Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#76   2010. 04. 17. szombat 23:44
faresz26 faresz26
ez szuper,ti komolyan a wartburgon vagytok fenakadva???eszem megall,nem tokmindegy milyen volt,a sztori a lenyeg,nem a kocsi!
#75   2010. 04. 17. szombat 21:20
dzivka dzivka
ezek szerint te nem ismered a wartburgot mert a vw ,motorral szerelt padlovaltos volt
(Ez egy válasz Endör üzenetére (2010. 04. 16. péntek 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 16. péntek 20:32
Ez így igaz.Nagyon nem ismeri valaki a Wartburgokat úgy látom.Tehát rossz a hasonlat is.
#74   2010. 04. 16. péntek 20:32
Endör Endör VIP
Ez így igaz.Nagyon nem ismeri valaki a Wartburgokat úgy látom.Tehát rossz a hasonlat is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 16. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (747517)
2010. 04. 16. péntek 09:44
az utolsó kiadású wartburgok padlóváltósok voltak 1987 től
#73   2010. 04. 16. péntek 09:44
X Törölt felhasználó (747517)
az utolsó kiadású wartburgok padlóváltósok voltak 1987 től
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 15. csütörtök 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38031)
2010. 04. 15. csütörtök 17:49
nekem is volt kormányváltós Wartburgom, kettó is, de ehhez nincs BOTVÁLTÓ, KAMU AZ EGÉSZ MESÉD
#72   2010. 04. 16. péntek 00:15
X Törölt felhasználó (388655) VIP
Azért egy AIDS teszt nem ártana.... ha már ennyire kapható a srác. mf1
#71   2010. 04. 15. csütörtök 22:50
EastWich EastWich
Te már csak tudod, hogy ki kamuzik és ki nem! Mert minden egyes eseményél ott vagy! nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 15. csütörtök 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38031)
2010. 04. 15. csütörtök 17:49
nekem is volt kormányváltós Wartburgom, kettó is, de ehhez nincs BOTVÁLTÓ, KAMU AZ EGÉSZ MESÉD
#70   2010. 04. 15. csütörtök 17:49
X Törölt felhasználó (38031)
nekem is volt kormányváltós Wartburgom, kettó is, de ehhez nincs BOTVÁLTÓ, KAMU AZ EGÉSZ MESÉD
#69   2010. 04. 15. csütörtök 00:14
EastWich EastWich
Nemrégiben voltam egy rendezvényen, tombolán nyertem masszázs utalványt, gyógy-- és talp masszázsról szólt. Mivel mostanában eléggé fájt a gerincem, gondoltam beváltom. Ma elmentem, abban a reményben kicsit felfrissülök. Egy magas fiatalember várt a fülkében. Kellemes hangulat, füstölők, mindenféle relaxációs képek a falon. Először csak a csontjaimat nézte meg, a tartásomat vizsgálta. Aztán miután levettem a nadrágom, pólóm és felfeküdtem az asztalra elkezdte masszírozni a lábam, csípőm hátam. Bőven krémezte a bőröm, az erőteljes mozdulatokkal lazította ki az izmaim. Aztán elkezdte a lábamat, vádlimat masszírozni. Majd minden érintéséről megrezzentem, ki liba bőrösödtem. Ahogy masszírozta a combjaimat, ment egyre feljebb, éreztem, hogy teljesen felizgat minden érintése. Alig érezhetően megmozdítottam a lában, és ő még intenzívebben masszírozta a combjaim belsejét. Aztán a keze becsúszott a bugyim alá. Akkor már a vágytól vettem nagy levegőket, szinte önkéntelenül elkezdtem kéjesen sóhajtozni. Levette a bugyim, s már nem masszírozott, hanem simogatott, be dugta az ujját a puncimba és elkezdett játszani vele. Magamhoz húztam és a kemény férfiasságát kerestem. Kibontottam a nadrágjából és kezembe vettem hatalmas meredező farkát. Megfogta csípőm magához húzott és belém hatolt. Erős, határozott ritmussal kezdett dugni. Egészen mélyen éreztem magamban a hatalmas forró farkát. Ahogy dugott, teljesen elöntött a forróság és csak hamar eljutottam a teljes kielégülésig. Ernyedten fordultam vissza hasra, hogy befejezhesse a masszírozást. teljesen ellazította az izmaimat is. Nem várt extra szolgáltatást is kaptam a nyereményem mellé.
