Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 221 222 223 224 225 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5531   2019. 02. 20. szerda 12:49
X Törölt felhasználó (3989732)
Az ilyeneken még mindig kiakadok. Idézem a jóember adatlapját:
"CSAK komoly szándékúak levelét várom! smile Szó, mi szó, elég tragikus ami itt a GG-n van. Szóló pasiként írok normális, és tényleg NORMÁLIS levelet olyan párnak, aki adatlapja szerint is keres pasit, de válasz sehol..."

Ma reggel írtam ki, hogy "JELEN PILLANATBAN NEM KERESÜNK. TALÁLTUNK." Erre ír. Gondolom majd rólunk is okosan megállapítja, hogy mekkora taplók vagyunk, mert még csak nem is válaszolunk neki... :/
#5530   2019. 02. 20. szerda 12:30
X Törölt felhasználó (3989732)
Bizony.
Nálunk is az van, hogy a decemberi reget követően naponta több üzenet jön, ennek a 95%-a megy is levesbe kapásból. A maradék 5%-ból négy emberkével kerültünk itt kapcsolatba, nézegettük egymás képeit, beszélgettünk. Ebből egy srác volt, akivel nagyon hamar, szinte azonnal megtaláltuk az alaphangot, pedig először csak úgy szimplán beszélgettünk, mert alatta volt az általunk meghatározott minimum korhatárnak. Viszont ez menet közben elfelejtődött, mert sokkal komolyabb a srác, mint amennyi idős és tényleg egyre szimpatikusabb lett nekem is és a páromnak is. Végül ő lett a "kiválasztott", vele jött össze tegnap a dolog. Pedig előtte személyesen csak egyszer találkoztunk egy környékbeli vendéglőben.
Őt megelőzően volt olyan, akivel már majdnem nekiálltunk személyes találkozót megbeszélni, de visszakoztunk, mert egyre türelmetlenebb és egyre követelőzőbb lett. Másik fórumról volt egy masszőr srác, aki viszont ellinkeskedte a dolgot, így őt emiatt ejtettük. És van még három srác, aki képek/üzenetek alapján akár jó is lehetne, de most egyelőre nagyon boldogok vagyunk, hogy találkoztunk ezzel a sráccal, akivel kipróbáltuk a hármast.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 02. 20. szerda 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 20. szerda 12:20
Lehet, hogy inkább arra célzott ezzel, hogy az időtartam egy picit rövid. 10 perc múlva már nem vagyunk elérhetők stb... meg azok, akik kiírják, hogy szilveszterre, márc 25-re keresünk és még június 6-án is ugyanaz van kiírva, azok mennyire kereshettek?
Egyébként a normál társkereső oldalon is ugyanez megy, mint itt. Sok a kamu, önértékelési problémával küzdő nő, akik arra használják, hogy a napi 100 levelet visszaigazolásnak vegyék, hogy mégis jól nézek ki. Az internet elterjedésével bárki lehetsz, bárkinek kiadhatod magad és bármikor bárhol létrehozhatsz egy kamu profilt. Sajnos a legtöbb ember az országban lelkileg sérült, normális kapcsolatot nem képes kialakítani, hát még egy olyan jellegűt, ami csak a szexről/erotikáról szól. Nem kevés nő próbál keresni az agresszív/nyámnyila/élettelen párja/férje mellett is alkalmi kapcsolatot ahelyett, hogy elhagyná, de mivel a megélhetést ő biztosítja ezért inkább regisztrál egy oldalra, ahol kapja a leveleket, de rájön, hogy megoldani viszont nem tudná a találkozót, ezért eltűnik és éli tovább az életét, amit utál, amiből menekülne.
Illetve talán ott van még az is, hogy a világ mennyire eldurvult, ahol prostikat meg celebeket ölnek meg a saját lakásukon, ha belegondol az ember, hogy egy tini csaj vagy 20-on éves nő egyedül szextalálkára menjen egy pasi lakására, ki tudja kit rejt az a profil? Senki nem a polgári nevével címével hirdet, hogy nézz meg a szaknévsorban ott vagyok. Ettől függetlenül kb évente egyszer sikerül találni, néha kétszer olyat, aki valóban csak szexet akar és mer is találkozni, de ehhez több oldalon kell fent lenni és kitartás kell, ami néha elég nehéz, még akkor is, ha látszólag minden kitételnek megfelelsz, amit a másik fél felállított magának.
