Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 733 734 735 736 737 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4800   2009. 07. 03. péntek 10:54
valentinpár valentinpár
Minket is izgat a téma!Olyannyira,hogy volt olyan nap,mikor 3 pasi is megdugta a feleségemet.-Délelött egy barátja,utánna én,este pedig egy párral voltunk!-de ez nem mostanában volt!Ő azt szeretné,ha mással is kefélhetne elöttem,vagy velem együtt!-mondtam neki,hogy semmi akadálya,sőt nagyon izgatna,ha mással is szexelne!
Most itt tartunk.....
#4799   2009. 07. 03. péntek 06:58
madmaximum madmaximum VIP
persze hogy érdekel..... smile
(Ez egy válasz szilardf üzenetére (2009. 07. 02. csütörtök 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 02. csütörtök 19:29
Sziasztok, engem is izgat ha megdugnák a feleségem, régóta beszélünk róla, de eddig nem jött össze. Igaz már kétszer eljutottak odáig, hogy kinyalta, ezt itthon elmesélte, és ettől jól begerjedtünk, és nagyot dugtunk. Remélem hamarosan dugnak is. Lehet hogy nagyon perverz vagyok, de ki akarom nyalni utánna. Ha érdekel titeket, szólok ha sikerült, mert hamarosan várható! Sziasztok!
#4798   2009. 07. 03. péntek 03:41
X Törölt felhasználó (401458) VIP
Rátapintottál a lényegre , ez az igazság { általában }.
(Ez egy válasz -ch- üzenetére (2009. 07. 02. csütörtök 20:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 02. csütörtök 20:59
Javítsatok ki ha tévedek,de én úgy emlékszem vaskalaposra,aki összehozott egy harmadikat a nejének.Aztán sokáig eltűnt,fém fatál még meg is jegyezte hogy a sebeit nyalogatja a hármas után.Minden nő egy kis kurva,és minden férfi egy kúrógép.De ezeket a szavakat próbáljátok meg olyan hangsúllyal kiejteni,mintha azt mondanátok:szeretlek.
A feleségem a társam,barátom.
Mit számít az ha ha egy másik faszon nagyobbat élvez mint veled,hiszen egy más punciba te is máshogy nyalsz bele,mint az övébe.
De Ő a Társad,egy életen át.Szeret,és te szereted.
Lehet hogy ketten baszták meg este,de reggel kivasalja az inged,kávét főz neked.
Ő a Társad,egy életen át.
#4797   2009. 07. 02. csütörtök 23:05
vaskalapos vaskalapos
Már többet is !!
(Ez egy válasz -ch- üzenetére (2009. 07. 02. csütörtök 20:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 02. csütörtök 20:59
Javítsatok ki ha tévedek,de én úgy emlékszem vaskalaposra,aki összehozott egy harmadikat a nejének.Aztán sokáig eltűnt,fém fatál még meg is jegyezte hogy a sebeit nyalogatja a hármas után.Minden nő egy kis kurva,és minden férfi egy kúrógép.De ezeket a szavakat próbáljátok meg olyan hangsúllyal kiejteni,mintha azt mondanátok:szeretlek.
A feleségem a társam,barátom.
Mit számít az ha ha egy másik faszon nagyobbat élvez mint veled,hiszen egy más punciba te is máshogy nyalsz bele,mint az övébe.
De Ő a Társad,egy életen át.Szeret,és te szereted.
Lehet hogy ketten baszták meg este,de reggel kivasalja az inged,kávét főz neked.
Ő a Társad,egy életen át.
#4796   2009. 07. 02. csütörtök 20:59
-ch- -ch-
Javítsatok ki ha tévedek,de én úgy emlékszem vaskalaposra,aki összehozott egy harmadikat a nejének.Aztán sokáig eltűnt,fém fatál még meg is jegyezte hogy a sebeit nyalogatja a hármas után.Minden nő egy kis kurva,és minden férfi egy kúrógép.De ezeket a szavakat próbáljátok meg olyan hangsúllyal kiejteni,mintha azt mondanátok:szeretlek.
A feleségem a társam,barátom.
Mit számít az ha ha egy másik faszon nagyobbat élvez mint veled,hiszen egy más punciba te is máshogy nyalsz bele,mint az övébe.
De Ő a Társad,egy életen át.Szeret,és te szereted.
Lehet hogy ketten baszták meg este,de reggel kivasalja az inged,kávét főz neked.
Ő a Társad,egy életen át.
#4795   2009. 07. 02. csütörtök 19:29
szilardf szilardf
Sziasztok, engem is izgat ha megdugnák a feleségem, régóta beszélünk róla, de eddig nem jött össze. Igaz már kétszer eljutottak odáig, hogy kinyalta, ezt itthon elmesélte, és ettől jól begerjedtünk, és nagyot dugtunk. Remélem hamarosan dugnak is. Lehet hogy nagyon perverz vagyok, de ki akarom nyalni utánna. Ha érdekel titeket, szólok ha sikerült, mert hamarosan várható! Sziasztok!
#4794   2009. 07. 02. csütörtök 13:13
surdapapa surdapapa
Ha Te mondod biztos így van! Én nem tudom megnézni mikor is regeltem, én nem találom a saját menűben ezt!

