Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 732 733 734 735 736 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#247   2006. 08. 03. csütörtök 13:12
X Törölt felhasználó (21812)
Nem értem, hogy miért baj az, ha egy topicban vélemények és ellenvélemények is megjelennek, és miért kell ráförmedni arra, aki másként gondolkodik a dologról.

Minden éremnek két oldala van (sőt néha több), és ezt lehet normálisan is kezelni.

Én nem csak olyan emberekkel akarok beszélgetni, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint én. Meg akarom ismerni mások véleményét is.

Ha mindig nyitnánk egy ellentopicot, az felesleges kavarodást okozna, bár az ötlet kétségtelenül logikus.

(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 02. szerda 23:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 02. szerda 23:15
Akkor nyissatok egy topicot "Nem izgat, ha megdugják a feleségemet" cimmel. Ott megtárgyalhatjátok, kinek miért nem tetszik, és mennyire nem értitek azokat, akiket ez izgat. Ilyen egyszerű.
#246   2006. 08. 03. csütörtök 13:08
Valaki aki vad Valaki aki vad
Hol fogjuk látni?
#245   2006. 08. 03. csütörtök 12:37
X Törölt felhasználó (17107)
Lesz kép, de csak este tudom majd feltenni.
#244   2006. 08. 03. csütörtök 10:07
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Na de komolyan, hogy néz ki?
Küldj már fotót léci!
#243   2006. 08. 03. csütörtök 08:57
Valaki aki vad Valaki aki vad
De...fotó?
#242   2006. 08. 03. csütörtök 08:55
BigJoe23 BigJoe23 VIP
van róla képed? :-)
#241   2006. 08. 03. csütörtök 08:54
X Törölt felhasználó (17107)
SZiasztok!
Az én fleeségem egy telt lány Észak Békésben. Nem akarja megdugni valaki velem? :)
#240   2006. 08. 02. szerda 23:15
X Törölt felhasználó (26894)
Akkor nyissatok egy topicot "Nem izgat, ha megdugják a feleségemet" cimmel. Ott megtárgyalhatjátok, kinek miért nem tetszik, és mennyire nem értitek azokat, akiket ez izgat. Ilyen egyszerű.
#239   2006. 08. 01. kedd 21:54
X Törölt felhasználó (16089)
Fejér megyeiek vannak?
#238   2006. 08. 01. kedd 21:23
csabika csabika
Küldenél priviben egy pár címet ahol megnézhetlek még titeket? Kérlek!

Köszönöm!
#237   2006. 08. 01. kedd 08:44
zsolt12 zsolt12
szia
Szivesen csinálnánk veletek mi is ezt
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2006. 08. 01. kedd 00:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 01. kedd 00:11
Sziasztok!

Egy történet. Nekem nincs férjem, de barátom van. Van egy baráti pár, barátom volt bnője (aki nagyon sexi csaj). A barátom elment hozzájuk valami ügye volt a férjjel.
Egyszer csak azzal hívott fel a pasi, h itthon vagyok-e, mert áthozna nekem vmit, mondtam, h jöjjön(azt hittem, h a párom is jön). Beengedtem, majd csörgött a tel a párom volt, hogy hallgassam a telefont! A nő masztizott benne, és beszélt hozzám. Azt kérte, hogy szopjam le a férjét, ő is leszopja a pasimat! Háát, meglepődtünk mind a ketten, de a pasi persze belement a játékba. A párom is mondta, hoyg tegyem meg. Én is megengedtem neki, annyit kértem, h hallani akarom ahogy elélvez, nyögjön.

Elkezdtem szopni ő meg csapkodta a fenekemet, a párom beleszólt, hogy dugja be a seggembe az ujját, mert azt élvezem! Bedugta, én elélveztem! Ő jött!
Közben a vonal végén a nő nyögött, tudtam, hogy a kefélnek, hallotam a pasimat, élvezte. Kérdeztem, mit csinálnak? Azt mondta, h a kedvenced.
Hátulról, jó mélyen, közben a haját húzta, a csaj könyörgött, h kefélj még, basszál meg! Megtette. A nő elélvezett.
Felfeküdtem az asztalra, széttettem a lábamat elkezdett nyalni, ujjazni, alig vártam, h megdugjon, megtette. Belémélvezett, és utána kinyalta belőlem és a számab csúrgatta (ilyet még nem éreztem).

A pasimat akartam hallani. Tudom,h szereti, ha közben beszélek, izgatja ha csúnyán beszélek.
A nem kellett sok! A nő seggére, pinájára élvezett, és utána a kérésemre lenyalta.

Nagyon jó volt ez a délután!!!
Azóta is emlegetjük ezt a szeretkezést.

Puszi mindenkinek! A sex legyen veletek!
#236   2006. 08. 01. kedd 00:11
Fruty Fruty
Sziasztok!

Egy történet. Nekem nincs férjem, de barátom van. Van egy baráti pár, barátom volt bnője (aki nagyon sexi csaj). A barátom elment hozzájuk valami ügye volt a férjjel.
Egyszer csak azzal hívott fel a pasi, h itthon vagyok-e, mert áthozna nekem vmit, mondtam, h jöjjön(azt hittem, h a párom is jön). Beengedtem, majd csörgött a tel a párom volt, hogy hallgassam a telefont! A nő masztizott benne, és beszélt hozzám. Azt kérte, hogy szopjam le a férjét, ő is leszopja a pasimat! Háát, meglepődtünk mind a ketten, de a pasi persze belement a játékba. A párom is mondta, hoyg tegyem meg. Én is megengedtem neki, annyit kértem, h hallani akarom ahogy elélvez, nyögjön.