#5529   2019. 02. 20. szerda 12:20
kiskoko34 kiskoko34
Lehet, hogy inkább arra célzott ezzel, hogy az időtartam egy picit rövid. 10 perc múlva már nem vagyunk elérhetők stb... meg azok, akik kiírják, hogy szilveszterre, márc 25-re keresünk és még június 6-án is ugyanaz van kiírva, azok mennyire kereshettek?
Egyébként a normál társkereső oldalon is ugyanez megy, mint itt. Sok a kamu, önértékelési problémával küzdő nő, akik arra használják, hogy a napi 100 levelet visszaigazolásnak vegyék, hogy mégis jól nézek ki. Az internet elterjedésével bárki lehetsz, bárkinek kiadhatod magad és bármikor bárhol létrehozhatsz egy kamu profilt. Sajnos a legtöbb ember az országban lelkileg sérült, normális kapcsolatot nem képes kialakítani, hát még egy olyan jellegűt, ami csak a szexről/erotikáról szól. Nem kevés nő próbál keresni az agresszív/nyámnyila/élettelen párja/férje mellett is alkalmi kapcsolatot ahelyett, hogy elhagyná, de mivel a megélhetést ő biztosítja ezért inkább regisztrál egy oldalra, ahol kapja a leveleket, de rájön, hogy megoldani viszont nem tudná a találkozót, ezért eltűnik és éli tovább az életét, amit utál, amiből menekülne.
Illetve talán ott van még az is, hogy a világ mennyire eldurvult, ahol prostikat meg celebeket ölnek meg a saját lakásukon, ha belegondol az ember, hogy egy tini csaj vagy 20-on éves nő egyedül szextalálkára menjen egy pasi lakására, ki tudja kit rejt az a profil? Senki nem a polgári nevével címével hirdet, hogy nézz meg a szaknévsorban ott vagyok. Ettől függetlenül kb évente egyszer sikerül találni, néha kétszer olyat, aki valóban csak szexet akar és mer is találkozni, de ehhez több oldalon kell fent lenni és kitartás kell, ami néha elég nehéz, még akkor is, ha látszólag minden kitételnek megfelelsz, amit a másik fél felállított magának.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4003272)
2019. 02. 17. vasárnap 17:06
.....mert talán az az ideális számára. Az a testalkat/méret stb megfelelő neki. Nem is értem mi a gondod ezzel.
#5528   2019. 02. 19. kedd 17:49
X Törölt felhasználó (3989732)
Hát mi találtunk innen, viszonylag rövid idő alatt. Jó fej, közel lakik, és ma sikerült összehozni az első olyan "beszélgetést", ahol mindketten a párom szájában kötöttünk ki, és mindenki nagyon élvezte. Meg is beszéltük a folytatást.