de hogy tovább ne offoljunk: Köszi, h hallgattál a kérésünkre, mert az írásjelek nélkül elég nehezen olvasható, nehezen értelmezhető volt a mondandód! Sőt több értelme is volt egynéhány hsz-ednek!
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2009. 07. 02. csütörtök 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 02. csütörtök 12:55
NEM! Soha nekem ez a nevem van csak. DE ÉRDEKES EGY NAPON REGELTÜNK?
#4793   2009. 07. 02. csütörtök 12:55
vaskalapos vaskalapos
NEM! Soha nekem ez a nevem van csak. DE ÉRDEKES EGY NAPON REGELTÜNK?
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2009. 07. 01. szerda 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 01. szerda 13:50
korábban nem mari18 néven voltál regisztrálva??? nyes nyes nyes

jah majd el feledtem: további szép napot
#4792   2009. 07. 02. csütörtök 12:28
X Törölt felhasználó (444040)
Az ilyen nők (is) itt vannak közöttünk...bármelyik ismerősöd lehet ilyen, avagy az utcán is elmegyünk tucatszámra mellettük. CSAK: sajnos nincs a homlokukra írva...

Így 99% rejtve marad a dolog, pedig a nők is vágynak rá, ezt több felmérés igazolta már. Szemérmesség, szégyenérzés, bátortalanság, és társadalmi tabuk miatti félelem...ezek miatt hiúsulnak meg sok-sok férfitársunk által (is) annyira vágyott többes játékok...

Az én kedvesem sem különbözik a nagy átlagtól, de már ismerem, és tudom a gyengéit, vágyait...NŐ a javából, vágyik a kedvességre, gyengédségre, figyelmességre...és persze imád flörtölni.

Ha egy kedves, jóképű pasi fentiek figyelembe vételével közeledik hozzá, (vagyis kikezd vele) akkor jó eséllyel, hamar célba is érhet...ezt több ismerősöm, kollégám, barátom tanúsíthatja, illetve adtak hírt nekem mások sikeréről a feleségemnél...
(Ez egy válasz madmaximum üzenetére (2009. 07. 02. csütörtök 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 02. csütörtök 12:15
ez klassz..hol vannak az ilyen nők? szivesen ismerkednék hasonló beállítottságu hölgyel. ..senkinek sincs a homlokára irva! smile Akinek eddig felvetettem a témát, az vagy elhajtott, vagy elgondolkodott és azt mondta hogy nem, és aki meg igent mondott az a végére nyuszi lett.
#4791   2009. 07. 02. csütörtök 12:15
madmaximum madmaximum VIP
ez klassz..hol vannak az ilyen nők? szivesen ismerkednék hasonló beállítottságu hölgyel. ..senkinek sincs a homlokára irva! smile Akinek eddig felvetettem a témát, az vagy elhajtott, vagy elgondolkodott és azt mondta hogy nem, és aki meg igent mondott az a végére nyuszi lett.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 07. 01. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (444040)
2009. 07. 01. szerda 13:22
Sziasztok! Azóta izgat, ha megdugják a feleségemet, mióta elmesélte, hogyan dugott egy kollégámmal...na jó, ennek az előzménye az volt, hogy a kolléga feleségét én dugtam meg, és ezt pedig én mondtam el neki. Amikor visszakérdeztem, volt-e már kalandja mással, igen volt a válasz...

