Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 507 508 509 510 511 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9312   2013. 08. 28. szerda 21:53
robertosanni robertosanni
Szerintem meg a tied sántít egy kicsit,egyáltalán nem biztos hogy évek óta gyötrik magukat lehet hogy alapjáraton nagyon lazák és igy ismerték meg egymást!Azt sem tartom valószínűnek,hogy ugyanannyit enged meg mint a párjának ilyenkor fokozottab a hangulat úgyhogy lehet hogy olyat is megenged amit máskor nem!Azt a mondatot végkép sniffles p nem értem,hogy később megbánhatja!Mit bánna meg,ha már beugrott a közösbe hogy a ravasz1 szájába élvezteke ës nem a mellére?Mondjuk ez az én szerény véleményem,de ha ezt egy pár bevállalja ott elöbb utóbb gondok lesznek vagy már vannak
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 28. szerda 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 28. szerda 19:21
Hello!

Szerintem több ponton "sántit" véleményed!

1. Ha egy pár eljut a 3mas kivitelezéséshez biztos lehetsz benne,hogy évek óta "gyötrik" magukat tehát eléggé problémás az "akció" is mivel ismeretlen! (Ha valakit izgat az ejtőernyős ugrás,amikor fönt 4.e méter magasan kinyilik a repülő ajtaja kicsit összecsokizza magát az ember!Ott még van visszaút ,de ha elugrottál már nem tudod befolyásolni érzéseket!) Ha érted mire gond!? smile

2.Nyilván a párod olyat fog megengedni a 3.nak amit neked is (jó esetben) rosszban még annyit sem!
Hidd el ez az Ő érdeke is,mert később (lehiggadt állapotban) nagyon meglehet bánni dolgokat! Tehát ha én nem élvezhetek a szájába a 3. ne tegye mert nem akarja (juk) vagy a 3. popsiba próbálja beerőltetni akkor,amikor a férj is csak nagyritkán ,különös lelki hangulatban juthat hozzá!
Ezért van minden megbeszélve! Mert ha ennek ellenére a 3.fellépő (aki szerintem érezze megtisztelésnek,hogy ott van) próbálna olyat tenni ami nincs lebeszélve,én tépném le páromról!!! boxer

Nyilván vannak a 3masnak olyan részei amit egy pasi nem tud "kivitelezni" (szendvics stb) Nyilván nem jeleneteket kell beállítani,de a forgatókönyvet illik betartani! Úgy gondolom mindenkinél más fér bele még a saját szexuális életébe is!
#9311   2013. 08. 28. szerda 19:21
X Törölt felhasználó (870900)
Hello!

Szerintem több ponton "sántit" véleményed!

1. Ha egy pár eljut a 3mas kivitelezéséshez biztos lehetsz benne,hogy évek óta "gyötrik" magukat tehát eléggé problémás az "akció" is mivel ismeretlen! (Ha valakit izgat az ejtőernyős ugrás,amikor fönt 4.e méter magasan kinyilik a repülő ajtaja kicsit összecsokizza magát az ember!Ott még van visszaút ,de ha elugrottál már nem tudod befolyásolni érzéseket!) Ha érted mire gond!? smile

2.Nyilván a párod olyat fog megengedni a 3.nak amit neked is (jó esetben) rosszban még annyit sem!
Hidd el ez az Ő érdeke is,mert később (lehiggadt állapotban) nagyon meglehet bánni dolgokat! Tehát ha én nem élvezhetek a szájába a 3. ne tegye mert nem akarja (juk) vagy a 3. popsiba próbálja beerőltetni akkor,amikor a férj is csak nagyritkán ,különös lelki hangulatban juthat hozzá!
Ezért van minden megbeszélve! Mert ha ennek ellenére a 3.fellépő (aki szerintem érezze megtisztelésnek,hogy ott van) próbálna olyat tenni ami nincs lebeszélve,én tépném le páromról!!! boxer

Nyilván vannak a 3masnak olyan részei amit egy pasi nem tud "kivitelezni" (szendvics stb) Nyilván nem jeleneteket kell beállítani,de a forgatókönyvet illik betartani! Úgy gondolom mindenkinél más fér bele még a saját szexuális életébe is!
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 28. szerda 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 11:52
vissza olvasva a topicot felmerült bennem egy kérdés. Hol vannak a határok ?

