Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 668 669 670 671 672 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6264   2011. 01. 05. szerda 12:27
X Törölt felhasználó (786534)
A múltkor nem a szexet akartam leírni, hanem az érzéseket, amig megmaradtak bennem. Az utat, ahogy eljutottunk egyáltalán eddig az óvatos hármasig.
Érdekes volt, ahogy az újabb és újabb találkozásoknál a beszélgetésben mindig haladtunk előre egy tyúklépésnyit. Néha egész sokat, néha pedig szinte semmit. Vágytak rá, de féltek tőle. Ha már benne lettünk volna a kész helyzetben, nem lett volna gond, de az oda vezető út az olyan volt, mint egy gyereknek a sötét szobán átmenni. Kiváltképp, hogy ezt a vívódást a nőn láttam csak, tehát ő viselte mindkettőjük terhét. De haladtunk.
Mikor végre náluk voltam azzal a céllal, hogy lépjünk egyet előre még akkor is kicsit kínosnak nevezhető volt a helyzet. Mindenki tudta miért vagyunk itt, mégis nagyon nehéz volt előre lépni. Végül talán a koccintás eredményezte azt, hogy felszabadultabbak lettünk, bár hárman együtt ittunk meg egy deci krémlikőrt. De ez kellett, hogy a nő elengedje magát és az üvegpörgetés második felében már úgy vegyen le egy-egy ruhadarabot hogy az neki is és nekünk is élmény legyen. Ekkorra lettünk sínen. Szeretik egymást ez látszott. A férj büszke a feleségére a nő pedig egy kicsit szeretne kacér lenni, másnak is kézzelfoghatóan tetszeni. Combfix és melltartó maradt rajta, ennél többet már nem vett le. Először a férjével kezdett játszani, de aztán kisvártatva beszállhattam. Nagyon szép lába van, formás, feszes. Magassarkúban különösen jól mutatott. Nagyon ritka necc volt rajta, így teljesen a bőrét éreztem. Azt kezdtem simogatni, csókolgatni majd egyre feljebb hatolni a fenekekig, és a combok belsejét csókolgatva a punciig. Hullámzott a teste, ahogy egyre közelebb értem és megfeszült, amikor belecsókoltam. Közben már a férje régen a szájába tette a szerszámát és a mellét simogatta. A nő érzékien szopott én pedig két kézzel megfogtam a fenekét és élvezettel nyaltam. Közben néha visszatértem a combok simogatásához, máskor pedig a puncik környékét simogattam. Lüktetett a farkam, úgy éreztem szétrobban, de amikor hozzáértem kiderült, hogy éppen csak félkemény. Fene érti ezt. smile
Pár perc alatt elélvezett a nő. Kicsit abbahagytam, épp csak hozzáértem. De pár másodperc múlva rászorította a fejemet és csak ő dörzsölte hozzám a teljesen csupasz punciját és rögtön újra elélvezett. Éreztem, ahogy végighullámzik rajta a gyönyör. Beledugtam a nyelvemet a hüvelyébe és mozgatni kezdem. Ekkor megint odahúzta a fejemet jobban és akarta, hogy dugjam a nyelvemmel. Hallottam, hogy a férje rögvest elélvez. Vele együtt a nő is összerándult, kb egyszerre vagy csak 1-2 mp-cel később. A fickó lerogyott a nő mellé én pedig még puszilgattam óvatosan a combja belsejét és néha a punciját.
Éreztem, hogy a nő ugyan elélvezett háromszor is, de vágyna arra, hogy megdugják. Úgy lett volna teljes, ha a férje csak később élvez el. Megfordulunk, én behatolok a nőbe az pedig szopta volna a férjét. De előre tisztáztuk, hogy ilyen nincs. Ők pihegtek, én pedig simogattam a nőt.
#6263   2011. 01. 02. vasárnap 16:50
FEHÉRJEDÚS FEHÉRJEDÚS
Sziasztok!
Sajnos velem nem történt semmi Szilveszterkor, pedig lett volna rá anyag. vigyor2
B.Ú.É.K. Mindenkineeek!!! vigyor2
#6262   2011. 01. 01. szombat 21:30
brandener brandener
senkivel nem történt semmi szilveszterkor? smile
#6261   2010. 12. 29. szerda 09:35
vazelinator vazelinator VIP Admin
kukucs története is adott egy megoldást kezdők részére.
NETen vannak ugyan úgy hímringyók, teljesen személytelen és nem kell aggódni, hogy lesz érzelmi kötödés.
s tényleg azt csinálja amit mondanak neki és hagynak.
s kezdésnek egy ilyen simogatós story..
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2010. 12. 28. kedd 16:03
Nem tagadom, néhányba belenéztem.  Mindbe nem akartam, mert nem akartam magam számára lelőni a poént.
