Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 730 731 732 733 734 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4860   2009. 07. 22. szerda 18:15
X Törölt felhasználó (239325)
Sziasztok! Szoljatok ha legközelebb mentek nyaralni szivesen mennék én is! Irígylem a haverod,és meg is értem ,hogy nem hezitált a dolgon!!
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2009. 07. 22. szerda 16:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 22. szerda 16:53
Kirándulni voltunk baráti társasággal.Egyik haverommal nézegettük a helyi látványosságokat nőket,hiába szépek de semmire se kaphatóak.hazamentünk a szállásra,és mondtam a haveromnak,ha van kedved itt a lehetőség.Meglepődött,de élt vele és a kedvesemet jól seggbe dugta. Ez volt haveromnak az első ilyen élménye,és cumiban is volt része.
#4859   2009. 07. 22. szerda 17:54
tzl tzl
Hát nem tudom, összeismerkedni valakivel, aztán, ha már összemelegedtünk, felvetni a témát, neki ez nem jön be, jöhet a következő, szóval, egy kicsit problematikusnak tűnik smile
Akkor már egyszerűbb lenne úgy ismerkedni, hogy célirányosan, olyannal, aki tudom, hogy szívesen lenne velünk hármasban, aztán, ha már mindenki ismer mindenkit, akkor felvetni a páromnak, hogy esetleg ezzel az emberrel, feltéve, hogy bejön neki a pasi smile Ez egy kicsit járhatóbbnak tűnik, már csak olyan embert kell találni, akinek bejön kicsi feleségem.
(Ez egy válasz gorbesrac üzenetére (2009. 07. 22. szerda 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 22. szerda 15:15
Én sosem kezdenék olyan nővel akinek van párja, de a hármas teljesen más dolog hisz a hölgy párja ugyebár tud a dologról. Érdekes, hogy a barátod problémázik ezen. Az meg, hogy nem tesz hozzá semmit a hármas a dologhoz?
Az lenne a dolog lényege, hogy 2 férfi úgymond kiszolgálja a hölgyet, a kedvében járjon és minél több élvezethez juttassa. Nem lehet úgy szimplán összeismerkedni valakivel akivel később elképzelhetőnek tartod a dolgot?
Nem kell tudnia, hogy miről van szó, na meg a párodnak sem. wink
#4858   2009. 07. 22. szerda 16:53
zimmi zimmi
Kirándulni voltunk baráti társasággal.Egyik haverommal nézegettük a helyi látványosságokat nőket,hiába szépek de semmire se kaphatóak.hazamentünk a szállásra,és mondtam a haveromnak,ha van kedved itt a lehetőség.Meglepődött,de élt vele és a kedvesemet jól seggbe dugta. Ez volt haveromnak az első ilyen élménye,és cumiban is volt része.
#4857   2009. 07. 22. szerda 16:13
Cserna Cserna
most miért mondod én is imádnám csak a csajszim ozkodik
#4856   2009. 07. 22. szerda 16:11
Cserna Cserna
hu ez merész de engem is izgatna a dolog de én biztos ott lettem volna
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 18:55
Sziasztok! A témával kapcsolatosan női szemmel szeretnék veletek megosztani néhány tapasztalatot. Elöljáróban annyit rólunk, hogy 20 éve vagyunk házasok a a férjem volt az első az életemben. A házaséletünk kezdetektől fogva intenzívnek mondható. Mindent kipróbáltunk ami a másiknak örömöt okozott. 8 évvel ezelőtt fogalmazódott meg a páromban, hogy szeretné kipróbálni a hármast. Én kezdetben húzódoztam, végül meggyőzött. Úgy határoztunk, hogy először én fekszem le a sráccal aztán felvetjük neki a hármas variációt is. A nagy problémát az okozta hogy ki legyen a szerencsés kiválasztott. Megértem azokat akik úgy vélik ismeretlennel nem szabad, túl sok a kockázat. Mi is végül arra az álláspontra jutottunk, hogy egy régi volt barátot környékezek meg, nagy megdöbbenést okozott, hogy a srác azonnal belement a dologba, sőt örült a lehetőségnek, hiszen régi kamaszkori barátként erre a szintre soha nem jutottunk el. Megbeszéltük az időpontot, persze Ő úgy tudta a férjem nem