El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?
Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ? Ha előre megbeszélt határok keretei szerint történik minden, akkor nem csupán egy szerep játékká silányul a közös szex ?
Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ? Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát. Ha még ezután is őszintén úgy gondoljuk hogy minden a hölgy örömére történik wave
#9310   2013. 08. 28. szerda 15:59
X Törölt felhasználó (849001)
Engem ez a része ugyanúgy izgat, nemrég történt hogy elengedtem a párom egy buliba, és felszedett egy fiút akiről kiderült hogy szűz, és megajándékozta egy ilyen élménnyel smile
Az ilyen alkalmakkor mikor elmegy egyedül valami leírhatatlan izgatottság lesz rajtam úrrá, sokkal izgalmasabb mint egy klub, nem is tudom megmagyarázni, egyszerre izgat és nem is tudom, féltékeny nem vagyok az biztos.
Szóval ahogy hazaért és odafeküdt mellém már majd kiugrott a szívem volt e valami, sejtettem hogy taliznak nem először flörtöltek már egymással, szóval ahogy elkezdte mesélni már nagyon fel voltam izgulva, és ahogy kimondta mondtam én is akarom, ... meg is kaptam.
Az utolsó klublátogatásunknak is az volt a legizgalmasabb része mikor, picit magára hagytam, bementem a szaunába, és mikor kijöttem, közvetlen ott lévő szobában csak azt láttam hogy egy lányon rajta egy pasi, csak úgy néztem, a lány úgy ki volt takarva hogy meg sem ismertem, csak pár perc múlva hogy az én párom, nagyon jó volt látni, utána már direkt különváltunk picit, mert úgy a pasik jobban aktívak voltak, persze mivel nincs a homokunkra írva hogy pasit keresünk harmadiknak. Kicsit eltértem a kérdéstől, de a témától nem smile Szóval szeretem ha buliba megy aludni sem bírok az izgalomtól, de mindég úgy engedem el, hogy csak olyat tegyen amihez kedve van smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 28. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878230)
2013. 08. 28. szerda 14:12
Üdv...
Elnézést az off -ért de valamilyen szinten kötődik ide a téma.
Van olyan akit az izgat csak (vagy a felesége részéről csak az izgalmas) ha orális élvezetek vannak ? Azaz semmi dugás ,csak szopás . Külön vagy 3-ban azaz a lány a két fiút (nem bi pasi). Ha igen erről mi a vélemény tapasztalat stb. Kíváncsi volnék erre. Vagy akiket vonz valamilyen szinten a többes szex , de dugni nem szeretne de ez belefér vagy tudom is én. zavart2
#9309   2013. 08. 28. szerda 14:12
X Törölt felhasználó (878230)
Üdv...
Elnézést az off -ért de valamilyen szinten kötődik ide a téma.
Van olyan akit az izgat csak (vagy a felesége részéről csak az izgalmas) ha orális élvezetek vannak ? Azaz semmi dugás ,csak szopás . Külön vagy 3-ban azaz a lány a két fiút (nem bi pasi). Ha igen erről mi a vélemény tapasztalat stb. Kíváncsi volnék erre. Vagy akiket vonz valamilyen szinten a többes szex , de dugni nem szeretne de ez belefér vagy tudom is én. zavart2
#9308   2013. 08. 28. szerda 11:52
Kanellos Kanellos
vissza olvasva a topicot felmerült bennem egy kérdés. Hol vannak a határok ?

El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?
Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ? Ha előre megbeszélt határok keretei szerint történik minden, akkor nem csupán egy szerep játékká silányul a közös szex ?
Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ? Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát. Ha még ezután is őszintén úgy gondoljuk hogy minden a hölgy örömére történik wave
#9307   2013. 08. 27. kedd 17:59
Nyúlmedve Nyúlmedve
Köszi a választ!
A felvételekért roppant mód irigykedem. smile
Nagyon sajnálom, hogy nálunk a feleségem nem engedte meg azt, hogy dokumentáljam a játszadozásokat. Pedig pár elkattintott fotó, esetleg egy-két ide-oda letett kamera csodásan izgalmas, érzéki dolgokat örökíthetett volna meg. De hát első a becsület, az adott szó kötelez, ezért a kütyük kikapcsolva aludták álmukat a következő használatot várva. De azért reménykedek abban, hogy lesz még lehetőség egyszer, valamikor...
Kettesben imádunk fotózni, videózni. Túlzás nélkül állítom, több tízezres nagyságrendű fotómennyiség jött össze a digitális fotózás divatba jövetele óta. No meg video is pár tucatnyi. De ezek közül sehova semmit nem enged meg felrakni (na jó, egy-két kivétel volt, de az titok hogy mikor és hova). Még.
De nem bánom, habzsolháp módon örülök annak, hogy vannak, léteznek. Jó érzés random módon visszanézegetni, hiszen minden egyes fotó egy különlegesség, egy izgalmas emlék-pillanatkép.
Majd kilencven évesen csorgatom reájuk a nyálamat, csak nem fogom tudni hogy miért is eplus2 hehe

