Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4202   2008. 01. 04. péntek 08:27
PlusSizeSusy PlusSizeSusy
Nem tudok itt képet beszúrni (miért csak URL-ből lehet?) Aki szeretne rólam képet, annak küldök, itt írjátok meg a mail címeteket.
smile Nagyon szép napot!
Éljenek a telt formák!
#4201   2008. 01. 04. péntek 00:01
PlusSizeSusy PlusSizeSusy
Szerintetek mi a sexibb: ha a hasán gömbölyded valaki, vagy ha a popsiján?
#4200   2008. 01. 03. csütörtök 21:37
popóimádó popóimádó
Szia Krok486 . Hidd el a huncutság nála alapból jön . Hogy értsd miről beszélek . Volt élettársam , hat évig éltem vele . De rossz kapcsolat volt . Megismerkedtem a mostani FELESÉGEMMEL , és három hónap múlva feleségül vettem . Az életvidámság , a huncutság , a pajkosság , a vidámság , és még sorolhatnám , hogy mi minden sok jó dolog van amit megtaláltam benne !!!! Nyolcadik éve vagyunk együtt , van két szép gyerekünk , és tökéletes boldogságban élünk !!!!!!!
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 01. 03. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 03. csütörtök 19:34
Az életvidámság csak akkor jó, ha huncut is hozzá. Ahhoz meg önbizalom kell, amit lánya válogat...
#4199   2008. 01. 03. csütörtök 19:34
Krok486 Krok486
Az életvidámság csak akkor jó, ha huncut is hozzá. Ahhoz meg önbizalom kell, amit lánya válogat...
(Ez egy válasz popóimádó üzenetére (2008. 01. 01. kedd 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 01. kedd 15:33
Sziasztok ! Én most is azt mondom , hogy a telt idomú lányok sokkal életvidámabbak mint a többiek !IMÁDOM a feleségem !!!!!!!!!!! És nem csak a szex miatt "az egyszerűen fantasztikus vele " , de mindentéren tökéletes . ÉLJENEK A "DUNDI" LÁNYOK !!!!!!!!! eljen wave eljen
#4198   2008. 01. 03. csütörtök 19:13
PlusSizeSusy PlusSizeSusy
Mint a nevem is elárulja, nem a szuperkarcsú kategóriából vagyok, szerencsére smile .
Korábban semmi nem volt rajtam, 58 kiló voltam a 168 centimhez. Hozzáteszem, hogy tinédzser koromban a szüleimnek való megfelelési kényszer miatt fogyókúrázgattam. Nem tetszettem magamnak, melleim eléggé kicsik voltak, és a nemi életem sem volt valami húde.. Kicsit elkezdtem formázni magamon, szépen kigömbölyödtem, ma már 66 kiló vagyok, telt alkattal, dúsabb keblekkel, itt-ott párnácskákkal, amiket imádok, és új partnerem is imád. Van végre hasam, fenekem, telt csípőm. Nem a Mc Donalds' kajákon gömbölyödtem, teljesen természetes ételeket fogyasztok.
Férjem teljesen odavan a párnácskáimért smile Nemi életem kivirágzott, teljesen elégedett vagyok. És hozzátartozik az is, hogy nem félek enni, persze egy egészséges mértéket kell tartani. A karcsú modell nők a legtöbbször féltik alakjukat, nem mernek enni, sőt, a terhességnél is presztízskérdés az alakjuk. Én nyugodtan eszem néha egy szelet sütit, sokoldalúan táplálkozom,vidám, kiegyensúlyozott életet élek (egy kis Callanetics tornával fűszerezve).Ha majd egyszer terhes leszek, tuti nem fogok aggódni... smile )Szeretem a testem, imádok élni.
JELSZÓ: A GÖMBÖLYŰ AZ GYÖNYÖRŰ!
#4197   2008. 01. 02. szerda 13:20
MrEnigma MrEnigma
Gyalogló chaten van valami ilyesmi szoba. Emlékeim szerint, mert arra a chat-re ritkán járok.