tud a dologról. Izgatottan készülődtem, borotválás, szexi ruha, óvszer, minden készen állt. Amikor megérkezett a lakásunkba türelmetlenül estünk egymásnak, persze benne is volt félelem, de ez csak fokozta az izgalmunkat. Én kezdetben kicsit gátlásos voltam, de a kényeztetése végül is oldottá tett. Csodálattal vette birtokba a hatalmas melleimet és minden porcikámat, persze én sem tétlenkedtem élvezettel kényeztettem a farkát. Szeretkeztünk, váltogattuk a pozíciókat, végig figyelt rám, leste minden igényemet. Végül elélveztünk mindketten. Csodálatos új élmény volt egy másik férfit is megismerni. Ennél már csak az volt fantasztikusabb amikor, a kis akciónk után a férjem izgatottan hazaért, és megláttam a szemében azt az egy szóval le nem írható valamit, amit hívhatunk féltésnek, csodálatnak, büszkeségnek, és szerelemnek de igazán nincs rá jó szó. Azóta is tart a mi kis "hármasunk", bár szó szerint még nem jutottunk el addig amit kezdetben terveztünk, de még nem késő. A "szeretővel" már többször voltam együtt azóta, fokozatosan finomodott a kapcsolatunk, persze a férjem minden esetben tudott rólunk és nagy izgalommal várta a beszámolóimat, de a részletekről majd esetleg később ha érdekel valakit. Egy biztos elmondhatom, hogy a házaséletünk még intenzívebbé vált ezalatt a nyolc év alatt.
#4855   2009. 07. 22. szerda 15:15
gorbesrac gorbesrac VIP
Én sosem kezdenék olyan nővel akinek van párja, de a hármas teljesen más dolog hisz a hölgy párja ugyebár tud a dologról. Érdekes, hogy a barátod problémázik ezen. Az meg, hogy nem tesz hozzá semmit a hármas a dologhoz?
Az lenne a dolog lényege, hogy 2 férfi úgymond kiszolgálja a hölgyet, a kedvében járjon és minél több élvezethez juttassa. Nem lehet úgy szimplán összeismerkedni valakivel akivel később elképzelhetőnek tartod a dolgot?
Nem kell tudnia, hogy miről van szó, na meg a párodnak sem. wink
(Ez egy válasz tzl üzenetére (2009. 07. 21. kedd 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 17:05
És hogy találtatok rá a srácra a távolabbi ismeretségi körben? Hogy derült ki, hogy szívesen jön?
Nálunk az a baj, hogy kicsi párom ismeretlennel nem akarja, az a cimborám pedig, akivel párszor már gabajodtunk, nincs oda túlságosan a hármastól, azt mondja, neki nem tesz hozzá semmit a dologhoz, hogy hárman vagyunk, ráadásul időnként előjönnek az erkölcsi gátlásai azzal kapcsolatban, hogy az egyik legjobb barátja feleségét dugja, úgyhogy most már többedszer látogatott meg bennünket úgy, hogy nem lett dugás a dologból. Én mindig mondom a páromnak, hogy cseréljük le, kerítsünk valaki olyat, aki szívesen jön dugni, de ismeretlent nem akar. Ezért kérdem, hogy puhatoltátok ki a hajlandóságot az ismeretségi körötökben.
#4854   2009. 07. 22. szerda 10:13
tzl tzl
De egyébként ez a felmelegítős ötlet nem rossz, elkezdek gondolkodni, ki jöhetne szóba smile
(Ez egy válasz tzl üzenetére (2009. 07. 22. szerda 10:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 22. szerda 10:06
Nálunk nem okozott problémát, hogy a közvetlen baráti körből alakult a dolog. Azóta is a legjobb barátom és párommal is nagyon jó barátságban van, csak a szex maradt el.
Az ismerkedés alap dolog, természetesen. Előző feleségemmel találtunk párt a neten, velük is ismerkedtünk, mielőtt gabalyodtunk volna, de a párom annyira nem akar idegenekkel, hogy ismerkedni sem hajlandó. Így viszont mindig csak a fantázia meg az emlékezet marad, meg a reménykedés, hogy hátha újra akarni fogja egyszer a barátom.
#4853   2009. 07. 22. szerda 10:06
tzl tzl
Nálunk nem okozott problémát, hogy a közvetlen baráti körből alakult a dolog. Azóta is a legjobb barátom és párommal is nagyon jó barátságban van, csak a szex maradt el.
