Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 181 182 183 184 185 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6343   2019. 10. 02. szerda 07:54
MILF-shooter MILF-shooter
Budapestet vegyük ki az egyenletből, az egy teljesen más "világ"! 1-2 millióból lehet akad pár hölgy, de vidéken komplett megyében nincs 1 aktív hirdető sem. Hoppá vigyor2
(Ez egy válasz Répa79 üzenetére (2019. 10. 01. kedd 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 01. kedd 13:32
Én szoló férfiként 3 alkalommal. Három külön pár-hölgy volt.
Mind nagyon jó élmény volt! Szóval nem lehetettlen kitartás!
#6342   2019. 10. 02. szerda 04:40
SzofiBobi SzofiBobi
Nekünk mindegy, hogy nős vagy nem nős. Viszont a tapasztalatunk az, hogy a nős férfiak többsége, csak napközben ér rá, a többség akkor is rohan. Egy órácskás gyors dugás és annyi. Ritka aki este, éjszaka szabaddá tudja tenni magát. Aki pedig nem nős, a keresett korosztályból, az ritka.
Mindkettőnek van előnye, van hátránya.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 10. 01. kedd 22:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 01. kedd 22:05
Amikor mi keresgéltünk, mindig előnyben részesítettük a nős férfiakat. Sok előnyös tulajdonsággal, adottsággal bírnak.
Az viszont elszomorító, hogy mindig bekopogtat egy-egy (jellemzően nőtlen) férfi, hogy próbálkozzon... miközben a reg lapunkon abszolút érthetően leírjuk, jelenleg nem keresünk senkit sem.
#6341   2019. 10. 01. kedd 22:05
Nyúlmedve Nyúlmedve
Amikor mi keresgéltünk, mindig előnyben részesítettük a nős férfiakat. Sok előnyös tulajdonsággal, adottsággal bírnak.
Az viszont elszomorító, hogy mindig bekopogtat egy-egy (jellemzően nőtlen) férfi, hogy próbálkozzon... miközben a reg lapunkon abszolút érthetően leírjuk, jelenleg nem keresünk senkit sem.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 10. 01. kedd 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 01. kedd 16:33
Szerintem függ a kortól és attól is, hogy valaki független-e. Szoktam figyelni, azok a szóló férfiak akik sikerekről számolnak be itt a fórumon általában függetlenek. Valószínűleg a párok is inkább ilyen partnert keresnek, mint nem függetlent.
#6340   2019. 10. 01. kedd 16:33
egysportospasi egysportospasi
Szerintem függ a kortól és attól is, hogy valaki független-e. Szoktam figyelni, azok a szóló férfiak akik sikerekről számolnak be itt a fórumon általában függetlenek. Valószínűleg a párok is inkább ilyen partnert keresnek, mint nem függetlent.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2019. 10. 01. kedd 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 01. kedd 07:38
Pontosítanék: szóló férfiként szóló nőt esélytelen (mivel nincs). Párból, mint égen a csillag - ott lehetne szemezgetni.
#6339   2019. 10. 01. kedd 13:32
Répa79 Répa79
Én szoló férfiként 3 alkalommal. Három külön pár-hölgy volt.
Mind nagyon jó élmény volt! Szóval nem lehetettlen kitartás!
#6338   2019. 10. 01. kedd 07:38
MILF-shooter MILF-shooter
Pontosítanék: szóló férfiként szóló nőt esélytelen (mivel nincs). Párból, mint égen a csillag - ott lehetne szemezgetni.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 09. 30. hétfő 05:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 30. hétfő 05:46
Sok idő, türelem, kitartás.
#6337   2019. 09. 30. hétfő 14:02
gabi606 gabi606
Sziasztok...párba szerintem könnyebb mint szoloba bár itt nem könnyü semmi sem
#6336   2019. 09. 30. hétfő 13:57
X Törölt felhasználó (3925392)
igen töbször is nagyon izgato
#6335   2019. 09. 30. hétfő 13:48
szonmi szonmi
párként többet is... mind jól sikerült wink
#6334   2019. 09. 30. hétfő 06:49
X Törölt felhasználó (4093902)
Szóló férfiként esélytelen.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 09. 30. hétfő 05:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 30. hétfő 05:46
Sok idő, türelem, kitartás.
#6333   2019. 09. 30. hétfő 05:46
SzofiBobi SzofiBobi
Sok idő, türelem, kitartás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 29. vasárnap 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2912422)
2019. 09. 29. vasárnap 13:30
Sziasztok! Hogyan lehet itt partnert találni,nekem nem nagyon jön össze.
