Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozzászólásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, és csak az általatok irt tartalom felett van joguk, semmi másra nincs befolyásuk és rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailre a lap alján, és töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőben) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 42 43 44 45 46 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#397   2008. 03. 08. szombat 09:31
gorkey gorkey
SZiasztok letöltöttem egy videót de nem tudom elindítani mert valami kódot kér.SEGÍTSETEK légyszi
#396   2008. 02. 21. csütörtök 13:23
shadow of the ojject shadow of the ojject
AdBlock Plus okozza a reklámmentességet... ez egy szűrő, ami az ABP-ben megadott weblapelemeket tiltja le... le lehet tölteni mások által összegyűjtött szűrőt... esetedben valószínűleg ez történt... de lehet hozzáadni a szűrt elemekhez olyat is, amiről úgy gondolod, hogy többet nem akarod látni (pl képre jobb klikk, majd kép blokkolása). Ez a szűrő egy mozilla plug-in, teljesen jogszerű, szerintem... a szűrőlistáról nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg abba sem lehet belekötni... Ennyi. Nem vírus, ez biztos.
#395   2008. 02. 14. csütörtök 22:12
DonC0 DonC0
Nálam nem jellennek meg a reklámok.
Nem mintha zavarna, de szerinem valamit mókolt a rendszergazdám. Úgy tudom, hogy a GG-nek jelentős bevételi forrás a reklám. Ha elterjed ennek a kalózkodásnak a folyamata, az nagy kárt okozhat a lapnak.
Nem tudom, de lehet, hogy az ABP piros hatszög okozza. (Azelőtt, hogy a rendszergazda hozzányúlt volna a géphez, nem volt ott.) Ez lehet, hogy egy vírus, vagy mittudomén.
Ha a rendszergazdáám bűncselekmányt hajtott végre, akkor szívesen feljelentem, mert gyűlölöm a pofáját amúgy is.
Mit tegyek?

ime a reklámmentes oldal.
Jogszerű ez?


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#394   2008. 02. 09. szombat 08:17
MmePrune MmePrune VIP Admin
mostanában a nagy piacokon már lehet kapni kötegben rózsát, nem is olyan drágán...ha hétvégén megveszi, akkor csütörtökre pont annyira kinyílik, hogy szétszedheti a fejét, és álmai nőjét rózsaszirmokon kényeztetheti

(szóljon valaki az én pasimnak, hogy én is akaroooooook ilyet) vigyor
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2008. 02. 08. péntek 23:24), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2008. 02. 08. péntek 23:24
vegyél rozsát és tépd meg
rózsaszín rozsát szoktak használni ilyenkor.
max még természet gyógyász, illetve illatszer boltban találsz szárított rozsa szirmot.
illetve multi bútor áru házban szokott ilyen üveg vázákhoz különböző szárított növényekkel feltöltheted pakkok
#393   2008. 02. 08. péntek 23:24
vazelinator vazelinator VIP Admin
vegyél rozsát és tépd meg
rózsaszín rozsát szoktak használni ilyenkor.
max még természet gyógyász, illetve illatszer boltban találsz szárított rozsa szirmot.
illetve multi bútor áru házban szokott ilyen üveg vázákhoz különböző szárított növényekkel feltöltheted pakkok
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 08. péntek 15:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33231)
2008. 02. 08. péntek 15:44
Helló!

Segítsetek légyszives, szeretnék rózsaszirmokat venni venni valentin napra, de eddig sehol nem találtam. Nem tud valamelyikőtök nekem segíteni? Hol merre lehet ilyet beszerezni, vagy egyáltalán hogyan keressem merrefelé?
#392   2008. 02. 08. péntek 15:44
X Törölt felhasználó (33231)
Helló!