#5527   2019. 02. 17. vasárnap 22:51
X Törölt felhasználó (4001532)
A te életedben és még néhány esetben tuti hogy igazad/tok van de a statisztika akkor is mást mutat. Ha játék ha nem az egész dolog. El kell ismerni a tapasztalat mást mond. Illetve a számok sem hazudnak. Van viszonyitasom a 4 x nél. De mindenkinek sok sikert.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 21:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 02. 17. vasárnap 21:35
Nőként had mondjam el, mennyire rosszul esett ez a gondolkodás, amivel sokszor szembesültem, mikor jó 5-7 évvel ezelőtt találkoztam, amikor normál társkeresőn ismerkedtem normál párkapcsolat kialakítása céljából. Több randin megfordultam és herótom lett egy idő után, hogy a legtöbben rögtön elsőre természetesnek érezték, hogy a szexre tereljék a szót valamiképp és "finoman" (sok esetben cseppet sem finoman ) jelezzék felém, hogy ő nagyjából egyáltalán nem kíváncsi arra ki vagyok én és ki lehetek az ő számára, hanem csak dugni szeretne. Az első pár alkalommal ledöbbentem ezen, aztán fordítottam a kockán és mindig visszakérdeztem, mikor ezzel szembesültem a randin. Ok. Mit tudsz te nyújtani szexuálisan nekem, amire kíváncsi lehetek? Beszéljünk akkor a szexről és a képességeidről, eszköztáradról és a preferenciáidról. Na ez már a legtöbbször nem tetszett a férfiaknak. Jött a mit képzelek én? Meg egyéb kedves beszólások. Aztán pont ezért döntöttem úgy, hogy kell a francnak a normál társkereső, ahol olyan férfiakkal randizom, akiknél még én érzem kellemetlenül magam a randi után. Regisztráltam inkább erotikus társkeresőre és itt tudom pontosan mit tudunk egymásnak nyújtani az adott férfival. Ez egy tiszta játék. A többi normál társkeresős baromságot meg meghagyom másoknak. ravasz1
#5526   2019. 02. 17. vasárnap 21:35
X Törölt felhasználó (869472)
Nőként had mondjam el, mennyire rosszul esett ez a gondolkodás, amivel sokszor szembesültem, mikor jó 5-7 évvel ezelőtt találkoztam, amikor normál társkeresőn ismerkedtem normál párkapcsolat kialakítása céljából. Több randin megfordultam és herótom lett egy idő után, hogy a legtöbben rögtön elsőre természetesnek érezték, hogy a szexre tereljék a szót valamiképp és "finoman" (sok esetben cseppet sem finoman ) jelezzék felém, hogy ő nagyjából egyáltalán nem kíváncsi arra ki vagyok én és ki lehetek az ő számára, hanem csak dugni szeretne. Az első pár alkalommal ledöbbentem ezen, aztán fordítottam a kockán és mindig visszakérdeztem, mikor ezzel szembesültem a randin. Ok. Mit tudsz te nyújtani szexuálisan nekem, amire kíváncsi lehetek? Beszéljünk akkor a szexről és a képességeidről, eszköztáradról és a preferenciáidról. Na ez már a legtöbbször nem tetszett a férfiaknak. Jött a mit képzelek én? Meg egyéb kedves beszólások. Aztán pont ezért döntöttem úgy, hogy kell a francnak a normál társkereső, ahol olyan férfiakkal randizom, akiknél még én érzem kellemetlenül magam a randi után. Regisztráltam inkább erotikus társkeresőre és itt tudom pontosan mit tudunk egymásnak nyújtani az adott férfival. Ez egy tiszta játék. A többi normál társkeresős baromságot meg meghagyom másoknak. ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4001532)
2019. 02. 17. vasárnap 20:31
Így van a többség a saját egoját szeretné növelni ,húú de jó a csajom már vagy 70-en írtak hogy megdugnák. Stb stb...
És ez sajnos a legtöbb oldalon így van. Egy sima társkereső oldalon előbb fogsz dugni garantálom mint ilyen erre a célra fenntartott oldalon. És lehetsz bármilyen alkat. Egy kettő kivételtől eltekintve. De azok is általában kik találtak is kis túlzással mesélik el a dolgokat. Egy ilyen oldalon sajnos 1-2% az esély a partnerre.
#5525   2019. 02. 17. vasárnap 20:31
X Törölt felhasználó (4001532)
Így van a többség a saját egoját szeretné növelni ,húú de jó a csajom már vagy 70-en írtak hogy megdugnák. Stb stb...
És ez sajnos a legtöbb oldalon így van. Egy sima társkereső oldalon előbb fogsz dugni garantálom mint ilyen erre a célra fenntartott oldalon. És lehetsz bármilyen alkat. Egy kettő kivételtől eltekintve. De azok is általában kik találtak is kis túlzással mesélik el a dolgokat. Egy ilyen oldalon sajnos 1-2% az esély a partnerre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2019. 02. 17. vasárnap 16:54
Nyugi!
Ez szerintem azért van, mert azok a párok, akik keresnek, és kapnak levelet, ez nekik a mindennapi lelki megnyugvásukhoz kell igazolásként.
-Jé Joli kaptunk levelet!
-Mennyit???
-10-et?
-Csak???
-Mondtam, hogy szexibb képeket csináljunk....

Na szóval ez így lehet sokaknál.....
Tiszta vicc az egész!