Így kezdődött, tehát gyakorlatilag megcsalással, félredugással, ami ugyan off, de az élet rendezte. Viszont mi már a legelején megbeszéltük-és azóta sokszor még- hogy ha valakinek összejön valami, és szeretné, ne hagyja ki.

Szóval, akkor vettem észre magamon, hogy hihetetlenül felizgatott kedvesem elbeszélése a félredugásairól, merthogy hónapokig csinálták. Utána már én kezdtem tapogatózni ezirányban, kollégáimnak, szomszédnak mutogattam először csak a lightosabb képeit a nejemnek, majd -kedvező visszajelzés után- jöttek a merészebbek. Aztán a képcsereberék, majd egyik barátommal eltervezgettük a becserkészést is, oda-vissza alapon az ő feleségével.

Nekem sajnos nem jött be, a mert a neje már mással dugott (ezt a felesége mondta el nekem), de a srácnak sikerült a feleségemet megdugnia, és nem csak egyszer...

Azt szeretem a legjobban ha ELMESÉLIK a történteket, tehát én nem vagyok jelen. Tudom így benne van a színezés lehetősége is, de nem bánom. smile
Már a tudat is eszelősen izgalmas, hogy dugni FOGJÁK a kedvesem...sőt, az a rész a legérdekesebb amikor arra kerül a sor, hogy először mutatom meg az erotikus fotóit... smile ))mmmmmm....
Lehet savazni, bírom.
#4790   2009. 07. 01. szerda 15:46
kandurmarci kandurmarci
qrva jó feleséged lehet, engem is izgatnak az ilyen történetek. Egyszer a leendő nejem, akkor még nem volt az, elment egy amerikai négerrel, s amikor visszajött a hotelból és elmesélte, na, azt hiszem, akkor állt életemben talán legkeményebben a farkam, nagyot dugtunk, mégha méretben meg se közelítettem a négerét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 07. 01. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (444040)
2009. 07. 01. szerda 13:22
Sziasztok! Azóta izgat, ha megdugják a feleségemet, mióta elmesélte, hogyan dugott egy kollégámmal...na jó, ennek az előzménye az volt, hogy a kolléga feleségét én dugtam meg, és ezt pedig én mondtam el neki. Amikor visszakérdeztem, volt-e már kalandja mással, igen volt a válasz...

Így kezdődött, tehát gyakorlatilag megcsalással, félredugással, ami ugyan off, de az élet rendezte. Viszont mi már a legelején megbeszéltük-és azóta sokszor még- hogy ha valakinek összejön valami, és szeretné, ne hagyja ki.

Szóval, akkor vettem észre magamon, hogy hihetetlenül felizgatott kedvesem elbeszélése a félredugásairól, merthogy hónapokig csinálták. Utána már én kezdtem tapogatózni ezirányban, kollégáimnak, szomszédnak mutogattam először csak a lightosabb képeit a nejemnek, majd -kedvező visszajelzés után- jöttek a merészebbek. Aztán a képcsereberék, majd egyik barátommal eltervezgettük a becserkészést is, oda-vissza alapon az ő feleségével.

Nekem sajnos nem jött be, a mert a neje már mással dugott (ezt a felesége mondta el nekem), de a srácnak sikerült a feleségemet megdugnia, és nem csak egyszer...

Azt szeretem a legjobban ha ELMESÉLIK a történteket, tehát én nem vagyok jelen. Tudom így benne van a színezés lehetősége is, de nem bánom. smile
Már a tudat is eszelősen izgalmas, hogy dugni FOGJÁK a kedvesem...sőt, az a rész a legérdekesebb amikor arra kerül a sor, hogy először mutatom meg az erotikus fotóit... smile ))mmmmmm....
Lehet savazni, bírom.
#4789   2009. 07. 01. szerda 13:50
surdapapa surdapapa
korábban nem mari18 néven voltál regisztrálva??? nyes nyes nyes

