Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 509 510 511 512 513 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9272   2013. 08. 23. péntek 17:51
X Törölt felhasználó (870900)
Szia,g0d1v4! smile

És mi a véleményed arról,ha:
Van egy pár aki bevon egy 3.-at (ffi)) akivel 2x-3x jó volt (2év alatt) de nem az igazi.Aztán egy új pasi 3.nak akivel a pár női tagja elmondása szerint minden happy fullextra stb.........De!Ha újra feljön 3-mas gondolata,nem igazán szeretné........nem utasítja el konkrét rákérdezésnél,de nem is forszirozza a "dolgot"!
Jah és a 3masok úgy egy évben 1-max kettö,de összesen sem volt több szerintem 5nél.....
A férj tanácstalan,mert erőltetni nem akarja,de lemondani sem szeretne eme élvezetekről..... finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 23. péntek 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 23. péntek 15:21
Ne végletekben gondolkodj, ez összetettebb annál. Lehet, csak egyszerűen nem tudja magát ilyen helyzetben elképzelni, nem érzi vonzónak, izgatónak a lehetőséget. Nem tartja undorítónak, csak lehetnek olyan gátlásai, amik így is visszatartják és nem pusztán azért, mert nem tudná esetleg élvezni. Ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a nők sem(azzal együtt, hogy alapjaiban másként viszonyulnak a szexhez, mint ti)

Biztos van egy jó csomó dolog, amit pl. te sem próbálnál ki, pedig sokan élvezik úgy a szexet, téged mégsem hoz lázba. Persze, próbát tenni, kiváncsiskodni lehet, de a túlzott erőltetés, a folyamatos nyaggatás könnyen még nagyobb ellenálláshoz vezet. Tisztelni kell a másikat, hiszen önálló akarattal rendelkező ember ő is.
#9271   2013. 08. 23. péntek 15:21
X Törölt felhasználó (857830)
Ne végletekben gondolkodj, ez összetettebb annál. Lehet, csak egyszerűen nem tudja magát ilyen helyzetben elképzelni, nem érzi vonzónak, izgatónak a lehetőséget. Nem tartja undorítónak, csak lehetnek olyan gátlásai, amik így is visszatartják és nem pusztán azért, mert nem tudná esetleg élvezni. Ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a nők sem(azzal együtt, hogy alapjaiban másként viszonyulnak a szexhez, mint ti)