Ezután a beszéltem a nővel és azt mondta arra jutottak a férjével, hogy ha viszem vissza a DVD-ket, akkor megpróbálkozunk „valamivel”, de csak nagyon óvatosan és ígérjem meg, hogy maximum addig megyek el, ameddig ők hagyják és meg sem próbálok azon túllépni, ha pedig ők azt mondják, hogy vége, akkor ott és azonnal megállunk. Mondtam, hogy részemről OK. Gyakorlatilag nézhettem őket, simogathattam a nőt bárhol, valamint csókolgathattam a testét, de a száját nem. A farkammal pedig sehogyan sem érhetek hozzá. Mivel egyébként sem akarok senkivel sem lefeküdni így teljesen vállalható volt nekem is ez a helyzet.
Amikor elmentem a gyerekeik nem voltak otthon. Átadtam a DVD-ket, fűztem hozzájuk némi magyarázatot és jött az a kínos helyzet, amit előre láttunk mindannyian. Végül abban maradtunk, hogy üvegpörgetést fogunk játszani és előtte kicsit koccintunk. Úgy igyekeztünk, hogy folyton egy szem hölgyünk veszítsen. Készültek rám. A ruhája alatt szexi fehérnemű volt. Melltartó, harisnyatartó, combfix. Mikor már pár felsőruhát levetett javasoltam, hogy a többit nem szimplán vegye le, hanem nyújtson egy kis műsort. Közben dicsérgettem, hogy milyen jól választott a férje és milyen főnyeremény egy ilyen nő. Talán ez hozta meg a férje kedvét, hogy még jobban megmutassa, mit ér az asszonya. A bugyi levétele után még rajta volt a melltartó és a combfix, meg a harisnyatartó. Így kezdték először egymást izgatni. Nemsokára szólt a férj, hogy simogassam meg a feleségét, hogy milyen csodás a bőre. Bekapcsolódtam. Tényleg élveztem a helyzetet. Azt, hogy a nő élvezi a két férfit, és ahogy a férje büszke rá, én pedig valóban tettem érte, hogy büszke legyen. Nem voltam tolakodó, de kimutattam, hogy rajongok én is a nőért. Jólesett simogatni és csókolgatni a testét. Egyre többet engedtek meg. A szex részletei itt most talán nem is olyan fontosak, mert a lényeg az volt, hogy mindketten belekóstolhattak valami újba. Nekem pedig fantasztikus érzés volt, hogy mindebben részt vehettem.
A részleteket majd ünnepek után leírom.
#6260   2010. 12. 28. kedd 22:13
christiano christiano
Tudsz élni az biztos! Dicséret! wink
(Ez egy válasz julius11 üzenetére (2010. 12. 28. kedd 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 28. kedd 21:46
kösz a virágot. Minden szava igaz. csak kicsit régebben volt. A tengeri s, egyéb képek albumban vannak, akkor még a digitális fotózás még nem vagy igen-igen drága volt. Scannelni meg nincs kedvem. De a pár képet erröl a hármasrol meg a következökröl feltettem éppen, circling
#6259   2010. 12. 28. kedd 21:46
julius11 julius11
kösz a virágot. Minden szava igaz. csak kicsit régebben volt. A tengeri s, egyéb képek albumban vannak, akkor még a digitális fotózás még nem vagy igen-igen drága volt. Scannelni meg nincs kedvem. De a pár képet erröl a hármasrol meg a következökröl feltettem éppen, circling
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 28. kedd 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 28. kedd 21:22
Jók a történetek nagyon,bár pl julius 11 beszámolójában a tenger,sziklák,160-al száguldva 90-es cicikkel stb...olyan ideális hogy meseszerü.Szóval ha ez igaz akkor tényleg nagyon irigylem.
Amugy a történet nagyon Ok.
0604 története is jó,bár én furcsállom hogy ha valaki tényleg olyan jó haver és szinte nállam lakik,és sunyiba mászik a csajomra,hát nem tudtam volna szó nélkül tovább játszani a jóhavert,az asszonnyal meg pláne!!
Szerintem aki a hármason gondolkodik az a párjával sokat fantáziál,és a kapcsolat olyan szinten kell hogy legyen hogy nem játszanak ki a hátad mögött!
És ha odajárt a haver nap mint nap miért nem került ez szóba soha,nekem ez hihetetlen!
#6258   2010. 12. 28. kedd 21:22
christiano christiano
Jók a történetek nagyon,bár pl julius 11 beszámolójában a tenger,sziklák,160-al száguldva 90-es cicikkel stb...olyan ideális hogy meseszerü.Szóval ha ez igaz akkor tényleg nagyon irigylem.
Amugy a történet nagyon Ok.
0604 története is jó,bár én furcsállom hogy ha valaki tényleg olyan jó haver és szinte nállam lakik,és sunyiba mászik a csajomra,hát nem tudtam volna szó nélkül tovább játszani a jóhavert,az asszonnyal meg pláne!!
Szerintem aki a hármason gondolkodik az a párjával sokat fantáziál,és a kapcsolat olyan szinten kell hogy legyen hogy nem játszanak ki a hátad mögött!
És ha odajárt a haver nap mint nap miért nem került ez szóba soha,nekem ez hihetetlen!