Tisztelet a kivételnek!
#5524   2019. 02. 17. vasárnap 17:14
X Törölt felhasználó (3802852)
Azért Kedves, mert akkor sem jó, semmi....
Azért akadtak normális párok, akikkel sikerült is a levelezgetésen túljutnunk, de azok nem chatelnek, nem írogatnak-csak olvasnak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4003272)
2019. 02. 17. vasárnap 17:06
.....mert talán az az ideális számára. Az a testalkat/méret stb megfelelő neki. Nem is értem mi a gondod ezzel.
#5523   2019. 02. 17. vasárnap 17:06
X Törölt felhasználó (4003272)
.....mert talán az az ideális számára. Az a testalkat/méret stb megfelelő neki. Nem is értem mi a gondod ezzel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2019. 02. 17. vasárnap 17:00
Ja ez meg a másik:
-közelünkből, hasonló adottságokkal rendelkezőt 10 perc múlva, mert már utána nem leszünk elérhetők!!!
Még véletlenül sem ad esélyt!!!
Minek hasonló adottság??? Olyan már van otthon egy ideje, nem?????
#5522   2019. 02. 17. vasárnap 17:00
X Törölt felhasználó (3802852)
Ja ez meg a másik:
-közelünkből, hasonló adottságokkal rendelkezőt 10 perc múlva, mert már utána nem leszünk elérhetők!!!
Még véletlenül sem ad esélyt!!!
Minek hasonló adottság??? Olyan már van otthon egy ideje, nem?????
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2019. 02. 17. vasárnap 16:54
Nyugi!
Ez szerintem azért van, mert azok a párok, akik keresnek, és kapnak levelet, ez nekik a mindennapi lelki megnyugvásukhoz kell igazolásként.
-Jé Joli kaptunk levelet!
-Mennyit???
-10-et?
-Csak???
-Mondtam, hogy szexibb képeket csináljunk....

Na szóval ez így lehet sokaknál.....
Tiszta vicc az egész!
Tisztelet a kivételnek!
#5521   2019. 02. 17. vasárnap 16:54
X Törölt felhasználó (3802852)
Nyugi!
Ez szerintem azért van, mert azok a párok, akik keresnek, és kapnak levelet, ez nekik a mindennapi lelki megnyugvásukhoz kell igazolásként.
-Jé Joli kaptunk levelet!
-Mennyit???
-10-et?
-Csak???
-Mondtam, hogy szexibb képeket csináljunk....

Na szóval ez így lehet sokaknál.....
Tiszta vicc az egész!
Tisztelet a kivételnek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 17. vasárnap 16:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1554852)
2019. 02. 17. vasárnap 16:32
Hááát szinte lehetetlen, Miért is ?
Mert megfigyeltem, ha abszolút uriember módon, kultúráltan irok nem egy mondatot és élőszóban szeretném folytatni, telefonban, eddig elküldött 76 levélre 0 a válasz.
Régebben volt eg ymásik regem itt. Akkor olyan félrapló módon, farkat mutogatva, nevén nevezve mire is vágyom, ugyanez volt az arány, ha 18, ha 50 évesnek irtam, mindegy.
Szóval nem értem a miértjét. Nem levelezgetni akaro, nem is chatelni hetekig, hanem finoman élvezetesen kényeztetni, élvezetet okozni, nem 5 percig.
#5520   2019. 02. 17. vasárnap 16:32
X Törölt felhasználó (1554852)
Hááát szinte lehetetlen, Miért is ?
Mert megfigyeltem, ha abszolút uriember módon, kultúráltan irok nem egy mondatot és élőszóban szeretném folytatni, telefonban, eddig elküldött 76 levélre 0 a válasz.
Régebben volt eg ymásik regem itt. Akkor olyan félrapló módon, farkat mutogatva, nevén nevezve mire is vágyom, ugyanez volt az arány, ha 18, ha 50 évesnek irtam, mindegy.
Szóval nem értem a miértjét. Nem levelezgetni akaro, nem is chatelni hetekig, hanem finoman élvezetesen kényeztetni, élvezetet okozni, nem 5 percig.
#5519   2019. 02. 14. csütörtök 08:03
MILF-shooter MILF-shooter
Ez nem lehet, hanem kizárt.