#68   2010. 03. 31. szerda 09:28
nudipapka nudipapka
Igen. a Barátod asszonya rovatban.
#67   2010. 03. 30. kedd 16:33
nudipapka nudipapka
Nem tudom ismeritek-e a partnercsere intézményét. Pedig van ilyen, én ebben élek, 20 éve, és ez rendkívül egészséges dolog, nincs megcsalás, féltékenység.
Mikor lakáshoz jutottunk 20 éve, a házba akkor jött egy másik házaspár is. Egyforma lakás, egyformán két-két azonos korú gyerek, azonos gondok.
Nálunk két fiú, náluk két lány. Jóbarátok lettünk, szinte együtt éltünk, feleségeink egész nap együtt voltak a gyerekekkel, hol egyikük, hol másikuk vásárolt, főzött, együtt mostak, takarítottak.
Két év után együtt mentünk nyaralni is, a Balatonon kivettünk egy kétszobás házat, közvetlenül a vízparton, saját partunk volt, senki sem járt ott. Az egyik szobában négy külön ágy volt, ott aludtak a gyerekek, a másikban egy baromi nagy, 3 x 2 m-es ágy volt, ott aludtunk mi négyen. A lányok kitalálták, hogy meztelenül legyünk, mi, fiúk csak örültünk neki.
A gyerekek már kezdettől meztelenül együtt játszottak. Második este a barátom, és a feleségem kitalálta, hogy pecázni fognak, így amikor letettük a gyerekeket, kiültünk a stégre. A baráti feleség elkezdte mondogatni, hogy menjenek be, mert ő szeretkezni szeretne. (Egymás között ez már rég nem volt tabu, sőt többször előfordult, hogy egymás jelenlétében szeretkeztünk.) Én is mondtam a feleségemnek, hogy én is szeretnék már bemenni vele, mert láthatóan nagyon kívánom. Szó szót követett, valahogy mindenki oda jutott, hogy én és a baráti feleség menjünk be, és feküdjünk le, érezzük jól egymást, majd ők is ezt fogják tenni. Így hát bementünk, először csak kerülgettük egymást, de aztán hallottuk, hogy ők is erről beszélgetnek, hát visszamentünk, és elkezdtük először a házasfeleinket, majd egymást is simogatni mellettük. A vége az lett, hogy mindenki a másik házasfelével egy hatalmasat élvezett.
Ettől kezdve mind a mai napig "vegyesen", állandóan meztelenül élünk, úgy, mintha a feleségek mindkettőnk feleségei, a férjek mindkettőjük férjei lennének. Azóta közösen építkeztünk, és remekül megvagyunk egymással teljesen szabad szerelemben.
A két kisebbik gyerek egymásra talált, ők együtt vannak, és ugyanúgy velünk, meztelenül élnek.
A nagyobbikak más párt hoztak, de ők is elfogadták a mi meztelen életmódunkat, sőt, ha anyós-após-sógorék jönnek, ők is velünk együtt meztelenül élnek, szabadon élvezik egymást és minket, sokszor napokig együtt élvezve a szabad testi élvezeteket. Sőt azt is elfogadták, hogy egymással szabadon élünk, a nagyobbikak is ezt az életmódot élik, sokszor egymás között cserélgetve a társakat.
Boldogok vagyunk, nincs semmi gondunk ezzel.
#66   2010. 03. 30. kedd 10:29
X Törölt felhasználó (38031)
kicsit kamu szaga van
#65   2010. 03. 15. hétfő 16:47
X Törölt felhasználó (458860)
Hát ez van,velem így történt,de hát mindent kérdőre lehet vonni!
#64   2010. 03. 15. hétfő 16:35
X Törölt felhasználó (69371)
tévedsz! én ugyanezt a sztorit olvastam ugyanígy leírva, talán a vége nem ez volt, ha lesz időm meg keresem, bár ha jól emlékszem, ott nem volt benne, hogy a férj is meg akarja dugni a csávót, de az eleje szóról szóra ez.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (458860)
2010. 03. 15. hétfő 16:28
Hát ha mással is megtörtént akkor biztos tudja milyen érzés
#63   2010. 03. 15. hétfő 16:28
X Törölt felhasználó (458860)
Hát ha mással is megtörtént akkor biztos tudja milyen érzés
#62   2010. 03. 15. hétfő 15:58
X Törölt felhasználó (69371)
ez már valahol megvolt írva. itt az oldalon már olvastam egyszer.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (458860)
2010. 03. 15. hétfő 09:19
Egy kellemetlen hétvége! (2010-03-13/14)

Szombaton felkeltem,nem volt semmihez kedvem,csörög a telefonom,este házibuli ott kell lennem.
