Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozzászólásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, és csak az általatok irt tartalom felett van joguk, semmi másra nincs befolyásuk és rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailre a lap alján, és töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőben) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#259   2007. 09. 29. szombat 21:41
Szoni Szoni
Az en abszolut kedvencem a filmböl : "Comfortably Numb" gesungen von Van Morrison und Roger Waters

hiaba na....mas generacio... smile
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2007. 09. 29. szombat 20:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 20:59
igen..ez az...kössz szepen
#258   2007. 09. 29. szombat 20:59
ghorrag ghorrag
igen..ez az...kössz szepen
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 09. 29. szombat 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 19:09
Erre gondoltal ?

(Für die Filmmusik war der Komponist Howard Shore verantwortlich. Das offizielle Album "The Departed" erschien im Oktober 2006. Der Film startet mit "Gimmie Shelter" von den Rolling Stones. Anschließend folgt die Titelmusik, eine Mischung aus irischer Folksmusik und hartem Rock, gespielt von der US-amerikanischen Folk-Punk-Band Dropkick Murphys mit dem Namen "I'm Shipping Up to Boston". Die Wahl dieses Liedes war bewusst gewählt, da es sich im Film um die irische Mafia handelt. Die Band ist für ihre Musik, einer Mischung aus Punkrock, Irish Folk, Rock und Hardcore Punk, bekannt. Weiter ist eine Live-Version von "Comfortably Numb" gesungen von Van Morrison und Roger Waters. Diese Version ist vom The Wall-Konzert 1990 auf dem Potsdamer Platz und stammt ursprünglich von Pink Floyd. Wie "Gimmie Shelter" gibt es weitere Songs, die zwar im Film vorkommen, jedoch auf dem Film-Soundtrack nicht zu finden sind. Dies sind zum Beispiel "Thief's Theme" von Nas oder "Well Well Well" von John Lennon)

smile wave
#257   2007. 09. 29. szombat 19:26
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Írj ez Ügyfélszolgálatra! (Főoldal, bal oldali menü, utolsó előtti kapcsoló, "Sgeítség, hibamegoldás"). Ott pontosan írd le, hogy meilyik filmet töltötted le, milyen kódot kaptál. Szerintem segítenek.
(Ez egy válasz zasza üzenetére (2007. 09. 29. szombat 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 10:12
sziasztok. tegnap letőltőttem egy filmet és az smsben kapott jelszot nem fogadta el! mit kell ilyenkor csinálni? finom
#256   2007. 09. 29. szombat 19:09
Szoni Szoni
Erre gondoltal ?

(Für die Filmmusik war der Komponist Howard Shore verantwortlich. Das offizielle Album "The Departed" erschien im Oktober 2006. Der Film startet mit "Gimmie Shelter" von den Rolling Stones. Anschließend folgt die Titelmusik, eine Mischung aus irischer Folksmusik und hartem Rock, gespielt von der US-amerikanischen Folk-Punk-Band Dropkick Murphys mit dem Namen "I'm Shipping Up to Boston". Die Wahl dieses Liedes war bewusst gewählt, da es sich im Film um die irische Mafia handelt. Die Band ist für ihre Musik, einer Mischung aus Punkrock, Irish Folk, Rock und Hardcore Punk, bekannt. Weiter ist eine Live-Version von "Comfortably Numb" gesungen von Van Morrison und Roger Waters. Diese Version ist vom The Wall-Konzert 1990 auf dem Potsdamer Platz und stammt ursprünglich von Pink Floyd. Wie "Gimmie Shelter" gibt es weitere Songs, die zwar im Film vorkommen, jedoch auf dem Film-Soundtrack nicht zu finden sind. Dies sind zum Beispiel "Thief's Theme" von Nas oder "Well Well Well" von John Lennon)

smile wave
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2007. 09. 29. szombat 11:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 11:45
most neztem par napja azt az uj mettdémonosdikápriósdzseknikolzonos filmet
volt benne a vege fele egy jelenet, mikor kocsival kotornak az autopalyan es alafestözenenek ir nepzene megy fölturbozva egy kis torzitott gitarral, es hörgös bacsival
na azt a zenet keresem
talaltam egy hasonlot
de ez azert kicsit hörgösebb, mint a filmbeli zenebona ( de azert ez se rossz )

szal jo lenne, ha valaki meg tudna mondani hogy mi annak az együttesnek a neve...de ha idenyom egy közvetlen linket, ahonnan le tudom tölteni, az meg jobb
#255   2007. 09. 29. szombat 11:45
ghorrag ghorrag
most neztem par napja azt az uj mettdémonosdikápriósdzseknikolzonos filmet
volt benne a vege fele egy jelenet, mikor kocsival kotornak az autopalyan es alafestözenenek ir nepzene megy fölturbozva egy kis torzitott gitarral, es hörgös bacsival
na azt a zenet keresem
talaltam egy hasonlot
de ez azert kicsit hörgösebb, mint a filmbeli zenebona ( de azert ez se rossz )