Biztos van egy jó csomó dolog, amit pl. te sem próbálnál ki, pedig sokan élvezik úgy a szexet, téged mégsem hoz lázba. Persze, próbát tenni, kiváncsiskodni lehet, de a túlzott erőltetés, a folyamatos nyaggatás könnyen még nagyobb ellenálláshoz vezet. Tisztelni kell a másikat, hiszen önálló akarattal rendelkező ember ő is.
(Ez egy válasz srác33 üzenetére (2013. 08. 23. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 23. péntek 13:34
worship Valóban nagyban befolyásolja a partner. Be kell vonni a Hölgyet a keresésbe, kérdezni véleményét, hogy mit szólna ehez, vagy ahoz a pasihoz, mit szeretne.... Lehet érezni/látni hogy kinevel lehet, kit lehet "rávaenni" bevezetni eme gyönyörbe, meg azt is kit nem. Aki alapból elítéli, undoritó erkölcstelennek tartja azt az életbe nem fogjuk tudni rávenni. De ha nincs ellenére csak hallgat, vagy érdeklődik miért kell ezt annál van esély!
#9270   2013. 08. 23. péntek 13:34
srác33 srác33
worship Valóban nagyban befolyásolja a partner. Be kell vonni a Hölgyet a keresésbe, kérdezni véleményét, hogy mit szólna ehez, vagy ahoz a pasihoz, mit szeretne.... Lehet érezni/látni hogy kinevel lehet, kit lehet "rávaenni" bevezetni eme gyönyörbe, meg azt is kit nem. Aki alapból elítéli, undoritó erkölcstelennek tartja azt az életbe nem fogjuk tudni rávenni. De ha nincs ellenére csak hallgat, vagy érdeklődik miért kell ezt annál van esély!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 23. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888266)
2013. 08. 23. péntek 09:44
Üdv a népeknek !
Szerintem, ha nagyon nem lehet valakit rávenni a többes szexre, azt nem szabad erőltetni. Bár mi szerencsések voltunk, mert még az esküvő előtt (30 éve volt) tisztázódtak ezek a dolgaink, így később nem volt ez akadály.
Egyébként úgy látom, hogy sokkal több nőben van meg a kíváncsiság az ilyen dolgok iránt, mint ahogy azt Ők kimutatják. Szerintem lényegesen több gátlással kell megküzdeniük, de ha egy megfelelő partnernek sikerült feloldani ezeket, utána meglepően bevállalósak tudnak lenni.
#9269   2013. 08. 23. péntek 09:44
X Törölt felhasználó (888266)
Üdv a népeknek !
Szerintem, ha nagyon nem lehet valakit rávenni a többes szexre, azt nem szabad erőltetni. Bár mi szerencsések voltunk, mert még az esküvő előtt (30 éve volt) tisztázódtak ezek a dolgaink, így később nem volt ez akadály.
Egyébként úgy látom, hogy sokkal több nőben van meg a kíváncsiság az ilyen dolgok iránt, mint ahogy azt Ők kimutatják. Szerintem lényegesen több gátlással kell megküzdeniük, de ha egy megfelelő partnernek sikerült feloldani ezeket, utána meglepően bevállalósak tudnak lenni.
#9268   2013. 08. 23. péntek 05:21
junior10 junior10
Engem nagyon izgatna ha ketten kényeztetnénk a feleségem.De nem tom rá venni 3-as ra.Valaki adna tanácsot.Előre is köszönöm pusy minden gg-és nek.
#9267   2013. 08. 22. csütörtök 12:59
X Törölt felhasználó (857830)
worship
Nálatok ez hogyan valósult meg eddig? Hogyan sikerült megoldani a gyakori partnerváltást? Mert ahogyan itt olvasgatok, azt látom, hogy a legtöbb hozzászólónak még az egyet, az elsőt is csak nagyon nehezen sikerült (ha sikerült) megoldani, nemhogy többet.
(Ez egy válasz srác33 üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 22. csütörtök 10:59
akkor időnként ismételjétek meg. Lehetőleg ugyan azzal a partnerrel, de ha már nem akarja, vagy unalmassá vállik, akkor jöhet a következő.... egyszerre csak egyet, de nem kell nála leragadni!
EGYÉBKÉNT GYÖNYÖRŰ A FELESÉGED! Nagyon jó alakja van és kívánatos Nő!!
#9266   2013. 08. 22. csütörtök 10:59
srác33 srác33
akkor időnként ismételjétek meg. Lehetőleg ugyan azzal a partnerrel, de ha már nem akarja, vagy unalmassá vállik, akkor jöhet a következő.... egyszerre csak egyet, de nem kell nála leragadni!
EGYÉBKÉNT GYÖNYÖRŰ A FELESÉGED! Nagyon jó alakja van és kívánatos Nő!!
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 06:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 22. csütörtök 06:37
Laci vagyok mi elég régen szerettük volna kipróbálni 3 ast tegnap végre sikerült.Moni nagyon élvezte a legjobban amikor 2 farok votl előtte és felváltva szopott,én a nagy izgalomtól hamar elmentem tul izgultam az egészet de a végén minden nagyon jo volt nem bántuk meg
#9265   2013. 08. 22. csütörtök 06:37
monilaci monilaci
