Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 866 867 868 869 870 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2132   2007. 12. 17. hétfő 22:34
nokia7 nokia7 VIP
A barátikörötökbe biztos van ilyen csak körbe kell puhatolozni.Nálunk is csak most derült ki,egy párosról,hogy benne vannak a hármasba négyesbe meg a cserébe is.Dolgoznod kell az ügyön de megéri mert nagyon jó.
(Ez egy válasz 3in1 üzenetére (2007. 12. 17. hétfő 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 17. hétfő 19:01
Én nagyon szeretném,hogy a páromat egyszerre két idegen férfi kefélné,szívesn végignézném ahogy a gyönyörű testét kényeztetik s ha esetleg szeretné talán én is beszállnék.Párszor már felvetettem neki,néha azt mondja,hogy jó ,de azt kérdezi kivel.
#2131   2007. 12. 17. hétfő 22:32
X Törölt felhasználó (60826) VIP
Engem az iuzgat ha más feleségét kefélhetem meg.
#2130   2007. 12. 17. hétfő 19:01
3in1 3in1
Én nagyon szeretném,hogy a páromat egyszerre két idegen férfi kefélné,szívesn végignézném ahogy a gyönyörű testét kényeztetik s ha esetleg szeretné talán én is beszállnék.Párszor már felvetettem neki,néha azt mondja,hogy jó ,de azt kérdezi kivel.
(Ez egy válasz nokia7 üzenetére (2007. 12. 16. vasárnap 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 16. vasárnap 19:50
Ha nem csaj akartok bevonni akkor nyugodtan mondjátok meg hogy mit szeretnétek.Biztos hogy benne lesznek.Szerintem nem fognak tiltakozni ha végre egy másik férfi vagy férfiak megdugják ugy hogy ott van a férje.Bátran urak nem is tudjátok hogy miböl maradtok ki.
#2129   2007. 12. 17. hétfő 18:42
CumInXXX CumInXXX
A párod bizonyára nagyon szeret, és mindkettőtök (!) örömére partner a hármas szexben. Ennek szerintem része az is, hogy kinyalja a másik pasi által teleélvezett puncidat. Ebből is látszik, hogy teljesen elfogadja ezt a felállást. A teljes elfogadásnak ugyanakkor az is része bizonyos értelemben, hogy a pasi(k) is izgatják. Biztosan le tudna szopni egy férfit is. Ez azonban ne aggasszon, mert csak veled együtt, a közös élményen keresztül éli meg a dolgot. Amíg te is ott vagy, és együtt szexeltek, és nem kettesben van a sráccal, biztos lehetsz benne, hogy nincs veszélyben sem a kapcsolatotok, sem a nemi beállítottsága.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 13. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56788)
2007. 12. 13. csütörtök 18:32
Párommal többször bevontunk pasit a szexuális áletünkbe az én örömömre, sokszor úgy, hogy csak nézte ahogy mással szexelek. Szerintem fantasztikus, hogy megengedi, de ugyanakkor félelmetes is, milyen könnyen odaad más férfinak. (Néha úgy érzem nem is szeret igazán.)Én viszont fordítva nem tudnám elképzelni, mert iszonyúan féltékeny vagyok és önző. Aggaszt egy dolog párommal kapcsolatban, hogy szereti a puncimat kinyalni, ha más beleélvezett. Szerintetek vonzódik a pasikhoz vagy mi ez? Más is szereti a puncit így? Hozzáteszem nagyon élvezem, ha így nyal ki 69 közben felülről lenni és belenyomni a szájába az anyagot iszonyatosan jó érzés, hatalmasat tudok élvezni. Az ilyen pasi le tud szopni egy férfit is?
Előre is köszönöm, ha valaki tud megélt élményről beszélni.

Erika
#2128   2007. 12. 17. hétfő 16:02
nokia7 nokia7 VIP
Semmi probléma söt a proféta beszéljen belölled.
