Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 225 226 227 228 229 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5451   2019. 01. 31. csütörtök 17:46
oldboy45 oldboy45
Akkor főleg elég türelmesek voltatok, ebben az esetben érthető a frusztráció.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 31. csütörtök 17:36
Szia! Ez a kilenc randi,több száz levélből jött össze.
#5450   2019. 01. 31. csütörtök 17:36
X Törölt felhasználó (866441)
Szia! Ez a kilenc randi,több száz levélből jött össze.
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 17:25
Igen, hallottam, hogy sok szájhős van a rendszerben, valóban nehéz összehozni valamit, de Ti legalább megpróbáljátok. Általában nem is a párokkal van a gond, hanem az egyedülálló hölgyekkel, vagy hölgyként hirdető pasikkal.
#5449   2019. 01. 31. csütörtök 17:25
oldboy45 oldboy45
Igen, hallottam, hogy sok szájhős van a rendszerben, valóban nehéz összehozni valamit, de Ti legalább megpróbáljátok. Általában nem is a párokkal van a gond, hanem az egyedülálló hölgyekkel, vagy hölgyként hirdető pasikkal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 31. csütörtök 17:18
Sziasztok!
Hat itt töltött év alatt,kilenc olyan ismerkedés jött össze,amiből randira is sor került,vagyis odaért a fiú a megbeszélt helyre,ennyi.
#5448   2019. 01. 31. csütörtök 17:18
X Törölt felhasználó (866441)
Sziasztok!
Hat itt töltött év alatt,kilenc olyan ismerkedés jött össze,amiből randira is sor került,vagyis odaért a fiú a megbeszélt helyre,ennyi.
#5447   2019. 01. 31. csütörtök 16:45
oldboy45 oldboy45
Éppen erről írtam én is pár hsz-el ezelött, hogy lehet van néhány idióta pasi aki nem tud, vagy nem akar értelmezni, de van olyan is az ellenkező oldalon, hogy rá sem hederítenek. Ha nem akar tőle semmit akkor megirja neki, ez a minimum, ha utána is értetlen akkor letiltja. Ezt hívják kommunikációnak, ha kezdetleges is.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 10:48
Hát ha arra várna itt minden férfi, hogy egy másik férfi, aki a "pár" vagy éppen "lány" adatlapot kezeli, azt mondja, hogy "hm ez a farok tetszene a feleségemnek/páromnak/nekem, ráírok gyorsan" nyes akkor itt még annyi levél sem cserélne gazdát.. nyes Szerinted, ha írsz egy tok normális levelet és arra nem kapsz választ, akkor hány levelet kapnál így. Ezt az oldalt be lehetne zárni! nyes
#5446   2019. 01. 31. csütörtök 11:51
X Törölt felhasználó (1568852)
Ebben nagyon egyet tudunk érteni veled! A kedv nagyon gyakran elmegy, mert nem túl gyakori a sikerélmény!
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 11:46
Igazad van, nem működne, mert a társadalmi szokások alapján a férfinek kell kezdeményezni. Ugyanakkor itt olvasgatom, hogy mennyien bosszankodnak az értetlen pasik miatt, akik nem tudnak normális módon kommunikálni, stb. Sok pasi nem tiszteli a nőket, így lehet még kevesebb nő jön ide, mint amennyi egyébként jönne. Ezért lehet olyan embereknek is elmegy a kedve a rendszertől, akik potenciális partnerek lehetnének valakik számára. Úgy gondolom aki itt férfit keres annak meg kell tanulnia kezelnie ezt, különben elmehet a kedve az egész rendszertől.