"De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül"

Nálunk is. Ha van rá idő, ha hosszú szervezgetést és válogatást követően összejön valamiféle többes, akkor nem állati, személytelen 5 perces dugást akarunk, hanem érzéki együttlétet, ehhez hozzátartozik a gyengédség, az adni akarás, a csók, a simogatás, sőt, nálunk még a vetkőztetés is.

A jelentkezők többsége valóban teljesen nívótlan módon próbálkozik, tisztelet a százból 3-4 üdítő kivételnek. Mesélhetnék arról, hogy miféle levelek érkeznek, pedig az adatlapunkon ott van "Nem keresünk senkit".
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 08. 27. kedd 07:58
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
#9306   2013. 08. 27. kedd 17:32
Nyúlmedve Nyúlmedve
" de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben."

Ez volt az első gondolatom nekem is.
A második, hogy már meg is tette az asszonya, csak nem tud róla... smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 27. kedd 09:46
Sehogy!
Ha Te azon agyalsz hogy valaki kapja el az asszonyt, de úgy hogy ő nem tudna erről de te igen, akkor azt jelenti hogy a harmadikkal Te kapcsolatban vagy valami módon. Hidd el egy elszólás, egy mondat és nem hogy a feleséged nem lesz megdugva, de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben.
Vagy ülj le vele és beszéld meg, mit szeretnél vagy maradjon fantázia.
#9305   2013. 08. 27. kedd 14:23
X Törölt felhasználó (745787)
Nem csak Neked írom, ne értsd félre, de Neked is... smile

Rendben van, hogy ez a csók tiltós sztori egy erős mémmé vált azóta a film óta, de valójában mit jelent?
Lehet-e intimebb dolog a szerelmeskedésnél vagy nevezzük durván a dugásnál? Aligha, hacsak a védekezés nélküli punciba élvezéses dugást nem vesszük ide. Valójában hogyan lehet egy csók intimitás értéke nagyobb, mint egy (ha tetszik) baszásé? Akkor, ha az a bizonyos hölgy (sic!) smile smile lelki okokból leválasztotta magáról a punciját azt mintegy szerszámnak tekintve. No ilyen nővel az Isten mentsen meg együtt lenni!

Egyébként konkrét esetekben én nem is tapasztaltam ilyen tilalmakat. Ha már egy lánnyal eljutottam oda, helytől függetlenül, hogy szexeljünk, dugjunk, üzekedjünk, szerelmeskedjünk ott már nem volt tabu semmi! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 08. 27. kedd 07:58
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
#9304   2013. 08. 27. kedd 14:14
X Törölt felhasználó (745787)
Úgy emlékszem van olyan topic, csak érdeklődés hiányában agonizál. smile