(Ez egy válasz gorbesrac üzenetére (2007. 12. 17. hétfő 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 17. hétfő 13:00
A négyes után talán természetes, hogy a hármas simán ment. Az a kérdés ebben az esetben, hogy az illető urak párjai mi szólnának ahhoz ha a párjuk egy másik lánnyal lenne együtt.
#2127   2007. 12. 17. hétfő 13:00
gorbesrac gorbesrac VIP
A négyes után talán természetes, hogy a hármas simán ment. Az a kérdés ebben az esetben, hogy az illető urak párjai mi szólnának ahhoz ha a párjuk egy másik lánnyal lenne együtt.
(Ez egy válasz nokia7 üzenetére (2007. 12. 17. hétfő 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 17. hétfő 12:28
Mi elösször négyesbe voltunk aztán késöbb ment a hármas simán.Probáljátok igy.Vagy lehet hogy nekem szerencsém van?Sok sikert.
#2126   2007. 12. 17. hétfő 12:28
nokia7 nokia7 VIP
Mi elösször négyesbe voltunk aztán késöbb ment a hármas simán.Probáljátok igy.Vagy lehet hogy nekem szerencsém van?Sok sikert.
#2125   2007. 12. 17. hétfő 10:48
gorbesrac gorbesrac VIP
turbono, Androme Kíváncsian várom a fejleményeket.
turbono Te annyival könnyebb helyzetben vagy, hogy már csak egy hajszál választ el a dologtól. Androme még elő sem hozakodott a dologgal. Jó ötlet tőle amit ír, hogy próbál olyan helyzeteket teremteni amiből lehet esetleg valami. torbono, neked is lenne még ötletem, de már sok mindent írtam és félek, hogy megbúbolnak. Mert a topik címe mégsem az, hogy Ötletbörze. wink
#2124   2007. 12. 17. hétfő 07:01
turbono turbono
én sem . már régota probálom rávenni a nejem a 3masra, nem igazán tiltakozik mégsem ment bele,eddig még.
#2123   2007. 12. 16. vasárnap 21:37
X Törölt felhasználó (37025)
Én nem gondolom hogy ez mindig ilyen simán megy
(Ez egy válasz nokia7 üzenetére (2007. 12. 16. vasárnap 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 16. vasárnap 19:50
Ha nem csaj akartok bevonni akkor nyugodtan mondjátok meg hogy mit szeretnétek.Biztos hogy benne lesznek.Szerintem nem fognak tiltakozni ha végre egy másik férfi vagy férfiak megdugják ugy hogy ott van a férje.Bátran urak nem is tudjátok hogy miböl maradtok ki.
#2122   2007. 12. 16. vasárnap 19:50
nokia7 nokia7 VIP
Ha nem csaj akartok bevonni akkor nyugodtan mondjátok meg hogy mit szeretnétek.Biztos hogy benne lesznek.Szerintem nem fognak tiltakozni ha végre egy másik férfi vagy férfiak megdugják ugy hogy ott van a férje.Bátran urak nem is tudjátok hogy miböl maradtok ki.
#2121   2007. 12. 16. vasárnap 16:05
turbono turbono
ha tudnám, én is szétt dugatnám a nejem két sráccal, de én be is szálnék izgalmas lehet.
#2120   2007. 12. 16. vasárnap 11:19
X Törölt felhasználó (23775)
Hát mivel egyelőre nem tudom felterjeszteni a témát az asszonynak, ezért úgy gondolom egyelőre megpróbálok minél több olyan helyzetet teremteni hogy esetleg ő tudjon rákérdezni vagy megkérni ilyesmire... persze azonnal igent fogok mondani smile
szeretném már szétdugatni rendesen...
#2119   2007. 12. 16. vasárnap 01:00
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem társkereső téma
téma takarítva.