#5445   2019. 01. 31. csütörtök 11:46
egysportospasi egysportospasi
Igazad van, nem működne, mert a társadalmi szokások alapján a férfinek kell kezdeményezni. Ugyanakkor itt olvasgatom, hogy mennyien bosszankodnak az értetlen pasik miatt, akik nem tudnak normális módon kommunikálni, stb. Sok pasi nem tiszteli a nőket, így lehet még kevesebb nő jön ide, mint amennyi egyébként jönne. Ezért lehet olyan embereknek is elmegy a kedve a rendszertől, akik potenciális partnerek lehetnének valakik számára. Úgy gondolom aki itt férfit keres annak meg kell tanulnia kezelnie ezt, különben elmehet a kedve az egész rendszertől.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 10:48
Hát ha arra várna itt minden férfi, hogy egy másik férfi, aki a "pár" vagy éppen "lány" adatlapot kezeli, azt mondja, hogy "hm ez a farok tetszene a feleségemnek/páromnak/nekem, ráírok gyorsan" nyes akkor itt még annyi levél sem cserélne gazdát.. nyes Szerinted, ha írsz egy tok normális levelet és arra nem kapsz választ, akkor hány levelet kapnál így. Ezt az oldalt be lehetne zárni! nyes
#5444   2019. 01. 31. csütörtök 10:48
kiskoko34 kiskoko34
Hát ha arra várna itt minden férfi, hogy egy másik férfi, aki a "pár" vagy éppen "lány" adatlapot kezeli, azt mondja, hogy "hm ez a farok tetszene a feleségemnek/páromnak/nekem, ráírok gyorsan" nyes akkor itt még annyi levél sem cserélne gazdát.. nyes Szerinted, ha írsz egy tok normális levelet és arra nem kapsz választ, akkor hány levelet kapnál így. Ezt az oldalt be lehetne zárni! nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 29. kedd 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 29. kedd 11:13
Nekem tetszik egyébként hogy láttam már néhány adatlapot amire az van írva hogy senki ne írjon, majd ő vagy ők keresik azt, akit vagy akiket gondolnak. Már korábban is írtam szerintem egy ilyen helyen az lenne jó, ha a szóló férfiak nem is kezdeményeznének egyáltalán, ezt a jogot meghagynák a nőknek vagy a pároknak. Ahogy swinger klubba is talán csak akkor engednek be szóló férfiakat ha az ott lévő hölgyek ezt igénylik, bár ebben nincs tapasztalatom. Így persze a nők és a párok azzal vannak elveszve hogy a napi 20-30 levelüket kezeljék, lehet idejük sincs arra hogy keresgéljenek.
#5443   2019. 01. 31. csütörtök 07:01
X Törölt felhasználó (3989732)
Nincs különbség, ez az, amit te is írtál.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 01. 30. szerda 23:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 30. szerda 23:14
Ezt a "barátság extrákkal" dolgot kicsit kifejtenéd bővebben? Mi a különbség azokhoz a példákhoz képest, amiket én írtam?
#5442   2019. 01. 30. szerda 23:46
egysportospasi egysportospasi
Ezt elolvastam párszor és megpróbáltam értelmezni, de nem biztos hogy sikerült. Egyrészt hogy nem a fizikalitásról szól, de mégis a nyers szexről. Másrészt a bizalmi közeg megosztása, az akár úgy is értelmezhető, hogy a harmadik fél csak külső szemlélő marad, illetve nem tudom hogyan kapcsolódhat be. Például olvastam hogy swingerben sem kötelező szexelni, ha valaki akar nézelődhet is, meg hasonlók. Azt értem egyébként ha valaki nem azért keres mást mert már megunt valamit, nekem sem volt soha ilyen motivációm.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 30. szerda 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 01. 30. szerda 10:14
Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul. Nyilván a szex a cél. De sajnos a plusz pasiként beszállók jelentõs százaléka nem érti, hogy egy hármas egy pár szemszögébõl nem csak a fizikalitásról szól. Sokkal inkább a pár közöttb ilyenkor létrejövõ intim, izgalmas, bizalmi közegrõl, amit megosztanak egy harmadik féllel. És nem arról, hogy unjuk egymást, újítsunk be vkit. Mi pl nem tervezünk a szexen túl. Nem akarunk közös programot stb. Sajnos erre nincs idõnk. Mi a nyers szexre gyúrunk smile )))))
#5441   2019. 01. 30. szerda 23:21
youngguy21 youngguy21
Ja és még annyit, hogy valóban nem mindegy az, hogy kivel és hogyan, ebben teljesen igazad van! Nyilván egy pár az első személyes találka, illetve szexuális együttlét után el tudja dönteni, hogy megvan-e az összhang köztük és a beszálló fél között, de ne felejtsük el, hogy ez természetesen oda-vissza működik!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 30. szerda 06:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 30. szerda 06:28
Ez is benne van, amit írsz; de elég az is, ha a mentalitása a leendő beszállónak annyira passzol, hogy akár barátok is lehetnénk. Vagy itt, vagy másik fórumban már írtam, hogy személy szerint mi a harmadikat amolyan "barátság extrákkal" felállásban tudjuk elképzelni. De persze ezek mi vagyunk; nyilván mások meg egy sima élő vibrátorként képzelik el az ő beszállójukat, ezzel sincs baj.