Jóval kevesebb a (szóló!) nő az oldalon.
Dél-Heves/BAZ régióban pl. 30-40km körzetben 1db elő vagy nem kamu regisztráció SINCS! Nő. Aztán válogass.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 02. 13. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 13. szerda 22:40
Lehet hogy társkereső hölgy van annyi mint férfi, de szinte biztos vagyok benne hogy nem ezen az oldalon.
#5518   2019. 02. 13. szerda 22:54
X Törölt felhasználó (4022632)
Lehet, hogy van ebben valami. nyes
Mondjuk ez érthető. Ma regisztráltam és már 2 fiú írt... nyes Ilyen emberek között nem csoda. Nekik mit mondhat a HETERO beállítottság?! nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 02. 13. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 13. szerda 22:40
Lehet hogy társkereső hölgy van annyi mint férfi, de szinte biztos vagyok benne hogy nem ezen az oldalon.
#5517   2019. 02. 13. szerda 22:40
egysportospasi egysportospasi
Lehet hogy társkereső hölgy van annyi mint férfi, de szinte biztos vagyok benne hogy nem ezen az oldalon.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 13. szerda 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4022632)
2019. 02. 13. szerda 22:24
Hát nem erre az oldalra építem a szexuális életem, de kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle. Szerintem legalább annyi társkereső hölgy van, mint férfi csak nem a "Ha már itt vagyunk dugjunk!" dumával kell kezdeni, mert egy ilyen oldalon nagy valószínűséggel ezért vannak fent.
Egyébként sok mindennek kell klappolnia.
Türelem, intelligencia és kitartás. smile )))))
#5516   2019. 02. 13. szerda 22:24
X Törölt felhasználó (4022632)
Hát nem erre az oldalra építem a szexuális életem, de kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle. Szerintem legalább annyi társkereső hölgy van, mint férfi csak nem a "Ha már itt vagyunk dugjunk!" dumával kell kezdeni, mert egy ilyen oldalon nagy valószínűséggel ezért vannak fent.
Egyébként sok mindennek kell klappolnia.
Türelem, intelligencia és kitartás. smile )))))
#5515   2019. 02. 10. vasárnap 14:19
youngguy21 youngguy21
Ja, matematikus-programozó! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 07. csütörtök 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 02. 07. csütörtök 16:14
...hát? Programozó? nyes
#5514   2019. 02. 09. szombat 14:12
öcsyke öcsyke
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 09. szombat 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 02. 09. szombat 13:09
Sikerült, jött a srác, és olyan volt, amilyennek az előzetes levelezés alapján elképzeltük. Páromnak is bejött nagyon, úgy tűnik, folytatjuk a barátkozást. smile
Szóval azért lehet itt is találni. Persze még semmi akció nem történt, és bármikor egy csapásra vége lehet, de a lehetőség azért egyre komolyabban fennáll.
#5513   2019. 02. 09. szombat 13:09
X Törölt felhasználó (3989732)
Sikerült, jött a srác, és olyan volt, amilyennek az előzetes levelezés alapján elképzeltük. Páromnak is bejött nagyon, úgy tűnik, folytatjuk a barátkozást. smile
Szóval azért lehet itt is találni. Persze még semmi akció nem történt, és bármikor egy csapásra vége lehet, de a lehetőség azért egyre komolyabban fennáll.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 09. szombat 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 02. 09. szombat 08:43
Félreértetted. A múltkor inkább nekünk nem volt jó, a párom épp belekezdett egy jófajta náthába. A srácnak is lett egy sérülése, de ő attól még eljött volna, ha minket nem zavar a dolog.
#5512   2019. 02. 09. szombat 08:43
X Törölt felhasználó (3989732)
Félreértetted. A múltkor inkább nekünk nem volt jó, a párom épp belekezdett egy jófajta náthába. A srácnak is lett egy sérülése, de ő attól még eljött volna, ha minket nem zavar a dolog.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 09. szombat 08:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1347142)
2019. 02. 09. szombat 08:31
sok sikert smile mi is jártunk így :-/
 
... 221 222 223 224 225 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9971db
Utolsó üzenet: ma 16:48
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!