szal jo lenne, ha valaki meg tudna mondani hogy mi annak az együttesnek a neve...de ha idenyom egy közvetlen linket, ahonnan le tudom tölteni, az meg jobb
#254   2007. 09. 29. szombat 10:12
zasza zasza VIP
sziasztok. tegnap letőltőttem egy filmet és az smsben kapott jelszot nem fogadta el! mit kell ilyenkor csinálni? finom
#253   2007. 09. 24. hétfő 19:34
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Win Media Player 10., ACE Megacodec. Ezzel mennie kell!!
sms-t küldtél a licence-hez?
(Ez egy válasz Lacáss üzenetére (2007. 09. 24. hétfő 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 24. hétfő 17:19
Sziasztok. Mivel tudom lejátszani az itt letöltött filmeket?sehogy sem megy!:(
#252   2007. 09. 24. hétfő 18:53
f1ck0 f1ck0
Elvileg Windows media playerrel menniük kellene.
Ha nem akkor tölts le új codecet.
(Ez egy válasz Lacáss üzenetére (2007. 09. 24. hétfő 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 24. hétfő 17:19
Sziasztok. Mivel tudom lejátszani az itt letöltött filmeket?sehogy sem megy!:(
#251   2007. 09. 24. hétfő 17:19
Lacáss Lacáss
Sziasztok. Mivel tudom lejátszani az itt letöltött filmeket?sehogy sem megy!:(
#250   2007. 09. 24. hétfő 12:11
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Szívesen, te dögöcske! nyes eplus2
(Ez egy válasz vorosdogocske üzenetére (2007. 09. 24. hétfő 10:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 24. hétfő 10:20
Köszi. Nagyon jól leírtad a képfeltöltés. Elsőre sikerült. Megyek fórumozni!!! Pusz érte.
#249   2007. 09. 24. hétfő 10:20
vorosdogocske vorosdogocske
Köszi. Nagyon jól leírtad a képfeltöltés. Elsőre sikerült. Megyek fórumozni!!! Pusz érte.
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 08. 27. hétfő 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 27. hétfő 19:55
Beírod a keresőbe, hogy

www.kepfeltoltes.hu

Bejön egy oldal, sorszámozva zöld oszlopok, mellettük megy egy "Tallózás" gomb. Ha arra kattintasz, megjelenik a saját géped tartalma, megkeresed a feltölteni kívánt képet, és rákattintasz. Ekkor a zöld lukban megjelenik az elérési útja (pl.: C:/Dokumentumok/Képek... stb.). Lentebb görgetve látsz egy olyan gombot, hogy "Feltölt". Ha arra kattintasz, akkor feltölti a képet. Ha ez megvan, megjelenik alatta az "Utoljára sikeresen feltöltött képek listája" felirat, alatta a feltöltött kép kicsiben, meg sok írás.
Ott menj a legalsóhoz, hogy "direkt link a képhez". Na, azt a szép hosszú szöveget kimásolod (Ctrl+C).
Idejössz a GG-be, és a fórum szövegablaka alatt (ahova írni szoktál) van egy olyan gomb, hogy "kép beszúrása". ha arra kattintasz, feljön egy új ablak. Na, ide Ctrl+V, beszúrod az előbbi szöveget, majd OK, és elküld: És láss csodás, a kép beszúrva!
#248   2007. 09. 24. hétfő 10:13
vorosdogocske vorosdogocske
#247   2007. 09. 03. hétfő 20:57
erdokerulo erdokerulo
Antoninak és a Macskának igaza van! Hogy mit tudsz csinálni?
Foglalkozz a barátnőddel, az eredményt mentsd le, majd tedd fel a GG-re. Ezér'a kutya se fog tőled license-t, meg díjat kérni. De komolyan... eljen
(Ez egy válasz Zolii888 üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 08:26
Valaki tudna nekem segíteni, hogy mit tudok olyankor csinálni, hogyha töltöttem le kb. 10db filmet erről az oldalról, de nem egyszerre, van amelyik már vagy 4 hónapos! És ugye mikor letöltöttem, akkor megrendeltem hozzájuk a jelszót!!! De tegnap újra kellett raknom a Windows-t shakehead , és mikor visszatelepítettem mindent, akkor mondom leülünk barátnőmmel, és megnézzük az egyiket! nyes Erre már megint kéri a kódot wow1 , de persze hol vannak már azok, már réges rég kitöröltem őket a telefonból, gondolván minek az már!!! De az ugye majd 5000 Ft...!! Most mit tudok csinálni???
#246   2007. 09. 03. hétfő 19:45
DrAnthony DrAnthony VIP
Mondom, egy film-egy könyvtár, bele meg egy licence.txt, és nincs gond.
(Ez egy válasz Zolii888 üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 13:12
szomoru1 schmoll2 Köszi, ettől féltem én is!! De nem is gondoltam erre, no meg arra sem, hogy az a tetves Windows fogja magát, és meghal! Bill G. nek üzenem: mf3 , hogy nem képes megcsinálni rendesen a dolgát!!!
#245   2007. 09. 03. hétfő 17:24
Sqll Sqll
Hello!
Most vettem csak észte hogy nicsn meg a 2007 februári naptáram, esetleg ha valakinek meglenne és nem lenne nagy fáradság elküldené nekem e-mailban?
előre is köszönöm!
cimem: sqll85@freemail.hu
#244   2007. 09. 03. hétfő 13:16
tom1019 tom1019 VIP Admin
ez már offba és nem segítségbe való!
Windows-nál nem árt előrelátónak lenni, és időnként biztonsági másolatokat készíteni (erről viszont nem B.G. tehet!) ejnye1
(Ez egy válasz Zolii888 üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 13:12
szomoru1 schmoll2 Köszi, ettől féltem én is!! De nem is gondoltam erre, no meg arra sem, hogy az a tetves Windows fogja magát, és meghal! Bill G. nek üzenem: mf3 , hogy nem képes megcsinálni rendesen a dolgát!!!
#243   2007. 09. 03. hétfő 13:12
Zolii888 Zolii888 VIP
szomoru1 schmoll2 Köszi, ettől féltem én is!! De nem is gondoltam erre, no meg arra sem, hogy az a tetves Windows fogja magát, és meghal! Bill G. nek üzenem: mf3 , hogy nem képes megcsinálni rendesen a dolgát!!!
#242   2007. 09. 03. hétfő 10:28
DrAnthony DrAnthony VIP
Ez szívás, sajna... Ilyenkor Szopeczki Pendereczki van... nyes Ugyanis a Winfos egy külön saját regbázisban tárolja a licenceket, amelyek a Win reinstalljakor elvesznek. Pá-pá!!!
Szerintem nem nagyon tudnak segíteni, de írj egy sort az Ügyfélszolgálatnak, hátha az sms szolgáltatónál megvannak az adatok (ebben ne nagyon reménykedj).