#2118   2007. 12. 15. szombat 19:52
óboga óboga
az én feleségemet két haveron dugta én pedig a fotelból néztem csúcs volt
#2117   2007. 12. 14. péntek 18:38
husband35 husband35 VIP
Nálunk is alakul a dolog,már beszéltem a páromnak,hogy mit szeretnék.(ketten kényeztetnénk a puncusát)Egyenlőre puhítani kell,de szerintem meg lesz az eredmény. nyes
#2116   2007. 12. 14. péntek 18:17
szocsy szocsy
Én is vállalom, bár még sosem vettem részt ilyenben, de egyszer el kell kezdeni. Belevaló asszonyod lehet. Van képetek?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 14. péntek 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (139892)
2007. 12. 14. péntek 08:24
ha megbaszná valaki a nőmet én is kinyalnám a teleélvezett punciját, mert tudom hogy ez izgatja, és ha látom hogy tetszik és felizgul tőle, az nekem is nagyon tetszik! még nem voltunk 3-asban de nagyon szeretné, multkor dugás közben elkezdett üvöltözni hogy "basszatatok!", és elmesélte hogy szívesen leszopna több srácot egymás után.
#2115   2007. 12. 14. péntek 08:24
X Törölt felhasználó (139892)
ha megbaszná valaki a nőmet én is kinyalnám a teleélvezett punciját, mert tudom hogy ez izgatja, és ha látom hogy tetszik és felizgul tőle, az nekem is nagyon tetszik! még nem voltunk 3-asban de nagyon szeretné, multkor dugás közben elkezdett üvöltözni hogy "basszatatok!", és elmesélte hogy szívesen leszopna több srácot egymás után.
#2114   2007. 12. 14. péntek 07:09
turbono turbono
szia , akkor te érted miröl beszélek . neked van egy haverod akibenn megbízol 100% -osan mert ez nagyon fontos ,és bejön a párodnak is. amugy a nejem nekem is mondta hogy csak úgy odaadnám másnak is, igen ha én is ott vagyok mint szereplő. szeretem
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 12. szerda 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (37025)
2007. 12. 12. szerda 19:46
Hasonlo szituban vagyok smile
#2113   2007. 12. 13. csütörtök 20:17
gorbesrac gorbesrac VIP
Arra még nem gondoltál, hogy pont azért engedi a dolgot mert szeret? Az, hogy kinyalja a puncidat miután más beleélvezett még nem jelent semmit.
Ettől még nem bi vagy meleg szeritem. Az már eszedbe jutott, hogy pont azért csinálja mert Te élvezed?
Egyszer megpróbálta, látta rajtad a reakciót és azért teszi, hogy neked örömöt, élvezetet okozzon ezzel. Gondolj pl. egy fordított esetre. 2 lány egy fiú. A srác épp kivette a az egyik lány lucskos puncijából a szerszámát és a másik pedig tövig bekapja. Ez nem jelenti feltétlen azt, hogy a lány kinyalná a másikat vagy esetleg leszbikus stb. Egyébként a párodat nem kérdezted a dologról? Mert nála jobban senki sem tudja megválaszolni a kérdéseidet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 13. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56788)
2007. 12. 13. csütörtök 18:32
Párommal többször bevontunk pasit a szexuális áletünkbe az én örömömre, sokszor úgy, hogy csak nézte ahogy mással szexelek. Szerintem fantasztikus, hogy megengedi, de ugyanakkor félelmetes is, milyen könnyen odaad más férfinak. (Néha úgy érzem nem is szeret igazán.)Én viszont fordítva nem tudnám elképzelni, mert iszonyúan féltékeny vagyok és önző. Aggaszt egy dolog párommal kapcsolatban, hogy szereti a puncimat kinyalni, ha más beleélvezett. Szerintetek vonzódik a pasikhoz vagy mi ez? Más is szereti a puncit így? Hozzáteszem nagyon élvezem, ha így nyal ki 69 közben felülről lenni és belenyomni a szájába az anyagot iszonyatosan jó érzés, hatalmasat tudok élvezni. Az ilyen pasi le tud szopni egy férfit is?
Előre is köszönöm, ha valaki tud megélt élményről beszélni.

Erika
 
... 866 867 868 869 870 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!