. péntek 13:34
Eltudod képzelni mi lenne ha egy 3mas alkalmával ha a Nőnek a szájába 20 éve nem élvezhet a saját férje,mert egyszerűen a feleség nem akarja,és az idegen paskó nem bir magával és telelövi a száját a férj szeme láttára!???
Dráma!!!
#9335   2013. 08. 30. péntek 13:34
X Törölt felhasználó (870900)
Eltudod képzelni mi lenne ha egy 3mas alkalmával ha a Nőnek a szájába 20 éve nem élvezhet a saját férje,mert egyszerűen a feleség nem akarja,és az idegen paskó nem bir magával és telelövi a száját a férj szeme láttára!???
Dráma!!!
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 30. péntek 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 10:34
Ki szabja a határokat ?, Ha tényleg a Nő örömére történik minden akkor a férj meddig engedi azt a képzeletbeli pórázt ? Érdekes kérdések ami t érdemes át beszélni .. De ha már a történeteket személyes tapasztalatokat hiányolják többen is hát leírok egyet .
Párom előző házassága során szex közbe nem izgatták a hüvelyét kézzel csak nagy ritkán akkor is max 1-2 ujj a punciba rövid ideig de semmi más. Telt múlt az idő el vált és új pasik jöttek az életébe és jöttem Én. Én pedig szeretek mindent alaposan csinálni és figyelem minden rezdülését lélegzetét , észre vettem hogy különösen szereti ha kézzel izgatom. Ma ott tartunk hogy fél kezemre felhúzom mint egy bábút és akkorákat élvez és spontán spriccel közbe mint még soha életébe. Már akkor remeg az egész teste amikor csak a fülébe súgom hogy este mire számítson mit fog kapni, olyan lett ez neki mint a kábítószer .1-2 hetente el kell vele ilyen módon is játszanom.
Szóval ezt az előző férj nem csinálta párom pedig nem is kérte mert nem tudta hogy ez neki milyen jó, de ezek után Ki tudja mit tenne még meg amit nem is ismerünk vagy nem is engednénk, hisz szex közbe jön meg az étvágy csak kell hozzá valami más ...
Ezért előre koreográfiát megbeszélni vagy korlátokat fel állítani ? ?
Egyik Énem azt mondja kell a másik viszont tiltakozik ellene.
Nem tudom nem vagyok okos - Csak attól tartok ha nagyon merevek ezek a határok és állandóan alkalmazkodni kell kompromisszumokat kell kötni akkor hátrány is lehet és oda vész a spontán szex izgalma változatossága. Szabályok miatt pedig feszélyezetté válhat egyes szituáció és konfliktus alakulhat ki.
Most nem olyanra gondolok hogy jó előre meg mondták hogy a popsi az tabu még véletlenül se próbálkozz, vagy haj cibálás rángatás pofozkodás erőszakot gondolati szinten is felejtse el .. Most inkább olyanra spontán dolgokra gondolok hogy a tiltás ellenére elcsattant egy csók vagy egy párcserés szex közbe egy idegen hölgy az arcodba spriccel az élvezettől esetleg Te spriccelsz oda ahova nem kellene, netán váratlanul a Te farkadon cuppan egy puszi ami tiltó listán volt vagy valami hasonló véletlenszerű érzelmünkből fakadó dolgokra amit nem mindig lehet előre kontrollálni felfokozott állapotba.
Senki nem akart rosszat és senkinek nem lett semmi baja mindenkinek jól esett, de még is valaki felrúgta a szabályokat....
Mit tudsz tenni ? - ez nem volt megbeszélve - Jön a szemrehányás a harag a sértő megjegyzések ? Vagy tényleg csak úgy viselkedsz mint egy érzelem mentes szex automata ami előre írt program szerint üzemel ?
#9334   2013. 08. 30. péntek 13:31
X Törölt felhasználó (870900)
Azért ezzel nem értek egyet!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860085)
2013. 08. 30. péntek 09:39
Ez azt jelenti hogy a feleségednek jól működnek az ösztönei. Ahhoz, hogy a
többes szex létrejöhessen, szükségeltetik az, hogy biztonságban érezzük magunkat
a párkapcsolatban. Ő nem érzi... És jól is teszi, hisz itt vagy és arra keszulsz hogy
megcsald. Ezt a megoldást valasztottad, ahelyett hogy azon dolgoznál, hogy megértsd,
megfejtsd, feloldd és emeld őt, hogy csodásnak érezhesse magát általad/melletted.
Abba viszont tudsz energiát fektetni, hogy a fórumon nyavajogj arról, hogy "szegény neked"
milyen rossz, mert ez sincs, az sincs, mert a feleségem így meg úgy.. Tényleg az ő hibája?
Nem lehet hogy kimaradt reszedrol az önvizsgálat?
#9333   2013. 08. 30. péntek 13:30
X Törölt felhasználó (870900)
Szerintem nem lehet általánosítani!
Valaki szereti ha a szájába élveznek valaki nem!Ennyi.......
Ezt szerintem egy párkapcsolatnál vagy elfogadod,vagy keresel olyan nőt akinek ugyan kitudod lőni a manduláját,de azon kivűl meg olyan amilyen.....!
Ismerek olyan párt ahol a pasi nem élvezhet a felesége szájába! 20 éve együtt vannak,és tényleg minden happy....!!!

Magam részéről szexben elég rugalmas vagyok,de ha az aktuális párom azt mondaná,hogy miközben én nyalom szeretne a számba vizelni,hát NEM!!!!
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 30. péntek 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 11:54
A nagy számok törtvénye alapján mondtam nekem eddig így volt,mondjuk a pasidnak szar lehet valszeg az ővét se kedveled csak!max csak ünnepek alkalmával smile
 
... 505 506 507 508 509 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!