Ebéd ,bevásárlás és készülődés a buliba. 18 óra már a bulin vagyok,sok ismerős ,semmi új akire vadászni lehetne,21 óa fele belépett az ajtón egy 45 éves körüli hölgy (kiderült 43 éve).
Dekoratív volt nagyon,hát meg is környékeztem,Ő is vevő volt rám úgyhogy remekül alaklut minden. Hajnali 2 kor odajött és közölte elmegy haza,Én mondatm rendben,de ha gondolja szívesen elkísérem. Azt válaszolta otthon van fia és nem szeretné ha így mennék fel hogy Ő nem tud róla. Mivel nem akartam nagyon nyomulni nem ajánlottam fel az Én kéglimet. Telefonszámcsere,taxinál egy kis csókolózás. (Sajnos elment haza).
Hazaértem 5 fele. Jön egy sms,nem tudok aludni mert csakk arra tudok gondolni hogy mit hagyhattam ki. Írtam ,majd megtudod ha Te is úgy gondolod hogy szeretnél találkozni velem kettesben, Válasz holnap egyedül vagyok este gyere át. Remek megyek,örültem egy inteligens hölgy,dekoratív csak nyerni fogok vele. Vasárnap eltelt este 7 re a hölgynél voltam. Nagyon kívántuk egymást az első aktus meg is történt. Nagyon jó volt mindketten nagyot élveztünk. Rendeltem egy kis kaját 9 körül. Beszélgetés evés után elmentünk fürödni. Nem is kell mondanom megint beindultunk és elkezdtük izgatni egymást,és egy oriási szex a fürdőkádban,mikor folytatni szerettük volna az ágyban,elhagytük a kádat és mikor kiléptünk az ajtón megláttam egy férfit,aki kikerekedett szemmel nézet rám. Nagyon meglepődtem és e kínos helyzet közepén kérdeztem a hölgyet hogy kit tisztelehetek az úrban? Válaszul azt kaptam hogy a férjem (ezt szépen elhallgatta előlem). Le is lankadt a férfiasságom és gondoltam felöltözöm és elhúzok haza,de nem így történt.
A férj leültetett és elkezdett kérdezgetni és gondoltam hogy jobb ha megbeszéljük a szitut. Hogy talákoztunk,mikor jöttem,stb? Furcsa volt hogy a hölgy nem félt hogy megérkezik a férj,gyanus lett a dolog.
Erre egy hírtelen fordulat és a pasi ezt mondta.

Láttunk egy társkeresőbe és egy ismerős mondta hogy Te vagy és a bulira a feleségem puhatolózni ment (ledöbbentem) és lényegre tért a feleségem azt mondta hogy tökéletes lennél amire vágyunk. Kérdeztem miért mire vágytok,mit szeretnétek?
Megkért hogy kezdjek el a feleségével szexelni és Ő is beszállna majd,gondoltam nem is rossz ötlet,de kínos volt ahogy a pasas méregetett,és rájöttem mást akarnak.
Az Ő vágyuk az lett volna hogy Én a pasival keféljek a nő meg nézi mit csínálunk. Ez nekem nem jött be és mondtam hogy felejtős a dolog,erre a pasas nekem esett és dulakodni kezdett,leállítottam és összesezdtem a cuccom és hazamentem.
A legnagyob döbbenet ma 15. én ért. Reggeli sms,a hölgy az (remélem azért a kettőnk dolgát folytatni fogjuk?).
Válaszom: Felejtsük el egymást drága,jó volt veled de nem szeretem ha át akarnak b...... ,és hülyére akarnak venni.
És remélem hogy nem fog kersni többet.
#61   2010. 03. 15. hétfő 09:19
X Törölt felhasználó (458860)
Egy kellemetlen hétvége! (2010-03-13/14)

Szombaton felkeltem,nem volt semmihez kedvem,csörög a telefonom,este házibuli ott kell lennem.
Ebéd ,bevásárlás és készülődés a buliba. 18 óra már a bulin vagyok,sok ismerős ,semmi új akire vadászni lehetne,21 óa fele belépett az ajtón egy 45 éves körüli hölgy (kiderült 43 éve).