#6332   2019. 09. 29. vasárnap 13:30
X Törölt felhasználó (2912422)
Sziasztok! Hogyan lehet itt partnert találni,nekem nem nagyon jön össze.
#6331   2019. 09. 27. péntek 19:54
youngguy21 youngguy21
Egy kis javítás: nálam éppen nem egetrengető... A 1. "nem" szócskát vágjuk ki smile
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 27. péntek 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 27. péntek 16:12
Jó, mondjuk nálam nem éppen nem egetrengető, ha van 1-2 helyesírási hiba egy kapott privát üzenetben, ki tudom silavizálni, hogy a levél küldője mit akart mondani... Én inkább arra céloztam, amit itt a fórumon már sokszor szóvá tettek. De még egyszer mondom, ez a hiba sem csak és kizárólag a szóló férfiakra jellemző! Viszont némi előnyt jelent a jó helyesírás, bár tegyük azt is hozzá, igenis számít az is, hogy milyen nemű a kereső fél!
#6330   2019. 09. 27. péntek 16:21
youngguy21 youngguy21
"Persze az igaz azert, hogy a ferfi donti el mely holgyek kulseje jon be neki..."

Így van, de ez fordítva is igaz, mert a nők is eldöntik, hogy mely férfiak külseje jön be nekik. (Vagy nem?)

"...egy szamara nem tetszetos no nehezebben boldogul a kiszemelt ferfi elcsabitasaval."

Erre is tudnék valamit írni, de azt itt inkább nem osztom meg...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 27. péntek 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 09. 27. péntek 12:16
Tobb ismerkedesi tapasztalattal felvertezve a mai 30-as ferfiak jo resze kedveli a nyiltan iranyito habitusu noket. Akik valasztjak oket, majd pedig egyertelmuen lepeseket tesznek a kapcsolat kiepitese erdekeben. Regebben is csak azt hittek a ferfiak, hogy ok valasztanak es hoditanak. Mert a nokben volt nemi rafineria, amivel ezt elhitettek. Persze az igaz azert, hogy a ferfi donti el mely holgyek kulseje jon be neki, tehat egy szamara nem tetszetos no nehezebben boldogul a kiszemelt ferfi elcsabitasaval. De mondjuk meg ugy sem remenytelen.... vigyor
#6329   2019. 09. 27. péntek 16:12
youngguy21 youngguy21
Jó, mondjuk nálam nem éppen nem egetrengető, ha van 1-2 helyesírási hiba egy kapott privát üzenetben, ki tudom silavizálni, hogy a levél küldője mit akart mondani... Én inkább arra céloztam, amit itt a fórumon már sokszor szóvá tettek. De még egyszer mondom, ez a hiba sem csak és kizárólag a szóló férfiakra jellemző! Viszont némi előnyt jelent a jó helyesírás, bár tegyük azt is hozzá, igenis számít az is, hogy milyen nemű a kereső fél!
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 09. 27. péntek 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 27. péntek 11:28
A helyesírás már többször szóba került, igazad van, bennem is eleve bizalmatlanságot ébreszt, ha valakinél nagy hiányosságokat látok. Ugyanakkor szerintem az is igaz, hogy egyáltalán nem biztos hogy bármivel jobb helyzetben van valaki, akinek nincs ilyen problémája. Sok más dolog is befolyásolja a dolgokat.
#6328   2019. 09. 27. péntek 12:16
X Törölt felhasználó (4052772)
Tobb ismerkedesi tapasztalattal felvertezve a mai 30-as ferfiak jo resze kedveli a nyiltan iranyito habitusu noket. Akik valasztjak oket, majd pedig egyertelmuen lepeseket tesznek a kapcsolat kiepitese erdekeben. Regebben is csak azt hittek a ferfiak, hogy ok valasztanak es hoditanak. Mert a nokben volt nemi rafineria, amivel ezt elhitettek. Persze az igaz azert, hogy a ferfi donti el mely holgyek kulseje jon be neki, tehat egy szamara nem tetszetos no nehezebben boldogul a kiszemelt ferfi elcsabitasaval. De mondjuk meg ugy sem remenytelen.... vigyor
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 21. szombat 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 21. szombat 15:17
Értelek, de én csak azokat a hibákat írtam, amiket itt a fórumon is látok, lévén a párok/nők privát levelezésébe nem látok bele. A többivel kapcsolatosan csak abból tudok kiindulni, amit itt a fórumon olvasok...