És igen, a dugás a fő cél, csak nem mindegy, kivel és hogyan. smile
#5440   2019. 01. 30. szerda 23:14
youngguy21 youngguy21
Ezt a "barátság extrákkal" dolgot kicsit kifejtenéd bővebben? Mi a különbség azokhoz a példákhoz képest, amiket én írtam?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 30. szerda 06:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 30. szerda 06:28
Ez is benne van, amit írsz; de elég az is, ha a mentalitása a leendő beszállónak annyira passzol, hogy akár barátok is lehetnénk. Vagy itt, vagy másik fórumban már írtam, hogy személy szerint mi a harmadikat amolyan "barátság extrákkal" felállásban tudjuk elképzelni. De persze ezek mi vagyunk; nyilván mások meg egy sima élő vibrátorként képzelik el az ő beszállójukat, ezzel sincs baj.
És igen, a dugás a fő cél, csak nem mindegy, kivel és hogyan. smile
#5439   2019. 01. 30. szerda 10:28
X Törölt felhasználó (3989732)
Nyilván; sokan sokfélék vagyunk és mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik. smile Gáz lenne, ha mindenki ugyanúgy, ugyanazt akarná.
Mi sem feltétlenül a közös programokra hajtunk, de azért isteni lenne, ha beszélgetni is lehetne a jóemberrel, nem csak lefeküdni. Nem kell teljesen egyező, de azért valami rokonlélek legyen. És persze a hármas izgassa a fő helyen, a két férfi + egy nő felállásban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 30. szerda 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 01. 30. szerda 10:14
Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul. Nyilván a szex a cél. De sajnos a plusz pasiként beszállók jelentõs százaléka nem érti, hogy egy hármas egy pár szemszögébõl nem csak a fizikalitásról szól. Sokkal inkább a pár közöttb ilyenkor létrejövõ intim, izgalmas, bizalmi közegrõl, amit megosztanak egy harmadik féllel. És nem arról, hogy unjuk egymást, újítsunk be vkit. Mi pl nem tervezünk a szexen túl. Nem akarunk közös programot stb. Sajnos erre nincs idõnk. Mi a nyers szexre gyúrunk smile )))))
#5438   2019. 01. 30. szerda 10:14
X Törölt felhasználó (1777462)
Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul. Nyilván a szex a cél. De sajnos a plusz pasiként beszállók jelentõs százaléka nem érti, hogy egy hármas egy pár szemszögébõl nem csak a fizikalitásról szól. Sokkal inkább a pár közöttb ilyenkor létrejövõ intim, izgalmas, bizalmi közegrõl, amit megosztanak egy harmadik féllel. És nem arról, hogy unjuk egymást, újítsunk be vkit. Mi pl nem tervezünk a szexen túl. Nem akarunk közös programot stb. Sajnos erre nincs idõnk. Mi a nyers szexre gyúrunk smile )))))
#5437   2019. 01. 30. szerda 06:28
X Törölt felhasználó (3989732)
Ez is benne van, amit írsz; de elég az is, ha a mentalitása a leendő beszállónak annyira passzol, hogy akár barátok is lehetnénk. Vagy itt, vagy másik fórumban már írtam, hogy személy szerint mi a harmadikat amolyan "barátság extrákkal" felállásban tudjuk elképzelni. De persze ezek mi vagyunk; nyilván mások meg egy sima élő vibrátorként képzelik el az ő beszállójukat, ezzel sincs baj.