Laci vagyok mi elég régen szerettük volna kipróbálni 3 ast tegnap végre sikerült.Moni nagyon élvezte a legjobban amikor 2 farok votl előtte és felváltva szopott,én a nagy izgalomtól hamar elmentem tul izgultam az egészet de a végén minden nagyon jo volt nem bántuk meg
#9264   2013. 08. 21. szerda 16:30
srác33 srác33
worship Szinte mindegy mit, kivel, hárman, vagy négyen, Nő, vagy Hölgy (egyébként a Hölgy megszólítás szerintem udvarias) az a lényeg hogy a több éve együtt élő pár/házastárs maradjon meg egymás csodálatában, és menjenek tovább a féltő, óvó hétköznapok.
#9263   2013. 08. 20. kedd 19:31
miisketten miisketten
Nincs is annál izgatóbb (szerintem) mikor látod életed párját egy másik férfivel! Nagyon nehezen vettem rá az első alkalomra a nejem ! De most már alig várja az alkalmat, amikor két férfi kényezteti! Én mindíg hagyom a "vendéget" kibontakozni . Ott is vagyok meg nem is..... általában megvárom hogy kiteljesedjen az előjáték, és ha már vonaglik a vendég szerszámon , olyankor szoktam én beszállni ! Ez a felállás nagyon bejön az asszonykámnak így nekem is! 6 éve van ilyen TITKOS életünk ! De én úgy érzem ez a kis cinkos titok sokkal közelebb fűzött miket egymáshoz 20 év után sem laposodott el a SEX kettőnk között!
#9262   2013. 08. 20. kedd 17:07
X Törölt felhasználó (870900)
Egyszer amikor 3.-nak hívott egy szimpatikus pár,a a férj közölte 4szemközt,hogy menjek zuhanyozni,de ne siessek nagyon,mert beküldi utánam párját!
Úgy is történt......
Zuhanyzom és a "hölgy??" vigyor2 bejött megállt mellettem finoman megcsókolt és felajánlotta,hogy megmossa azt a részem amit magában szeretne később tudni!
Finoman beszappanozta,húzogatta farkamon bőrt ,és közben vadul csókolt!
Kicsit furcsa volt,hogy pont annyira izgatott,hogy ne menjek el,de kemény maradjak!
Aztán az is feltűnt,hogy mindig "érdekes" pózban áll mellettem,de az izgalom hevében nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
Utólag derült ki,hogy a férj "végigmozizta"egész kis akciónkat a kulcslyukon keresztül! circling
Aztán persze volt minden mi szem szájnak ingere,de náluk ez volt "előjáték"
#9261   2013. 08. 20. kedd 16:50
Kanellos Kanellos
Nem nekem szólt kérdésed, ezért Bocsi hogy bele szólok
Párommal megbeszélve mi is inkább házaspárokkal képzeljük el a gabalyodást persze ettől még "Izgat ha megdugják a feleségemet" szóval mi is inkább egy hasonló gondolkodású párt keresünk mert Őt is érdekli milyen az ha másik nőt kényeztetek. Részletesen el kellet neki mesélnem mindent hogy szexeltem az előző barátnőimmel na ennek az lett a vége hogy csöpögött a puncija úgy beizgult, szóval ez a dolog fordítva is működik.
(Ez egy válasz Párducék üzenetére (2013. 08. 20. kedd 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 20. kedd 14:51
És amikor négyesben párcsere? Vagy az egy teljesen más műfaj? Mi éppen arra gyúrunk smile
#9260   2013. 08. 20. kedd 14:51
Párducék Párducék
És amikor négyesben párcsere? Vagy az egy teljesen más műfaj? Mi éppen arra gyúrunk smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (778755)
2013. 08. 20. kedd 10:49
Kedves alezredes!
Én eddig hármasban csak úgy vettem részt , hogy én voltam mindig a beszálló fél. (Pedig nagyon benne lennék abban, hogy a "vendéglátó szerepet is megéljem)
Kérdéseidre a válaszom:
1. A pasija előtt dugni valakit, az szexuálisan nagyon izgató. Ez kezdődik azzal, amikor már megbeszéltük a randit, és készülődök. Állandóan a találkozó jár a fejemben, és ez azért izgalmas, mert nyíltan szexelni készülünk. Tudom, hogy a hölgy is tudja, hogy mi a tali célja, és ez külön izgat. Eddig mindig a férj is beszállt, ez azért jó, mert bennem nagy a kukkolási vágy is, szeretem látni a a pár szeretkezését. Észre szoktam venni egy-egy összenézésüket, ami külön izgalom számomra.
Benne van a jó érzésben, hogy egy új, eddig nem ismert nőt kapok meg, benne van, hogy élőben látom a szeretkezésüket, benne van, hogy amikor az én farkamat is befogadja, és érzem milyen nedves, akkor egyértelmű, hogy nem csak a szerelem hatására nedvesedhet egy nő, hanem a sima, egyértelmű szex hatására is. Ez nekem nagyon izgató!
Izgalmas az, amikor egyszerre ketten kényeztetünk, figyelhetem, hogy ez mennyire izgatja a hölgyet, és mennyire a párját. Érdekes módon mindkettő izgalmat okoz nekem is.
#9259   2013. 08. 20. kedd 14:43
X Törölt felhasználó (778755)
Első ilyen élményemnél én 27 éves voltam, a "csaj" pedig 43, itt pl. nevetséges a csaj megjelölés, de igazad van, a hölgy kissé modoros.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2013. 08. 20. kedd 12:02
Off