(Ez egy válasz Freesign üzenetére (2007. 12. 31. hétfő 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 31. hétfő 18:07
Szóval a kérdésem... Van- e valamilyen nem internetes klub, vagy összejövés vagy valami ilyesmi, ahová egy "magamfajta" lány el tud menni ismerkedni anélkül, hogy kínosan érezné magát, kinéznék, és talán nem csak kefélni vágyó nős férfiak járnak?...
#4196   2008. 01. 02. szerda 13:16
MrEnigma MrEnigma
"És van itt olyan esetleg, akinek nincs párja, felesége, élettársa, barátnője?"
Gondolom vagyunk páran.
Én legalábbis vagyok. És ha jól sejtem más is van. Max nem mondja. De akkor most cstlakozzatok! wink
(Ez egy válasz Freesign üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 22:33
Tök jó hogy mind szeretitek a dundi lányokat! És van itt olyan esetleg, akinek nincs párja, felesége, élettársa, barátnője? És esetleg nem CSAK lefeküdni akar egy lánnyal, heanem párt keres? Felteszem, nincs.... No, az utcán sincs. Viszont sokan vannak, akik szemét megjegyzáéseket tesznek, ne adj Isten, leköpnek, üvöltönek utánam, hogy a tehénistálló a másik irányban van. Szóval, ennyit az önbizalomról.. De azért viszonylag boldog ember vagyok!!! nyes
#4195   2008. 01. 01. kedd 15:33
popóimádó popóimádó
Sziasztok ! Én most is azt mondom , hogy a telt idomú lányok sokkal életvidámabbak mint a többiek !IMÁDOM a feleségem !!!!!!!!!!! És nem csak a szex miatt "az egyszerűen fantasztikus vele " , de mindentéren tökéletes . ÉLJENEK A "DUNDI" LÁNYOK !!!!!!!!! eljen wave eljen
#4194   2007. 12. 31. hétfő 18:07
Freesign Freesign
Szóval a kérdésem... Van- e valamilyen nem internetes klub, vagy összejövés vagy valami ilyesmi, ahová egy "magamfajta" lány el tud menni ismerkedni anélkül, hogy kínosan érezné magát, kinéznék, és talán nem csak kefélni vágyó nős férfiak járnak?...
#4193   2007. 12. 31. hétfő 16:50
X Törölt felhasználó (173291)
Igazad van,mert ezt már én is tapasztaltam,azért mert teltkarcsú az ember attól még lehet valaki mégha sokan figyelmen kivül is hagyják a való világban!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (118959) VIP
2007. 12. 30. vasárnap 22:35
Szia pajzáncica! Igazad lehet,hogy itt mindenki odáig van a teltebb nőkért a valóságban pedig nem!Nem kell meszire menni: a kollegáim ha meglátnak egy teltebb nőt akkor már teszik is a rosszindulatú megjegyzéseiket.Bezzeg ha egy 50 kilós 180 magas cicababát meglátnak akkor már jönnek a pozítiv megjegyzések! Bár szerintem ŐK még nem voltak igazi NŐVEL!!! Éljenek a teltkarcsú nők!!!
#4192   2007. 12. 31. hétfő 16:46
X Törölt felhasználó (173291)
Ezzel nincs is gond!Csak tudod sok nőt megis értek,mert aki fiatalabb nagyon nehezen talál társat!Egyrészt,mert sokan kirekesztetnek érzik magukat,mert az nem elfogadott a mai világban,hogy valaki ne épp topmodell alkatú lány legyen!
Nagyon sok fiatal férfi csak is a bombázó lányokat szereti,akikel hű de nagyon lehet vergődni a haverok előtt.Aztán eltelik pár év a topmodell kislány sehol és talán rájön,hogy ha lesz vagy 35 éves és családot akar akkor már mindegy ki van vele,és sokan csak ilyenkor jöhetnek szóba.