Az ismerkedés alap dolog, természetesen. Előző feleségemmel találtunk párt a neten, velük is ismerkedtünk, mielőtt gabalyodtunk volna, de a párom annyira nem akar idegenekkel, hogy ismerkedni sem hajlandó. Így viszont mindig csak a fantázia meg az emlékezet marad, meg a reménykedés, hogy hátha újra akarni fogja egyszer a barátom.
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 18:09
Közvetlen ismeretségi, baráti kört, szívből javasoljuk elkerülni, mindenkinek.!
Ha idegent szedtek össze netről.. nem kell a közepébe ugrani.Vegyétek a fáradtságot egy kis ismerkedésre.. barátkozásra.. találkozzatok többször a dolgok előtt.Ha esetleg mégse jön össze, lesz egy haverotok.Legyél türelmes a sráchoz és és a nejedhez is.Nálunk bejött.
#4852   2009. 07. 21. kedd 22:00
Ron79 Ron79 VIP
Mi a szomszédos szigeten vagyunk és itt is van közöttük egy kettő aki meg is és be is, de jaj!!! vigyor3
Ám ismerem annyira az embereket, hogy ilyet soha nem bíznék egyikünk munkatársára sem!!!!
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 21:53
Pedig volna közöttük 1-2 aki .... smile
#4851   2009. 07. 21. kedd 21:53
pár8476 pár8476
Pedig volna közöttük 1-2 aki .... smile
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 21:50
Ezt próbáltam magyarázni én is, mindenki ki van zárva akivel napi kapcsolatban vagyunk. az üzletfelek vagy ügyfelek pedig aktuális munkatársnak számítanak, ami tabu úgyszintén.Nálunk!
#4850   2009. 07. 21. kedd 21:50
Ron79 Ron79 VIP
Ezt próbáltam magyarázni én is, mindenki ki van zárva akivel napi kapcsolatban vagyunk. az üzletfelek vagy ügyfelek pedig aktuális munkatársnak számítanak, ami tabu úgyszintén.Nálunk!
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 21:18
Köszi válaszod.Azért ezzel nem zártuk ki hogy az is bejöhet, csak nekünk nem férne bele a közeli ismerős, sőt.. még üzletfelek, ügyfelek sem.
#4849   2009. 07. 21. kedd 21:18
pár8476 pár8476
Köszi válaszod.Azért ezzel nem zártuk ki hogy az is bejöhet, csak nekünk nem férne bele a közeli ismerős, sőt.. még üzletfelek, ügyfelek sem.
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 20:02
Szia! Nálunk úgy történt, hogy kiválasztottunk a régi ill. távolabbi ismerősökből egy pár facér srácot. Megkerestem egyenként őket, úgymond felmelegíteni a kapcsolatot. A feleségem is természetesen beszélgetett a srácokkal, de csak közhelyekről semmi szex-es téma. Inteligencia és szájjáróssági tesztet csináltunk wink
Ezen átjutókkal kezdett a feleségem sikamlósabb témákat feszegetni, de még mindig semmi konkrét utalás. Aztán együtt kiválasztottuk a szerencsés jelöltet, akit gyakorlatilag direktbe megkérdeztünk. A válasz pozitív volt, így nem kellett feszengeni tovább, bár kezdetben a srác sokkal inkább a jó numerát látta a feleségemben, mint a hármas szexet, de idővel bekopott a helyére vigyor2

Par8476:
A közvetlen ismerősi kört én sem javasolnám és nem is javasoltam senkinek, távoliakat (nem geográfiailag... vigyor ) értsd, a haverom haverja akivel jókat dumáltunk társaságban, de nem igen kerestük közvetlenül egymást, vagy egy régi munkatárs akivel jól érezte magát a párom stb-stb.