jah majd el feledtem: további szép napot
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2009. 06. 30. kedd 23:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 30. kedd 23:08
A lényeget látod rosszul mert engem nem zavarna sosem ha nem lennék jelen csak az szerintem más és igen sokban eggyet értek veled mert igen is szükség van olyan nőkre akik képesek levetkőzni a gátlásaikat és a társadalmi normákat mert ők legalább kimerik élni vágyaikat és ha velünk teszik még jobb mert így mi is kiélhetjük engem az zavar ha olyanok írkálnak ide akik el sem tudják képzelni hogy van az életnek egy olyan oldala ami keveseknek nyílik meg de ha egyszer megnyitottad többé nem akarod elzárni mert úgy más jobb te hát tisztelet a párodnak mert igen is szükség van ilyen belevaló csajokra és csak irigyelni tudlak érte mert ha olyan ahogy leírod ó egy kincs és ne veszítsd el soha én már találkoztam olyan lánnyal mint ő és életem legszebb nyara volt és igen is eggyet értek veled abban is hogy az ember lehet szerelmes a párja mellett is másba és olyankor nem lát nem hall mást csak ŐT ÉS NEM AKAR MÁST CSAK BENNE LENNI minnél többször te hát én nagyon sokban eggyet értek veled és utálok írni !!! és igen is kell egy kis változatosság a párkapcsolakban és nem azért írtam hogy azok a nők akik ebben benne vannak rosszabbak mint mások ha nem azért mert nagyon is kellenek ilyen lányok csak aza a baj hogy az itt írók többségének sibcs fogalma az új HÚS érzéstől amikor már nem te hanem a farkad irányít és kell mert megőrűlsz ha nem kapod meg és még édesebb ha tudod hogy közben ő másé te hát hidd el nagyon közeli az álláspontunk
#4788   2009. 07. 01. szerda 13:22
X Törölt felhasználó (444040)
Sziasztok! Azóta izgat, ha megdugják a feleségemet, mióta elmesélte, hogyan dugott egy kollégámmal...na jó, ennek az előzménye az volt, hogy a kolléga feleségét én dugtam meg, és ezt pedig én mondtam el neki. Amikor visszakérdeztem, volt-e már kalandja mással, igen volt a válasz...

Így kezdődött, tehát gyakorlatilag megcsalással, félredugással, ami ugyan off, de az élet rendezte. Viszont mi már a legelején megbeszéltük-és azóta sokszor még- hogy ha valakinek összejön valami, és szeretné, ne hagyja ki.

Szóval, akkor vettem észre magamon, hogy hihetetlenül felizgatott kedvesem elbeszélése a félredugásairól, merthogy hónapokig csinálták. Utána már én kezdtem tapogatózni ezirányban, kollégáimnak, szomszédnak mutogattam először csak a lightosabb képeit a nejemnek, majd -kedvező visszajelzés után- jöttek a merészebbek. Aztán a képcsereberék, majd egyik barátommal eltervezgettük a becserkészést is, oda-vissza alapon az ő feleségével.

Nekem sajnos nem jött be, a mert a neje már mással dugott (ezt a felesége mondta el nekem), de a srácnak sikerült a feleségemet megdugnia, és nem csak egyszer...