#6257   2010. 12. 28. kedd 20:56
X Törölt felhasználó (462239)
Öröm, hogy tudtam újat mondani számodra.
Kukucs tényleg életszerű beszámolót írt. Félreértés ne essék, nem vonom kétségbe a beszámoló valódiságát, de ha nem valós eseményeken alapuló beszámoló lett volna, akkor is élvezetesebb az olvasása, sem mint egy durva pornóregénynek. Mert emberi. Mert a gondolatokat, a lelket is megmutatja.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 28. kedd 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 28. kedd 20:25
Mélyen elgondolkodtam, és asszem igazad van. Tekintve, hogy az emberek nagy többsége szerint Van Damme jó színész... lassan semmin sem csodálkozom. Csupán annyi bánt, hogy el kell nekem magyarázni az ilyesniket, mert első hevületemben magamtól nem jövök rá - "Sokaknak nincs szükségük ráhangolódásra, nincs szükségük meghittségre. Baszni, dugni, toszni akarnak, ha lehet. Ha lehet, a jelentkező legyen izmos, nagyfarkú, nagycsöcsű, csupasz, atléta termetű avagy modell alkatú, de ezek mindegyike feledhető, ha valaki abszolút nem gondolkodik, ha férfi ha nő, elég, ha gondolkodás nélkül tettre kész."
De ez a Kukucs-valaki jófej csávó. Felüdülés ilyesmit is olvasni, legalábbis számomra.
********
(módosítva, saját kérésére, egyed elbírálás alapján : vazelinator)
#6256   2010. 12. 28. kedd 20:25
fuckmywife fuckmywife
Mélyen elgondolkodtam, és asszem igazad van. Tekintve, hogy az emberek nagy többsége szerint Van Damme jó színész... lassan semmin sem csodálkozom. Csupán annyi bánt, hogy el kell nekem magyarázni az ilyesniket, mert első hevületemben magamtól nem jövök rá - "Sokaknak nincs szükségük ráhangolódásra, nincs szükségük meghittségre. Baszni, dugni, toszni akarnak, ha lehet. Ha lehet, a jelentkező legyen izmos, nagyfarkú, nagycsöcsű, csupasz, atléta termetű avagy modell alkatú, de ezek mindegyike feledhető, ha valaki abszolút nem gondolkodik, ha férfi ha nő, elég, ha gondolkodás nélkül tettre kész."
De ez a Kukucs-valaki jófej csávó. Felüdülés ilyesmit is olvasni, legalábbis számomra.
********
(módosítva, saját kérésére, egyed elbírálás alapján : vazelinator)
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 28. kedd 18:56
Egyetértek!
Egy történet akkor jó, ha azt az élet játszotta el, és aki átélte, az írja le.

A lényeget, az érzéseket leírtam már akkor.
Szándékosan nem mentem bele a részletekbe, mert utána igen hamar elvesztem volna azokban.
Lehet, egyszer majd leírom részletesen. De akkor kénytelen leszek vegyíteni a zaftos pornógráfiát a szerelmesen romantikus érzésekkel. Ez lényegét tekintve diszharmóniát sugallhat, pedig így lesz igazán harmonikus és csodálatosan emlékezetes e különleges élmény.


Egész biztosan van sok olyan sztori, ami kamu, finomabban szólva a fantázia szüleménye, de jóval kevesebb, mint sem hinnéd. Hidd el, sokan életük mindennapi természetességével élik meg úgy ezeket a dolgokat, amiket leírtál.

„Ilyenek: "dugass meg egy kemény fasszal!!! Imádom, ha egy kemény kékeres fasz bassza a szájamat. Jól bedugja a jó seggembe és jól rámveri majd a jó faszából az összes jó gecijét. A tüzes pinám odavan egy jó menetért. Ó dugj, ó bassz, nincsenek érzéseim, nincs ráhangolódás, in medias résbe a lényeg".”

Sokaknak nincs szükségük ráhangolódásra, nincs szükségük meghittségre. Baszni, dugni, toszni akarnak, ha lehet. Ha lehet, a jelentkező legyen izmos, nagyfarkú, nagycsöcsű, csupasz, atléta termetű avagy modell alkatú, de ezek mindegyike feledhető, ha valaki abszolút nem gondolkodik, ha férfi ha nő, elég, ha gondolkodás nélkül tettre kész.
Nézd meg a hirdetéseket. Mily sok olyan szöveget olvashatsz, hogy „ma estére keresek”, hogy nem akar kávézni, azonnal akciót akar, bizonytalanok kerüljék el, levelezők kerüljék el, nem ismerkedni hanem dugni akar, csak egy alkalomra kell partner/partnerek, és még sorolhatnám…
Nincs ezzel semmi baj, mindannyian mások vagyunk, mindannyian másra, minden dologra máshogyan vágyunk. És ha ők is megírják szex kalandjaikról, élményeikről a beszámolóikat, akkor abban szerepelnek az általad is említett szövegrészletek, stílusjegyek.