Miért nevezitek a lányokat, csajokat, asszonyokat állandóan "hölgyeknek"?

Iszonyúan modoros! Annyira, hogy egy ilyen beîrásnál az egész igazság tartalom megkérdőjeleződik! smile

Én, nem tudom ki hogy van vele egyetlen lányt sem neveznék "hölgynek" akivel intim viszonyban voltam, annál sokkal jobban szeretem tisztelem őket, és természetesen annál sokkal közelebb is vannak hozzám, még akkor is, ha csak puszta szex volt. Megértem, hogy nem lehet Őket megtiszteni a nevükkel, de nem lehetne valami emberibbet kitalálni mint, hogy hölgy? Brrrr!

On
#9258   2013. 08. 20. kedd 12:02
X Törölt felhasználó (745787)
Off

Miért nevezitek a lányokat, csajokat, asszonyokat állandóan "hölgyeknek"?

Iszonyúan modoros! Annyira, hogy egy ilyen beîrásnál az egész igazság tartalom megkérdőjeleződik! smile

Én, nem tudom ki hogy van vele egyetlen lányt sem neveznék "hölgynek" akivel intim viszonyban voltam, annál sokkal jobban szeretem tisztelem őket, és természetesen annál sokkal közelebb is vannak hozzám, még akkor is, ha csak puszta szex volt. Megértem, hogy nem lehet Őket megtiszteni a nevükkel, de nem lehetne valami emberibbet kitalálni mint, hogy hölgy? Brrrr!

On
#9257   2013. 08. 20. kedd 11:00
X Törölt felhasználó (778755)
2. Az első alkalommal van csak egy apró zavar, de csak addig, amíg be nem indulunk. Olyan élményem, hogy a férj kifejezetten figyelt egyszer volt csak. Legtöbbször aktívak voltak ők is. ebben az esetben a férj elélvezett és mondta, hogy háttérbe vonul, de a szobában maradt. Mi folytattuk, és épp kutyusban toltuk, amit a hölgy nagyon élvezett, és kicsit hangos is volt + tolta-mozgatta a popsiját rendesen, én arra figyeltem, hogy minél tovább tartson ez a csodás szex.. Egy szer felpillantottam, és látom, hogy a srác minket néz teljes figyelmével. (gondolom hideg téli estékre memorizált..). Ez nem zavart, de elgondoltam, mit érezhet vajon? Nagyon koncentrált ránk, és valóban szemérmetlenül csináltuk...! Hamarosan a lány hátára élveztem és vége volt rövid időre a szexnek.

3. Ha szexre vágyom, sokkal szívesebben vagyok hármasban, ez olyan direkt szituáció, ami a SZEX ről szól, és ezt tudni sokkal izgalmasabb mint kettesben, ami akkor jó, ha intimitásra vágysz.
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 08. 20. kedd 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 20. kedd 10:39
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
Nagyon jó, mert az a tudat, hogy a legféltettebb kincsed megosztod velem, az egy hihetetlen jó érzés. Szintén izgató, hogy a feleséged is hasonlókat érez, azaz olyat tesz, amit "nem lehet", de mégsem megcsalás, és ezzel még neked is örömet szerez. Szóval itt agyilag teljesen más az érzés, mint amikor kettesben vagyok egy férjes asszonnyal a férje tudtával...

2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
Nem, engem izgat.