Dekoratív volt nagyon,hát meg is környékeztem,Ő is vevő volt rám úgyhogy remekül alaklut minden. Hajnali 2 kor odajött és közölte elmegy haza,Én mondatm rendben,de ha gondolja szívesen elkísérem. Azt válaszolta otthon van fia és nem szeretné ha így mennék fel hogy Ő nem tud róla. Mivel nem akartam nagyon nyomulni nem ajánlottam fel az Én kéglimet. Telefonszámcsere,taxinál egy kis csókolózás. (Sajnos elment haza).
Hazaértem 5 fele. Jön egy sms,nem tudok aludni mert csakk arra tudok gondolni hogy mit hagyhattam ki. Írtam ,majd megtudod ha Te is úgy gondolod hogy szeretnél találkozni velem kettesben, Válasz holnap egyedül vagyok este gyere át. Remek megyek,örültem egy inteligens hölgy,dekoratív csak nyerni fogok vele. Vasárnap eltelt este 7 re a hölgynél voltam. Nagyon kívántuk egymást az első aktus meg is történt. Nagyon jó volt mindketten nagyot élveztünk. Rendeltem egy kis kaját 9 körül. Beszélgetés evés után elmentünk fürödni. Nem is kell mondanom megint beindultunk és elkezdtük izgatni egymást,és egy oriási szex a fürdőkádban,mikor folytatni szerettük volna az ágyban,elhagytük a kádat és mikor kiléptünk az ajtón megláttam egy férfit,aki kikerekedett szemmel nézet rám. Nagyon meglepődtem és e kínos helyzet közepén kérdeztem a hölgyet hogy kit tisztelehetek az úrban? Válaszul azt kaptam hogy a férjem (ezt szépen elhallgatta előlem). Le is lankadt a férfiasságom és gondoltam felöltözöm és elhúzok haza,de nem így történt.
A férj leültetett és elkezdett kérdezgetni és gondoltam hogy jobb ha megbeszéljük a szitut. Hogy talákoztunk,mikor jöttem,stb? Furcsa volt hogy a hölgy nem félt hogy megérkezik a férj,gyanus lett a dolog.
Erre egy hírtelen fordulat és a pasi ezt mondta.

Láttunk egy társkeresőbe és egy ismerős mondta hogy Te vagy és a bulira a feleségem puhatolózni ment (ledöbbentem) és lényegre tért a feleségem azt mondta hogy tökéletes lennél amire vágyunk. Kérdeztem miért mire vágytok,mit szeretnétek?
Megkért hogy kezdjek el a feleségével szexelni és Ő is beszállna majd,gondoltam nem is rossz ötlet,de kínos volt ahogy a pasas méregetett,és rájöttem mást akarnak.
Az Ő vágyuk az lett volna hogy Én a pasival keféljek a nő meg nézi mit csínálunk. Ez nekem nem jött be és mondtam hogy felejtős a dolog,erre a pasas nekem esett és dulakodni kezdett,leállítottam és összesezdtem a cuccom és hazamentem.
A legnagyob döbbenet ma 15. én ért. Reggeli sms,a hölgy az (remélem azért a kettőnk dolgát folytatni fogjuk?).
Válaszom: Felejtsük el egymást drága,jó volt veled de nem szeretem ha át akarnak b...... ,és hülyére akarnak venni.
És remélem hogy nem fog kersni többet.
#60   2010. 03. 13. szombat 22:43
vszilvi vszilvi VIP
jó kis történet így lefekvés előtt finom Köszi ... nyes
(Ez egy válasz Freddy_K üzenetére (2010. 02. 19. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 19. péntek 13:34
Folyt.
mikor Nóri rámnézett csillogó szemmel és így szólt:
-Nincs kedved folytatni? -kérdezte és ujjával kéjesen végigsimított punciján.
-Na ná!
Újból lefetyelni kezdtem. A harmadiknak sem kellett több, csókolgatni kezdte asszonya mellecskéit. Nem sok kellett én is hamarosan készen álltam. Gyorsan "magamra" rántottam egy újabb óvszert. Oldalára fektettem a csajt és hátulról becsúsztattam neki. Ő újból "férjét vette a szájába". A harmadik nekirugaszkodás már érthetően jó sokáig tartott és verejtékben úszva egyszerre élveztünk el Nórival. Ennél jobb befejezés nem is kellett volna az estéhez! A férj menet közben kiszállt és feladta...
