Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 785 786 787 788 789 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3762   2008. 11. 18. kedd 16:23
kanosvgyok kanosvgyok
Nekem az izgató ha nézed, hogy dugom a feleséged!
#3761   2008. 11. 18. kedd 15:31
lyuk78 lyuk78 VIP
Téged mi izgatna nikole ? Mi az amit el tudnál képzelni egy hármas felállásban ?

Azt mondtad téged taszít , egyáltalán nem akarod. Így való igaz,hogy mindenfejta " társas összeröffenést " elleneznél.

Gondolom nálad a sima egy kapcsolat 2 ember fér csak bele egy életre.Hiszen erről szól egy kapcsolat. De mi van ha, mint írtad a szíved választotját mégis érdekli a dolog. Melyikőtük az önző ???? Te aki azt mondod nem adom meg mondj le érte egy életen át. Vagy a férjed aki azt mondja ,, tedd meg nekem ,értem hiszen szeretsz. Kinek kéne engednie ,egyáltalán érdemes engedni , vagy mire tud ilyenkor számítani az ember.

Ez itt a legnagyobb probléma. Ha előre meg lehetne jósonli a dolog kimenetelét akkor nem lenne gond. De nem lehet,állítások ellenére sem.

Valaki azt mondja nem szabad vacilálni a puding próbája az evés. Na igen ám de a gyomrunkat el is ronthatjuk ugyebár.

Ez olyan tűz és víz effektus szerintem.

Szívesen adnék tanácsot de magam is hasonló cípőben járok.

(Ez egy válasz nikole üzenetére (2008. 11. 18. kedd 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 18. kedd 10:49
Furcsa kapcsolat a tiétek. Nem igazán tudom megérteni. De hát ha nektek jó így. Valahogy ezt végképp nem tudnám elképzelni, hogy egy óra alatt 5-en dugjanak meg. Ezt máshogy hívják. Szerintem. Sokat engedsz a párodnak, aki ezt a messzemenőkig ki is használja. Valahol igaza van. Hisz engeded, tetszik neked. A férjemet is izgatná, ha még egy pasi kefélne, de ez már neki sem férne bele. Nem hiszem, hogy ez szerelem köztetek.
#3760   2008. 11. 18. kedd 10:49
nikole nikole
Furcsa kapcsolat a tiétek. Nem igazán tudom megérteni. De hát ha nektek jó így. Valahogy ezt végképp nem tudnám elképzelni, hogy egy óra alatt 5-en dugjanak meg. Ezt máshogy hívják. Szerintem. Sokat engedsz a párodnak, aki ezt a messzemenőkig ki is használja. Valahol igaza van. Hisz engeded, tetszik neked. A férjemet is izgatná, ha még egy pasi kefélne, de ez már neki sem férne bele. Nem hiszem, hogy ez szerelem köztetek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 18. kedd 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2008. 11. 18. kedd 06:22
A legtöbb pasi... hmmm ... a 24 órán belül hány pasival kefélt azt nem számoltam meg. Amikor egy órán belül akkor 5 pasi volt és én.

Nagyon izgalmas volt nézni, ahogy a pasik maguk alá gyűrik és ki sem látszott tőlük.

Egyébként akkor figyeltem meg először, hogy olyan dolgokat csinál amit a rendes napi szex során soha.

Pl.: az egyik fiunak felajánlotta, hogy élvezzen az arcára. Ezt általában undorítónak tartja, de akkor -miután a srác félig a hajára félig a homlokára élvezett- csak kitörölte a szeméből a lecsorgó spermát és folytatta a kefélést a többiekkel.

A másik ami nagyon tetszett, az volt, hogy a popsiját széthúzta és(fasszal a szájában) csak hümmögve, integetve tudatta velünk, hogy akarja, h ott is megbasszák.

Végül pedig amikor hajnalban mentünk haza az egyik srác megkért, hogy vigyük el egy darabon és Andi úgy be volt pörögve, hogy a harisnya nadrágját széttépte az ágyékán és még egyszer nyeregbe pattant a hátsó ülésen az egyik éjszakai lovagjával. Visszapillantóból néztem. Ez volt a legizgibb.

Ami izgatott, az volt, hogy általában nem így viselkedik:

1. Általában nem szereti a sperma izét szagát, stb... de akkor mégis spermás frizurával ügyködött a farkunkon.