Segítsetek légyszives, szeretnék rózsaszirmokat venni venni valentin napra, de eddig sehol nem találtam. Nem tud valamelyikőtök nekem segíteni? Hol merre lehet ilyet beszerezni, vagy egyáltalán hogyan keressem merrefelé?
#391   2008. 02. 06. szerda 14:21
X Törölt felhasználó (729)
Vegyél VIP tagságot...
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2008. 02. 06. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 14:11
Már megtörtént, de én csak egy egyszerű halandó vagyok. wink Több mint egy hónapja írtam, sem válasz sem semmi. Mondjuk nem túl fontos, csak ma belenéztem volna, és nem szeretem a letöltögetést hamár meg lehet nézni on-lány crazya is.
#390   2008. 02. 06. szerda 14:11
Fögenyó Fögenyó
Már megtörtént, de én csak egy egyszerű halandó vagyok. wink Több mint egy hónapja írtam, sem válasz sem semmi. Mondjuk nem túl fontos, csak ma belenéztem volna, és nem szeretem a letöltögetést hamár meg lehet nézni on-lány crazya is.
#389   2008. 02. 06. szerda 14:02
tom1019 tom1019 VIP Admin
Írj az ügyfélszolgálatra, valszeg valami technikai malőr történhetett!

Ügyfélszolgálat--->KATT!
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2008. 02. 06. szerda 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 13:12
Van egy kis problémám. A beküldött videókat nem tudom megnézni, mert nincs g-pontom. nyes Letölteni engedi, de a flash verziót nem. Kismalacnál rendesen működik.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#388   2008. 02. 06. szerda 13:12
Fögenyó Fögenyó
Van egy kis problémám. A beküldött videókat nem tudom megnézni, mert nincs g-pontom. nyes Letölteni engedi, de a flash verziót nem. Kismalacnál rendesen működik.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#387   2008. 02. 04. hétfő 22:00
MmePrune MmePrune VIP Admin
ügyfélszolgálatra, megfelelő indokkal
(Ez egy válasz Lina_ üzenetére (2008. 02. 04. hétfő 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 04. hétfő 21:50
sziasztok! leszeretném szedetni a képeimet /amatőr lányok/, kinek kell írni?
#386   2008. 02. 04. hétfő 21:50
Lina_ Lina_
sziasztok! leszeretném szedetni a képeimet /amatőr lányok/, kinek kell írni?
#385   2008. 02. 03. vasárnap 21:26
MmePrune MmePrune VIP Admin
írj az ügyfélszolgálatra
(Ez egy válasz Tomobá üzenetére (2008. 02. 03. vasárnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 03. vasárnap 19:54
Sziasztok.Kéne egy kis segítség. Regisztrálva vagyok bejelentkezve, van 125 g-pontom és mégse enged amatör házi videot nézni. ??
#384   2008. 02. 03. vasárnap 19:54
Tomobá Tomobá
Sziasztok.Kéne egy kis segítség. Regisztrálva vagyok bejelentkezve, van 125 g-pontom és mégse enged amatör házi videot nézni. ??
#383   2008. 02. 02. szombat 18:54
vazelinator vazelinator VIP Admin
szerkesztőségi tag csinálja a kismalac videó feltöltést, és nem adminok.

ha nagyon akarsz kérdez tőlük..
http://www.goldengate.hu/index.php?ste=contact

de mint mindenben fentartják a válogatás jogát, illetve a feltöltés, nem kötelező érvény a megjelenésre.
igy talán érthető.
az én feltöltött videóim közül is. a közel 50 db csak 5 jelent meg.

(Ez egy válasz Holleanyó üzenetére (2008. 02. 02. szombat 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 02. szombat 06:43
Sziasztok,csak egy kérdésem lenne,vajh hogy választják ki az adminok h a feltöltött vicces videók közül melyiket teszik fel és melyiket nem,ugyanis feltöltöttem v10es és egyik sem került fel....a vicces képeim közül semkerült fel egy sem...
#382   2008. 02. 02. szombat 06:43
Holleanyó Holleanyó
Sziasztok,csak egy kérdésem lenne,vajh hogy választják ki az adminok h a feltöltött vicces videók közül melyiket teszik fel és melyiket nem,ugyanis feltöltöttem v10es és egyik sem került fel....a vicces képeim közül semkerült fel egy sem...
#381   2008. 01. 31. csütörtök 18:34
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Köszi a segítséget!