#4848   2009. 07. 21. kedd 21:16
pár8476 pár8476
Javaslunk nektek 1 vezeték nélküli kamerát, 10-12000 ft és akk a fjed is élőben követheti az eseményeket.Úgy még fullosabb.Tapasztalat smile
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 18:55
Sziasztok! A témával kapcsolatosan női szemmel szeretnék veletek megosztani néhány tapasztalatot. Elöljáróban annyit rólunk, hogy 20 éve vagyunk házasok a a férjem volt az első az életemben. A házaséletünk kezdetektől fogva intenzívnek mondható. Mindent kipróbáltunk ami a másiknak örömöt okozott. 8 évvel ezelőtt fogalmazódott meg a páromban, hogy szeretné kipróbálni a hármast. Én kezdetben húzódoztam, végül meggyőzött. Úgy határoztunk, hogy először én fekszem le a sráccal aztán felvetjük neki a hármas variációt is. A nagy problémát az okozta hogy ki legyen a szerencsés kiválasztott. Megértem azokat akik úgy vélik ismeretlennel nem szabad, túl sok a kockázat. Mi is végül arra az álláspontra jutottunk, hogy egy régi volt barátot környékezek meg, nagy megdöbbenést okozott, hogy a srác azonnal belement a dologba, sőt örült a lehetőségnek, hiszen régi kamaszkori barátként erre a szintre soha nem jutottunk el. Megbeszéltük az időpontot, persze Ő úgy tudta a férjem nem tud a dologról. Izgatottan készülődtem, borotválás, szexi ruha, óvszer, minden készen állt. Amikor megérkezett a lakásunkba türelmetlenül estünk egymásnak, persze benne is volt félelem, de ez csak fokozta az izgalmunkat. Én kezdetben kicsit gátlásos voltam, de a kényeztetése végül is oldottá tett. Csodálattal vette birtokba a hatalmas melleimet és minden porcikámat, persze én sem tétlenkedtem élvezettel kényeztettem a farkát. Szeretkeztünk, váltogattuk a pozíciókat, végig figyelt rám, leste minden igényemet. Végül elélveztünk mindketten. Csodálatos új élmény volt egy másik férfit is megismerni. Ennél már csak az volt fantasztikusabb amikor, a kis akciónk után a férjem izgatottan hazaért, és megláttam a szemében azt az egy szóval le nem írható valamit, amit hívhatunk féltésnek, csodálatnak, büszkeségnek, és szerelemnek de igazán nincs rá jó szó. Azóta is tart a mi kis "hármasunk", bár szó szerint még nem jutottunk el addig amit kezdetben terveztünk, de még nem késő. A "szeretővel" már többször voltam együtt azóta, fokozatosan finomodott a kapcsolatunk, persze a férjem minden esetben tudott rólunk és nagy izgalommal várta a beszámolóimat, de a részletekről majd esetleg később ha érdekel valakit. Egy biztos elmondhatom, hogy a házaséletünk még intenzívebbé vált ezalatt a nyolc év alatt.
#4847   2009. 07. 21. kedd 20:02
Ron79 Ron79 VIP
Szia! Nálunk úgy történt, hogy kiválasztottunk a régi ill. távolabbi ismerősökből egy pár facér srácot. Megkerestem egyenként őket, úgymond felmelegíteni a kapcsolatot. A feleségem is természetesen beszélgetett a srácokkal, de csak közhelyekről semmi szex-es téma. Inteligencia és szájjáróssági tesztet csináltunk wink
Ezen átjutókkal kezdett a feleségem sikamlósabb témákat feszegetni, de még mindig semmi konkrét utalás. Aztán együtt kiválasztottuk a szerencsés jelöltet, akit gyakorlatilag direktbe megkérdeztünk. A válasz pozitív volt, így nem kellett feszengeni tovább, bár kezdetben a srác sokkal inkább a jó numerát látta a feleségemben, mint a hármas szexet, de idővel bekopott a helyére vigyor2

Par8476:
A közvetlen ismerősi kört én sem javasolnám és nem is javasoltam senkinek, távoliakat (nem geográfiailag... vigyor ) értsd, a haverom haverja akivel jókat dumáltunk társaságban, de nem igen kerestük közvetlenül egymást, vagy egy régi munkatárs akivel jól érezte magát a párom stb-stb.
(Ez egy válasz tzl üzenetére (2009. 07. 21. kedd 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 17:05
És hogy találtatok rá a srácra a távolabbi ismeretségi körben? Hogy derült ki, hogy szívesen jön?
Nálunk az a baj, hogy kicsi párom ismeretlennel nem akarja, az a cimborám pedig, akivel párszor már gabajodtunk, nincs oda túlságosan a hármastól, azt mondja, neki nem tesz hozzá semmit a dologhoz, hogy hárman vagyunk, ráadásul időnként előjönnek az erkölcsi gátlásai azzal kapcsolatban, hogy az egyik legjobb barátja feleségét dugja, úgyhogy most már többedszer látogatott meg bennünket úgy, hogy nem lett dugás a dologból. Én mindig mondom a páromnak, hogy cseréljük le, kerítsünk valaki olyat, aki szívesen jön dugni, de ismeretlent nem akar. Ezért kérdem, hogy puhatoltátok ki a hajlandóságot az ismeretségi körötökben.