2. Soha nem szokta felajánlani, hogy seggbe dugják, de akkor megtette.

3. Imád sokat aludni és mégis az egész éjszakás hancúrozás után hajnalban még egyszer rávetette magát egy srácra.

#3759   2008. 11. 18. kedd 10:09
lyuk78 lyuk78 VIP
Ezt nevezem !
A legelső neked ,hogy jött ,hogy többen csináljátok. Ő mondta ? Vagy te akartad ? Ő kívánta elöszőr,hogy mással is legyen ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 18. kedd 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2008. 11. 18. kedd 06:22
A legtöbb pasi... hmmm ... a 24 órán belül hány pasival kefélt azt nem számoltam meg. Amikor egy órán belül akkor 5 pasi volt és én.

Nagyon izgalmas volt nézni, ahogy a pasik maguk alá gyűrik és ki sem látszott tőlük.

Egyébként akkor figyeltem meg először, hogy olyan dolgokat csinál amit a rendes napi szex során soha.

Pl.: az egyik fiunak felajánlotta, hogy élvezzen az arcára. Ezt általában undorítónak tartja, de akkor -miután a srác félig a hajára félig a homlokára élvezett- csak kitörölte a szeméből a lecsorgó spermát és folytatta a kefélést a többiekkel.

A másik ami nagyon tetszett, az volt, hogy a popsiját széthúzta és(fasszal a szájában) csak hümmögve, integetve tudatta velünk, hogy akarja, h ott is megbasszák.

Végül pedig amikor hajnalban mentünk haza az egyik srác megkért, hogy vigyük el egy darabon és Andi úgy be volt pörögve, hogy a harisnya nadrágját széttépte az ágyékán és még egyszer nyeregbe pattant a hátsó ülésen az egyik éjszakai lovagjával. Visszapillantóból néztem. Ez volt a legizgibb.

Ami izgatott, az volt, hogy általában nem így viselkedik:

1. Általában nem szereti a sperma izét szagát, stb... de akkor mégis spermás frizurával ügyködött a farkunkon.

2. Soha nem szokta felajánlani, hogy seggbe dugják, de akkor megtette.

3. Imád sokat aludni és mégis az egész éjszakás hancúrozás után hajnalban még egyszer rávetette magát egy srácra.

#3758   2008. 11. 18. kedd 09:47
kandurmarci kandurmarci
Azért elmesélhetnéd azt is. Sztem nem bánják az adminok sem, MmePrunének már nedvesedik is a puncija a gondolattól.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (72528)
2008. 11. 17. hétfő 18:56
Egy kis valós történet: Külhonban nyaraltunk (délen). Egyik este lementünk egy Discóba és hát kicsit iszogattunk(tényleg csak mértékkel). Ez elég volt ahhoz, hogy megengedjem páromnak, hogy szemezzen egy helybéli sráccal! Addig-addig ment ez, míg elindultunk a mosd felé és biccentettünk a srácnak, hogy kövessen minket. Bejött utánunk. Rögtön megemlítettük, hogy csak a hölgy (kétszemélyes). Sokat nem vesztegettük az időt, mert én a párom kis ruháját rögtön felhajtottam és hátulról behatoltam úgy, hogy a kis fejecskéje a másik srác farkához érjen. Mohón elkezdte szopni(az első ilyen esetünk volt). Utána megfordult és úgy folytattuk. A srác itt egy kicsit bénázott, mert 2-3 percig úgy tolta, hogy nem volt neki bent(gondolom az izgalom). A párom keze aztán "helyre" rakta a dolgokat és úgy folytattuk. A következő hátsó támadásomnál már nem bírtam tovább a látványt... A kemény farkam egy szép Nő puncijában (aki már a feleségem) és a szájában pedig egy másik hímtag jár ki-be. Elélveztem.. A srác pedig megfordította, rátolta a falra és hátulról adta neki... Ő sem bírta sokáig! Elment a párom puncijában(gumiban persze). Láttam párom arcán az élvezetet. 2kemény szerszám elintézte!!! Felöltöztünk és gyorsan távoztunk. A szállodában tusolás után ismét keféltünk egyet miközben felidéztük a történteket. Jó volt és még volt hátra 1hét a nyaralásból... (az sem telt el unalmasan) De az már 2nő 1pasis felállás, ami nem illik ebbe a topicba.
#3757   2008. 11. 18. kedd 06:22
X Törölt felhasználó (314412)
A legtöbb pasi... hmmm ... a 24 órán belül hány pasival kefélt azt nem számoltam meg. Amikor egy órán belül akkor 5 pasi volt és én.