Ráadásul a kívánt helpet már egyszer belinkelted. Érdekes, te nem voltál lusta... wow1 eljen smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 31. csütörtök 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 31. csütörtök 13:35
kedves smile
félreértések elkerülése végett: a mi alapvető feladatunk az, hogy moderáljuk a hozzászólásokat, igyekezzünk egy témát a saját medrében terelgetni, javítsunk, ha valaki elront valamit, töröljünk, tiltsunk...semmiképpen nem az, hogy valaki helyett megkeressünk valamit, ami elérhető mindenki számára...
ebben a topicban bármelyik fórumozó válaszolhat bárkinek a kérdésére

azt, hogy én bemásoltam doki egy régebbi hszét, azt annak köszönheted, hogy éppen ráértem...de hidd el, hogy ugyanolyan munka volt nekem is, mint neked lenne...kereső használata (ahogy doki leírta), topic átlapozása (ahogy doki leírta)...több percet vett igénybe nekem is
életembe nem töltöttem le filmet, és őszintén szólva nem is izgat, de megtettem, hogy megnéztem...sőt...most kipróbálom a letöltést is, hogy saját tapasztalatból merítkezve tudjak neked olyan választ adni, amit te magad is kikereshetnél
#380   2008. 01. 31. csütörtök 14:37
süniék süniék
Bocsánat, figyelmetlen voltam... 64MB
(Ez egy válasz süniék üzenetére (2008. 01. 31. csütörtök 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 31. csütörtök 14:36
Kérdésem lenne!
Mennyi képet lehet feltölteni az amatőr sorozatokhoz? (hány MB?)
#379   2008. 01. 31. csütörtök 14:36
süniék süniék
Kérdésem lenne!
Mennyi képet lehet feltölteni az amatőr sorozatokhoz? (hány MB?)
#378   2008. 01. 31. csütörtök 13:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
kedves smile
félreértések elkerülése végett: a mi alapvető feladatunk az, hogy moderáljuk a hozzászólásokat, igyekezzünk egy témát a saját medrében terelgetni, javítsunk, ha valaki elront valamit, töröljünk, tiltsunk...semmiképpen nem az, hogy valaki helyett megkeressünk valamit, ami elérhető mindenki számára...
ebben a topicban bármelyik fórumozó válaszolhat bárkinek a kérdésére

azt, hogy én bemásoltam doki egy régebbi hszét, azt annak köszönheted, hogy éppen ráértem...de hidd el, hogy ugyanolyan munka volt nekem is, mint neked lenne...kereső használata (ahogy doki leírta), topic átlapozása (ahogy doki leírta)...több percet vett igénybe nekem is
életembe nem töltöttem le filmet, és őszintén szólva nem is izgat, de megtettem, hogy megnéztem...sőt...most kipróbálom a letöltést is, hogy saját tapasztalatból merítkezve tudjak neked olyan választ adni, amit te magad is kikereshetnél
(Ez egy válasz noormaalis üzenetére (2008. 01. 30. szerda 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 30. szerda 23:56
Akkor tőled a moderálásért elnézést,de a többi mellett kitartok!Ugyanis ha nem help me a topic címe akkor nem kérdezek,de ezekután valóban így lesz.Nincs türelmetek hozzá lehe, csak nekem meg ahhoz nincs hogy visszanyálazzak ki tudja hány oldalt ,és az sem biztos hogy ott megtalálom a választ.Tom pedig tehet valamit...
 
... 42 43 44 45 46 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2004. 11. 16. kedd
Üzenetek: 1257db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!