#4846   2009. 07. 21. kedd 18:55
kjta69 kjta69
Sziasztok! A témával kapcsolatosan női szemmel szeretnék veletek megosztani néhány tapasztalatot. Elöljáróban annyit rólunk, hogy 20 éve vagyunk házasok a a férjem volt az első az életemben. A házaséletünk kezdetektől fogva intenzívnek mondható. Mindent kipróbáltunk ami a másiknak örömöt okozott. 8 évvel ezelőtt fogalmazódott meg a páromban, hogy szeretné kipróbálni a hármast. Én kezdetben húzódoztam, végül meggyőzött. Úgy határoztunk, hogy először én fekszem le a sráccal aztán felvetjük neki a hármas variációt is. A nagy problémát az okozta hogy ki legyen a szerencsés kiválasztott. Megértem azokat akik úgy vélik ismeretlennel nem szabad, túl sok a kockázat. Mi is végül arra az álláspontra jutottunk, hogy egy régi volt barátot környékezek meg, nagy megdöbbenést okozott, hogy a srác azonnal belement a dologba, sőt örült a lehetőségnek, hiszen régi kamaszkori barátként erre a szintre soha nem jutottunk el. Megbeszéltük az időpontot, persze Ő úgy tudta a férjem nem tud a dologról. Izgatottan készülődtem, borotválás, szexi ruha, óvszer, minden készen állt. Amikor megérkezett a lakásunkba türelmetlenül estünk egymásnak, persze benne is volt félelem, de ez csak fokozta az izgalmunkat. Én kezdetben kicsit gátlásos voltam, de a kényeztetése végül is oldottá tett. Csodálattal vette birtokba a hatalmas melleimet és minden porcikámat, persze én sem tétlenkedtem élvezettel kényeztettem a farkát. Szeretkeztünk, váltogattuk a pozíciókat, végig figyelt rám, leste minden igényemet. Végül elélveztünk mindketten. Csodálatos új élmény volt egy másik férfit is megismerni. Ennél már csak az volt fantasztikusabb amikor, a kis akciónk után a férjem izgatottan hazaért, és megláttam a szemében azt az egy szóval le nem írható valamit, amit hívhatunk féltésnek, csodálatnak, büszkeségnek, és szerelemnek de igazán nincs rá jó szó. Azóta is tart a mi kis "hármasunk", bár szó szerint még nem jutottunk el addig amit kezdetben terveztünk, de még nem késő. A "szeretővel" már többször voltam együtt azóta, fokozatosan finomodott a kapcsolatunk, persze a férjem minden esetben tudott rólunk és nagy izgalommal várta a beszámolóimat, de a részletekről majd esetleg később ha érdekel valakit. Egy biztos elmondhatom, hogy a házaséletünk még intenzívebbé vált ezalatt a nyolc év alatt.
#4845   2009. 07. 21. kedd 18:09
pár8476 pár8476
Közvetlen ismeretségi, baráti kört, szívből javasoljuk elkerülni, mindenkinek.!
Ha idegent szedtek össze netről.. nem kell a közepébe ugrani.Vegyétek a fáradtságot egy kis ismerkedésre.. barátkozásra.. találkozzatok többször a dolgok előtt.Ha esetleg mégse jön össze, lesz egy haverotok.Legyél türelmes a sráchoz és és a nejedhez is.Nálunk bejött.
(Ez egy válasz tzl üzenetére (2009. 07. 21. kedd 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 17:05
És hogy találtatok rá a srácra a távolabbi ismeretségi körben? Hogy derült ki, hogy szívesen jön?
Nálunk az a baj, hogy kicsi párom ismeretlennel nem akarja, az a cimborám pedig, akivel párszor már gabajodtunk, nincs oda túlságosan a hármastól, azt mondja, neki nem tesz hozzá semmit a dologhoz, hogy hárman vagyunk, ráadásul időnként előjönnek az erkölcsi gátlásai azzal kapcsolatban, hogy az egyik legjobb barátja feleségét dugja, úgyhogy most már többedszer látogatott meg bennünket úgy, hogy nem lett dugás a dologból. Én mindig mondom a páromnak, hogy cseréljük le, kerítsünk valaki olyat, aki szívesen jön dugni, de ismeretlent nem akar. Ezért kérdem, hogy puhatoltátok ki a hajlandóságot az ismeretségi körötökben.