3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
Kettesben is jó, de azt van kivel. Itt pont az a lényeg, hogy hármasban vagyunk, tehát én a hármast preferálom. Voltam már kettesben hölggyel a pár kérésére, jó volt, de engem akkor is jobban izgatott a hármas.

4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
A fentiekből következik, hogy igen, izgatóbb. Nekem a legizgatóbb, ha a férj is aktív, mert ilyenkor a hölgy kap egy extra élményt. Persze lehet az aktív hármasban egy olyan rész, amikor a férrj kicsit háttérbe vonul, meg egy kicsit olyan is, amikor én vonulok háttérbe.
#9256   2013. 08. 20. kedd 10:49
X Törölt felhasználó (778755)
Kedves alezredes!
Én eddig hármasban csak úgy vettem részt , hogy én voltam mindig a beszálló fél. (Pedig nagyon benne lennék abban, hogy a "vendéglátó szerepet is megéljem)
Kérdéseidre a válaszom:
1. A pasija előtt dugni valakit, az szexuálisan nagyon izgató. Ez kezdődik azzal, amikor már megbeszéltük a randit, és készülődök. Állandóan a találkozó jár a fejemben, és ez azért izgalmas, mert nyíltan szexelni készülünk. Tudom, hogy a hölgy is tudja, hogy mi a tali célja, és ez külön izgat. Eddig mindig a férj is beszállt, ez azért jó, mert bennem nagy a kukkolási vágy is, szeretem látni a a pár szeretkezését. Észre szoktam venni egy-egy összenézésüket, ami külön izgalom számomra.
Benne van a jó érzésben, hogy egy új, eddig nem ismert nőt kapok meg, benne van, hogy élőben látom a szeretkezésüket, benne van, hogy amikor az én farkamat is befogadja, és érzem milyen nedves, akkor egyértelmű, hogy nem csak a szerelem hatására nedvesedhet egy nő, hanem a sima, egyértelmű szex hatására is. Ez nekem nagyon izgató!
Izgalmas az, amikor egyszerre ketten kényeztetünk, figyelhetem, hogy ez mennyire izgatja a hölgyet, és mennyire a párját. Érdekes módon mindkettő izgalmat okoz nekem is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 08. 20. kedd 09:17
A pénzes dolgot én is, mi is mellőznénk. Viszont egy ilyen "beszélgetős" kis este, legfőképp ha előtte már úgy volt megbeszélve, hogy szimpátpa estén bármi lehet, izgatóan alakulhat. Kimegyek az újabb italokért, és a párom már nem a fotelban, hanem az ágyon, a srác mellett ül. Ha nem terelődik a szó egy masszázsra például, ahol nyilván ruhadaraboktól kell megszabadulni, jöhet más. Pár közös fénykép mondjuk. Itt már előfordulhat egy egy érintés, ölbeülés, kisebb simi. Aztán a lányok felé szokásosan feltett kérdés, nem akarsz többet mutatni magadból, mondjuk póló, vagy blúz nélkül ? Ha ez is gond nélkül megy, mehet az (álnaiv) kérdés a páromtól, fiúk, a melltartómat is levegyem ?
Innentől kezdve már minden könnyebben megy, pár pohár ital, félhomály, halk jó kis zene.
A kérdés már csak az mint írod, beszáll a férj e a játékba bármikor vagy csak "nézi a műsort" ?
Nálunk, mint azt írtam, legtöbbször az utóbbi történt.
Végezetül kérdezném a harmadiknak beszálló srácokat, fiúkat.
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
#9255   2013. 08. 20. kedd 10:39
bameszkodo bameszkodo
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
Nagyon jó, mert az a tudat, hogy a legféltettebb kincsed megosztod velem, az egy hihetetlen jó érzés. Szintén izgató, hogy a feleséged is hasonlókat érez, azaz olyat tesz, amit "nem lehet", de mégsem megcsalás, és ezzel még neked is örömet szerez. Szóval itt agyilag teljesen más az érzés, mint amikor kettesben vagyok egy férjes asszonnyal a férje tudtával...

2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
Nem, engem izgat.