És igen, a dugás a fő cél, csak nem mindegy, kivel és hogyan. smile
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 01. 29. kedd 23:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 29. kedd 23:12
"De látom itt sok tapasztalt ember van a többes terén, akkor engem érdekelne milyen az a hármas élmény ahol nem "csak dugnak" a résztvevők?"

Szerintem arra gondolt, hogy sok esetben a szexen kívül más jellegű programokat (pl.: mozilátogatás, túrázás, piknik, stb.) is tudna szervezni a pár a beszálló férfival. Én legalábbis úgy láttam, hogy egyes párok itt amolyan baráti kapcsolatot is keresnek a szóló férfi személyében, nemcsak szexpartnert. Viszont mondjuk ki őszintén, itt mindenki elsősorban leginkább dugni szeretne (szóval az egyéb közös programok inkább már csak hab a tortán)!
#5436   2019. 01. 30. szerda 06:25
X Törölt felhasználó (3989732)
Egyáltalán nem neked szól; senkinek sem név szerint. Csak általánosságban írtam, hogy sok ilyet látok. Neveket nem szoktam megjegyezni.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 29. kedd 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 29. kedd 22:59
Nem tudom mennyire rám vonatkozott ez a gyanús célzás, őszintén szólva már olyan régen láttam az adatlapomat hogy azt se tudom mi van ráírva. Akkor annyit leírok hogy régebben internetes oldalakon beszélgettem olyan párok feleségeivel, akik nyitott kapcsolatban éltek, illetve swingerkedvelők is voltak. Két feleséggel találkoztam is személyesen, nem volt szex és még az is lehet hogy ennek én voltam az oka. Nem mondtuk egyébként azt hogy szex céljából találkozunk, csak megismerkedtünk. Ők tipikusan olyanok voltak akik párként kerestek férfiakat, én meg mindig féltem egy kicsit egy pártól, nem nagyon tudtam hogy tudnék én ebben részt venni. Ennek ellenére sosem bántam meg hogy találkoztam velük, jól elbeszélgettünk. Na ennyit arról mondjuk hogy csak dugni szeretnék. Én úgy mondanám inkább hogy konkrétan azt egyáltalán nem. De látom itt sok tapasztalt ember van a többes terén, akkor engem érdekelne milyen az a hármas élmény ahol nem "csak dugnak" a résztvevők?
#5435   2019. 01. 29. kedd 23:12
youngguy21 youngguy21
"De látom itt sok tapasztalt ember van a többes terén, akkor engem érdekelne milyen az a hármas élmény ahol nem "csak dugnak" a résztvevők?"

Szerintem arra gondolt, hogy sok esetben a szexen kívül más jellegű programokat (pl.: mozilátogatás, túrázás, piknik, stb.) is tudna szervezni a pár a beszálló férfival. Én legalábbis úgy láttam, hogy egyes párok itt amolyan baráti kapcsolatot is keresnek a szóló férfi személyében, nemcsak szexpartnert. Viszont mondjuk ki őszintén, itt mindenki elsősorban leginkább dugni szeretne (szóval az egyéb közös programok inkább már csak hab a tortán)!