#6255   2010. 12. 28. kedd 18:56
X Törölt felhasználó (462239)
Egyetértek!
Egy történet akkor jó, ha azt az élet játszotta el, és aki átélte, az írja le.

A lényeget, az érzéseket leírtam már akkor.
Szándékosan nem mentem bele a részletekbe, mert utána igen hamar elvesztem volna azokban.
Lehet, egyszer majd leírom részletesen. De akkor kénytelen leszek vegyíteni a zaftos pornógráfiát a szerelmesen romantikus érzésekkel. Ez lényegét tekintve diszharmóniát sugallhat, pedig így lesz igazán harmonikus és csodálatosan emlékezetes e különleges élmény.


Egész biztosan van sok olyan sztori, ami kamu, finomabban szólva a fantázia szüleménye, de jóval kevesebb, mint sem hinnéd. Hidd el, sokan életük mindennapi természetességével élik meg úgy ezeket a dolgokat, amiket leírtál.

„Ilyenek: "dugass meg egy kemény fasszal!!! Imádom, ha egy kemény kékeres fasz bassza a szájamat. Jól bedugja a jó seggembe és jól rámveri majd a jó faszából az összes jó gecijét. A tüzes pinám odavan egy jó menetért. Ó dugj, ó bassz, nincsenek érzéseim, nincs ráhangolódás, in medias résbe a lényeg".”

Sokaknak nincs szükségük ráhangolódásra, nincs szükségük meghittségre. Baszni, dugni, toszni akarnak, ha lehet. Ha lehet, a jelentkező legyen izmos, nagyfarkú, nagycsöcsű, csupasz, atléta termetű avagy modell alkatú, de ezek mindegyike feledhető, ha valaki abszolút nem gondolkodik, ha férfi ha nő, elég, ha gondolkodás nélkül tettre kész.
Nézd meg a hirdetéseket. Mily sok olyan szöveget olvashatsz, hogy „ma estére keresek”, hogy nem akar kávézni, azonnal akciót akar, bizonytalanok kerüljék el, levelezők kerüljék el, nem ismerkedni hanem dugni akar, csak egy alkalomra kell partner/partnerek, és még sorolhatnám…
Nincs ezzel semmi baj, mindannyian mások vagyunk, mindannyian másra, minden dologra máshogyan vágyunk. És ha ők is megírják szex kalandjaikról, élményeikről a beszámolóikat, akkor abban szerepelnek az általad is említett szövegrészletek, stílusjegyek.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 28. kedd 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 28. kedd 14:55
Esment egyetértek.
A hármas elalvás igénye, tüzes rudakkal az asszonyka oldalában érthető.
A kiközösítés már nem annyira. Sőt, egyáltalán nem.
Olvastam, hogy nektek is megtörtént. Igazán mesélhetnél ezt-azt, mert ezek az alábbi történetek nagyon ... nem is tudom, milyenek. Ilyenek: "dugass meg egy kemény fasszal!!! Imádom, ha egy kemény kékeres fasz bassza a szájamat. Jól bedugja a jó seggembe és jól rámveri majd a jó faszából az összes jó gecijét. A tüzes pinám odavan egy jó menetért. Ó dugj, ó bassz, nincsenek érzéseim, nincs ráhangolódás, in medias résbe a lényeg".
Szóval nem bántani akarok, bárki is olvassa ezt, de egy kis igényesség elférne ha már meséket mondunk. És az sem árt, ha életszagú a történet, mert úgy az igazi.
Vagy tévedek?
#6254   2010. 12. 28. kedd 17:34
kymera1 kymera1
mekkora smucig vagy!tessék irni most!!! buck crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2010. 12. 28. kedd 16:03
Nem tagadom, néhányba belenéztem.  Mindbe nem akartam, mert nem akartam magam számára lelőni a poént.
Ezután a beszéltem a nővel és azt mondta arra jutottak a férjével, hogy ha viszem vissza a DVD-ket, akkor megpróbálkozunk „valamivel”, de csak nagyon óvatosan és ígérjem meg, hogy maximum addig megyek el, ameddig ők hagyják és meg sem próbálok azon túllépni, ha pedig ők azt mondják, hogy vége, akkor ott és azonnal megállunk. Mondtam, hogy részemről OK. Gyakorlatilag nézhettem őket, simogathattam a nőt bárhol, valamint csókolgathattam a testét, de a száját nem. A farkammal pedig sehogyan sem érhetek hozzá. Mivel egyébként sem akarok senkivel sem lefeküdni így teljesen vállalható volt nekem is ez a helyzet.