Nagyon izgalmas volt nézni, ahogy a pasik maguk alá gyűrik és ki sem látszott tőlük.

Egyébként akkor figyeltem meg először, hogy olyan dolgokat csinál amit a rendes napi szex során soha.

Pl.: az egyik fiunak felajánlotta, hogy élvezzen az arcára. Ezt általában undorítónak tartja, de akkor -miután a srác félig a hajára félig a homlokára élvezett- csak kitörölte a szeméből a lecsorgó spermát és folytatta a kefélést a többiekkel.

A másik ami nagyon tetszett, az volt, hogy a popsiját széthúzta és(fasszal a szájában) csak hümmögve, integetve tudatta velünk, hogy akarja, h ott is megbasszák.

Végül pedig amikor hajnalban mentünk haza az egyik srác megkért, hogy vigyük el egy darabon és Andi úgy be volt pörögve, hogy a harisnya nadrágját széttépte az ágyékán és még egyszer nyeregbe pattant a hátsó ülésen az egyik éjszakai lovagjával. Visszapillantóból néztem. Ez volt a legizgibb.

Ami izgatott, az volt, hogy általában nem így viselkedik:

1. Általában nem szereti a sperma izét szagát, stb... de akkor mégis spermás frizurával ügyködött a farkunkon.

2. Soha nem szokta felajánlani, hogy seggbe dugják, de akkor megtette.

3. Imád sokat aludni és mégis az egész éjszakás hancúrozás után hajnalban még egyszer rávetette magát egy srácra.

(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 17. hétfő 18:14
Tamásandrea69 , hány pasival volt egyszerre (legtöbb) az asszony ? És téged mi izgatna vele a legjobban amit még nem csináltatok ???
#3756   2008. 11. 17. hétfő 22:43
X Törölt felhasználó (72528)
Szerintem ha párod benne van, benne lenne akkor NE hagyd ki. Jó élmény, csak ne ismerőssel kezdjetek...
(Ez egy válasz vaskalapos üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 17. hétfő 20:47
Én,mostanában többször azon kaptam magam a kocsiban haza tartva ,hogy azon fantáziálok ,hogy a párom éppen mással van és amint hazaértem beszállok én is na most ez az amikor izgat ha megdugják a párom? velem vagy nélkülem nem mind1!De én azt mondom minden életkornak meg van a maga szépsége és hóbortja az enyém ez lett amit 10 éve el se tudtam volna képzelni ,hogy jár neki ha akarja rajtam kívül más is bár azóta látom így ,hogy először én léptem félre amit szintén nem tudtam volna elképzelni 10 éve de megtörtént és úgy is ,hogy 3-man voltunk de csak úgy ,hogy 2 nő 1 ffi de én szeretném már őt is látni mással
#3755   2008. 11. 17. hétfő 22:39
X Törölt felhasználó (72528)
Gondoltunk e előtte ilyesmire? Az egészbe ez a meglepő, hogy nem. Szó sem volt róla. Szerintem egy elfojtott vágy lehet mindkettőnkben? Ott abban a pillanatban, abban a közegben csak úgy jött magától. Utána még ott kint megtörtént a 2lánnyal való sex is, de azt kell hogy mondjam, szerintem fele annyira sem izgató 2nővel lenni mint gondoltam. A látvány pazar az érzés fenomenális de valahogy izgatóbb a 2pasi 1nő! Lehet azért mert 1pasi még sem tud egyszerre megdugni 2nőt? Fordítva meg... Aztán itthon egy párral is találkoztunk, ami nagyon jól sikerült, de most egy kis szünet van.. A kisfiúnk(enyém a baba!!) 4hónapos. Viszont mindketten tudjuk, hogy nem az utolsó ilyen kalandunk volt.. Hogy mikor lesz a következő? és milyen felállásban? Nem tudom.. Én már nagyon szeretném de párom még picit visszakozik (ami mondjuk érthető wink Habár súlya már mindjárt vissza nyeri az 50kg-ot és alakja is egyre szuperebb, csak még a picurka anya mániája miatt nehézkes a dolog. Én szeretném a 2pasi 1nőt, de nagyobb a valószínűsége a 4es felállásnak. Sex közben 3 ill. 4es sexes dolgokat súgunk egymás fülébe és nagyon be tudunk rá indulni. Ha itt az idő, úgy is itt keresünk majd párokat vagy ha úgy alakul, pasit. Új képeink szerintem 1héten belül fent lesznek az albumba wink
(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 17. hétfő 20:11
Nem hangzik rosszúl ! Gondoltatok elötte már ilyesmire , vagy volt róla szó ???
#3754   2008. 11. 17. hétfő 20:47
vaskalapos vaskalapos