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 29. kedd 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 29. kedd 22:59
Nem tudom mennyire rám vonatkozott ez a gyanús célzás, őszintén szólva már olyan régen láttam az adatlapomat hogy azt se tudom mi van ráírva. Akkor annyit leírok hogy régebben internetes oldalakon beszélgettem olyan párok feleségeivel, akik nyitott kapcsolatban éltek, illetve swingerkedvelők is voltak. Két feleséggel találkoztam is személyesen, nem volt szex és még az is lehet hogy ennek én voltam az oka. Nem mondtuk egyébként azt hogy szex céljából találkozunk, csak megismerkedtünk. Ők tipikusan olyanok voltak akik párként kerestek férfiakat, én meg mindig féltem egy kicsit egy pártól, nem nagyon tudtam hogy tudnék én ebben részt venni. Ennek ellenére sosem bántam meg hogy találkoztam velük, jól elbeszélgettünk. Na ennyit arról mondjuk hogy csak dugni szeretnék. Én úgy mondanám inkább hogy konkrétan azt egyáltalán nem. De látom itt sok tapasztalt ember van a többes terén, akkor engem érdekelne milyen az a hármas élmény ahol nem "csak dugnak" a résztvevők?
#5434   2019. 01. 29. kedd 22:59
egysportospasi egysportospasi
Nem tudom mennyire rám vonatkozott ez a gyanús célzás, őszintén szólva már olyan régen láttam az adatlapomat hogy azt se tudom mi van ráírva. Akkor annyit leírok hogy régebben internetes oldalakon beszélgettem olyan párok feleségeivel, akik nyitott kapcsolatban éltek, illetve swingerkedvelők is voltak. Két feleséggel találkoztam is személyesen, nem volt szex és még az is lehet hogy ennek én voltam az oka. Nem mondtuk egyébként azt hogy szex céljából találkozunk, csak megismerkedtünk. Ők tipikusan olyanok voltak akik párként kerestek férfiakat, én meg mindig féltem egy kicsit egy pártól, nem nagyon tudtam hogy tudnék én ebben részt venni. Ennek ellenére sosem bántam meg hogy találkoztam velük, jól elbeszélgettünk. Na ennyit arról mondjuk hogy csak dugni szeretnék. Én úgy mondanám inkább hogy konkrétan azt egyáltalán nem. De látom itt sok tapasztalt ember van a többes terén, akkor engem érdekelne milyen az a hármas élmény ahol nem "csak dugnak" a résztvevők?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 29. kedd 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 29. kedd 15:35
Fene tudja, nem hangzik rosszul, de pl. mi is csak ülünk és várjuk a jelentkezőket, még így direktben nem is kerestünk. Nekünk logikusnak tűnik az is, hogy aki szereti a hármast, az keresi a párokat (és persze fordítva is).
Viszont mindig kicsit gyanús, amikor a jelentkező adatlapján első körben hölgyet keres, - és ESETLEG párt. Nekünk ebből az jön át, hogy csak dugni szeretne, mindegy milyen áron, nem kifejezetten a hármas élménye vonzza; inkább csak nem zavarja az sem.
#5433   2019. 01. 29. kedd 22:48
mayababa38 mayababa38
Találtam,igen.Ma is együtt voltunk!Kellemes és finom együttlétek a találkozásaink és a szex!Tüzesek és mondhatom hogy szenvedélyesek!
#5432   2019. 01. 29. kedd 20:43
X Törölt felhasználó (1777462)
Nagyon jól megfogalmaztad. Sajnos valóban ez a helyzet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 29. kedd 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 29. kedd 15:35
Fene tudja, nem hangzik rosszul, de pl. mi is csak ülünk és várjuk a jelentkezőket, még így direktben nem is kerestünk. Nekünk logikusnak tűnik az is, hogy aki szereti a hármast, az keresi a párokat (és persze fordítva is).
Viszont mindig kicsit gyanús, amikor a jelentkező adatlapján első körben hölgyet keres, - és ESETLEG párt. Nekünk ebből az jön át, hogy csak dugni szeretne, mindegy milyen áron, nem kifejezetten a hármas élménye vonzza; inkább csak nem zavarja az sem.
 
... 225 226 227 228 229 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9971db
Utolsó üzenet: ma 16:48
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!