Amikor elmentem a gyerekeik nem voltak otthon. Átadtam a DVD-ket, fűztem hozzájuk némi magyarázatot és jött az a kínos helyzet, amit előre láttunk mindannyian. Végül abban maradtunk, hogy üvegpörgetést fogunk játszani és előtte kicsit koccintunk. Úgy igyekeztünk, hogy folyton egy szem hölgyünk veszítsen. Készültek rám. A ruhája alatt szexi fehérnemű volt. Melltartó, harisnyatartó, combfix. Mikor már pár felsőruhát levetett javasoltam, hogy a többit nem szimplán vegye le, hanem nyújtson egy kis műsort. Közben dicsérgettem, hogy milyen jól választott a férje és milyen főnyeremény egy ilyen nő. Talán ez hozta meg a férje kedvét, hogy még jobban megmutassa, mit ér az asszonya. A bugyi levétele után még rajta volt a melltartó és a combfix, meg a harisnyatartó. Így kezdték először egymást izgatni. Nemsokára szólt a férj, hogy simogassam meg a feleségét, hogy milyen csodás a bőre. Bekapcsolódtam. Tényleg élveztem a helyzetet. Azt, hogy a nő élvezi a két férfit, és ahogy a férje büszke rá, én pedig valóban tettem érte, hogy büszke legyen. Nem voltam tolakodó, de kimutattam, hogy rajongok én is a nőért. Jólesett simogatni és csókolgatni a testét. Egyre többet engedtek meg. A szex részletei itt most talán nem is olyan fontosak, mert a lényeg az volt, hogy mindketten belekóstolhattak valami újba. Nekem pedig fantasztikus érzés volt, hogy mindebben részt vehettem.
A részleteket majd ünnepek után leírom.
#6253   2010. 12. 28. kedd 17:24
fuckmywife fuckmywife
Nos, Uraim... EZ életszagú smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2010. 12. 28. kedd 16:03
Nem tagadom, néhányba belenéztem.  Mindbe nem akartam, mert nem akartam magam számára lelőni a poént.
Ezután a beszéltem a nővel és azt mondta arra jutottak a férjével, hogy ha viszem vissza a DVD-ket, akkor megpróbálkozunk „valamivel”, de csak nagyon óvatosan és ígérjem meg, hogy maximum addig megyek el, ameddig ők hagyják és meg sem próbálok azon túllépni, ha pedig ők azt mondják, hogy vége, akkor ott és azonnal megállunk. Mondtam, hogy részemről OK. Gyakorlatilag nézhettem őket, simogathattam a nőt bárhol, valamint csókolgathattam a testét, de a száját nem. A farkammal pedig sehogyan sem érhetek hozzá. Mivel egyébként sem akarok senkivel sem lefeküdni így teljesen vállalható volt nekem is ez a helyzet.
Amikor elmentem a gyerekeik nem voltak otthon. Átadtam a DVD-ket, fűztem hozzájuk némi magyarázatot és jött az a kínos helyzet, amit előre láttunk mindannyian. Végül abban maradtunk, hogy üvegpörgetést fogunk játszani és előtte kicsit koccintunk. Úgy igyekeztünk, hogy folyton egy szem hölgyünk veszítsen. Készültek rám. A ruhája alatt szexi fehérnemű volt. Melltartó, harisnyatartó, combfix. Mikor már pár felsőruhát levetett javasoltam, hogy a többit nem szimplán vegye le, hanem nyújtson egy kis műsort. Közben dicsérgettem, hogy milyen jól választott a férje és milyen főnyeremény egy ilyen nő. Talán ez hozta meg a férje kedvét, hogy még jobban megmutassa, mit ér az asszonya. A bugyi levétele után még rajta volt a melltartó és a combfix, meg a harisnyatartó. Így kezdték először egymást izgatni. Nemsokára szólt a férj, hogy simogassam meg a feleségét, hogy milyen csodás a bőre. Bekapcsolódtam. Tényleg élveztem a helyzetet. Azt, hogy a nő élvezi a két férfit, és ahogy a férje büszke rá, én pedig valóban tettem érte, hogy büszke legyen. Nem voltam tolakodó, de kimutattam, hogy rajongok én is a nőért. Jólesett simogatni és csókolgatni a testét. Egyre többet engedtek meg. A szex részletei itt most talán nem is olyan fontosak, mert a lényeg az volt, hogy mindketten belekóstolhattak valami újba. Nekem pedig fantasztikus érzés volt, hogy mindebben részt vehettem.
A részleteket majd ünnepek után leírom.
#6252   2010. 12. 28. kedd 16:03
X Törölt felhasználó (786534)
Nem tagadom, néhányba belenéztem.  Mindbe nem akartam, mert nem akartam magam számára lelőni a poént.
Ezután a beszéltem a nővel és azt mondta arra jutottak a férjével, hogy ha viszem vissza a DVD-ket, akkor megpróbálkozunk „valamivel”, de csak nagyon óvatosan és ígérjem meg, hogy maximum addig megyek el, ameddig ők hagyják és meg sem próbálok azon túllépni, ha pedig ők azt mondják, hogy vége, akkor ott és azonnal megállunk. Mondtam, hogy részemről OK. Gyakorlatilag nézhettem őket, simogathattam a nőt bárhol, valamint csókolgathattam a testét, de a száját nem. A farkammal pedig sehogyan sem érhetek hozzá. Mivel egyébként sem akarok senkivel sem lefeküdni így teljesen vállalható volt nekem is ez a helyzet.