Elkezdtem szopni ő meg csapkodta a fenekemet, a párom beleszólt, hogy dugja be a seggembe az ujját, mert azt élvezem! Bedugta, én elélveztem! Ő jött!
Közben a vonal végén a nő nyögött, tudtam, hogy a kefélnek, hallotam a pasimat, élvezte. Kérdeztem, mit csinálnak? Azt mondta, h a kedvenced.
Hátulról, jó mélyen, közben a haját húzta, a csaj könyörgött, h kefélj még, basszál meg! Megtette. A nő elélvezett.
Felfeküdtem az asztalra, széttettem a lábamat elkezdett nyalni, ujjazni, alig vártam, h megdugjon, megtette. Belémélvezett, és utána kinyalta belőlem és a számab csúrgatta (ilyet még nem éreztem).

A pasimat akartam hallani. Tudom,h szereti, ha közben beszélek, izgatja ha csúnyán beszélek.
A nem kellett sok! A nő seggére, pinájára élvezett, és utána a kérésemre lenyalta.

Nagyon jó volt ez a délután!!!
Azóta is emlegetjük ezt a szeretkezést.

Puszi mindenkinek! A sex legyen veletek!
#235   2006. 07. 31. hétfő 22:47
MM4 MM4
Annyi minden van még a világon, amit nyilván nem tudsz fölfogni. Miért pont ez az egy zavar Téged??? Miért nem pl. az, hogy miért is nincs örökélet a földön. Az nagyobb és izgalmazabb talány, nem. Erkölcseiddel mit keresel egy sexfórumban? Miért nem próbálod inkább a vallás-filozófiát?
(Ez egy válasz bazzeg üzenetére (2006. 07. 31. hétfő 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 31. hétfő 22:03
ezt nem birom felfogni agyilag,mi izgató azon ha más fasza járja be az én feleségem punciját? nem értem...ennyire elkorcsosult a házasság fogalma vagy hogy van ez?
#234   2006. 07. 31. hétfő 22:03
bazzeg bazzeg
ezt nem birom felfogni agyilag,mi izgató azon ha más fasza járja be az én feleségem punciját? nem értem...ennyire elkorcsosult a házasság fogalma vagy hogy van ez?
#233   2006. 07. 31. hétfő 19:50
MM4 MM4
Szvsz nagyon meglepődnél! Megnéznélek.
(Ez egy válasz zsolt12 üzenetére (2006. 07. 31. hétfő 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 31. hétfő 13:21
Szia Katica!!
Szivesen kényeztetnélek a párod elött jó hosszan a nyelvemel és a szerszámomal.
#232   2006. 07. 31. hétfő 19:48
MM4 MM4
Öreg minden tiszteletem a tiéd!

Ha jól emlékszem a Te korodban én "sóder-sóder"-t játszottam a csajokkal, és borzasztó boldog voltam, amikor megpuszilhattam azt a lányt, akiről titokban ábrándoztam. Viszont a helyesírásom határozottan jobb volt.
(Ez egy válasz zsolt12 üzenetére (2006. 07. 31. hétfő 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 31. hétfő 16:12
Sziasztok!!
A feleségemet multok 3 a dugtuk meg nagyon jó volt
és ö is élvezte és kérdezet miko ismételjük meg ujra .Én megemlitetem neki hogy vegyünk be más lányt és annak se volt elen de azért az elején elenkezet.Nagyon izgató mikor látom hogy a feleségemet keten dugják.Aztán voltam két lányal az is isteni volt .Nekünk nagyony bejöt a 3-4 es
#231   2006. 07. 31. hétfő 16:12
zsolt12 zsolt12
Sziasztok!!
A feleségemet multok 3 a dugtuk meg nagyon jó volt
és ö is élvezte és kérdezet miko ismételjük meg ujra .Én megemlitetem neki hogy vegyünk be más lányt és annak se volt elen de azért az elején elenkezet.Nagyon izgató mikor látom hogy a feleségemet keten dugják.Aztán voltam két lányal az is isteni volt .Nekünk nagyony bejöt a 3-4 es
#230   2006. 07. 31. hétfő 13:21
zsolt12 zsolt12
Szia Katica!!
Szivesen kényeztetnélek a párod elött jó hosszan a nyelvemel és a szerszámomal.
#229   2006. 07. 31. hétfő 09:24
bl6806 bl6806
Hi!

Engem biztos izgatna, ha a Te feleségedet dugnám! :-)
#228   2006. 07. 30. vasárnap 20:18
X Törölt felhasználó (20185)
amugy m... egyszerü lezárnia a vitát foto ahogy kint áll és kész

... 732 733 734 735 736 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14907db
Utolsó üzenet: tegnap 14:56

Hírek

2018. 09. 19. szerda 16:37
Pisilő puncik Ha szeretted meglesni a bokorban pisilő lányokat, és még most is szeretsz gyönyörködni a borotvált puncikból előlövellő arany zuhatagban, akkor ez a film a te filmed lesz! Napsütötte meztelen testek, aranyló pisicseppek a csupasz szeméremdombokon, és a... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:22
Szüreti verseny! Hamarosan beköszönt az ősz, ami a szüret időszaka! Bár elsőre a szüretről mindenkinek a szőlő ugrik be, de pl. almát vagy körtét is lehet szüretelni... Szóval nincs más dolgotok, csak keresni egy jó szőlőskertet, szerencsére jól el vagyunk látva... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:15
Phat farm 8 Az élvezet 100 kg felett kezdődik! Ezeken a csajokon minden hatalmas. Hatalmas csöcsök, óriási popsi, hurkák mindenhol. A melleikkel súlyzózni lehetne akkorák. Aki egy ilyen nőt ki tud elégíteni, az férfi a javából. Ezek a duci csajok nem elégszenek meg... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!