Egyébként az alapvető hibákba még nyugodt szívvel belevehetjük a helyesírást, vagyis annak hiányát is, de azért lássuk be, az nemcsak a szóló férfiak egy részére jellemző.
Erről a "számügyi statisztikáról" meg annyit, hogy - legyünk őszinték - bennünk férfiakban mindig is jobban megvolt a "vadászösztön"! Nem véletlenül van az azzal foglalkozó "szakoldalakon" jelentősen több "bérnő" (prosti, prostituált, kurva, ribizli, nevezzük akárhogy), mint "bérférfi". Mondjuk a fizetős kategóriánál azért az is tegyük hozzá, hogy egy igényes, ápolt nő (aki jó esetben nem bányarém) sokkal könnyebben talál magának partnert anyagiak nélkül is, tehát a nők eleve nagyobb eséllyel indulnak. Ennek oka pedig arra is visszavezethető (amit lentebb a párok esetén már írtam), hogy - legalábbis normál esetben - a férfinak kell(ene) megtenni az első lépést, illetve meghódítani a nőt, nem pedig fordítva!
#6327   2019. 09. 27. péntek 11:28
egysportospasi egysportospasi
A helyesírás már többször szóba került, igazad van, bennem is eleve bizalmatlanságot ébreszt, ha valakinél nagy hiányosságokat látok. Ugyanakkor szerintem az is igaz, hogy egyáltalán nem biztos hogy bármivel jobb helyzetben van valaki, akinek nincs ilyen problémája. Sok más dolog is befolyásolja a dolgokat.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 21. szombat 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 21. szombat 15:17
Értelek, de én csak azokat a hibákat írtam, amiket itt a fórumon is látok, lévén a párok/nők privát levelezésébe nem látok bele. A többivel kapcsolatosan csak abból tudok kiindulni, amit itt a fórumon olvasok...
Egyébként az alapvető hibákba még nyugodt szívvel belevehetjük a helyesírást, vagyis annak hiányát is, de azért lássuk be, az nemcsak a szóló férfiak egy részére jellemző.
Erről a "számügyi statisztikáról" meg annyit, hogy - legyünk őszinték - bennünk férfiakban mindig is jobban megvolt a "vadászösztön"! Nem véletlenül van az azzal foglalkozó "szakoldalakon" jelentősen több "bérnő" (prosti, prostituált, kurva, ribizli, nevezzük akárhogy), mint "bérférfi". Mondjuk a fizetős kategóriánál azért az is tegyük hozzá, hogy egy igényes, ápolt nő (aki jó esetben nem bányarém) sokkal könnyebben talál magának partnert anyagiak nélkül is, tehát a nők eleve nagyobb eséllyel indulnak. Ennek oka pedig arra is visszavezethető (amit lentebb a párok esetén már írtam), hogy - legalábbis normál esetben - a férfinak kell(ene) megtenni az első lépést, illetve meghódítani a nőt, nem pedig fordítva!
#6326   2019. 09. 25. szerda 14:55
SzofiBobi SzofiBobi
Mivel olvastuk az adatlapotokat, hogy nem kerestek senkit és honnan vagytok, nektek nem is küldtük volna el. circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 25. szerda 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 09. 25. szerda 14:51
Köszi!
Igen, ez egy elég korrekt levél, benne van minden, nem kell gontolatolvasni. smile Erre válaszoltam is volna, hogy "köszi, nem, mi nem keresünk épp senkit, és kicsit messzebb is vagyunk Miskolc 50 kilométeres körzeténél".
#6325   2019. 09. 25. szerda 14:51
X Törölt felhasználó (3989732)
Köszi!
Igen, ez egy elég korrekt levél, benne van minden, nem kell gontolatolvasni. smile Erre válaszoltam is volna, hogy "köszi, nem, mi nem keresünk épp senkit, és kicsit messzebb is vagyunk Miskolc 50 kilométeres körzeténél".
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 09. 25. szerda 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 25. szerda 14:23
Miért ne.
#6324   2019. 09. 25. szerda 14:23
SzofiBobi SzofiBobi
Miért ne.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 25. szerda 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 09. 25. szerda 13:34
...elküldenéd nekem is? Tényleg érdekel most már. (Nincs mögötte semmi, de imádom vizslatni az embereket, a motivációkat, a gondolkozás-sémákat. Sokat lehet tanulni belőle.)
 
... 181 182 183 184 185 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9983db
Utolsó üzenet: ma 08:26
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!