Amikor elmentem a gyerekeik nem voltak otthon. Átadtam a DVD-ket, fűztem hozzájuk némi magyarázatot és jött az a kínos helyzet, amit előre láttunk mindannyian. Végül abban maradtunk, hogy üvegpörgetést fogunk játszani és előtte kicsit koccintunk. Úgy igyekeztünk, hogy folyton egy szem hölgyünk veszítsen. Készültek rám. A ruhája alatt szexi fehérnemű volt. Melltartó, harisnyatartó, combfix. Mikor már pár felsőruhát levetett javasoltam, hogy a többit nem szimplán vegye le, hanem nyújtson egy kis műsort. Közben dicsérgettem, hogy milyen jól választott a férje és milyen főnyeremény egy ilyen nő. Talán ez hozta meg a férje kedvét, hogy még jobban megmutassa, mit ér az asszonya. A bugyi levétele után még rajta volt a melltartó és a combfix, meg a harisnyatartó. Így kezdték először egymást izgatni. Nemsokára szólt a férj, hogy simogassam meg a feleségét, hogy milyen csodás a bőre. Bekapcsolódtam. Tényleg élveztem a helyzetet. Azt, hogy a nő élvezi a két férfit, és ahogy a férje büszke rá, én pedig valóban tettem érte, hogy büszke legyen. Nem voltam tolakodó, de kimutattam, hogy rajongok én is a nőért. Jólesett simogatni és csókolgatni a testét. Egyre többet engedtek meg. A szex részletei itt most talán nem is olyan fontosak, mert a lényeg az volt, hogy mindketten belekóstolhattak valami újba. Nekem pedig fantasztikus érzés volt, hogy mindebben részt vehettem.
A részleteket majd ünnepek után leírom.
#6251   2010. 12. 28. kedd 15:17
X Törölt felhasználó (786534)
Eddig csak olvasgattam itt, de most leírom a saját történetemet, mert nem hasonlít az itteniek többségéhez.

Nős vagyok és elégedett vagyok a párommal és a házasságunkkal. Néhe eszembe jutott azért a 2ffi 1 nő felállás. Először a feleségemet szerettem volna erre rávenni, de aztán az élet mást hozott. Nagy cégnél dolgozom, majdnem minden városban van kirendeltségünk. Sok nő dolgozik nálunk. Valahogy mégsem érdekelt egyik sem. Aztán mégis találtam egyet, aki felkeltette az érdeklődésemet. Nem kezdtem nyomulni rá, de ha lehetett úgy intéztem, hogy tudjak vele találkozni, mert jólesett. Általában tetszem a nőknek, de tőle sem akartam semmit, mindössze egy kis lelki flörtöt. Egy idő után aztán neki is feltűntem és sokat beszélgettünk, közeledtünk egymáshoz. Jólesett neki a figyelmességem és az odafigyelésem. Mondtam neki hogy tipikusan olyan nő, ami nekem bejön. Férjezett és a férjének is nagyon bejön, és szereti látni, ha más pasiknak is tetszik a felesége. Szereti látni ezt a pasikon. Ne tudom már hogy jött szóba, de mondta, hogy a férjének biztos tetszene, ahogy nézem őt. Erről aztán elbeszélgettünk és kiderült, hogy már beszéltek arról, hogy milyen izgalmas lenni valahol az erdőben szexelni és tudni, hogy valaki leskelődik, nézi őket valahonnan. Csak nagyon nehéz ezen az úton elindulni és megfelelő pasit találni a megfelelő időpontban és helyen. Nem kezdtem el ajánlkozni, de szívesen benne lettem volna. Néhány héttel később egyszer csak egyenesen rákérdezett, hogy lenne-e kedvem ilyesmihez. Mondtam, hogy hogyne ... Elmondta, hogy a férjével újfent szóba került csak eddig nem találtak megfelelő fickót, de ő bennem megbízna. Aztán sokáig nem történt semmi. Mint mondta ő is és a férje is megijedtek a lehetőségtől. Úgy tűnt, hogy nem is lesz belőle semmi. Aztán egyszer csak elromlott a számítógépük rajta a féltve őrzött családi fotókkal és egynéhány pikáns fotóval és videóval róluk. Engem hívott, hogy segítsek rajtuk, menjek el és halásszam vissza a képeket. Ez jó alkalom volt a régebben eltervezett pofavizitre.
Elmentem, nem történt semmi. Munkához láttam és szinte minden fotót sikerült megmenteni. A soka szülinapi és egyéb fotó után aztán előkerült egy-két alig ruhás is. Kérdeztem a férjet, hogy megnyithatom-e őket, mert az a tény, hogy látszólag megvan, nem jelenti azt, hogy nem sérült-e meg. Addigra már beszélgettünk és kis habozás után mondta, hogy néhányat nézzünk meg. Néhányba belenéztem, aztán kértem, hogy a többit ellenőrizze le ő. Mégiscsak intim képek. Belenézegetett, de aztán visszahívott, hogy nem baj, ha látom, lehet, hogy fogom majd még látni másképp is. Ez után a sejtelmes utalás után abban maradtunk, hogy vigyem el a teljes cuccot és írjam ki DVD-kre, majd hozzam vissza, hogy tutira meglegyen.