Én,mostanában többször azon kaptam magam a kocsiban haza tartva ,hogy azon fantáziálok ,hogy a párom éppen mással van és amint hazaértem beszállok én is na most ez az amikor izgat ha megdugják a párom? velem vagy nélkülem nem mind1!De én azt mondom minden életkornak meg van a maga szépsége és hóbortja az enyém ez lett amit 10 éve el se tudtam volna képzelni ,hogy jár neki ha akarja rajtam kívül más is bár azóta látom így ,hogy először én léptem félre amit szintén nem tudtam volna elképzelni 10 éve de megtörtént és úgy is ,hogy 3-man voltunk de csak úgy ,hogy 2 nő 1 ffi de én szeretném már őt is látni mással
#3753   2008. 11. 17. hétfő 20:11
lyuk78 lyuk78 VIP
Nem hangzik rosszúl ! Gondoltatok elötte már ilyesmire , vagy volt róla szó ???
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (72528)
2008. 11. 17. hétfő 18:56
Egy kis valós történet: Külhonban nyaraltunk (délen). Egyik este lementünk egy Discóba és hát kicsit iszogattunk(tényleg csak mértékkel). Ez elég volt ahhoz, hogy megengedjem páromnak, hogy szemezzen egy helybéli sráccal! Addig-addig ment ez, míg elindultunk a mosd felé és biccentettünk a srácnak, hogy kövessen minket. Bejött utánunk. Rögtön megemlítettük, hogy csak a hölgy (kétszemélyes). Sokat nem vesztegettük az időt, mert én a párom kis ruháját rögtön felhajtottam és hátulról behatoltam úgy, hogy a kis fejecskéje a másik srác farkához érjen. Mohón elkezdte szopni(az első ilyen esetünk volt). Utána megfordult és úgy folytattuk. A srác itt egy kicsit bénázott, mert 2-3 percig úgy tolta, hogy nem volt neki bent(gondolom az izgalom). A párom keze aztán "helyre" rakta a dolgokat és úgy folytattuk. A következő hátsó támadásomnál már nem bírtam tovább a látványt... A kemény farkam egy szép Nő puncijában (aki már a feleségem) és a szájában pedig egy másik hímtag jár ki-be. Elélveztem.. A srác pedig megfordította, rátolta a falra és hátulról adta neki... Ő sem bírta sokáig! Elment a párom puncijában(gumiban persze). Láttam párom arcán az élvezetet. 2kemény szerszám elintézte!!! Felöltöztünk és gyorsan távoztunk. A szállodában tusolás után ismét keféltünk egyet miközben felidéztük a történteket. Jó volt és még volt hátra 1hét a nyaralásból... (az sem telt el unalmasan) De az már 2nő 1pasis felállás, ami nem illik ebbe a topicba.
#3752   2008. 11. 17. hétfő 19:28
-ch- -ch-
Izgató,végre van sztori.
#3751   2008. 11. 17. hétfő 18:56
X Törölt felhasználó (72528)
Egy kis valós történet: Külhonban nyaraltunk (délen). Egyik este lementünk egy Discóba és hát kicsit iszogattunk(tényleg csak mértékkel). Ez elég volt ahhoz, hogy megengedjem páromnak, hogy szemezzen egy helybéli sráccal! Addig-addig ment ez, míg elindultunk a mosd felé és biccentettünk a srácnak, hogy kövessen minket. Bejött utánunk. Rögtön megemlítettük, hogy csak a hölgy (kétszemélyes). Sokat nem vesztegettük az időt, mert én a párom kis ruháját rögtön felhajtottam és hátulról behatoltam úgy, hogy a kis fejecskéje a másik srác farkához érjen. Mohón elkezdte szopni(az első ilyen esetünk volt). Utána megfordult és úgy folytattuk. A srác itt egy kicsit bénázott, mert 2-3 percig úgy tolta, hogy nem volt neki bent(gondolom az izgalom). A párom keze aztán "helyre" rakta a dolgokat és úgy folytattuk. A következő hátsó támadásomnál már nem bírtam tovább a látványt... A kemény farkam egy szép Nő puncijában (aki már a feleségem) és a szájában pedig egy másik hímtag jár ki-be. Elélveztem.. A srác pedig megfordította, rátolta a falra és hátulról adta neki... Ő sem bírta sokáig! Elment a párom puncijában(gumiban persze). Láttam párom arcán az élvezetet. 2kemény szerszám elintézte!!! Felöltöztünk és gyorsan távoztunk. A szállodában tusolás után ismét keféltünk egyet miközben felidéztük a történteket. Jó volt és még volt hátra 1hét a nyaralásból... (az sem telt el unalmasan) De az már 2nő 1pasis felállás, ami nem illik ebbe a topicba.
#3750   2008. 11. 17. hétfő 18:14
lyuk78 lyuk78 VIP
Tamásandrea69 , hány pasival volt egyszerre (legtöbb) az asszony ? És téged mi izgatna vele a legjobban amit még nem csináltatok ???
#3749   2008. 11. 17. hétfő 18:06
lyuk78 lyuk78 VIP
De eltünt mindenki. Szerintem ezt is embere válogatja tamásandrea69. Valakit eszméletlenűl felizgathat ,hogy hol tanulhatta az asszony és na milyen fasza ,hogy most előveszi a máshonnan hozott " tudományt " és használja a javunkra és szexuális játékunkba,,,,másik embert meg dühroham kapná el.