Holt fáradtan köszöntem el tőlük, taxit fogtam és hazamentem. Reggel munkába menet jelzett a telefonom. SMS.
"Szia Drága! Gratulálok a tegnapi háromhoz és köszönöm! Puszi" Nehéz volt odabenn ezután úgy intézni, hogy ne vegyenek a többiek észre semmit! Azért egy-két kaján egymásra vigyorgás lopva megtörtént... Sajna ő pár hónap múlva más munkahelyre ment, egy darabig még sms-eztünk megfogadva, hogy lesz folytatás, de nem lett és lassan a kapcsolat is megszakadt. Minden esetre nekem ez életem egyik legnagyobb élménye volt. Na, meg egy másik de erről legközelebb...
#59   2010. 03. 13. szombat 20:35
ustasa ustasa
fincsi sztori... totál beindultam Tőle... smile
#58   2010. 02. 22. hétfő 07:27
eunos eunos
hát nem semmi kis történet, beszarás, kár, hogy nincsenek képek!
(Ez egy válasz Freddy_K üzenetére (2010. 02. 19. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 19. péntek 13:34
Folyt.
mikor Nóri rámnézett csillogó szemmel és így szólt:
-Nincs kedved folytatni? -kérdezte és ujjával kéjesen végigsimított punciján.
-Na ná!
Újból lefetyelni kezdtem. A harmadiknak sem kellett több, csókolgatni kezdte asszonya mellecskéit. Nem sok kellett én is hamarosan készen álltam. Gyorsan "magamra" rántottam egy újabb óvszert. Oldalára fektettem a csajt és hátulról becsúsztattam neki. Ő újból "férjét vette a szájába". A harmadik nekirugaszkodás már érthetően jó sokáig tartott és verejtékben úszva egyszerre élveztünk el Nórival. Ennél jobb befejezés nem is kellett volna az estéhez! A férj menet közben kiszállt és feladta...
Holt fáradtan köszöntem el tőlük, taxit fogtam és hazamentem. Reggel munkába menet jelzett a telefonom. SMS.
"Szia Drága! Gratulálok a tegnapi háromhoz és köszönöm! Puszi" Nehéz volt odabenn ezután úgy intézni, hogy ne vegyenek a többiek észre semmit! Azért egy-két kaján egymásra vigyorgás lopva megtörtént... Sajna ő pár hónap múlva más munkahelyre ment, egy darabig még sms-eztünk megfogadva, hogy lesz folytatás, de nem lett és lassan a kapcsolat is megszakadt. Minden esetre nekem ez életem egyik legnagyobb élménye volt. Na, meg egy másik de erről legközelebb...
#57   2010. 02. 19. péntek 22:53
husband35 husband35
Isteni sztori,érdemes lenne felkeresni.... eljen wink
(Ez egy válasz Freddy_K üzenetére (2010. 02. 19. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 19. péntek 13:34
Folyt.
mikor Nóri rámnézett csillogó szemmel és így szólt:
-Nincs kedved folytatni? -kérdezte és ujjával kéjesen végigsimított punciján.
-Na ná!
Újból lefetyelni kezdtem. A harmadiknak sem kellett több, csókolgatni kezdte asszonya mellecskéit. Nem sok kellett én is hamarosan készen álltam. Gyorsan "magamra" rántottam egy újabb óvszert. Oldalára fektettem a csajt és hátulról becsúsztattam neki. Ő újból "férjét vette a szájába". A harmadik nekirugaszkodás már érthetően jó sokáig tartott és verejtékben úszva egyszerre élveztünk el Nórival. Ennél jobb befejezés nem is kellett volna az estéhez! A férj menet közben kiszállt és feladta...
Holt fáradtan köszöntem el tőlük, taxit fogtam és hazamentem. Reggel munkába menet jelzett a telefonom. SMS.
"Szia Drága! Gratulálok a tegnapi háromhoz és köszönöm! Puszi" Nehéz volt odabenn ezután úgy intézni, hogy ne vegyenek a többiek észre semmit! Azért egy-két kaján egymásra vigyorgás lopva megtörtént... Sajna ő pár hónap múlva más munkahelyre ment, egy darabig még sms-eztünk megfogadva, hogy lesz folytatás, de nem lett és lassan a kapcsolat is megszakadt. Minden esetre nekem ez életem egyik legnagyobb élménye volt. Na, meg egy másik de erről legközelebb...
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 11. 11. csütörtök
Üzenetek: 96db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 19. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!