#6250   2010. 12. 28. kedd 14:55
fuckmywife fuckmywife
Esment egyetértek.
A hármas elalvás igénye, tüzes rudakkal az asszonyka oldalában érthető.
A kiközösítés már nem annyira. Sőt, egyáltalán nem.
Olvastam, hogy nektek is megtörtént. Igazán mesélhetnél ezt-azt, mert ezek az alábbi történetek nagyon ... nem is tudom, milyenek. Ilyenek: "dugass meg egy kemény fasszal!!! Imádom, ha egy kemény kékeres fasz bassza a szájamat. Jól bedugja a jó seggembe és jól rámveri majd a jó faszából az összes jó gecijét. A tüzes pinám odavan egy jó menetért. Ó dugj, ó bassz, nincsenek érzéseim, nincs ráhangolódás, in medias résbe a lényeg".
Szóval nem bántani akarok, bárki is olvassa ezt, de egy kis igényesség elférne ha már meséket mondunk. És az sem árt, ha életszagú a történet, mert úgy az igazi.
Vagy tévedek?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 28. kedd 14:35
Ez már egy sokadik lehetőség!
Sőt, egészen más az, amikor úgy alszanak el, hogy a hölgy közre van fogva a két férfi által, és egészen más az, hogy a férj ki van túrva, netán ott sincs a férj, míg a feleség összebújik a vendéggel.
Ha jobban belegondolunk, melyik férfi ne szeretne úgy elaludni (és ébredni), hogy két nő fogja közre, hogy jobbról balról cici nyomódik karjainak, jobbról balról egy-egy nő karolja át lábaival, nyomja hozzá tüzes ölét.
Tehát fordított polaritású igény erősen lehetséges a nőknél is.
#6249   2010. 12. 28. kedd 14:35
X Törölt felhasználó (462239)
Ez már egy sokadik lehetőség!
Sőt, egészen más az, amikor úgy alszanak el, hogy a hölgy közre van fogva a két férfi által, és egészen más az, hogy a férj ki van túrva, netán ott sincs a férj, míg a feleség összebújik a vendéggel.
Ha jobban belegondolunk, melyik férfi ne szeretne úgy elaludni (és ébredni), hogy két nő fogja közre, hogy jobbról balról cici nyomódik karjainak, jobbról balról egy-egy nő karolja át lábaival, nyomja hozzá tüzes ölét.
Tehát fordított polaritású igény erősen lehetséges a nőknél is.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 28. kedd 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 28. kedd 14:07
Egyetértek veled, csupán annyi a hozzáfűznivalóm, hogy nem magam miatt bassza a csőrömet az együttalvás, hanem a feleség motivációját nem nagyon tudom elfogadni. Mert pl. ha elmegy asszonyka egy konferenciára, ott ráteszik a munkát, hát valahogy természetes is lehet akár, ha együtt alszik a dolgozóval. De amikor ott a férj is, valahogy nem okés, ha a hölgy a harmadikkal akar összebújni csendeset álmodni. Valahogy nem stimmel, na.
Erről jut eszembe: hány méhecske fér bele egy nő szájába? - A válasz: három (két here és egy dolgozó) smile
#6248   2010. 12. 28. kedd 14:07
fuckmywife fuckmywife
Egyetértek veled, csupán annyi a hozzáfűznivalóm, hogy nem magam miatt bassza a csőrömet az együttalvás, hanem a feleség motivációját nem nagyon tudom elfogadni. Mert pl. ha elmegy asszonyka egy konferenciára, ott ráteszik a munkát, hát valahogy természetes is lehet akár, ha együtt alszik a dolgozóval. De amikor ott a férj is, valahogy nem okés, ha a hölgy a harmadikkal akar összebújni csendeset álmodni. Valahogy nem stimmel, na.
Erről jut eszembe: hány méhecske fér bele egy nő szájába? - A válasz: három (két here és egy dolgozó) smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 28. kedd 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 28. kedd 13:36
Látod, mily érdekes!
Míg én azon akadok fenn, hogy csak akkor lehet mással, ha én is ott vagyok, Te ebben nem tartasz semmi kivetnivalót.
Más nem akadna fenn azon, hogy a felesége más mellett aludjon, míg ő nincs ott, Te ezen már igen.
És még lehet sorolni a dolgokat.
Az egyik legérdekesebb és számomra talán legmeglepőbb dolog az, hogy van olyan, aki fennakad azon, ha mással is csókolózik a párja, ám az nem zavarja, ha mással dug, ha más farkát szopja, vagy más élvez a szájába.
#6247   2010. 12. 28. kedd 13:36
X Törölt felhasználó (462239)
Látod, mily érdekes!