Biztosan egy olyan párosnál mint nálatok ahol ez elfogadott izgató és kívánatos dolog. És ettől vadálat lesz a szex !!!

Én bevallom nem örülnék ha az asszony közölné,hogy ezt Béla mutatta neki a garázsba amikor lefurujázta kerékcsere közben : )

De szerintem ezt a kapcsolat válogatja meg és a páros.Kinek mi engedett meg egy kapcsolatban.

Az izgatna ha csinálná és azt mondaná,, na drágám ezt láttam egy szexvideoban na gyere csináljuk.

A helyzet amit leírtál. ::: feltett láb , széttárva + maszti közben és oldalról,,, jól hangzik amúgy : )

#3748   2008. 11. 17. hétfő 06:08
X Törölt felhasználó (314412)
Vegyünk új irányt:

Mi a véleményetek arról, amikor a kis ribanc váratlanul egy új figurával állít haza? Amikor nyilvánvaló, hogy valaki mástól tanulta a dolgot és veled is csinálni akarja?

Konkrétabban: egyik nap hanyatt feküdt a lábait a magasba emelte, megkért, hogy a oldalról fekve hatoljak belé, majd visszatette a lábait a derekamra és rutinosan maszturbálni kezdett.

Tuti, hogy nem tőlem tanulta!
#3747   2008. 11. 16. vasárnap 21:46
MmePrune MmePrune VIP Admin
ne zavarjon meg a cím, itt tudományosozhatsz
és ne hőbörögj, mert megduglak a szuper pink vibrimmel wink finom
(Ez egy válasz PAOC üzenetére (2008. 11. 16. vasárnap 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 16. vasárnap 21:41
O.K.

Az offolást nem én kezdtem egyébként. Csak egy adott hozzászólásról azt állapítottam meg, hogy képmutató. Aztán már jött a lavina. Ez már maga megérne egy misét (haha) egyébként.

Miért probléma az hogy néhányan hőbörögnek? Hadd hőbörögjenek! Akkor kell beleszólni, ha valaki szétgyalázza a témát, ha visszaolvasol nem én voltam az. Én az első pillanattól hűteni kívántam a kedélyeket. A vitapartnereimmel kibékültem, jah hogy van, akinek ez nem tetszik, hát az miért számít?

Nincs jobb topic, ahol ezt a témát meg tudnánk beszélni, hogy tényleg befejezzük az offolást?

Mindenkitől elnézést kérek! Bár úgy vélem, hogy az INTERNET elbír néhány offos hozzászólást is, úgy hogy ne hőbörögjetek!
#3746   2008. 11. 16. vasárnap 21:41
PAOC PAOC
O.K.

Az offolást nem én kezdtem egyébként. Csak egy adott hozzászólásról azt állapítottam meg, hogy képmutató. Aztán már jött a lavina. Ez már maga megérne egy misét (haha) egyébként.

Miért probléma az hogy néhányan hőbörögnek? Hadd hőbörögjenek! Akkor kell beleszólni, ha valaki szétgyalázza a témát, ha visszaolvasol nem én voltam az. Én az első pillanattól hűteni kívántam a kedélyeket. A vitapartnereimmel kibékültem, jah hogy van, akinek ez nem tetszik, hát az miért számít?