Azt szeretem a legjobban ha ELMESÉLIK a történteket, tehát én nem vagyok jelen. Tudom így benne van a színezés lehetősége is, de nem bánom. smile
Már a tudat is eszelősen izgalmas, hogy dugni FOGJÁK a kedvesem...sőt, az a rész a legérdekesebb amikor arra kerül a sor, hogy először mutatom meg az erotikus fotóit... smile ))mmmmmm....
Lehet savazni, bírom.
#4787   2009. 07. 01. szerda 11:33
zimmi zimmi
Ne mást idomítsunk,hanem a témánál maradjunk,vagyis engem is izgat ha dugják az asszonyt.
#4786   2009. 07. 01. szerda 11:17
aphrodite06 aphrodite06
hát öregem..nem lehetne hogy inkább lerajzolod??? nyes
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2009. 06. 29. hétfő 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 29. hétfő 20:50
Igen valóban vannak nyitott nők én is találkoztam velük csupán egy gond van az ilyen felvilágosult nőkkel ha izgat ha nem ők bizony dugnak szopnak mást is nem igazán érdekli őket a NAGYRABECSÜLLT férjük mit gondol erről!! Mondok egy példát ami velem esett meg baráti házaspár átmegyünk a párommal beszélgetés némi ital bemegyek a wc re és bejön utánam az asszonyka jól néz ki nem vagyok fából és mint írtam egy más fórumon imád szopni hát neki áll és lerendez ott a budiban miközben ezt hallom a páromtól hogy hol a párod ? válasz nem tudom szerintem a párodat szopja a vc-én te hát tudta de nem izgatta mert a néni szerint a szopás nem megcsalás hát én tetettem a nagyon részeget és ott maradtam éjszakára a fétj az emeleten a párom haza menet a gyerekkel és nő velem agy ágyban és lehet hurrogni hogy mese meg ilyesmi de ezek a nők nem azért teszik amit tesznek mert titeket izgat egyszerűen lételemük a szex hál istennek persze de ettől függetlenül i vagyok olvasgatom az írásokat nem hokizok mert már felnőttem és van más mód elintézni az ilyet de bizony nekem a tamás írásaiból az jön le hogy mind egy hogy ő mit gondol a párja egyszerűen képtelen csak vele beérni vagy elviseli vagy nem de nincs más mód de miért vesztene el istennőt az ágyban hát inkább beszáll ha hagyják ha nem akkor úgy is jó lehet majd a helyesírást emlegetni de ez nem nyelvtanóra vag ymég az is lehet csak másként KIRÁLY fi pedig mit ad isten pont akkor a 2 alkalommal nem ért rá mikor az asszonyt szét b a ták haggyuk már ez inkább mese vagy félelem a másik jobb effektustól az a kapcsolat ami így megy halálra van ítélve anyu dugna mással de te ne légy már ott úgy jobb kifogás nem értem rá ugyan haggyuk mindenkinek joga van úgy elfogadni a párját amilyen biztos izgató ha hazamegyek és anyu még tiszta lucs meg pocs és nyalakodunk ni ezt ki hagyta itt á csak a harmadik aki első volt haggyuk már az egy más rovat
#4785   2009. 07. 01. szerda 02:57
X Törölt felhasználó (426306)
Nem akarok kötekedni, de az írásod.......egyszerűen megerőltető olvasni, és mivel az egész összefolyik nehéz megérteni......Sztem nem hülyeség amit írsz csak ahogyan. Figyu!! A nyelvtan nekem se a kedvencem, de segít hogy jobban megértsük egymást. A vessző különösen sokat segítene....... wave
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2009. 06. 30. kedd 23:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 30. kedd 23:08
A lényeget látod rosszul mert engem nem zavarna sosem ha nem lennék jelen csak az szerintem más és igen sokban eggyet értek veled mert igen is szükség van olyan nőkre akik képesek levetkőzni a gátlásaikat és a társadalmi normákat mert ők legalább kimerik élni vágyaikat és ha velünk teszik még jobb mert így mi is kiélhetjük engem az zavar ha olyanok írkálnak ide akik el sem tudják képzelni hogy van az életnek egy olyan oldala ami keveseknek nyílik meg de ha egyszer megnyitottad többé nem akarod elzárni mert úgy más jobb te hát tisztelet a párodnak mert igen is szükség van ilyen belevaló csajokra és csak irigyelni tudlak érte mert ha olyan ahogy leírod ó egy kincs és ne veszítsd el soha én már találkoztam olyan lánnyal mint ő és életem legszebb nyara volt és igen is eggyet értek veled abban is hogy az ember lehet szerelmes a párja mellett is másba és olyankor nem lát nem hall mást csak ŐT ÉS NEM AKAR MÁST CSAK BENNE LENNI minnél többször te hát én nagyon sokban eggyet értek veled és utálok írni !!! és igen is kell egy kis változatosság a párkapcsolakban és nem azért írtam hogy azok a nők akik ebben benne vannak rosszabbak mint mások ha nem azért mert nagyon is kellenek ilyen lányok csak aza a baj hogy az itt írók többségének sibcs fogalma az új HÚS érzéstől amikor már nem te hanem a farkad irányít és kell mert megőrűlsz ha nem kapod meg és még édesebb ha tudod hogy közben ő másé te hát hidd el nagyon közeli az álláspontunk