#4844   2009. 07. 21. kedd 18:04
pár8476 pár8476
Igaz is és nem is smile
Nekünk "van" több "tökéletes" partnerünk is a hármashoz.De hogy mennyire is tökéletesek?
- Az 1ik sráccal egész jól összejött minden... elköltözött a városból.
- Másik úriember, amint kezdtek működni a dolgok, kibékült a barátnőjével...ergo (nincs ideje)
- Hármas játékosnak nincs helye, de kocsija se, vagy hozod viszed és 1 korty ital se.. ami nekem kicsit elkel..persze kis mértékben, de a rendőrnek már nem fér bele, vagy itt is aludna, annyira viszont nem jó.Marad az a fajta alkalmazkodás ami már kezdi a dolgot agyonszervezetté tenni.
- Negyedik úriemberünk mindössze egyszer ért rá az életben.
Összegezve ennyi.Most az persze elképzelhető, hogy csak mi vagyunk ennyire szerencsétlenek ebben.. de ahogy elnézem, más pároknak se könnyű.
Arról nem is beszélve, hogy olyat is keresek, akihez elmehetek itthonról.. vagyis csak Ő meg Én kettesben.Na ez utóbbit pedig végkép nem tudom hogyan fogjuk megtalálni.
Minden esetre a szerény eredmény is eredmény, így magunk részéről, sok sikert és kitartást kívánunk mindenkinek. smile
Párokkal könnyebb smile
(Ez egy válasz Andras_39 üzenetére (2009. 07. 21. kedd 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 21. kedd 17:36
Dehogy ritka.
Csak elfeledkeztek a saját elvárásaitokról. Olyan, aki valaki egészen pontosan megfogalmazott elvárásának megfelel, pont jár erre, és földrajzilag sincs messze, és aki elvárásainak te is megfelelsz, na az lehet ritka.
És van itt olyan, aki pl. velem azért nem állt szóba, mert kettő évvel fiatalabb vagyok az általa vágyottnál. smile ))
Szóval sok a szájhős (képgyűjtögető) a harmadikat keresők között is.
#4843   2009. 07. 21. kedd 17:36
Andras_39 Andras_39
Dehogy ritka.
Csak elfeledkeztek a saját elvárásaitokról. Olyan, aki valaki egészen pontosan megfogalmazott elvárásának megfelel, pont jár erre, és földrajzilag sincs messze, és aki elvárásainak te is megfelelsz, na az lehet ritka.
És van itt olyan, aki pl. velem azért nem állt szóba, mert kettő évvel fiatalabb vagyok az általa vágyottnál. smile ))
Szóval sok a szájhős (képgyűjtögető) a harmadikat keresők között is.
#4842   2009. 07. 21. kedd 17:05
tzl tzl
És hogy találtatok rá a srácra a távolabbi ismeretségi körben? Hogy derült ki, hogy szívesen jön?
Nálunk az a baj, hogy kicsi párom ismeretlennel nem akarja, az a cimborám pedig, akivel párszor már gabajodtunk, nincs oda túlságosan a hármastól, azt mondja, neki nem tesz hozzá semmit a dologhoz, hogy hárman vagyunk, ráadásul időnként előjönnek az erkölcsi gátlásai azzal kapcsolatban, hogy az egyik legjobb barátja feleségét dugja, úgyhogy most már többedszer látogatott meg bennünket úgy, hogy nem lett dugás a dologból. Én mindig mondom a páromnak, hogy cseréljük le, kerítsünk valaki olyat, aki szívesen jön dugni, de ismeretlent nem akar. Ezért kérdem, hogy puhatoltátok ki a hajlandóságot az ismeretségi körötökben.
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2009. 07. 20. hétfő 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 20. hétfő 20:31
Szia, mi a távolabbi ismerősi körből találtunk egy megbízható srácot. Nála nem volt hezitálás, jött és dugott! vigyor1
A neten is találtunk, ugyan csak beszélgetőket, de legalább intelligensek, így volt kikkel kibeszélni az eseményeket. Ugyan náluk mi nem erőltettük a személyes találkozást, de szívesen közvetítek egy-két esetben, írjatok privátot!
#4841   2009. 07. 21. kedd 15:07
matinus matinus
Szia! Nekem más a véleményem erről.
Hiszen itt van ez a rovat is, ami pont erről szól. Igaz rengeteg a szájhős...
 
... 730 731 732 733 734 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19480db
Utolsó üzenet: tegnap 07:56
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!