Nincs jobb topic, ahol ezt a témát meg tudnánk beszélni, hogy tényleg befejezzük az offolást?

Mindenkitől elnézést kérek! Bár úgy vélem, hogy az INTERNET elbír néhány offos hozzászólást is, úgy hogy ne hőbörögjetek!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 11. 16. vasárnap 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 11. 16. vasárnap 21:32
a másikkal is ugyanígy kezdődött smile szólni mertem, besértődött, duzzogott...blablabla
drága szívem smile lehet lelki tényezőket vitatni soha nem látott mélységekben, csak itt nincs értelme smile
előbb-utóbb kiutálnak érte...csak érintőlegesen, okés? a vallásfilot vigyétek a tudományosba
#3745   2008. 11. 16. vasárnap 21:32
MmePrune MmePrune VIP Admin
a másikkal is ugyanígy kezdődött smile szólni mertem, besértődött, duzzogott...blablabla
drága szívem smile lehet lelki tényezőket vitatni soha nem látott mélységekben, csak itt nincs értelme smile
előbb-utóbb kiutálnak érte...csak érintőlegesen, okés? a vallásfilot vigyétek a tudományosba
(Ez egy válasz PAOC üzenetére (2008. 11. 16. vasárnap 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 16. vasárnap 21:24
Nem mondod? Vannak még hozzám hasonlóak? smile

Ó tudtam én, a remény hal meg utoljára. smile

No komolyan. Szerinted egy ilyen témának csak olyan vetülete van, hogy melyik húsdarabot hova kell dugni? Vagy esetleg vannak neki lelki tényezői is, amelyek szorosan hozzá tartoznak és legalább olyan izgalmasak, mint néhány meg- vagy meg nem történt történet? Ha egy fórumról-topicból kiakarjátok tiltani a vitát, akkor mi marad?

Én jól megdugattam az asszonyt négy nagyfaszú legénnyel. Hurrá. Hurrá. De jó. Hogy irigylünk. Én is szeretném, csak az asszony nem szeretné...

Ez kell?! Egy szóval kell mondanod és már itt sem vagyok, sőt nyugodtan törölheted az összes hozzászólásom a nickemmel együtt. Szerinted föl fog kavarni?

Mélységes tisztelettel...
#3744   2008. 11. 16. vasárnap 21:24
PAOC PAOC
Nem mondod? Vannak még hozzám hasonlóak? smile

Ó tudtam én, a remény hal meg utoljára. smile

No komolyan. Szerinted egy ilyen témának csak olyan vetülete van, hogy melyik húsdarabot hova kell dugni? Vagy esetleg vannak neki lelki tényezői is, amelyek szorosan hozzá tartoznak és legalább olyan izgalmasak, mint néhány meg- vagy meg nem történt történet? Ha egy fórumról-topicból kiakarjátok tiltani a vitát, akkor mi marad?

Én jól megdugattam az asszonyt négy nagyfaszú legénnyel. Hurrá. Hurrá. De jó. Hogy irigylünk. Én is szeretném, csak az asszony nem szeretné...

Ez kell?! Egy szóval kell mondanod és már itt sem vagyok, sőt nyugodtan törölheted az összes hozzászólásom a nickemmel együtt. Szerinted föl fog kavarni?

Mélységes tisztelettel...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 11. 16. vasárnap 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 11. 16. vasárnap 21:14
ez pont a tudományos topicba való hsz smile

PAOC---> te meg veszélyesen hasonlítasz valakire, akit innen már tiltani kellett

lehetőség szerint mindenki maradjon kicsit szorosabban a témánál, ha túl mélyre akartok hatolni hehe filozofikusan, akkor irány a tudományos topic wave
#3743   2008. 11. 16. vasárnap 21:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
áhhh..ez csak egy lágyszívű admin, aki nem tilt, csak végső esetben hehe ...ellenben szívesen olvasna egy szopós/nyalós/dugós sztorit, ami esetleg felkorbácsolja a vágyait wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 16. vasárnap 21:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2008. 11. 16. vasárnap 21:17
Van végre itt egy Admin aki ezt a vallás eszmetörténeti mélyszántást végre letörli?

A tagtársakat meg letiltja egy kis időre... mondjuk egy évre???
 
... 785 786 787 788 789 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: ma 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!