3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
Kettesben is jó, de azt van kivel. Itt pont az a lényeg, hogy hármasban vagyunk, tehát én a hármast preferálom. Voltam már kettesben hölggyel a pár kérésére, jó volt, de engem akkor is jobban izgatott a hármas.

4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
A fentiekből következik, hogy igen, izgatóbb. Nekem a legizgatóbb, ha a férj is aktív, mert ilyenkor a hölgy kap egy extra élményt. Persze lehet az aktív hármasban egy olyan rész, amikor a férrj kicsit háttérbe vonul, meg egy kicsit olyan is, amikor én vonulok háttérbe.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 08. 20. kedd 09:17
A pénzes dolgot én is, mi is mellőznénk. Viszont egy ilyen "beszélgetős" kis este, legfőképp ha előtte már úgy volt megbeszélve, hogy szimpátpa estén bármi lehet, izgatóan alakulhat. Kimegyek az újabb italokért, és a párom már nem a fotelban, hanem az ágyon, a srác mellett ül. Ha nem terelődik a szó egy masszázsra például, ahol nyilván ruhadaraboktól kell megszabadulni, jöhet más. Pár közös fénykép mondjuk. Itt már előfordulhat egy egy érintés, ölbeülés, kisebb simi. Aztán a lányok felé szokásosan feltett kérdés, nem akarsz többet mutatni magadból, mondjuk póló, vagy blúz nélkül ? Ha ez is gond nélkül megy, mehet az (álnaiv) kérdés a páromtól, fiúk, a melltartómat is levegyem ?
Innentől kezdve már minden könnyebben megy, pár pohár ital, félhomály, halk jó kis zene.
A kérdés már csak az mint írod, beszáll a férj e a játékba bármikor vagy csak "nézi a műsort" ?
Nálunk, mint azt írtam, legtöbbször az utóbbi történt.
Végezetül kérdezném a harmadiknak beszálló srácokat, fiúkat.
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
#9254   2013. 08. 20. kedd 09:17
X Törölt felhasználó (104575)
A pénzes dolgot én is, mi is mellőznénk. Viszont egy ilyen "beszélgetős" kis este, legfőképp ha előtte már úgy volt megbeszélve, hogy szimpátpa estén bármi lehet, izgatóan alakulhat. Kimegyek az újabb italokért, és a párom már nem a fotelban, hanem az ágyon, a srác mellett ül. Ha nem terelődik a szó egy masszázsra például, ahol nyilván ruhadaraboktól kell megszabadulni, jöhet más. Pár közös fénykép mondjuk. Itt már előfordulhat egy egy érintés, ölbeülés, kisebb simi. Aztán a lányok felé szokásosan feltett kérdés, nem akarsz többet mutatni magadból, mondjuk póló, vagy blúz nélkül ? Ha ez is gond nélkül megy, mehet az (álnaiv) kérdés a páromtól, fiúk, a melltartómat is levegyem ?
Innentől kezdve már minden könnyebben megy, pár pohár ital, félhomály, halk jó kis zene.
A kérdés már csak az mint írod, beszáll a férj e a játékba bármikor vagy csak "nézi a műsort" ?
Nálunk, mint azt írtam, legtöbbször az utóbbi történt.
Végezetül kérdezném a harmadiknak beszálló srácokat, fiúkat.
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
(Ez egy válasz srác33 üzenetére (2013. 08. 18. vasárnap 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 18. vasárnap 18:23
Nem hiszem hogy kellene fizetni érte, sokan odadóan alkalmazkodva állnának hozzád.
worship Ha nem kimondottam masszört srácot/férfit keres az ember, egy nem profi is lehet kellemes, úgy is csak azzal kezdi, majd másfelé kalandoznak kezei....
Vagy ha nem is masszírozással, csak egy ismerkedős, beszélgetős estével, ahol szép fokozatosan elkezdi kényeztetni a Hölgyet, mikorben párja karoszékből nézi és izgatja alátvány, majd beszáll, vagy csak a második élvezésnél...
#9253   2013. 08. 20. kedd 02:36
srác33 srác33
worship Sok férj van így, őrülten izgató! ÉS ezt még lehet fokozni....
 
... 509 510 511 512 513 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!