#4784   2009. 06. 30. kedd 23:37
yorka yorka
Nem lehetne, hogy használj írásjeleket?
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2009. 06. 30. kedd 23:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 30. kedd 23:08
A lényeget látod rosszul mert engem nem zavarna sosem ha nem lennék jelen csak az szerintem más és igen sokban eggyet értek veled mert igen is szükség van olyan nőkre akik képesek levetkőzni a gátlásaikat és a társadalmi normákat mert ők legalább kimerik élni vágyaikat és ha velünk teszik még jobb mert így mi is kiélhetjük engem az zavar ha olyanok írkálnak ide akik el sem tudják képzelni hogy van az életnek egy olyan oldala ami keveseknek nyílik meg de ha egyszer megnyitottad többé nem akarod elzárni mert úgy más jobb te hát tisztelet a párodnak mert igen is szükség van ilyen belevaló csajokra és csak irigyelni tudlak érte mert ha olyan ahogy leírod ó egy kincs és ne veszítsd el soha én már találkoztam olyan lánnyal mint ő és életem legszebb nyara volt és igen is eggyet értek veled abban is hogy az ember lehet szerelmes a párja mellett is másba és olyankor nem lát nem hall mást csak ŐT ÉS NEM AKAR MÁST CSAK BENNE LENNI minnél többször te hát én nagyon sokban eggyet értek veled és utálok írni !!! és igen is kell egy kis változatosság a párkapcsolakban és nem azért írtam hogy azok a nők akik ebben benne vannak rosszabbak mint mások ha nem azért mert nagyon is kellenek ilyen lányok csak aza a baj hogy az itt írók többségének sibcs fogalma az új HÚS érzéstől amikor már nem te hanem a farkad irányít és kell mert megőrűlsz ha nem kapod meg és még édesebb ha tudod hogy közben ő másé te hát hidd el nagyon közeli az álláspontunk
#4783   2009. 06. 30. kedd 23:08
vaskalapos vaskalapos
A lényeget látod rosszul mert engem nem zavarna sosem ha nem lennék jelen csak az szerintem más és igen sokban eggyet értek veled mert igen is szükség van olyan nőkre akik képesek levetkőzni a gátlásaikat és a társadalmi normákat mert ők legalább kimerik élni vágyaikat és ha velünk teszik még jobb mert így mi is kiélhetjük engem az zavar ha olyanok írkálnak ide akik el sem tudják képzelni hogy van az életnek egy olyan oldala ami keveseknek nyílik meg de ha egyszer megnyitottad többé nem akarod elzárni mert úgy más jobb te hát tisztelet a párodnak mert igen is szükség van ilyen belevaló csajokra és csak irigyelni tudlak érte mert ha olyan ahogy leírod ó egy kincs és ne veszítsd el soha én már találkoztam olyan lánnyal mint ő és életem legszebb nyara volt és igen is eggyet értek veled abban is hogy az ember lehet szerelmes a párja mellett is másba és olyankor nem lát nem hall mást csak ŐT ÉS NEM AKAR MÁST CSAK BENNE LENNI minnél többször te hát én nagyon sokban eggyet értek veled és utálok írni !!! és igen is kell egy kis változatosság a párkapcsolakban és nem azért írtam hogy azok a nők akik ebben benne vannak rosszabbak mint mások ha nem azért mert nagyon is kellenek ilyen lányok csak aza a baj hogy az itt írók többségének sibcs fogalma az új HÚS érzéstől amikor már nem te hanem a farkad irányít és kell mert megőrűlsz ha nem kapod meg és még édesebb ha tudod hogy közben ő másé te hát hidd el nagyon közeli az álláspontunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 06. 30. kedd 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2009. 06. 30. kedd 21:31
Szerintem, ha végig böngészed Vaskalapos barátunk, a szokottnál is zavarosabbra sikerült sorait, benne van a lényeg:

a NŐ, akit -szerintem- mi mind keresünk: nyes

Egy olyan CSAJ, akinek ugyanúgy vannak szexuális igényei, mint nekünk, aki ugyanúgy baszni akar a buszon mellé sodródott sráccal, mint ahogy én akarok vele, akinek mi csak PASI-k vagyunk, akivel dug egyet, aztán hazamegy és megpuszilja a gyerekeit és az élete párját (már persze ha éppen nem az ő szemeláttára történt a dolog).

Azt a NŐ-t keressük, aki néha le tudja dobni azt a ráerőltetett társadalmi szerepet, hogy ő egy feleség, egy anya, egy barátnő, stb...és az lesz, amit minden férfi akar: mocskos kis ribanc, szuka, kurva, baszógép, stb...(Elnézést, akit sért, de én így gondolok a páromra, amikor teli pumpálja valaki előttem.)

Egy ilyen csaj, pontosan azért, mert megsérti a társadalmi tabut- izgató. Mindenki ilyent szeretne. Legalábbis e fórum látogatói, akiket IZGAT, HA MEGDUGJÁK A FELESÉGÉT.

Csak éppen Vaskalapos barátunkat bántja, ha más is élvezi ezt a helyzetet és máshogyan, mint ahogyan azt ő teszi. Ő ugyan imádja a saját feleségét, amikor megdugja egy másik hím, de mélyen lenézi a más nejét, akit történetesen éppen ő próbált fel a farkára, ráadásul egész éjjel (!).

Szerinte ez csak úgy fair, ha az asszonyt a férj szemeláttára teszi magáévá a kiválasztott hím, közben mély és tüzes tekintetet vet élete párjára, miközben egy másik hím farka tövig merül a szájában. Aztán apukám vállába kapaszkodik miközben erőteljes csípő mozdulatokkal gyakják hátulról, majd azon spermától borítva, csöpögve, az élvezettől még zihálva köszönetet mond hites Urának a kellemes estéért, majd gyors zuhany és fogmosás után máris készen áll az újabb menetre, ezúttal férjével és szerelmével, akit rendkívül izgatott felesége lepedő akrobatikája.

Nos,... ez is egy forgatókönyv. És nem is rossz.

Vaskalapos barátunk - a maga sajátos szárnyaló modorában-mindössze azt akarta mondani, hogy ő, így szereti. Egyetértek vele! Így is jó! kacsint
#4782   2009. 06. 30. kedd 21:31
X Törölt felhasználó (314412)
Szerintem, ha végig böngészed Vaskalapos barátunk, a szokottnál is zavarosabbra sikerült sorait, benne van a lényeg:

a NŐ, akit -szerintem- mi mind keresünk: nyes

Egy olyan CSAJ, akinek ugyanúgy vannak szexuális igényei, mint nekünk, aki ugyanúgy baszni akar a buszon mellé sodródott sráccal, mint ahogy én akarok vele, akinek mi csak PASI-k vagyunk, akivel dug egyet, aztán hazamegy és megpuszilja a gyerekeit és az élete párját (már persze ha éppen nem az ő szemeláttára történt a dolog).

Azt a NŐ-t keressük, aki néha le tudja dobni azt a ráerőltetett társadalmi szerepet, hogy ő egy feleség, egy anya, egy barátnő, stb...és az lesz, amit minden férfi akar: mocskos kis ribanc, szuka, kurva, baszógép, stb...(Elnézést, akit sért, de én így gondolok a páromra, amikor teli pumpálja valaki előttem.)

Egy ilyen csaj, pontosan azért, mert megsérti a társadalmi tabut- izgató. Mindenki ilyent szeretne. Legalábbis e fórum látogatói, akiket IZGAT, HA MEGDUGJÁK A FELESÉGÉT.

Csak éppen Vaskalapos barátunkat bántja, ha más is élvezi ezt a helyzetet és máshogyan, mint ahogyan azt ő teszi. Ő ugyan imádja a saját feleségét, amikor megdugja egy másik hím, de mélyen lenézi a más nejét, akit történetesen éppen ő próbált fel a farkára, ráadásul egész éjjel (!).

Szerinte ez csak úgy fair, ha az asszonyt a férj szemeláttára teszi magáévá a kiválasztott hím, közben mély és tüzes tekintetet vet élete párjára, miközben egy másik hím farka tövig merül a szájában. Aztán apukám vállába kapaszkodik miközben erőteljes csípő mozdulatokkal gyakják hátulról, majd azon spermától borítva, csöpögve, az élvezettől még zihálva köszönetet mond hites Urának a kellemes estéért, majd gyors zuhany és fogmosás után máris készen áll az újabb menetre, ezúttal férjével és szerelmével, akit rendkívül izgatott felesége lepedő akrobatikája.

Nos,... ez is egy forgatókönyv. És nem is rossz.

Vaskalapos barátunk - a maga sajátos szárnyaló modorában-mindössze azt akarta mondani, hogy ő, így szereti. Egyetértek vele! Így is jó! kacsint
(Ez egy válasz király_fi üzenetére (2009. 06. 29. hétfő 22:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 29. hétfő 22:55
Szerintem összeszedhetnéd a gondolataidat, aztán nekifuthatnál még egyszer. smile Hátha másodszorra sikerül. smile
#4781   2009. 06. 29. hétfő 23:03
vaskalapos vaskalapos
már sikerült
 
... 733 734 735 736 737 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19480db
Utolsó üzenet: tegnap 07:56
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!