Tanulság: A GG-ről letöltött sms-es filmeket én külön-külön mappákba teszem, és mellékelek/készítek hozzájuk egy "licence.txt" file-t, amelyben a licencet leírom. Mert a Win reinstall után is azzal Te újra tudod nézni. Vagy a Win reinstall előtt keresd meg a licence kódot a Win-ben (fogalmam sincs, hol tárolja), és arról készíts biztonsági másolatot. De a "licence.txt" egyszerűbb.
(Ez egy válasz Zolii888 üzenetére (2007. 09. 03. hétfő 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 03. hétfő 08:26
Valaki tudna nekem segíteni, hogy mit tudok olyankor csinálni, hogyha töltöttem le kb. 10db filmet erről az oldalról, de nem egyszerre, van amelyik már vagy 4 hónapos! És ugye mikor letöltöttem, akkor megrendeltem hozzájuk a jelszót!!! De tegnap újra kellett raknom a Windows-t shakehead , és mikor visszatelepítettem mindent, akkor mondom leülünk barátnőmmel, és megnézzük az egyiket! nyes Erre már megint kéri a kódot wow1 , de persze hol vannak már azok, már réges rég kitöröltem őket a telefonból, gondolván minek az már!!! De az ugye majd 5000 Ft...!! Most mit tudok csinálni???
#241   2007. 09. 03. hétfő 08:26
Zolii888 Zolii888 VIP
Valaki tudna nekem segíteni, hogy mit tudok olyankor csinálni, hogyha töltöttem le kb. 10db filmet erről az oldalról, de nem egyszerre, van amelyik már vagy 4 hónapos! És ugye mikor letöltöttem, akkor megrendeltem hozzájuk a jelszót!!! De tegnap újra kellett raknom a Windows-t shakehead , és mikor visszatelepítettem mindent, akkor mondom leülünk barátnőmmel, és megnézzük az egyiket! nyes Erre már megint kéri a kódot wow1 , de persze hol vannak már azok, már réges rég kitöröltem őket a telefonból, gondolván minek az már!!! De az ugye majd 5000 Ft...!! Most mit tudok csinálni???
#240   2007. 08. 31. péntek 23:34
new1 new1
elfogadom, a drivert mindenképp worship
az illesztés pedig,hidd majd megoldom nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 31. péntek 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 31. péntek 23:04
írjál magyarúl nyúúú! és segítek!!! eplus2
(de charlott illesztőjét helyedben jobban elfogadnám!) hehe
 
... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2004. 11. 16. kedd
Üzenetek: 1259db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!