Míg én azon akadok fenn, hogy csak akkor lehet mással, ha én is ott vagyok, Te ebben nem tartasz semmi kivetnivalót.
Más nem akadna fenn azon, hogy a felesége más mellett aludjon, míg ő nincs ott, Te ezen már igen.
És még lehet sorolni a dolgokat.
Az egyik legérdekesebb és számomra talán legmeglepőbb dolog az, hogy van olyan, aki fennakad azon, ha mással is csókolózik a párja, ám az nem zavarja, ha mással dug, ha más farkát szopja, vagy más élvez a szájába.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 27. hétfő 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 27. hétfő 09:09
Ez az együttalvásos dolog bassza a csőrömet... de nagyon. Ezután az következik, hogy shoppingolni is együtt akarnak, majd együtt tölteni a karácsonyt, stb. Annemjó.
Nem egyébért, csak mert más ha valakivel kefél az asszony, és más, ha valakivel együtt alszik. Aki érti, az érti mit akarok mondani. Aki meg nem, annyival szegényebb.
#6246   2010. 12. 27. hétfő 22:42
julius11 julius11
Nem is fért rögtön tövig be, habár az elökészités azért használt.
Olli általában lassan komótosan dönget. Én Anita száját csókoltam vagy a ciciket csócsáltam, miközben ö szerelmesen a hajamba túrt és azt mondta - nagyon szeretlek .Folymatos pozicióváltásokkal miden helyzetben és irányból keféltük és szopattuk.
Tizedik orgazmusa után abbahagytam a számolást. Az utolsót úgy érte meg hogy az ágy elött állva Olli tolta neki hátulról, én az ágyon fekve lelógó lábakkal élveztem lelkes oboajátékát.
Idönként a szemembe nézett , a szeme ragyogott az élvezettöl és a szerelemtöl. Formás szája lángoló vörös volt és rendesen duzzadt .Hirtelen elkezdett élvezni olyan hangosan, hogy kénytelen voltam a farkamat a szájába nyomni tompítónak, mert összecsödítené a szomszédokat.
Ránéztem az órára és elámultam. Már két és fél órája dugva tartottuk Anitát de sem én sem Olli nem élveztünk el.
Mondom : Nem kéne befejezni ? Egyetértett mindenki. Anita hagyattlökte Ollit, a lábai fölé térdelt és engem a farkamnál fogva maga mögé húzott.
Aztán az én szépségem azt mondja a hapsinak akit eddig a napig csak egyszer látott:
"Ne félj, most az utolsó cseppig kiszivattyúzlak" -és nekilátott.
Engem ez újra felizgatott és lelkesen kezdztem hátúlról teljes erövel kúrni. Két percen belül sikeresen pár másodperc különbséggel elölröl hátulról nyögve -hörögve telespricceltük.
Angyali arcán egy dévaj mosollyal adott mindkettönknek egy-egy puszit, majd kézenfogott és elmentünk fürödni.Lemostuk egymást aztán Ollinak engetük át a kádat.
Lefeküdtünk az ágyra, Anita mondja : ugy érzem mintha még most is tele lennék tömve.
Mutasd mondom én és elámultam. Nagyajkak, kisajkak pattanásig feszesen duzzadva lakkozott vörösen fénylenek. Na, mondom ez megdagadt. Próbálom az ujjamat bedugni , hát alig ,alig sikerül. De Anita már ujra selymes nedvességet eresztett- újra felállt a cerkám.
Egy szó nem sok, annyit sem szóltam, hanem csak ráfordultam, térdemmel szétnyomtam az övét és benyomultam a duzzadt bedagadt punciba. Szisszent egyet de már ellent is mozgott és én teljes erövel csapkodtam a csípömet az ágyékához. Mennyeien szük volt. Olli bejött és elámult. "Hát ti még mindig tudtok"- de csak leült az ágyára egy pohár borral és nézegetett bennünket. Talán ha három-négy percig ment nagyiramú döngölés mikor Anita hatalmasat élvezett erre én is telelöttem a puncit ondóval. Minden további nélkül összebujtunk, és elaludtunk.
Ezt a fantasztikus estét a kovetkezö nyolc évben ugy ötször megismételtük. Mindegyik alkalommal más-más apropóból és körülmények között. Minden eset egy unikát volt.
#6245   2010. 12. 27. hétfő 21:35
X Törölt felhasználó (782017)
Ma lehetne finom
 
... 668 669 670 671 672 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19644db
Utolsó üzenet: tegnap 22:48
 

Hírek

2025. 07. 08. kedd 20:03
2025.  július 11-13: Nyári GG tali Cseteseknek és Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2025. július 11-13. (3 nap, 2... Tovább
2025. 01. 22. szerda 12:25
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább
2024. 12. 15. vasárnap 14:30
Új VIP vásárlási felület Kedves felhasználók! Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy megújult a VIP vásárlási felület. Aki az előzőhöz volt szokva, neki elsőre idegennek tűnhet, de használjátok ezt is bátran a továbbiakban. Itt már tudtok Apple Pay-jel, és Google Pay-jel is... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!