#4191   2007. 12. 30. vasárnap 22:45
X Törölt felhasználó (118959) VIP
Szia Freesign! Ezt a mondatot mi is megkaptuk az egyik sorozatunk hozzászólójától vagyis, hogy jól megdugnám egyszer- kétszer, de az utcára már nem menne ki vele!!! Gusztustalan ,hogy nem meri felvállalni azt, hogy az utcán együtt megjelenjenek !!! Nekem ez a véleményem erről!!!Szia! wave
(Ez egy válasz Freesign üzenetére (2007. 12. 26. szerda 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 26. szerda 17:00
Én a "dundi" jellegű lányokat képviselem, és csak puszta kíváncsiságból kérdeném... Oké, hogy ágyban szerintetek jobbak a dundik, de; " Nagy táskába jó pakolni, csak szégyen vele utazni"? smile
#4190   2007. 12. 30. vasárnap 22:35
X Törölt felhasználó (118959) VIP
Szia pajzáncica! Igazad lehet,hogy itt mindenki odáig van a teltebb nőkért a valóságban pedig nem!Nem kell meszire menni: a kollegáim ha meglátnak egy teltebb nőt akkor már teszik is a rosszindulatú megjegyzéseiket.Bezzeg ha egy 50 kilós 180 magas cicababát meglátnak akkor már jönnek a pozítiv megjegyzések! Bár szerintem ŐK még nem voltak igazi NŐVEL!!! Éljenek a teltkarcsú nők!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 29. szombat 03:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (173291)
2007. 12. 29. szombat 03:18
Érdekes,hogy itt milyen sokan szeretik a teltebb nőket!Én is teltkarcsú vagyok,de a való világban azért mások a tapasztalataim!
Igaz tényleg vannak kivételek,de azért nem ilyen szép számban smile
#4189   2007. 12. 30. vasárnap 22:33
Freesign Freesign
Tök jó hogy mind szeretitek a dundi lányokat! És van itt olyan esetleg, akinek nincs párja, felesége, élettársa, barátnője? És esetleg nem CSAK lefeküdni akar egy lánnyal, heanem párt keres? Felteszem, nincs.... No, az utcán sincs. Viszont sokan vannak, akik szemét megjegyzáéseket tesznek, ne adj Isten, leköpnek, üvöltönek utánam, hogy a tehénistálló a másik irányban van. Szóval, ennyit az önbizalomról.. De azért viszonylag boldog ember vagyok!!! nyes
#4188   2007. 12. 30. vasárnap 22:22
X Törölt felhasználó (118959) VIP
Sziasztok!Izgató-e ha egy lányon van-e háj?Szerintem egyértelmű a válasz IGEN!!!Az én páromon is van, de anál izgatobb,szerintem.Bár hogy kinek mi tetszik az nagyon változó!Miskotay néven van már pár sorozatunk fent a GG-n.Egy szó mint száz, Nekem igen is bejönek azok a nők akiken van mit fogni!
#4187   2007. 12. 30. vasárnap 13:10
X Törölt felhasználó (173291)
Aki kíváncsi rám küldjön egy képet magáról és én is küldök.Akkor majd eldönthetitek smile :*
#4186   2007. 12. 29. szombat 20:24
Zsuzska77 Zsuzska77
izgató lehet, ha az összhatás jó, sugárzó, kívánatos.állítólag a husosabb emberek boldogabbak, vidámabbak, mint a gebék. én ahogy látom, van is benne valami!
#4185   2007. 12. 29. szombat 20:18
X Törölt felhasználó (119038)
köszönöm édes
#4184   2007. 12. 29. szombat 18:24
gabesz765 gabesz765
Szerintem is jól néz ki ha egy lány popsija szép kerek. Kedved támad megfogni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 29. szombat 03:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (173291)
2007. 12. 29. szombat 03:18
Érdekes,hogy itt milyen sokan szeretik a teltebb nőket!Én is teltkarcsú vagyok,de a való világban azért mások a tapasztalataim!
Igaz tényleg vannak kivételek,de azért nem ilyen szép számban smile
#4183   2007. 12. 29. szombat 18:09
X Törölt felhasználó (119038)
én is az vagyok férjem imádja a nagy popomat
 
... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Nyitás ideje: 2006. 04. 27. csütörtök
Üzenetek: 5082db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 12. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!