Hozzátok föl!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888266)
2013. 08. 27. kedd 13:55
Sziasztok !
Szerintünk a hármas szex nem biztosan egyenlő azzal, amikor "izgat,ha megdugják a feleségemet". Arról pedig, hogy az ilyesmi "kinek az örömére" történik, az a véleményünk, hogy ha nem minden résztvevőére, akkor kár elkezdeni. Volt már részünk ebben is-abban is, minden esetre vajon miért nincs "izgat ha más nőt dug a férjem" topic ?
#9303   2013. 08. 27. kedd 14:12
X Törölt felhasználó (745787)
De Te valóban nem tudsz róla! Így nem izgató? De most már tudsz! beka2
(Ez egy válasz partner1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:26
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
#9302   2013. 08. 27. kedd 14:07
X Törölt felhasználó (819517)
Megteszi........lecserél........ wave
(Ez egy válasz partner1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:26
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
#9301   2013. 08. 27. kedd 13:55
X Törölt felhasználó (888266)
Sziasztok !
Szerintünk a hármas szex nem biztosan egyenlő azzal, amikor "izgat,ha megdugják a feleségemet". Arról pedig, hogy az ilyesmi "kinek az örömére" történik, az a véleményünk, hogy ha nem minden résztvevőére, akkor kár elkezdeni. Volt már részünk ebben is-abban is, minden esetre vajon miért nincs "izgat ha más nőt dug a férjem" topic ?
#9300   2013. 08. 27. kedd 10:19
robertosanni robertosanni
Lányokra ne hallgass ilyesmiben szerintem ne dumáld meg vele inkább tegyél egy próbát,kicsi a lebukás veszélye és így legalább megtudod hányadán álltok smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 08. 27. kedd 09:12
Egyetértek !
#9299   2013. 08. 27. kedd 09:46
ravenna ravenna VIP Admin
Sehogy!
Ha Te azon agyalsz hogy valaki kapja el az asszonyt, de úgy hogy ő nem tudna erről de te igen, akkor azt jelenti hogy a harmadikkal Te kapcsolatban vagy valami módon. Hidd el egy elszólás, egy mondat és nem hogy a feleséged nem lesz megdugva, de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben.
Vagy ülj le vele és beszéld meg, mit szeretnél vagy maradjon fantázia.
(Ez egy válasz partner1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:26
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
#9298   2013. 08. 27. kedd 09:26
partner1 partner1
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
#9297   2013. 08. 27. kedd 09:12
X Törölt felhasználó (105041)
Egyetértek !
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:42
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
#9296   2013. 08. 27. kedd 07:58
X Törölt felhasználó (104575)
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 25. vasárnap 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 25. vasárnap 23:53
Sejtettem, hogy a pénzes dologban (is) egyetértünk. Emlékeim szerint jó pár éve beszéltünk már erről egy azóta törölt nick-pár kapcsán.

"1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?"

Ezek a kérdések telitalálatok voltak a részedről. Érdekes volt olvasni a reá érkezett válaszokat.

Számomra érdekes az a játszadozás is, amit ti csináltok. Az, hogy Te inkább csak instrukcióiddal veszel részt a hármasban, ám kamerázod (és gondolom fotózod is) a feleséged és az idegen szexelését.
És bár érdekesnek tartom, de vérmérsékletem miatt sem hiszem azt, hogy meg tudnám állni azt, hogy pusztán kívülállóként figyeljek. Pedig látok valamiféle perverz fantáziát, vágyat, hogy jó lenne...
#9295   2013. 08. 26. hétfő 16:53
X Törölt felhasználó (857830)
... a többiek éppen annyira saját örömük érdekében is munkálkodnak ám! A másik férfi amennyire ez itt látható, a férj örömét is fokozza, nem kis mértékben! persze, azért imádom és tisztelem az önzetlen, férfiúi áldozathozatalt! Ez teszi igazán élvezetessé wink
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:42
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
#9294   2013. 08. 26. hétfő 16:42
Nyúlmedve Nyúlmedve
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 16:25
...És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! ...
..összhangban a férfi ősi ösztöneivel és legnagyobb egyetértése mellett. Javítom... a férfi ösztöneiből fakadóan, a férfi kezdeményezére és ösztönzésére alapulóan. (általában..)
Szerintem ez inkább vagy mindkét fél számára egyforma öröm, élmény, vagy megette a fene. Ha igen, akkor új dimenzió nyílt meg, ha nem, akkor jönni kell a kompromisszumoknak.
#9293   2013. 08. 26. hétfő 16:25
X Törölt felhasználó (857830)
...És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! ...
..összhangban a férfi ősi ösztöneivel és legnagyobb egyetértése mellett. Javítom... a férfi ösztöneiből fakadóan, a férfi kezdeményezére és ösztönzésére alapulóan. (általában..)
Szerintem ez inkább vagy mindkét fél számára egyforma öröm, élmény, vagy megette a fene. Ha igen, akkor új dimenzió nyílt meg, ha nem, akkor jönni kell a kompromisszumoknak.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:14
No meg ott is megdől a logika, hogy nem a rabszolgatartó kínálja fel a rabszolganőjét az idegennek, hanem a férj és feleség vesz részt közösen egy közös játszadozásban, ahol nem csak a férfi engedi meg azt, hogy más is szexeljen a feleségével, hanem a feleség szeretne szexelni az idegennel, és ő akarja ölére vonni azt.
És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! eljen
 
... 507 508 509 510 511 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!